W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
nasza-klasa: eksperyment społecznościowy  
Podobne tematy
Projekt Kasandra2bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2838
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nero12




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym nie przesadzal - wielu ludziom pozwolilo poznac swoich dawnych kolegow - to bardzo duzo.

A to ze NK zamienia sie powoli w spolecznosciowy syf to swoja droga... ostatnia opcja podejrzenia kto przegladal moj profil i kogo profil ja widzialem to byl chyba jakis zart... na szczescie autorzy maja jeszcze cos pod sufitem i dali mozliwosc zablokowania jej.

A masy to debile i to zadna nowina. Ja swoje konto zostawiam, anonimowosci w necie nie zachowam, juz sie z tym pogodzilem. Jedynie filtruje znajomych na gronie i NK. Coraz czesciej dostaje zaproszenia od 12stek itp... ale nie ma z tym wiele problemu Very Happy 'odrzuć' i po sprawie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 27 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludziska,nie chciałem zakładać nowego tematu wiec tutaj to wklejam.większość z was ma n-k,prawda??Ostatnio przypomniałem sobie o tym koncie(nie jest to moje konto)
http://nasza-klasa.pl/profile/24373056. Tak ,tak trzeba byc zalogowanym aby je móc zobaczyć.Do czego zmierzam,ano do tego ,że może warto byłoby stworzyć profil na którym byśmy się po prostu wymienić informacjami,lecz na płaszczyźnie portalu społecznościowym typu n-k. Większość z nas na pewno krytykuje n-k ale moi drodzy ,dlaczego by nie wykorzystać ten portal i jego możliwości do tego aby się zrzeszyć?Nawet wirtualnie, co w tym złego? Smile
I tak jesteśmy inwigilowani przez internet więc po co się obawiać czegokolwiek.Co wy na to??Prośbę kieruję także do tych co nie mają konta,bądź nie są zarejestrowani na naszym forum.Każdy mógłby dołączyć,wtedy zobaczymy jak dużo ludzi chce coś zmienić bądź czuje potrzebę zmian na skale lokalna,krajową,międzynarodową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 27 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie? - Otoz jak dla mnie tylko i wylacznie po to, by nie miec tam konta, panial?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 27 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobić prawdo-klase kolejny twór pełen obrażania się itd ? odpada na moje ;D nie mam konta na nk i nie chce robić czegoś podobnego, chociaz nk to świetna promocja np tworczosci
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 27 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypisałem się z tego syfu... kopalnia danych osobowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
johnympl




Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 28 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie tam nie ma juz dluuugo jak wiązac z allegro zaczynali- skarbowka tam pewnie wiele zarobila.A ilu zaginionych tatusiow, zlodziei znaleziono. mozna by pomyslec ze to byl glowny cel władzy a nie pomysł jakiegos szczyla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 28 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakiś czas temu zrezygnowałem z fejsbuka. trochę trzba się naszukać aby wykasować konto. natomiast bardzo łatwo je DEZAKTYWOWAĆ Razz
dlaczego zrezygnowałem? wprowadzili nową usługę - dostajesz pytanie dot. twojego znajomego w stylu 'czy uważasz że xyz jest fajny'
ale też trafiają się pytatnia jak 'czy uważasz, że xyz byłby w stanie ukraść auto'... co masz w zamian? otóż gromadzisz SREBRNIKI(!)
za które możesz się dowiedzieć który znajomy sprzedał info o tobie. przykładowy przelicznik: 90srebrników jeśli się chcesz dowiedzieć
kto uważa," że jesteś seksowny/a"... wspomniałem już że za jedną odpowiedź dostajesz jednego srebrnika..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 29 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem o tym blogu.

Dla mnie koleś to typowy nieudacznik, zakompleksiony debil, próbujący zagłuszyć żal do kobiet za swoje z nimi niepowodzenia. Co on takiego zajebistego odkryl na tym blogu? Że młody model będzie się podobał kobietom, szczególnie tym starszym? No zajebiście, jak ktoś chce to mogę zademonstrować, że do czegoś takiego nie jest potrzebna n-k, bajerując dziewczyny nawet na ulicy ogarnięty koleś pozna kilka fajnych lasek, a podbijając do wszystkiego, co się rusza (jak typ z bloga), w tym do brzydkich i grubych bab można mieć sex w 5 minut. I co w tym dziwnego? Wiadomo, że gruby paszkwil, którym się nigdy żaden normalny facet nie interesował będzie zamroczony szczęściem, jak zobaczy szansę na związek czy chociaż sex z facetem z górnej półki - tak samo, jak nieudacznik mający 198 lvl w Tibii spuści się w spodnie od razu jak się do niego odezwie jakakolwiek ładna laska. Kurwa, każdy, kto chociaż czasem podrywa dziewczyny, rozumie te zależności.

Ja to widzę tak, pan kassandra jest w tym sensie pokrzywdzony przez życie, że nie radzi sobie z kobietami i chciał pokazać całemu światu, jakie to z nich suki. Udało mu się jedynie wzbudzić satysfakcję u innych, również upośledzonych społecznie pizdusiów (bo samcem bym człowieka z taką postawą nie nazwał). Chuj z nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:04, 29 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88, czasem warto sprawdzic niektore informacje przed ich powielaniem.


Cytat:
Mężczyzna pod każdym względem przewyższa kobietę: ...niewiasty postępować powinny ze wszelką, przystojnością, a mężowie tak samo z niemi, ale mężowie mają stopień wyżej nad niewiastami. (2:228)
To kobiety rozwiedzione mają oczekiwać trzy okresy. I nie jest im dozwolone, aby ukrywały to, co stworzył Bóg w ich łonach, jeśli wierzą w Boga i w Dzień Ostatni. A ich mężowie, jeśli zapragną pogodzenia, mają pełne prawo powrócić do nich w tym czasie. One mają prawa równe swoim obowiązkom, zgodnie z uznanym zwyczajem. Mężczyźni mają nad nimi wyższość. Bóg jest potężny, mądry! [ 2: 228 ]
Cytat:
Kobieta jest istotą pustą i bezmyślną: Czyż powiedzą, że Przedwieczny jest ojcem tak wymyślnego stworzenia jako jest córka, której młodość przebiega na ubieraniu się i przyozdabianiu i która zawsze spiera się bezzasadnie? (43:17)
A kiedy któremuś z nich obwieszczą to, co przypisuje się Miłosiernemu, to twarz jego posępnieje i pełen udręki powstrzymuje gniew. [ 43: 17 ]
Cytat:
Kobieta nie jest zdolna do samodzielnego życia bez pomocy mężczyzny: Mężczyźni mają pierwszeństwo nad kobietami, ponieważ Bóg dał im wyższość nad niemi i wyposaża je przez mężczyzn. (4:3
Cytat:
Kobieta musi być posłuszna mężczyźnie i może być zmuszona do tego biciem jeśli inne środki okażą się niewystarczające: Żony powinny być posłuszne, zachowywać tajemnice mężów swoich, gdyż pod ich straż niebo je oddało; mężowie doznający ich nieposłuszeństwa, mogą je karać, zostawić w osobnych lożach, a nawet bić je; uległość niewiast powinna dla nich być ochroną od złego z niemi obchodzenia się. (4:3
Cytat:
Dozwolona jest poligamia (ograniczona do 4 żon) i współżycie z nieograniczoną liczbą niewolnic: Nie miej więcej, nad dwie, trzy, lub cztery żony, wybieraj takie jakie się tobie podobały. Jeżeli ich uczciwie utrzymywać nie możesz, poprzestań na jednej tylko lub ogranicz się niewolnicami twojemi. (4:3).
A jeśli się obawiacie, iż nie będziecie sprawiedliwi względem sierot... Żeńcie się zatem z kobietami, które są dla was przyjemne - z dwoma, trzema lub czterema. Lecz jeśli się obawiacie, że nie będziecie sprawiedliwi, to żeńcie się tylko z jedną albo z tymi, którymi zawładnęły wasze prawice. To jest dla was odpowiedniejsze, abyście nie postępowali niesprawiedliwie. [4:3]
Cytat:
Kobiety muszą zakrywać ciała, a według niektórych interpretacji także twarze: Powiedz wierzącym kobietom, żeby spuszczały skromnie swoje spojrzenia i strzegły swojej czystości; i żeby pokazywały jedynie te ozdoby, które są widoczne na zewnątrz; i żeby narzucały zasłony na piersi, i pokazywały swoje ozdoby jedynie swoim mężom lub ojcom, albo ojcom swoich mężów, albo swoim synom lub synom swoich mężów, albo swoim braciom, albo synom braci, lub synom swoich sióstr; lub ich żonom, lub tym, którymi zawładnęły ich prawice; albo swoim służącym spośród mężczyzn, którzy nie są owładnięci pożądaniem cielesnym; albo też chłopcom, którzy nie poznali nagości kobiet.(24:31)
Powiedz wierzącym kobietom, żeby spuszczały skromnie swoje spojrzenia i strzegły swojej czystości; i żeby pokazywały jedynie te ozdoby, które są widoczne na zewnątrz; i żeby narzucały zasłony na piersi, i pokazywały swoje ozdoby jedynie swoim mężom lub ojcom, albo ojcom swoich mężów, albo swoim synom lub synom swoich mężów, albo swoim braciom, albo synom braci, lub synom swoich sióstr; lub ich żonom, lub tym, którymi zawładnęły ich prawice; albo swoim służącym spośród mężczyzn, którzy nie są owładnięci pożądaniem cielesnym; albo też chłopcom, którzy nie poznali nagości kobiet. I niech one nie stąpają tak, aby było wiadomo, jakie ukrywają ozdoby. Nawracajcie się wszyscy do Boga, o wy, wierzący! Być może, będziecie szczęśliwi! [ 24: 31 ]
Cytat:
Muzułmanka nie może poślubić „niewiernego”, podczas gdy muzułmanin może pojąć za żonę żydówkę, chrześcijankę lub czcicielkę ognia. (2:221)
I nie żeńcie się z kobietami, które czczą bożków, dopóki one nie uwierzą. Z pewnością wierząca niewolnica jest lepsza od kobiety czczącej bożków, choćbyście ją podziwiali. Oto ci, którzy wzywają do ognia. A Bóg wzywa do Ogrodu i do przebaczenia, za Jego zezwoleniem! On wyjaśnia Swoje znaki ludziom. Być może, oni się opamiętają! [2:221]
Cytat:
Mężczyzna może (poza okresem menstruacji i okołoporodowym) zawsze wymagać od żony współżycia seksualnego: Wasze żony, są to wasze pola, uprawiajcie je, ilekroć wam podobać się będzie. (2:223)
Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. Bójcie się Boga i wiedzcie, że się spotkacie z Nim! A ty głoś radosną wieść dla wierzących! [2:223]
Cytat:
Kobieta dziedziczy znacznie mniej majątku, niż mężczyzna: Bóg ci zaleca; abyś podzielając majątek swój między swe dzieci, synom dwa razy tyle dawał, co dajesz córkom. (4:12)

Cytat:
Żona po śmierci męża dziedziczy tylko niewielką (1/4 lub 1/ część jego majątku. (4:12

I wam przypada połowa z tego, co pozostawiły wasze żony, jeśli nie mają dziecka. Jeśli mają dziecko, to wam przypada czwarta część z tego, co one pozostawiły, po potrąceniu legatu, który zapisały w testamencie, lub długu. A im przypadnie czwarta część z tego, co wy zostawicie, jeśli nie macie dziecka. A jeśli macie dziecko, to im przypadnie ósma część z tego, co pozostawicie - po potrąceniu legatu, jaki zapisaliście w testamencie, lub długu. A jeśli mężczyzna lub kobieta mają dziedziców w linii bocznej, i on ma brata lub siostrę, to każdemu z nich dwojga przypadnie szósta część. A jeśli jest ich więcej, to oni są współudziałowcami w jednej trzeciej części dziedzictwa, po potrąceniu legatu zapisanego przez zmarłego w testamencie lub długu - bez niczyjej krzywdy. To jest przykazanie od Boga! A Bóg jest wszechwiedzący, mądry! [4:12]
Cytat:
Kobieta ma przed sądami mniej praw, niż mężczyzna: Niech wezmą dwóch ludzi za świadków, albo w niedostatku jednego lub dwie niewiasty, wybrane według waszej woli; jeżeli by jedna z nich pomyliła się przez zapomnienie, druga jej przypomni prawdę. (2:282)
O wy, którzy wierzycie! Jeśli zaciągacie dług między sobą na określony czas, to zapisujcie to! I niech zapisuje między wami pisarz, według sprawiedliwości. I niech pisarz nie sprzeciwia się, by pisać tak, jak nauczył go Bóg. I niech on pisze, a dłużnik niech dyktuje! I niech się boi Boga, swojego Pana, i niczego z tego nie umniejsza. A jeśli dłużnik jest głupcem, słabym albo nie może dyktować, niech dyktuje jego opiekun, zgodnie ze sprawiedliwością! Żądajcie świadectwa dwóch świadków spośród waszych mężczyzn! A jeśli nie będzie dwóch mężczyzn, to jeden mężczyzna i dwie kobiety mogą być świadkami, na których się zgodzicie; jeśli jedna z nich zbłądzi, to druga będzie mogła ją napomnieć. A świadkowie niech nie odmawiają, kiedy są wzywani! I nie wzdragajcie się tego zapisywać - czy to będzie dług mały, czy duży - z zaznaczeniem jego terminu. To jest dla was sprawiedliwsze w obliczu Boga i bardziej prawidłowe dla świadectwa, i odpowiedniejsze dla usunięcia wątpliwości. Chyba że to jest handel towarem, który wy sobie przekazujecie z ręki do ręki; wtedy nie popełnicie grzechu, jeśli tego nie zapiszecie. I żądajcie świadków, kiedy dokonujecie między sobą transakcji, i nie wywierajcie żadnego przymusu ani na pisarza, ani na świadka! A jeśli tak czynicie, to popełniacie grzech. Bójcie się Boga! Bóg was poucza. On o każdej rzeczy jest wszechwiedzący! [2:282]
http://al-quran.info/#&&sura=1&a.....p;ver=1.00
_________________
"Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują." Hipokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
unkle.tee




Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 29 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i to wszystko co tu sie czyta, to definitywny znak, ze rasa meska umiera...

XTC88 mowi Wam Panowie, jak (niestety) to wyglada. Skad nagle taka rozwiazlosc u kobiet? Taka frywola? Takie poluzowanie zasad? Bo rasa meska stala sie rasa cipek. Staje sie rasa "narzedzi" ktore kobiety przebiegle wykorzystuja - bo, tak jak XTC88 mowi, takie sa. A moze inaczej - sa takie, jak im sie na to POZWOLI.

Biegacie za tymi babeczkami, nosicie im torby, kladziecie sie przed nimi jak dywan, ciagle "och" i "ahh"... Porzucaja Was majac gleboko w dupie Wasze uczucia, a Wy jak pozbawione honoru zwierzaki biegacie za nimi, blagacie je, zeby wrocily, ponizacie sie...

Gdzie jest meska godnosc? Gdzie jest meska niezaleznosc? Gdzie jest meska samowystarczalnosc? Nie ma - znika w zastraszajacym tempie. A kobietom, ktore to widza, w dupach sie poprzewracalo, bo za dobrze maja.

Sorry, ze to powiem, ale kobiete trzeba trzymac krotko. Wychowac sobie. Bo jak tego nie zrobicie, wbije Wam noz w plecy przy najblizszej okazji. A jak im to nie pasuje, to poszla won!

Dziwicie sie, ze traktuja was jak gowno? Bo robia pstryk i jestescie na kazde zawolanie. Jak niewolnicy. A niewolnikow sie nie szanuje i nie kocha.

Zapomnieliscie o tym, co jeszcze pare dekad temu bylo oczywiste - zapomnieliscie o starej szkole. O tym co to znaczy byc mezczyzna. Nie szanujecie starej szkoly, nie szanujecie porzadku rzeczy, ktory byl i dzialal od wiekow. A pozniej piszczycie jak małe cipki - "ojej, ale mnie skrzywdzila, ojej nie moge bez niej zyc... ojej chyba sie zabije". Żenada... Ale moze tak dziala natura - niszczy i pozbywa sie zniewiescialych pseudofacetow.

Wezcie sobie do serca to, co napisala XTC88 i to co pisze ja. Bo meska rasa zniknie i zostanie jakies spedalone metroseksualne nie wiadomo co... Bo do konca zycia bedziecie narzedziem.

Its never too late to understand the name of the game. Albo ogarniecie i zaczniecie siebie szanowac, albo bedziecie pomiatanymi i "krzywdzonymi" przez kobiety pizdeczkami do konca swoich dni.

Respect the old skool, respect yourself
Peace
_________________
In God We Trust
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 29 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sie zgadza, faceci lataja za pannami jak psy Very Happy na szczescie ja jestem niezalezny i samodzielny takze to ja wybieram panne i jak mi nie odpowiada to dziekuje (coraz mniej takich mezczyzn, wiekszosc bez baby nie da sobie rady!!! ).

No panowie, po co sie meczyc z taka i nerwy tracic ?

Zgadzam sie z przedmowca, nie kazda kobieta umie myslec samodzielnie, w wiekszosci przypadkow trzeba im pomagac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 29 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od kilku miesiecy jestem zonaty
wczesniej nie marnowalem czasu
wiekszosc kobiet z ktorymi spalem to na pierwszej randce
i nie uwazam tych kobiet za kurwy tylko za kobiety ktore wiedza czego chca
a ze wiem jak pokazac to co kobiety ktore chce poznac chca zobaczyc
to przychodzi mi to z latwoscia
i zaznaczam ze jak laska w pierwszych 5 minutach mowila ze chce isc do lozka
to rezygnowalem
wyjdz na ulice i popatrz na kobiety
wiekszosc chce byc dobrze wychedozona ale nie ma z kim bo faceci sie boja
choc tez chca zrobic im dobrze
a to ze chca sie bzykac to zdrowy odruch
gorzej gdyby nie chcialy
to co pokazuje ten eksperyment to to co mozesz zobaczyc na ulicy
jedynie co to naucz sie patrzec


a nauczylem sie kiedy olala mnie laska i zalamalem sie jak ciota
ale dziekuje jej za to bo to bylo wydarzenie ktore uruchomilo budzik
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 29 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eksperyment nazwalbym tendencyjnym, no bo skoro kasandra wszedl na profile kobiet ktore mialy znajomych- wszystkie kobiety lubiace seks itp- to sila rzeczy wynik mozna by ustalic z gory, poza tym cos mi sie niechce wierzyc zeby az tylko kobietom podobal sie ten caly kasander, przecierz nie kazdej podoba sie takie emo

byc moze jest cos w tym wszystkim ale caly artykul jest zajebiscie tendencyjny
wydaje sie, ze autor udowodnil co zamierzal udowodni a nie naprawde staral sie dowiedziec jak to jest
ciekawe jakby wchodzil na profile ze znajomym typu- wszystkie katoliczki, lub jestem wierna to jakie bybyly wyniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 29 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"eksperyment" jest prostacki i pewnie autor tej samej kategorii, a do tego megawirtualny, więc już samo to przesądza o jego wiarygodnosci.
co do intencji i sposobu jego przeprowadzenia pozostawia wiele do życzenia, a świadczy tylko o tym jak pan kasssandra chciał udowodnić sobie i innym jak to łatwo można mieć coś co innym trudno zdobyć...i tym razem pudło...to co warte zachodu nie łatwo zdobyć, być może taki eksperyment powinien przeprowadzić w realnym świecie biegając np. po blokowiskach z ankietą od drzwi do drzwi i sprawdzając , która bardziej chętna , a która mniej. problem pewnie w tym ile drzwi zostałoby dla niego otwartych. gość się marnuje z takim talentem socjologicznym pod sondy środowiskowe na portalach typu NK ,
żeby kogoś osądzać i oceniać to trzeba najpierw poznać go osobiście i realnie, a nie nakręcać sie fotkami i pitoleniem z netu Speak to the hand
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 31 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unkle.tee niestety ale masz racje.

Główny problem polega na tym, że ludzie traktują życie zbyt poważnie. I za to czeka ich kara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 01 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nikt nie zauwazyl podstawowej sprawy. Kazdy, kto ma konto na NK i innych podobnych portalach, to palant. Podal swoje nazwisko, morde, pseudinom, adresy email, zamieszkania, znajomych, stan posiadania i cala mase innych informacji bezpiece, ktora ma pewnie ta cala baze danych. Na forum jest oburzenie jak panstwo zbiera wrazliwe informacje o ludziach, gubi je itd, a tu SAMI wpuszczacie do internetu wszystkie Wasze dane.
Bezpieka/NWO/chujwiektojeszcze maja na widelcu wszystko podane dobrowolnie i tak skrupulatnie, ze nie trzeba sprawdzac Smile Szczyt debilizmu. Gratuluje Wam. Do tego pewnie domorosli "chakeży" maja te same hasla do wszystkiego(poczty, gg, forum) i kolejne informacje ida za darmo w niepowolane rece.

Co do eksperymentu, to bardzo latwo mozna zlowic kobiete na szybki seks. Pozostaje problem co zrobic gdy przyjdzie sie spotkac, a zdjecia nie beda sie zgadzac ze stanem faktycznym. Chyba, ze jest sie psycholem-gwalcicelem-morderca, wtedy ofiara nawet nie zdazy pierdnac. Pomyslcie o tym mile panie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 01 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i dlatego właśnie nie wszystkie miłe panie mają konto na NK lub podobnych portalach gdzie podaje się swoje dane tylko chyba te niezbyt mądre, a zresztą to samo dotyczyć może i mężczyzn, więc nie jest to problem w tym wątku zaistnienia na NK wogóle tylko robienia "eksperymentu kasandry" przez goscia który chciał coś sobie i innym udowodnić. ale ludzie robią różne rzeczy, po to żeby się dowartościować i pokazać że są lepsi od innych.
tak naprawdę to nie wiem dlaczego wiekszośc z was tak się nakręca tą sprawą. jak ktoś lubi takie rozrywki to jego sprawa, może mu brakuje w realnym świecie czegoś co inni nazywają miłością i sexem więc próbuje zrekompensować to sobie i spełnić się przez internet. i można to jeszcze zrozumieć, ale ci co robią to dla eksperymentowania na ludziach to naprawdę nie jest to ok.
a oto wpis z tego wątku
Cytat:
ja osobiscie brzydziłbym sie pójść do łóżka z taką zdzirą... taka zurzyta jak szmata po myciu podłogi bleeeeeeeeeeee -> mam szczere odruchy wymiotne : P -> moze jakims pustakom sie takie babki podobają ale na pewno nie mi : P blee

ciekawe...co można pomyśleć jak się coś takiego czyta, gdzie to buddyjsko - chrześcijańskie miłosierdzie, toz to zapachniało pruderią z epoki wiktoriańskiej Wink
na koniec napiszę aby uspokoić wasze "męskie serca" że nigdy nie miałam konta na NK Very Happy ( w końcu nigdy nie wiadomo do czego ktos mógłby potrzebować moje fotki i dane ... Bad Grin )
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym Ci zwrocic uwage astrit, ze umawianie sie na seks z NK, gdzie jestes odkryta, to szczyt debilizmu. Chyba nawet wiekszy niz samo zalozenie konta. Moze dla kobiet stanu wolnego nie ma to takiego znaczenia (choc powinno), ale mezatka? Kazda kobieta, szczegolnie zamezna powinna dbac o swoja reputacje i dba, ale w realnym swiecie. Jak widac na tym przykladzie np. pani od gangbangu ma to w dupie. Niestety musi sie ona liczyc ze wszystkimi skutkami tego postepowania dla siebie i swoich dzieci.
W internecie hamulce troche puszczaja, bo jest zludna anonimowosc. Inne serwisy randkowe, gdzie logujemy sie tradycyjnie ja daja, NK nie. Jak mozna o tym zapomniec?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jezeli chodzi o NK to naprawde ludzie niektorzy dają takie zdjęcia ,że glowa boli.Tak dla przykładu ostatnio kumpel mi podesłal linka pewnego blogu który "obnaża" poziom rozwoju intelektualnego niektórych użytkowników... http://intrygantka.pinger.pl/ (uwaga, strona dla osob powyżej +18 roku zycia) Czy ludzie sa na prawdę tacy głupi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiekszosc zdjec z Twojego linka jest z fotki. Tam pojecie "inteligencja" nie istnieje. Przynajmniej jest sie z kogo posmiac, chociaz ponoc z niepelnosprawnych nie wypada Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami jesteście tacy sami , nagle jak się okazało czym tak naprawde jest portal Nasza-klasa usuneliście swoje profile, aby się przypodobać dla kolegów z prawda.info, jesteście załośni jak te lachony, które pokazują swoje gołe pupy przed zdesperowanymi samcami, a najgorsze jest to, że wy obracając się w kręgu takich grup społecznych jak ci "ludzie " jeszcze macie ochote ich obudzić z letargu w którym się znajdują od dziecka aż do dziś. Społeczenośc na N-k liczy sobie około 15 mln Polaków , 3/4 to bydło 1/4 ma ochote stać się społecznościowym bydłem, ale wstawiają za mało fotek i czują się z tym źle Laughing Gdybym pełnił jakąś ważną funkcje w Państwie Polskim ( a to kiedyś się stanie, bo nie pozwole sobie abym zmarnował swój talent Rolling Eyes ) to te portale znikneły by od tak! wtedy bydło miałoby problem, bo jak dobrze wiecie większośc bydła ma po to ten internet aby wstawiać fotki i liczyć na fajne komentarze innych "ludzi " na portalach typu n-k, czy fotka.pl, etc.. w sredniowieczu ludzie byli bardziej rozgarnięci niz dziś..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sie nia okazalo. Bylo wiadome od poczatku. Jak ktos sie obudzil troche pozniej, to trudno. Szczescie, ze w ogole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 03 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
umawianie sie na seks z NK, gdzie jestes odkryta, to szczyt debilizmu.


Wld
w zasadzie nie bardzo wiem o jakim odkryciu piszesz skoro akurat nie mam z NK żadnych kontaktów oraz szczytowaniu debila , ale z tego co się orientuje to moi znajomi posiadający konta na NK nie muszą podawać tam swoich danych co najwyżej z imienia i nazwiska i czasami miasto w którym aktualnie mieszkają, więc aż tak chyba się nie odkrywają Razz
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mowie o Tobie osobiscie. Moze zle napisalem to zdanie. Sam fakt podania nazwiska, imienia, miasta powoduje odkrycie zawodnika. Przyklad.

Jakas wredna suka chce zaszkodzic swojej znajomej lub znajomemu. Tworzy takie konto, podrywa i cala korespondencje przesyla do zainteresowanej osoby. Kwas jak nic.

Samo podanie danych osobowych w internecie jest glupota. Wszystko jest logowane, archiwizowane. Po co robic komus prezent i dawac wszystko jak na tacy? Wcale bym sie nie zdziwil jakby NK powstala z inspiracji sluzb. Pamietacie jak ABW naklonila Poczte Polska do zainstalowania specyficznych maszyn sortujacych listy? Okazalo sie, ze te maszyny odczytuja i zapisuja wszystkie adresy i nadawcow, a nastepnie przesylaja do ich bazy danych. Nie wystaraczaja im podsluchy, chca nawet wiedziec jakie listy dostaje Kowalski i komu wysyla.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MalcolmX




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał/a

p.s sama jestem kobietą. jestem ładna, mam 20 lat, też czasami puszczam się z kolegami, ale to tylko dlatego, że jestem kobietą. Taka już jestem, nic Mnie nie zmieni. mam taki charakter a nie inny. Moje koleżanki też się puszczają i się z tego śmieją. Nas to smieszy, że jesteśmy puszczalskami chorągiewkami, bo wy faceci przecież takie lubicie .. A CO NA TO BÓG ?? Faceci.. zróbcie coś.. przestańcie się szafladkować.. zacznijcie nas traktować z rozumem.. Mieć nad nami przewage... Exclamation [/u][/b][/quote]

a następnie

XTC88 napisał:
Gdybym pełnił jakąś ważną funkcje w Państwie Polskim ( a to kiedyś się stanie, bo nie pozwole sobie abym zmarnował swój talent Rolling Eyes ) to te portale znikneły by od tak! wtedy bydło miałoby problem, bo jak dobrze wiecie większośc bydła ma po to ten internet aby wstawiać fotki i liczyć na fajne komentarze innych "ludzi " na portalach typu n-k, czy fotka.pl, etc.. w sredniowieczu ludzie byli bardziej rozgarnięci niz dziś..


chyba XTC88 nie do końca wie jakiej jest płci albo takie lekkie zachwianie osobowości seksualnej może doprowadzić do przeobrażenia się w tzw,"tranzystora". Nie chcę tutaj ciebie linczować czy demaskować ale się w końcu zdeklaruj czy mówisz jako samica czy samiec. Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


nasza-klasa: eksperyment społecznościowy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile