W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Salon Ludzi Wolnych - Bestia - Chodorowski   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 421
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 17 Gru '23   Temat postu: Salon Ludzi Wolnych - Bestia - Chodorowski Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się Pan Marek Chodorowski. Taka szurska wersja Grzegorza Brauna jeśli chodzi o umiejętność wypowiedzi, a nawet lepiej przekazuje wiadomość bez zbędnych zabiegów językowych. Udana forma przekazu informacji na temat, który najprawdopodobniej łączy w całość wszystko co omawiamy na tym forum i podobnych. Warto wysłuchać, przestudiować o czym mówi. Nie wiadomo w którym momencie naszego życia to nam się przyda. Wygląda na to, że rodzi się jakaś inicjatywa, w ramach której będzie dochodzić do działania a nie tylko mówienia na dany temat. Polecam kanał i przejście całej playlisty. Umieszczam linka do pierwszego wideo.


_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 18 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego osoba jest już nam znana. Dubel => viewtopic.php?p=440709#440709

Cały twój post można było zamieścić w tamtym temacie.

EOT
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balans




Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 25 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


W tym dłuższym odcinku Chodorowski wspomina o swojej chęci edukowania agentów służb, którzy są świadomi a jednocześnie zablokowani okolicznościami swojej pracy, poprzez tę serię filmów. Ciekawa myśl.
_________________
Jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mnie spotkała to możliwość czytania forum prawda2.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Salon Ludzi Wolnych - Bestia - Chodorowski
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile