W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polski HARP ojca dyrektora  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1707
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:56, 30 Cze '08   Temat postu: Polski HARP ojca dyrektora Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nadajnik Radia Maryja emitował promieniowanie elektromagnetyczne, które mogło być szkodliwe dla zdrowia mieszkańców Mielca. ..

Bulwersuje fakt, że destrukcyjne "efekty" radiostacji Ojca Rydzyka były ukrywane przez co najmniej dwa lata!

Szokujące informacje potwierdziły badania Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska i Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie. Ekspertyzy wykazały m.in. przekroczone natężenia pola elektrycznego w okolicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- Norma przewiduje 7 V/m, podczas, gdy w okolicach naszego stadionu - wedle badań WIOŚ i Sanepidu - wynosiło to 9 V/m. - informuje Zygmunt Kołodziej, dyrektor MOSiR.

Zbulwersowany zaistniałą sytuacją jest mielecki radny Ryszard Sieroń.

- Materiały, których jestem w posiadaniu, stwierdzają, że przez dwa lata byliśmy narażeni na szkodliwe efekty przekroczonych norm promieniowania elektromagnetycznego anteny Radia Maryja...


rydzykomania na całego
za drogi samochód
za dużo słuchaczy
zbyt wielki zasięg radia
za mocne anteny
za duzo zarabia
za mądry-cwany dyrektor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:15, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ,że takich informacji jest mało jak maszty telefoni komórkowej przekraczaja normy kilkukrotnie!!??
Ale przecież kto sie reklamuje w gazetach i tv.....
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raport o nadwrażliwości elektromagnetycznej

Cytat:
Wprawdzie osoby wrażliwe na bodźce elektromagnetyczne faktycznie cierpią z powodu anten telefonii komórkowej, to powodem tego jest jedynie ich świadomość przebywania w polu promieniowania anteny, a nie samo działanie anteny(ESSEX-raport BBC)
W trwającym ponad trzy lata eksperymencie grupa naukowców pracująca pod kierownictwem Elaine Fox przebadała 44 osoby, które twierdziły, że cierpią z powodu oddziaływania pól elektromagnetycznych, a także 114 uczestników grupy kontrolnej. Podczas testów zarówno badani, jak i badający nie byli informowani o włączeniu bądź wyłączeniu anteny. Jednak, jak wykazały wyniki, uczestnicy żadnej z grup nie byli w stanie odróżnić, kiedy antena jest aktywna, a kiedy nie. Nie stwierdzono też zauważalnych reakcji na te bodźce


czyżby nie taki diabeł straszny?
na całym świecie grupy badaczy uzyskały podobne wyniki eksperymentu czytaj

a może celowe bagatelizowanie zagrożenia ze strony anten telefonii komórkowej
tym bardziej że gdzie się nie obejrzysz to antena
w mniejszych miejscowościach najwyższym budynkiem gdzie instalowane są maszty z antenami tel-kom są ...wieże kościołów Shocked




górujące nad całym Przemyślem nadajniki Kościoła Garnizonowego Św. Teresy Karmelitów Bosych
Stacje bazowe GSM i UMTS na kościołach Shocked

niezły interes
Stacja bazowa ORANGE (GSM 900/1800 MHz+UMTS) na drukarni św. Wojciecha

taktyki fałszowania pomiarów tu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Scorpio

No i?
Jestes za jakim stwierdzeniem?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóz
powiem szczerze że się na tym nieznam
wyniki eksperymentów dopóki nie są przeprowadzone bezstronie,a tego nie moge byc pewien,nie są dla mnie miarodajne

raczej oczekiwałem opini forumowych specjalistów

to co nienaturalne na ziemi prawie zawsze jest szkodliwe dla człowieka

kilka lat temu dostałem propozycje od dystrybutora szybkiego internetu drogą radiową zainstalowania w moim budynku ,jako ze był najwyższy w okolicy,przekaznika i anten kierunkowych
propozycja była o tyle ciekawa że deklarowali ryczałt za energie + ewentualne róznice na moją kożyść(?),szybki necik oczywiście w gratisie z routerami na dowolną ilość pudeł na placu

sytuacje miałem wiecej niż ustabilizowaną więc intuicyjnie wysłałem ich do diabła
czy zrobiłem dobrze ?pewnie nie
dwie ulice dalej na prywatnej posesji w szczycie chałupy powstał maszt ,a sąsiad uważa mnie za debila Confused ze przepuściłem taką okazje
cholerka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 30 Cze '08   Temat postu: elektro magnetyzm szkodliwy Odpowiedz z cytatem

promieniownia elektromagnetycznego sie praktycznie nie da wyczuc chyba ze bardzo silne co nie znaczy ze nie jest groźne - arszeniku tez nie się wyczuje jesli jest w malych ilosciach

nie znam badan ale opinie lekarzy onkologow sa raczej takie same: promieniowanie zwieksza ryzyko

osobiscie nie przejmuje sie zbytnio, w komórce wlaczam glosnowmowiacy, pod linią nie mieszkam
bardziej mi przeszkadza ELF, w nocy tak mi piszczy czasem ze bebenki bolą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 30 Cze '08   Temat postu: Re: elektro magnetyzm szkodliwy Odpowiedz z cytatem

kondrix napisał:
promieniownia elektromagnetycznego sie praktycznie nie da wyczuc chyba ze bardzo silne co nie znaczy ze nie jest groźne - arszeniku tez nie się wyczuje jesli jest w malych ilosciach



Czy np telewizor 26'' jest wystarczajaco silnym zrodlem promieniowania EM wg Ciebie ?
Ponieważ jak jestem w pokoju z takim tv to po jakims czasie mnie glowa napierd... dopoki nie wyjde.
Jakie jest zrodlo ELF ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP
rzeczywiscie mozesz miec racje fale elek. mag. niekoniecznie musza byc silne by byc wyczuwalne
oprócz wspomnianego przez ciebie telewizora niektorzy wyczuwaja jarzeniowki, komórki powoduja ból uszu
z drugiej strony silnym zrodlem jest np elektro magnes, ale nie wyczujesz nic

byc może nasza wrazliwosc nie zalezy nie tylko od sily ale tez np czestotliwosci, zdaje sie ze jest tez cos takiego jak poprzeczne i kierunkowe

jednak uważam, ze promieniowanie moze byc szkodliwe i niewyczuwalne

----
co do ELF wiem bardzo malo
niesprawdzone informacje jakoby od lat 60-tych bombardowano nas falami ELF ktore moga powodowac cala game objawow od zmeczenia począwszy. Wysylane sa albo z baz podziemnych albo z wierz transmisyjnych do ktorych docieraja z satelit. Praktycznie nie da sie ich zablokowac. Nasilaja sie kolo godz 00-04. Można je odczuć jako piski, szumy w uszach. Otaczająca nas elektornika wzmacnia te fale. Myśle ze w sieci jest wiecej informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polski HARP ojca dyrektora
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile