W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Na kogo głosować, kogo popierać  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4326
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:


No, no, szczególnie tą dupeczkę, (druga od prawej) to mógłbym nawet podeprzeć Smile
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panocek Panocek -ah i ponownie korzystam z okazji i zamieszczam
https://www.youtube.com/watch?v=0eqxf-zsb5Y&ab_channel=Moron3k kazdy powinien to obejrzeć aby móc samodzielnie myśleć.
Panocek a czy ja mogę nałożyć na Ciebie obowiązek samodzielnego myślenia? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 786
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

https://www.youtube.com/watch?v=0eqxf-zsb5Y&ab_channel=Moron3k kazdy powinien to obejrzeć aby móc samodzielnie myśleć.
Słuchaj nawiedzony ekscytancie, sądzę że każdy zainteresowany już to widział, w stopce [ustawienia konta] sobie to wpisz jeżeli zamierzasz to powtarzać (-bo ktoś nie daj boże by przegapił o ty musisz go koniecznie uratować/nawrócić) na każdej kolejnej stronie jak pewien @zibimark -starsi pamiętają o kogo chodzi Confused Rolling Eyes

Panocek napisał:
to mógłbym nawet podeprzeć
Wyraź więc swoje poparcie aktywnie - w Niedzielę - zamiast kłapać tylko dziobem Rolling Eyes
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert napisał:
Panocek Panocek -ah i ponownie korzystam z okazji i zamieszczam
https://www.youtube.com/watch?v=0eqxf-zsb5Y&ab_channel=Moron3k kazdy powinien to obejrzeć aby móc samodzielnie myśleć.
Panocek a czy ja mogę nałożyć na Ciebie obowiązek samodzielnego myślenia? Very Happy

Widzę robercik, że wpadłeś tu na chwilę po dłuższym czasie niebytu. Otóż w takim razie ci powiem, że ja żadnego gówna na jutubie nie oglądam, a juz na pewno nie filmików polecanych przez użytkowników tego Forum.
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 786
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
żadnego gówna na jutubie nie oglądam
w ogóle jutuba nie włączasz - czy tylko gówna na jutubie? Rolling Eyes

Cytat:
a juz na pewno nie filmików polecanych przez użytkowników tego Forum.
Wszystkich użytkowników - czy tylko niektórych?
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmiki jakie oglądam na jutubie to kiedyś dałem ci próbkę @emisariusz, nie chce mi się szperać aby to przypominać. Natomiast aby byc uczciwym to zdarzyło mi się podczas całej mojej obecności na Forum odtworzyć z 5 może 6 filmików, które ktoś tam polecił, tylko dlatego, że wydawały się ciekawe, a ja nie miałem nic innego do roboty.
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 786
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....a już myślałem że jesteś totalny prymityw Rolling Eyes .

Cytat:
Filmiki jakie oglądam na jutubie to kiedyś dałem ci próbkę
No z tego co sobie przypominam, to wrzucałeś kiedyś jakieś Disco.

a także to : https://www.youtube.com/channel/UCP5CESXf1VkX0A9ZD7hVgKA

Cytat:
Ogólnie nie oglądam propagandowych filmików na Youtube
viewpost.php?p=481663
To tak jak ja thumleft
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie rzecz ujmując to disco, metal i modelki. Oczywiście czasami coś innego, np. te 5-6 filmików polecanych przez użytkowników P2 w czasie 2 lat, czyli tak w granicach błędu pomiarowego Wink
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 786
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz być strasznie zajęty jakimiś niesamowicie ważnymi sprawami....zajmującymi właściwie całą twoją uwagę. Ach, jaki SKUPIONY! Applause
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego prowadzę jeszcze parę gier, snuję szereg intryg, i inne różne, tak że co się nadarzy. Tak, że uwierz mi mam o czym mysleć... Rolling Eyes
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 786
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i podróżujesz po pustyni zdaje się . (czy powikłania pokowidowe?)
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 12 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jest kolejny mądry
https://www.youtube.com/shorts/4e5KGNVTU60?feature=share
filozof
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:52, 13 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i właśnie Panowie może wytłumaczycie to Nam Wszystkim -dlaczego masz iść na wybory nawet wtedy gdy nie masz na kogo zagłosować czy nie jest jednak tak że to frekwencja jest najważniejsza.... Very Happy
i ponownie polecam świetną rozmowę ukazującą istotę problemu.... Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=0eqxf-zsb5Y

oko Panocek odpowiecie na wcześniej zadane pytanie Question Question Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:11, 13 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert napisał:
No i właśnie Panowie może wytłumaczycie to Nam Wszystkim -dlaczego masz iść na wybory nawet wtedy gdy nie masz na kogo zagłosować czy nie jest jednak tak że to frekwencja jest najważniejsza.... Very Happy
i ponownie polecam świetną rozmowę ukazującą istotę problemu.... Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=0eqxf-zsb5Y

oko Panocek odpowiecie na wcześniej zadane pytanie Question Question Question


Ty musisz zrozumieć,. że "podane" tobie przez system "zagadnienia wyborcze" sugerujące ich bezpośrednie znaczenie, mają ukryty głębszy sens.
Frekwencja, której się uczepiłeś jak rzep psiej dupy, jest niczym innym, jak oficjalną zgodą, akceptacją tego, co władza ci podsunęła pod nos. Tak, ferekwencja jest żywo z tym związana, jednak jest tylko parawanem prawdziwych intencji tych, którzy namawiają do pójścia tam, gdzie chcą by ludzie poszli. Dlatego zależy im, by ludzie szli, zaś bez znaczenia dla nich jest, co ludzie zrobią tam będąc. Im zwisa i powiewa to, gdzie postawisz krzyżyk. Tym bardziej, że krzyżyk jest symbolicznym znakiem analfabety zgadzającego się własnoręcznie z tym, na czym władzy zależy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 13 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Innymi słowy, by każdy debil mógł to pojąć...-> przyszedłeś z własnej woli, postawiłeś krzyżyk, zatem sam wybrałeś i wyraziłeś zgodę..


Kiedyś, kiedy jeszcze psl bywał w sejmie, jeden z jego "wybranych członków" do kamery powiedział: zostaliśmy wybrani, więc my wiemy najlpiej jak ma być.
Jakie zatem frekwencja miałaby znaczenie, gdyby ludzie poszli na wybory jedynie popatrzeć...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 13 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję "oko"
Gamonie którzy namawiają do wyborów są tylko gamoniami lub ....... Question wybory bez frekwencji Idea
"Frekwencja, której się uczepiłeś jak rzep psiej dupy, jest niczym innym, jak oficjalną zgodą, akceptacją tego, co władza ci podsunęła pod nos. "

"Dlatego zależy im, by ludzie szli, zaś bez znaczenia dla nich jest, co ludzie zrobią tam będąc. Im zwisa i powiewa to, gdzie postawisz krzyżyk. Tym bardziej, że krzyżyk jest symbolicznym znakiem analfabety zgadzającego się własnoręcznie z tym, na czym władzy zależy.",

Gamonie są przekonani żer DIP ich wyzwoli Very Happy
i tuwlaśnie nowego znaczenia nabiera rozmowa , MM z Zawodowym Polakiem której link powyżej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 10:04, 13 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy PiS mógł by unieważnić powtórzyć wybory lub je powtórzyć w przypadku gdyby je przegrał?
Musiał by wprowadzić jakiś stan wyjątkowy lub wojenny zależy na co pozwala konstytucja, i prawdopodobnie wg mnie ma taki zamiar stąd też te ciche odejścia wielu wysoko postawionych wojskowych.
Drugim powodem odchodzenia wojskowych wg mnie jest coś w stylu planu inwazji na Ukrainie ale to mniej prawdopodobne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 13 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy PiS mógł by unieważnić powtórzyć wybory lub je powtórzyć w przypadku gdyby je przegrał?
Po co - dlaczego unieważniać coś co zostało ustalone...? w wyborach nie ma znaczenia kto wygra (ważna jest frekwencja ) -wszystko zostało ustalone wcześniej więc dlaczego powtórka wyborów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 786
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 13 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert napisał:
No i właśnie Panowie może wytłumaczycie to Nam Wszystkim -dlaczego masz iść na wybory nawet wtedy gdy nie masz na kogo zagłosować czy nie jest jednak tak że to frekwencja jest najważniejsza.... Very Happy
Speak to the hand Nie . Frekwencja w ogóle nie jest ważna - jak przytomnie zauważył Panocek: władza może być wybrana przez 1 (słownie: jednego) wyborcę .

Cytat:
i ponownie polecam świetną rozmowę ukazującą istotę problemu.... Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=0eqxf-zsb5Y
spamerze - będziesz tą nędzą brzęczał w każdym swoim poście ,czy tylko w co drugim?

oko napisał:
Tak, ferekwencja jest żywo z tym związana, jednak jest tylko parawanem prawdziwych intencji tych, którzy namawiają do pójścia tam, gdzie chcą by ludzie poszli.
Naucz się chłopie skracać zdania, po co mówisz o tym o czym mówisz że chcesz powiedzieć? Kręcisz się z tymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, pożerającymi własne orzeczenia i podmioty jak gówno w przeręblu.

Cytat:
tych, którzy namawiają do pójścia tam, gdzie chcą by ludzie poszli.
Tych" -czyli kogo? ,,, czyli np. Makłowicz do nich należy tak? (wkleiłeś film, link do filmu jak namawia) ... Makłowicz namawia .. a kto chce by ludzie poszli tam gdzie ludzie pójdą? .. Pisz wprost , co to za dziwaczna maniera.... Chodzi tobie o głosowanie tak? Po co opisujesz przez opisywanie coś co możesz stwierdzić wprost Confused Dobrze się czujesz?? Rolling Eyes -czy znowu masz jakieś spięcia na obwodach?

Cytat:
Dlatego zależy im, by ludzie szli, zaś bez znaczenia dla nich jest, co ludzie zrobią tam będąc. Im zwisa i powiewa to, gdzie postawisz krzyżyk.
Im - czyli - KOMU? Pisz konkretnie , Staraj się nie używać przyimków "im" "oni" - bo raz że to niepoważne, a dwa bardzo mgliste .. cholera wie kogo właściwie masz na myśli Rolling Eyes

robert napisał:
Gamonie są przekonani żer DIP ich wyzwoli Very Happy
To nie ma nic wspólnego z "wyzwoleniem", oczadzony religiancie. Gamonie są przekonani że DiP jest czymś zbędnym i niepotrzebnym.

Cytat:
Po co - dlaczego unieważniać coś co zostało ustalone...?
wszystko zostało ustalone wcześniej
A CO takiego niby zostało ustalone? Wszystko?? To dość pojemny termin... A Wcześniej czyli KIEDY?


Cytat:
w wyborach nie ma znaczenia kto wygra
Może dla ciebie, zrezygnowany oszołomie... Confused Shocked

Cytat:
-dlaczego masz iść na wybory nawet wtedy gdy nie masz na kogo zagłosować
KTO TAK MÓWI?? ... Na szczęście ja mam na kogo głosować. tongue

Ogólnie rzecz biorąc wszyscy pierdolićie jak niedojebane podrostki po trzech piwach.. ..jak nie przymierzając cały ten Chudek Laughing ..w dupach się wam poprzewracało, i chyba nudzi się wam za bardzo ?
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 13 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert napisał:
świetną rozmowę ukazującą istotę problemu....
ukazującą gówno w betoniarce .. nie wiem kogo to wzrusza i kto może się czymś takim zachwycać Shocked , chyba tylko osobniki o wyjątkowo niskim pułapie inteligencji z ambicjami do dziobania Rolling Eyes

a tak w ogóle przypominasz mi zapowietrzonego maniaka z tego tematu viewtopic.php?t=16354&start=4152 co chciał zostać człowiekiem-katarynką, myślał że go przyjmą do cyrku Rolling Eyes Doubt
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 13 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
robert napisał:
No i właśnie Panowie może wytłumaczycie to Nam Wszystkim -dlaczego masz iść na wybory nawet wtedy gdy nie masz na kogo zagłosować czy nie jest jednak tak że to frekwencja jest najważniejsza.... Very Happy
Speak to the hand Nie . Frekwencja w ogóle nie jest ważna - jak przytomnie zauważył Panocek: władza może być wybrana przez 1 (słownie: jednego) wyborcę .

Cytat:
i ponownie polecam świetną rozmowę ukazującą istotę problemu.... Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=0eqxf-zsb5Y
spamerze - będziesz tą nędzą brzęczał w każdym swoim poście ,czy tylko w co drugim?

oko napisał:
Tak, ferekwencja jest żywo z tym związana, jednak jest tylko parawanem prawdziwych intencji tych, którzy namawiają do pójścia tam, gdzie chcą by ludzie poszli.
Naucz się chłopie skracać zdania, po co mówisz o tym o czym mówisz że chcesz powiedzieć? Kręcisz się z tymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, pożerającymi własne orzeczenia i podmioty jak gówno w przeręblu.

Cytat:
tych, którzy namawiają do pójścia tam, gdzie chcą by ludzie poszli.
Tych" -czyli kogo? ,,, czyli np. Makłowicz do nich należy tak? (wkleiłeś film, link do filmu jak namawia) ... Makłowicz namawia .. a kto chce by ludzie poszli tam gdzie ludzie pójdą? .. Pisz wprost , co to za dziwaczna maniera.... Chodzi tobie o głosowanie tak? Po co opisujesz przez opisywanie coś co możesz stwierdzić wprost Confused Dobrze się czujesz?? Rolling Eyes -czy znowu masz jakieś spięcia na obwodach?

Cytat:
Dlatego zależy im, by ludzie szli, zaś bez znaczenia dla nich jest, co ludzie zrobią tam będąc. Im zwisa i powiewa to, gdzie postawisz krzyżyk.
Im - czyli - KOMU? Pisz konkretnie , Staraj się nie używać przyimków "im" "oni" - bo raz że to niepoważne, a dwa bardzo mgliste .. cholera wie kogo właściwie masz na myśli Rolling Eyes

robert napisał:
Gamonie są przekonani żer DIP ich wyzwoli Very Happy
To nie ma nic wspólnego z "wyzwoleniem", oczadzony religiancie. Gamonie są przekonani że DiP jest czymś zbędnym i niepotrzebnym.

Cytat:
Po co - dlaczego unieważniać coś co zostało ustalone...?
wszystko zostało ustalone wcześniej
A CO takiego niby zostało ustalone? Wszystko?? To dość pojemny termin... A Wcześniej czyli KIEDY?


Cytat:
w wyborach nie ma znaczenia kto wygra
Może dla ciebie, zrezygnowany oszołomie... Confused Shocked

Cytat:
-dlaczego masz iść na wybory nawet wtedy gdy nie masz na kogo zagłosować
KTO TAK MÓWI?? ... Na szczęście ja mam na kogo głosować. tongue

Ogólnie rzecz biorąc wszyscy pierdolićie jak niedojebane podrostki po trzech piwach.. ..jak nie przymierzając cały ten Chudek Laughing ..w dupach się wam poprzewracało, i chyba nudzi się wam za bardzo ?


co właściwie masz na myśli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 13 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert napisał:
...
i tuwlaśnie nowego znaczenia nabiera rozmowa , MM z Zawodowym Polakiem której link powyżej Very Happy

A od kiedy bycie Polakiem to jest zawód?
robert napisał:
Panocek Panocek -ah i ponownie korzystam z okazji i zamieszczam
https://www.youtube.com/watch?v=0eqxf-zsb5Y&ab_channel=Moron3k kazdy powinien to obejrzeć aby móc samodzielnie myśleć.
Panocek a czy ja mogę nałożyć na Ciebie obowiązek samodzielnego myślenia?

Nie wiedziałem, że aby samodzielnie myśleć, trzeba najpierw obejrzeć jakiś filmik na jutubue Confused

Agre napisał:
Czy PiS mógł by unieważnić powtórzyć wybory lub je powtórzyć w przypadku gdyby je przegrał?
Musiał by wprowadzić jakiś stan wyjątkowy lub wojenny zależy na co pozwala konstytucja, i prawdopodobnie wg mnie ma taki zamiar stąd też te ciche odejścia wielu wysoko postawionych wojskowych.
Drugim powodem odchodzenia wojskowych wg mnie jest coś w stylu planu inwazji na Ukrainie ale to mniej prawdopodobne...

Jeszcze raz podkreślam, że władza wyborów nie fałszuje, to jest domena obcych wpływów, aby wybory trzeba było unieważniać.

Natomiast generałowie złożyli dymisję, ponieważ prawdopodobnie wykonali zadanie specjalne, czyli takie, o którym nie mogą mówić. Zrobili co mieli zrobić i usunęli sie w cień. Prawdopodobnie podobny los czeka generała Policji - Szymczyka. To co się dzieje to jest ingerencja Inteligencji Państwa w bieżące sprawy.
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 13 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwię się mu że wybiera Konfederację zamiast DiP.. Confused .. Jednak ciućmok.

aaaaa! no tak, jakie to proste- bo Maciak był oszołomem prokowidowym Rolling Eyes - a dzisiaj nie ma przecież nic ważniejszego! Idea
Co z tego że mamy nową mądrość etapu, a w konfederacji aż roi się od oszołomów prowojennych zaczadzonych ukrainozą.... Mądry Polak przeszłością Rolling Eyes



_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 23:57, 15 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Formalność dopełniona ludzie się połudzili i potem spotkał ich zawód i pytania "ale jak!? Przy takiej frekwencji?
Wgl rozwala mnie jak ludzie mają nadzieję na to że głosowanie faktycznie coś zmieni .
Trudno aż uwierzyć że to tak na serio...
A jak trochę kogoś przycisnę to się wkurwia na mnie niemiłosiernie i jeszcze mnie atakują że z powodu braku mojego głosu wygra ta partia która te wybory prawdopodobnie zwycięży.
Ehh no cóż bywa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 786
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 16 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Wgl rozwala mnie jak ludzie mają nadzieję na to że głosowanie faktycznie coś zmieni .
Wiesz, tu nie chodzi o to że miałem jakąś wielką nadzieję . Po prostu nie będę sobie potem pluł w brodę, że nawet nie spróbowałem Rolling Eyes


Cytat:
A jak trochę kogoś przycisnę to się wkurwia na mnie niemiłosiernie i jeszcze mnie atakują że z powodu braku mojego głosu wygra ta partia która te wybory prawdopodobnie zwycięży.
Może mają rację hmmm?? .. Przyciśnij swój rozum. Ilu jest ludzi zrezygnowanych, choćby tu na form - którzy mogliby zagłosować na kogoś rozsądnego - ale wybrali bierność.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Na kogo głosować, kogo popierać
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile