W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przepowiednie Aloisa Irlmeiera w związku z Polską   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 8534
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 15 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katarzyna Szewczyk, gość Youtubera, Grzegorza Kusza. "Kobieta alchemik", zajmuje się doradztwem finansowym. Chyba ma ciekawych klientów, dużo też czyta ciekawych książek. W jednej rozmowie przekazała niby od kogoś informację ważną dla Polaków, która według mnie wpasowuje się w wizje Irlmaiera. Wideo ma transkrypcję, więc można czytać napisy, obejrzeć w innym, dostępnym języku. Przytoczę w tym poście tę ważą część jej wypowiedzi.

Katarzyna Szewczyk napisał:

Mam jeszcze jedną informację do przekazania. Ona jest bardzo trudna do tego, żeby ubrać ją w słowa, dlatego wybaczcie, jeżeli będę się w tym plątać. Dlatego teraz będzie rebus. Miałam możliwość spotakać się z osobami z bardzo wysokich szczebli pewnej grupy, której przewodzi Natalia, Alicja, Tomek i Ola. To jest taka grupa, w której osoby pochodzące z tej grupy dowodzą nią. Ci ludzie są tacy jak my. Mimo że są w tej zgrai. I oni mają wgląd w różne dokumenty. I dla wielu może to być szokująca informacja, dla wielu innych już oczywista, bo sami ją wydedukowali: ta grupa, czyli - powtórzę - Natalia, Ala, Tomek i Ola to grupa, która teoretycznie według wielu ma nas chronić, którą chcemy, by rozgościła się na naszym terytorium, oni także posiadają swoje agendy. I w tej rozpisce jest deadline, to jest 2024 rok, do którego właśnie ta grupa - Natalia, Ala, Tomek i Ola - mają spowodować, że Polacy zostaną powołani do broni i staną do wojny militarnej. I ta osoba, powiedzmy, że to był Tomek powiedział mi coś, muszę tu użyć cytatu zupełnie kogoś innego i to jest jedna z podpowiedzi, którą musicie zapamiętać, mimo że Wasze serce będzie się do tego wyrywało. Dlatego, że my, Polacy, jesteśmy narodem, który zawsze walczył o swoje, i nie tylko o swoje terytorium. Walczyliśmy na wszystkich frontach, za inne narody. Historię warto poczytać, żeby dowiedzieć się, jakie były tego konsekwencje, natomiast cytat jest taki: "Pewnego dnia ogłoszą wojnę, lecz NIKT NA NIĄ NIE PRZYJDZIE". I to jest ZALECENIE. Wy musicie zrobić z nim, co uznacie za stosowne. Ale z innych źrodeł wiem, tych, którzy tutaj w sercu mają bardzo duży patriotyzm, że na czele polskich wojsk i nas nie stanie polski generał. Dlatego nie możemy dać się wplątać, sprowokować ani do konfliktu - nie wiem, czy można użyć tych słów? - zbrojnego, ani do jakichkolwiek działań, w których będzie użyta broń, w których będziemy używać nienawiści, będziemy niszczyć i plądrować. I to jest dygresja, którą chciałam Wam powiedzieć.


Wspomniana rozmowa od momentu, który przytoczyłem (Czas od 34m:46s):


Czyli z jakichś źródeł taka Pani Szewczyk zrobiła przekaz. Wydaje się, że narracja polskojęzycznego rządu jest faktycznie w tę stronę, żeby włączyć się w walkę z Rosją. I może faktycznie Polacy odmówią walki? Irlmaier ponoć widział, że przejeżdżające wojska Rosyjskie nie napotkają żadnego oporu. Inna sprawa z jakiego powodu ten brak oporu ma niby być, czy Polacy odmówią walki czy terytorium Polski będzie w jakiś sposób "zneutralizowane".
Ktoś ma pomysł gdzie poszukać takich niby oficjalnych, militarnych dokumentów NataliiAliTomkaOli?
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1763
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 15 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:




masz ochotę dowiedzieć się czegoś jeszcze?
włącz nagranie i wycisz głos...
patrz jednocześnie wiedząc co jest tematem ich rozmowy...zwróć uwagę na jej mimikę i to w jaki sposób patrzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1051
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 15 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
zwróć uwagę na jej mimikę i to w jaki sposób patrzy.
Pokaż nam ty jak patrzysz, pisząc tego rodzaju posta Laughing
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 17 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym poście przytoczę kolejny fragment układanki również pasujący do wizji Irlmaiera odnośnie zamieszek we Francji i Włoszech. Według gościa Edyty Paradowskiej z PL1, było wielu mistyków, którzy przepowiadali te wydarzenia. Ciekawym dodatkiem do Irlmaiera jest to, że niby precyzyjniej określili co bedzie poprzedzać te zamieszki.

PL1 napisał:

Paradowska:"Czy w jakikolwiek sposób okreslają czas kiedy te wojny domowe wybuchną? Czy jakieś znaki będą te wojny poprzedzać?"
Bartłomiej Marczyński:"Jest powiedziane, że te wojny po prostu wybuchną z dnia na dzień, czyli można powiedzieć, że niespodziewanie. Głównym znakiem będzie powrót Papieża z Moskwy. Kolejnym znakiem będzie kończenie się synodu w Rzymie [Ten synod właśnie trwa]."
Paradowska:"Czy wiemy jak długo te wojny będą trwały?"
Bartłomiej Marczyński:"Wojny będą trwały trzy miesiące."
Paradowska:"Czy te wojny obejmą całe kraje?"
Bartłomiej Marczyński:"Tak. To będzie wojna na pełną skalę. Najbardizej ucierpią oczywiście miasta."
Paradowska:"A co z resztą Europy?"
Bartłomiej Marczyński:"W reszcie Europy także będą występowały niepokoje społeczne ale nie będzie to na taką skalę jak we Francji i Włoszech."
Bartłomiej Marczyński:"Zakończy się synod, Papież wraca [z Moskwy], wybucha wojna domowa we Francji, we Włoszech. W międzyczasie wojska rosyjskie dochodzą do Rzymu, przechodząc przez Bałkany, przez to miękkie podbrzusze Europy, i dochodzą do samego Rzymu gdzie spełni się właśnie ta wizja z trzeciej tajemnicy fatimskiej, w której ginie Papież"
Paradowska:"Mamy dwóch Papieży, Benedykta i Franciszka. Czy są jakieś przesłanki, które by mówiły który z tych Papiezy zginie?"
Bartłomiej Marczyński:"Papież będzie uciekał do Kolonii. Drugi Papież zginie pod drzewem korkowym. Będzie to zmasowany atak na Rzym. Ci, którzy jeszcze zdążą, będą uciekać na północ [czytaj Szwajcaria]. Ucieczka Papieża do Kolonii sugeruje nam, że będzie to Benedykt XVI, który jest Niemcem i będzie po prostu szukał schronienia w domu."


Link do rozmowy:
https://pl1.tv/title/wedlug-mistykow-iii.....-z-moskwy/

W drugiej części Marczyński przypuszcza, że synod, który aktualnie trwa, zakończy się w okolicach początku przyszłego roku, możliwe, że w marcu. Wniosek z tego taki, że omawiane wojny domowe będą miały miejsce w 2023 roku. Czy wojna eskaluje tak szybko? Zobaczymy. Najważniejszymi wyznacznikami jest koniec synodu i najpierw wizyta Papieża w Moskwie a potem powrót. Warto zajrzeć przynajmniej do pierwszej części rozmowy bo omawiane są globalne kataklizmy mające miejsce w tym czasie, klęska głodu, brak prądu, wody, ogrzewania, pył wulkaniczny unoszacy się w powietrzu (kolejny argument za maską przeciwgazową z filtropochłaniaczami).

Myślę, że dobrym uzupełnieniem rozmowy z PL1 jest poniższy fragment wypowiedzi Katarzyny Szewczyk w innej rozmowie z Grzegorzem Kuszem. Może lub nie, potwierdza kalendarium wydarzeń w przyszłym roku.
Katarzyna Szewczyk napisał:

(...)w marcu 2023 roku nastąpi duża zmiana energetyczna, jako w niebie tak i na ziemi. Na niebie nastąpi pewna zmiana w układzie horoskopowym, która będzie miała również oddziaływanie na całe pokolenie. Mamy takie planety, które bardzo powoli przesuwają się po ekliptyce, są to tzw. planety transsaturniczne: Saturn, Uran, neptun i Pluton. I będę mówiła o Plutonie. Nieważne, czy dzisiaj mówi się, że to jest planeta czy ciało niebieskie, chodzi o oddziaływanie i tenże Pluton dnia 23 marca 2023 roku wkroczy w znak Wodnika, zero Wodnika. Żeby zrozumiec, co to może oznaczać dla nas, to wyobraźmy sobie teraz, że bierzemy do ręki naczynie i w tym naczyniu będziemy robić eliksir, pewną mieszankę. W naczyniu znajdzie się Wodnik, wbrew pozorom to nie jest znak wodny, a znak powietrza, żywiołu powietrza, czyli żywiołu związanego z intelektem, sposobem komunikowania się, przemieszczania. I będziemy tutaj dosypywać Plutona, sczypta po szczypcie, przez 20 lat. Bo przez 20 lat ten Pluton będzie wędrował przez znak Wodnika. Ostatni raz ten ingres, czyli wejście Plutona w znak Wodnika miało miejsce w 1778 roku, więc, jak rozumiecie, dość dawno. I w tym poprzednim rozdaniu, w tej poprzedniej wędrówce przez 20 lat mieliśmy m.in. Rewolucję Francuską czy wojnę o wolność w Stanach Zjednoczonych. Więc możemy powolutku poczuć klimat, mamy nowe rozdanie, nowy poziom, na którym się znajdujemy.
(...)
Jedno z nich, oczywiście, tu będzie ich wiele to takie, że dojdzie do ujawnienia jakichś informacji przez setki lat przed nami skrywanymi, na wielu płaszczyznach. To dla wielu może być rozpad ich konstruktu mentalnego, tego, czego się do tej pory trzymali, może to być szok. Ale również, co jest bardzo związane z tym, co mówiliśmy na ostatnim nagraniu, to będzie również ujawnienie nie tylko tzw. deep state, o którym mówimy, czyli tego powiedzmy podziemnego rządu, skrywanego, utajnionego, tym, którzy próbują tym światem jakoś zarządzać,


Cytowany wyżej fragment rozmowy zaczyna się w momencie 32m:41s


Także teges... @Panocek czy "Teraz widzisz wszystko jeszcze wyraźniej?" Very Happy
Podsumowując nasze dotychczasowe odkrycia w tym wątku, czas ostateczny na podjęcie decyzji co robić będzie wtedy gdy Papież będzie z wizytą w Moskwie. Może to ta konferencja pokojowa Irlmaiera będzie w trakcie wizyty Papieża w Moskwie? Dodając info od Irlmaiera, będą trzy dni na ewentualne przemieszczanie się do bezpiecznych miejsc. Z tych scenariuszy wynika, że plecak ewakuacyjny, maska gazowa, zapas jedzenia mogą się przydać. Ciekawi mnie też to, że według Marczyńskiego Polska najmniej ucierpi w tym wszystkim z krajów Europy. Może to oznacza, że żółty pył ze skrzynek spuszczonych przez drony na granicy między Niemcami a Polską nie bedzie miał zbyt dużego zasięgu?
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1763
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 17 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:
. Może lub nie, potwierdza kalendarium wydarzeń w przyszłym roku.



Także teges...


powiedz, co jest w tym pasjonującego? ktoś ułożył ci żywot, ktoś go realizuje, a ty sam co potrafisz zrobić, choćby z tym o czym tu piszesz?
Czy potrafisz wpłynąć na życie tych, którzy wpływają na twoje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 278
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:10, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:
Podsumowując nasze dotychczasowe odkrycia w tym wątku, czas ostateczny na podjęcie decyzji co robić będzie wtedy gdy Papież będzie z wizytą w Moskwie.
Ja tam będę śledził co zrobi @oko i spróbuję go imitować . Wydaje mi się że gościu ma łeb na karku, on już będzie dobrze wiedział jak się zachować Smile . Tacy jak on nie dają się łatwo zapędzić w kozi róg, nabić w butelkę, ani zagnać w pułapkę odgrywania przydzielonej przez nadzorców roli statysty. Obserwacja jego poczynań celem dublowania kluczowych posunięć to po prostu kapitalna taktyka, to będzie mój strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1763
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattamnan napisał:
balans napisał:
Podsumowując nasze dotychczasowe odkrycia w tym wątku, czas ostateczny na podjęcie decyzji co robić będzie wtedy gdy Papież będzie z wizytą w Moskwie.
Ja tam będę śledził co zrobi @oko i spróbuję go imitować . Wydaje mi się że gościu ma łeb na karku, on już będzie dobrze wiedział jak się zachować Smile . Tacy jak on nie dają się łatwo zapędzić w kozi róg, nabić w butelkę, ani zagnać w pułapkę odgrywania przydzielonej przez nadzorców roli statysty. Obserwacja jego poczynań celem dublowania kluczowych posunięć to po prostu kapitalna taktyka, to będzie mój strzał w dziesiątkę.


pamiętaj, że każda broń strzela sama raz w roku, więc, trzymaj fason i patrz wokoło, bo zdarzenia, bywa, że żyją swoim życiem.
I przyznam, że to, co wyżej napisałeś, pomimo sarkastycznej ironii, zabrzmiało nawet przyjaźnie i po ludzku, serio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:
Także teges... @Panocek czy "Teraz widzisz wszystko jeszcze wyraźniej?"

Pamiętam takie przepowiednie sprzed 2012r. też było mnóstwo filmików co robić, gdzie uciekać, były mapki, itd.
Wiesz, co balas, ja już tyle końców świata przeżyłem, że nie boję się kolejnego.

Wg mnie problemem dla światowego porządku jest działalność przygłupów przy sterach państwa. Największe przygłupy obecnie zasiadają na najwyższych stołkach w Polsce. Pchają się do wojny z Rosją już bardzo wyraźnie. Podam dwie informacja, które usłyszałem w Polskim Radiu 1 w ciągu ostatnich paru dni.

1) Na terenie Polski będą szkoleni Ukraińscy żołnierze ze środków unijnych. Jest na to finansowanie, jest zgoda polskich władz, wstępnie ocenia się, że przez dwa lata Polska wyszkoli 15 tyś. Ukrów. We mnie od razu zrodziło się pytanie: "A jeśli Ukraina przez ten czas upadnie, to czy rządzący będą wspierali bandy UPA szkoląc dalej ich żołnierzy na terytorium Polski?" Jeśli tak, to wojna z Rosją jest "murowana".

2)Wypowiedź Błaszczaka, cytat z pamięci: "Rakieta, która zabiła dwie osoby w Przewodowie, nie była wymierzona w terytorium Polski. Była to rakieta obronna, za użycie której odpowiedzialność spada na Rosję. Gdyby Rosja nie dokonała zmasowanego ostrzału Ukrainy, to ta rakieta, nigdy by nie trafiła na terytorium Polski i nie wyrządziłaby żadnych szkód."

Polska pcha się do wojny z Rosją. Ludzie, którzy rządzą tym państwem, są całkowicie zaślepieni, uważają, że uruchomienie jakiegoś tam artykułu 5 traktatu NATO odstraszy Rosję od dalszych działań militarnych. Nie zdają sobie sprawy, że tym sposobem Polska podzieli los Ukrainy. Wojna to dramat zwykłych ludzi, śmierć i zniszczenie, kalectwo dla człowieczeństwa.
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1763
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panocek napisał:
balans napisał:
Także teges... @Panocek czy "Teraz widzisz wszystko jeszcze wyraźniej?"

Pamiętam takie przepowiednie sprzed 2012r. też było mnóstwo filmików co robić, gdzie uciekać, były mapki, itd.
Wiesz, co balas, ja już tyle końców świata przeżyłem, że nie boję się kolejnego.

Wg mnie problemem dla światowego porządku jest działalność przygłupów przy sterach państwa. Największe przygłupy obecnie zasiadają na najwyższych stołkach w Polsce. Pchają się do wojny z Rosją już bardzo wyraźnie. Podam dwie informacja, które usłyszałem w Polskim Radiu 1 w ciągu ostatnich paru dni.

1) Na terenie Polski będą szkoleni Ukraińscy żołnierze ze środków unijnych. Jest na to finansowanie, jest zgoda polskich władz, wstępnie ocenia się, że przez dwa lata Polska wyszkoli 15 tyś. Ukrów. We mnie od razu zrodziło się pytanie: "A jeśli Ukraina przez ten czas upadnie, to czy rządzący będą wspierali bandy UPA szkoląc dalej ich żołnierzy na terytorium Polski?" Jeśli tak, to wojna z Rosją jest "murowana".

2)Wypowiedź Błaszczaka, cytat z pamięci: "Rakieta, która zabiła dwie osoby w Przewodowie, nie była wymierzona w terytorium Polski. Była to rakieta obronna, za użycie której odpowiedzialność spada na Rosję. Gdyby Rosja nie dokonała zmasowanego ostrzału Ukrainy, to ta rakieta, nigdy by nie trafiła na terytorium Polski i nie wyrządziłaby żadnych szkód."

Polska pcha się do wojny z Rosją. Ludzie, którzy rządzą tym państwem, są całkowicie zaślepieni, uważają, że uruchomienie jakiegoś tam artykułu 5 traktatu NATO odstraszy Rosję od dalszych działań militarnych. Nie zdają sobie sprawy, że tym sposobem Polska podzieli los Ukrainy. Wojna to dramat zwykłych ludzi, śmierć i zniszczenie, kalectwo dla człowieczeństwa.


Jeśli więc wiadomym jest, że "Największe przygłupy obecnie zasiadają na najwyższych stołkach w Polsce.", to jakim cudem lub w ogóle jak to jest, że mądrzy którzy o tym wiedzą, zgadzają się na taki stan rzeczy? I, że w swojej mądrości, stać ich jedynie na wskazywanie tego, że przygłupy nimi rządzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA, ten post nie zawiera nic na temat a jest tylko odpowiedzią na różne wcześniejsze posty innych użytkowników. Jeśli tego typu posty cię nie interesują, nie czytaj tego co jest poniżej. Piszę to, żeby oszczędzić czas tym, którzy są zainteresowani Irlmaierem i nie chcą spędzać czasu na czytaniu czegoś innego.

oko napisał:

powiedz, co jest w tym pasjonującego? ktoś ułożył ci żywot, ktoś go realizuje, a ty sam co potrafisz zrobić, choćby z tym o czym tu piszesz?
Czy potrafisz wpłynąć na życie tych, którzy wpływają na twoje?


Ludzie mają prawo interesować się dowolnym tematem. Analiza Irlmaiera może pomóc uratować życie jeśli cokolwiek z tych wizji ma szansę się sprawdzić.

Panocek napisał:

Pamiętam takie przepowiednie sprzed 2012r. też było mnóstwo filmików co robić, gdzie uciekać, były mapki, itd.
Wiesz, co balas, ja już tyle końców świata przeżyłem, że nie boję się kolejnego.


A ile jeszcze było tematów zastępczych? W tym czasie gdy uwaga była skupiona na micie 2012, zorganizowani globaliści postępowali dalej według swoich planów przygotowując się do kolejnej próby wykiwania nieświadomych ludzi i utrwalenia swojej pozycji. Czy temat wizji Irlmaiera to temat zastępczy? Możliwe, poświęćmy więc mu graniczony czas, przejdźmy przez dostępne informacje, przeanalizujmy, bądźmy świadomi możliwych zdarzeń i jeśli wystąpią zdarzenia zapowiadające kolejne z listy, to może na tym skorzystamy. Tylko tyle lub aż tyle.

Panocek napisał:

Polska pcha się do wojny z Rosją.


Zapytaj 1000 losowych osób mówiących językiem polskim na ulicy w Polsce czy chcą iść na wojnę z Rosją i są gotowi brać w niej czynny udział. Ja obstawiam, że świadomi, trzeźwo myślący będą przeciwni wojnie. Przecież Rosja ma broń jądrową a my nie. Doktryna obronna Rosji to użyć tej broni jak aktualny rząd będzie zagrożony. To oznacza, że nie mamy szansy wygrać.

Panocek napisał:

Ludzie, którzy rządzą tym państwem, są całkowicie zaślepieni (...) Nie zdają sobie sprawy, że tym sposobem Polska podzieli los Ukrainy


Myślisz, że ty czy ja jesteśmy bardziej świadomi tego co się dzieje niż członkowie polskojęzycznego rządu, którzy mają dostęp do wszystkich rządowych dokumentów niedostępnych publicznie, którzy spotykają się z różnymi ludźmi wysokiej rangi z innych rządów lub organizacji takich jak WEF? Co mówił Morawiecki w 2014 roku w restauracji "Sowa i przyjaciele"? Zacytujmy fragment:

Morawiecki napisał:

Najlepszym sposobem zawsze była wojna. Wojna zmienia perspektywę w pięć minut


Reszta fragmentów pod tym linkiem
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-ta.....ol/247cq75

Możliwe jest, według mnie też raczej tak jest, że polskojęzyczni politycy też mają ograniczony dostęp do informacji ale rozumieją kto jest silniejszy i nie mogą pomóc za wiele. Morawiecki w powiewie szczerości przyznał się do tego w tej wypowiedzi:
Morawiecki napisał:

Ku*** siedzą ci bogaci Amerykanie, Żydzi, Niemcy, Angole, Szwajcarzy, nie? Siedzą w swoich głębokich, wiesz, fotelach. Mają nakumulowane tego oczywiście kapitału tyle, że możesz ich tam w dupę pocałować.


No i, żeby jeszcze odnieść się do tego co napisał "oko"
oko napisał:

Jeśli więc wiadomym jest, że "Największe przygłupy obecnie zasiadają na najwyższych stołkach w Polsce.", to jakim cudem lub w ogóle jak to jest, że mądrzy którzy o tym wiedzą, zgadzają się na taki stan rzeczy? I, że w swojej mądrości, stać ich jedynie na wskazywanie tego, że przygłupy nimi rządzą.


Do pewnego stopnia politycy są świadomi tego co się dzieje i jaki jest układ sił. Nie wiemy co siedzi tak naprawdę w ich umysłach, ale myślę, że jest szansa na chwile zastanowienia i może się czasem pojawiać przynajmniej chęć zakończenia zniewolenia jeśli pozostała w ich świadomości jakakolwiek ilość dobra, tylko nie ma możliwości tego zrealizowania w obawie przed konsekwencjami wymierzonymi przez kogoś silniejszego. Oczywiście innym typem ludzi są ci, którzy faktycznie życzą cierpienia innym i świadomie do tego doprowadzają, ale takich psychopatów jest mniejszość.

Jeśli ktoś nie był świadomy tych rzeczy, o których właśnie napisałem, to cieszę się, że czegoś się dowiedział. Dla tych co to wiedzą, czyli przeciętny użytkownik tego forum po jakimś czasie spędzonym na analizie tutejszych tematów, tego typu post to strata czasu i odejście od tematu wątku. Sorry, ale czasem warto też spędzić trochę czasu, żeby odpowiedzieć innym Razz
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Polak ma broń i czy potrafi jej uzywać ? Przeciez bez broni nie ma władzy !!!

IIWS wygral Stalin w Bloku Wschodnim i on z Rosjanami przejal bron na Wschodzie. Polska dodatkowo zostala objeta Jałtą - zdana na protektorat Rosji. Poprzesuwano granice i Polacy byli zdani na prace dla armii rosyjskiej najpierw !!! Wszystko zostalo w Polsce zmilitaryzowane.

Armia rosyjska sklada sie z wielu najemnikow, ktorzy wchodza w sklad Republik Radzieckich. Sa to ludy Azji, ktore tez ze wzgledu na ilosc, w duzym stropniu zdominowaly Rosje. Dzisiaj mamy wszedzie Indochiny tatar - mielonka.

Polska rzadzi wlasnie taka mielonka, bo ma broń ! Na barykadach partii sie rozpostarla i wprowadza swoje prawa. Mysli nawet o zmianie Konstytucji !!! MIELONKA zaczela dysponowac polskimi zasobami ludzkimi i to na calym swiecie. Duza czesc Polakow ze Wschodu tez chce dysponowac Polakami z Polski. Jak sie nie da, to sie wytlucze !!!

Zachod opanowali Niemcy. Kraje Anglosaskie sa od dawna w duzym potrzasku, bo jezyk angielski sie zgadza !!!??? Juz od stu lat jezyka angielskiego nie ucza Anglicy !!!! Chaos i mizeria, bo kto z wladza, to jeszcze zyje. Chociaz wielu juz nie !!! Nielegalna wladza [- Niemioec jest wszedzie nielegalny] boi sie prawidlowego jezyka angielskiego - na zlodzieju czapka gore, bo Anglik moze miec bron !!! Od czterdziestu lat jest male & female wiec moze tak zle nie bedzie. Niemcy sa juz mocno przy sterze na Zachodzie. W MIELONKE sie wżenili !!!

Niemcy i MIELONKA maja broń. Najpierw musza zostac sami, a pozniej sie zobaczy !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie spostrzeżenia @balans:
Co zrobisz gdy to wszystko zacznie się dziać?
Weźmiesz zapewne swój plecak i udasz się... gdzie?
Zapewne do miejsca gdzie ktoś zorganizuje jakąś ucieczkę, do schronu?
Kto zorganizuje tą "ochronę"? Czy przypadkiem nie będa to pachołki elit, tych samych, które doprowadziły do wojny?
Bunkier Schwaba, bunkier Muska, bunkier Gatesa... itd. ...
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1051
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:

Morawiecki napisał:

Ku*** siedzą ci bogaci Amerykanie, Żydzi, Niemcy, Angole, Szwajcarzy, nie? Siedzą w swoich głębokich, wiesz, fotelach. Mają nakumulowane tego oczywiście kapitału tyle, że możesz ich tam w dupę pocałować.
Taka myśl mnię najszła, ciekawe dlaczego imć wielmożny pan nie posługuje się tym samym, prostym szczerym językiem przemawiając do narodu - np. z mównicy sejmowej (?)
Zamiast tego udaje kogoś innego..
Nie jest uczciwy, nie jest naturalny.


Cytat:
No i, żeby jeszcze odnieść się do tego co napisał "oko"
oko napisał:

Jeśli więc wiadomym jest, że "Największe przygłupy obecnie zasiadają na najwyższych stołkach w Polsce.", to jakim cudem lub w ogóle jak to jest, że mądrzy którzy o tym wiedzą, zgadzają się na taki stan rzeczy? I, że w swojej mądrości, stać ich jedynie na wskazywanie tego, że przygłupy nimi rządzą.


Do pewnego stopnia politycy są świadomi tego co się dzieje i jaki jest układ sił. Nie wiemy co siedzi tak naprawdę w ich umysłach, ale myślę, że jest szansa na chwile zastanowienia i może się czasem pojawiać przynajmniej chęć zakończenia zniewolenia jeśli pozostała w ich świadomości jakakolwiek ilość dobra, tylko nie ma możliwości tego zrealizowania w obawie przed konsekwencjami wymierzonymi przez kogoś silniejszego. Oczywiście innym typem ludzi są ci, którzy faktycznie życzą cierpienia innym i świadomie do tego doprowadzają, ale takich psychopatów jest mniejszość.

Są jeszcze fanatycznie zaślepieni zwolennicy tysiącletniej prawdy, zaprzysięgli na Wierność -która jest ich honorem. W ich świecie żadna inna opcja nie ma prawa istnieć.






@balans - nie denerwuj się ... Nie licz na to, że dyskusja będzie prowadzona wyłącznie wokół przepowiedni Irlmeiera; zaś offtopów nie będzie -lub będą rzadkością. Tak to już w życiu jest, że jeden temat wywołuje drugi temat - a każdy chce odpowiedzieć. Surprised
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
Taka myśl mnię najszła, ciekawe dlaczego imć wielmożny pan nie posługuje się tym samym, prostym szczerym językiem przemawiając do narodu - np. z mównicy sejmowej (?)
Zamiast tego udaje kogoś innego..
Nie jest uczciwy, nie jest naturalny.

To jest właśnie miecz obosieczny broni jaką są podsłuchane rozmowy. Podsłuchana prywatna rozmowa jest tak na prawdę problemem dla słuchającego, ponieważ musi on sobie poradzić z tym co podsłuchał. Tym gorzej im informacje są szokujące, bo wtedy trudniej jest sobie z tym poradzić. Wtedy najlepiej jest włączyć w to innych ludzi, aby też posłuchali i być może wszyscy nakręcą się "na jedno kopyto".

Podsłuchiwanie ma inne zadanie niż upublicznianie nasłuchów. Upublicznienie nasłuchów to właśnie broń obosieczna...
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1763
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:

Do pewnego stopnia politycy są świadomi tego co się dzieje i jaki jest układ sił. Nie wiemy co siedzi tak naprawdę w ich umysłach, ale myślę, że jest szansa na chwile zastanowienia i może się czasem pojawiać przynajmniej chęć zakończenia zniewolenia jeśli pozostała w ich świadomości jakakolwiek ilość dobra, tylko nie ma możliwości tego zrealizowania w obawie przed konsekwencjami wymierzonymi przez kogoś silniejszego. Oczywiście innym typem ludzi są ci, którzy faktycznie życzą cierpienia innym i świadomie do tego doprowadzają, ale takich psychopatów jest mniejszość.


Skup się więc na swoim spostrzeżeniu i wyjaśnij, w czym ktoś silniejszy jest silniejszy od tych, którzy może i by chcieli coś zmienic na lepsze, na dobre, ale się boją tego, kogo uznają za silniejszego?
Smile
łapiesz temat?
Wskaż, kto jest silny w tym interesie, kto jest tym, którego inni się boją? I pomyśl, w czym jest on taki silny?
Podaj choć jedną personę, którą można uznać za silniejszą od innych i która ma przez to wpływ na losy innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA, kolejny post służący odniesieniu się do postów innych.

Goska napisał:

Czy Polak ma broń i czy potrafi jej uzywać ? Przeciez bez broni nie ma władzy !!!


Tak. Połowa sukcesu by Polacy mogli zadbać o swój prawdziwy interes narodowy byłaby według mnie gdybyśmy mieli broń atomową. Wtedy zamiast "satelitą", "republiką bananową" byśmy mogli się nazywać "partnerem". No ale jak wielu tu zauważa, nikłe szanse, że będziemy mieli na to wpływ. Dlatego w takim wątku jak ten staram się dzielić informacjami, z którymi każdy może coś zrobić i działać dla siebie.

Panocek napisał:

Mam takie spostrzeżenia @balans:
Co zrobisz gdy to wszystko zacznie się dziać?
Weźmiesz zapewne swój plecak i udasz się... gdzie?
Zapewne do miejsca gdzie ktoś zorganizuje jakąś ucieczkę, do schronu?
Kto zorganizuje tą "ochronę"? Czy przypadkiem nie będa to pachołki elit, tych samych, które doprowadziły do wojny?
Bunkier Schwaba, bunkier Muska, bunkier Gatesa... itd. ...


Celem tego wątku jest zebranie informacji przydatnych w różnych scenariuszach. Każdy może podjąć na ich podstawie samodzielną decyzję co robić dalej. Chcesz czekać na oficjalne komunikaty polskojęzycznego rządu, o którym sądzisz, że jest pełen "zaślepionych" czy "przygłupów", które powiedzą ci co i kiedy robić? Czy zaślepiony przygłup jest w stanie dobrze pomóc? Spójrzmy na ostatni przykład z tabletkami jodku potasu. Oficjalnie, nie istnieją jako zarejestrowany produkt leczniczy i po ich wzięciu w przypadku jakiegokolwiek skutku ubocznego nie można zgłosić działania niepożądanego. Każdy prawnik powie, że to bardzo niepokojące. Tu akurat widzę, że się zgadzamy, że chyba na polskojęzyczny rząd, który być może planuje swoją ewakuację z lotniska w Warszawie i lot do hotelu w Szwajcarii w razie "W", nie mamy co liczyć. Zależnie od tego co się wydarzy, można różnie reagować. O tych opcjach wydarzeń i sposobach radzenia sobie z nimi napisałem już w kilku wcześniejszych postach.

Jasny napisał:

Są jeszcze fanatycznie zaślepieni zwolennicy tysiącletniej prawdy, zaprzysięgli na Wierność -która jest ich honorem. W ich świecie żadna inna opcja nie ma prawa istnieć. [poniżej wideo z Grzegorzem Braunem]


Nie wiemy kim ten polityk jest, choć niektóre jego działania są pozytywne dla Polaków. Życzę mu, żeby miał szansę zmienić jak najwięcej na lepsze w Polsce. Jeśli dojdzie do konkretnej pozycji, która będzie pozwalała tak wpływać na Polskę jak PO czy PIS, to będziemy mieli szansę się przekonać w czyim interesie działa.

Jasny napisał:

@balans - nie denerwuj się ... Nie licz na to, że dyskusja będzie prowadzona wyłącznie wokół przepowiedni Irlmeiera; zaś offtopów nie będzie -lub będą rzadkością. Tak to już w życiu jest, że jeden temat wywołuje drugi temat - a każdy chce odpowiedzieć. Surprised


Spokojnie. Nie denerwuję się, tylko staram się szanować czas innych, którzy chcą się czegoś konkretnego dowiedzieć.

Panocek napisał:

To jest właśnie miecz obosieczny broni jaką są podsłuchane rozmowy. Podsłuchana prywatna rozmowa jest tak na prawdę problemem dla słuchającego, ponieważ musi on sobie poradzić z tym co podsłuchał. Tym gorzej im informacje są szokujące, bo wtedy trudniej jest sobie z tym poradzić. Wtedy najlepiej jest włączyć w to innych ludzi, aby też posłuchali i być może wszyscy nakręcą się "na jedno kopyto".

Podsłuchiwanie ma inne zadanie niż upublicznianie nasłuchów. Upublicznienie nasłuchów to właśnie broń obosieczna...


Dziwię się tobie, że chcesz tracić czas na tego typu posty. Przecież tego typu wiadomość nic nie wnosi.

oko napisał:

(...) kogo uznają za silniejszego?
Smile
łapiesz temat?
Wskaż, kto jest silny w tym interesie, kto jest tym, którego inni się boją? I pomyśl, w czym jest on taki silny?


A co to nie było ani jednego zamachu na życie w świecie polityki? Jeszcze jakiegoś dowodu potrzebujesz?

oko napisał:

Podaj choć jedną personę, którą można uznać za silniejszą od innych i która ma przez to wpływ na losy innych.


https://www.bis.org/
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1763
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:

Goska napisał:

Czy Polak ma broń i czy potrafi jej uzywać ? Przeciez bez broni nie ma władzy !!!


Tak. Połowa sukcesu by Polacy mogli zadbać o swój prawdziwy interes narodowy byłaby według mnie gdybyśmy mieli broń atomową.
oko napisał:

(...) kogo uznają za silniejszego?
Smile
łapiesz temat?
Wskaż, kto jest silny w tym interesie, kto jest tym, którego inni się boją? I pomyśl, w czym jest on taki silny?


A co to nie było ani jednego zamachu na życie w świecie polityki? Jeszcze jakiegoś dowodu potrzebujesz?

oko napisał:

Podaj choć jedną personę, którą można uznać za silniejszą od innych i która ma przez to wpływ na losy innych.


https://www.bis.org/


Ty chciałbyś mieć broń atomową? i cóż byś z nią robił...?
Poza tym migasz się od odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 18 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:

Ty chciałbyś mieć broń atomową? i cóż byś z nią robił...?


Najprawdopodobniej nic bym z samą bronią nie zrobił tak jak do tej pory państwa, które ją posiadają.

Cytat:
Poza tym migasz się od odpowiedzi


Taka jest twoja opinia. Staram się odpowiadać najsensowniej jak się da.
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 19 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś się zastanawiał nad kompleksowymi rozwiązaniami na temat zapasów jedzenia jeśli zdecyduje się gdzieś w swoim miejscu stacjonować, to uważam dwie strony za godne uwagi.

Sichersatt.de:
Sklep w Niemczech, który dostarcza zamówienia na terenie Europy (Na zdjęciu poniżej zestaw liofilizowanego jedzenia na około rok czasu dla jednej osoby za 3290 EUR z terminem ważności 10 lat). Można dobierać własne mniejsze zestawy i kompletować większe wedle własnych preferencji i cena wtedy nie wychodzi znacząco wyższa niż taki gotowiec. Wszystko jest w szczelnie zamkniętych puszkach, które mają dodatkowe plastikowe wieko do zamykania ich po otwarciu otwieraczem. Puszki są grupowane w zgrabnych kartonach 55x41x23cm. Nie są to gotowe posiłki a składniki bazowe, na podstawie których można przyrządzać posiłki, do których potrzebna jest woda i energia do gotowania. Sposób pakowania jest zgodny z zaleceniami Irlmaiera, czyli szczelne zamknięcie w puszkach.
https://sichersatt.de/en/shop/sichersatt-premium-emergency-food/


Lyofood.pl:
Sklep sprzedający również liofilizowane produkty, ale w postaci gotowych posiłków, które tylko trzeba zalać ugotowaną wodą, poczekać 10 minut i można jeść. Data ważności krótsza, bo 3 lub 5 lat, ale zapakowane w plastikowe torebki, które są bardzo lekkie. Cenowo nie są takie złe jak by porównać do jedzenia z restauracji a jakość bardzo wysoka, składniki BIO. Zestaw dla 1 osoby na 7 dni (śniadanie, danie główne, zupa dziennie) wychodzi średnio około 560 zł. Do przygotowania każdego z dań niezbędna jest możliwość ugotowania wody.
https://lyofood.pl/collections/dania-glowne


Pojawia się pytanie o to skąd wziąć wodę jak z kranu przestanie płynąć z powodu braku prądu. Pozostaną naturalne zbiorniki wodne, ale trzeba uważać z takimi i móc je filtrować. Dlatego przyda się filtracja do wody. Wzorową w tej branży jest Szwajcarska firma Katadyn. Akurat jest promocja z powodu Black week w tym sklepie:
https://sewel.pl/product-pol-23078-Filtr-do-wody-KATADYN-POCKET.html


Przy czym ten filtr odfiltrowuje drobnoustroje większe niż 30 mikrometrów. Nie zadziała na mniejsze wirusy, substancje chemiczne. Żeby zabezpieczyć się przed wirusami można użyć podręcznej lampy UV, którą też oferuje firma Katadyn:
https://sewel.pl/product-pol-37689-Sterylizator-wody-UV-STERIPEN-CLASSIC-3.html


Ostatnia rzecz, chemikalia, odfiltruje filtr węglowy. Można sobie samemu go zrobić korzystając z czegoś co z jednej strony przyjmie wodę a z drugiej wypuści po środku utrzymując węgiel aktywny kupiony na Allegro (taki do czyszczenia win jest w porządku). Można też kupić gotowe akcesorium do filtra Katadyn, które doczepia się do węża na końcu:
https://milworld.pl/product-pol-23432-Ka.....telki.html


Powyższe narzędzia do filtracji wody są przenośne, więc nadają się też gdy decydujemy się na zmianę swojej lokalizacji. Pozostaje tylko móc ugotować wodę. Chyba najprościej będzie mieć jakieś naczynie stalowe zawieszane nad ogniskiem. W ramach ciekawostki podzielę się następującym narzędziem, które pozwala również na wytwarzanie prądu z ciepła przy spalaniu drewna.
https://eu.bioliteenergy.com/products/campstove-complete-cook-kit

Wideo pokazowe produktu:

_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1763
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 19 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:
Jakby ktoś się zastanawiał nad


czy zastanowiłeś się nad tym, po co to piszesz? Że masz ochotę i pomysł, by przeżyć, to bynajmniej jest widoczne ale czy traktujesz to na serio? Podajesz jakieś szwabskie sklepy...wiesz co, zmień dietę i opowiedz wszystkim po co chcesz żyć, skoro ktoś chce, by było inaczej.
Załóż szkołę przetrwania, uprawiaj czynnie survival, całkiem możliwe, że nabiora się na to jakies panienki i kto wie, może nawet coś na tym skorzystasz i wyhaczysz co nieco...przed jądrowym atakiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 19 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@oko jak zwykle wulgarny i prostacki - nie potrafi pojąć, że można mieć swój prywatny plan na armagedon, niewymagający uzasadnień, zupełnie niekompatybilny z jego planem Rolling Eyes
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 19 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
balans napisał:
Jakby ktoś się zastanawiał nad


czy zastanowiłeś się nad tym, po co to piszesz? Że masz ochotę i pomysł, by przeżyć, to bynajmniej jest widoczne ale czy traktujesz to na serio? Podajesz jakieś szwabskie sklepy...wiesz co, zmień dietę i opowiedz wszystkim po co chcesz żyć, skoro ktoś chce, by było inaczej.
Załóż szkołę przetrwania, uprawiaj czynnie survival, całkiem możliwe, że nabiora się na to jakies panienki i kto wie, może nawet coś na tym skorzystasz i wyhaczysz co nieco...przed jądrowym atakiem.


Jak bym chciał się skupiać na sobie to bym może rozpatrzył wymienione przez ciebie rzeczy. Przecież oczywiste jest, że to co tu napisałem, najpierw sam musiałem znaleźć, dowiedzieć się o tym. Jak to napisałem na forum to zrobiłem to dla innych a nie dla siebie. Założenie jest takie, żeby podzielić się czymś ciekawym, wartościowym, z czego inni mogą skorzystać jeśli będzie chęć i potrzeba. Ciągle zadajesz jakieś osobiste pytania i oczekujesz, że na nie odpowiem w odniesieniu do mnie ale przecież to nie ma sensu bo się nie znamy, więc szkoda czasu. Jak bym chciał kogoś poznać to bym poza światem wirtualnym się z nim spotykał, może czynnie uprawiając surwiwal.
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1763
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 19 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:
oko napisał:
balans napisał:
Jakby ktoś się zastanawiał nad


czy zastanowiłeś się nad tym, po co to piszesz? Że masz ochotę i pomysł, by przeżyć, to bynajmniej jest widoczne ale czy traktujesz to na serio? Podajesz jakieś szwabskie sklepy...wiesz co, zmień dietę i opowiedz wszystkim po co chcesz żyć, skoro ktoś chce, by było inaczej.
Załóż szkołę przetrwania, uprawiaj czynnie survival, całkiem możliwe, że nabiora się na to jakies panienki i kto wie, może nawet coś na tym skorzystasz i wyhaczysz co nieco...przed jądrowym atakiem.


Jak bym chciał się skupiać na sobie to bym może rozpatrzył wymienione przez ciebie rzeczy. Przecież oczywiste jest, że to co tu napisałem, najpierw sam musiałem znaleźć, dowiedzieć się o tym. Jak to napisałem na forum to zrobiłem to dla innych a nie dla siebie. Założenie jest takie, żeby podzielić się czymś ciekawym, wartościowym, z czego inni mogą skorzystać jeśli będzie chęć i potrzeba. Ciągle zadajesz jakieś osobiste pytania i oczekujesz, że na nie odpowiem w odniesieniu do mnie ale przecież to nie ma sensu bo się nie znamy, więc szkoda czasu. Jak bym chciał kogoś poznać to bym poza światem wirtualnym się z nim spotykał, może czynnie uprawiając surwiwal.


Polecasz niemiecki wikt za 15500 zł/rok
Sądzisz, że to ciekawa i wartościowa propozycja?
Ty w ogóle myślisz? tak, to pytanie jest osobiste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:15, 20 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balans napisał:
ciap haniebną reklamę


Istnieją tańsze i prostsze sposoby zabezpieczania tego i owego. Oraz filtracji wody.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 20 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje oko, to wszystko mocno przypomina Geryla i rok 2012. Na świecie zawsze będą ludzie, którzy będą się zabezpieczali na koniec świata. W Teksasie bogaci właściciele ziemscy prześcigają się w ulepszeniach swoich schronów, które nie tylko zapewniają im przetrwanie nawet w czasie ataku nuklearnego, ale są również uzbrojone, można z nich prowadzić ostrzał. Kiedyś Cejrowski w jednym z odcinków swojego programu pokazywał właśnie takie schrony.
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przepowiednie Aloisa Irlmeiera w związku z Polską
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile