W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przestępcze działania banków  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 814
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy banki mają już plan na wielki reset
tak
25%
 25%  [ 1 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
plan jest wdrazany stopniowo by ukryć cel
75%
 75%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 4

Autor Wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 02 Kwi '22   Temat postu: Przestępcze działania banków Odpowiedz z cytatem

To tzw 'błędy systemu' czy też 'pomyłka ludzka' czy świadome i celowe działanie zupełnie wprost na niekorzyść klientów.
Przykład1
*itibank - podejrzane transakcje z dnia 01.04.2022 nieautoryzowana bez potwierdzenia oficjalnego smsem z linkiem oraz bez zalogowania po kliknieciu w owy link i potwierdzeniu transakcji na ekranie - bez żadnych autoryzacji w historii transakcji odkryłem przelew na niedużą kwotę do Kijowa. Natychmiast zastrzegłem kartę i zgłosiłem nielegalną transakcję poprzez infolinię. Chyba nie muszę dodać, że tego dnia (wczoraj) lezałem cały dzien w łóżku nie dotykając żadnych kart bankomatowych.

Przykład2
*KO - nadpłacane raty kredytu zaniknęły wcześniejsza spłata kapitału (bez odstetek) zniknęła z systemu. Sprawa jest wyjaśniania 22dni.

Czy macie podobne historie z instytuacjami tzw zaufania publicznego które wykazują znamiona przestępczej organizacji, być może tworzy się rodzaj sitwy, jakiejś grupy wewnątrz banków dokonujących tego typu przestępstw od środka a może za cichym przyzwoleniem najwyższych organów władzy w takich bankach, bo to się wydaje nieprawdopodobne aby błędy systemu pozwalały omijać "mocne" zabezpieczenia bankowych systemów jak i ciekawostką jest w jaki sposób nieznane osoby w innym kraju otrzymują dostęp do dość poufnych danych o numerze karty i kodzie 3 cyfrowym. Swego czasu sklepy internetowe robiły tak z paypal jednym kliknieciem znikały srodki bez zadnego potwierdzenia. Z tym się akurat robi łatwo porządek. Z pewnością jest to wyciek danych z banku, w moim przypadku, jednak zagadką pozostaje to w jaki sposób ktoś kto rzekomo wykradł dane jednocześnie shackował 'zabezpieczenia' Laughing Laughing

Czy to pewna zapowiedź wielkiego ataku hakerskiego pod wielki reset???? Zapraszam do zaprezentowania swoich doświadczeń bo jestem pewien że przekrętów jest cała masa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 03 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniadze z kont moga ginac, bo nikt na Zachodzie nie jest w stanie sie doliczyc takich kwot jak np. 50 dol. na rachunku, ktory uzywa w wielu sklepach. Plastik fantastic jest cudem dla bankow.

Czasem gina tysiace z konta, ale bank jakos to rozlicza. Trzeba zglosic. Nie wiem, do jakiej kwoty rozlicza ? Banki maja wszelkie mozliwosci, ktorych klient nie jest w stanie nawet zauwazyc. Dla klienta jest tylko wazne, ze sa p[ieniadze na koncie. Jak tysiace sie zgadzaja, to juz jest dobrze. Liczenie, to bardzo slaba umiejetnosc ludzi i z tego sie korzysta. Korzystaja oczywiscie banki !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przestępcze działania banków
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile