W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Będzie tarcza w Polsce - Dramat!  
Podobne tematy
Referendum25
Tarcza antyrakietowa143
Zagraniczne media nie zrozumiały Komorowskiego? 4
Tarcza antyrakietowa w Europie. Sejm: jest zgoda2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6771
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://afp.google.com/article/ALeqM5hN8NfxKuzQ7V0jTqmToOnIgMdCMw

Cytat:
US missile shield makes Poland a target: Russian general

9 hours ago

MOSCOW (AFP) — Poland is making itself a target for Russia's military "100 percent" by hosting elements of a US anti-missile system, a senior Russian general was quoted as saying by Interfax news agency Friday.

"By hosting these, Poland is making itself a target. This is 100 percent" certain, the agency quoted General Anatoly Nogovitsyn as saying.

"It becomes a target for attack. Such targets are destroyed as a first priority," Nogovitsy was quoted as saying.

Warsaw and Washington signed a preliminary deal Thursday on basing part of a US missile shield in Poland, in the face of Moscow's vehement opposition and mounting East-West tensions over Russia's military presence in Georgia.

A foreign ministry official was quoted by Interfax as saying the timing of the deal amid the crisis in Georgia indicated that the system was aimed at Russia.

Washington has always denied this.

_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 10:25, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Deczart, czy Polska zawsze musi lizać czyjeś dupy? Jeśli w przeszłości lizała dupę radziecką to musi to robić z amerykańską? Chyba jakieś wnioski powinno się wyciągnąć z historii. I nie obwiniaj położenia geograficznego, bo problem chyba tkwi w samym Polaku. My chyba lubimy lizodupstwo i asekurowanie się u silniejszych. Tak było przed II wojną kiedy to Polska prowadząc swoją lekkomyślną i nieodpowiedzialną politykę, ślepo wierzyła Anglii i Francji


Moze wolałabyć utracić suwerennośc względem III Rzeszy i przymykac oko na eksterminacje nacji żydowskiej? Albo utracić niepodległośc przez ZSRR?
"Prawda" wygląda tak że Polska miała 3 opcje:
1. Sojusz z Aliantami (nic w zamian nie chcieli)
2. Sojusz z Niemcami (oddanie gdańska, autostrada eksterytorialna przez Poznań, Bydgosz oraz Toruń = utracenie również tych miast, "przymknięce" ok na eksterminacje nacji żydowskiej która w okresie między wojjenym w Polsce miała dośc dużą liczebnośc w "zamian" dostajemu Morze Czarne...a oraz NIemcy wypowiadają sie naarenie międzynarodowej w naszej sprawie = państwo satelickie...)
3. "Sojusz z ZSRR" (Stalin żądał wcielenie Polski do ZSRR = utrata niepodległości. Czemu chciał nas wcielić bo od '36 roku próbowaliśmy dogadać się z Niemcami jednak Francja zaniepokojona takim stanem rzeczy i uwarzająca że prócz "Paktu o niegresjii" istnieje krczek o sojuszu z Niemcami, pogadala z Anglią która zaaoferowała Nam sojusz.)

Która wg ciebie opcja ratuje Polske? PIERWSZA ale wtedy i tylko wtedy gdy Francja rusza dupe z Linii Maginota - ale tej dupy nie ruszyła. Pozatym Beck był dobrym ministrem MSZ ale nasza sytuacja była tak schrzaniona przez izolacjomnizm Aliantów że wielkiego wyboru nie mieliśmy...

Cytat:
"Jak pan Prezydent wytlumaczy prawie polowie Polakom, ktorzy nie zycza sobie obecnosci tarczy w naszym kraju - ze jest ona konieczna i ze zostanie zainstalowania"
odpowiedz:
"[parskniecie smiechem, zakrztuszenie sie po czym lyk wody i przemowienie]:
tarcza jest niezbedna i kazdy Polak powinien o tym wiedziec/.
[koniec]

Ten czlowiek jest nieodpowiedzialny.


MOMENT! Kto wybrał go na prezydenta? LUD! Skoro został wybrany na prezydenta to ma mandat zaufania względem tych ludzi którzy na niego głosowali. A to że się nie zgadzasz z jego opinią... ja też się nie zgadzam ale skoro większośc wybrała go na preziola to naszym chlernym obowiązkiem jest się podporządkować lub zrobić strajk. Oczywiście to drugie ne wchodzi w gre bo nie macie jaj...

Co do Rosji...nie będzie sobie brudziła rąk w ONZ więc prawdopodobne jest że alba ich stamtąd wyrzuca albo sami odejdą...

deczart: Zgadzam się z tobą w 50 %...[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"By hosting these [missiles], Poland is making itself a target. This is 100 per cent [certain]," said Gen Anatoly Nogovitsin, deputy head of Russia's armed forces, to the Interfax news agency.

"It [Poland] has become a target for attack. Such targets are destroyed as a first priority."


POLAND HAS "100 per cent" made itself a potential target for a Russian attack after agreeing to host part of a US anti-missile system, according to a leading Russian general.

http://www.irishtimes.com/newspaper/world/2008/0816/1218748039695.html

To dokąd spierniczać ?
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:

Tak btw, Rosjanie grożą nam za tarczę a na Śląsku szaleją trąby powietrzne na autostradzie A4... czyżby testowali haarp Smile


o tym samym pomyślałem..
zastanawiające jest to, że trajektoria lotu burzy przeszla głównymi ulicami (aby ucierpiało jak najmniej ludzi).

to co sie wczoraj dzialo bylo conajmniej dziwne. tak intensywnych wyladowan atmosferycznych w zyciu nie widzialem.
ok godz 24 zaczely sie blyski i do rana byla burza a zasnalem dopiero okolo 2:00. przez dwie godziny nie bylo 10sekund bez pioruna. 15lat temu lata byly bardzo upalne i burza byla mocna z intensywnymi opadami, ale wszystko z umiarem.


sponsorowany przez Twisted Evil (dane: wikipedia)

Cytat:
High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP) is an investigation project to "understand, simulate and control ionospheric processes that might alter the performance of communication and surveillance systems." Started in 1993, the project is proposed to last for a period of twenty years. The project is jointly funded by the United States Air Force, the Navy, the University of Alaska and Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA). The system was designed and built by Advanced Power Technologies, Inc. (APTI) and since 2003, by BAE Systems Inc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 14:49, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Voltar napisał:

Tak btw, Rosjanie grożą nam za tarczę a na Śląsku szaleją trąby powietrzne na autostradzie A4... czyżby testowali haarp


o tym samym pomyślałem..
zastanawiające jest to, że trajektoria lotu burzy przeszla głównymi ulicami (aby ucierpiało jak najmniej ludzi).


Jak usłyszałem o burzy na ślasku to od razu pomyślałem o 2 rzeczach:
-Czy TVN zaraz zarzuci winę Rosji
-Czy na forum prawda2.info znajda zaraz jakieś konstrukcje które takie wyładowania mogą zrobić

Jak widac nie myliłem się. Odpowiedź na to jest prosta KLIMAT sie zmienia. Nawet jeśli nie przyjmujecie iż jest globalne ocieplenie a jak już to oziębienie (chociaz tego to nie zozrozumiem gdyż w przekonaniu 80% populacji robi się cieplej) to zmana temaperatur w różnych rejonach świata takie coś właśnie może wywołać. Jeszcze 50 lat temu nie było żadnych trąb powietrznych czy powaznych huraganów. jedyne conam się trafiło to "Zima stulecia" i założe się że pewno to wina tej hamerykańskiej placówki an Alasce od zmian atmosferycznych Laughing
Zresztą na cholere rosjnaie robili by tornada skoro samą armią by nas wymietli? CZEKAJCIE WIEM! Pewno Miedwiediew zadzwonił do wszystkich rosjan by o północy zaczęli dmuchac w kierunku Polski. Proponuje dzisiaj pierdnąc w tym samym czasie w kierunku Rosji - niech się podusza bolszewicy Laughing

W skrócie: Jesteście obłakani i proponowałbym terapie u psychiatry bo psycholog już tu nie pomoże...

P.S
Cytat:
High Frequency Active Auroral Research Program (HAARP) is an investigation project to "understand, simulate and control ionospheric processes that might alter the performance of communication and surveillance systems." Started in 1993, the project is proposed to last for a period of twenty years. The project is jointly funded by the United States Air Force, the Navy, the University of Alaska and Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA). The system was designed and built by Advanced Power Technologies, Inc. (APTI) and since 2003, by BAE Systems Inc
.

Tak, Wikipedia to Ultimate Source of Truth Laughing Pewno jeszcze opisali to na wiki "uciekinierzy" z tej jakże tajnej placówki Laughing Wiiki wywęszy wszystko - nawet najtajniejsze placówki rządowe Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To dokąd spierniczać ?

Proponuję Rumunię. Smile .Chociaż w sumie nie,tam są więzienia CIA...

Tzw. "tarcza" to wyrok na nasze bezpieczeństwo.Podejrzewam że podpisanie umowy to ostatnia prowokacja względem Rosji na którą nie odpowiedzą zbrojnie.Zanim instalacja zostanie zbudowana zakręcą nam gaz,co będzie katastrofą gospodarczą.Zaś kiedy zacznie się budowa...może być nieciekawie.I to bardzo.
Moim zdaniem to całkiem prawdopodobny scenariusz Neutral .
Teraz tak naprawdę ostatnią naszą nadzieją jest...wójt Słupska,który nie wyraża zgody na budowę tarczy.Niestety jeżeli dalej będzie obstawał przy swoim to naraża swoje życie (mam nadzieję że tego nie przeczyta Laughing ).
Oby był twardy i miał przygotowany azyl w jakimś w miarę odległym kraju.Zyczę mu jak najlepiej.
Co zaś mnie przeraża to silna propaganda mediów głównie państwowych ale i coraz bardziej prywatnych.Propaganda oczywiście proamerykanska i antyrosyjska.Dziś w jednej z gazet która niestety jest u mnie w domu kupowana przeczytałem jedną z największych bzdur jakie było mi dane usłyszec/przeczytać,a mianowicie że "tarcza zwiększy gwarancje bezpieczenstwa ze strony NATO" .LOL Exclamation .JAK MA ZWIęKSZYC GWARANCJE ZE STRONY NATO SKORO TO NIE JEST INICJATYWA NATO TYLKO 100% USA Question Exclamation Exclamation .
Takie bzdury może pisać albo idiota albo kłamca Exclamation
Media starają się zrobić nas w ch... podobnie jak to było przed 1989 (znam to z opowieści i nagrań archiwalnych).Wolności slowa już nie ma,owszem była przez kilkanaście lat,ale obecnie jej resztki ostały się w niszowych pisemkach.
NIE POTRZEBUJEMY OKUPACJI USA Exclamation
To prawda,nasze położenie geopolityczne między Rosją i Niemcami nie jest najszczęśliwsze.Pomijając,że w przeszłości moglibyśmy udupić Niemcy dogadując się lepiej z Francją i gdyby Francja wykazywała więcej inicjatywy,to takie położenie świadczy tylko o tym że nie wolno drażnić niedźwiedzia który jest blisko-lepiej się z nim,choćby z bólem,zakumplować.
Jak na razie Rosja nie pozwoli sobie na interwencję zbrojną gdyż przerwałoby to przesył gazu do Niemiec i jeszcze mogliby się za nami wstawić.Jednak gdy zostanie zakonczona budowa gazociągu północnego...brrr...myślicie że po co on idzie pod Bałtykiem a nie po naszym (?) terytorium?

Mam dość ciągłego potrząsania szabelką,która nie dość że skromna to w sporej części nie nasza a naszego khm..."przyjaciela" zza oceanu.Szkoda,że nie wszyscy rozumieją że dla USA nie jesteśmy sojusznikiem ani "przyjacielem" tylko półdarmową dziwką i ścierą.Tak nas potraktują,zobaczycie wunderwaffel i przebudzony Razz .Jako dowód wystarczy sprawa wiz DLACZEGO ICH NIE ZNIOSą Question ODP.:BO MAJą NAS W D... Exclamation
Taka prawda niestety.

Edit:Trochę nie na temat (chodzi o Gruzję),ale niestety limit robi swoje (został mi 1 post,który jeszcze może mi się przydać) :
http://www.youtube.com/watch?v=qpoONZ7d5gI

Filmik przedstawiający wypowiedź 12-letniej Osetyjki i reakcję redaktora zakłamanej amerykanskiej tv,myślę że większość wie o co chodzi.Video zostało wcześniej zablokowane,ale ktoś wrzucił je powtórnie-obejrzcie bo prawdopodobnie ten link spotka ten sam los Exclamation


P.S Bimi,kolejny raz proszę o zwiększenie limitu,jak widzisz nie piszę bzdur ani bezsensownych postów.6 na dobę mi styknie,jakby co zawsze możesz mi cofnąć Smile .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

W skrócie: Jesteście obłakani i proponowałbym terapie u psychiatry bo psycholog już tu nie pomoże...


Czy wierzysz w to , że 9/11 było mistyfikacją przygotowaną przez US goverment? jeśli tak to może jesteś obłąkany.

Nie sądze aby forum służyło do obrażania wypowiedzi innych ludzi. Jeśli nie zgadzasz się z opinia jednego z nas nie komentuj tego. Postaramy sie sami siebie przekonac czy beda fakty swiadczace ku temu. Tutejszy klimat ma stwarzac warunki do wykrywania globalnych oszustw i przewidywania tragedii. Nie jestesmy coprawda sztabem kryzysowym aby cos bezposrednio zdzialac, ale jesli bedziemy w stanie uswiadomic wiekszą spolecznosc to juz bedzie cos.
Wiedz prosze oszczedź tych pośmiewnych komentarzy bo chcac nie chcac przeszedles ta sama rekrutacje forum co ja i wiesz czemu to ma sluzyc. Wysmiewajac innych wysmiewasz sam siebie - bo nalezysz do tego forum![/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co się wczoraj wyrabiało na niebie to nie była zwykła burza... być może zmiany klimatu, ale od wielu lat (kilkunastu) czegoś takiego nie widziałem, nieustająca feeria piorunów... w katowicach grad porozbijał samochody... natura szaleje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, wczoraj ze zdumienia film nagrałem. Niebo błyskało się non stop, bez przerwy, jak zepsuta świetlówka. Już nie mówiąc o wietrze, jabłonka obok mojego domu się złamała, tak mocno wiało. Od 00.00 do drugiej w nocy gapiłem się na niebo i myślałem, że takie efekty to tylko na filmach są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Tusk i Kaczor... niewielka różnica...

Tak btw, Rosjanie grożą nam za tarczę a na Śląsku szaleją trąby powietrzne na autostradzie A4... czyżby testowali haarp Smile
Tez bym szedl tym torem.
Zaczynajac od tego ze Rosjanie powiedzieli glosno i wyraznie ze Polska odpowie za poparcie Gruzji,dodajac tarcze ,dodajac date wczorajszego dnia dzien -15 sierpnia-Swieto Wojska Polskiego (precyzujac) Zwyciestwo Polski nad Rosja Bolszewicka.
To lepszego dnia nie mozna znalesc na przetestowania broni ktorej oficjalnie nie ma.Tak czy siak daje to do myslenia.
Burze byly niesamowite az wrecz do takiego stopnia ze jak jedna mijala to nastepna nadchodzila co dawalo odczucie sztucznosci tej pogody.
Powiedzialbym ze to bylo bombardowanie burzami a wyladowania tak bombardowaly ze az strach bylo wlaczyc kompa bo co chwile blyskawice wybieraly sobie cel a i sam dzwiek piorunow byl jakis inny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, oczywiście.
Przypomnę, że w dniu kiedy Bill Clinton przyjechał do Polski zapraszać nas oficjalnie do NATO rozpoczęła się słynna Powódź Tysiąclecia. Na pewno też wywołana była przez Rosjan , ewentualnie przez Pigmejów, którzy czekają w tajnym spisku z Marsjanami na przejęcie władzy nad Galaktyką.
Nie otwierajcie w nocy okien ( zwłaszcza latem), to uchroni Was przed sączącą się w powietrzu trucizną rozpylaną przez rosyjskiego ambasadora ( tak samo , jak gaz anestetyczny na Dubrowce)
Mało tego Rosjanie dodają do ropy naftowej ( tej co płynie do Orlenu) substancje promieniotwórcze, które wyniszczają niezłomny naród Polski , promiejując nam z baków paliwowych śmiercionośnymi promieniami XYZ... Alleluja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 17:43, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na pewno też wywołana była przez Rosjan , ewentualnie przez Pigmejów


Jakich Pigmejów? Przeciez wsyzscy wiemy że swiatem rządza Reptorianie czy jak im tam Wink

Więc jak juz powiedziałem - dzisiaj o 00.00 puścimy pierda w strone Rosji by ich wszystkich zagazować Laughing
Nie no przeprasz przecież wsyzscy wiemy o jaki H.A.A.R.P nam chodzi...
Cytat:
H.A.A.R.P to dwupłytowe wydawnictwo (CD+DVD) angielskiego zespołu rockowego Muse, wydane 17 marca 2008 roku.[1] Zestaw składa się z relacji video i audio z dwóch koncertów grupy zagranych na Stadionie Wembley w czerwcu 2007 roku. DVD zawiera 20 utworów z 17 czerwca, natomiast na CD złożyło się 14 piosenek z pierwszego występu, który miał miejsce dzień wcześniej.


Z pewnościa to wina Rosjan - nie mam najmniejszych teraz watpliwości Wink

Cytat:
Czy wierzysz w to , że 9/11 było mistyfikacją przygotowaną przez US goverment?

Ja uważam że Bush rzecz jasna wiedział o akcji ale jest za głupi by kogokolwiek oskarżyć - fajnie to było pokazane w Fahrenheit 9/11 Cool
A to że powstało 8 miliardów teorii z Pigmejami to nie moja wina...

Cytat:
Nie sądze aby forum służyło do obrażania wypowiedzi innych ludzi. Jeśli nie zgadzasz się z opinia jednego z nas nie komentuj tego.


Zróbmy jak za komuny! Każda wypowiedx drażniąca twe oko będzie zamazywana czarnym markerem...

Cytat:
Tutejszy klimat ma stwarzac warunki do wykrywania globalnych oszustw i przewidywania tragedii.


A ja myślałem ze mieszkam w klimacie umiarkowanym - znowu byłem w błedzie. Dzięki Very Happy

Cytat:
Nie jestesmy coprawda sztabem kryzysowym aby cos bezposrednio zdzialac, ale jesli bedziemy w stanie uswiadomic wiekszą spolecznosc to juz bedzie cos.


Forum istnieje od 2005 r. ( Question ) i jakoś nieszczególnie widze działaność a szarych obywaeli - PRZYGARNIJ KROPKA Rolling Eyes

Cytat:
Wiedz prosze oszczedź tych pośmiewnych komentarzy bo chcac nie chcac przeszedles ta sama rekrutacje forum co ja i wiesz czemu to ma sluzyc. Wysmiewajac innych wysmiewasz sam siebie - bo nalezysz do tego forum!


Ja myślałem że należe do siebie - i znowu byłem w błedzie, WYBACZ MI Exclamation Laughing
BTW: Sama rekrutacja na forum dązy do tego by na forum wypowiadały się osoby "wybrane"...[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nie wspomniał nawet że to Rosjanie zabawili sie pogodą więc psychozę przypisuj sobie.

jeśli chodzi o Pigmejów - coś sobie wymyśliłeś(znowu).

reszty nie komentuję bo wyrwane z kontekstu wyrazy równie dobrze można wrzucic w chmurki komiksu o supermanie.

sądząc po czasie jaki potrzebowałeś na tą ripostę masz dosyć słabą prędkość szarych komórek więc proponuję adrenaliny z sexu. jeśli to nie pomoże to nie czytaj forum bo jeszcze sie przytkasz. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AzzziRel




Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 288
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że to jest temat o tarczy antyrakietowej w Polce a ja tu widzę rozmowy o pogodzie. Rozumiem, że według niektórych z was występuje jakaś korelacja między jednym a drugim Confused. Chociaż pogoda może niezwykła jak na polskie przyzwyczajenia to przecież wiecie, że klimat się zmienia. Dokładniej to obecnie się ociepla, a nie ochładza choć według niektórych naukowców zainteresowanych tym, ocieplenie klimatu zawsze było preludium do epoki lodowcowej. Ale żeby zaraz widzieć w tym HAARPA Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AzzziRel napisał:
Myślałem, że to jest temat o tarczy antyrakietowej w Polce a ja tu widzę rozmowy o pogodzie. Rozumiem, że według niektórych z was występuje jakaś korelacja między jednym a drugim Confused.


AzzziRel napisał:
Chociaż pogoda może niezwykła jak na polskie przyzwyczajenia to przecież wiecie, że klimat się zmienia. Dokładniej to obecnie się ociepla, a nie ochładza choć według niektórych naukowców zainteresowanych tym, ocieplenie klimatu zawsze było preludium do epoki lodowcowej


i jeszcze raz

AzzziRel napisał:
Myślałem, że to jest temat o tarczy antyrakietowej w Polce a ja tu widzę rozmowy o pogodzie.



Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 17 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy ciekawe artykuły odnośnie Tarczy w Polsce i Gruzji
Czym jest Polska zagrożona?
W czasie Drugiej Wojny Światowej wojska Hitlera doszły do granicy Hiszpanii. Wówczas Hitler zażądał od dyktatora Hiszpanii, generała Franco, żeby Hiszpania przyłączyła się do wojny po stronie Niemiec. W odpowiedzi generał Franco powiedział, że chętnie to uczyni, po wzmocnieniu armii hiszpańskiej, za pomocą uzbrojenia z Niemiec. W tym celu Hiszpanie przygotowali listę potrzebnych im dostaw. Kiedy Hitler przeczytał tę listę, to doszedł do przekonania, że generał Franco chce zbyt wysokiej ceny, poczym Niemcy przestały nalegać na przystąpienie Hiszpanii do wojny po stronie Hitlera.

Polska obecnie nie jest jeszcze militarnie zagrożona przez Rosję i gdyby rząd Tuska ten fakt rozumiał, to zamiast starać się o permanentne stacjonowanie w Polsce wyrzutni pocisków amerykańskich w zamian za więcej dostaw broni, niż USA proponuj to może rząd Tuska powinien by sporządzić podobnie kosztowną listę uzbrojenia jak to uczynili Hiszpanie wobec Niemców.

Najlepiej by było dla Polski, żeby Amerykanie odstąpili dobrowolnie od projektu budowy wyrzutni pocisków USA w Polsce i przestali zakulisowych intryg w celu konfrontacji z Rosją w grze o wpływy na Bliskim Wschodzie i Azji Śrokowej.

Unikając „Tarczy” Polska nie znalazłaby się pod grozą rosyjskiego bombardowania nuklearnego, na wypadek gdyby rosyjski radar, na przykład, w regionie Królewca, interpretował, nawet błędnie, jakieś przygotowania do uderzenia przez USA w ośrodki kontroli i dowodzenia w Rosji, za pomocą pocisków amerykańskich, w wyrzutniach położonych cztery minuty lotu pocisku do Moskwy. Tego rodzaju rozpoznanie radaru sprzężonego z automatyczną wyrzutnią rakiet z głowicami nuklearnymi, zagrażałoby permanentnym skażeniem radioaktywnym wielkich połaci Polski.

Ciekawe jest jak dalej potoczą się losy Gruzji, której rząd jest dominowany przez oś USA-Izrael, o czym pisze prasa izraelska. Gruziński minister, Żyd nazwiskiem Temuir Jakobaszwili, właśnie podziękował Izraelowi w języku hebrajskim, za pomoc w szkoleniu żołnierzy gruzińskich i chwalił się, jak izraelscy doradcy przyczynili się do zamordowania 60 żołnierzy rosyjskich na służbie aparatu rozjemców ONZ w Osetii. Według Jakobaszwili „Cały świat wnet zrozumie, że to co się dzieje w Gruzji, zadecyduje o przyszłości całego regionu, o przyszłych cenach paliwa i o przyszłości Azji Centralnej oraz NATO.”

Minister obrony Gruzji, Żyd nazwiskiem Dawid Kezeraszwili, ma podwójne obywatelstwo, izraelskie i gruzińskie oraz mówi płynnie po hebrajsku. Jest on szarą eminencją i w każdej chwili może objąć władzę, kiedy skończy się użyteczność prezydenta Michała Szaalikaszwili, dla osi USA-Izrael. Obecnie Izrael jest głównym dostawcą broni do Gruzji obok USA.

Niektórzy uważają, że Gruzja już ma żydowski rząd, który zdecydował się na wymordowanie kilkudziesięciu żołnierzy rosyjskich na służbie ONZ działających w Osetii jako międzynarodowe wojska rozjemcze. Atak gruzińskich wojsk zaplanowano na pierwszy dzień olimpiady w Pekinie, podczas gdy prasa kontrolowana przez Żydów, ukrywa rolę Izraela, w krwi rozlewie na terenie Gruzji. Wielu Gruzinów jest oburzonych na ich rząd zdominowany przez Żydów.

Michel Chossudovsky napisał w „Global Reserch,” 14 sierpnia, 2008, „Wojna na Kaukazie: Ku Wojskowej Konfrontacji Rosja-USA.” Około 34,000 cywilów z Osetii uciekło do Rosji. Osetia jest położona przy strategicznych rurociągach ropy naftowej i gazu ziemnego. Prezydent Gruzji jest agentem Wszyngtonu i Gruzja była dotąd protektoratem USA, obecnie destabilizowanym po latach dostaw broni.

Ambasador rosyjski przy ONZ, Dymitry Rogozin, ostrzega członków NATO przeciwko popieraniu ataku na Osetię, przez rząd Szaakaszwili. Przygotowania, do tego ataku, były od początku śledzone przez wywiad rosyjski. Tak, że 7go sierpnia wojska rosyjskie były gotowe do akcji, w tym jednostki spadochroniarzy, wojska desantowe, czołgi, wozy pancerne oraz kilka tysięcy wojska, które odrzuciły szybko atak Gruzinów, ale nie zapobiegły zabiciu kilkudziesięciu Rosjan w siłach rozjemczych ONZ.

Atak spowodował duże straty w ludności cywilnej przez bombardowanie dzielnic miejskich, szpitali i uniwersytetu w mieście Tskhinvali przez samoloty lotnictwa Gruzji. Transport 2000 Gruzinów z Iraku pewnie oznacza, że USA chce żeby oni służyli jako „mięso armatnie” przeciwko przeważającym siłom armii rosyjskiej, jeżeli oś USA-Izrael i NATO zechce większych walk w Gruzji.

Michel Chossudovsky uważa, że oś USA-Izrael i NATO planowała atak na Osetię, w celu destabilizacji całego regionu, w ramach walk o kontrolę Bliskiego Wschodu i Azji Centralnej oraz przygotowaniu ataku na Iran. Izrael dostarczył Gruzji wywiadowczych samolotów-robotów typu Hermes-450 i Skylark, według źródeł izraelskich, jak też samolotów Su-25 oraz artylerię, według pisma Haretz z 10go sierpnia, 2008.

Celem prowokacji w Gruzji może być najpoważniejsza konfrontacja USA z Rosją od października, 1962 roku, w czasie kryzysu kubańskiego, kiedy Sowieci ustawiali wyrzutnie rakiet odległych o osiem minut lotu pocisku od Waszyngtonu. W kwietniu 1999 Gruzja podpisała pakt z NATO w Guam, mający działać w celu ochrony rurociągów oraz dostępu USA i Brytanii do źródeł ropy naftowej w regionie Morza Kaspijskiego.

W maju 2008 Rosja protestowała masowe dostawy broni do Gruzji oraz obecność doradców i cywilnych firm ochroniarskich z USA na terenia Gruzji, w celu nieformalnej integracji tego kraju z NATO. Jak wiadomo przez Gruzję przechodzą rurociągi Baku-Tiblisi-Ceylan, z których Izrael jest zaopatrywany w 20% jego zapotrzebowania.

Budowa tych rurociągów stworzyła blok Azerbejdżan-Gruzja-Turcja i Izrael. Ten ostatni chce połączyć te rurociągi, do izraelskiego rurociągu Eliat-Aszkelon, czyli t.zw. „Tipline” z Ceylon’u do południowego portu izraelskiego Aszkelon’u, handlującego z Dalekim Wschodem.

Tymczasem kilka tysięcy cywilów zginęło głównie z powodu ataków Gruzinów, według raportu BBC z 9go sierpnia. Obecnie rozwój wypadków zaczyna być podobny do czasów Zimnej Wojny USA-Sowiety. Nie wiadomo czy mamy do czynienia z rozmyślną prowokacją, która jest wspomagana przez media w celu planowanego zaostrzenia konfrontacji USA-Rosja.

Taka konfrontacja, przy jednoczesnej obecności wyrzutni Tarczy w Polsce, była by poważnym zagrożeniem Polski. Ostrzeżeniem jest skreślenie przez Rosję planowanej wcześniej, wizyty w Polsce ministra spraw zagranicznych Rosji. Tak Gruzja jak i Polska są pionkami, gotowymi do poświęcenia, a nie partnerami w wyżej opisanej rozgrywce. Rozgrywka ta może przerodzić się w „wojnę ostateczną” między arsenałami nuklearnymi USA i Rosji. W każdym razie, wojna taka śmiertelnie zagraża Polsce, jeżeli Polska ulegnie presji USA i zgodzi się na instalacje wyrzutni Tarczy na polskim terytorium.
http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=866
Druga Targowica umożliwia "Tarczę" w Polsce?
„Instalacja pocisków Tarczy zapewnia w stu procentach bombardowanie nuklearne Polski przez Rosję,” według generała pułkownika nazwiskiem Anatoli Nogowicyn, który wyjaśnia, że rosyjska doktryna bezpieczeństwa, pozwala na użycie broni nuklearnej, przeciwko aliantowi potęgi nuklearnej, takiej jak USA.

Cytat ten pochodzi z artykułu opublikowanego przez „World News,” gwardian.co.uk, 15go sierpnia, 2008, pod tytułem: „Moskwa ostrzega, że uderzy Polskę [bronią nuklearną] z powodu wyrzutni rakiet Tarczy.” Autorami są: Ian Traynor w Brukseli, Luke Harding w Tyflisie, Helen Womack w Moskwie.

Od lat przestrzegałem w moich artykułach, o zagrożeniu Polski bombami nuklearnymi, na wypadek budowy w Polsce amerykańskich pocisków systemu „Tarczy.” Pisałem o analogi z latami 1970tymi, kiedy z powodu przewagi broni pancernych, Sowieci zagrażali Europie Zachodniej atakiem, na którą to możliwość USA odpowiedziało budową wyrzutni pocisków, z głowicami nuklearnymi, w celu stworzenia z Polski bariery radio-aktywnej, między Rosją a Europą Zachodnią.

Wówczas pułkownik Ryszard Kukliński przyczynił się do zażegnania katastrofy, przekazując wywiadowi USA dziesiątki tysięcy stron dokumentów Paktu Warszawskiego i utrudniając działania Sowietów przez zaskoczenie sił NATO. Obecnie powtarza się zagrożenie Polski przez bombardowanie nuklearne, tym razem bombami rosyjskimi, zamiast amerykańskimi, jak to miało miejsce w latach siedemdziesiątych.

Według powyższego artykułu, Frau Merkel wyraziła odrębny pogląd wśród członków NATO, kiedy powiedziała, że konieczne są pertraktacje z Rosją, ponieważ: „Nie zdarza się, żeby w sporze jedna strona ponosiła całkowitą odpowiedzialność. Jest bardzo ważne żeby to zrozumieć.” Tymczasem rosyjskie ostrzeżenie pod adresem Polski pogorszyło zły nastrój w stosunkach Moskwy z USA i sojusznikami.

Rosja jakoby nieoczekiwanie pogorszyła stosunki z USA przez kontr-atak na Gruzję z powodu napaści Gruzinów i dokonania przez nich morderstwa żołnierzy, rozjemców rosyjskich, na terenie Osetii stacjonowanych w imieniu ONZ. Naturalnie najazd wojsk Gruzji na Osetię wymagał długiego przygotowania, które śledzili zarówno Amerykanie jak i Rosjanie, którzy mieli czas przygotować swoją reakcję, na działania wojenne wojsk gruzińskich. Ostatni komunikat podał, że dziesięć wozów pancernych z żołnierzami rosyjskimi było w drodze z miasta Gori do stolicy, Tyflisu, ostatnio w odległości 20 mil od stolicy Gruzji.

Jak zwykle sekretarz stanu Condoleezza Rice, poucza Rosjan tonem przedszkolanki, ganiącej dzieci z złe bardzo zachowanie. Powoduje to irytację żołnierzy Rosyjskich, którzy mówią dziennikarzom amerykańskim, że jak wejdą do Tyflisu, to nie opuszczą stolicy Gruzji, „póki Amerykanie nie opuszczą Bagdadu.”

Naturalnie tego nie mówi Putin i Miedwiediew, ale wymagali oni podpisania przez podległego osi USA-Izrael, prezydenta Gruzji, Micheil’a Saakaszwili, warunków zawieszenia broni, przygotowanych przez prezydenta Francji Nicolas’a Narkozy (nawróconego na katolicyzm, Żyda węgierskiego).

Układ o zawieszeniu broni jest korzystny dla Rosjan, którzy zadali klęskę wojskom gruzińskim trenowanym przez USA i Izrael. Tak, więc Rosja ma prawo okupować Abhazję i Południową Osetię, oraz ma swobodę patrolowania na terenie całej Gruzji.

Tymczasem prezydent Miedwiediew, powiedział, że narzucenie Polsce zgody na wyrzutnie amerykańskich pocisków „Tarczy,” jakoby przeciw Iranowi, jest oparte na „bajce.” Natomiast moment zawarcia tej zgody dowodzi, według Miedwediewa, że nowe instalacje, niby przeciw Iranowi, naprawdę są wycelowane w Rosję, której doktryna obronna jest cytowana powyżej.

Między innymi wyżej wymieniony artykuł wspomina defiladę wojsk polskich w Warszawie na pamiątkę polskiego zwycięstwa nad bolszewikami w 1920 roku. Dla pewności, w treści artykułu mylnie jest powiedziane, że defilada ta odnosi się do „rzadko spotykanego zwycięstwa Polaków nad Rosjanami, 888 lat temu.”

Byłoby to w 1120 roku, w którym w ogóle nie było jeszcze Rosji, oraz nie było żadnej sławnej bitwy polsko-ruskiej, ale można za pomocą niby pomyłki historycznej ośmieszyć, „przysłowiowo głupich Polaków,” zgodnie z interesami żydowskiego ruchu roszczeniowego. W tym samym paragrafie, cytowany jest prezydent Lech Kaczyński, chwalący układ o „Tarczy” jakoby dający Polsce gwarancję bezpieczeństwa Polski.

Nasuwa się pytanie, kto zagraża Polsce i na prawdę przed kim Polska szuka obrony, jak długo nie prowokuje Rosji, instalacją wyrzutni amerykańskich pocisków, położonych o cztery minuty lotu pocisku, od ośrodków kontroli i dowodzenia w Moskwie? Drugie pytanie dotyczy, jakich sposobów używają wielkie potęgi neo-kolonialne, żeby podporządkować sobie rozmaite „republiki bananowe?”

Zwykle podporządkowuje się urząd prezydenta i kluczowych ministrów, oraz tajną policję. Łapówki i pomoc w karierze dzieci przekupywanych, należy do standartowych metod, dobrze opisanych przez takich autorów jak John Perkins. Państwo przeciąża się długami, a łapówkami kontroluje prasę, związki zawodowe, profesorów uniwersyteckich, często kreowanych na jakoby wielkie autorytety naukowe.

Specjalną dziedziną jest pomoc w nowoczesnym uzbrojeniu wojska republiki bananowej. Doradcy i technicy odgrywają podwójną rolę i służą jako szpiedzy, żeby typować kandydatów na promocje i wiedzieć, co się dzieje w wojsku podporządkowywanego państwa. Naturalnie ekwipunek bardzo skomplikowany technicznie, nadaje się do zdalnych kontroli, żeby nie był stosowany w sposób niewskazany dla interesów potęgi neo-kolonialnej.

Metody te są dobrze znane w literaturze. Kiedy decyzje u szczytu państwa zachowującego się, wbrew interesom i woli większości obywateli, obserwatorom sytuacji takich jak obecnie w n.p. w Polsce, nasuwa się pytanie: czy ponowna Targowica umożliwia instalację wyrzutni pocisków „Tarczy” w Polsce i sprowadza na Polskę zagrożenie rosyjskimi bombami nuklearnymi?
http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=867
Polska na pierwszy ogień?
Obecny stan UE przypomina piekło w anegdocie, w której policjantami są Niemcy, kucharzami są Anglicy, mechanikami samochodowymi są Francuzi, kochankami są Szwajcarzy i organizatorami są Włosi, a Polacy jak zwykle są wysyłani na pierwszy ogień. Natomiast według anegdotki Europa miałaby przypominać niebo, w momencie, kiedy Anglicy, byliby policjantami, kucharzami Włosi, mechanikami Niemcy, kochankami Francuzi, organizatorami Szwajcarzy, a Polacy nie dali by się wystawiać na pierwszy ogień walce, w której Rosjanie mogą bezkarnie zmienić Polskę w teren skażony nuklearnie, tak jak w latach 1970tych gotowi to byli uczynić Amerykanie, na wypadek sowieckiego ataku na Europę Zachodnią.

Ostatnio spadek wartości euro i funta brytyjskiego, wobec dolara, może oznaczać, że Unia Europejska jest daleka czołowej roli na świecie i od przejęcia od USA roli siły napędowej gospodarki światowej. Europejskie papiery wartościowe spadają na wartości i inwestorzy tracą więcej w Europie niż w USA. Dzieje się tak po prowokacyjnym ataku gruzińskich klientów osi USA-Izrael, na Południową Osetię, w ataku tym w pierwszym dniu zostało zabitych 13 Rosjan i 150 było rannych w oddziałach „pilnujących pokoju” pod mandatem ONZ.

Kryzys w Gruzji nastąpił w pól roku po ogłoszeniu niepodległości napływowych muzułmanów
Albańskich, w Kosowie. USA nakłoniło 45 państw, w tym UE , do uznania Kosowa jako państwo niepodległe, podczas gdy Rosja protestowała i jakoby miała nadzieję na „quid pro quo” na Kaukazie, mimo guzińskiej kolorowej rewolucji w listopadzie 2003, oraz obecności doradców z osi USA-Izrael jak też wielkich dostaw broni z tych dwu państw, bardzo zainteresowanych rezerwami ropy naftowej i gazu ziemnego w regionie Morza Kaspijskiego i Średniej Azji.

Budżet wojskowy Gruzji wzrósł 30sto-krotnie, a lipcu 2008, USA finansowało manewry armii gruzińskiej, która w sierpniu w pierwszym dniu olimpiady w Pekinie, zaatakowała Południową Osetię. Stało się to po kilku tygodniowych przygotowaniach w obecności doradców z USA i z Izraela, podczas gdy prezydent Gruzji oświadczył: „Nie chodzi nam już o samą Gruzję, ale o Amerykę i jej ideały.”

Konflikt ma charakter nie tyle ideologiczny ile „naftowy.” W konflikcie tym, jak pisałem uprzednio, ważnym elementem jest rurociąg Baku-Tyflis-Cejhan nad Morzem Śródziemnym. Z tego powodu atak Gruzji na Osetię jest przedstawiany w neokonserwatywnej propagandzie, jako atak na Gruzję. Fotografie zniszczeń dokonanych przez Gruzinów pokazywane są jako zniszczenia dokonane przez Rosjan. Zobaczymy, co się stanie na następnym spotkaniu na szczcie NATO; czy w tej sytuacji albo będzie łatwiej dla USA wprowadzić Gruzję i Ukrainę do NATO, albo trudniej – czas pokaże.

Jeżeli Gruzja stanie się członkiem NATO, to ekspansja NATO na wschód w kierunku Azji Środkowej będzie ewidentna. Sytuacja zaogni się, jeżeli Gruzja, tak jak Polska, zgodzi się na budowę wyrzutni pocisków amerykańskich w ramach „Tarczy” i również poniesie ryzyko bombardowania nuklearnego przez Rosję. Ciekawe, co się stanie, jeżeli Rosja zgodzi się na przyjęcie Osetii i Abhazji do Federacji Rosyjskiej, według życzenia mieszkańców tych krajów.

Według danych brytyjskiego „Jane” Gruzja ma 27,000 wojska, a Rosja 641,000, oraz Gruzja ma 82 czołgi przeciwko 6,717 rosyjskim, 139 wozów pancernych przeciwko 6,388 rosyjskim jak też siedem samolotów myśliwskich, przeciwko 1,206 rosyjskim. Mimo tego Gruzja wierzyła w skrzydła opiekuńcze USA i zaatakowała posterunki rosyjskie oraz spowodowała śmierć rosyjskich „peacekeepers” z ONZtu. Natomiast „nieprzyjaznym krokiem” wobec Rosji na pewno jest transport samolotami USA z Iraku, 2000 żołnierzy gruzińskich z powrotem do Gruzji.

Być może w grudniu USA będzie forsować przyjęcie Gruzji do NATO. Byłoby to prawdopodobnie widziane przez Rosję jako ostatni etap okresu spokoju po Zimnej Wojnie. W obecnej sytuacji, budowa wyrzutni „Tarczy” w Polsce, może narazić Polskę na pierwsze bombardowanie nuklearne od czasów Hiroszimy i Nagasaki. Jedyna katedra katolicka w Japonii była centralnym celem bombardowania nuklearnego miasta Nagasaki. Podobnie zagrożenie bombardowaniem nuklearnym Polski, grozi zniszczeniem ostatniego faktycznie katolickiego kraju w Europie.

W takiej sytuacji Polacy znowu zostaną wystawieni na pierwszy ogień w Europie, tym razem ogień rosyjskich pocisków nuklearnych, być może na drodze ku światowej „wojnie ostatecznej.” Możliwe też jest, że bombardowanie nuklearne Polski przez Rosjan, byłoby użyte przez Moskwę i Waszyngton, po to żeby, dojść do porozumienia i uniknąć wzajemnego zniszczenia przez te dwie największe potęgi nuklearne na świecie.
http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=868
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 17 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy chyba mają ambiwalentne w tej sprawie odczucia z wyjątkiem naszego prezydenta, który wierzy w tarczę bardziej niż w swego kota (cokolwiek by to miało znaczyć).
Nawet Półtusk zmieniał w tej sprawie kilka razy zdanie, co znaczy, że się bardzo wahał.

Pomijając zdania wszystkich tych , którzy wierzą tylko w złe moce i ciemne interesy, tego jeszcze dziś nie wiemy, jakie będą konsekwencje tej instalacji.
Równie dobrze może się okazać , że żadne.....
Diabeł , jak zwykle tkwi w szczegółach. Może okazać się, że nie ma na tarczę pieniędzy, bo nie dał ich Kongres, instalacja nie ma zbyt głębokiego sensu i poza propagandową rozgrywką nie wiele z niej wynika.
Wiele osób ma net temat opinie zmieniającą się sinusoidalnie wręcz ( ja sam też). Tylko pozazdrościć członkom tego forum, którzy przeniknęli zamysły wywiadów i wyroki losu i wedzą wszystko lepiej. Najbardziej we wszystkich rozważaniach ( zwłaszcza wtedy, gdy są trudne) pomaga przeświadczenie o wszechogarniającym spisku. Wtedy wszystko jest zawsze proste i łatwe do interpretacji.
Motywy są wtedy jasne i klarowne, prawda lub kłamstwo, prawda lub fałsz, czarne lub białe, jak w dziecięcych bajkach i kreskówkach przeniesionych w świat rzeczywisty z opłakanym rezultatem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź Rosjan na tarcze:

Cytat:
Russia considers nuclear missiles for Syria, Mediterranean, Baltic

military sources report Moscow's planned retaliation for America's missile interceptors in Poland and US-Israeli military aid to Georgia may come in the form of installing Iskandar surface missiles in Syria and its Baltic enclave of Kaliningrad.

Russian Baltic and Middle East warships, submarines and long-range bombers may be armed with nuclear warheads, according to Sunday newspapers in Europe.

In Georgia, Russian troops and tanks advanced to within 30 km of Tbilisi Saturday, Aug. 15. A Russian general said Sunday they had started pulling out after president Dimitry Medvedev signed the ceasefire agreement with Georgia and president George W. Bush called again for an immediate withdrawal.

After routing Georgia over the breakaway enclaves of South Ossetia and Abkhazia, Moscow appears to be eying Poland, the Middle East, and possibly Ukraine, as the main arenas for its reprisals.

One plan on the table in Moscow, DEBKAfile's sources report, is the establishment of big Russian military, naval and air bases in Syria and the release of advanced weapons systems withheld until now to Iran (the S-300 air-missile defense system) and Syria (the nuclear-capable 200 km-range Iskandar surface missile).

Shortly before the Georgian conflict flared, Moscow promised Washington not to let Iran and Syria have these sophisticated pieces of hardware.

The Iskander's cruise attributes make its launch and trajectory extremely hard to detect and intercept. If this missile reaches Syria, Israel will have to revamp its anti-missile defense array and Air Force assault plans for the third time in two years, as it constitutes a threat which transcends all its defensive red lines.

Moscow's war planners know this and are therefore considering new sea and air bases in Syria as sites for the Iskander missiles. Russia would thus keep the missiles under its hand and make sure they were not transferred to Iran. At the same time, Syrian crews would be trained in their operation.
DEBKAfile's military sources report Syrian president Bashar Assad will be invited to Moscow soon to finalize these plans in detail.

Military spokesmen in Moscow said Saturday and Sunday that Russian military planners to started redesigning the nation’s strategic plans for a fitting response to America's decision to install 10 missile interceptors in Poland and the war developments in Georgia.

The chairman of the Israeli Knesset foreign affairs and defense committee, Tzahi Hanegbi, spoke out strongly Sunday, Aug. 17, against treasury plans to slash the defense budget. He warned that the military faced grave confrontations in the coming year - possibly on several fronts.

źródło: http://debka.com/headline.php?hid=5513
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja i Białoruś odpowiadają na tarczę

Cytat:
Prezydenci Rosji i Białorusi, Dmitrij Miedwiediew i Alaksandr Łukaszenka ustalili, że jeszcze w tym roku oba kraje podpiszą porozumienie o utworzeniu wspólnego systemu obrony przeciwlotniczej.
Miedwiediew i Łukaszenka uzgodnili to podczas roboczego spotkania w letniej rezydencji rosyjskiego prezydenta w Soczi, nad Morzem Czarnym.

Przed rozpoczęciem rozmów prezydent Białorusi pochwalił Rosję za jej postawę w konflikcie w Gruzji, określając ją jako "mądrą" i "ładną".

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1809870,12,item.html
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 19 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska i Waszyngton zblizyly swiat do wojny

http://www.infowars.com/?p=4015

Czyzby sie 3 swiatowa tez od Polski miala zaczac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMF: tarcza w Polsce, Patrioty w Niemczech

Cytat:
Instalacja antyrakietowa w Redzikowie pod Słupskiem będzie najprawdopodobniej osłaniana rakietami Patriot z terenu Niemiec - dowiedział się reporter RMF FM.
- Pan Premier wspomniał, o tym że być może tarcza będzie chroniona spoza terytorium RP, z baz niemieckich, tam gdzie są Patrioty - powiedział w rozmowie z reporterem RMF FM Wojciechem Jankowskim słupski wójt Mariusz Chmiel.

Według radia RMf, które powołuje się na Chmiela, polskie Patrioty wbrew wcześniejszym doniesieniom nie będą stacjonować w pobliżu Warszawy.

źródło:
http://wiadomosci.onet.pl/1813253,11,item.html

To co nasz rząd w końcu wynegocjował ???
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki artykuł znalazłem - stwierdziłem, że wkleje, tym bardziej, że coś cicho w tym wątku ostatnio - a problem istnieje nadal Wink

http://unitedcats.wordpress.com/2008/08/.....oing-this/
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj możecie zobaczyć. jak wygląda policyjna przemoc wobec uczestników Pokojowego Protestu przeciwko tarczy antyrakietowej w Słupsku. Oraz świetny przykład jak bezmyślnie i bezkrytycznie wykonuje polska policja rozkazy nałożone z góry.


Cały temat do filmu tutaj: http://wolnemedia.net/?p=12884
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skandal!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh wykonują rozkazy pierdolonych idiotów... Gdyby chociaż raz polcija stanęła po stronie ludzi... Marzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Będzie tarcza w Polsce - Dramat!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile