W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pierydolę Fiskus i Złodziei z Wiejskiej  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 23336
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 00:33, 17 Kwi '14   Temat postu: Pierydolę Fiskus i Złodziei z Wiejskiej Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=6JhCqcpSoWQ Sejmowe więzienie - całość - wywiad ze Zbigniewem Stonogą
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 17 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed cały czas i po obejrzeniu filmu.
Jak w tytule, Ja także.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 01:38, 17 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KRAJ BEZPRAWIA - koszmar Zbigniewa Stonogi



Opublikowano 15 kwi 2014

Zbigniew Stonoga - Sejmowe więzienie (całość): https://www.youtube.com/watch?v=hILAJvWm3Cs
Wzór pisma do Sądu Najwyższego ws. Zbigniewa Stonogi: http://sejmowewiezienie.pl/wp-content/uploads/2014/04/pismo.pdf
Kwiecień 2014 - apel o pomoc wobec wezwania do stawienia się w więzieniu: https://www.youtube.com/watch?v=bITIBjeOsDY
(Białoruski koniec zrywu społecznego Zbigniewa Stonogi)

Zbigniew Stonoga wywiad w tv 2014: https://www.youtube.com/watch?v=DAHd8OzEgJw

Zbigniew Stonoga-Konferencja Prasowa nt nielegalnych dzialan wymiaru sprawiedliwości (2012): https://www.youtube.com/watch?v=fnliz_8nAn4

Wywiad dla portalu wgospodarce.pl (08 kwi 2014):
http://wgospodarce.pl/informacje/12158-z.....owke-i-ile
I po Stonodze - nakazano zamknąć autora akcji "Pier... fiskusa" (14 kwi 2014)
http://wgospodarce.pl/informacje/12301-i.....er-fiskusa

Pierydolę Fiskusa - Zbigniew Stonoga (kwiecień 2014)
https://www.youtube.com/watch?v=afx0hd2VFHc
Pierydolę Fiskusa - Podziękowanie Zbigniewa Stonoga (kwiecień 2014)
https://www.youtube.com/watch?v=8FpO7rEfZ8g

Strony Zbigniewa Stonogi:
http://zstonoga.pl/
http://sejmowewiezienie.pl/

Kanał z filmami dot. Zbigniewa Stonogi: https://www.youtube.com/user/ThePorfirog
Facebookowy profil Ruch Społeczny Zbigniewa Stonogi: https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga

http://www.sn.pl/
Sąd Najwyższy
Plac Krasińskich 2/4/6
00-951 Warszawa

tel i mail do sekretariatu Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego: tel. (22) 530-82-03 e-mail: ppsek@sn.pl
odpowiedzialnego za obsługę wniosków, skarg i zażaleń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 17 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki viki Smile
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 23 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 29 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista złodziei z wiejskiej:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 07 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:03, 09 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew Stonoga twierdzi, że wykradzino mu 2,5 miliona złotych w BZWBK i udostępnia telefony komórkowe do 200 dziennikarzy
http://niebezpiecznik.pl/post/zbigniew-s.....ennikarzy/
Cytat:
Polski Snowden?
Stonoga zresztą “zaszalał” wczoraj na swoim profilu jeszcze bardziej, obrażając i kierując oskarżenia pod adresem szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz szefa ABW. W poście tym (który o dziwo ciągle jest dostępny na profilu Stonogi), znalazły się także zapowiedzi publikacji nagrań wideo, które rzekomo są w posiadaniu Stonogi, a które obnażają korupcję i układy polityków, sędziów i prokuratorów. Bohaterami nagrań mają być m.in. Barbara Piwnik, Leszek Miller, Paweł Pruszyński, Aleksander Kwaśniewski, żona premiera Tuska (która rzekomo składała zeznania na policji dot. przemocy rodzinnej).

Czy informacje te są prawdziwe i rzeczywiście istnieją? Na razie twardych dowodów brak. Jeśli jednak informacje te są prawdziwe, to kto dostarcza je Stonodze? (zwłaszcza zeznania z policji, czy numery do dziennikarzy). Jedno jest jednak pewne, na pewno wiarygodności Stonogi nie poprawia język jakiego używa w swoich postach — ale z drugiej strony można zrozumieć, iż jest to człowiek mocno zdesperowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 09 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet idzie po bandzie, ale rozumiem go, choć wielu nie łapie czemu on to robi w, aż takim wymiarze. On wcale nie walczy li tylko o kasę, którą stracił, bo wdepnął tam, gdzie nie powinien. W tej chwili on walczy o życie, bo jak nie będzie o nim odpowiednio głośno to niestety, ale spotka się z "piątkowym samobójcą" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 09 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje zdanie potwierdza wielu mądrych ludzi, choć trudno mi udowodnić jak wielu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 09 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 09 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ElComendante, nie wiem na ile masz racje bo nie jestem agentem wywiadu ale z moich obserwacji wynika, że ten z pozoru mądry człowiek postępuje tak samo głupio jak całe tuziny jemu podobnych tylko już martwych. Rozgłasza wszem i wobec, że ma jakieś haki na rządzących ale ich nie ujawnia.
W takiej sytuacji jedynym rozsądnym ruchem drugiej strony jest stuknąć go zanim coś ujawni i jak na razie ten plan działania się sprawdza.
Czasami ktoś ma więcej oleju w głowie i powie co wie szybko i wszędzie, jak o finansowaniu przez Niemców premiera polski. To duża sprawa i na pewno wiele większa niż materiały pana Stonogi. Jednak z faktami dokonanymi walczy się inaczej. Ukatrupienie informatora potwierdziło by jego wersje, wiec albo się sprawę tuszuje albo próbuje ośmieszyć. Jednak sam informator na razie żyje.
Kolejna rzecz to taka, że jak widać Polakom już wszystko jedno, okradają ich z ich pieniędzy oficjalnie (OFE, wydłużenie wieku emerytalnego), w rządzie są sami agenci jak nie pejsatych to Niemców i na nikim wrażenia to nie robi. Więc raczej nie ma takiej rzeczy, która by ruszyła Polaków a tym bardziej kolejne informacje o politykach i ich niegodziwościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 09 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam czasu, a stenogram z filmu byłby bardzo fajny:
(Dziennikarze)
Jesteście częścią tego warszawskiego, gównianego świata. Bo wam się, idioci wydaje, że Polska to te skurwysyny z wiejskiej i was paru dziennikarzy i żyd-michnik...
(...)
(Dziennikarze)
Kurwa, kiedyś powinniście za to zapłacić, gnoje.


Ostry Gość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 09 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
@ElComendante, nie wiem na ile masz racje bo nie jestem agentem wywiadu ale z moich obserwacji wynika, że ten z pozoru mądry człowiek postępuje tak samo głupio jak całe tuziny jemu podobnych tylko już martwych. Rozgłasza wszem i wobec, że ma jakieś haki na rządzących ale ich nie ujawnia.


Ja nie twierdzę, że to mądry człowiek, ale to zdesperowany człowiek, który po prostu krzyczy, że go biją.
W tym względzie zachowuje się o wiele mądrzej od takiego, który jest bity, ale nie krzyczy, bo takiemu nikt nie pomoże.
Mógłby oczywiście zachować się jeszcze mądrzej, ale przyjmuję po jego wypowiedziach, że nie jest to jakiś wybitny strateg na cztery nogi kuty plus dochodzi aspekt emocjonalny, jak by nie patrzeć to ktoś mu niszczy i marnuje życie.
Na pewno gość zachowuje się mądrzej, niż np: endrju, albowiem Komzar to o kim i jakie on ma dokumenty lub o czym wie i jest to w stanie udowodnić to druga strona doskonale zdaje sobie sprawę. On nie musi im tego wykrzyczeć.
Krzyczy on do opinii publicznej, co by sprawa była na tyle głośna, by nie dało się jej tak łatwo skręcić.
Niewątpliwe jak sprawa nagle ucichnie to może gość spotkać się z reakcją, jeśli w międzyczasie czegoś nie puści sensownego i prawdziwego w eter, co by jeszcze podbiło bębenek sensacji dla opinii publicznej, ale w tej chwili jest zdecydowanie nie do ruszenia bez podjęcia bardzo dobrze dopracowanej w szczegółach akcji, co jeśli było coś przeciw niemu planowane {choćby jakaś dziwna decyzja administracyjna, dziwny wyrok sądowy albo coś jeszcze grubszego, bo przecież gość pisze o działaniach podejmowanych przeciw niemu przez służby} a on to przewidział to zapewniło mu to pewne zabezpieczenie.
To, że my Komzar mówimy o tym, że koleś wystawia się na odstrzał wskazuje, że takich jak my jest wielu, więc strona, która będzie chciała to wykonać również zdaje sobie z takiego stanu rzeczy sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rzeznikt




Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 10 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Szanowni Państwo niniejszy post kierowany jest do Pułkownika Pytel -szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz Dariusza Łuczaka =Szefa ABW.

Drogie służebne
postkomunistyczno-okrogłostołowe skurwysyny.

Macie konfidentów w moim najbliższym otoczeniu i ja o tym wiem.
Ja mam swoich konfidentów w Waszym najbliższym otoczeniu.

Nie zabierajcie ludzi z restauracji jak miało to miejsce ostatnio gdy niemal siłą zaprosiliście do siebie pewną bardzo znaną osobę.Na razie ta najbardziej znana osoba w Polsce i mój przyjaciel nie zezwolił mi na publikacje jego nazwiska-na razie .
Chujki wszystko ,co zaplanowałem a wiecie o tym bo sam się zadenuncjowałem przed waszym konfidentem opublikuję.
czyli co ?

- video ze spotkania Barbara Piwnik-Leszek Miller-Paweł Pruszyński w trakcie którego omawiane jest nielegalne zatrzymanie Andrzeja Modrzejewskiego z PKN Orlen .
Trybunał Stanu wasi mocodawcy mają zapewniony i nic już ich nie zbawi w tej sprawie.

-video ze spotkania Ja-Edward Brzostowski i telefonowanie w trakcie przez głośnomówiący do Krzysztofa Janika gdy z Brzostowskim omawiamy sprawę przepływów finansowych w sprawie ustawy o radiofonii i telewizji.

-video z Krystyną Prokop w trakcie którego omawiany jest plan unicestwienia Aleksandra Kwaśniewskiego przez Millera po weselu młodej Kwaśniewskiej i pretensje Millera ,że go nie zaprosił mimo,iż jego żona wychowała na własnych rękach Olę Kwaśniewską a wraz z tymi pretensjami cały potok słów na temat przekrętów Kwasa

-kopię protokołów przesłuchań Pani Tusk w KP Sopot dotyczących znęcania się psychicznego i fizycznego przez Donalda Tuska .

-video z pewnego polowania na którym zarząd Prokuratury Krajowej planuje unicestwienie kilku prokuratorów prokuratur apelacyjnych którzy chcieli rozliczyć przestępców z sejmu .
Sprawa najbardziej dotyczy Sławomira Luksa oraz Pani z PA Łódź .
Prokuratora Luksa wasi skurwiali poprzednicy nastraszyli i zdechła sprawa GTW no nie ?

Słuchajcie Panowie obecni szefowie wspomnianych służb .Plan Wam się spierdolił myśleliście ,że nic nie wiem.
Na początku podstawiacie tego gnojka z Pleszewa uzyskujecie aktualny numer konta , blokujecie sfery elektroniczne i zostawiacie mnie bez złotówki.....

Nic z tego - nie udało się !

A teraz drżyjcie .......

Panie Łuczak ,a pańska żona już wie ,że ma Pan dziewczynę na boki przy Żelaznej ? Ładna ta Aneta nie powiem....

-Celowo nakręcone oświadczenie video nieżyjącego Posła na temat oszustw i przestępstw kryminalnych ludzi ze służb .

Reszty nie piszę już wiecie ...... co będzie jeszcze



https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga/posts/614600265284081?fref=nf

Trzeba przyznac jedzie ostro. Pamietac nalezy jednak ze jest to klasyczny wywrotowiec ktory jeszcze nie tak dawno przechylal kielichy z tymi ktorych teraz atakuje niemniej nalezy sie lekki ukłon za wywalenie brudów. Trud jednak to znikomy zważywszy, że jeden człowiek rzuca się na władzę "Absolutną" w tym kraju jaka sa media i politycy. Niestety. Niestety o akcji dowiedza sie wylacznie internauci i to wylacznie ci, ktorzy sa mediaspolecznosciowi i do ktorych ten przekaz moze w jakiejs formie trafic. Ja tymczasem obserwuje bieg wydarzen i czekam na potwierdzenie tez bo wydaje mi sie ze jegomosc dysponuje tymi samymi danymi o ktorych z sejmowej mownicy wspominal swietej pamieci Andrzej Lepper jakis czas temu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:26, 14 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrogowie chcą zabić Stonogę?

Poszkodowany przez prokuraturę Zbigniew Stonoga, który zapowiedział ujawnienie materiałów kompromitujących polityków postkomunistycznej lewicy, może wkrótce „popełnić samobójstwo”. Przedsiębiorca przyznał, że dostaje pogróżki związane z jego działalnością antyaferalną.

Stonoga we wpisie na portalu społecznościowym ujawnił, że dzwonił do jego żony obecny doradca prezesa SLD Leszka Millera Piotr Tymochowicz, który przyznał, że osoby, które oskarża przedsiębiorca, szykują się do konfrontacji z nim. Według jego doniesień np. lider SLD planuje wykorzystać układy w jednym z warszawskich sądów, by wtrącić Stonogę ponownie do więzienia.

„Miller już przygotował pozew i wysłał go do Sądu a jednocześnie ma takie układy w Warszawskim Sadzie okręgowym dla Pragi (wierze w ich istnienie) ze zrobi wszystko by ekspressem mnie wsadzić (pisownia oryginalna – przyp. red.)”.

To jednak nie wszystko, co miał do powiedzenia Tymochowicz. Z dalszej części wpisu Stonogi wynika, że inni oskarżeni przez niego o czerpanie korzyści z afer chcą zamknąć mu usta w sposób o wiele bardziej zdecydowany.

„Piotr Tymochowicz przekazał żonie treści które wprowadziły ja w stan głębokiego niepokoju. Dlatego postanowiłem sprawą zainteresować Policję bo jeżeli są takie zapowiedzi to trzeba je przecież sprawdzić. Są to bowiem groźby pozbawienia mnie życia rodziny nie wyłączając oraz groźby użycia nielegalnych wpływów na decyzje niby niezawislego sądu (pisownia oryginalna – przyp. red.)".

Niepomny doświadczeń innych osób próbujących walczyć z aktualnym zabetonowanym systemem politycznym, Stonoga już kilka dni temu opublikował nagranie, w którym oświadcza, iż nie planuje popełnić samobójstwa.

Kto może chcieć śmierci Stonogi? Prawdopodobnie jedna z osób z poniższej galerii: http://polskiepiekielko.pl/2014/05/wrogowie-chca-zabic-stonoge.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzeznikt




Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 149
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:26, 17 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:33, 17 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i po 4 minutach znikło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 17 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze ze jednak dziala, ale chyba z zanizonym licznikiem, wczoraj jak ogladalem mialo 3 wyswietlenia i 430 lików.


Jesli koles mowi prawdę, a wygląda na to, że tak - to jest to obecnie najważniejszy filmik w polskim necie !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 18 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mam troszkę czasu i słucham sobie tego filmiku. Ciekawe ile w tym wszystkim prawdy... Fajnie gość w sumie opowiada o tych mechanizmach biznesowo - sejmowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzeznikt




Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 149
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 14:12, 18 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie. Powiedzmy sobie szczerze, kto z nas nie zdawał sobie sprawy z tego o czym przez 1,5 h mówi Stonoga? Jeśli ktoś ma źdźbło wiedzy na temat historii Polski i spogląda mądrym okiem logicznie na informacje przekazywane przez media, tudzież prasę czy inne niemedialne źródła, ten doskonale wie, że władza to syf kiła i mogiła, a tak zwana demokracja w naszym kraju to jeszcze większe bagno niż Rzeczpospolita szlachecka. Więc reasumując ten film trafi wyłącznie do ludzi, dla których nie będzie on stanowił novum, a u których może wywołać jedynie atak koprolalii. Reszta zostanie przy tańcu z gwiazdami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 18 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem , czy pan Stonoga był równie krytyczny wobec władzy, systemu i kolesi,
jakby go "ci" kolesie nie pogonili od koryta?
Można mu kibicować , bo tylko "koleś" może rozpieprzyć tę bandę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 23 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbigniew Stonoga miał zawał. Obecnie przebywa w szpitalu.

Na razie nie ma bliższych informacji, w jakim jest stanie jest Stonoga. Zawał może być jednak związany ze stresem wynikłym z otrzymywania licznych pogróżek od osób, które oskarża o udział w aferach, a przeciwko którym złożył we wtorek do wrocławskiej prokuratury zawiadomienie o możliwości popełniania przestępstwa. Jak ujawnił kilka dni temu przedsiębiorca, śmiercią groził jego żonie m. in. Piotr Tymochowicz.

Informację o zawale przedsiębiorcy podano na profilu jego akcji „Pierydolę fiskusa i Złodziei z Wiejskiej – Ruch Społeczny Zbigniewa Stonogi”.

http://polskiepiekielko.pl/2014/05/zbigniew-stonoga-mial-zawal.html

Pozdrawiam Was serdecznie za kilka dni powinno być ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 23 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jest to, że gdyby się z nim ułożyli od początku to stałby grzecznie po stronie rządzących i spijał z nimi śmietankę. Dzisiaj nie byłoby żadnego Stonogi, wkurwionego na układy bo grzecznie sam by w układzie siedział, jak znakomita większość średniego i dużego biznesu w PL.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 26 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy seryjny samobójca znowu się uaktywni?


_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pierydolę Fiskus i Złodziei z Wiejskiej
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile