W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowe Filmy Alexa Jonsa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3538
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

a tu skurwysynek brzezinski: http://www.youtube.com/watch?v=9Q4jrQ6T9ZA


to faktycznie jest niezle, fajny swiezy powiew Smile

moze ktos z forumowiczow wie co za kawalek leci w tle ? niezla muzyczka Smile


Bimi napisał:

btw, oglądałem dziś na hbo pół-animowany filmik fabularny "przez ciemne zwierciadło".
jedna scena spodobała mi się szczególnie Smile
film niezly, a grubszy facet z tuba daje do myslenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Łukasz Rudkowski i We Are Change :] i Zbigniew Brzezinski - kolejny polak, ale z drugiej strony.

Muzyka to:
System Of A Down - Chop Suey!

XTC88 napisał:
Alex Jones - największa wtyczka zakonu iluminatów w stanach. człowiek, który zmanipulował 550 mln ludności, w tym was ( ciemnej , neidowartościonowanej ciemnej masy bez własnego zdania i .. sensu zycia ). nie oglądajcie filmów sponsorowanych przez .masoneria_entertainment.doc ... Razz


Po co ciągle to samo piszesz Question Też jesteś z Podlaskiego... aż wstyd Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
Ja mówię: 2 + 2 = 4

To tak banalne, że obrazek poniżej + filmik właściwie wyjaśniają w czym problem:

http://youtube.com/watch?v=EZeaW4ybejs

A AndrzejH wyjeżdża z:
AndrzejH napisał:
jestem pewny na 100%, że jest to bezczelne kłamstwo iż prawa fizyki zabraniają zawalić się WTC tak jak to miało miejsce 11 września.

i
AndrzejH napisał:
skończ wreszcie kłamać, manipulować i robić ludziom wody z mózgu. Jak chcesz być poważnie traktowany to przedstaw wreszcie argumenty na poparcie tezy, że "prawa fizyki wykluczają zawałkę taką jak miała miejsce w przypadku WTC.


Tłumaczyłem to już to na forum nie raz i nie będę się powtarzał bo jak już wcześniej wspomniałem i tak nie jesteś w stanie obejść swoich schematów myślowych. Utknąłeś w miejscu z którego nic Cię nie wyrwie. Przeczytaj sobie raz jeszcze to co pisałem tu, a najlepiej sobie to narysuj. Tak się lepiej myśli. Wiem, że to boli, a człowiek ma genetycznie zakodowane by unikać bólu ale uwierz mi, że warto. Zrozumiesz, że setki inżynierów mówi to samo co ja, bo to dla nich oczywiste i banalne jak 2 + 2 =4, a nie dlatego, że "ktoś im wyprał mózgi" (Al - Kaida). Laughing


Teraz ja się powtórzę bo widzę chłopie, że nie rozumiesz kompletnie co się do Ciebie piszę:
To napisz wreszcie jakie prawa fizyki i przedstaw konkretne wyliczeniu w oparciu o konkretne wzory i definicję. Tyle.

Wszystkie moje słowa podtrzymuję Twoje teksty to prymitywne manipulacje, które nadają się co najwyżej do kolejnego dziełka w rodzaju Loose Change ale nie są żadnym argumentem w fachowej dyskusji. Możesz napisać jakie konkretne prawa fizyki narusza zawalenie WTC bo tego wciąż nie opisałeś a jedynie w kółko blefujesz pisząc "wbrew prawom fizyki, wbrew prawom fizyki". Obrażasz innych, że rzekomo nie potrafią liczyć a tymczasem przypominam wszystkim czytelnikom tego forum, że do tej pory nie przedstawiłeś żadnych własnych wyliczeń. Bo chyba nie nazywasz tym czas swobodnego spadku, który można znaleźć na praktycznie każdej stronie internetowej o wydarzeniach 11 września. Kolejna rzecz piszesz o inżynierach na Polibudzie (szkoda, że nie dodałeś w jakim mieście Laughing ), którzy rzekomo mają identyczne podejście do tematu wydarzeń 9/11 jak Ty więc napisz w końcu jacy inżynierowie tak by inni użytkownicy forum mogli się wreszcie przekonać, że nie mam racji w moim kategorycznym stwierdzeniu, że JackBlood jest kłamcą.

A teraz najważniejsze. Wyliczanie czasu spadania cegły z dachu WTC i porównywanie go do czasu upadku jest bezwartościowe gdy nie weźmiesz pod uwagę oporu stawianego przez konstrukcję WTC poniżej miejsca uderzenia czego oczywiście nie zrobiłeś i tego tematu unikasz jak ognia. Zamiast przypomnijmy w linku, który podałeś ( viewtopic.php?p=23483#23483 ) są wyjątkowo debilne nie mające nic wspólnego z sytuacją 11 września przykładziki np. o tym, że głowa przebita strzałą upadająca na korpus to to samo co walące sie WTC (jakby korpus człowieka składał się w 90 % z powietrza). Albo twierdziłeś, że każde piętro powinno się walić z tą samą prędkością ignorując całkowicie przyśpieszenie grawitacyjne. Pisałeś również o tym, że wieżą powinna zawalić się na bok co z kolei jest pogwałceniem prawa fizyki o środku ciężkości Dno i żenada. Dalej masz takie poglądy czy już rozumiesz jakie wyjątkowo głupie były te twierdzenia i przykłady ?

Co do kwestii oporu to zrozum wreszcie, że na samym początku kolapsu siła uderzenia przekraczała w przypadku 14 pięter WTC 1 wg. najbardziej optymistycznych prognoz ok. 40 razy maksymalne dopuszczalne statyczne obciążenie jednego piętra. Łączniki kratownic nie miały po prostu prawa wytrzymać takiego uderzenia i nie wiem wciąż na jakiej podstawie uważasz, że piętra poniżej powinny zacząć zwalniać walącą się konstrukcję. A potem było już tylko gorzej bo po sytuacja każdego kolejnego piętra była coraz gorsza ponieważ upadająca konstrukcja miała coraz większą szybkość i masę.

Wyliczenia na, których się opierałem z paranormalne.pl:

Cytat:
Oszacowanie siły uderzenia 14-kondygnacyjnej sekcji WTC przypadającej na powierzchnię biurowej części podłogi piętra.

Masa jednej „pustej” podłogi:
mo = (pdead*S)/g = (2012 Pa * 2930 m2)/9,81 m/s2 = ok. 600 000 kg

gdzie:
pdead – dead load podłóg biur WTC
S – pole powierzchni biurowej jednego piętra

Masa całkowita jednej podłogi (uwzględniająca 1/3 live load):
m = mo + 1/3 * 1 430 000 kg = ok. 1 075 000 kg

Zasada zachowania pędu podczas zderzenia:
14*m*vo = 15*m*vk

gdzie:
vo – szybkość sekcji tuz przed zderzeniem (ok. 8,50 m/s)
vk – szybkość sekcji tuż po zderzeniu

vk= 14/15 vo = 7,91 m/s

Zatem pęd górnej sekcji WTC 1 zmienił się o „dp”:
dp = 14*m*dv = 14*m*(vo - vk) = ok. 8 880 000 kg*m/s

gdzie:
dv – zmiana szybkości sekcji wskutek zderzenia.

Siła uderzenia F górnej sekcji, przy założeniu czasu trwania zderzenia wynoszącego powiedzmy ok. dt = 0,01–0,02 s, jest rzędu:
F = dp/dt = 445-890 mln N

Dla porównania dopuszczalne statyczne obciążenie pojedynczego piętra wynosi:
F = plive*S = 4790 Pa * 2930 m2 = ok. 14 mln N

gdzie:
plive – live load podłóg biur WTC
S – pole powierzchni biurowej jednego piętra.


Proszę o komentarz do nich.

Jeszcze skomentuje filmik, który wkleiłeś. Rozwiązanie jest oczywiste przedstawia on wyrzuty pyłu podczas upadku kolejnych pięter. W końcu powietrze, z których w 90% były zbudowane WTC musiało jakoś się wydostać na zewnątrz podczas miażdżenia kolejnych pięter i odbywało się to z prędkościami kilkuset km. na godzinę. To właśnie oglądamy na tym filmiku.



JackBlood napisał:

Chcesz obliczenia? Proszę bardzo:

....
Co? Może Jaśnie Panu przetłumaczyć i korki z fizyki zrobić? Rolling Eyes


Chcę coś znacznie prostszego. Chcę tylko byś znalazł w tych wklejonych analizach fragmenty, które dotyczą rzekomej nie zgodności zawałki WTC z prawami fizyki wkleił je i opatrzył kilkoma zdaniami własnego komentarza o co w nich chodzi. Wiesz to takie sprawdzenie czy w ogóle rozumiesz ten temat bo na razie nie wiadomo po co wkleiłeś linki ze stron prospiskowych linki do różnych analiz na różne tematy nie skupiając się na meritum tego co chcesz udowodnić. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
Teraz ja się powtórzę bo widzę chłopie, że nie rozumiesz kompletnie co się do Ciebie piszę:
To napisz wreszcie jakie prawa fizyki i przedstaw konkretne wyliczeniu w oparciu o konkretne wzory i definicję. Tyle.

To może ty nam pokaż swoje wyliczenia, z których wynika, że taki budynek może się zawalić od pożaru na górze z prędkością swobodnego spadania. Mogą być cytaty z raportu komisji badającej 911... Laughing

Wiadomo, że obliczenia zawalania się takiego wielkiego budynku trudno jest zrobić na papierze. Zazwyczaj robi się to przy pomocy modelu lub symulacji.
Ale wiadomo też, że budynek w którym odejmiesz dwa piętra tak, aby piętra powyżej spadły na dół nie zawali się jakby pod spodem było tylko powietrze... Dobry ten obrazek - w sumie muszę stwierdzić, że na koszulkę nadaje się doskonale Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 04 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.youtube.com/watch?v=EZeaW4ybejs to wideo co podaliscie to lol! ewidentnie widac ze wierze zostały wyburzone ja nie wiem po co wiecej zadawac pytania i robic obliczenia jak to jest ewidentny dowód... jak ktos niechce tego zauwazyc to nie zauwazy ale to jego zaślepiony problem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"The 9/11 Chronicles Part One: Truth Rising" już jest jakby co na

Niedługo pewnie będzie na torrentach i google video.

A jak ktoś nie chce czekać, miesięczna subskrypcja na prisonplanet.tv: 12zł Smile
(wrażenia bezcenne Laughing)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest torrent na conspiracycentral

http://conspiracycentral.net:6969/stats......4d5d26901b

(trzeba mieć konto)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 06 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś nie ma konta to na piracie tez jest i to sporo:

http://thepiratebay.org/search/Truth%20Rising/0/3/0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 06 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

film jest juz na http://www.nw0.info/ 1,1GB wiec jakość niezła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twardyrpg




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam kiedy bedzie na google video jakos fajnie mi sie z tego ogląda jak bedzie to dajcie znac Very Happy ( oczywiscie z fajnymi zółtymi napisami w jezyku polskim )Very Happy

PS warto jeszcze to przetłumaczyc gdyby ktos miał checi sie tym zainteresowac

http://video.google.com/videoplay?docid=.....2wLRrfSeCw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://video.google.com/videoplay?docid=-9153741586264750761
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 09 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones - "DON'T DEFEND ME"

_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 23 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones jest dla mnie fejkiem, narzedziem w rekach Ruperta Murdocha i NWO. Czlowiek ktory promuje fakty jednoczesnie przemilczajac prawde. Gdyby byl niewygodny dla elit juz dawno by przestal istniec w sferze medialnej. Co to za guru "conspiracy theories' ktory milczy na temat roli Watykanu i Jezuitow? Ile razy zmienial temat rozmow czy to w radiu czy TV gdy padalo haslo "rola Watykanu"?

Uwazajcie na farbowanych liskow, jest tylu poszukiwaczy prawdy w niemainstreamowych mediach ktorzy ruszaja tematy dokladniej niz Jones, ze szok. Alex Jones jest dla przedszkolakow, czas wejsc na powazniejsze tory

Ale to tylko moja opinia
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
Kolejna rzecz piszesz o inżynierach na Polibudzie (szkoda, że nie dodałeś w jakim mieście Laughing ), którzy rzekomo mają identyczne podejście do tematu
http://www.ae911truth.org/
413 Architects & Engineers for 9/11 Truth!
1. Extremely rapid onset of “collapse”
2. ...
.
.
.
(Moge przetłumaczyć jeśli będzie taka potrzeba)
Inzynierowie w ameryce też nie podoba się szybkość zawalenia.
Ale ma pan troche racji panie AndrzejuH i szybkość naturalnego zawalenia, bez udziału materiałów wybuchowych nie różniła by się tak bardzo jak mi się wydawało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 24 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viewtopic.php?p=45290#45290
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowe Filmy Alexa Jonsa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile