W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Analiza faktów - X.2021  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 984
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 06 Paź '21   Temat postu: Analiza faktów - X.2021 Odpowiedz z cytatem

Witam, chcę podzielić się sowimi przemyśleniami nt. obecnej sytuacji na świecie.
Analizując ostatnie wydarzenia i materiały jakie miałem okazję zobaczyć m.in. tutaj doszedłem do pewnych wniosków... zobaczymy czy okażą się prawdą.

Nie chce mi się rozpisywać esejów więc ujmę to w punktach (jako fakty i zasłyszane prawdy)

1. [2015] USA toczy wojnę z VW (największej potędze gospodarczej Europy) - tzw "dieselgate" - miało to doprowadzić do osłabienia koncernu lub jego wyprowadzenia się ze stanów .
Po co? - bo VW z BMW ma największy rynek samochodowy na świecie i mają predyspozycje do zaistnienia w e-cars , ale Tesla musi wieźć prym
2. [2020] Brexit- wyjście trwało 8 lat. Straciliśmy dużego partnera gospodarczego w strefie wolnej bez granic i ceł
Po co? - osłabienie Europy
3. [2019] COVID - Pandemia zalewa świat - Chiny radzą sobie świetnie, nie ma żadnych danych, USA mają problemy ze służbą zdrowia, ale biznesy tam kręcą się nieźle, podupadają barbery
4. [2021] Ceny materiałów w Europie szybują w górę - USA wykupuje całe zapasy drewna z Europy bo Kanada ich zablokowała z dostawami, Chiny wykupują całe zapasy stali z Europy bo "coś budują", Rosja kręci cenę gazu do góry
5. [2021] Inflacja zapierdala jak dzik w pokrzywy, pieniądz jest drukowany, nie opłaca się go mieć, inwestować, lokatować bo stopy zerowe
6. [2021] Nagle wszystkie kraje podnoszą stopy procentowe, aby ratować wartość papieru, ale chuja to daje bo ceny idą w kosmos z powodu braku surowców
==== przewidywania-===

- USA i Chiny doprowadzają Europę do zapaści finansowej poprzez samozajebanie się inflacją i podwyższeniem stóp procentowych podnoszących kredyty zadłużonego w 95% społeczeństwa i jest szach-mat. Nikogo na nic nie stać, a przy okazji są egzekucje i rozpierdol na rynku nieruchomości, nikt nie ma kasy żeby coś kupić, nikt nie chce sprzedać bo nie ma co i wkraczają amerychińskie banki ratować sytuację i mają Europę w kieszeni.
Na moje oko to my jako Europa powinniśmy się trzymać razem i pierdolić większe zyski i nie sprzedawać niczego poza kontynent bo dochodzimy do epoki braku surowców.
Świat tak zapierdala, że konsumpcja planety przyspieszyła do takiego etapu że nagle wszyscy rzucili się w eksplorację kosmosu w celu kopalnianym. Jest to niezbędne do dalszego rozwoju i uniknięcia wojny o surowce. Póki co dochodzą do mnie informacje, że litu na planecie mamy niewiele i idea e-cars jest niestabilna z tego powodu. Złota era super ludzi się kończy, niewyczerpalnego źródła nie ma. Wody pitnej będzie brakować, mimo że Izrael już odsala. Dożyjemy czasów, w których każdy z powrotem zacznie szanować każde dobro tej planety i nie ze względu na polityczne zagrywki, ale ze względu na rzeczywisty brak surowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Analiza faktów - X.2021
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile