W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Maciej Maciak - CW24.tv  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 7078
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 16 Mar '22   Temat postu: YouTube - Maciej Maciak Odpowiedz z cytatem

https://cw24.tv/

Poprzednie kanały:
https://www.bitchute.com/channel/iLxI9T8Anse5/
https://www.youtube.com/channel/UCeIQ5arXr4tVMizxb5OrC9A - Musisz to wiedzieć!
https://www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ - CW24tv



Lubię tego gościa

Maciej Maciak - Stowarzyszenie Dziennikarzy Włocławskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 16 Mar '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też polecam i chętnie oglądam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 16 Mar '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie muszę ale chcę Very Happy
Też czasami zaglądam do pana Maćka.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PewueN




Dołączył: 07 Wrz 2016
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:08, 20 Mar '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Maciek jest nieco niestabilny, że się tak wyrażę...
Zacząłem oglądać maciakowe wiadomości mniej więcej w tym samym czasie, w którym zaczeła się akcja plandemia.Do pewnego momentu dało się tego słuchać, potem chłop popadł w takie samouwielbienie, że jest jedynym chrysusem medialnym, który rozkminił przeszłośc, przyszłośc oraz ulubione gadżety santa klausa niejakiego szwaba. . Pamietam jak dziś, a był to początek pieczętowania baraniny, kolejkami ustawionej do rytualnej samoustanowionej śmierci, ale nie o tym teraz chcę napisać. Otóż pan najlepszy i z najkurwazajebistym dziennikarskim (według samooceny oczyw) nosem, łyknął taką propagandę i jeszcze nie sprawdziwszy ani źródeł ani nie znajdując potwierdzenia w jakimkiolwiek innym przekazie, straszył ludzi a i sam na zesranego wyglądał. W mojej ocenie poległ na starcie plandemii jako rzetelny i wiarygodny poniewaz ewidentnie zaczął się bać.
Jeśli się boisz to znaczy że uwierzyłeś w te kłamstwa i odwróconą rzeczywistość,którą próbują ci wcisnąć jako prawdę objawioną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 20 Mar '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PewueN napisał:
Pan Maciek jest nieco niestabilny, że się tak wyrażę...
Zacząłem oglądać maciakowe wiadomości mniej więcej w tym samym czasie, w którym zaczeła się akcja plandemia.Do pewnego momentu dało się tego słuchać, potem chłop popadł w takie samouwielbienie, że jest jedynym chrysusem medialnym, który rozkminił przeszłośc, przyszłośc oraz ulubione gadżety santa klausa niejakiego szwaba. . Pamietam jak dziś, a był to początek pieczętowania baraniny, kolejkami ustawionej do rytualnej samoustanowionej śmierci, ale nie o tym teraz chcę napisać. Otóż pan najlepszy i z najkurwazajebistym dziennikarskim (według samooceny oczyw) nosem, łyknął taką propagandę i jeszcze nie sprawdziwszy ani źródeł ani nie znajdując potwierdzenia w jakimkiolwiek innym przekazie, straszył ludzi a i sam na zesranego wyglądał. W mojej ocenie poległ na starcie plandemii jako rzetelny i wiarygodny poniewaz ewidentnie zaczął się bać.
Jeśli się boisz to znaczy że uwierzyłeś w te kłamstwa i odwróconą rzeczywistość,którą próbują ci wcisnąć jako prawdę objawioną.
Nie ma człowieka, który by się zawsze mylił - bądź zawsze miał rację [*] .
Ja to widzę nawet jako naturalne, że gościu w jednej kwestii jest kompletnym szurem - a w innej mówi wyjątkowo trzeźwo i do rzeczy. Tak to kurna bywa.

* Niezwykle mało jest gości takich jak ja - kminiących wszystko w lot. sunny
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:30, 20 Mar '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocene zawsze można zmienić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1458
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 07 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałem z nim dwukrotnie przez telefon podsyłałem info z Czarnobyla ...Facet żyje w niezłym młynie ,niedosypia, analizuje taka masę informacji , pochłania go to bardzo mocno i bardzo dba aby to co mówi nie było feakiem...I co mi się podoba nie prosi o kasę, nie ma tam reklam, czasami na początku miesiąca wspomni że brakuje na działalność ale nie powtarza się i nie żebra jak panowie z RealuTV... Kiedy rozmawialiśmy przez telefon od razu uświadomił mnie że jestem nagrywany i on też Wink Lubię gość i nie wymagam aby się nigdy nie mylił , wystarczy że analizuje i myśli logicznie...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 07 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze sprawiał wrażenie dominacji nad swoim gościem.
Oglądając jego programy zawsze miałem wrażenie, że zapraszał tych gości tylko po to, żeby "był ktoś jeszcze". Ale zawsze to on wiódł główne skrzypce w programie i jego było zawsze na wierzchu. Gość, był czymś w stylu ozdoby do programu. Smile Bardzo często tylko przytakiwał. Smile Takie moje spostrzeżenia. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 08 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janiekowalsk napisał:
Kiedy rozmawialiśmy przez telefon od razu uświadomił mnie że jestem nagrywany i on też
Zadzwoń do Ewy Lipki i będziesz miał to samo .

Ale bądź gotowy że ona dodatkowo poinformuje cię, że rozmowa zostanie opublikowana. Czy tego chcesz czy nie. tongue Cool
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 08 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oglądam pana Macieja od niedawna ( chyba od akcji z Buczą ) i to są moje jedyne polskojęzyczne w dodatku polskie media które warto wysłuchać.
Choć wiem, że od dłuższego czasu jest "reklamowany" na Forum .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 10 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 01 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 07 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszym odcinku jest - m.in - przedstawiona historia rosyjskiego jeńca który przeżył niewolę ukraińską. Rusek by torturowany , wbijano w niego bagnety i strzelono mu w głowę, i wiecie co, ruskie złapali tego banderowca co wbijał mu bagnety i go skonfrontowali z ruskiem, od 29 minuty :


W DRL rozpoczynają się procesy zbrodniarzy wojennych, na początek tych dwóch Brytyjczyków :
https://colonelcassad.livejournal.com/7660669.html
Przy tym trzeba pamiętać, że najemnicy nie podlegają żadnym konwencjom.

Będę śledził ten proces jak świat Zachodni śledził proces Deepa z Amber Heard Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 07 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
W dzisiejszym odcinku jest - m.in - przedstawiona historia rosyjskiego jeńca który przeżył niewolę ukraińską. Rusek by torturowany , wbijano w niego bagnety i strzelono mu w głowę, i wiecie co, ruskie złapali tego banderowca co wbijał mu bagnety i go skonfrontowali z ruskiem, od 29 minuty :
.........
tak, widziałem to dziś na jakimś kanale. W ogóle audycje Maciaka chyba coraz bardziej popularne - to cieszy. Dobrą robotę chłop czyni, poza tym chyba zamierza kandydować do władz lokalnych w swoim mieście.

============================

Odnośnie czarnego słońca o którym mówi potem pan Maciej:
Cytat:
Czarne Słońce to święty i najmniej powszechny symbol solarny, charakterystyczny dla starożytnych Słowian, a także niektórych plemion Półwyspu Skandynawskiego.

Znak ten przez długi czas był przywilejem kasty kapłańskiej, jego używanie w życiu codziennym było niedopuszczalne. W rzeczywistości ten symbol wszedł do świeckiego świata nieco mniej niż 5 tysięcy lat temu, ale była to wola Arcykapłanów Zewnętrznego Kręgu i pilna potrzeba. W tym czasie Midgard-Ziemia (planeta Ziemia) wkroczyła w Noc Swaroga i rozpoczął się niespokojny czas, przepowiedziany przez Peruna wiele tysięcy lat temu. Dlatego upubliczniono wiele znaków swastyki, wcześniej niedostępnych dla zwykłych ludzi. Ich wyjątkowa życiodajna energia miała pomóc ludziom Białej Rasy przetrwać w trudnych czasach.

Czarne Słońce jest, z grubsza mówiąc, połączeniem każdego z nas z naszymi Przodkami. Co więcej, mamy na myśli Przodków w najszerszym znaczeniu, to znaczy nie bezpośrednich poprzedników z linii Rodziny, ale wszystkich przedstawicieli czterech wielkich klanów słowiańsko-aryjskich razem wziętych. Ten znak zwiększa kanał rodowy człowieka, wzmacnia jego połączenie z korzeniami, rozszerza jego spektrum energetyczne. Należy jednak zauważyć, że „medal” ma również drugą stronę: jeśli pamięć przodków osoby jest słaba, a jej krew jest zbyt zanieczyszczona krwią wroga, jeśli nie szanuje swoich Przodków i nie żyje zgodnie z sumieniem, Czarne Słońce spali jego duszę.

Symbol ten ma niezwykłą moc, dlatego nawet teraz w starożytnych zapiskach (kołach, kronikach) można znaleźć bardzo mało informacji na jego temat. Większość danych jest ukryta do dziś i można się tylko domyślać, w jaki sposób nasi mądrzy Przodkowie posługiwali się tym symbolem. Oczywiście związek z rasą i aspektem ochronnym to tylko jedna dziesiąta całej mocy Czarnego Słońca. Niemniej jednak dla prawdziwych potomków starożytnych działa bezbłędnie. Chociaż należy zauważyć, że dla nieoświeconych (nie kapłana i nie żercy) większy efekt przyniesie symbol w formie powszechnej.

Czarne Słońce to symbol niejednoznaczny. Daje wielką moc, ale nakłada znacznie większą odpowiedzialność, niewspółmierną do tej władzy. Dlatego musi być używany mądrze i tylko przez tych, którzy naprawdę są zdeterminowani przez los i rodzinę.

Wiadomo, że dowództwo SS używało symbolu Czarnego Słońca, został nawet wypisany na podłodze w Sali Oficerskiej w legendarnym zamku Wewelsburg. Oczywistym jest, że inicjatorem użycia tego znaku (a także niemal całej ideologii III Rzeszy) był tajemniczy Karl Gaushofer, uczeń pewnego „mędrca” z Szambali, pół-mitycznej krainy cieni. Gaushofer był spowiednikiem Hitlera i miał na niego absolutny wpływ. Trudno jednak sobie wyobrazić, by miał jakiekolwiek pojęcie o wyjątkowej mocy tego starożytnego symbolu. Do tego czasu nie zachowały się żadne kroniki, które wspominałyby o prawdziwym celu Czarnego Słońca.

W ten sposób Trzecia Rzesza po prostu zniszczyła ten symbol, podobnie jak wiele innych znaków słonecznych naszych Przodków. Ale, jak zauważył jeden z autorów, jeśli oceniasz symbol przez bandę przestępców, którzy go używają, równie dobrze możesz osądzać każdy naród według jego najgorszych członków. A potem trzeba zakazać wszystkich Afro-Etiopczyków, bo niektórzy z nich sprzedają narkotyki. Wszystkich muzułmanów należy zakazać, ponieważ niektórzy z nich zabijają niewinnych ludzi. I o wiele więcej osób musi zostać "zbanowanych" (zakazanych)...

Jednak ludzki idiotyzm nie ma granic podobnie jak ludzka ignorancja, hipokryzja oraz pragnienie pieniędzy i władzy. Każdy, kto zna prawdziwy cel naszego dziedzictwa - potężną symbolikę swastyki, do dziś zachowuje starożytną mądrość. Mądrość, której nie można zniszczyć. Ponieważ jest starsza niż jakakolwiek broń i jakakolwiek metoda zniszczenia.
tłumaczenie stąd: https://www.protecgroup.ru/chernoe-solnce-2
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 07 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
.......
Przy tym trzeba pamiętać, że najemnicy nie podlegają żadnym konwencjom.

Nie podlegają, bo nikt się za nimi nie wstawi, nikt się do nich nie przyzna, niby po co? Aby zapłacić im za to, że dali się złapać?
Co innego żołnierze na służbie, za takimi wstawia się państwo i może próbować ich wymienić, wykupić lub odbić.
A gdy wpadają agenci to często nie wiadomo czy żyją, kto ich pojmał i gdzie są przetrzymywani.

P.S.
Ostatnio szwagier zakupił taką małą, lekką, poręczną piłę łańcuchową, na akumulatorek, do 5cm średnicy gałęzie można nią ciąć. Taka myśl mi przeleciała jak zobaczyłem ten zakup, że ta "piłka" nadawałaby się jako urządzenie wspomagające przesłuchania, aby pojmani chętniej gadali. Oczywiście ci, co do których nie działają żadne konwencje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:24, 08 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarne Słońce reprezentuje niszczący aspekt Słońca. To symbol zniszczenia, przede wszystkim. I nie bez powodu Klub Zarządzający Światem sam siebie określa mianem "Zakon Czarnego Słońca" (Order of The Black Sun/Son). I jeśli działałby tak jak ten wklejony wyżej tekst mówi, że by działał, to WASPy posługujące się nim nie byliby tak wpływowi. A są.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:58, 08 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem ekspertem, ale czytając sobie o Słowianach czy innych Wikingach Wink , nie spotkałem się z symbolem Czarnego Słońca.
Wydaje mi się, że Czarne Słońce to jakaś późniejsza hybryda, pogańsko żydowska czarna magia, zmyślona przez nazistów Wink .

Obecnie można rzec, że Czarne Słońce jest charakterystycznym symbolem neonazistowskim który można przemycić do naszego życia w przeciwieństwie do nazistowskiej swastyki.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:34, 08 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Czarne Słońce reprezentuje niszczący aspekt Słońca. To symbol zniszczenia, przede wszystkim. I nie bez powodu Klub Zarządzający Światem sam siebie określa mianem "Zakon Czarnego Słońca" (Order of The Black Sun/Son). I jeśli działałby tak jak ten wklejony wyżej tekst mówi, że by działał, to WASPy posługujące się nim nie byliby tak wpływowi. A są.

Jest taka wschodnia mądrość: "ZNAKI I SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM A NIE PRAWA I PARAGRAFY". Coś w tym jest, symbole w jakiś sposób działają na naszą genetykę (rezonują z nią). Przez wieki zaszczepiania jakiejś symboliki ona wczytuje się gdzieś głęboko w podświadomość (na przykład katolicki krzyż jako symbol cierpienia - religia stworzona dla niewolników funkcjonuje znakomicie w pokoleniu moherowych beretów). Podobnie jak ze znaną swastyką używaną przez Hitlerowców bo symbol ten w jakiś sposób wpadł w rezonans z genetyką ludzi białych zamieszkujących tamte ziemie. Znaczenie ma jednak oprawa kolorystyczna (kontekst). Symbole używane przez Hitlerowców miały kolor czarny, do tego ten bardziej znany wpisany w białe koło na czerwonym tle. W linku jaki podałem widać omawiany symbol słońca ale w kolorze czerwonym. W przeciwieństwie do katolicyzmu Słowianie szanowali obie strony mocy (tę niszczącą też - to nieodzowny aspekt życia tu na Ziemi, bez niej było by tu jedno wielkie szambo). W Hinduizmie czci się 3 przejawy tej samej Boskiej mocy https://pl.wikipedia.org/wiki/Trimurti Brahmy, Wisznu i Śiwy. Każda z postaci ma określoną rolę do spełnienia w cyklu życia wszechświata: Brahma go stwarza, Wisznu utrzymuje, a Śiwa unicestwia. Gdyby nie było grzybów, pleśni, robali zjadających trupy to na Ziemi już dawno zginęło by życie a tak istoty niszczące wykonują swoje dzieło i przygotowują nawóz dla przyszłych silniejszych jednostek - tak działa przyroda. "Czarne koszulki" w tych życiowych szachach konsekwentnie czynią swoje Wink Sieją dywersję na forach, wprowadzają w błąd itp. "zwodzą na manowce" a jak się uda kogoś zwieść to mają prawo go zabić, tak odbywa się selekcja naturalna. Posługują się kłamstwem -to ich broń.
Kończąc: jeśli trzymamy się praw życia to zakon czarnego słońca nie ma nad nami władzy.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 08 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panocek napisał:
Ordel napisał:
.......
Przy tym trzeba pamiętać, że najemnicy nie podlegają żadnym konwencjom.

Nie podlegają, bo nikt się za nimi nie wstawi, nikt się do nich nie przyzna, niby po co? Aby zapłacić im za to, że dali się złapać?
Co innego żołnierze na służbie, za takimi wstawia się państwo i może próbować ich wymienić, wykupić lub odbić.
A gdy wpadają agenci to często nie wiadomo czy żyją, kto ich pojmał i gdzie są przetrzymywani.


Takie coś znalazłem ; Status najemnika w Kodeksie Karnym Federacji Rosyjskiej.

Cytat:
... Odpowiedzialność prawna za mercenaryzm
Z punktu widzenia Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej udział najemnika w konflikcie zbrojnym lub działaniach wojennych podlega karze pozbawienia wolności od 3 (trzech) do 7 (siedmiu) lat z ograniczeniem wolności lub bez okres do jednego roku [2] .

Kodeks karny Federacji Rosyjskiej przewiduje również odpowiedzialność w postaci kary pozbawienia wolności od 4 (czterech) do 8 (osiem) lat za werbowanie, szkolenie, finansowanie i inne materialne wsparcie najemników.

Podobną odpowiedzialność przewiduje art. 430 kodeksu karnego Donieckiej Republiki Ludowej [3] .

W stosunku do zatrzymanych najemników postępowanie karne prowadzone jest zgodnie z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej. Najemnik sam w sobie jest przestępstwem z punktu widzenia Kodeksu Karnego Federacji Rosyjskiej, ale jeśli w trakcie śledztwa zostaną ujawnione inne przestępstwa popełnione przez zatrzymanego najemnika, mogą one również wiązać się z odpowiedzialnością karną.

Jeżeli śledztwo wykaże fakty znęcania się nad ludnością cywilną lub jeńcami wojennymi, a także stosowania zakazanych środków i metod prowadzenia wojny, najemnikowi grozi kara do 20 lat więzienia [4] . Jeżeli fakty ludobójstwa zostaną udowodnione, grozi to dożywociem [5] .

Odpowiedzialność prawna najemników w DRL


W Federacji Rosyjskiej obowiązuje obecnie moratorium na wykonywanie kary śmierci, więc najwyższą karą za nawet poważne zbrodnie wojenne może być dożywocie.

Jeżeli najemnik jest przetrzymywany na terytorium DRL, wówczas można do niego zastosować normy ustawodawstwa DRL. Zgodnie z kodeksem karnym DRL kara za najem jest zbliżona do kary za to przestępstwo w Federacji Rosyjskiej i wynosi do 7 lat więzienia.

Jeśli jednak w trakcie śledztwa zostaną udowodnione inne zbrodnie wojenne popełnione przez najemnika, grozi mu kara śmierci, zgodnie z kodeksem karnym DRL, kara śmierci.

Całe terytorium obwodu donieckiego jest uważane za terytorium DRL , dlatego wszyscy cudzoziemcy, którzy prowadzą działania naruszające ustawodawstwo DRL, zostaną ukarani zgodnie z ustawodawstwem republiki.

Kara śmierci jest orzekana w DRL za następujące przestępstwa:
Sabotaż (wybuchy, podpalenia, niszczenie infrastruktury transportowej itp.)
Ingerencja w życie funkcjonariuszy organów ścigania, personelu wojskowego DRL , a także wszelkich przedstawicieli organów państwowych DRL
Szpiegostwo w czasie wojny (m.in. działania o powierzenie obcego wywiadu, przekazywanie informacji o znaczeniu państwowym do obcych państw)
Ingerencja w życie politycznych i publicznych osób DRL
Działania zmierzające do przejęcia władzy w DRL
Organizacja i aktywny udział w zbrojnym buncie na terytorium DRL
https://foreigncombatants.ru/index.php?t.....0%A0%D0%A4
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 08 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ordel napisał:
Cytat:
Z punktu widzenia Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej udział najemnika w konflikcie zbrojnym lub działaniach wojennych podlega karze pozbawienia wolności od 3 (trzech) do 7 (siedmiu) lat z ograniczeniem wolności lub bez okres do jednego roku [2] .

Kodeks karny Federacji Rosyjskiej przewiduje również odpowiedzialność w postaci kary pozbawienia wolności od 4 (czterech) do 8 (osiem) lat za werbowanie, szkolenie, finansowanie i inne materialne wsparcie najemników.
Chodzi o najemników rosyjskich, którzy mięliby być werbowani do innych armii świata?? ...czy o najemników werbowanych np. przez armię amerykańską do inwazji na Tajwan, hmm? Rolling Eyes
..a może tego karny kodeks Federacji Rosyjskiej już nie nie rozgranicza -i traktuje w ten sposób wszystkich najemników świata, hmm? Rolling Eyes

No ja wiem, że niby w dalszej części artykułu jest coś tam "dopowiedziane" (że chodzi o zatrzymanych najemników) - ale ja chciałbym się zatrzymać w tym miejscu, bo tamto dalsze jest tylko czyjąś pisaniną odnośnie faktów medialnych. Ja jednak chciałbym mieć pewność - o JAKICH "najemników" chodzi? (np. "szkolenie" o którym wspomina kodeks FR miałoby się odbywać na terytorium FR?)
Proszę o wyczerpującą odpowiedź.
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 08 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
...........Chodzi o najemników rosyjskich, którzy mięliby być werbowani do innych armii świata?? ...czy o najemników werbowanych np. przez armię amerykańską do inwazji na Tajwan, hmm? Rolling Eyes
..a może tego karny kodeks Federacji Rosyjskiej już nie nie rozgranicza -i traktuje w ten sposób wszystkich najemników świata, hmm? Rolling Eyes
......... Ja jednak chciałbym mieć pewność - o JAKICH "najemników" chodzi? .........


Nie wiem czy to ma znaczenie o jakich. Swego czasu po wojnach czeczeńskich na opustoszałe rosyjskie wsie gdzieś tam... daleko,
zaczęli się sprowadzać "tamtejsi" muzułmanie. Rząd FR nie miał nic przeciwko (albo nie miał wtedy sił by działać - pewnie to drugie, choć oni od czasów ZSRR nie mieli nic przeciwko mieszaniu się różnych narodowości w praktyce to właśnie ZSRR z sukcesem wdrożył multi - kulti). Pojawili się na tych wioskach różni tacy .. jak to się w islamie nazywa? "klechy muzułmańskie" Very Happy werbujący w takich wioskach młodzież na "świętą wojnę". Byli to ci radykalni muzułmanie (Imamowie czy jak im tam), Rosja również nie miała nic przeciwko takiemu werbunkowi ALE ... zmieniła prawo, za branie udziału w zbrojnych poczynaniach przeciwko FR (strzelanie do żołnierzy rosyjskich) grozi dziś więzienie 10 lat. Aha,,, jak już takiego młodego zwerbowano i on jechał "stać się mężczyzną" gdzieś tam do Syrii czy w podobne miejsca (bo u radykalnych muzułmanów jest taki obyczaj, że trzeba dokonać "wyczynu") to FR lekką ręką wydawała wyjazdowe paszporty I PILNIE ŚLEDZIŁA ICH RUCHY. Z powrotem do Rosji już nie było tak łatwo i jak taki typ przeżył (a specjalnie na niego polowano poza granicami ) to trafiał do pudła. Jeśli dobrze pamiętam to prawodawstwo obowiązuje co najmniej od 2010 roku. To mądra polityka wyłuskania elementów radykalnych i zutylizowania ich poza terenem swojego kraju.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 08 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma znaczenia jakie papiery ma przy sobie najemnik ponieważ najemnik pracuje dla tego kto go najął. Żadne państwo się o niego nie upomni, tym bardziej jeśli nie bierze bezpośredniego udziału w konflikcie. Dlatego właśnie żołnierze noszą przy sobie różne identyfikatory, aby odróżnić się od najemników. Za żołnierzem będzie wstawiało się państwo pochodzenia żołnierza, a za najemnikiem NIKT. Za to najemnik na wojnie może wszystko, może grabić, plądrować, zagrabiać bogactwa, wszystko, do póki nie wpadnie. To po pierwsze.
A po drugie taki najemnik jakby udało mu się uciec albo wykupić i powróci do rodzimego państwa, to wtedy powinien podlegać każe wymierzonej przez KK. Chociaż w przypadku polskich najemników na Ukrainie ta procedura pewnie będzie łagodzona..

Podobnie jest z agentami, mimo iż pracują dla jakiegoś państwa, to w przypadku wpadki też nikt się o nich nie upomni. Jeśli ktoś nie istnieje (bo żadni agenci nie istnieją) i przepadł, no to nie problem. My nic nie wiemy.

Żadne państwo nie pozwoli wciągnąć się w jakiś konflikt tylko z tego powodu, że jacyś ludzie najęli się do zabijania innych ludzi w jakiejś wojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 08 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuację najemników dobrze opisuje film z Nicolasem Cage "Pan życia i śmierci". Tam jest wyjaśnione kto ich finansuje, rządom państw terroryzujących resztę świata jest wygodnie zlecać niektóre "misje" takim właśnie oddziałom "no name". Różne afery o nazwach kończących się na "Gate" były właśnie takimi przypadkami. Różni awanturnicy z całej kuli Ziemskiej mają swoją "przygodę" i tak jak piszesz, palić, gwałcić i rabować. Wszystko to było tolerowane i możni tefgo świata przymykali na to oczy bo płynęła kasa.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:38, 09 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
de93ial napisał:
Czarne Słońce reprezentuje niszczący aspekt Słońca. To symbol zniszczenia, przede wszystkim. I nie bez powodu Klub Zarządzający Światem sam siebie określa mianem "Zakon Czarnego Słońca" (Order of The Black Sun/Son). I jeśli działałby tak jak ten wklejony wyżej tekst mówi, że by działał, to WASPy posługujące się nim nie byliby tak wpływowi. A są.

Jest taka wschodnia mądrość: "ZNAKI I SYMBOLE RZĄDZĄ ŚWIATEM A NIE PRAWA I PARAGRAFY". Coś w tym jest, symbole w jakiś sposób działają na naszą genetykę (rezonują z nią). Przez wieki zaszczepiania jakiejś symboliki ona wczytuje się gdzieś głęboko w podświadomość (na przykład katolicki krzyż jako symbol cierpienia - religia stworzona dla niewolników funkcjonuje znakomicie w pokoleniu moherowych beretów). Podobnie jak ze znaną swastyką używaną przez Hitlerowców bo symbol ten w jakiś sposób wpadł w rezonans z genetyką ludzi białych zamieszkujących tamte ziemie. Znaczenie ma jednak oprawa kolorystyczna (kontekst). Symbole używane przez Hitlerowców miały kolor czarny, do tego ten bardziej znany wpisany w białe koło na czerwonym tle. W linku jaki podałem widać omawiany symbol słońca ale w kolorze czerwonym. W przeciwieństwie do katolicyzmu Słowianie szanowali obie strony mocy (tę niszczącą też - to nieodzowny aspekt życia tu na Ziemi, bez niej było by tu jedno wielkie szambo). W Hinduizmie czci się 3 przejawy tej samej Boskiej mocy https://pl.wikipedia.org/wiki/Trimurti Brahmy, Wisznu i Śiwy. Każda z postaci ma określoną rolę do spełnienia w cyklu życia wszechświata: Brahma go stwarza, Wisznu utrzymuje, a Śiwa unicestwia. Gdyby nie było grzybów, pleśni, robali zjadających trupy to na Ziemi już dawno zginęło by życie a tak istoty niszczące wykonują swoje dzieło i przygotowują nawóz dla przyszłych silniejszych jednostek - tak działa przyroda. "Czarne koszulki" w tych życiowych szachach konsekwentnie czynią swoje Wink Sieją dywersję na forach, wprowadzają w błąd itp. "zwodzą na manowce" a jak się uda kogoś zwieść to mają prawo go zabić, tak odbywa się selekcja naturalna. Posługują się kłamstwem -to ich broń.
Kończąc: jeśli trzymamy się praw życia to zakon czarnego słońca nie ma nad nami władzy.


Nie na genetykę tylko świadomość, bo odnoszą się do archetypów.

Nie mów o "zwodzeniu na manowce" bo manowczyk to trochę inny symbol niż Ci się wydaje.

Tak samo jak Kali Durga - postać jaką przyjmuje Bogini Durga by niszczyć demony i istoty demonom pokrewne. Czarnym Słońcem pieczętuje się to co przeznaczone do zniszczenia ale jak dla mnie to jakaś mutacja i wariacja na temat Świętosza i Świtowita.

To prawda (ostatnie zdanie), nie ma ale to wcale nie ma znaczenia jeśli chodzi o samą symbolikę i pochodzenie Czarnego Słońca.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:28, 09 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
.......

To prawda (ostatnie zdanie), nie ma ale to wcale nie ma znaczenia jeśli chodzi o samą symbolikę i pochodzenie Czarnego Słońca.

ujmij swą myśl zrozumiale a może się odniosę do Twojego przesłania.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Maciej Maciak - CW24.tv
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile