W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Young Global Leaders, elity rządzące Światem  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 1147
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7954
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 16:02, 07 Sty '22   Temat postu: Young Global Leaders, elity rządzące Światem Odpowiedz z cytatem

O tym jak znane nam publiczne osoby od lat są szkolone przez Klausa Schwaba. Znajdziemy tu wiele ciekawych odpowiedzi na nurtujące nas pytania i okazuje się nam obraz naszej przyszłości .
Inflacja, lockdowny, ceny paliw itp., to wszystko ma na celu zniszczenie małych i średnich przedsiębiorstw i wypełnieniu powstałej pustki przez Korporacje .


Cytat:
Ujawnione: szkoła Klausa Schwaba dla dyktatorów kowbojów, plan „Wielkiego Resetu”.

Ekonomista Ernst Wolff uważa, że ​​ukryty sojusz przywódców politycznych i korporacyjnych wykorzystuje pandemię w celu rozbicia gospodarek krajowych i wprowadzenia globalnej waluty cyfrowej.

Jak to się dzieje, że ponad 190 rządów z całego świata poradziło sobie z pandemią COVID-19 w prawie dokładnie ten sam sposób, z blokadami, mandatami za maskowanie i kartami szczepień, które są teraz powszechne wszędzie? Odpowiedź może leżeć w szkole Young Global Leaders, którą założył i zarządzał Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego, i przez którą przeszło wielu dzisiejszych prominentnych liderów politycznych i biznesowych w drodze na szczyt.

Niemiecki ekonomista, dziennikarz i autor Ernst Wolff ujawnił pewne fakty na temat szkoły „Młodzi Globalni Liderzy” Schwaba, które są istotne dla zrozumienia wydarzeń na świecie podczas pandemii w nagraniu wideo z podcastu Niemieckiego Komitetu Corona. Chociaż Wolff jest znany głównie jako krytyk globalistycznego systemu finansowego, ostatnio skupił się na ujawnieniu tego, co uważa za ukrytą agendę stojącą za środkami anty-Covid uchwalonymi na całym świecie.

Tajemnicze początki

Historia zaczyna się od Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), które jest organizacją pozarządową założoną przez Klausa Schwaba, niemieckiego ekonomistę i inżyniera mechanika, w Szwajcarii w 1971 roku, kiedy miał zaledwie 32 lata. coroczne konferencje, które organizuje w Davos w Szwajcarii co roku w styczniu, które mają na celu zgromadzenie liderów politycznych i biznesowych z całego świata w celu omówienia bieżących problemów. Dziś jest to jedna z najważniejszych na świecie sieci globalnej elity władzy, finansowana przez około tysiąc międzynarodowych korporacji.

WEF, który do 1987 r. nosiło nazwę Europejskiego Forum Zarządzania, już na swoim pierwszym spotkaniu w lutym 1971 r. zdołał zgromadzić 440 dyrektorów z 31 krajów, co, jak wskazuje Wolff, było nieoczekiwanym osiągnięciem dla kogoś takiego jak Schwab, który miał bardzo niewielkie doświadczenie międzynarodowe lub zawodowe wcześniej. Wolff uważa, że ​​powodem mogą być kontakty, które Schwab nawiązał podczas swojej edukacji uniwersyteckiej, w tym studiowanie z nie mniejszą osobą niż były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego i sekretarz stanu Henry Kissinger. Wolff wskazuje również, że kiedy Schwab tam był, Harvard Business School planowała własne forum zarządzania i możliwe, że Harvard ostatecznie zlecił mu zadanie jego zorganizowania.

Forum początkowo skupiało tylko osoby ze świata ekonomii, ale wkrótce zaczęło przyciągać polityków, wybitne postacie mediów (m.in. z BBC i CNN ), a nawet celebrytów.

Młodzi globalni liderzy Schwaba: Inkubator Wielkiego Resetu?

W 1992 r. Schwab utworzył równoległą instytucję, szkołę Global Leaders for Tomorrow, która została przywrócona jako Young Global Leaders w 2004 roku. Uczestnicy szkoły muszą ubiegać się o przyjęcie, a następnie poddawani są rygorystycznemu procesowi selekcji. Wśród członków pierwszej klasy szkoły w 1992 r. było już wielu, którzy stali się ważnymi liberalnymi postaciami politycznymi, takimi jak Angela Merkel, Nicolas Sarkozy i Tony Blair. Obecnie jest około 1300 absolwentów tej szkoły, a lista absolwentów zawiera kilka nazwisk tych, którzy zostali liderami instytucji zdrowotnych w swoich krajach.Czterech z nich to byli i obecni ministrowie zdrowia Niemiec, w tym Jens Spahn, który był federalnym ministrem zdrowia od 2018 roku. Philipp Rösler, który był ministrem zdrowia w latach 2009-2011, został mianowany przez Schwaba Dyrektora Zarządzającego WEF w 2014 roku.

Inne godne uwagi nazwiska na liście szkolnej to Jacinda Ardern, premier Nowej Zelandii, której rygorystyczne środki blokujące zostały pochwalone przez światowe władze ds. zdrowia; Emmanuel Macron, prezydent Francji; Sebastian Kurz, który do niedawna był kanclerzem Austrii; Viktor Orbán, premier Węgier; Jean-Claude Juncker, były premier Luksemburga i przewodniczący Komisji Europejskiej; oraz Annalena Baerbock, liderka niemieckich Zielonych, która była pierwszym kandydatem tej partii na kanclerza w tegorocznych wyborach federalnych i nadal ubiega się o następczynię Merkel. Na liście znajdujemy również gubernatora Kalifornii Gavina Newsoma, który został wybrany do klasy 2005, a także byłego kandydata na prezydenta i obecnego sekretarza transportu USA Petera Buttigiega,Wszyscy ci politycy, którzy sprawowali urząd w ciągu ostatnich dwóch lat, faworyzowali ostre reakcje na pandemię COVID-19, co również przyczyniło się do znacznego zwiększenia władzy ich rządów.


Ale lista absolwentów szkoły nie ogranicza się do przywódców politycznych. Znajdziemy tam również wielu kapitanów prywatnego przemysłu, w tym Billa Gatesa z Microsoftu, Jeffa Bezosa z Amazona, Richarda Bransona z Virgin i Chelsea Clinton z Fundacji Clintona. Ponownie wszyscy wyrazili poparcie dla globalnej odpowiedzi na pandemię, a wielu z nich osiągnęło znaczne zyski w wyniku tych działań.Wolff uważa, że ​​to ludzie stojący za WEF i szkołą Global Leaders są tymi, którzy tak naprawdę decydują o tym, kto zostanie przywódcami politycznymi, chociaż podkreśla, że ​​nie wierzy, że sam Schwab jest tym, który podejmuje te decyzje, ale jest jedynie facylitatorem. Wskazuje ponadto, że wśród absolwentów szkoły są nie tylko Amerykanie i Europejczycy, ale także ludzie z Azji, Afryki i Ameryki Południowej, wskazując, że jej zasięg jest naprawdę ogólnoświatowy.

W 2012 r. Schwab i WEF założyli kolejną instytucję, „Global Shapers Community”, która skupia osoby poniżej 30 roku życia zidentyfikowane przez nich jako posiadające potencjał przywódczy z całego świata. Do tej pory przez ten program przeszło około 10 000 uczestników, i regularnie odbywają spotkania w 400 miastach. Wolff uważa, że ​​jest to kolejny poligon doświadczalny, na którym przyszli przywódcy polityczni są wybierani, weryfikowani i przygotowywani przed umieszczeniem ich w światowym aparacie politycznym.

Wolff zwraca uwagę, że bardzo niewielu absolwentów szkoły Global Leaders umieszcza ją w swoim CV. Mówi, że widział go tylko na jednym: mianowicie u niemieckiego ekonomisty Richarda Wernera, znanego krytyka establishmentu. Wolff sugeruje, że szkoła wydaje się lubić nawet krytyków systemu, ponieważ innym nazwiskiem wśród jej absolwentów jest Gregor Hackmack, niemiecki szef Change.org, który był w tej klasie w 2010 roku. Wolff uważa, że ​​dzieje się tak, ponieważ organizacja chce prezentować się jako uczciwa i zrównoważona, chociaż chce również zapewnić, aby jej krytycy byli kontrolowaną opozycją.

Inną wspólną cechą absolwentów Global Leaders jest to, że większość z nich ma bardzo nieliczne CV poza uczestnictwem w programie przed wyniesieniem na stanowiska władzy, co może wskazywać, że decydujące znaczenie ma ich związek z instytucjami Schwaba. czynnikiem w rozpoczęciu kariery. Jest to najbardziej widoczne, gdy absolwenci szkoły są publicznie pytani o kwestie, o których nie zostali poinstruowani z wyprzedzeniem, a ich trudności w znalezieniu odpowiedzi są często dość oczywiste. Wolff twierdzi, że ich rolą jest jedynie pełnienie roli rzecznika tematów, o których ci pozostający w cieniu chcą dyskutować w debacie publicznej.

Yes Men in Action od Schwaba

Biorąc pod uwagę rosnące niezadowolenie ze środków anty-Covid stosowanych w praktyce przez absolwentów szkoły, którzy są obecnie przywódcami krajowymi, Wolff uważa, że ​​możliwe jest, że ci ludzie zostali wybrani ze względu na ich chęć zrobienia wszystkiego, co im się powie, i że są ustawiani aż do porażki, aby późniejszy sprzeciw mógł zostać wykorzystany do uzasadnienia stworzenia nowej globalnej formy rządu. Rzeczywiście, Wolff zauważa, że ​​politycy o wyjątkowych osobowościach i silnych, oryginalnych poglądach stali się rzadkością i żewyróżniającym się charakterem przywódców narodowych ostatnich 30 lat jest ich łagodność i przywiązanie do ścisłej globalistycznej linii dyktowanej z góry. Było to szczególnie widoczne w reakcji większości krajów na pandemię, gdzie politycy, którzy dwa lata temu nic nie wiedzieli o wirusach, nagle ogłosili, że Covid był poważnym kryzysem zdrowotnym, który uzasadniał zamykanie ludzi w ich domach, zamykanie firm i niszczenie całych gospodarki.

Dokładne określenie sposobu funkcjonowania szkoły jest trudne, ale Wolffowi udało się czegoś o tym dowiedzieć. We wczesnych latach istnienia szkoły, członkowie każdej klasy spotykali się kilka razy w ciągu roku, w tym dziesięciodniowe „szkolenie wykonawcze” w Harvard Business School. Wolff wierzy, że poprzez spotkanie z kolegami z klasy i stanie się częścią szerszej sieci absolwenci nawiązują kontakty, na których polegają w późniejszej karierze. Dziś w programie szkoły znajdują się kursy prowadzone przez okres pięciu lat w nieregularnych odstępach czasu, co w niektórych przypadkach może pokrywać się z początkami kariery politycznej lub zawodowej niektórych jej uczestników – co oznacza, że ​​będą oni regularnie odwiedzać Davos. Na przykład Emmanuel Macron i Peter Buttigieg,

Światowa Sieć Bogactwa i Wpływów

Absolwenci szkoły Young Global Leaders, a wcześniej Global Leaders for Tomorrow, znajdują się w bardzo dobrej sytuacji, biorąc pod uwagę, że mają wtedy dostęp do sieci kontaktów WEF. Obecna Rada Powiernicza WEF składa się z takich luminarzy, jak Christine Lagarde, była dyrektor zarządzająca Międzynarodowego Funduszu Walutowego i obecna prezes Europejskiego Banku Centralnego; Królowa Rania z Jordanii, która została sklasyfikowana przez Forbesjako jedna ze 100 najpotężniejszych kobiet na świecie; oraz Larry Fink, dyrektor generalny BlackRock, największej międzynarodowej korporacji zarządzającej inwestycjami, która obsługuje rocznie około 9 bilionów dolarów. Śledząc powiązania między absolwentami szkoły, Wolff twierdzi, że widać, że nadal polegają na sobie nawzajem w zakresie wsparcia swoich inicjatyw długo po tym, jak uczestniczyli w programach Global Leaders.

Wolff uważa, że ​​wiele elitarnych uniwersytetów odgrywa rolę w procesie wyznaczanym przez WEF i nie należy ich już postrzegać jako działających poza obszarami polityki i ekonomii. Przytacza przykład Harvard Business School, która co roku otrzymuje miliony dolarów od darczyńców, a także Harvard School of Public Health, która została przemianowana na Harvard TH Chan School of Public Health po tym, jak otrzymała 350 milionów dolarów z Hongkongu urodzony miliarder Gerald Chan. To samo dotyczy Szkoły Zdrowia Publicznego Johnsa Hopkinsa, która stała się Szkołą Zdrowia Publicznego Johnsa Hopkinsa Bloomberga po tym, jak magnat medialny Michael Bloomberg przekazał szkole 1,8 miliarda dolarów w 2018 roku.

Wolff stwierdza, że ​​wpływ WEF wykracza daleko poza tych, którzy przeszli przez programy Global Leaders i Global Shapers, ponieważ liczba osób uczestniczących w corocznych konferencjach w Davos jest znacznie większa niż wielu podejrzewa; wspomina, że ​​został poinformowany, że każdego roku około 1500 prywatnych odrzutowców przywozi uczestników na to wydarzenie, przeciążając szwajcarskie lotniska.

Sojusz Wielkiego Biznesu i Rządu

Głównym celem działalności WEF, uważa Wolff, jest ułatwianie i dalsza współpraca na wysokim szczeblu pomiędzy wielkim biznesem a rządami krajowymi, co już obserwujemy. Viviane Fischer, kolejna uczestniczka Komitetu Coronapodcast, wskazuje, że brytyjska firma Serco zajmuje się przetwarzaniem migrantów dla rządu brytyjskiego, a także zarządza więzieniami na całym świecie, wśród wielu innych działań. Międzynarodowy zasięg przemysłu farmaceutycznego jest również znaczny: Wolff wspomina, że ​​na przykład Bill Gates, absolwent Global Leaders, od dawna prowadzi interesy z firmą Pfizer, jednym z głównych producentów kontrowersyjnych szczepionek mRNA przeciwko Covid, poprzez inicjatywy jego Fundacji w zakresie zdrowia publicznego w Afryka na długo przed wybuchem pandemii. Być może nieprzypadkowo Gates stał się jednym z głównych orędowników blokad i szczepionek na Covid, odkąd stały się one dostępne, a The Wall Street Journal donosi, że jego Fundacja zarobiła około 200 miliardów dolarów na „korzyściach społecznych”. jeszcze zanim pandemia się zaczęła. Można sobie tylko wyobrazić, jakie są dziś zyski ze szczepionek.

Technologia cyfrowa, która jest obecnie wszechobecna, również odgrywa znaczącą rolę w globalnych projektach elity. Wolff podkreśla, że ​​BlackRock, kierowany przez absolwenta Global Leaders, Larry'ego Finka, jest obecnie największym doradcą banków centralnych na świecie i od ponad 30 lat zbiera dane na temat światowego systemu finansowego i niewątpliwie lepiej rozumie, w jaki sposób system działa niż same banki centralne.

Wolff uważa, że ​​jednym z celów obecnej polityki prowadzonej przez wiele rządów jest zniszczenie działalności małych i średnich przedsiębiorców, aby międzynarodowe korporacje z siedzibą w Stanach Zjednoczonych i Chinach mogły zmonopolizować biznes na całym świecie.Amazon, kierowany do niedawna przez absolwenta Global Leaders, Jeffa Bezosa, w szczególności osiągnął ogromne zyski w wyniku środków blokujących, które zdewastowały klasę średnią.

Wolff twierdzi, że ostatecznym celem tej dominacji przez duże platformy jest wprowadzenie cyfrowej waluty bankowej. Zaledwie w ciągu ostatnich kilku miesięcy Chińskie Międzynarodowe Forum Finansowe, które jest podobne do WEF, zaproponowało wprowadzenie cyfrowego juana, który z kolei mógłby zostać umiędzynarodowiony przez sieć walutową opartą na blockchainie Diem. Co ciekawe, Diem jest następcą Libra, kryptowaluty, która została po raz pierwszy ogłoszona przez Facebook Marka Zuckerberga, wskazując, że globalna waluta, która przekroczy moc dolara lub juana i jest zarządzana dzięki współpracy Chin, Europy i Ameryki sieci biznesowe, jest obecnie przedmiotem dyskusji. W radzie nadzorczej Międzynarodowego Forum Finansów znajdują się takie nazwiska jak Christine Lagarde z WEF; Jean-Claude Trichet, były prezes Europejskiego Banku Centralnego; oraz Horst Köhler, były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Wolff wyjaśnia dalej, że blokady i kolejne akcje ratunkowe, które miały miejsce na całym świecie w ciągu ostatnich dwóch lat, postawiły wiele krajów na skraju bankructwa. Aby uniknąć katastrofy gospodarczej, rządy na całym świecie uciekły się do wykorzystania 650 miliardów specjalnych praw ciągnienia, czyli SDR-ów, które są dodatkowymi rezerwowymi aktywami walutowymi zarządzanymi przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Kiedy te w końcu nadejdą, pozostawi te same rządy w poważnych tarapatach, dlatego może się zdarzyć, że wprowadzenie waluty cyfrowej stało się nagłym priorytetem – i może to być ukrytym celem blokad przez cały czas.

Wolff mówi, że dwa kraje europejskie są już przygotowane do rozpoczęcia korzystania z waluty cyfrowej: Szwecja i Szwajcaria. Być może nieprzypadkowo Szwecja praktycznie nie miała żadnych ograniczeń związanych z blokadą z powodu pandemii, a Szwajcaria podjęła tylko bardzo łagodne środki. Wolff uważa, że ​​powodem tego może być to, że oba kraje nie musiały dobijać swoich gospodarek poprzez środki blokujące, ponieważ były już przygotowane do rozpoczęcia korzystania z cyfrowej waluty przed wybuchem pandemii. Twierdzi, żebyć może przygotowywana jest nowa runda blokad, która na dobre wykończy gospodarki świata, prowadząc do masowego bezrobocia, a co za tym idzie do wprowadzenia uniwersalnego dochodu podstawowego i korzystania z waluty cyfrowej zarządzanej przez bank centralny. Ta waluta może być ograniczona, zarówno pod względem tego, na co osoby mogą ją wydać, jak i ram czasowych, w których trzeba ją wydać.

Co więcej, Wolff wskazuje, że inflacja obserwowana obecnie na całym świecie jest nieuniknioną konsekwencją faktu, że rządy krajowe, po zaciągnięciu pożyczek z banków centralnych, wprowadziły do ​​światowej gospodarki około 20 bilionów dolarów w mniej niż dwa lata. Podczas gdy poprzednie pakiety ratunkowe były kierowane na rynki, ostatnia runda trafiła do zwykłych ludzi, co w rezultacie powoduje wzrost cen produktów, na które zwykli ludzie wydają pieniądze, takich jak żywność.

Demokracja została anulowana

Ostateczny wniosek, jaki należy wyciągnąć z tego wszystkiego, według Wolffa, jest taki, że demokracja, jaką znaliśmy, została po cichu anulowana i żechoć w naszych krajach utrzymuje się pozory procesów demokratycznych, to faktem jest, że badanie tego, jak funkcjonuje współcześnie sprawowanie rządów na całym świecie, pokazuje, że elita superbogatych i wpływowych jednostek skutecznie kontroluje wszystko, co dzieje się w polityce, jak to zostało dotychczas szczególnie widoczne w odniesieniu do reakcji na pandemię.

Najlepszym sposobem walki z ich projektami, mówi Wolff, jest po prostu edukowanie ludzi o tym, co się dzieje, i uświadomienie im, że narracja o „super-niebezpiecznym wirusie” jest kłamstwem, które zostało zaprojektowane w celu zmanipulowania ich w celu zaakceptowania rzeczy. które są sprzeczne z ich własnymi interesami. Jeśli nawet 10% zwykłych obywateli zda sobie z tego sprawę i zdecyduje się na podjęcie działań, może to pokrzyżować plany elity i być może otworzyć okno dla zwykłych obywateli na odzyskanie kontroli nad własnym losem.

Wywiad wideo

Wywiad z Ernstem Wolffem w tej serii filmów przeprowadza dr Reiner Fuellmich, niemiecki prawnik i polityk, który prowadzi podcast zatytułowany Corona Ausschuss (Komitet Korony), który krytycznie analizuje reakcję niemieckiego rządu na pandemię. Te filmy pochodzą z jednego z ich podcastów. Na czacie grupowym znajdują się również Viviane Fischer, prawniczka biznesowa i ekonomistka z Berlina, która jest stałym uczestnikiem Komitetu Corona ; i Wolfgang Wodarg, były poseł do parlamentu niemieckiego z ramienia Partii Socjaldemokratycznej, który głośno sprzeciwiał się ograniczeniom i środkom szczepień wprowadzonym przez rząd niemiecki.


https://www.sott.net/article/462845-Expo.....reat-Reset
W linku wywiad w postaci filmików .

Celem głównym jest globalna cyfrowa waluta. Z tego będzie wynikała cała reszta dotycząca naszej przyszłości .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 7954
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 09 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maska opadła i co , i jajco . Nawet jakby Klaus powiedział, że odjebie pół świata to nie będzie masowego buntu, bo owce się nie buntują, nigdy.

Cytat:
Klaus Schwab przyznaje, że kontroluje Trudeau i Gabinet Kanady – Teraz świat.


Schwab publicznie przechwalał się, że „przeniknął” do gabinetów na całym świecie, aby narzucić swoją ekonomiczną filozofię ludziom obchodzącym jakiekolwiek prawo ludzi do głosowania. To było podczas jego przemówienia na Harvardzie.
Zinfiltrował Harvard i przyniósł tam nauczanie swojego planu. To właśnie robi. Próbuje infiltrować nie tylko rządy, ale także wszystkie uniwersytety, aby indoktrynować następne pokolenie w jego oczach. Stworzył również swój program Global Shapers , aby przekształcić świat w swoją marksistowską wizję.

Kanadyjczycy muszą zrozumieć ten program. Trudeau ma teraz nawet policję aresztowania ludzi przywożących paliwo dla kierowców ciężarówek . To totalna wojna przeciwko Schwabowi o przyszłość naszego świata, naszych rodzin i naszych dzieci. Akademicy byli zwolennikami komunizmu, ponieważ nigdy nie żyli w takich systemach i zawsze mówią o równości materialnej, a nie równości praw. Nie możesz mieć jednocześnie wolności (wolności) i równości materialnej. Rosja i Chiny próbowały tego i zawiodły.


Schwab był odpowiedzialny za projekt UE. Niemcom NIGDY nie pozwolono głosować za wejściem do strefy euro. Kohl przyznał nawet, że zachowywał się jak dyktator, ponieważ wiedział, że jeśli pozwoli ludziom głosować, przegra.To właśnie robią teraz na naszych oczach. Schwab infiltrował rządy, aby narzucić światu swój marksistowski program. Szef UE, MFW i EBC są lub byli członkami zarządu jego WEF. Ma swoich ludzi na miejscu, aby całkowicie kontrolować Europę. Wystarczy spojrzeć na kraje, które zdominował, a zobaczycie najgorszy ucisk od czasów Hitlera/Mussoliniego. Wszystko to pod pretekstem troski o dobro ludzi z powodu COVID, który nie jest już nawet zagrożeniem niż grypa.Schwab używa tej strategii do infiltracji wszystkich światowych rządów. Putin odrzucił program Schwaba tam, gdzie przyjęły go Europa, Kanada, Australia i Nowa Zelandia. Zainstalowali Bidena, ponieważ nie jest jasne, czy w ogóle rozumie coś, co podpisuje.
filmiki w linku : https://www.armstrongeconomics.com/world.....the-world/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 09 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"OUR YOUNG GLOBAL LEADERS PENETRATED HALF THE CABINETS... MERKEL, TRUDEAU, PUTIN..." - K SCHWAB 2017

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2869
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:25, 10 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozłazi im się w szwach i łatają na szybko, nie dbając już o to jak wygląda.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y
Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 637
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 10 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie dbając już o to jak wygląda.
Wygląda to jak komunistyczny plan NWO popychany sukcesywnie do przodu.... Bo z komunistycznymi ideami to jest tak: nie ważne w jaki sposób spinaliby się, i ukrywali pod szyldem nowoczesności swoje faktyczne zamiary: koniec końców i tak musi to się popruć i objawić swą prawdziwą naturę. Rolling Eyes
_________________
*** SOLIDARNI Z ROSJĄ * peel ***
# Nie daj się przetestować # STOP-testom.PL #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r
Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 10 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 10 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
Cytat:
nie dbając już o to jak wygląda.
Wygląda to jak komunistyczny plan NWO popychany sukcesywnie do przodu.... Bo z komunistycznymi ideami to jest tak: nie ważne w jaki sposób spinaliby się, i ukrywali pod szyldem nowoczesności swoje faktyczne zamiary: koniec końców i tak musi to się popruć i objawić swą prawdziwą naturę. Rolling Eyes

Akurat korporacyjne monopole które stały się już tak potężne, że mają większą władzę niż rządy - to jest twór patologicznego kapitalizmu.
Więc nie wiem gdzie ty tu komunizm widzisz. Chyba tylko u siebie w domu Smile

Komunizm jest dla bydła - to tylko system zarządzania niewolnikami. Tzn. sorry, zasobami ludzkimi.
System władzy - ten na górze - nim, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek w przeszłości, dalej rządzi forsa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
RuskaOnuca
Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 197
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 10 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
J a s n y napisał:
Cytat:
nie dbając już o to jak wygląda.
Wygląda to jak komunistyczny plan NWO popychany sukcesywnie do przodu.... Bo z komunistycznymi ideami to jest tak: nie ważne w jaki sposób spinaliby się, i ukrywali pod szyldem nowoczesności swoje faktyczne zamiary: koniec końców i tak musi to się popruć i objawić swą prawdziwą naturę. Rolling Eyes

Akurat korporacyjne monopole które stały się już tak potężne, że mają większą władzę niż rządy - to jest twór patologicznego kapitalizmu.
Więc nie wiem gdzie ty tu komunizm widzisz. Chyba tylko u siebie w domu Smile

Komunizm jest dla bydła - to tylko system zarządzania niewolnikami. Tzn. sorry, zasobami ludzkimi.
System władzy - ten na górze - nim, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek w przeszłości, dalej rządzi forsa.


System władzy zawsze służy do zarządzania niewolnikami. Różnica tylko ile pana kosztuje utrzymanie niewolnika i czy dozorcę nazywa się dyrektorem czy prezesem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz
Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 463
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 10 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Akurat korporacyjne monopole które stały się już tak potężne, że mają większą władzę niż rządy - to jest twór patologicznego kapitalizmu.

Jasna sprawa.. Tyle że kapitalizm to jedynie system finansowy, bez niezbędnej, specjalnej, wielkiej, ideologicznej podbudowy; zaś miejsce narodzin jeszcze nie świadczy o charakterze. Korporacje wyrosły w kapitalistycznym otoczeniu - to jedno - ale do czego dążą i jakie są ich dalekosiężne cele - to zupełnie inna sprawa. Komunizm to jednak coś więcej niż tylko system własności środków produkcji.

Cytat:

System władzy - ten na górze - nim, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek w przeszłości, dalej rządzi forsa.
A w komunizmie to niby CO rządzi? ...barter?? Rolling Eyes
_________________
(1) Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
(2) Zniszczyć USA (i UE) to jak wynaleźć lek na raka.
(3) Spójrz jaką piękną swastykę mam w awatarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site AdminDołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 10 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
A w komunizmie to niby CO rządzi? ...barter?? Rolling Eyes


Partia Smile

Komunizm jako system w ogóle nie powinien potrzebować instytucji pieniądza, ani koncepcji bogactwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2869
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:48, 11 Lut '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I teoretycznie nie potrzebuje, wszak właśnie po to tworzą nowomowę. Podmiana terminów, zacieranie znaczeń i nagle te "zjawiska" przestają istnieć bo nie da się o nich rozmawiać.

One oczywiście będą tylko zakryte.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Young Global Leaders, elity rządzące Światem
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile