W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowe Filmy Alexa Jonsa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3539
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Twardyrpg




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 24 Cze '08   Temat postu: Nowe Filmy Alexa Jonsa Odpowiedz z cytatem

http://66.102.9.104/translate_c?hl=pl&am.....26hs%3DUor

Nowe filmy może będzie można przetłumaczyć bo widze tutaj EndGame 1.5, i teraz oglądałem nowy trailer o 911

http://66.102.9.104/translate_c?hl=pl&am.....26hs%3DUor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 24 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki, ale nie mogłeś dać normalnego linka Smile

http://prisonplanet.tv/alex_jones_documentaries.html

http://prisonplanet.tv/video/20080612report.php
trailer dobry - alex jones niedługo będzie robił droższe filmy niż średnia z hollywood. Smile ale spoko - mam nadzieję, bo ciągle są mocne i gnoją skurwysynów tego świata pokazując ich prawdziwe oblicza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 24 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj był wywiad u Alexa Jonsa z Jordanem Maxwellem, który mówił, że w całym tym Illuminati duże znaczenie odgrywa Zakon Krzyżacki Wink nawet większe niż Templar Knights!
Przykładowo Zakon SS był wzorowany na Zakonie Krzyżackim. Motywy te też często pojawiają się w Mein Kampf Hitlera. Co ciekawe niemiecka symbolika z I i II wojny też bardzo dużo zapożyczyła od Krzyżaków. Więc coś jest na rzeczy.

Dobrze, że choć raz daliśmy im solidnego łupnia pod Grunwaldem hahaha!

r. 1410

Illuminaci:Polska
0:1 Laughing !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twardyrpg




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 88
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 24 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam z niecierpliwieniem na następne filmy jego autorstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 24 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ! Przecież A.Jones to wtyczka zakonu iluminatów do " rozpowszechniania zakonu na całym świecie ". Myślicie, że jeden facet przy pomocy kilku pokemonów mógłby zrobić takie produkcie, które oglądają największe gwiazdy Hollywood ?? Ktoś za tym stoi. Oczywiście wiadomio, kto ELITA LUCYPHERA. Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 24 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem dla ilimunatow byloby lepiej jakby nikt o nich nie mowił a taki A. J. robi chcac niechcac a napewno chcąc dobrą robote pokazujac jak to bagno wygląda... nie uwazam aby to było złe...

a czy ktos ma napisy do Matrial Law!? te ostatnie 30min z 3godzin filmu? jezeli ktos je ma niech napisze mi na PW linka! bo w necie nie widze : ( jest tylko te 2,5h ale ostatnie 0,5 jest bez tlumacza... byl ktos kto mial zrobic te napisy ale gdzies mi topik uciekł Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 25 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
a czy ktos ma napisy do Matrial Law!? te ostatnie 30min z 3godzin filmu? jezeli ktos je ma niech napisze mi na PW linka! bo w necie nie widze : ( jest tylko te 2,5h ale ostatnie 0,5 jest bez tlumacza... byl ktos kto mial zrobic te napisy ale gdzies mi topik uciekł Razz

Napisy robię, aczkolwiek z powodu braku czasu potrwa to nieco dłużej niż początkowo szacowałem Confused
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 25 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A. Jones może święty nie jest ale za to ma wielu gości, którzy są jak najbardziej w porządku. Poza tym gdyby nie Alex Jones wielu z forumowiczów nadal by nie kwestionowało rzeczywistości łącznie z wiarygodnością samego Alexa Jonesa, więc osobiście podchodzę do tego na zasadzie TRUST BUT VERYFIY.

@XTC88 Spokojnie. Nie wszystko jest kontrolowane przez Illuminatów, o czym świadczy chociażby sam fakt że możesz się wypowiadać w ten sposób jak się wypowiadasz. Widzisz Illuminatów za każdym rogiem. Najlepiej w ogóle porzucić jakiekolwiek próby oporu, bo o nich też już wiedzą Illuminaci i zapewne podjeli działania zmierzające do ich manipulacji. Ktoś tu ma już lekką paranoję. Po konfrontacjach WeAreChange widać, że wielu z tych kabalistycznych globaliistów to nic więcej jak wystraszone dziadki, którzy odpowiednio przyciśnięci do muru skomleli by na kolanach prosząc o życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 25 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fifi: spoko moze byc dluzej tylko bylem ciekawy czy one sie robia w ogole chodzby w zolwim tepie Smile jakbys zrobil to byloby milo dostac linka na PW... bo ja nie czytam all na forum tylko tak rzucam okiem Wink aby mi nie umklo Very Happy bo czekam bardzo cierpliwie i ja mam czas Smile -> moj kolega tez czeka i nawet nie oglondal nic a nic filmu bo czeka na pelne napisy ;D opowiedzialem mu o tej zlamanej rece w lokciu i troche go nastraszylem tym filmem ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:41, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja nieufność do Jonesa wzrasta proporcjonalnie do upływu czasu. Eric Jon Phelps szczegółowo wyjaśnia, że Jones jest jakimś tam agentem CIA. Ale ja coraz bardziej skłaniam się do zdania AndrzejaH że to po prostu koleś, który z tego żyje i dobrze się z tym czuje, ma dużo fanów i może czuć się jak bohater. Myślę, że gdyby był agentem CIA to nie mówiłby prawdy, ale ma sporo racji, tylko te durne teoryjki o wysadzaniu WTC.... szukanie sensacji i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:46, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
tylko te durne teoryjki o wysadzaniu WTC.... szukanie sensacji i tyle.


A więc twoim zdaniem teza o wysadzeniu WTC nie jest poparta żadnym, ale to żadnym dowodem, całkowicie wyssana z palca, wymyślona po to by zarobić na gadżetach? Laughing

Jestem ciekaw ile tak na prawdę przerobiłeś materiału w tej sprawie. Szczerze Sikorski, przyznaj się ile czasu spędziłeś na analizie danych sam. Z tego co widzę to czytasz tylko to co chcesz słyszeć i trzymasz się z daleka od wszystkiego co nie pasuje do tej ugruntowanej wizji.

Tobie i wszystkim innym zaczynającym przygodę z 911 polecam zacząć od nauki Latheral Thinking:
Edward De Bono - Lateral Thinking
http://www.mininova.org/get/1023246

Mózg człowieka to komputer zaprogramowany na tworzenie schematów. Schemat myślenia sprawia, że mózg będzie tak manipulował faktami (segregował, przekręcał, odrzucał) by skutecznie zignorować każdy (KAŻDY) argument podkopujący ugruntowany już punkt widzenia.
Przykład: "Bóg włożył do ziemi szczątki dinozaurów by przetestować naszą wiarę".

Dlaczego niektórzy ludzie boją się restrukturyzować schematy? To strach przed tzw. efektem bezbronności początkującego. Każdy kto trafia na nieznany teren i musi od nowa "uczyć się chodzić" narażając się tym samym na drwiny kiedy się potyka i upada (bo na tym polega nauka czegoś nowego).

Przykład: W starczym wieku człowiekowi trudniej nauczyć się języka obcego przede wszystkim dlatego, że w przeciwieństwie do małych dzieci boi się popełniać błędy. W czasie gdy dzieci gadają jak najęte robiąc przy tym masę błędów które potem korygują starszy człowiek wypowiada tylko to czego jest niemal pewien, że jest dobrze albo w ogóle się nie odzywa. Inny przykład to nauka jazdy na łyżwach/rolkach lub pływanie. Ani kobiety ani mężczyźnie nie lubią być pośmiewiskiem.

Ten sam schemat działa w przypadku 911. Przyjęcie tezy, że za 9/11 nie stoją terroryści islamscy i że wieże WTC w ludźmi w środku zostały zniszczone w sposób kontrolowany, niszczy całą masę schematów stawiając człowieka gołego na zupełnie nowym terytorium. Dotychczas byliśmy przyzwyczajeni do tego, że takie rzeczy są możliwe tylko na Wschodzie. Rosja (komunizm) była złym smokiem, Polska księżniczką a USA (kapitalizm) księciem z bajki. Teza, że życie to nie jest bajka nie jest przyjemna dla nikogo i na pewno nie łatwa do zaakceptowania. Ludzie o bardzo mocno rozbudowanym ego będą bezwzględnie bronić się przed udaniem się w tym kierunku. Zastanów się Sikorski czy ego jest ważniejsze od poznania prawdy? Poznając prawdę zyskujesz umiejętność widzenia w miarę wyraźnie zarysów przyszłości. Dzięki temu lepiej jesteś w stanie przygotować się na to co cię czeka i nie padniesz tak łatwo ofiarą "Doktryny Szoku" ( www.shockdoctrine.patrz.pl ).
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem On moze miec z tego duzo kasy ale w pewnym sensie dla mnie schodzi to na dalszy plan skoro uswiadamia tak wielu... w tym momencie jego pobudki przestaja mnie interesowac : P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że za ten post powyżej mam limit 4. To dość ciekawe, bo nie widzę w nim nic złego. To kolejny dowód na to, że na forum nie można mieć bezkarnie i nawet kulturalnie innego zdania niż prowadzący. Brawo właśnie doświadczyłem tego na własnym przykładzie. JackBlood widać, że się przejąłeś bardzo i myślisz, że jestem jedną z wielu owieczek ślepo wierzących w oficjały. Mylisz się bardzo. Zamachy 11 września były cholernie na rękę elitom, formom zbrojeniowym i przemysłowi farmaceutycznemu itd. Jeśli miałbym się założyć to sporo bym postawił na to, że CIA pomogła w jakiś sposób porywaczom, ale ja napisałem JEDYNIE o wysadzaniu WTC (a Ty wyjeżdżasz od razu, że ja uważam, że to kilku chłopa dokonało zamachów). Cały czas czytam dział 911 i wprost nie mogę zrozumieć jak można tak ignorować AndrzejaH i Aduna, nie oznacza to, że nie ma żadnych dowodów na wysadzanie WTC, ale moim zdaniem przewaga w TEJ sprawie jest po stronie oficjalnej. Aha JackBlood muszę przyznać, że nie znasz mnie. Na forum już trochę jestem (ignorowany) i na samym początku mojej obecności tutaj waliłem bardzo ciekawe posty.... na temat 911, bo obejrzałem Loose Change i na ślepo uwierzyłem jak babcia rydzykowa we wszystko co Jones przedstawił i teraz widzę jak błaznowałem. Cieszę się, że od owieczki przeszedłem do etapu ślepego wyznawcy Jonesa, a następnie wkroczyłem na ten 3 etap, czyli wyniesienia się ponad podziały i szukania racjonalnej prawdy. Powtarzam to co już często pisałem i zawsze było ignorowane, niech zwolennicy wersji oficjalnej przestaną powoływać się na szacunek dla ofiar, bo ofiary 911 na pewno chciałyby, aby prawda wyszła na jaw (poza tym z resztą co to ma być za argument?), a zwolennicy wersji spisku niech przestaną na ślepo wierzyć Jonesowi, a razem będzie można zacząć szukać prawdy bez kłótni, bez złości, bez podziałów, ale wszyscy dobrze wiemy, że tak się nie stanie, bo już taka jest natura człowieka, a prawdziwi winni dokonania zamachów śmieją się teraz tak że zaraz się uduszą ze śmiechu, bo widzą, że wszystko poszło po ich planie. I jeśli za ten post dostanę limit 1 to... no właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciesz się, że nie 1.
za co?
za nieumiejętność odróżnienia detonacji od zawalenia - za głupotę. bezdenną.

4 posty na dzień to i tak za dużo jak dla was.
to forum dla ludzi inteligentnych, a nie tłuków waszego pokroju - nie potrzeba nam ekspertów-filozofów co nie potrafią odróżnić dupy od głowy. do widzenia i krzyż na drogę - o nas nie musicie się martwić. nazwij to cenzurą, jak wielu przed tobą i jeszcze wielu po tobie.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowodem na materiały wybuchowe w WTC 1, 2 i 7 jest czas w jakim się zawaliły i prawa fizyki. Koniec. Żaden Alex Jones nie jest potrzebny Smile Niestety będzie Ci to trudno uzmysłowić dokładnie z tego samego powodu z jakiego trudno to uzmysłowić Adunowi i AndrzejowiH. Wszyscy trzej w ogóle nie rozumiecie podstawowych praw fizyki. Nie czujcie tego, nie wierzycie że sami jesteście w stanie coś wyliczyć. Po porostu trzymacie się od tego z daleka jak diabeł od wody święconej żeby się nie zbłaźnić. Dla mnie i wszystkich inżynierów po Polibudzie wystarczyła chwila żeby sobie uzmysłowić, że bez użycia materiałów wybuchowych WTC nie mógł się zawalić w taki sposób i takim czasie jak sie zawalił. Oczywiście prawnicy mają inne zdanie. Jedna palnęła nawet - cytuję: "A kto wyliczył ile spadała by cegła z dachu WTC?". Uwierzcie mi, że są ludzie dorośli (35 lat), po studiach (prawie!) którzy uważają, że do wyliczenia czasu opadania cegły w próżni potrzebna jest tajemna wiedza i komputery wielkości pentagonu. Smile Taki ciemnogród musi polegać na innych nawet w tak banalnych sprawach jak obliczenie czasu spadania cegły z wysokości X. Jak takich ludzi przekonać, że to banalnie proste i oczywiste? Zawsze będą powoływali się na specjalistów z FOX NEWS lub NIST bo to nie możliwe by ktoś wiedział lepiej niż mówią w TV. Przykre, ale na szczęście ta ignorancja zostanie surowo ukarana kiedy to co ignorowali powróci by się zemścić.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
Dowodem na materiały wybuchowe w WTC 1, 2 i 7 jest czas w jakim się zawaliły i prawa fizyki. Koniec. Żaden Alex Jones nie jest potrzebny Smile


To napisz wreszcie jakie prawa fizyki i przedstaw konkretne wyliczeniu w oparciu o konkretne wzory i definicję. Tyle. Pieprzysz już o tym od roku i nic z tego nie wynika. A ja tylko mogę dodać, że jestem pewny na 100%, że jest to bezczelne kłamstwo iż prawa fizyki zabraniają zawalić się WTC tak jak to miało miejsce 11 września. Tak więc skończ wreszcie kłamać, manipulować i robić ludziom wody z mózgu. Jak chcesz być poważnie traktowany to przedstaw wreszcie argumenty na poparcie tezy, że "prawa fizyki wykluczają zawałkę taką jak miała miejsce w przypadku WTC.

JackBlood napisał:
Wszyscy trzej w ogóle nie rozumiecie podstawowych praw fizyki. Nie czujcie tego, nie wierzycie że sami jesteście w stanie coś wyliczyć. Po porostu trzymacie się od tego z daleka jak diabeł od wody święconej żeby się nie zbłaźnić. Dla mnie i wszystkich inżynierów po Polibudzie wystarczyła chwila żeby sobie uzmysłowić, że bez użycia materiałów wybuchowych WTC nie mógł się zawalić w taki sposób i takim czasie jak sie zawalił.


Przestań kłamać bo był podany link do precyzyjnych wyliczeń: http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=12135

Ile razy go już całkowicie zignorowałeś ? 5 ?

Napisałem Ci, że się pod nim podpisuję i wg. wyliczenia mariusha są wprawdzie trochę uproszczone po porawnewięc nie kłam, że się nie podpieram wyliczeniami w moich twierdzeniach. Ty natomiast przypominam oszuście nigdy nie podparłeś się żadnymi wyliczeniami ani prawami fizyki w swoich wypowiedziach. Inżynierowie na polibudzie ? Świetnie podaj ich nazwiska, uczelnie i funkcję jakie tam pełnią jak oczywiście nie chcesz po raz setny wyjść na oszusta.
Cytat:
a nieumiejętność odróżnienia detonacji od zawalenia - za głupotę. bezdenną.


Ekspert od detonacji od siedmiu boleści się odezwał. Laughing A propos bezdennej głupoty to pamiętasz może jak na forum niewyjasnione.pl pisałeś, że WTC wysadzono bombami uranowymi albo, że 10 litrami benzyny z CPN można stopić stal. Wejdź czasem na to forum. Mimo, że 3 lata minęły od Twoich wypowiedzi tam to wciąż jesteś tam obiektem drwin i żartów.

Link do bomb uranowych:
http://www.niewyjasnione.pl/CA%C5%81A_PRAWDA_O_W%2ET%2EC%2E-t2422-s15.html

Cytat:
to forum dla ludzi inteligentnych, a nie tłuków waszego pokroju


Megalomania to skupienie na własnej doskonałości, samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości, znaczenia i możliwości.

Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym.


żal.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
Ekspert od detonacji od siedmiu boleści się odezwał. Laughing A propos bezdennej głupoty to pamiętasz może jak na forum niewyjasnione.pl pisałeś, że WTC wysadzono bombami uranowymi albo, że 10 litrami benzyny z CPN można stopić stal. Wejdź czasem na to forum. Mimo, że 3 lata minęły od Twoich wypowiedzi tam to wciąż jesteś tam obiektem drwin i żartów.

kolejny niewyjaśniony Smile
nie mam pojęcia o czym ty od mnie rozmawiasz człowieku.
choć to że na jakimś gównianym forum o niewyjaśnionych sprawach mógłbym być obiektem drwin i żartów to mi tylko schlebia. Smile

a'propos, będziesz miał więcej czasu do zagospodarowania na tamtym forum kosztem czasu na tym Smile
ktoś jeszcze się zgłasza?

jesteście zwykłymi śmieciami chroniącymi ludobójców - ludzkim dnem. w moim kocie jest więcej człowieczeństwa niż w takich gnidach jak wy.
zmniejszenie limitu to najdelikatniejsza dolegliwość jaka może was spotkać za tak oczywiste skurwysyństwo.
ten trailer mnie natchnął do takich uniesień Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam się wcale nie unoszę. Nie obchodzą mnie ludzie czytający to forum. Sami znajdą swoją drogę. Bimi wcale nie uważam tego za cenzurę, rozumiem że to forum rządzi się innymi prawami. Bimi wcale nie uważam Cię za skurwysyna tak jak Ty o mnie myślisz. Dzięki Tobie i forum wyrobiłem sobie po części pogląd na świat. Niestety pokazałeś właśnie naturalne zachowanie ludzkie, złość, uniesienie. Spokojnie, ja nikogo od skurwysynów nie obrażam, choć może tematy są rzeczywiście tak poważne, że ciężko dyskutować bez uniesień. Cieszę się, że pozbyłem się złości i życzę Wam wszystkim tego samego.


P. S. Laughing to teraz już wiem o co frasobliwemu chodziło...

POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 26 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mówię: 2 + 2 = 4

To tak banalne, że obrazek poniżej + filmik właściwie wyjaśniają w czym problem:

http://youtube.com/watch?v=EZeaW4ybejs

A AndrzejH wyjeżdża z:
AndrzejH napisał:
jestem pewny na 100%, że jest to bezczelne kłamstwo iż prawa fizyki zabraniają zawalić się WTC tak jak to miało miejsce 11 września.

i
AndrzejH napisał:
skończ wreszcie kłamać, manipulować i robić ludziom wody z mózgu. Jak chcesz być poważnie traktowany to przedstaw wreszcie argumenty na poparcie tezy, że "prawa fizyki wykluczają zawałkę taką jak miała miejsce w przypadku WTC.


Tłumaczyłem to już to na forum nie raz i nie będę się powtarzał bo jak już wcześniej wspomniałem i tak nie jesteś w stanie obejść swoich schematów myślowych. Utknąłeś w miejscu z którego nic Cię nie wyrwie. Przeczytaj sobie raz jeszcze to co pisałem tu, a najlepiej sobie to narysuj. Tak się lepiej myśli. Wiem, że to boli, a człowiek ma genetycznie zakodowane by unikać bólu ale uwierz mi, że warto. Zrozumiesz, że setki inżynierów mówi to samo co ja, bo to dla nich oczywiste i banalne jak 2 + 2 =4, a nie dlatego, że "ktoś im wyprał mózgi" (Al - Kaida). Laughing

Chcesz obliczenia? Proszę bardzo:

WTC 7: A Short Computation
Prof. Kenneth L. Kuttler

Momentum Transfer Analysis of the Collapse of the Upper Storeys of WTC1
Gordon Ross, ME

9/11 and the Twin Towers: Sudden Collapse Initiation was Impossible
Dr. Frank Legge and Tony Szamboti, ME

Analysis of the Mass and Potential Energy of World Trade Center Tower 1
Gregory H. Urich

Reply to Dr. Greening (See also How the Towers were Demolished)
Gordon Ross, ME

i całkiem niedawno dodane:

Extra ENERGY in 9/11 buildings: Tell the Teacher
Diary Entry by meremark


Co? Może Jaśnie Panu przetłumaczyć i korki z fizyki zrobić? Rolling Eyes
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 27 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



bum bum bum Rolling Eyes Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 27 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
moim zdaniem dla ilimunatow byloby lepiej jakby nikt o nich nie mowił a taki A. J. robi chcac niechcac a napewno chcąc dobrą robote pokazujac jak to bagno wygląda... nie uwazam aby to było złe...

a czy ktos ma napisy do Matrial Law!? te ostatnie 30min z 3godzin filmu? jezeli ktos je ma niech napisze mi na PW linka! bo w necie nie widze : ( jest tylko te 2,5h ale ostatnie 0,5 jest bez tlumacza... byl ktos kto mial zrobic te napisy ale gdzies mi topik uciekł Razz


Pewnie to napisy nie do final cut'a. A tak w ogóle to ja nic o tym nie wiem, żeby były napisy do Matrial Law! Jak masz to zapodaj :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 28 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecierz na necie sa do sciagniecia : P ale nie pełna wersja -> bez ostatnich 30min (bonus)...

niedlugo powinny byc pełne napisy...

sciagnij je z "Napi-projekt"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

clinton z trailera - "how dare you?!":



a tu skurwysynek brzezinski: http://www.youtube.com/watch?v=9Q4jrQ6T9ZA

btw, oglądałem dziś na hbo pół-animowany filmik fabularny "przez ciemne zwierciadło".
jedna scena spodobała mi się szczególnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones in "Waking Life"

Też dobry filmik.Smile
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex Jones - największa wtyczka zakonu iluminatów w stanach. człowiek, który zmanipulował 550 mln ludności, w tym was ( ciemnej , neidowartościonowanej ciemnej masy bez własnego zdania i .. sensu zycia ). nie oglądajcie filmów sponsorowanych przez .masoneria_entertainment.doc ... Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowe Filmy Alexa Jonsa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile