W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Maciej Maciak - CW24.tv  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 7079
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 18 Paź '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma ludzi idealnych. Ja nie jestem idealny, pan Maciak też nie. Wrzucam jego audycje na mój portal od dawna, bo jest jednym z nielicznych dziennikarzy, który otwiera ludziom oczy.

Zdarzyło mi się z nim dwa razy rozmawiać, kiedy poprosiłem o nagłośnienie faktu, że ABW zablokowała portal wolnemedia.net (odblokowali na przełomie lipca i sierpnia po tym, jak skarga na ABW trafiła do WSA w Warszawie - teraz wnioskują o umorzenie skargi, bo odblokowali) - nie za bardzo kojarzył o co chodzi. Nigdy nie słyszał o „Wolnych Mediach” i sprawiał wrażenie, że ma niezły młyn na głowie i żyje w ciągłym pośpiechu. Ale w tym młynie podał zdawkowo tę informację i adres mojego portalu wyświetlił w swoim programie. Więc jest spoko.

Inni vlogerzy odmówili w ogóle poruszenia faktu cenzury ABW, bo bali się, że im kanał zablokują. Mamy w Polsce dwie cenzury, z jednej strony ABW blokuje niewygodne portale podważające oficjalną narrację medialną dotyczącą wojny na Ukrainie, z drugiej strony silną autocenzurę dziennikarzy i blogerów. Dlatego p. Maciaka szanuję - jeden z nielicznych odważnych.

Łatwo kogoś krytykować za potknięcia, ale trzeba być trochę świrem, by walczyć o prawdę w świecie pełnym kłamstwo. W sumie, też trochę „stuknięty” jestem...
_________________
Administrator portalu WolneMedia.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 12 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Maciak znów się popisał niewiedzą - warto poczytać komentarze pod filmem bo człowiek myli podstawowe sprawy łącznie z tym kto walczy przeciw komu. Zastrzegę się tu, że mam dystans do osoby Olszańskiego - autorka tego kanału jest nim zauroczona.

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:36, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Pan Maciak znów się popisał niewiedzą - warto poczytać komentarze pod filmem bo człowiek myli podstawowe sprawy łącznie z tym kto walczy przeciw komu. Zastrzegę się tu, że mam dystans do osoby Olszańskiego - autorka tego kanału jest nim zauroczona.


Ta babka co z ruskiego zaciąga ma trochę racji i trochę jej nie ma Wink .
Oglądam Maciaka na bieżąco i też zauważyłem, że wrzucił wszystko do jednego worka. I ja go rozumiem, gdyż naoglądał się ukraińców biegających ze swarożycami. To jest ten sam myk co odpierdolił Adolf ze swastyką, teraz banderowcy adoptują Swarożyca i Rękę Boga ( choć nie wiem co to za projekt z grubsza, ten co omawiał Maciak ). Wilki też mu się źle kojarzą, bo wszędzie, Wyklęci, Banderowcy itd. .
Ale to szczegół, który można mu wyjaśnić, na powyższym przykładzie z Adolfem .
A jak nie zrozumie to można mu powiedzieć , że goście chodzący w marynarkach taka jak pana to korposzczury Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:03, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To jest ten sam myk co odpierdolił Adolf ze swastyką, teraz banderowcy adoptują Swarożyca i Rękę Boga ( choć nie wiem co to za projekt z grubsza, ten co omawiał Maciak ). Wilki też mu się źle kojarzą, bo wszędzie, Wyklęci, Banderowcy itd. .
Ale to szczegół, który można mu wyjaśnić, na powyższym przykładzie z Adolfem .
Aleś ty naiwny ... Maciej Maciak to wszystko doskonale wie, i rozumie . Świetnie zdaje sobie sprawę że to "pradawne symbole słowiańskie" i .t.d. Kiedyś to tłumaczył. ..hitlerowcy ukradli, teraz naziści ukraińscy kradną święte symbole. I wiesz co? TO NIE MA DLA PANA MAĆKA ŻADNEGO ZNACZENIA w TYM MOMENCIE (że kiedyś to było..!). I ja go nawet rozumiem. Nawet jeśli kiedyś te "runy" były słowiańskie, i pozytywne -to dzisiaj jest to symbolika wiadomych sił, i dalsze jej rozpowszechnianie i obnoszenie się z tym, jest NIENORMALNE. Twierdzi że to robota CIA, popularyzacja tego całego badziewia wśród oszołomów, co według mnie jest akurat całkiem możliwe, gdyż CIA specjalizuje się w tego typu psychopatologicznym praniu mózgu, a spece od behawioralnego sterowania masami ludzkimi wiedzą, że trzeba dać ludziom jeden dumny sztandar, jakąś wspólną symbolikę, najlepiej odwołującą się dawnych bohatyrów, która by daną ludność cementowała i wzmacniała jej bojowe morale. I ja się pytam za panem Maćkiem Maciakiem : CO Z TEGO , że kiedyś tam był to symbol słońca albo dumnego wilka? Dzisiaj są to symbole debili Surprised
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 11:56, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
..............I ja się pytam za panem Maćkiem Maciakiem : CO Z TEGO , że kiedyś tam był to symbol słońca albo dumnego wilka? Dzisiaj są to symbole debili Surprised


Problem w tym, że te symbole .... tkwią w genetyce. Było kilka fajnych doświadczeń naukowych potwierdzających te fakty - ale oczywiście zmiatane są takie dowody pod dywan. W skrócie jeden z przykładów:

Wzięto grupę badanych z obszaru całej Europy - byli tam również anglicy. Badanie wyglądało tak: każdy z badanych podłączany był do aparatury w rodzaju wariografu (gama badanych impulsów ciała była poszerzona) i pokazywano badanym obrazy wypowiadając jednocześnie przy każdym obrazku nazwy tego co on przedstawia - nazwy w kilku językach. Dla przykładu obraz psa i powoli badany słyszał: "the dog, der Hund, sobaka, pies, canis.... itd. Za każdym razem charakterystyczne wychylenie przyrządów pojawiało się przy słowach WYŁĄCZNIE POCHODZENIA SŁOWIAŃSKIEGO - w podanym przykładzie było to słowo "pies" (w rosyjskim istnieje także "pios" obok sobaka). Wyniki (wnioski) z eksperymentu były takie, że ponad połowa ludów Europy (chyba nawet część Hiszpanów tak reagowała) posiada jakieś kody w genetyce reagujące na ... no właśnie symbolikę słowiańską.

Dlatego lud niemiecki "oczadział" gdy zobaczył swastykę (oszukaną- bo w innej kolorystyce niż słowiańska ale jednak) - coś w duszy drgnęło i dali sobie nawinąć makaron na uszy.
NIE DA SIĘ WYRZUCIĆ TEGO CO NOSISZ W SOBIE - jedynym sposobem jest uświadomienie i świadome posługiwanie się tym.

Pan Maciak jest bardzo emocjonalny (cechy żeńskie bardzo w nim dominują) i reaguje impulsywnie, pospiesznie, wyciągając jak każda baba "wnioski pod z góry zadaną tezę". To jest zwykła manipulacja, którą doskonale znamy bo stosuje ją większość płci pięknej w naszym otoczeniu. W jego wypadku jest najprawdopodobniej tak (w zasadzie to na pewno - jawnie o tym mówi): "chcę wejść do władz? no to trzeba naginać fakty, wyciągać pochopne wnioski, grać na emocjach - WAŻNY JEST SKUTEK", zdaje się, że to się Makiawellizm nazywa. To chyba on twierdził, że można użyć każdych środków aby osiągnąć cel.

=================================================

Ordel napisał:
................
Oglądam Maciaka na bieżąco i też zauważyłem, że wrzucił wszystko do jednego worka. I ja go rozumiem, gdyż naoglądał się ukraińców biegających ze swarożycami. To jest ten sam myk co odpierdolił Adolf ze swastyką, teraz banderowcy adoptują Swarożyca i Rękę Boga ...............


Kontekst kolorystyczny jest istotny. No a już fakt, że się Maciakowi popiedroliło i mówi, że batalion Rusicz zabija Rosjan to już ciężko wytłumaczyć - przecież to podstawowa wiedza jest. Oni w 2014 na Donbasie walczyli.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
..........
Oglądam Maciaka na bieżąco i też zauważyłem, że wrzucił wszystko do jednego worka. I ja go rozumiem, gdyż naoglądał się ukraińców biegających ze swarożycami. To jest ten sam myk co odpierdolił Adolf ze swastyką, teraz banderowcy adoptują Swarożyca i Rękę Boga............

Tego jest więcej bo nawet ten ich Tryzub to pradawny symbol Słowiański symbolizujący nie żadne widły ale ...nurkującego w locie sokoła.

W ogóle z symboliką jest tak, że nawet masoni pokradli nasze święte symbole - zasada jest prosta, skoro to na nas działa to oni sobie to zawłaszczają. Nas się nie informuje (nie uświadamia) ale symbolami steruje się od wieków całe narody. Podobno jakiś wschodni mędrzec (Konfucjusz?) powiadał: ZNAKI I SYMBOLE WŁADAJĄ ŚWIATEM, A NIE PRAWA I PARAGRAFY.

Czas najwyższy uświadomić sobie moc naszej symboliki I ZACZĄĆ SIĘ NIĄ POSŁUGIWAĆ Z KORZYŚCIĄ DLA SIEBIE, A NIE DLA MANIPULATORÓW.

I jeszcze coś: nikt tych symbli nie "splugawił" bo nie był w stanie - to tylko rodzaje mechanizmów, których użyto wobec nas gdy.... byliśmy pijani. W ostatnich wiekach mieliśmy sprane łby bronią informacyjną jaką jest religia. Równie dobrze moglibyśmy sie pozbyć nóg, bo jakiś tam złodziej ich użył aby przyjść do nas w niecnych celach. Nogi (symbole) nie są tu nic winne - to tylko "kanały więzi" - narzędzia. Jeśli pijany kierowca narobi szkód to przecież nie jest winny samochód.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 279
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 25 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety zapisy do klubu dobrobytu i pokoju jedynie telefonicznie na numer 733 281 609 . Myślę, że w odróżnieniu od różnych Sykulskich i Pitoni ,redaktor Maciak stworzył autentyczny ruch antywojenny. Jednak szkoda że jest żdziebko zapóźniony z nowymi technologiami, myślicie że po co pewien czas temu agentura rozkazała zbierać dane posiadaczy telefonów, i np. w powiązaniu z numerem pesel oraz bilingami do których ma bezproblemowy dostęp będzie mieć wykaz opozycji już nie tylko wobec systemu ale i wobec matrixa jak na tacy.

A teraz mi przyszło do głowy że może ten cały Maciak jest głęboko podpięty pod SKW (?)
_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 29 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@maniek Maciak jest autentyczny, bo jest trochę naiwny, ale tak tyci, no może troszkę więcej Wink .
A co do tego że rejestracja tylko przez telefon to chyba nawet celowo udaje zapóźnionego, a co ciekawe Maciak nie żebrze na DiP ( na razie ), prosi o składki/wpłaty na dziennikarzy włocławskich.

Natomiast autentyczność mogą potwierdzić np służby wysyłając "pana seryjnego samobójcę", tudzież nie zapędzając się tak daleko, mogą skrobać na niego różne donosy, pisać historie itp. .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 29 Maj '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że partia Dobrobytu i Pokoju będzie w niedalekiej przyszłości genialną alternatywą wobec Prawa i Sprawiedliwości




Spokój i Bezpieczeństwo !
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 09:00, 29 Lip '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 279
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:04, 06 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś w audycji gości znany dziennikarz pan Maciej Maciak. Naszą rozmowę poświęciliśmy omówieniu sytuacji w Polsce. Rozmawialiśmy na temat przygotowań do wojny przez rządzących, statystykach dotyczących chęci udziału Polaków w wojnie przeciwko Rosji oraz nakreśliliśmy kilka możliwych scenariuszy. Poruszyliśmy temat ustawy "Geologicznej" oraz dyskutowaliśmy wielowątkowo o stosunkach Polsko - Białorusko - Rosyjskich.


_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 07 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciak o sztucznej inteligencji :


" Jestem przekonany że Si to jest niezależny byt, coś co rozumie, jest inteligentne - i trzeba odpowiednio nauczyć się ze sztuczną inteligencją żyć " ~ Maciej Maciak


...a może współżyć, hmmm? ... Czy jednak na takie delikatne wnioski jeszcze za szybko, hmm? Rolling Eyes


No i takimi stwierdzeniami sam niestety robi z siebie Korwina 2.0 . To jest dramat.....
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1766
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 22:41, 07 Lut '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedział to z taką patetyczną pewnością, że trudno mu odmówić nadziei na przeżycie cyfrowego orgazmu.
Mógłby poszperać w dowodach, czy AI odczytała również autora zapisków sprzed 2000 lat, które odszyfrowała swym ponad ludzkim sposobem?
Zdaje się, że coraz więcej jest wyrażanych publicznie obaw co do roli i działań AI, że już teraz trudno jest ogarnąć jej możliwości i że trudno jest na bieżąco ustalić normy jej działania, by były odpowiednie do założeń, lansujących ją, decydentów.
Prostsze było od zawsze, że, gdy coś jest trudne do ujarzmienia to to coś eliminuje się z przestrzeni, zamiast na siłę wciskać i układać się pod tego wpływ.
Prostsze było gromadzenie danych w księgach, kajetach i formularzach na bieżąco uaktualnianych, bo te zawsze były pod kontrolą tych, którym były potrzebne.
Rozum okazuje się być zbędny. Człowiek okazuje się zbyteczny.
AI będzie współżyła ze sobą, tworząc cyfrowy ślad, wykluczający konieczność powstawania życia. Taki widać jest zamysł cyfrowych ufoludków, którym marzy się kreacja świata innego od istniejącego dotąd.
Siła inercji ludzkości, im sprzyja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 13 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Maciej w radiu Białoruś

_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:33, 25 Mar '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Maciej Maciak - CW24.tv
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile