W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Będzie tarcza w Polsce - Dramat!  
Podobne tematy
Referendum25
Tarcza antyrakietowa143
Zagraniczne media nie zrozumiały Komorowskiego? 4
Tarcza antyrakietowa w Europie. Sejm: jest zgoda2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6772
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gdzie on niby jest na zdjeciu?


Poczytaj angielska wikipedie, Radek widnieje jako jeden z czlonkow. Poza tym warto jest sie interesowac... swiatem. Klub istnieje i co do tego nie ma zadnej watpliwosci. Takie rzeczy trzeba pokazywac, zeby wiedziec wszystko o osobach niestety nas reprezentujacych. Poza tym warto nauczyc sie korzystac z internetu, bo zdania jak:

Cytat:
Sorry ale niby czemu mam uwierzyc ze ten klub istnieje


w dobie kiedy mozna w 10 sekund potwierdzic taki fakt chcoby wpisujac w google i szukajac alternatywnych zrodel, swiadcza tylko o ignorancji.
Poza tym wikipedia to dobre zrodlo szukania informacji, pod warunkiem ze sie je weryfikuje gdzie indziej, i ja tak robie.


XTC: Polska jest prostytutka na uslugach USA. Tarcza przyniesie nam zaglade. Nie wierze ze ktos moze widziec pozytywy w naszej wspolpracy z USA, wszak jestesmy tylko 51 stanem
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wcześniej pisałem tarcza w Polsce była już uzgodniona miesiąć temu. Nie ździwiłbym się, jeżeli Polska w zamian za tarcze dostała od przyjaciół z USA uzbrojenie atomowe. Prędzej, czy później dojdzie do Nowego Porządku Świata i lepiej jest trzymać z amerykanami niż z Ruskimi. Wiadomo, że rząd usa jest marionetką CFR i comittee 300, ale jak już dojdzie do tego momentu ( w którym będzie I rząd, I religia, I waluta ) to nie zostaniemy na lodzie. Nie żartujmy. Tarcza w Polsce będzie wymieżona w Rosje. Już dziś w kaliningradzie na takie miasta jak Warszawa, poznań, wrocław czy gdańsk są z pewnością wycelowane rosyjskie rakiety. Ja nie daże rządu USA sympatią, ale jak mówie; Lepiej z nimi, niż z ruskimi. Do 2016 będziemy mieli 101 sztuk F16 oraz 9 baterii rakiet patriot, czyli 946 sztuk rakiet.. A my polska nie mamy się czego obawiać. al-kaida to wymysł CIA. oczywiście jest też komórka al-kaidy , która nie ma nic wspólngo z CIA, ale są to małe grupki, które atakują tak jak wczoraj w pakistanie ( gdzie zgineło 8 osób ). Nikt nas nie zaatakuje. przecież CIA nie będzie atakowało kraju sprzymierzonego. Czy tego chcemy czy nie Polska jest ważnym graczem na arenie światowej. Polska , Izrael, UK to teorytycznie najwięksi sojusznicy ameryki.. a więc nie mamy się czego obawiać. Myślicie, że ruscy nas zaatakują.. przecież gdyby uderzyli w te instalacje w redzikowie, gdzie mają być ulokowana ta tarcza antyrakietowa to USA wypowiedzą im wojne i w ciągu 3 dni zdominują ich nawet bez broni atomowej. reasumując: jestem przeciw tarczy, ale dobrze sie stało, że jestesmy partnerami USA. hvj, że to nonkonformiści i chyba psychopaci, ale i tak wszyscy wiemy, że NWO dojdzie do skutku, a lepiej jest 3mać z największym mocarstwem świata, niż być na poboczu.. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dromek napisał:
Odetchnąłem z ulgą. Będzie tarcza. Wreszcie przestaliśmy być w strefie niczyjej.
Dziś jeszcze tego nie widać, ale to było nam politycznie potrzebne.
Gospodarka to i tak osobny temat, jeśli Rosjanie zechcą nam utrudniać dostarczanie ropy i gazu to i tak to zrobią.
Złudzeniem jest to, że wystarczy nie drażnić Rosji i już będzie dobrze.
Dobrze się stało, bardzo dobrze!


Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że ta "tarcza" to nic innego jak rakiety średniego zasięgu z głowicami nuklearnymi niecałe 10 minut lotu od Moskwy. Każdy kto zainteresuje się tym tematem trochę dogłębniej powinien zaakceptować to jako oczywistość. Rosjanie doskonale to wiedzą i natychmiast robią roszadę w systemie. Teraz nie tylko USA będzie opierało swoją "obronę" na "ataku wyprzedzającym". Oznacza to tyle, że pierwszy lepszy błąd (systemu lub człowieka, zła interpretacja intencji przeciwnika (takich w historii było już kilka) i w Polsce bez ostrzeżenia wybuchają bomby atomowe. Wyobraź sobie. Siedzisz sobie w pokoju i naglę oślepia cię przerażająco jasny blask. Po chwili słychać eksplozję. Zanim zrozumiesz co się stało dotrze do Ciebie fala uderzeniowa i rozerwie Cię na kawałki (jak będziesz miał szczęście). Jak będziesz miał pecha i będziesz wystarczająco daleko od epicentrum umrzesz po kilku tygodniach na chorobę popromienną.
www.hiroshima.patrz.pl


Polecam też film:
http://nuclearwar.patrz.pl/
http://video.google.com/videoplay?docid=-707140994606571295

i wywiad z Helen Caldicott na temat broni nuklearnej:
www.helen.caldicott.nuclear.danger.patrz.pl
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 11:58, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No i co z tego? Nikt nie twierdzi że Rona Paul nie ma pleców. Ale jest o wiele bardziej szczery i prawdomówny niż jakikolwiek inny kandydat. Jeśliby wygrał to byłoby ciut lepiej.


A skąd wiesz że on jest szczery a nie mówi tego co przemysł zbrojeniowy chce żeby powiedział?

Cytat:
Idiotyczne pytanie. Dla mnie prawda jest tylko jedna; nie ma prawdy naszej ani prawdy ich.


To wkońcu jaka jest? Co MY mamy acje a oni nie? Bo wszyscy ją znają? Myslicie że Wy tylko wiecie o tym że USA posłało kokoło 2 tys. ludzi na smierc w WTC? No to się mylicie bo z ludźmi z którymi się spotykam było to jasne po roku gdy zacżeto najeżdzać Afgan i Irak.

Cytat:
Młody jesteś jeszcze - to widać. Nie wiesz nawet czym jest korupcja.
Gdyby politycy idąc do pracy wykonywali swoją pracę, czyli działali na rzecz wyborców - wtedy nie byłaby to korupcja. Tymczasem oni pracują dla mafii - i to jest korupcja.


Korupcja - nadużycie stanowiska publicznego w celu uzyskania prywatnych korzyści. Korupcja może w praktyce powstawać niezależnie od formy rządów. Poziom korupcji może być bardzo różny, od drobnych przypadków wykorzystania wpływu lub faworyzowania w celu wyświadczenia lub oddania przysługi, przez zinstytucjonalizowane łapówkarstwo aż do skrajnej postaci - kleptokracji (rządów złodziei), gdzie porzucone zostają nawet zewnętrzne pozory uczciwości

Moja definicja i twoja to ta sama korupcja tylko inaczej rozumiana.

Cytat:
Nie sądzisz, że gdyby media mówiły prawdę to nasz świat byłby o niebo lepszy? Nie sądzisz, że wtedy demokracja nie byłaby tak wielką dyktaturą bezdusznych korporacji dla których człowiek i ludzkie życie mają znaczenie tylko na tyle na ile przynoszą dochód i zapewniają utrzymanie władzy?


A czemu miałyby mówić prawdę która mogłaby być dla nich niewygodna? Czy ty jesli okradniesz kogoś przyznasz sie do winy? Sumienie rzecz jasna targać tobą będzie ale gdy okradniesz 2, 10, 67 osobe to będziesz miał w dupie to co o tobie myśla i stanowczo bedziesz zaprzeczał że kogololwiek okradłeś.

Cytat:
Rozmawiając ze mną nie używaj określeń typu "teoria spiskowa" bo nie wiem o co ci chodzi. To, że wieże WTC zostały wysadzone to jest prawda - nie może to być kłamstwem. Chyba że podstawowe prawa fizyki newtonowskiej też są kłamstwem, ale nie sądzę... Wierzysz w fizykę newtonowską? Wiesz w ogóle co to jest?


Nie w szkole fizyki nie mam chodze wśród przygłupów a poziom nauki mam na recytowaniu wierszy J. Brzechwy...kto w dowodach na 9/11 zaprzeczał jakoby budynki NIE miałyby się zawalić? Architekt zawsze powie że wszystko przewidział a któreś z praw Murphiego brzmi:
Cytat:
Im bardziej chcesz cos udoskonalic tym większa szansa że to spieprzysz


Cytat:
Po to właśnie jest forum aby nieprawdziwe domniemania obalać. Ludzie nie mogą mieć pewności, że to co tu piszemy jest 100% prawdą, bo nie jest. Najważniejsze jednak by się przekonali, że to co im mówią mainsteramowe media oraz politycy to w ogromnej części bezczelne kłamstwa i manipulacje.


Na podstawie czego? Filmów z YouTube? Sugestii, opinii ludzi z tego forum? Tu nie ma obiektywizmu gdyż każdy z góry juz zakłada że jacyś raptorianie rządza Ziemią czy nie wiem...cokolwiek innego. Nie ma osób na tym forum które patrza krytycznie na uwagi niektórych użytkwoników a jakakolwiek krytyka jest od razu wyśmiewana i oskarża się gościa o agenture...Powiesz że przedstawiają kiepskie dowody etc. To pokaż im że sa w błędzie a nie się ich wyśmiewa. Skoro chcecie być brani za forum mówiące prawdę to nie zaszkdzi krztyny krytyki nieprawdaż?

Cytat:
Odetchnąłem z ulgą. Będzie tarcza. Wreszcie przestaliśmy być w strefie niczyjej.
Dziś jeszcze tego nie widać, ale to było nam politycznie potrzebne.
Gospodarka to i tak osobny temat, jeśli Rosjanie zechcą nam utrudniać dostarczanie ropy i gazu to i tak to zrobią.
Złudzeniem jest to, że wystarczy nie drażnić Rosji i już będzie dobrze.
Dobrze się stało, bardzo dobrze!


Takie wypowiedzi sa jak najbardziej na miejscu. Każdy ma prawo głosu i swobodnej wypowiedzi. Mnie się pomysł z tarcza niepodoba bo nie widze potencjalnego wroga ale cóż -ten użytkownik uważa inaczej I NIC MI DO TEGO.

Cytat:
Poczytaj angielska wikipedie, Radek widnieje jako jeden z czlonkow. Poza tym warto jest sie interesowac... swiatem. Klub istnieje i co do tego nie ma zadnej watpliwosci. Takie rzeczy trzeba pokazywac, zeby wiedziec wszystko o osobach niestety nas reprezentujacych. Poza tym warto nauczyc sie korzystac z internetu, bo zdania jak:


A angielska wikipedia jest daleka od wszelkich uprzedzeń i pisza na nie osoby rzetelne i obiektywne...nie no sorry ale jesli BBC czy CNN mówią dla ciebie nie prawde w sp. Gruzji to czemu wierzysz anielskiej wikipedii pisanej przez kontrolowanych anglików, hamerykanów?
A co do szukania "prawdy" w necie - to uważasz że im mniej znacząca stronka tym większe prawdopodobieństwo na znalezienie prawdziwych dowodów?
Równie dobrze założe strone w której powiem że "Doda włożyła palec do nosa" i jest Illuminatką bo ONI TAK ROBIĄ. Znajde jakieś zdjęcia z "palcem w nosie". I co uwierzysz mi?

Cytat:
XTC: Polska jest prostytutka na uslugach USA. Tarcza przyniesie nam zaglade. Nie wierze ze ktos moze widziec pozytywy w naszej wspolpracy z USA, wszak jestesmy tylko 51 stanem


A co ty w tym kierunku robisz by bojkotowac wybór tarczy? Polacy mogą napisac jawny list do prezydenta ale..nie wiem nikt o ty nie wie? Czy myślą 'napisałbym ale pewno nikt tego nie przcezyta". Nawet jesli tego nikt nie przeczyta to będziesz mógł powiedzie 'dzaiałałem ale mieli mnie w dupie".

Cytat:
Jak wcześniej pisałem tarcza w Polsce była już uzgodniona miesiąć temu. Nie ździwiłbym się, jeżeli Polska w zamian za tarcze dostała od przyjaciół z USA uzbrojenie atomowe. Prędzej, czy później dojdzie do Nowego Porządku Świata i lepiej jest trzymać z amerykanami niż z Ruskimi. Wiadomo, że rząd usa jest marionetką CFR i comittee 300, ale jak już dojdzie do tego momentu ( w którym będzie I rząd, I religia, I waluta ) to nie zostaniemy na lodzie. Nie żartujmy. Tarcza w Polsce będzie wymieżona w Rosje. Już dziś w kaliningradzie na takie miasta jak Warszawa, poznań, wrocław czy gdańsk są z pewnością wycelowane rosyjskie rakiety. Ja nie daże rządu USA sympatią, ale jak mówie; Lepiej z nimi, niż z ruskimi. Do 2016 będziemy mieli 101 sztuk F16 oraz 9 baterii rakiet patriot, czyli 946 sztuk rakiet.. A my polska nie mamy się czego obawiać. al-kaida to wymysł CIA. oczywiście jest też komórka al-kaidy , która nie ma nic wspólngo z CIA, ale są to małe grupki, które atakują tak jak wczoraj w pakistanie ( gdzie zgineło 8 osób ). Nikt nas nie zaatakuje. przecież CIA nie będzie atakowało kraju sprzymierzonego. Czy tego chcemy czy nie Polska jest ważnym graczem na arenie światowej. Polska , Izrael, UK to teorytycznie najwięksi sojusznicy ameryki.. a więc nie mamy się czego obawiać. Myślicie, że ruscy nas zaatakują.. przecież gdyby uderzyli w te instalacje w redzikowie, gdzie mają być ulokowana ta tarcza antyrakietowa to USA wypowiedzą im wojne i w ciągu 3 dni zdominują ich nawet bez broni atomowej. reasumując: jestem przeciw tarczy, ale dobrze sie stało, że jestesmy partnerami USA. hvj, że to nonkonformiści i chyba psychopaci, ale i tak wszyscy wiemy, że NWO dojdzie do skutku, a lepiej jest 3mać z największym mocarstwem świata, niż być na poboczu..


XTC88 nie chce ciebie obrażac ale czemu raz piszesz jako mężczyzna a raz jako kobieta? Jesteś lesbijką? gejem? Nic mi do tego...

Inna sprawa - przed kim chcesz sie bronić? Z tego co wiem Belgia zastanawia się nad rozwiązaniem sił zbrojnych i poleganiu na NATO.
I nie rozumiem jednej rzeczy - raz wyzywasz hamerykan od "różnch tam" a teraz przyklaskujesz im za tarcze? Powiedz mi kto był pierwszym prezydentem Polski? I Czy Bierut również był prezydentem?
I jeszcze jedno czy z punktu A do punktu B da się dojechac do punktu C?

Cytat:
Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że ta "tarcza" to nic innego jak rakiety średniego zasięgu z głowicami nuklearnymi niecałe 10 minut lotu od Moskwy. Każdy kto zainteresuje się tym tematem trochę dogłębniej powinien zaakceptować to jako oczywistość. Rosjanie doskonale to wiedzą i natychmiast robią roszadę w systemie. Teraz nie tylko USA będzie opierało swoją "obronę" na "ataku wyprzedzającym". Oznacza to tyle, że pierwszy lepszy błąd (systemu lub człowieka, zła interpretacja intencji przeciwnika (takich w historii było już kilka) i w Polsce bez ostrzeżenia wybuchają bomby atomowe. Wyobraź sobie. Siedzisz sobie w pokoju i naglę oślepia cię przerażająco jasny blask. Po chwili słychać eksplozję. Zanim zrozumiesz co się stało dotrze do Ciebie fala uderzeniowa i rozerwie Cię na kawałki (jak będziesz miał szczęście). Jak będziesz miał pecha i będziesz wystarczająco daleko od epicentrum umrzesz po kilku tygodniach na chorobę popromienną.


Ale to jest jego zdanie i TO AKCEPTUJE? Czemu od razu narzucasz mu swój WŁASNY SUBIEKTYWNY TOK MYSLENIA?

P.S Bimi czekam na liste agentów z tego forum - wyslij mi na PW. Inna sprawa to ta że został mi ostatni post - fajne ograniczanie słowa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tarcza w POLSCE zaciesni stosunki z USA. Wiadomo, że jesteśmy pionkiem w tej grze, ale nie takim jak w czasie II wojny światowej. Pozatym nie mamy się czego obawiać. Żadnego grzyba atomowego nad Polską nie będzie. AL-KAIDA jest kontrolowana przez komórki CIA na bliskim wschodzie, a inni terroryści nie będą zdolni do takiej akcji. No chyba, że irańscy muhażedini ( np. w czasie budowania tarczy, ale przecież amerykanie mają na alsce rakiety uderzjące i nie tylko tam ). Pozatym w marcu 2007 premier Tusk podczas wizyty w izraelu podpisał z premierem izraela abbasem umowe o wartej miliardy złoty dostawie dla Polskich sił zbrojnych wielu myśliwców, czołgów i w ostateczności uzbrojenia konwencjonalnego ( wiadomo o co chodzi ). Tusk powiedział też , że wspomoże izrael w ewentualnej wojnie. w zamian izrael ma doraźnie pomóc Polsce , jesli jakis kraj zaatakuje Polske ( pdoobno taki pakt został podpisany - takie sa plotki ). do 2020 Polska armia będzie w 3 najpotężniejszych sił zbrojnych w europie.( nie licząć rosji ).

p.s Więc nie dziwcie sie L. Kaczynskiego, że tak cisnie po Ruskich. widocznie ma mocne plecy.. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@wafel, bredzisz. szkoda mi czasu na ciebie.

@xtc, na twoim miejscu bym się tak nie cieszył, bo akurat mieszkasz stosunkowo blisko rosji.
no, ale przynajmniej masz świadomość, że jakby co to dostaniesz do reki najnowocześniejszą broń prosto z izraela by bronić ojczyzny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
@xtc, na twoim miejscu bym się tak nie cieszył, bo akurat mieszkasz stosunkowo blisko rosji.


[...] tak. mieszkam blisko Białorusii. Bimi niestety armia rosyjska nigdy Polski nie zatakuje, ponieważ jesteśmy w NATO ( wiadomo, że żaden kraj nam nie pomoże ) ale USA na 100%. Nie jesteśmy wcale takim pionkiem bez własnego zdania, bo gdyby tak było to dostalibyśmy tarcze bez patriotów i nowych dostaw F16 oraz czołgów opancerzonych z Izraela. Dziś o 13:45 przegląd wojska polskiego na tvn24. kaczyński - megaloman będzie w 7 niebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Ale to jest jego zdanie i TO AKCEPTUJE? Czemu od razu narzucasz mu swój WŁASNY SUBIEKTYWNY TOK MYSLENIA?


A kolega jakim prawem wprowadza na forum cenzurę? Od kiedy nie wolno mi na tym forum przedstawić komuś FAKTÓW o których prawdopodobnie nie ma pojęcia (z którymi ty też się pewnie pierwszy raz spotykasz). Chyba zgodzisz się, że mną, że istnieje subtelna różnica między antyrakietami służącymi do zestrzeliwania rakiet wroga i rakietami ofensywnymi wycelowanymi z terytorium naszego kraju w stolicę obcego mocarstwa atomowego.
Uważasz dzielenie się taką informacją za "narzucanie mojego subiektywnego toku myślenia"?
Zastanów się w ogóle co to jest forum i czemu służy. Zrozumiesz, że takie komentarze są śmieszne i zupełnie nie na miejscu.

PS. Pisze co bez namysłu, tezy, argumentów byle się doczepić, a potem jeszcze się dziwi, że ma limit postów. Rolling Eyes
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile gdybym cię nie znał uwierzyłbym że piszesz poważnie.

w każdym razie przeraziło mnie jak przeczytałem, że kaczor pojechał do gruzji i oznajmił, że polska walczy po ich stronie. nie wiem czy miało to na celu wpienić ruskich jeszcze bardziej, czy może pokazać jakim nasz prezydent jest zajebistym dyplomatą. dla mnie to niebezpieczny psychopata - jeśli ruscy chcą go obalić (choćby i siłą) to mają moje pełne poparcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska przegrała. To jest najgorsza sytuacja w jakiej stoi Polska od czasów II wojny światowej. Politycy potraktowali Polskę i Polaków jak przedmiot którym można handlować. I tym samym pokazali że jesteśmy zerem, nic nie znaczącym narodem przypominającym pokornego psa, który jest szczęśliwy jak go pan pogłaszcze po głowie i zrzuci kawałek ochłapa. Polska jest takim psem Stanów Zjednoczonych. Czy moża być dumnym z takiego kraju? Sad Jeśli ktokolwiek ma nadzieję że Amerykanie nas obronią, to się bardzo zawiedzie. Polska z taką polityką jaką prowadzi, stanie się krajem bardzo osamotnionym. Ciekawe czy Amerykanie zniosą visy dla Polaków. Osobiście w to wątpię. Zbyt smakowity kąsek. Nie dla psa kiełbasa. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie minie czasu wiele, jak za łby wezmą się dziesiejsi "przyjaciele" donek i panowie kaczyńscy. Co będzie zapalnikiem...pewnie sprzeczne rozkazy ich panów Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do entuzjastow tarczy-

W polsce ma byc rozmieszczonych jedynie 10 rakiet przechwytujacych. Z militarnego punktu widzenia nie ma to wiekszego sensu, wystarczy ze zostanie wystrzelonych w naszym kierunku 11 rakiet i mamy problem. 11 rakiet dla Rosjan to pikus, zreszta tarcza tylko czesciowo bedzie nas chronic przed rosyjskim niedzweidziem. To tak jakby zalozyc dziurawa pezerwatywe Very Happy
Natomiast z politycznego punktu widzenia ma to sens, otoz Rosja jest wkurzona, latwowierni Polacy uzyskuja poczucie zludnego bezpieczenstwa a elity osiagaja cel - krok po kroku daza do stworzenia nowej zimnej wojny.
Nie widzicie ze wszystko co robi nasza kacza kukła to igranie z Rosja, podobnie jak Juszczenko (kukła nr 2) i Saakashvili (kukła nr 3)? A zimna wojna to doskonaly pretekst dla Busha, Putina i im podobnych do dalszego ograniczania naszych wolnosci, i jako pretekst do dalszych zbrojen, co w konsekwencji moze doprowadzic do kolejnej wojny swiatowej, ktorej celem bedzie wyniszczenie panstw w ktorych sa jakies resztki nacjonalizmu, ostatniej rzeczy ktora stoi na przeszkodzie w zaimplementowaniu jednego rzadu swiatwoego, jednej armii, jednej waluty i jednej religii = Novus Ordo Seclorum



Myslicie ze sztuczne podtrzymywanie zimnej wojny czemu sluzylo? Zimna wojna byla po to zeby z obawy przed konfrontacja nuklearna zadne panstwo nie interweniowalo w dyktatury ktore zaczely sie tworzyc na kazdym kontynencie. dyktatury ktore mialy na celu wyniszczyc wlasnie wszelkie resztki nacjonalizmu, patriotyzmu, resztki inteligencji tam zyjacej, budujac tam jednoczesnie patologie pod tytulem roznych grup ektremistycznych, mordujac tysiace niewinnych istnien ludzkich. Castro, Hussain, Pinochet, PolPot, Mao, Noriega, Peron, Kadafi to wszystko dzieci zimnej wojny. Wroga polityka USA w stosunku do tych dyktatur to iluzja, Kennedy chcial zakonczyc farse pod tytulem zimna wojna atakujac Kube - nie zdazyl (kulka w leb) . Myslicie ze Rosja i USA byly wtedy zdolne do konfrontacji nuklearnej? Obie strony byly posrane na sama mysl o wystrzeleniu nawet najmniejszej glowicy. Bo taki czyn spowodowal by konflikt w ktorym nikt by nie byl zwyciezca, byliby sami przegrani. Logika.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rivera napisał:
W polsce ma byc rozmieszczonych jedynie 10 rakiet przechwytujacych. Z militarnego punktu widzenia nie ma to wiekszego sensu, wystarczy ze zostanie wystrzelonych w naszym kierunku 11 rakiet i mamy problem.

Nawet jeżeli zostanie wystrzelona jedna.

Jak sama nazwa wskazuje rakiety przechwytujące przechwytują pociski balistyczne.
Są w stanie przeciąć tor lotu pocisku przelatującego nad wyrzutnią rakiet przechwytujących.
Nie przechwycą pocisku lecącego w Polskę, już z samej koncepcji tego wynalazku.

Tarcza ma chronić przed rakietami Amerykę, nie Europę.
To zdumiewające że ludzie nie zdają sobie z tego sprawy - myślą, że tarcza może uchronić Polskę przed rakietami Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uchronić Polskę przed rakietami może chyba tylko rozsądna polityka zagraniczna i zaprzestanie szczekania na Rosję.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 15:28, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Uchronić Polskę przed rakietami może chyba tylko rozsądna polityka zagraniczna i zaprzestanie szczekania na Rosję.


To skończ porządne studia i zrób cos z tym.

Cytat:
Nawet jeżeli zostanie wystrzelona jedna.

Jak sama nazwa wskazuje rakiety przechwytujące przechwytują pociski balistyczne.
Są w stanie przeciąć tor lotu pocisku przelatującego nad wyrzutnią rakiet przechwytujących.
Nie przechwycą pocisku lecącego w Polskę, już z samej koncepcji tego wynalazku.

Tarcza ma chronić przed rakietami Amerykę, nie Europę.
To zdumiewające że ludzie nie zdają sobie z tego sprawy - myślą, że tarcza może uchronić Polskę przed rakietami


Ehh skończyłeś dialog bo dyskusja stała sie niewygodna? Co do tarczy to sie zgadzam - po cholere nam ona. Na miejscu preziola zrobił bym taki pic jak Szwajcaria - podpisal z kazdym z krai zobowiazanie o neutralnosci panstwa wobec danego kraju oraz zamiast "Pelnego Traktatu Lizbońskiego" zaakceptowałbym "Ograniczony Traktat Lizboński" czego relutatem by było że Europa mówi rzeczywiście jednym głosem ale bez Polski która stosowałaby polityke izolacjonizmu. Ale to moje spostrzeżenie - pomijając fakt że Szwajcaria pomagała III Rzeszy w sprawie żydowskiej.

Cytat:
Myslicie ze sztuczne podtrzymywanie zimnej wojny czemu sluzylo? Zimna wojna byla po to zeby z obawy przed konfrontacja nuklearna zadne panstwo nie interweniowalo w dyktatury ktore zaczely sie tworzyc na kazdym kontynencie. dyktatury ktore mialy na celu wyniszczyc wlasnie wszelkie resztki nacjonalizmu, patriotyzmu, resztki inteligencji tam zyjacej, budujac tam jednoczesnie patologie pod tytulem roznych grup ektremistycznych, mordujac tysiace niewinnych istnien ludzkich. Castro, Hussain, Pinochet, PolPot, Mao, Noriega, Peron


LOL? Castro = antyhamerykański, Hussain = antyamerykański, Peron = ultraantyhamerykanski itd. Pomijajac fakt ze Peron, Franco etc. nie zakazywali wolnosci slowa. Peron szukał 3 drogi między komunizmem i demokracją - za co został zastrzelony przez CIA bo nie chciał współpracowac z jaśnie wielką Hameryką.
Franco natomiast zdławił dążenie hiszpanii do komunizmu (armia vs cywile) i był postrzegany jako pupilek USA i wolnego świata. Gdyby nie on Hiszpanie byliby uboższi o 1 elektrownie atomowa oraz przemysł turystyczny dopiero by sie rozwijal.
Dodam również ze amerykanie przegrywali Zimną Wojne do lat '80 gdy na fotelu prezydenta zasiadł D. Reagan i pomimo swego Alzheimera i duzych naduzyc zmusil sowiecka Rosje do "Pierestroijki" etc.
Aj zapomniałem dodac ze swojej strony że Castro przeżył około 20 zamchów na swoje zycie..."Zatoka Świń" coś ci to mówi?
A Pinochet przeciez zostal pochwalony przez Zachód że zdławił i uchronił naród przez komunizmem...
Ale ja tylko dodaje swoje spostrzezenia...

Cytat:
A kolega jakim prawem wprowadza na forum cenzurę?


Cenzure? A co ja zabroniłem ci sie wysławiac? Powiedziałem tylko że zacząłeś atakować ludzi odmiennego zdania IGNORANCIE...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wunderwaffel - nie rozumiesz nawet w paru procentach mechanizmow rzadzacych tym swiatem. Zle robiles od razu piszac na tym forum, powinienes najpierw troche poczytac, poanalizowac, zdobyc informacje a pozniej sie logowac. Nie bede marnowac czasu na Ciebie swoim limitem postow. Zdaj najpierw mature pozniej pouczaj innych. Po prostu Twoj "state of mind" jest nadal blizszy tvn24 niz forum ktore ma za zadanie przedstawiac alternatywne poglady w stosunku do oficjalnych.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska w chwili podpisania umowy o tarczę, staje się czymś w rodzaju bliskiej linii oddziaływania militarnego USA na Rosję. Poza tym, tego rodzaju interwencja obcego kraju i osadzenie na obcym terenie swych wojsk bez zgody narodu i tylko w wyniku niewiarygodnego wręcz lizydupstwa - jest zwyczajną okupacją albo częściową aneksją (chodzi o teren).
Bo nie wierzę, że jest jakikolwiek argument wspierający tego typu działania. Buforowanie się Iranem i postawą defensywną zakrawa na szczyt hipokryzji. Zresztą, inteligentny obserwator wie, a niewolnik zamlaszcze z uśmiechem , że Wielki Brat rozciąga opiekuńcze skrzydło.
Wczorajszy bełkot rządowy, ochy i achy, trele Sikorskiego i peany Tuska, tylko umacniają we mnie przekonanie, że odsunięcie PiS od władzy było jedynie zmianą napisu na banerze.
Na każdych ustach jest słowo demokracja, które NIC nie znaczy. A im częściej powtarzane, tym bardziej skurwione. O demokracji mogą mówić jedynie starożytni Ateńczycy - a i oni się potknęli, bo ustrój, w którym rządzi większość będzie miał "dziury". Rzeczywisty obraz demokracji, jaki fundują nam rządy współczesne, jest demokracji największym zaprzeczeniem. I tak źle i tak niedobrze.
W sprawie tarczy winno odbyć się referendum mające moc sprawczą. Czyli , jak naród chce, to ją ma - jak nie, to wypad szukać innych naiwnych !
W rzeczywistości, mamy zupełne obejście opinii publicznej, pomijając ankietę, której wynik i tak rząd ma głęboko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psy szczekają, karawana jedzie dalej... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najjaśniejszy Błędny Rycerz Rzeczy(POSPOLITEJ - oj tak) zwany inaczej prezydentem, stwierdził, że nie wolno oszczędzać wydatków na wojsko. Wiecie, kto tworzy i czym jest państwo, którego budżet zasila głównie armię i jej uzbrojenie (czyt. zabawki) ?
Co tam edukacja i temu podobne sprawy, skoro sfrustrowanemu człowiekowi marzy się Wielkość. A przecież wiadomo, czym taka wielkość śmierdzi. A mamy, psiakrew, dwudziesty pierwszy wiek !!!
Ja rozumiem motywy, które powodują takimi ludźmi, ale Alice Miller świetnie i trafnie rzecz opisała na przykładzie m.in. Hitlera. Że należy współczuć i zrozumieć krzywdy, jakie nieszczęsny mały Adolf otrzymał od swoich rodziców (gł. ojca) , ale dorosłego Hitlera, który nie potrafił przełamać nieświadomego powielania wzorców, należy kategorycznie potępić.
Także pytanie o motywy zbrojenia na świecie, należy kierować też do wewnątrz człowieka, a nie tylko opisywać - także zresztą istotne konteksty: kulturowy, społeczny czy oczywiście polityczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komentarz zbędny, chyba zacznę się pakować:

Cytat:
Russia: Poland risks attack because of US missiles
MOSCOW – A top Russian general said Friday that Poland's agreement to accept a U.S. missile interceptor base exposes the ex-communist nation to attack, possibly by nuclear weapons, the Interfax news agency reported.

The statement by Gen. Anatoly Nogovitsyn is the strongest threat that Russia has issued against the plans to put missile defense elements in former Soviet satellite nations.

Poland and the United States on Thursday signed a deal for Poland to accept a missile interceptor base as part of a system the United States says is aimed at blocking attacks by rogue nations. Moscow, however, feels it is aimed at Russia's missile force.

"Poland, by deploying (the system) is exposing itself to a strike — 100 percent," Nogovitsyn, the deputy chief of staff, was quoted as saying.

He added, in clear reference to the agreement, that Russia's military doctrine sanctions the use of nuclear weapons "against the allies of countries having nuclear weapons if they in some way help them." Nogovitsyn that would include elements of strategic deterrence systems, he said, according to Interfax.

At a news conference earlier Friday, Nogovitsyn had reiterated Russia's frequently stated warning that placing missile-defense elements in Poland and the Czech Republic would bring an unspecified military response. But his subsequent reported statement substantially stepped up a war of words.

U.S. officials have said the timing of the deal was not meant to antagonize Russian leaders at a time when relations already are strained over the recent fighting between Russia and Georgia over the separatist Georgian region of South Ossetia.

Russian forces went deep into Georgia in the fighting, raising wide concerns that Russia could be seeking to occupy parts of its small, pro-U.S. neighbor, which has vigorously lobbied to join NATO, or even to force its government to collapse.

Under the agreement that Warsaw and Washington reached Thursday, Poland will accept an American missile interceptor base.

"We have crossed the Rubicon," Polish Prime Minister Donald Tusk said, referring to U.S. consent to Poland's demands after more than 18 months of negotiations.

Washington says the planned system, which is not yet operational, is needed to protect the U.S. and Europe from possible attacks by missile-armed "rogue states" like Iran. The Kremlin, however, feels it is aimed at Russia's missile force and warns it will worsen tensions.

In an interview on Poland's news channel TVN24, Tusk said the United States agreed to help augment Poland's defenses with Patriot missiles in exchange for placing 10 missile defense interceptors in the Eastern European country.

He said the deal also includes a "mutual commitment" between the two nations to come to each other's assistance "in case of trouble."

That clause appeared to be a direct reference to Russia.

Poland has all along been guided by fears of a newly resurgent Russia, an anxiety that has intensified with Russia's offensive in Georgia. In past days, Polish leaders said that fighting justified Poland's demands that it get additional security guarantees from Washington in exchange for allowing the anti-missile base on its soil.

źródło: http://news.yahoo.com/story//ap/20080815/ap_on_re_eu/russia_us_missile_defense

Ciekawe co na to nasz prezydent ???
Może on też jest trybikiem w wielkiej machinie NWO i chce poświęcić nasz naród, a może to tylko kompleks napoleona ???

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kompleks_(psychologia)#Kompleks_w_teorii_Freuda
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Polska przegrała. To jest najgorsza sytuacja w jakiej stoi Polska od czasów II wojny światowej. Politycy potraktowali Polskę i Polaków jak przedmiot którym można handlować.

Naukę historii pobierałaś u "człowieka dobrej roboty"? czy podobnego komuchowatego aparatczyka, mającego w klasie izbę pamięci poświęconą tow. Leninowi?. A może, w zasadzie i tak na jedno wychodzi, jesteś jeszcze b. młoda koleżanko, należysz do pokolenia wychowanego w myśl maturzysty Kwacha i jego czerwonej propagandy - nie warto patrzeć w przeszłość, pamiętać o historii, trzeba myśleć o przyszłości. Jeśli uważasz, że jest to najgorsza sytuacja, to albo nie znasz najnowszej historii Polski, po 1945 r. albo było Ci bardzo dobrze w poprzednim systemie.
Lara napisał:
I tym samym pokazali że jesteśmy zerem, nic nie znaczącym narodem przypominającym pokornego psa, który jest szczęśliwy jak go pan pogłaszcze po głowie i zrzuci kawałek ochłapa.

Masz dobre zadatki na bajkopisarstwo, powinnaś zostać nową rzeczniczką Tuska.
Lara napisał:
Polska jest takim psem Stanów Zjednoczonych. Czy moża być dumnym z takiego kraju? Sad Jeśli ktokolwiek ma nadzieję że Amerykanie nas obronią, to się bardzo zawiedzie.

Niestety - nie ja tak urządziłem porządek tego świata i jego strefy wpływów. Jeśli tak stawiasz sprawę to - Polska ma do wyboru: być psem Rosji lub USA Z kontekstu, tonu i treści Twoich wypowiedzi oczywistym jest to, że wolałabyś rusofilu czekać na ochłap z kremlowskiego stołu i lizać carską dupę. I też bym wolał (bez lizania), bo po sąsiedzku. Ale ja pamiętam o historii i pamiętam o tym, że niewiele dobrego spotkało nas ze strony naszych wschodnich sąsiadów. I pamiętać będę. I żeby było jasne - nie jestem zagorzałym zwolennikiem budowy tarczy, prężenie muskułów i szczerzenie zębów nie doprowadzi świata w niedalekiej przyszłości do niczego dobrego. Ale mając takie położenie geograficzne możemy być tylko pionkiem na szachownicy, siedzących naprzeciwko siebie dwóch potężnych graczy. I nikt i nic tego nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neocons Up Nuclear War Ante with Poland Missile Deal
http://www.infowars.com/?p=3974

Kurt Nimmo
Infowars
August 15, 2008

Cytat:
The CBC reports:

A Russian general says the recently negotiated deal to allow the United States to place a missile interceptor base in Poland “cannot go unpunished.”

Gen. Anatoly Nogovitsyn, deputy chief of the Russian general staff, made the comment to reporters on Friday.

Nogovitsyn was quoted by the Interfax news agency as saying Poland was risking attack by agreeing to the deal.

It should be obvious by now the Russians will no longer tolerate the U.S. deploying missile “defense” systems on their border and if the neocons continue to do so Russia will attack the NATO’s client states.

“The Parties of NATO agreed that an armed attack against one or more of them in Europe or North America shall be considered an attack against them all,” states the treaty. In other words, if Russia takes out Poland’s “missile defense shield,” there will be war in Europe. Not just any old war, mind you, but a nuclear war.

“President Putin has warned the US that its deployment of a new anti-missile network across Eastern Europe would prompt Russia to point its own missiles at European targets and could trigger nuclear war,” the Times Online reported last June. “We have brought all our heavy weapons beyond the Urals and reduced our military forces by 300,000. But what do we have in return? we see that Eastern Europe is being filled with new equipment, two positions in Bulgaria and Romania, as well as radar in the Czech Republic, and missile systems in Poland. What is happening? Unilateral disarmament of Russia is happening,” said Putin.

[...]

Poland further angered Russia when president and former childhood actor Lech Kaczyński and his “Baltic counterparts called for a NATO action plan for Georgia on Wednesday, saying membership is the only way to prevent future ‘aggression and occupation’ after the recent Russia-Georgia conflict,” reports by Monsters and Critics.

As F. William Engdahl writes, the so-called missile defense deal with Poland moves the world closer to nuclear war:

The signing on August 14 of an agreement between the governments of the United States and Poland to deploy on Polish soil US ‘interceptor missiles’ is the most dangerous move towards nuclear war the world has seen since the 1962 Cuba Missile crisis. Far from a defensive move to protect European NATO states from a Russian nuclear attack, as military strategists have pointed out, the US missiles in Poland pose a total existential threat to the future existence of the Russian nation. The Russian Government has repeatedly warned of this since US plans were first unveiled in early 2007. Now, despite repeated diplomatic attempts by Russia to come to an agreement with Washington, the Bush Administration, in the wake of a humiliating US defeat in Georgia, has pressured the Government of Poland to finally sign the pact. The consequences could be unthinkable for Europe and the planet.

[...]

_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis odbyl sie wywiad z prezydentem Lechem Kaczynskim na antenie TVN.

cały wywiad jak się można było spodziewac byl wykręceniem sie od wszelkich konkretnych odpowiedzi, a Lech próbował na sile przypisac sobie zaslugi zblizajacego sie pokoju w Gruzji oraz wstawienia tarczy rakietowej do naszego kraju. Duma z jego twarzy nie schodzila jak i cwaniastwo, ze kim to on nie jest bo rozmawial z Bushem.

jest jeden maly szczegół ktorego niestety nie wkleje tutaj, ale moze ktos bardziej obcykany w kompresji wideo sie tym zajmie. Otoz padlo pytanie :
(o takim brzmieniu - nie pamietam dokladnie sformulowania slow)
"Jak pan Prezydent wytlumaczy prawie polowie Polakom, ktorzy nie zycza sobie obecnosci tarczy w naszym kraju - ze jest ona konieczna i ze zostanie zainstalowania"
odpowiedz:
"[parskniecie smiechem, zakrztuszenie sie po czym lyk wody i przemowienie]:
tarcza jest niezbedna i kazdy Polak powinien o tym wiedziec/.
[koniec]

Ten czlowiek jest nieodpowiedzialny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deczart, czy Polska zawsze musi lizać czyjeś dupy? Jeśli w przeszłości lizała dupę radziecką to musi to robić z amerykańską? Chyba jakieś wnioski powinno się wyciągnąć z historii. I nie obwiniaj położenia geograficznego, bo problem chyba tkwi w samym Polaku. My chyba lubimy lizodupstwo i asekurowanie się u silniejszych. Tak było przed II wojną kiedy to Polska prowadząc swoją lekkomyślną i nieodpowiedzialną politykę, ślepo wierzyła Anglii i Francji. I tak jest teraz. Polacy nie potrafią decydować sami o sobie. Są słabi, zawsze muszą ulegać obcym wpływom, czy to innych mocarstw, czy Watykanu. I zawsze wpadają z deszczu pod rynnę. Tak naprawdę to Polakom chyba niezbyt leży na sercu dobro własnego kraju. Polaka interesuje bardziej własna kieszeń. Co najlepiej widać po rządzących. Niestety czasy świetności Polski skończyły się z dynastią Jagiellonów.

PS Tak, w poprzenim systemie było mi bardzo dobrze i nikt z mojej rodziny nie podlizywał się komunistom. Czyli można żyć i bez lizania dupy innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tusk i Kaczor... niewielka różnica...

Tak btw, Rosjanie grożą nam za tarczę a na Śląsku szaleją trąby powietrzne na autostradzie A4... czyżby testowali haarp Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Będzie tarcza w Polsce - Dramat!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile