W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"Polacy to antysemici. Dlatego naziści ich wybrali"   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1525
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 01 Lip '08   Temat postu: "Polacy to antysemici. Dlatego naziści ich wybrali" Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- Polska to nie jest miejsce dla nas. (...) Polacy to antysemici. Właśnie dlatego naziści wybrali ich na kolaborantów. Nawet po Holocauście, Polacy dalej zabijali Żydów. Zobaczcie co się stało w Kielcach w 1946 roku - mówi w "The Jerusalem Post" rabin Shlomo Aviner.

Kontrowersyjny duchowny twierdzi, że jest to powód tego, że tak późno (pierwszy raz od drugiej wojny światowej) w Warszawie wyświęcono ortodoksyjnych rabinów. Uroczystość odbyła się w szkole Jesziwy Chabad Lubawicz, której dyrektorem jest rabin Szalom Ber Stambler.

Zdecydowali się oni na święcenia w Polsce w geście odbudowy społeczności żydowskiej na ziemi naznaczonej piętnem Holokaustu. Rabin Tel Avivu Yisrael Meir Lau, twierdzi, iż nie ma lepszego odwetu na nazistach i ich pomocnikach. Sam wspomniany fakt określa mianem "historycznego wydarzenia", szczególnie, że miał miejsce po próbie "ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej". Yisrael Meir Lau urodził się w Polsce i przetrwał zagładę Żydów.

- Żydowska społeczność i jej rabini żyją i mają się dobrze w Warszawie - mówi Lau.

Jednak w Izraelu są i odmienne głosy. Rabin Shlomo Aviner, szef szkoły talmudycznej w Jerozolimie i rabin Beit El, twierdzi, że Żydzi z Polski powinni wyjechać do Izraela. - Polska to nie jest miejsce dla nas. Polacy to antysemici - powiedział Aviner w "The Jerusalem Post". W jego opinii, "prawdziwy odwet nie polega na tym, żeby odbudowywać tam społeczność tylko na tym, aby być tutaj, w Izraelu".

Obaj jednak uważają warszawskie uroczystości za fakt o pozytywnym wydźwięku.

- To była ceremonia o historycznym wymiarze - wspiera ich Shalom Ber Stambler, rabin Chabadn, który dwa lata temu założył jesziwę w stolicy Polski. Była to pierwsza szkoła talmudyczna w Warszawie po Holocauście.

Cały artykuł: http://www.jpost.com/servlet/Satellite?c.....e/ShowFull


Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1780208,12,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie się zapoznałem z tym tekstem... jakoś mnie nie zaskoczył, choć - nie ukrywam,
zastanowiły mnie komentarze. Ludzie, jakby to powiedzieć: zatracają tolerancję Twisted Evil
Czyli nie jest torszkę tak, że faktycznie z Lachami nie będzie tak łatwo? Może jest w tym jednak jakiś cel... w końcu z wrogiem się wojuje jeśli można go zobaczyć Laughing
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 01 Lip '08   Temat postu: Nic nowego... Odpowiedz z cytatem

Wszyscy semici są tacy sami, takie geny, żydzi czy arabowie bez różnicy. Człowiek nie musi byc antysemitą by wyjsc z siebie gdy czyta takie stwierdzenie, co by było gdyby w Polsce w jakies gazecie ktos zamiescił wypowedzi w podobnym tonie tylko w drugą stronę, skandal, skanadal wołała by społecznośc żydowska, która oficjalnie liczy mniej niz 10 tys osób. Jak dla mnie to nawet popieram ową teże o wyjeździe do iZRAELA.

Żydzi ciągle mnie obrażaja, szkalują wpływają w spsoób istotny na moje państwo, w końcu połowa polityków to osoby pochodzenia żydowskiego. Ale taki mają widac styl życia, czyli zatruwanie życia innych.

Zreszta my mamy Polskę, żydzi USRAEL, niemcy nIEMCY, niech każdy żyje u siebie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody napisał:

zastanowiły mnie komentarze. Ludzie, jakby to powiedzieć: zatracają tolerancję :


pozczekaj do wiedczora, informacja dopiero wisi 4 godzimy, cenzura zrobi swoje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fop napisal
Cytat:

Zreszta my mamy Polskę, żydzi USRAEL, niemcy nIEMCY, niech każdy żyje u siebie...

Tak zydzi maja swoj Izrael i beda go miec do konca.
Za to Polacy i niemcy juz swoich krajow nie maja jak do kogos to jeszcze nie dotarlo to niech sie rozejzy do okola granic juz niema a Bruksela chociez nic nie jest jeszcze dopiete prawnie do konca wpiepsza sie w kazda drobnostke nawet do oscypkow cos mieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem że na onecie panuje cezura na słowo "syjonizm", nie na "żyd". Wysłałem 10 komentarzy. W 5 użyłem słowa "żyd" a w 5 "syjonista". Wysyłałem naprzemian. Ukazały sie wszystkie ze słowem "żyd" i ani jeden ze słowem "syjonista".

fop napisał:
Człowiek nie musi byc antysemitą by wyjsc z siebie gdy czyta takie stwierdzenie, co by było gdyby w Polsce w jakies gazecie ktos zamiescił wypowedzi w podobnym tonie tylko w drugą stronę, skandal, skanadal wołała by społecznośc żydowska, która oficjalnie liczy mniej niz 10 tys osób.


Szef rządu POjebów zapewniał że w Polsce nie będzie tolerancji dla antysemityzmu więc my nie możemy na nich nawet krzywo patrzeć. Oczywiście nie śmiał nawet poprosić (broń Bóg zażądać) panów świata o podobną deklarację w drugą strone. Po prostu obie strony dotrzymują teraz umowy, nie ma co sie złościć. Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras to proste. Jak wspominasz pojęcie syjonizmu to jesteś antysemitą - bo oczywiście robisz to bo nienawidzisz żydów. Takie to jest irytujące, że ledwo mogę o tym czytać. A jak taki cwaniak mówi takie rzeczy o Polakach to jest ok...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"Polacy to antysemici. Dlatego naziści ich wybrali"
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile