W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ukraina - idealne miejsce dla prowokacji   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Odsłon: 1920
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SpiritoLiber
Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:35, 27 Kwi '22   Temat postu: Ukraina - idealne miejsce dla prowokacji Odpowiedz z cytatem

Szaleńcy z amerykańskiej administracji i brytyjskiego rządu są gotowi zamienić Ukrainę w spaloną lub chemicznie skażoną pustynię, niezależnie od prawdopodobnych, licznych ofiar wśród ludności cywilnej. Wszystko to ma być zrobione tylko po to, by oskarżyć Rosję o tak straszną zbrodnię. Co ciekawe, światowa opinia publiczna zaczyna się przygotowywać na takie zdarzenie molestowana przez medialne presstytutki, które zaczynają mówić o użyciu broni jądrowej lub chemicznej w konflikcie ukraińskim.

Początkowo o rzekomym zamiarze Moskwy, aby to zrobić, wspomniał niezrównany "sleepy Joe" prezydent USA Joe Biden. To taki rześki staruszek, który zasypia na stojąco i ledwo daje radę przeczytać coś z telepromptera. Inni urzędnicy rządowi USA ostrzegali następnie przed możliwością, że „jeśli Putin zostanie osaczony, może uciec się do użycia taktycznej broni jądrowej na Ukrainie”. A oni znają się na tym jak nikt inny na świecie, starczy wspomnieć Hiroszimę i Nagasaki.

Wreszcie dyrektor CIA Bill Burns powiedział, że CIA „dokładnie” obserwuje tę możliwość, zauważając, że Stany Zjednoczone jak dotąd nie widziały jednak żadnych oznak, że Rosja przygotowuje się do takiego posunięcia:

„Biorąc pod uwagę potencjalną rozpacz prezydenta Putina i rosyjskich przywódców, biorąc pod uwagę komplikacje, z którymi do tej pory musieli się zmierzyć militarnie, nikt z nas nie może lekceważyć zagrożenia, jakie stanowi potencjalne użycie taktycznej lub niskowydajnej broni jądrowej…" Ciekawe w jaki sposób CIA udało się przeniknąć do umysłów rosyjskiego prezydenta, i to nie tylko prezydenta, ale całego rosyjskiego kierownictwa, pozostaje tajemnicą, którą znają jedynie szefowie służb USA.

Tezę Waszyngtonu o rychłej nuklearnej apokalipsie, którą Moskwa byłaby gotowa zorganizować na ziemi ukraińskiej, natychmiast rozwinął narkotykowy klaun grający teraz rolę "prezydenta Ukrainy", Wołodymyr Zełenski. W swoim wywiadzie dla amerykańskiej stacji telewizyjnej CNN powiedział:

"Wszystkie kraje świata powinny być przygotowane na to, że rosyjski prezydent Władimir Putin użyje taktycznej broni jądrowej w swojej wojnie przeciwko Ukrainie".

Zełenski nie poprzestał na tym. I od razu oskarżył Moskwę o przygotowanie, tym razem na pewno, kolejnego okrucieństwa, a mianowicie użycia broni chemicznej:

"Broń chemiczna, oni muszą to zrobić, mogliby to zrobić, życie ludzi jest dla nich niczym. Musimy myśleć, nie bać się, nie bać się, ale być gotowym. Ale to nie jest pytanie dla Ukrainy, nie tylko dla Ukrainy, ale dla całego świata, jak sądzę". (cytuję z pamięci ale sens z pewnością jest zachowany)

Ciekawe czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Waszyngton i Kijów "nakazały" już Putinowi użycie broni jądrowej lub chemicznej? Dlaczego USA i ich ukraińska kolonia są tak pewne, że tak się stanie? Co wiedzą w Waszyngtonie, czego nie wiedzą w Moskwie?

W rzeczywistości jest coś na rzeczy. Celem przewidzianym dla Ukrainy jest stanie się katalizatorem i drewnem opałowym do gigantycznego pożaru, w którym Rosja ma zostać całkowicie spalona. Ale nie tylko ona ale i cała Europa.

Aby osiągnąć ten cel, na czele Ukrainy postawiono krwawy marionetkowy reżim, który w ciągu 8 lat zamordował 15 000 swoich rosyjskojęzycznych obywateli w Donbasie, zlikwidował wszelką opozycję, zniszczył wszystkich, którzy się nie zgadzali. Ludność kraju jest całkowicie ogarnięta syndromem sztokholmskim a nazistowskich terrorystów, którzy ich niszczą, uważają za swoich „obrońców”.

Ukraińska przestrzeń informacyjna jest pod całkowitą kontrolą CIA i MI6, które mają prawo robić na Ukrainie co chcą. Waszyngton i Londyn zarządzają okupowanym terytorium dla własnych celów. Kierunek, w jakim rozwijają się ich intencje, podkreślają drobne prowokacje, o które Rosja już została oskarżona. Masakry w Bucza, atak rakietowy Toczka-U, użycie jakiejś „broni chemicznej” (po której nie znaleziono śladów) w zakładzie Azowstal w Mariupolu, które nie zostały udowodnione, i które bez żadnego dochodzenia przypisuje się Rosji. To wszystko balony próbne, mające przygotować światową opinię publiczną do tego co może się zdarzyć. Może to tylko oznaczać, że Anglosasi, prawdziwi autorzy wszelkiego rodzaju prowokacji, z których każda stała się później pretekstem do wielkich wojen, postanowili popełnić na Ukrainie coś podobnego, jeszcze straszniejszego i większego.

W dobie wojen informacyjnych z internautami, jakakolwiek analiza pochodząca od nich jest zabroniona. Nawet opinie uznanych autorytetów i ekspertów są blokowane przez żydowskie media społecznościowe. Już teraz wiele zachodnich stron internetowych, które systematycznie przeglądałem, zostało zablokowanych na terytorium Polski. Widocznie ktoś zauważył, że popełniane są tam "myślozbrodnie". Zastanawiam się czy nie zrezygnować z podawania linków do tekstów, które tłumaczę i udostępniam polskiemu czytelnikowi bo jakoś dziwnym trafem właśnie te strony są "znikane". Przydarzyło się to nawet NEonowi. Opinia publiczna ma, niczym krowy na łące, przeżuwać informacyjną sieczkę, którą firmy medialne, takie jak TVPiS, TVN, CNN i inne, wrzucają im do żłobów.

Ukraina stała się idealną platformą do realizacji każdego planu, nawet najbardziej brutalnego, niewiarygodnego i nieludzkiego w wykonaniu Waszyngtonu i Londynu. I tak już została spisana na straty.

Ukraina to gigantyczny obóz koncentracyjny dla kilkudziesięciu milionów ludzi, w którym wszystkie wiadomości przekazuje administracja obozowa, skąd też pochodzą informacje o tym, co się dzieje i są potem wiernie papugowane przez polskie "ścierwomedia". Media te, przy całkowitym braku alternatywnych źródeł informacji, są jedynymi poprawnymi i "wiarygodnymi".

Jeśli spróbujesz wydostać się z aresztu informacyjnego, do którego wsadził nas szalony sleepy Joe, rudy i wiecznie rozczochrany Boris Johnson oraz dyrektor CIA Bill Burns, od razu zrozumiesz, że Rosja NIE MOŻE użyć broni masowego rażenia na swoim terytorium.

Moskwa twierdzi, że ​​Rosjanie i Ukraińcy to naród, prawda? Rosjanie mieszkają na terytorium Ukrainy, prawda? Chodzi mi o to, czy ktoś zakłada, że Putin użyje broni masowego rażenia przeciwko własnemu narodowi? Można by się spytać: „Panowie, jesteście idiotami od urodzenia, czy tylko udajecie?”

W rzeczywistości jednak wcale nie są idiotami. Mają tylko jeden plan i cel - zniszczyć Rosję. Ci zabójcy są gotowi do użycia broni jądrowej lub chemicznej na samej Ukrainie. Mają w tym bogate doświadczenia zdobyte w Japonii, Wietnamie, Jugosławii, Iraku, Syrii, Afganistanie i wielu wielu innych miejscach na Ziemi. Zostaje tylko przekonywanie światowej opinii publicznej, że to Rosja (już nad tym pracują), a potem...

- Wykluczenie Rosji z Rady Bezpieczeństwa ONZ.

- Zmuszenie całego świata do przyłączenia się do antyrosyjskich sankcji.

- Wprowadzenie pełnego embarga na cały handel z Rosją.

- Wszczęcie spraw karnych przeciwko wszystkim „zaangażowanym”.

- Rozparcelowanie i grabież Rosji jak za czasów pijaka Jelcyna.

Ze względu na te cele czyli obronę zdychającego imperium anglosaskiego zarówno Waszyngton, jak i Londyn, sa w stanie zrobić wszystko. Dla Anglosasów miliony ofiar to tylko dobra konsumpcyjne i "skutki uboczne", zwłaszcza wśród Słowian lub Europejczyków. Nie chcę nikogo martwić ani straszyć ale dla Polski przewidziany jest dokładnie taki sam los jak dla Ukrainy. Gdy patrzę na to co wyczyniają "nasi" politycy to jestem o tym coraz bardziej przekonany.

SpiritoLibero
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2589
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 27 Kwi '22   Temat postu: Re: Ukraina - idealne miejsce dla prowokacji Odpowiedz z cytatem

SpiritoLiber napisał:
.................

Ciekawe czy tylko ja odnoszę wrażenie, że Waszyngton i Kijów "nakazały" już Putinowi użycie broni jądrowej lub chemicznej? Dlaczego USA i ich ukraińska kolonia są tak pewne, że tak się stanie? Co wiedzą w Waszyngtonie, czego nie wiedzą w Moskwie?

..................

Odnoszę wrażenie, że nadal zasilasz (fałszywy moim zdaniem) obraz jakoby USA było największym mocarstwem na naszym globie.
Ja osobiście skłaniam się do szkicu sytuacji gdzie są oni tylko i wyłącznie wykonawcą zaleceń światowego rządu. Streszczenie tego poglądu znajdziesz gdzieś w moich niedawnych komentarzach albo na stronie Walerego Piakina:
https://www.youtube.com/channel/UCjMzt5EYHQygFV70jjQ2L0g
Są to ogólnie poglądy KOB krzewione już od ponad 20 lat i opisane na przykład w książce Martwa Woda - tu polskojęzyczna wersja
https://kodluch.files.wordpress.com/2018/11/martwa-woda-tom1.pdf

W BARDZO DUŻYM SKRÓCIE: USA był psem łańcuchowym rządu Londyńskiego, żaden z prezydentów USA nie podejmował samodzielnie decyzji
ale konsultował je z angielskim monarchą. Obecnie siedziby rządu światowego (bo są dwie - sprawdź flagi W. Brytanii [tę drugą rzadziej używaną] i Szwajcarii) przenoszą się 1. Londyńska do Chin a 2. Szwajcarska do Iranu.
Setki tysięcy nierobów z USA żyjących sobie dotąd wygodnie na tysiącach placówek "stabilizacyjnych" po całym świecie muszą się zwijać
i wrócić do domu - zająć się czymś innym niż pasożytowaniem. To oni protestują starając się wywołać kolejną pożogę na Ziemi aby uzasadnić swoje istnienie. W USA trwa teraz walka dwóch rodzajów sił (stronnictw) i wcale nie są to demokraci i liberałowie. Jedni to finansowe "elity" - bardzo krótkowzroczne dążące do pożaru na Ziemi a drudzy (Trump and C.O.) to ludzie podejmujący decyzje bardziej perspektywicznie.
Rosja w tym układzie uzyskuje suwerenność o zaczyna pogrywać sobie z rządem globalnym jak równy z równym.
Skłaniam się do wersji o jakiej mówi między innymi Rafał a mianowicie, że obecnie rządzący Putin to już nie ta sama osoba co 20 lat temu:


p.s. oczywiście masz rację co do krainy U i tego co planują elity powiązane z NATO ale Rosja przestała być kolonią USA (a to miało miejsce po 1991 roku gdzie eksploatowano jej zasoby na skalę nieznaną nigdy dotąd).
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 15 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Rosja nie jest kolonia USa to czemu nie jest gospodarczo drugimi Chinami ? Z ich zasobami ? Gdyby inwestowali w rozwój gospodarki powinni być liderem świata ..Oni nawet z Turystyki mogli by żyć, maja wszystko ..A są tylko straszakiem nuklearnym
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2589
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 15 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janiekowalsk napisał:
Skoro Rosja nie jest kolonia USa to czemu nie jest gospodarczo drugimi Chinami ? Z ich zasobami ? Gdyby inwestowali w rozwój gospodarki powinni być liderem świata ..Oni nawet z Turystyki mogli by żyć, maja wszystko ..A są tylko straszakiem nuklearnym


Od 1991 (nawet obecna flaga o tym mówi) są jak najbardziej kolonią USA. grabież jaka miała miejsce w ostatnich 30 latach nie miała sobie równych w historii. Sprywatyzowano nawet kopalnie diamentów, szwindle rozmaite w rodzaju "wybrakowane" diamenty wysyłane do Izraela a tam szlifowane jak należy i sprzedawane jako pełnowartościowy produkt. USA teraz sra w gacie bo nie mają czym napędzać swoich elektrowni jądrowych, Po 1991 kupili za jakieś śmieszne kilka tysięcy dolców zapas paliwa nuklearnego na następne 25 lat i ten zapas się właśnie kończy. Amerykanom potrzebna jest pilnie wojna - stąd świeże wydarzenia w Armenii itp. To ich robota.
Ja nie jestem żadnym prorokiem, ale wiele wskazuje na to, że społeczeństwo rosyjskie odrobiło wiele lekcji z przeszłości i całkiem szybko będzie to o czym mówisz (perspektywa góra 10 lat). Oni już wypuszczają nowe wersje starych sprawdzonych sprzętów, łyknęli techologii od Niemiec ale też sami w laboratoriach nie próżnowali. Ruszyła fabryka podzespołów nowoczesnej elektroniki, własne procesory itp.
Sławny "gniotsia niełamiotsia Kirowiec https://www.youtube.com/watch?v=lZnqsCFP4VA wygląda teraz tak i jest ponoć masa zamówień. Twierdzą, że przewyższa podobne konstrukcje zachodnie bo bazuje na starych dobrych podzespołach ale uzupełniony o wszelkie udogodnienia elektroniczne itp.


p.s. skoro wspomniałem o fladze: najdalej w ciągu 2 lat znów pojawi się czerwony sztandar. Już go wożą na wozach bojowych na upainie.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RuskaOnuca
Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 15 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwalą go może dlatego że silniki dostarczał Mercedes-Benz a hydraulikę Bosch?
Bez zachodnich komponentów to będzie zwykły stary kirowiec z gniazdkiem USB. Ruskim z braku laku wystarczy.

Bajki o kopiowaniu zachodnich technologii to tylko myślenie życzeniowe miłośników miru.
Chińczycy dalej nadganiają, a próbują od dziesiątek lat.
Trzeba unowocześnić cały przemysł i kadry.
Przykładowo, nie da się robić dobrych maszyn mając chujowe łożyska. Trzeba najpierw zrobić dobre łożyska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek
Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 16 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RuskaOnuca napisał:
Chwalą go może dlatego że silniki dostarczał Mercedes-Benz a hydraulikę Bosch?
Bez zachodnich komponentów to będzie zwykły stary kirowiec z gniazdkiem USB. Ruskim z braku laku wystarczy.

Bajki o kopiowaniu zachodnich technologii to tylko myślenie życzeniowe miłośników miru.
Chińczycy dalej nadganiają, a próbują od dziesiątek lat.
Trzeba unowocześnić cały przemysł i kadry.
Przykładowo, nie da się robić dobrych maszyn mając chujowe łożyska. Trzeba najpierw zrobić dobre łożyska.

Jeśli już, to chodzi o łożyska mechaniki precyzyjnej.

------------------------------------------------------

Artykuł z cyklu kolejny wysryw SpiritoLibero, siedzi koleś po uszy w propagandzie i "dzikich" tekstach, a potem tworzy swoje wypierdy.
Zachód walczy z Rosją rękami Ukrów, którzy napompowani ideami patriotycznymi uważają, że walczą o "Wolność Naszą i Waszą". Reszta to propaganda. Oczywiście dla Zachodu byłoby "cudownie" gdyby Ukraina została zrównana z ziemią, w amerykańskim stylu. No cóż zostanie pokonana w ruskim stylu, zmuszona do kapitulacji. I dajcie już spokój o użyciu broni chemicznej, czy jądrowej przez którąkolwiek ze stron w tym konflikcie.
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RuskaOnuca
Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 16 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeśli już, to chodzi o łożyska mechaniki precyzyjnej


Nie, chodzi o zrobienie wszystkiego porządnie od początku do końca.
To nie jest tak że ktoś umie zrobić byle jaki silnik, który sprawdzał się w kołchozach, więc teraz mając jednostkę dopracowaną, zachodnią, na wzór, skopiują ją i nadal będzie dobra. Gdyby tak było to nie kupowaliby motorów od mercedesa tylko robili je taniej sami.
Nasz jelcz robi to samo, nie mamy technologii żeby zrobić seryjnie nowoczesny silnik tak dobrze jak Niemcy, więc kupujemy mimo że teoretycznie własną produkcja byłaby tańsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek
Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 16 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RuskaOnuca napisał:
Cytat:
Jeśli już, to chodzi o łożyska mechaniki precyzyjnej


Nie, chodzi o zrobienie wszystkiego porządnie od początku do końca.
To nie jest tak że ktoś umie zrobić byle jaki silnik, który sprawdzał się w kołchozach, więc teraz mając jednostkę dopracowaną, zachodnią, na wzór, skopiują ją i nadal będzie dobra. Gdyby tak było to nie kupowaliby motorów od mercedesa tylko robili je taniej sami.
Nasz jelcz robi to samo, nie mamy technologii żeby zrobić seryjnie nowoczesny silnik tak dobrze jak Niemcy, więc kupujemy mimo że teoretycznie własną produkcja byłaby tańsza.

Podczas IIWŚ właśnie tak zrobili, gdy dostali dostawy sprzętu za Ameryki tzw. "lend less" to pojedyncze egzemplarze rozebrali na części pierwsze. Ile z tej technologii potem zastosowali na swoich liniach produkcyjnych tego już nie wiem.
Cechą charakterystyczną dla propagandy antyruskiej jest lekceważenie potencjału jaki ma to państwo, a trzeba pamiętać, że jest to mocarstwo, które pod wieloma względami nieustępuje Ameryce, lub ustępuje jej nieznacznie. Różnica polega w mentalności, innym sposobie życia.
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2589
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 16 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panocek napisał:
RuskaOnuca napisał:
Cytat:
Jeśli już, to chodzi o łożyska mechaniki precyzyjnej


Nie, chodzi o zrobienie wszystkiego porządnie od początku do końca.
To nie jest tak że ktoś umie zrobić byle jaki silnik, który sprawdzał się w kołchozach, więc teraz mając jednostkę dopracowaną, zachodnią, na wzór, skopiują ją i nadal będzie dobra. Gdyby tak było to nie kupowaliby motorów od mercedesa tylko robili je taniej sami.
Nasz jelcz robi to samo, nie mamy technologii żeby zrobić seryjnie nowoczesny silnik tak dobrze jak Niemcy, więc kupujemy mimo że teoretycznie własną produkcja byłaby tańsza.

............................................

1. Byś miał w tej sprawie jakąkolwiek wiedzę to nie pisałbyś bredni. Jak niemcy uczyli się budować silniki to francuzi już dawno jeździli. Doskonałość i finezja to silniki francuskie.
2. W latach 50 tych nasi inżynierowie w fabryce na Żeraniu udoskonalili 3 silniki od samochodu Warszawa (licencja auta Pabieta będąca znów technologią skopiowaną ....chyba od Forda). Silniki miały jak na owe czasy rewelacyjne parametry ale decyzją partyjną laboratorium badawcze zamknięto, ucięto finansowanie a te silniki wysłano do huty.
Podobnie jest przecież ze słynną Andorią będącą silnikiem ... Leylanda jeśli nie mylę. Nasi zrobili z tego niezniszczalny, małolitrazowy silnik pracujący zarówno w autobusach jak i w kombajnach (Polacy udoskonalili słabą pompę wtryskową i kilka innych zasadniczych spraw jak kształt korbowodów itp.). Mógłbym sypać innymi przykładami poczawszy od przewojennej, doskonałej konstrukcji CWS T1 (z pamięci podaję, nie chce mi się linków szukać). nasi inżynierowie zastosowali tam masę innowacyjnych rozwiązań - na przykład drążki skrętne, które po latach zastosowali niemcy w VW Garbusie (zdaje się, ze wcześniej stosowali je wsponiani już francuzi w Citroenie 2CV). Mamy od dziesiątków lat doskonałą myśl techniczną - nasze Ursusy chodzą do dziś, Swego czasu kupienie silników angielskich (?) - Massey fergusson to też dywersja polityczna i kompletna bzdura ekonomiczna (calowe gwinty itp.) ale i z tym z czasem tytaniczną pracą poradzili sobie nasi inżynierowie. Dostosowali to, produkowano i też dobrze działało (sukcesywnie ULEPSZANE).

p.s. osobną opowieść mógłbym snuć o Junaku, który mi wiernie służył 30 lat (też go ulepszyłem) i dziś jeździ jeszcze gdzieś pod Kartuzami.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2589
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 16 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janiekowalsk napisał:
Skoro Rosja nie jest kolonia USa to czemu nie jest gospodarczo drugimi Chinami ? Z ich zasobami ? Gdyby inwestowali w rozwój gospodarki powinni być liderem świata ..Oni nawet z Turystyki mogli by żyć, maja wszystko ..A są tylko straszakiem nuklearnym

Oto aktualny materiał, odbywała się impreza kulturalna "Rosyjskie tańce ludowe" - był to pokaz tańców z dawnych republik ZSRR , z Kazachstanu i innych rejonów też. Przyszła Policja i zakłóciła imprezę. Pretekst: ekstremizm a prelegentka mówi, że nie było tam żadnego nawoływania do czegokolwiek. Ludzie po prostu tańczyli. Taką to masz wolność obecnie.

Kiedyś tłumaczyłem dużo filmów z niejakim Trehlebovem, facet obecnie się ukrywa, bo prokurator oskarżył go o o ekstremizm właśnie, że niby nawoływał do jakichś waśni. Sfabrykowano przeciw niemu zarzuty. Co roku około 7000 ludzi w Rosji udowadnia, że prokuratura zatrzymała ich pod fałszywymi zarzutami, a ilu ludzi załamuje się i nie walczy w swoich sprawach? Cała kadra urzędnicza jest przeżarta korupcją. U nas w Polsce jest podobnie, ja 4 lata temu w swoim wypizdowie też trafiłem na 24 godziny "na nocleg", dostałem zawiasy i grzywny finansowe bo mnie pomówiła baba we wsi pełniąca funkcję sołtysa (była kochanka dawnego burmistrza).
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ukraina - idealne miejsce dla prowokacji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile