W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Protesty w Australii  
Podobne tematy
chiński wirus 7504
Obowiązkowe szczepienia na Covid 150
Świat po Wirusie - co zabiorą, co wprowadzą?319
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 10873
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 15 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Australialijska TV podala, ze mamy krola - syn krolowej z Anglii. W Polsce mowia na niego Karol.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 17 Wrz '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Australii pracowalo 36% voluntariatu w 2019 roku.. Dzisiaj troche mniej.

Widocznie agentura roznej masci I narodowosci. Popularna praca na insiurenc !!!.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 13:23, 09 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwi by mnie za to zlinczowali, ale nie chcę zakładać nowego tematu. Australia i Nowa Zelandia w końcu nie tak daleko od siebie patrząc z naszej strony.

Precedens Dziecka W (Baby W) w Nowej Zelandii.

Rodzice sześciomiesięcznego chłopca nazwanego dla celów sądowych Baby W odmówili użycia do transfuzji krwi swojego dziecka, krwi pochodzącej od osób zaszczepionych na covid. Baby W cierpi na wrodzoną, niebezpieczną dla życia wadę serca, która wymaga natychmiastowej, skomplikowanej operacji i koniecznej przy tej okazji transfuzji. Sprawa trafiła w trybie błyskawicznym do Sądu Najwyższego NZ. W środę  7go grudnia zapadł wyrok. Sąd odebrał dziecko rodzicom, a jego prawną opiekę przejęli lekarze szpitala, w którym ostatniej nocy odbyła się operacja. Rodzice prosili tylko, aby użyto krwi pochodzącej od osób niezaszczepionych...

https://www.theguardian.com/world/2022/d.....ew-zealand


Wywiad z rodzicami z ostatniej nocy:

https://odysee.com/@FreeNZ:d/6185282FreeNZ-ICW-Cole-Sam-Odysee-720p:3

Motywacja rodziców pochodzi od matki tzw Baby Alex. Czteromiesięczne niemowlę zmarło 2 tygodnie po transfuzji krwi pochodzącej od zaszczepieńców. Przyczyna śmierci to utworzony nagle zakrzep krwi ciągnący się od kolana po serce.
Poniżej wywiad z matką:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 09 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nas właśnie wymordują Wink .
Znaczy się nauka z tego płynie taka, że trzeba ze sobą nosić karteczkę, może nawet poświadczoną notarialnie, gdzie byśmy mieli zapis, że w razie wypadku i potrzeby transfuzji krwi, odmawiamy przyjęcia krwi od osoby zaszczepionej.


Ja myślę, że rodzice powinni sądzić się z państwem, z tymi instytucjami, bo przecież oni prosili o krew niezaszczepionej osoby, a system zareagował jakby byli trędowaci. Jak w knajpie zamawiasz kawę bez mleka, a przyniosą ci z mlekiem to co robisz , reklamujesz i dostajesz to o co prosiłeś bo za to zapłaciłeś. A przecież zakładam, że rodzice płacili podatki i ta transfuzja jak i operacja były w państwowym szpitalu .
Ludzie niezaszczepieni tym syfem, będą prześladowani, ale największy ubaw mam z naszego ministra Błaszczaka, co powiedział, że nie będą powoływać niezaszczepionych Laughing , a antyszczepionkowców nazwał terrorystami, normalnie jak to czytałem, to się śmiałem( tweet był z sierpnia 2021r. ale pasuje do obecnej chwili ) W końcu, jak pasterz bydło ogolił ( z kasy ), zaszczepił ( dla kasy ) to pozostał jeno rzeźnia ( wojna dla jeszcze większej kasy ) Laughing .
A ja wciąż jestem na etapie golenie Wink .



PS. to 4 czy 6 miesięcy miało dziecko, tak dla ścisłości ?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 886
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 09 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 10 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
PS. to 4 czy 6 miesięcy miało dziecko, tak dla ścisłości ?


Baby Will - 6 miesięcy
Baby Alex- 4 miesiące

Tak na marginesie to krew antyszczepów będzie wkrótce na wagę złota i może stać się nową walutą🤣
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 19 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie tę premier Nowej Zelandii co terroryzowała obywateli podczas Pandemii:

Właśnie się zawinęła na "emeryturę" ( znaczy się intratna posada w jakiejś Korporacji przyjdzie ) bo jest wyczerpana Laughing

Cytat:
Jacinda Ardern opuści swoją Partię Pracy bez lidera w roku wyborczym.

Nowozelandzka Jacinda Ardern ogłosiła rezygnację ze stanowiska premiera i przewodniczącej Partii Pracy, mówiąc, że ponad pięć lat sprawowania urzędu sprawiło, że była wyczerpana i że nie ma energii potrzebnej do kontynuowania tej roli.

Ardern ogłosiła decyzję w czwartek po południu, mówiąc, że zastanawiała się nad swoją przyszłością jako premier podczas letniej przerwy w parlamencie Nowej Zelandii i zdecydowała, że ​​wolałaby spędzić więcej czasu z rodziną.

„Odchodzę, ponieważ z tak uprzywilejowaną rolą wiąże się odpowiedzialność. Odpowiedzialność za świadomość, kiedy jesteś odpowiednią osobą do kierowania, a kiedy nią nie jesteś” – powiedziała uczestnikom rekolekcji Klubu Partii Pracy w mieście Napier. „Wiem, ile kosztuje ta praca. I wiem, że nie mam już wystarczająco dużo w zbiorniku, aby oddać sprawiedliwość. To takie proste”.

Niedawny sondaż pokazał, że poparcie dla Partii Pracy jest najniższe, odkąd po raz pierwszy objęła urząd w 2017 roku jako najmłodsza głowa państwa na świecie, ale Ardern zaprzeczyła, by miało to wpływ na decyzję. „Nie odchodzę, ponieważ uważam, że nie możemy wygrać wyborów, ale dlatego, że uważamy, że możemy i chcemy, i potrzebujemy świeżego zestawu ramion, aby sprostać temu wyzwaniu” – nalegała.

Ardern opuści biuro premiera nie później niż 7 lutego, ale pozostanie posłem elektoratu regionu Mount Albert w Auckland do kwietnia.

Następne wybory parlamentarne zaplanowano na 14 października i do tego czasu nie jest jasne, kto mógłby ją zastąpić, ponieważ wiceprzewodniczący i szef finansów Grant Robertson powiedział, że nie będzie ubiegał się o to stanowisko, mimo że jest uważany za bezpośredniego faworyta.

Partia Pracy ma teraz tydzień na ustalenie, czy inny kandydat może zdobyć więcej niż dwie trzecie poparcia wśród Partii Pracy. Gdyby nie udało im się wyłonić nowego lidera, konkurs rozszerzyłby się do głosowania z udziałem całej Partii Pracy.
https://www.sott.net/article/476431-New-.....pping-down

Spierdoliła co mogła spierdolić i zrobiła pa pa Very Happy .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Protesty w Australii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile