W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Będzie tarcza w Polsce - Dramat!  
Podobne tematy
Referendum25
Tarcza antyrakietowa143
Zagraniczne media nie zrozumiały Komorowskiego? 4
Tarcza antyrakietowa w Europie. Sejm: jest zgoda2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6773
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak nie rozumiesz jednej rzeczy. Żeby prowadzić dobra politykę teraz, trzeba wyciągnąć wnioski z przeszłości. Naszym politykom przydałaby się dobra lekcja z historii. Lepszy sąsiad blisko, niż przyjaciel daleko. Z sasiadami trzeba dobrze żyć, bo sasiad może okazać się pomocny. A przyjaciół wiadomo, poznaje się w biedzie. Czy po historii z II wojny jeszcze tego nie zrozumiałeś? Żałosne że niektórym ludziom musi naprawdę coś spaść na głowę, żeby zrozumieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Niech żyje masoński rząd STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI.. NIECH ŻYJE TARCZA W POLSCE !! TARCZA W POLSCE = OCHRONA POLSKI PRZED WSCHODNIMI I ZACHODNIMI AGRESORAMI !!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara, racja, ale ta dyskusja chyba trochę za bardzo potoczyła się w tym kierunku.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wp.pl/r/Ko278

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bezradność rośnie wykładniczo wraz z działaniami naszych polityków.

społeczeństwo krzyczy z całej siły powiedzcie stanowcze NIE dla tarczy bo znajdą sposób aby was przekonać. Nieee , woleli sobie gadać Tusk o tym a Lechu o innym.
W końcu USA kosztem Gruzinów nastraszyła Tuska. Ten chce założyc tarczę.
Teraz wszyscy krzyczą - Nie zakładaj tarczy bo poleje sie polska krew.
Założy i poczekamy. Jeśli w tym względzie będziemy mieli racje to nic tylko ruszyć na parlament i siłą odbić władzę. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kur*a ja tego nie rozumiem oni mają nas wszystkich w dupie w sondażu było,że większość Polaków była przeciwko budowaniu tarczy u nas a mimo to tarcza powstanie i my nic nie możemy zrobić nawet jak by było 99% przeciwnych budowaniu to oni i tak swoje zrobią obłęd Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio napisał:
Kur*a ja tego nie rozumiem oni mają nas wszystkich w dupie w sondażu było,że większość Polaków była przeciwko budowaniu tarczy u nas a mimo to tarcza powstanie i my nic nie możemy zrobić nawet jak by było 99% przeciwnych budowaniu to oni i tak swoje zrobią obłęd Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Tego nie należy "rozumieć" w kategoriach logiki, bo równie dobrze wariata też mozna obserwować i nic z tego nie wyniknie. Jednego jestem już niemal pewien. Z "niedługi czas" panowie wezmą się ostro za łby. Zapalnikiem będzie "coś bardzo trywialnego". Dlatego chodzi tylko o "jedną baterię". Nikt o zdrowych zmysłach NIC W POLSCE NIE ZBUDUJE, ŻADNYCH RAKIET...MUSIAŁBY BYĆ CHORYM.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tusk bełkocze, że "przekroczyliśmy Rubikon".
Uważam, że przekroczył granice, za którą zaczyna się realne zagrożenie konfliktem międzynarodowym. Ciekawe, czemu akurat teraz Amerykanie przestali się upierać, o ile relacje medialne są prawdą. Dolara też napompowali.
Co za rząd nieodpowiedzialnych palantów !!!!!! PO co ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że pierwszym celem będzie dom naszego prezydenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś jeszcze ma zamiar głosować na PO ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski - minister spraw (tylko jakich do ciężkiej cholery ?!) wybąkał, że tylko źli ludzie mogą się nie cieszyć z tarczy. Podejrzewam, że przeszedł samego siebie w tym momencie. O podłym , zakłamanym charakterze tego wynurzenia, chyba nie trzeba sie rozpisywać.
Takie cechy, przy odpowiedniej wnikliwości można wyczytać już z samego wyrazu oczu. Nie ufam ludziom, którzy mają niewidoczne oczy - a raczej szparki (pamiętacie Snowballa i Napoleona ?) tak jak nie ufam ludziom, ktorzy idąc ulicami miasta nie niosą ze sobą jakiegoś bagażu. Proszę mnie źle nie zrozumieć.
Wracając do ministra. Dziś dał się poznać jako równowarty partner Dicka Cheneya, Putina, Rice, Rumsfelda, Szaron, Kaczyńskich i całej tej ferajny - którą ktoś , kto dewaluuje pojęcia, mógłby - och, gdyby to była tylko niefrasobliwość ! - nazwać elitą.

ps: ..a olimpiada trwa. Show must go on !! EDIT :Taka pyszna zupka nam się tu odgrzewa w domku, ale jeszcze jedno - od dzisiaj możemy nazywać się Kubą Europy. O ile faktycznie dojdzie do instalacji systemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak, Radek Sikorski, wielce wplywowy zdrajca narodu polskiego...
Czlonek elitarnego Bullingdon Club (LINK TUTAJ), klubu zrzeszajacego mocno wplywowe osobistosci ze swiata polityki i nie tylko. Klubu ktory ma nienajlepsza opinie. Do jego prominentnych czlonkow naleza oprocz Radka m.in:

- BORIS JOHNSON-burmistrz Londynu
- DAVID CAMERON- lide partii konserwatywnej w UK
- NATHANIEL ROTHSHILD-musze przedstawiać?

zdjęcie Nata i innych klubowiczów TUTAJ

Bullingdon Club mozna po trosze porownac do "Skull & Bones", taka angielska wersja tego stowarzyszenia zrzeszajacego mlodych studentow, ktorzy dziwnym trafem pozniej osiagaja najwyzsze stanowsika w polityce, w bankowosci, mediach etc

Radek Sikorski to reprezentant zachodnich elit, oraz interesów wrogich Polsce. To oczywiste. Jego czyny swiadcza o tym ze jest zabaweczka w rekach CFR i administracji nazi-Buscha
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 14 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli coś się będzie działo , to takiego Sikorskiego w Polsce już nie będzie. On i jego kumple z rządu, zabiorą dupy i pouciekają za granicę aż się będzie kurzyło.Jak było przed II wojną? Jak na ironię znów się powtarza nazwisko Sikorski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Jeśli coś się będzie działo , to takiego Sikorskiego w Polsce już nie będzie. On i jego kumple z rządu, zabiorą dupy i pouciekają za granicę aż się będzie kurzyło.Jak było przed II wojną? Jak na ironię znów się powtarza nazwisko Sikorski.

Z tym, że obecny drugiemu mógłby herbatę podawać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się co nam grozi:

http://patrz.pl/infowars/galeria/1701-1/Nuclear-Danger
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jakoś sie nie dziwie że skonczyło się to parafowaniem umowy :/.
Kaczyński to psychopata który za wszelką cenę chce ściągnąć do nas "tarczę" a tym samym i furę nieszczęść (oczywiście bez godziwej zapłaty dla nas).A Tusk Question Tusk to zastraszony chłopiec który może i tarczy nie chce ale przestraszył się scenariusza gruzinskiego i wpływów "prezydenta" i zgodził się na amerykanską bazę na zasadzie "bo MOZE to zwiększy nasze bezpieczenstwo".
Jaką zapłatę za to narażenie naszego bezpieczenstwa dostaniemy Question -marną .
Zebyśmy chociaż dostali za to grubą kasę i znaczące modernizacje armii to moglibyśmy (parafrazując czytelnika Angory) pojechać do Moskwy i powiedzieć-"nasi drodzy słowianscy bracia-owszem daliśmy dupy.Ale daliśmy jej za takie pieniądze że musicie nam wybaczyć" Laughing .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, w Polsce liczy się tylko kasa i nic więcej. Polacy to zachłanny, wygłodzony naród wiecznie zdychający z głodu. A ulubionym słowem Polaka jest kasa. Bo głodnemu zawsze chleb na myśli. A ty jaro tak piszesz, jakby Ci coś miało kapnąć z tych pieniędzy. Co Polsce po pieniądzach jak życie ludzi będzie w niebezpieczeństwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:49, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No piszę że jakbyśmy w ramach nagrody pocieszenia dostali GRUBA kasę ale naprawdę GRUBA to zawsze byśmy mogli powiedzieć że za darmo się nie narażamy.A i może Rosja spojrzałaby w stronę tej zbrodniczej inwestycji nieco inaczej bo wiedzieliby że z naszej strony to czysty interes a nie prowokacja wymierzona w Rosję czy kolejny akt bezczelności polskich "władz".
Tak czy inaczej-tarcza=tragedia.

edit:
Lara napisał:
Iaro, jesteś klasycznym Polakiem. Ja nie mam takiej mentalności, dlatego czuję się obco w tym kraju głodnych pieniędzy ludzi. Tutaj nie ma żadnych sentymentow, liczą się tylko pieniądze. Wstyd mi za ten kraj.
No nieeeeee...ja tłumaczę rzeczowo a tu dalej,że lecę na pieniądze.Nie.To jest na zasadzie:"jak juz dawać dupy to chociaż za porządną kasę".Nie usprawiedliwia to owego "dawania dupy" czym jest zgoda na "tarczę".[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iaro, jesteś klasycznym Polakiem. Ja nie mam takiej mentalności, dlatego czuję się obco w tym kraju głodnych pieniędzy ludzi. Tutaj nie ma żadnych sentymentow, liczą się tylko pieniądze. Wstyd mi za ten kraj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:03, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Iaro, jesteś klasycznym Polakiem. Ja nie mam takiej mentalności, dlatego czuję się obco w tym kraju głodnych pieniędzy ludzi. Tutaj nie ma żadnych sentymentow, liczą się tylko pieniądze. Wstyd mi za ten kraj.

to co tu jeszcze robisz. Skumaj się z przebudzonym i razem leczcie swoje kompleksy gdzieś w jakimś innym kraju. Przebudzony jest ładny i kobiety niema - przemyśl to.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 08:52, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak tak, Radek Sikorski, wielce wplywowy zdrajca narodu polskiego...
Czlonek elitarnego Bullingdon Club (LINK TUTAJ), klubu zrzeszajacego mocno wplywowe osobistosci ze swiata polityki i nie tylko. Klubu ktory ma nienajlepsza opinie. Do jego prominentnych czlonkow naleza oprocz Radka m.in:


Gdzie on niby jest na zdjeciu? Bo ja go nie wiedze. POzatym zauwazam iz promujecie siebie jako wlasciwie jednostki idealne, wybrane i najbardziej sprawiedliwe oraz obiektywne. Pomijajac fakt ze wasz obiektywizm konczy i zaczyna sie na pierwszym słowie bo jesli juz ktos dziala w jakies organizacji to jest dla was jednym slowem "cham, beszczelny, zabic zamordowac gnoja". Dodajac do tego rowzniez fakt iz nie jestescie "oswieconymi" bo wiecie tak samo malo jak ja czy ktos inny. Roznica polega na tym ze ktos wie bardziej od innych a inny mniej. Sorry ale niby czemu mam uwierzyc ze ten klub istnieje? Bo co na wikipedii jest? ULTIMATE SOURCE OF TRUTH? Przeciez wiki prowadze ja czy ty i moge napisac ze penis to watroba udowodnie paroma debilnymi argumentami i jest wporzo bo pisze hasła do wikipedii.

Inna sprawa:

Cytat:
Tak, w Polsce liczy się tylko kasa i nic więcej. Polacy to zachłanny, wygłodzony naród wiecznie zdychający z głodu. A ulubionym słowem Polaka jest kasa. Bo głodnemu zawsze chleb na myśli. A ty jaro tak piszesz, jakby Ci coś miało kapnąć z tych pieniędzy. Co Polsce po pieniądzach jak życie ludzi będzie w niebezpieczeństwie.


Chodzisz do pacy? Idziesz do pracy bo sprawia ci satysfakcje czy idziez do niej po pensje?
On jest tak samo zepsuty jak ja czy ty - niczym sie nie roznimy swiat jest tak zbudowany ze czlowiek chce wiecej papierkow. Nawet gdyby nie bylo piniedzy (a przeciez kiedys nie bylo) to czlowiek gromadzil najrzadsze ladne mineraly i wymienial sie nimi na korzysc wlasna. Francuz nie jest zachłanny idąc do pracy? Anglik, Peruwiańczyk? Każdy chce być bogaty takie jest dążenie jednostki. Nie chcałabyś być bogata? Mówią "Pieniądze szczęsćia nie dają" ale mówią to ludzie biedni którzy tych pieniędzy mieć nigdy nie będą i tym sie pocieszają. Pozatym one może szczęścia nie dają ale za nie szczęście możesz kupić - ładna kobitke które może cie nie kochac, wille etc.
Skoro jesteś tak...unikalna to rzuc robote i idź od miejsca w którym mieszkasz do Warszawy i powiedz Sikorskiemu co o nim myślisz i o reszcie w Sejmie.

Cytat:
to co tu jeszcze robisz. Skumaj się z przebudzonym i razem leczcie swoje kompleksy gdzieś w jakimś innym kraju. Przebudzony jest ładny i kobiety niema - przemyśl to.


A ja bym ci proponowal zmienienie avataru gdyz propadujesz tresci faszystowskie (logo NOPu ktore chce czystek etnicznych "White Power" i te pierdoly, nacjonalisci i czasem skrajni katolicy). Pozatym twój podpis podżega do mordu na komunistach czy lewicowcach - kraj jest wolny owszem ale za propagowanie tresci "faszystowskich" mozesz dostac 5 lat. Ja bym sie zastanowil.
Inna sprawa jest to ze sie tego nie czepiam - bo mnie to zwisa a to ze nie tolerujesz ludzi innych ideowo od ciebie utwiedza mnie w przekonainiu iz jestes cholernym nacjolanista z grupki obłąkanych z NOPu.

Cytat:
Polecam zapoznać się co nam grozi:

http://patrz.pl/infowars/galeria/1701-1/Nuclear-Danger


Ron Paul?! LOL! Wspiersz gościa który cytuje z ULTIMATE SOURCE OF TRUTH wikipedii:
Cytat:
Federalna Komisja Wyborcza raportuje, że Ron Paul uzyskał największe wsparcie wśród wszystkich kandydatów od pracowników sektora wojskowego oraz od wojskowych w trzecim kwartale 2007 roku


Inna sprawa:
Cytat:
W kwestiach społecznych popiera legalizację narkotyków i sprzeciwia się małżeństwom homoseksualnym. W kwestii aborcji, którą potępia, proponuje by jej regulacja nie odbywała się na poziomie rządu federalnego, ale by wynikała z zasady konstytucyjnej poszanowania dla życia i zależała od legislacji poszczególnych stanów [1]. Dopuszczalność kary śmierci powinna także być dekretowana na poziomie lokalnym, co do słuszności tej kary jako takiej Ron Paul ma jednak wątpliwości[2].


Tak libertynizm byje od niego tak ze nie wiem gdzie sie schowac przez te jego "liberalne" poglądy. Robi niezły interes na fanatykach takich jak ty i inny wspierajacych sie na Ron'ie Paul'u bo gośc ma was totalnie w dupie, pomijajac fakt ze jako republikanin chcialby zajac fotel preziola na dluzszy czas niz lat 5...

Tarczy nie popieram i nigdy popierać nie będe. pomijając fakt że sam LUD (odnosze się do podpisu jabby) wybrał PO więc nie zostaje Nam nic jak się popdorządkować. Skoro większośc wyrała PO to mniejszości nie zostaje nic jak popdorządkowanie się. Tak wygląda demokracja na zachodzie - ktos uzyskuje większośc to reszta się poporządkowuje a w Polsce wygląda to tak że większośc
Cytat:
wygrywa i większośc sie sprzeciwia....
(nie pomyliłem się).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
POzatym zauwazam iz promujecie siebie jako wlasciwie jednostki idealne, wybrane i najbardziej sprawiedliwe oraz obiektywne. Pomijajac fakt ze wasz obiektywizm konczy i zaczyna sie na pierwszym słowie bo jesli juz ktos dziala w jakies organizacji to jest dla was jednym slowem "cham, beszczelny, zabic zamordowac gnoja". Dodajac do tego rowzniez fakt iz nie jestescie "oswieconymi" bo wiecie tak samo malo jak ja czy ktos inny. Roznica polega na tym ze ktos wie bardziej od innych a inny mniej.

Kolego, czytając twoje wypociny muszę stwierdzić że ewidentnie nie rozumiesz najważniejszej rzeczy która złączyła nas na tym forum i trzyma nas w kupie. Rzeczy, której ogromnego znaczenia nikt z nas nie zaprzecza,pomimo że posiadamy skrajnie odmienne poglądy. Chodzi o szczerość, o prawdę.

Otóż w tym jesteśmy lepsi od Sikorskiego, Kaczyńskiego i innych rządowych przydupasów, których tak wypiewasz, że brzydzimy się kłamstwem (pomijam oczywiście forumowych agentów, których też tu nie brak).
Ci lidzie są skorumpowani do szpiku kości. Mówiąc że reprezentuję Polaków wykonują polecenia Waszyngtonu. Robią to bo to CIA sponsoruje ich partie, a pośrednio ich samych.

Doskonale wiedzą, że reprezentują interesy swoich sponsorów oraz dlaczego to robią.
Tymczasem gdy ich pytamy 'dlaczego nie reprezentujecie Polaków?' plują nam w twarz słowami 'tylko źli ludzie mogą się nie cieszyć z tarczy'.
Takie rządy to zwykli zdrajcy, kłamcy i oszuści. Są jak mafia opanowująca struktury policyjne. To nie tylko nasz rząd - tak samo amerykański, czy wiele innych.
W tym jesteśmy lepsi od nich, że my nie jesteśmy mafią i nie kłamiemy.

Ująłem to wystarczająco sprawiedliwie i obiektywnie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 10:21, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kolego, czytając twoje wypociny muszę stwierdzić że ewidentnie nie rozumiesz najważniejszej rzeczy która złączyła nas na tym forum i trzyma nas w kupie. Rzeczy, której ogromnego znaczenia nikt z nas nie zaprzecza,pomimo że posiadamy skrajnie odmienne poglądy. Chodzi o szczerość, o prawdę.


Gdzie tu szczerośc gdzie tu prawda skoro ulubieniec niektórych osób na tymże forum wielbi Rona Paul'a który finansowany jest przez przemysł zbrojeniowy - jak to wniki z Wikipedii.
I co was niby złączyło? Pisanie na tym forum? Jest dużo takich for na całym świecie jednakże nikt z was palcem nie kiwnie. Najpierw odczuwacie mus szerzenia prawdy na ulicach/ulotkami/jakas prasa ale zaraz ta idea umiera...z samotnosci. Bo zaraz sa okrzyki ze my nic nie mozemy. Prawda gowno mozecie, a szerzenie prawdy? Czyjej prawdy Waszej czy ich?

Cytat:
Otóż w tym jesteśmy lepsi od Sikorskiego, Kaczyńskiego i innych rządowych przydupasów, których tak wypiewasz, że brzydzimy się kłamstwem (pomijam oczywiście forumowych agentów, których też tu nie brak).
Ci lidzie są skorumpowani do szpiku kości. Mówiąc że reprezentuję Polaków wykonują polecenia Waszyngtonu. Robią to bo to CIA sponsoruje ich partie, a pośrednio ich samych.


Skorumpowany jestem rownież ja i ty, Ty idziesz do pracy po pieniadz a nie dla idei a ja ide do szkoly by w przyszłosci umiec na pieniadz i tez nie dla idei. Szlachetnych jednostek o jakich Lara smiala wspomnieć nie ma i nie będzie. To nie jest średniowiecze że ludzie odrzuca dobra materialne dla Boga (astetyzm).
Gdzie tu wielkie społeczności, gdzie te idee o których mówią w filmach anty-rządowych skoro sam ciemny lud nie może i nie chce nic zrobić? Was scala nie to że chcecie coś zrobić a to że otaczają Was ludzie o podobnych poglądach co do rządu światowego etc. (z malymi wyjątkami). I powiedz mi - jak macie zamiar zmieniac świat skoro nie umiecie bądź nie możecie zmienic poglądów takiego przebudzonego?

Cytat:
Doskonale wiedzą, że reprezentują interesy swoich sponsorów oraz dlaczego to robią.
Tymczasem gdy ich pytamy 'dlaczego nie reprezentujecie Polaków?' plują nam w twarz słowami 'tylko źli ludzie mogą się nie cieszyć z tarczy'.
Takie rządy to zwykli zdrajcy, kłamcy i oszuści. Są jak mafia opanowująca struktury policyjne. To nie tylko nasz rząd - tak samo amerykański, czy wiele innych.
W tym jesteśmy lepsi od nich, że my nie jesteśmy mafią i nie kłamiemy.


A nie zastanawiałeś się że "teoria spiskowa" jakkolwiek poparta dowodami może być kłamstwem dla przyspieszenia NWO czy innych pierdół? Jak to często mawiacie "Dyktatura potrzebuje wroga" - widzicie podobieństwo? Nie można powiedzieć że "ten rząd jest cacy a ten nie". Świat nie jest czarno-biały a posiada wiele odcieni szarości. Nie można jednoznacznie powiedzieć że rząd jest be - dopiero za pare lat zobaczymy jak decyzja w sprawie arczy poprowadzi wiatr historii dla Polski.

Cytat:
Ująłem to wystarczająco sprawiedliwie i obiektywnie
?

ująłes to w conajmniej ładne słowa które znaczą tyle że świat jest do bani. Skąd ludzie mieliby pewnośc że na tym forum jest sama prawda skoro większośc Naszych domniemywań to poprostu domysły które za pare lat okażą się stekkiem bzdur. Za szybko wyciągacie wnioski co do teg jak świat będzie wyglądał za parę lat. Co prawda wszystko jest prawdopodobne ale na świecie występuje tyle zmiennych (nie każdy w afryce będzie siedział - wkońcu żyłka pierdzaca komuś pójdzie) że trudno naprawde rzetelnie przewidzieć co się wydarzy.

BTW: Mozesz mi wysłać na PW liste tych forumowych agentów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odetchnąłem z ulgą. Będzie tarcza. Wreszcie przestaliśmy być w strefie niczyjej.
Dziś jeszcze tego nie widać, ale to było nam politycznie potrzebne.
Gospodarka to i tak osobny temat, jeśli Rosjanie zechcą nam utrudniać dostarczanie ropy i gazu to i tak to zrobią.
Złudzeniem jest to, że wystarczy nie drażnić Rosji i już będzie dobrze.
Dobrze się stało, bardzo dobrze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 15 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
Gdzie tu szczerośc gdzie tu prawda skoro ulubieniec niektórych osób na tymże forum wielbi Rona Paul'a który finansowany jest przez przemysł zbrojeniowy - jak to wniki z Wikipedii.

No i co z tego? Nikt nie twierdzi że Rona Paul nie ma pleców. Ale jest o wiele bardziej szczery i prawdomówny niż jakikolwiek inny kandydat. Jeśliby wygrał to byłoby ciut lepiej.

Cytat:
I co was niby złączyło? Pisanie na tym forum? Jest dużo takich for na całym świecie jednakże nikt z was palcem nie kiwnie. Najpierw odczuwacie mus szerzenia prawdy na ulicach/ulotkami/jakas prasa ale zaraz ta idea umiera...z samotnosci. Bo zaraz sa okrzyki ze my nic nie mozemy. Prawda gowno mozecie, a szerzenie prawdy? Czyjej prawdy Waszej czy ich?

Idiotyczne pytanie. Dla mnie prawda jest tylko jedna; nie ma prawdy naszej ani prawdy ich.

Cytat:
Skorumpowany jestem rownież ja i ty, Ty idziesz do pracy po pieniadz a nie dla idei a ja ide do szkoly by w przyszłosci umiec na pieniadz i tez nie dla idei.

Smile Młody jesteś jeszcze - to widać. Nie wiesz nawet czym jest korupcja.
Gdyby politycy idąc do pracy wykonywali swoją pracę, czyli działali na rzecz wyborców - wtedy nie byłaby to korupcja. Tymczasem oni pracują dla mafii - i to jest korupcja.


Cytat:
I powiedz mi - jak macie zamiar zmieniac świat skoro nie umiecie bądź nie możecie zmienic poglądów takiego przebudzonego?

Nie mam planu na najbliższe kilkadziesiąt lat, jeśli o to pytasz. Ja chcę po prostu głosić prawdę - co z tego wyjdzie się okaże. Mam zresztą swoje życie i nie zamierzam go poświęcać na walkę z NWO bardziej niż mi się nudzi Smile
Nie sądzisz, że gdyby media mówiły prawdę to nasz świat byłby o niebo lepszy? Nie sądzisz, że wtedy demokracja nie byłaby tak wielką dyktaturą bezdusznych korporacji dla których człowiek i ludzkie życie mają znaczenie tylko na tyle na ile przynoszą dochód i zapewniają utrzymanie władzy?

Cytat:
A nie zastanawiałeś się że "teoria spiskowa" jakkolwiek poparta dowodami może być kłamstwem dla przyspieszenia NWO czy innych pierdół?

Rozmawiając ze mną nie używaj określeń typu "teoria spiskowa" bo nie wiem o co ci chodzi. To, że wieże WTC zostały wysadzone to jest prawda - nie może to być kłamstwem. Chyba że podstawowe prawa fizyki newtonowskiej też są kłamstwem, ale nie sądzę... Wierzysz w fizykę newtonowską? Wiesz w ogóle co to jest?


Cytat:
ująłes to w conajmniej ładne słowa które znaczą tyle że świat jest do bani. Skąd ludzie mieliby pewnośc że na tym forum jest sama prawda skoro większośc Naszych domniemywań to poprostu domysły które za pare lat okażą się stekkiem bzdur.

Po to właśnie jest forum aby nieprawdziwe domniemania obalać. Ludzie nie mogą mieć pewności, że to co tu piszemy jest 100% prawdą, bo nie jest. Najważniejsze jednak by się przekonali, że to co im mówią mainsteramowe media oraz politycy to w ogromnej części bezczelne kłamstwa i manipulacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Będzie tarcza w Polsce - Dramat!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile