W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jezuici i Zakon Maltański, jakie mają wpływy?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 4406
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 19 Wrz '21   Temat postu: Jezuici i Zakon Maltański, jakie mają wpływy? Odpowiedz z cytatem

Istnieją grupy, które "spinałyby" w sposób otwarty osoby, które chcą pociągać za sznurki w skali świata.
kilka grup ponadnarodowych mają nawet własne paszporty:

Cytat:
Zakon (maltański) uznawany jest przez szereg państw za suwerenny podmiot prawa międzynarodowego. Jego nieruchomości: dwie w Rzymie i jedna na Malcie mają status eksterytorialności. Zakon jest stroną umów międzynarodowych, utrzymuje stosunki dyplomatyczne, bierze udział w życiu dyplomatycznym, konferencjach międzynarodowych, działa jako obserwator w różnych organizacjach (ONZ, UNESCO, UNICEF, Unia Łacińska). Jednak nie można mówić o wyłącznym obywatelstwie zakonu – istnieje ono obok macierzystego.

Zakon wydaje własne znaczki pocztowe, własne tablice rejestracyjne dla samochodów służbowych (o kodzie SMOM); ma też swoją walutę, którą jest scudo (1 scudo = 12 tari = 240 grani).


Kluczowi gracze tworzący klub Bilderberg:
Joseph Retinger - Jesuit
Prince Bernhard of Netherlands - Knight of the Sovereign Military Order of Malta
Luigi Gedda - Knight of the Sovereign Military Order of Malta
Giovanni Montini (Pope Paul VI) - Archbishop of Milan

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1892
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 19 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocny temat. Chętnie poczytam jeśli coś ciekawego w temacie się pojawi. W dużym skrócie z tego co mogę na 95% stwierdzić z własnych poszukiwań że Zakon Maltański to zbrojne ramię Jezuitów. Zwróć uwagę na to jak mocno są rozsiani po mapie. W Polsce jak mnie pamięć nie myli urzędują w Krakowie. Warto też mieć na uwadze uderzające podobieństwo w sprawowanych strukturach do klubów motocyklowych. To nie przypadek, wzorem dla MC są właśnie Maltańczycy. Zakon Maltański generalnie tępi konkurencje Jezuitom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 21 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KRÓLEWSKI ZAKON SERAFINÓW I WĄŻ KORONOWANY

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 22 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Order_of_the_Seraphim
]Królewski Zakon Serafinów

Królewski Order Serafinów (Szwedzki: Kungliga Serafimerorden ) ( Seraphim bycia kategoria aniołów) jest szwedzkim kolejność chivalrycreated przez króla Fryderyka I w dniu 23 lutego 1748 roku, razem z Zakonem Miecza i Order Gwiazdy Polarnej. Od reorganizacji zakonów w 1975 r. Order Serafinów przyznawany jest tylko zagranicznym szefom państw i członkom rodziny królewskiej (ostatnim nie-królewskim posiadaczem szwedzkim był Sten Rudholm). Zakon ma tylko jedną klasę z godnością rycerską ( Członek dla kobiet i Członka Sukiennego dla duchownych) i jest czołowym orderem Szwecji.

Trzy wyżej wymienione Zakony wraz z Zakonem Wazów tworzą Zakony Jego Królewskiej Mości (szwedzki Kungl. Maj:ts Orden ). Szwedzki Rycerz Zakonu Serafinów nie jest określany jako Rycerz Serafinów, ale raczej jako Rycerz i Komendant Orderów Jego Królewskiej Mości (szw. Riddare och Kommendör av Kunglig Majestäts Orden ). Ta forma jest używana, ponieważ szwedzkie słowo orden to stara forma liczby mnogiej, która wskazuje, że rycerz musi być Wielkim Krzyżem Rycerskim lub Rycerzem przynajmniej jednego z innych szwedzkich zakonów. Rycerze zagraniczni są w większości Rycerzami Zakonu Serafinów. Rycerz Zakonu może być stylizowany na „Herr” + nazwisko, co było dawnym stylem formalnym dla szwedzkich rycerzy świeckich (szlachciców bez tytułu, wysokich rangą szlachciców) mianowanych przez króla szwedzkiego, praktyka ta zanikła w XVII wieku. Do 1975 roku synowie szwedzkiego monarchy otrzymywali na chrzcie miniaturową wersję insygniów zakonnych. W ramach reformy orderów i odznaczeń w 1974 r. uchwalono ustawę ograniczającą nadawanie orderów obcokrajowcom. Prawo to zostało zmienione w 1995 r., aby umożliwić członkom szwedzkiej rodziny królewskiej otrzymanie nakazu. W tym roku, w swoje 18. urodziny,Księżniczka Wiktoria została członkiem zakonu. Książę Carl Fredrik , książę Karol Filip i księżniczka Madeleine również zostali rycerzami/członkami zakonu w swoje 18. urodziny.

Kiedy został ustanowiony, rycerze Zakonu musieli nadzorować główne szpitale i szpitale psychiatryczne w Szwecji, a w szczególności Szpital Seraphim, który był głównym szpitalem w Sztokholmie do czasu jego zamknięcia w 1980 roku. lekarze i inni profesjonaliści czynili taki nadzór przez Rycerzy Serafinów anachronicznym w ciągu XIX wieku.

Historia
Średniowieczny zwyczaj nowo koronowanych monarchów, którzy podczas koronacji nazywają rycerzy [4]jako sposób szczególnego uhonorowania poszczególnych szlachciców najwyraźniej towarzyszył w Szwecji podarunek w postaci łańcucha, najwyraźniej specjalnie zaprojektowanego na tę okazję. Łańcuchy te nie wskazywały na inicjację do zakonu rycerskiego, jak to zwykle się rozumie, ponieważ nadanie łańcucha określonego wzoru miało miejsce tylko podczas określonej koronacji i nie było powtarzane podczas żadnych innych koronacji ani wydarzeń królewskich. Opis niektórych z tych łańcuchów z niektórych koronacji sprzed Wazów stwierdza, że ​​składały się one z naprzemiennego połączenia głów serafinów i krzyży patriarchalnych, co może stwarzać późniejsze wrażenie, że istniał wcześniejszy zakon Serafinów, którego zakon z 1748 r. był postrzegany jako przebudzenie. Rozsądne wydaje się założenie przynajmniej,

Ten średniowieczny zwyczaj przetrwał również w okresie dynastii Wazów, ponieważ wiadomo , że Eryk XIV nadał Order Zbawiciela podczas swojej koronacji w 1561 roku. Podobnie Jan III nadał Order Baranka Bożego (Agnus Dei) w 1569. Warto zauważyć, że współczesne przedstawienie tego zakonu przedstawia kołnierz z naprzemiennie emaliowanych na czerwono głów serafinów i złotych krzyży patriarchalnych, z których jako wisiorek zwisa owalna odznaka emaliowana na niebiesko i nosząca greckie litery Christogramu IHS (inicjały imię Jezusa po grecku) z krzyżem u góry i trzema gwoździami Męki Pańskiej w dole pomiędzy trzema koronami szwedzkich herbów królewskich – takich samych jak centralny medalion ostatniego Zakonu Serafinów. [5]Karol IX nadał Królewski Order Jehowy czy Jehowa Zakonu w jego koronacji w 1606 roku, być może jako alternatywa lub kalwińskiego reakcji katolickiej nabożeństwo do Imienia Jezus sugerowanych w celu koronacji brata. Order Imienia Jezus Karola X Gustawa przybrał formę podobnego okrągłego medalionu z literami IHS w diamentach otoczonym diamentową obwódką pośrodku krzyża utworzonego z czterech emaliowanych snopów Wazów i zwisającego z różowej wstążki noszonej wokół szyja, której jeden przykład zachował się w zbiorach Królewskiej Zbrojowni. [6] Królowa Krystyna założyła Zakon Amarantu, choć najwyraźniej nie podczas jej koronacji, ale też nie przetrwała jej panowania. Ze względu na te poprzednie zakony, pierwszy zestaw statutów określał Zakon jako „odrodzony”.

Być może francuski Zakon Ducha Świętego zainspirował pomysł umieszczenia wcześniejszego medalionu Imienia Jezus [size=12]w środku emaliowanego na biało krzyża maltańskiego ze złotymi głowami Serafinów pomiędzy ramionami tego krzyża strzegącego medalion swoimi skrzydłami,
tak jak zakon francuski nosił białą gołębicę Ducha Świętego otoczoną zielonymi płomieniami na podobnym białym krzyżu maltańskim. Podobnie jak francuskie królewskie zakony rycerskie, gwiazdy na piersi zakonów szwedzkich podobnie przybierały formę srebrnych krzyżyków.

Z Zakonem związany był Medal Serafinów przyznawany osobom zasłużonym dla szwedzkich organizacji charytatywnych [7], zwłaszcza szpitali i szpitali psychiatrycznych patronowanych przez Zakon. Medal ten składał się ze złotej monety przedstawiającej popiersie założyciela Zakonu, króla Fryderyka I, pod koroną królewską zawieszoną na ośmiu małych łańcuszkach zawieszonych na drążku ozdobionym motywem liści akantu .

Rodzina królewska
Do 1975 roku synowie szwedzkiego monarchy otrzymywali na chrzcie miniaturową wersję insygniów zakonnych. [8] W ramach reformy orderów i odznaczeń w 1974 r. uchwalono ustawę ograniczającą nadawanie orderów cudzoziemcom. [9] Prawo to zostało zmienione w 1995 roku, aby umożliwić członkom szwedzkiej rodziny królewskiej otrzymanie zamówienia. [10] [9] Tego roku, w swoje 18. urodziny, księżniczka Victoria została członkiem zakonu. Książę Carl Philip i księżniczka Madeline również zostali rycerzami/członkami zakonu w swoje 18. urodziny. Tradycja udzielania święceń przy chrzcie członka rodziny królewskiej powróciła, gdyKsiężniczka Estelle , pierworodna księżnej Wiktorii i księcia Daniela , otrzymała od swojego dziadka, króla Karola Gustawa, podczas chrztu w dniu 22 maja 2012 r. miniaturowy Wielki Krzyż Orderu . Księżniczka Leonora, córka księżniczki Madeleine i Christophera O' Neill otrzymała również święcenia podczas chrztu w dniu 8 czerwca 2014 r. [11]

Insygnia i zwyczaje

Rycerze i członkowie Zakonu noszą odznakę na kołnierzu (łańcuchu) lub na szarfie od prawego ramienia, a gwiazdę na lewej piersi:

Kołnierz Zakonu jest w złocie, z jedenastu patriarchalnej krzyże emaliowanego w kolorze niebieskim i turkusowym jedenaście złota serafinów , [7] reprezentowane jako głowa dziecka otoczony sześcioma skrzydłami, każdy z nieco innej mimika. [12]
Blaszka z zamówienia jes[size=9]t białego emaliowanego złota maltański krzyż , [/size][1] z krzyżem złoto patriarchalnej na każdym ramieniu krzyża, a złoto serafinami pomiędzy ramionami krzyża i ramek z skrzydeł środkowy medalion. Awers centralny medalion jest w niebieską emalią, z biało-emaliowany „IHS” Christogram pomiędzy trzema koronami złota , pod którym są reprezentowane trzy gwoździe, które Jezus Chrystus został ukrzyżowany . Rewers centralny medalion jest również w niebieskiej emalii, z białymi emaliowanymi literami „FRS” (Fredericus, Rex Sueciae, Frederick King of Sweden), założyciel Zakonu. Odznaka wisi na złotej i emaliowanej koronie królewskiej. Plakietka w rozmiarze niemowlęcym jest nieco mniejsza niż zwykła.
Gwiazda Zakonu jest taka sama jak awersie odznaki bez korony królewskiej, oprócz tego, że gwiazda jest w całości ze srebra [13] i tylko centralny medalion jest emaliowany jak na odznakę, ale większy.
Wstęgę (skrzydła) rzędu jest blado niebieski, [7] , o których mowa w Szwecji serafini niebieski. Szarfa w rozmiarze niemowlęcym jest znacznie mniejsza niż zwykła.
Nawyki Zakonu
Dawniej Rycerze Zakonu mieli również dwa charakterystyczne habity, noszone przy specjalnych i uroczystych okazjach, takich jak koronacje, kapituły itp. Nazywano je Wielkim Przyzwyczajeniem i Małym Przyzwyczajeniem.

Wielki Habit był czarno-biały. Do habitu należały białe satynowe bryczesy i dublet , z czarnymi guzikami i obszyty czarną koronką , na który noszono czarny atłasowy płaszcz , podszyty białą atłasem, a także obszyty czarną koronką i biały kołnierzyk. Zarówno w kaftanie, jak i płaszczu, na lewej piersi wyhaftowana była gwiazda Zakonu, a habit zawierał parę białych butów z czarnymi noskami i obcasami, obszytych czarną koronką i pozłacanymi ostrogami oraz czarny cylinder z białą satynową opaską. a pióropusz białego strusia i czarne egret piór.
Mniejszy Habit był w kolorze amarantowofioletowym i jasnozłotym. Ten nawyk miał amarantusa spodnie aksamitne i dublet z wyściełane ramiona i blado złote guziki, orurowanie i mankiety i blado złota satyna tasseled szarfą w pasie, nad którym noszono się amarant fioletowy satyna wykładaną blady złotym satyny i blado złotym kołnierzem płaszcza . Gwiazda Zakonu była również wyhaftowana na lewej piersi zarówno na płaszczu jak i kamizelce. Habit miał czarne buty i pozłacane ostrogi i był noszony z tym samym czarnym cylindrem z pióropuszem białych strusich piór i czarnymi piórami czapli jak Wielki Habit, ale z bladozłotą atłasową opaską.
Kołnierz Zakonu noszono na dubletach obu habitów.

Dawna ceremonia inwestytury
Nominacja nowych członków odbywała się raz w roku w Sali Serafinów Pałacu Sztokholmskiego , zwykle w poniedziałek po pierwszej niedzieli Adwentu , aby przypomnieć Rycerzom, że wiara należy się Królowi Syjonu.

Faktyczne przyjęcie do Zakonu ustalono jednak na 28 kwietnia, w dzień urodzin króla Fryderyka I, założyciela Zakonu. W przerwie między nominacją a przyjęciem nowo wybrany członek mógł nosić tylko gwiazdę, ale nie krzyż ze wstążką.

Przyjęcie nowych rycerzy do zakonu miało miejsce w Sztokholmie w kościele Riddarholmen lub w kaplicy królewskiej w pałacu sztokholmskim, w obecności wszystkich rycerzy i funkcjonariuszy zakonu, a także dowódców wszystkich pozostałych zakonów.

Uroczystości były następujące:

Król siedział pod baldachimem po prawej stronie ołtarza, a Krzyżacy zgromadzili zajęte ławki po prawej i lewej stronie, natomiast nowo wybrany rycerz został umieszczony przed ołtarzem pomiędzy dwoma starszymi rycerzami, którzy pełnili niejako rolę sponsorów . Po odśpiewaniu hymnu „ Przyjdź Duchu Święty ”, główny kaznodzieja dworski przemówił krótko do zgromadzonych o obowiązkach poddanych wobec Boga, Króla i kraju. Kanclerz, który stał na lewo od władcy, wyjaśnił następnie w kilku słowach przedmiot orderu, związany z nim honor i powody, które skłoniły Jego Wysokość do wybrania nowego rycerza. Następnie dwaj sponsorzy prowadzą postulant przed królem, gdzie ten klęka i odpowiada twierdząco, prostym „tak”,

Czy obiecał przed Bogiem i Królem:

Honorować, bronić i chronić prawa i statuty Zakonu?
Być gotowym do przelania krwi za religię ewangelicko-luterańską i dobro kraju?
Pomóc swoją odwagą podtrzymać starożytną chwałę Szwedzkiego Imienia?
Przyczynić się, najlepiej jak potrafi, do życia w pokoju i jedności wśród Rycerzy Zakonu?
Czuwać nad przyznanymi mu zaszczytami i przywilejami?
Czynić dobrze biednym i chronić wdowy i sieroty?
Po uzyskaniu odpowiedzi na te pytania król wręczył dyplom sekretarzowi, od którego kanclerz otrzymał dokument i odczytał go na głos zgromadzeniu, po czym nowy rycerz przysiągł bronić swoim życiem i majątkiem wiary chrześcijańskiej, dochować wierności Króla i państwa, aby chronić biednych, wdowy i sieroty, i promować ich dobrobyt najlepiej jak potrafi. Król następnie wziął od Skarbnika łańcuch Zakonu, zawiesił go na szyi nowego rycerza i nazwał go mieczem koronacyjnym, mówiąc:

„My, N., Król Szwedów, Gotów i Wendów, przyjmujemy Cię jako odważny i honorowy Szwedzki i Gotycki Rycerz naszego Zakonu Serafinów. trąb, zakończył słowami: „Niech cię Pan chroni!” Nowy Rycerz podziękował następnie Jego Królewskiej Mości, ucałował jego rękę i objął wszystkich swoich nowych kolegów, po czym każdy z nich powtórzył słowa: „Niech cię Pan chroni!” Na tym zakończyła się ceremonia.

Praktyka dubbingu ustała w 1902 roku.

Herby
Plik:Serafimerringningen 11 lutego 2015.webm
Serafimerringningen 11 lutego 2015 r. dla Richarda von Weizsäckera .
Każdy nowy rycerz lub członek ma swój herb , otoczony kołnierzem lub szarfą zakonu, wymalowany na miedzianej blaszce. Wybór tych płyt jest wystawiony w sali Serafinów w Pałacu Królewskim w Sztokholmie. Kiedy umiera rycerz Zakonu, jego herb wisi w dawnym królewskim kościele pogrzebowym Riddarholmskyrkan w Sztokholmie , a podczas pogrzebu dzwony kościelne biją nieustannie od 12:00 do 13:00, praktyka znana jako Serafimerringningen .[/size][/size]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:26, 22 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.thecourtjeweller.com/2014/12/the-order-of-seraphim.html

insygnia, z kilkoma zmianami estetycznymi, pozostały w dużej mierze takie same, składające się z kołnierza, odznaki, szarfy i gwiazdy. Kołnierz ma na przemian niebieskie patriarchalne krzyże i wyszukane złote głowy aniołów. (Serafini, zgodnie z tradycją biblijną, są wysokiej rangi klasą aniołów.)

[imgb]https://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Order_of_the_Seraphim#/media/File:Order_of_the_Seraphim_Star.png[/imgb]
[img]https://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Order_of_the_Seraphim#/media/File:Kedja_med_kors_-_Livrustkammaren_-_86647.tif[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 26 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIEJASNA HISTORIA KATOLICKIEGO ZAKONU JEZUITÓW. TAJNA WOJNA JEZUITÓW Z AMERYKĄ.

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 14 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://truthandconspiracy.com/the-unite.....kefellers/

Cytat:
Organizacja Narodów Zjednoczonych jest kultem lucyferiańskim kontrolowanym przez Rycerzy Malty, jezuitów, Rotszyldów i Rockefellerów
„Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, jeśli nie złoży przysięgi, że będzie czcił Lucyfera . Nikt nie wejdzie w New Age, jeśli nie przyjmie inicjacji lucyferiańskiej . – DAVID SPANGLER, dyrektor Inicjatywy Planetarnej , Organizacja Narodów Zjednoczonych, „Reflections on the Christ”, 2012

Połączenie Rockefeller Wraz z ONZ
Powszechnie wiadomo, że 25 kwietnia 1945 r. w Nowym Jorku powstała organizacja pozarządowa pod nazwą ONZ ; ale czy wiesz, że Organizacja Narodów Zjednoczonych została założona, finansowana, czarterowana i ustanowiona pod auspicjami ropy naftowej i bankowości Rockefellera rodziny ; ta sama (Lucyferian) rodzina, która finansowała amerykańskie i nazistowskie programy eugeniki, a teraz współpracuje z ONZ nad stworzeniem jednego rządu światowego?!

23 października 2015 r. Andrew Glass z Politico Magazine przedstawił następujące fakty dotyczące związku rodziny Rockefellerów z założeniem Organizacji Narodów Zjednoczonych. Glass stwierdził: „ 24 października 1949 roku, cztery lata po wejściu w życie statutu, położono kamień węgielny pod budynek siedziby ONZ w pobliżu East River w środkowym Manhattanie. [Zwróć szczególną uwagę na to, co jest napisane dalej…] Nelson Rockefeller zaaranżował zakup, po tym, jak wstępna oferta zlokalizowania go w posiadłości rodziny Rockefellerów w hrabstwie Westchester została odrzucona jako zbyt daleko od Nowego Jorku. Zakup za 83,4 miliona dolarów — skorygowany o obecne dolary — został sfinansowany przez ojca Nelsona Rockefellera, Johna D. Rockefellera Jr., który podarował ziemię miastu .

Technicznie rzecz biorąc, kompleks siedziby ONZ w Nowym Jorku pozostaje miejscem eksterytorialnym, które pozostaje poza zasięgiem jurysdykcji otaczającego miasta i stanu, a także rządu federalnego. Jednak w zamian za policję, ochronę przeciwpożarową i inne niezbędne usługi ONZ zgodziła się przestrzegać większości przepisów lokalnych, stanowych i federalnych. Dzień Narodów Zjednoczonych obchodzony jest w tym dniu każdego roku”. https://www.politico.com/story/2015/10/u.....945-215020

Zwróć uwagę, że Organizacja Narodów Zjednoczonych została wyznaczona jako „ miejsce eksterytorialne, które pozostaje poza zasięgiem jurysdykcji otaczającego miasta i stanu, a także rządu federalnego ”. Odbywa się to tak, jak Watykan w Rzymie, Londyn w Anglii, i Waszyngton w Waszyngtonie (wszystkie globalistyczne centra władzy), Organizacja Narodów Zjednoczonych (główna organizacja frontu globalistycznego) w Nowym Jorku jest prawnie chroniona przed wszelkimi narodowymi oskarżeniami o wysokie zdrada!

Andrew Glass z Politico również stwierdził w artykule z 2015 roku, że; „ Nelson Rockefeller zaaranżował zakup [siedziby ONZ] po tym, jak wstępna oferta zlokalizowania jej w posiadłości rodziny Rockefellerów w hrabstwie Westchester została odrzucona jako zbyt daleko od Nowego Jorku. ”Ten bezczelny pokaz kontroli Rockefellera nad ONZ (Rodzina jest tak arogancka, że ​​dosłownie próbuje umieścić siedzibę Organizacji Narodów Zjednoczonych na swoim własnym podwórku) powinien bardzo jasno uświadomić każdej krytycznie myślącej osobie, która sprawuje kontrolę. Organizacja Narodów Zjednoczonych była od samego początku niczym więcej niż narzędziem globalnej kontroli jezuitów, Rothschildów i Rockefellerów; W skrócie, ONZ działa jako front-bankowości centralnej organizacji, zaprojektowany i zbudowany wyłącznie w celu wyeliminowania suwerenności narodowej, wnosząc o „globalnego zarządzania” choć globalnej uzależnienia.

Biorąc pod uwagę złą przeszłość Fundacji Rockefellera, czy ktoś powinien być zaskoczony? W 1933 (i przez 20 lat później) Fundacja Rockefellera wydała 1,5 miliona dolarów, finansując „Operację Spinacza” CIA; który odnosił się do zadania identyfikowania, znajdowania, ukrywania, udzielania pomocy i asystowania 10 000 nazistowskich naukowców i „uczonych” z nazistowskich Niemiec, którzy mieli być bezpiecznie przeniesieni do amerykańskich uniwersytetów i innych sojuszniczych lokalizacji na całym świecie. Niewiarygodne, że zagorzali naziści, tacy jak dr Wernher Von Braun i dr Josef Mengele, otrzymali bezpieczne schronienie! https://silview.media/2020/06/21/above-b.....o-część-1/ | https://historynewsnetwork.org/article/1796

Rockefeller rodzina i Fundacja nadal angażować się w wojny światowej przeciwko suwerenności narodowej oraz indywidualnych praw / wolności; ale dlaczego i dla kogo? Jeśli Organizacja Narodów Zjednoczonych została założona pod auspicjami rodziny Rockefellerów, kto kontroluje Rockefellerów?

Mówiąc prościej… Dom Rockefellera działa pod Domem Rotszylda; a Dom Rotszyldów działa pod jezuitami w Rzymie. Obie rodziny są związane z jezuitami od XVIII wieku! Aby lepiej zrozumieć ten fakt, trzeba posiąść głębszą wiedzę o historii rodzin Rockefellerów i Rothschildów. Na przykład; w 1722 r. jezuici , wypędzeni ze wszystkich katolickich krajów Europy, stwierdzili, że Rosja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone są ich jedynym schronieniem! Aby kontynuować ich wieczną wojnę przeciwko chrześcijańskiej reformacji”, tysiące jezuitów wkroczyło do Stanów Zjednoczonych pod sztandarem „tolerancji i wolności wyznania dla wszystkich”. Wśród tysięcy jezuickich rodzin, które przybyły do USA, byli Morganowie , Rooseveltowie i niemieccy Roggenfelderowie ; aby nazwa brzmiała mniej niemiecko, zmienili nazwisko Roggenfelder na Rockefeller . http://www.reformation.org/rockefeller.html

Co do rodziny Rothschildów… wielu nadal wierzy, że kontrolują świat poprzez swój centralny system bankowy , ale to nie może być (całkowicie) prawdą; biorąc pod uwagę fakt, że Dom Rotszyldów zawsze był agentem starego Świętego Cesarstwa Rzymskiego (tj. „Starego Porządku Świata”). Gdyby Rotszyldowie kontrolowali świat, dlaczego mieliby marnować swój czas służąc jezuitom i Watykanu? Działają jako oficjalni papiescy baronowie i bankierzy. Ponadto, dlaczego to oni, jako „żydowską” rodziny, przysięgać wierność do „Świętego Ojca w R o m e , papież i Kościół rzymskokatolicki Uniwersalny przez cały świat”, jak wymaga przysięga jezuitów? Kto tak naprawdę kontroluje? Ten, który przysięga wierność, czy ten, który tego żąda? https://nla.gov.au/nla.obj-2478231803/view?partId=nla.obj-2478232434

Mayer Amschel Rothschild Rycerz Suwerennego Wojskowego Zakonu Maltańskiego

(To jest portret Mayera Amschela Rotszylda. Rothschild oznacza „Czerwona Tarcza”. Mayer Amschel Rotszyld był Rycerzem Wysokiego Stopnia Suwerennego Wojskowego Zakonu Maltańskiego.)

Więc widzisz; tak jak Morganowie, Rooseveltowie, Rockefellerowie byli jezuitami w 1722, Mayer Amschel Rothschild był z Suwerennego Wojskowego Zakonu Maltańskiego (Rycerze Malty), a jego rodzina uważana za Imperialnych (Świętego Cesarstwa Rzymskiego) Koronnych Agentów, w 1800! W rzeczywistości zarówno rodziny Rockefellerów, jak i Rothschildów służą Papieżowi Rzymu jako Rycerze Papiescy; którzy do dziś służą jako papiescy baronowie i bankierzy nowego Świętego Cesarstwa Rzymskiego. Oficjalny tytuł z House of Rothschild , jest „ Strażnicy Watykanu Skarbu ”! Dlatego nowy porządek świata nie jest nowym, ale odrodzeniem starego porządku świata (lub starego).Święte Cesarstwo Rzymskie ). Tak jak Sol Invictus (Nimrod/Baal) był oficjalnym „Bogiem” Słońca (fałszywe światło/Lucyfer) w późniejszym Cesarstwie Rzymskim; jezuici z Rzymu nadal czczą Lucyfera! To wyjaśnia, dlaczego symbolem ich Zakonu jest słońce; reprezentuje Sol Invictus (Nimrod/Baal), Lucyfera!

Kananejski bóg Baal (który jest Nimrodem) zawsze był związany z Belzebubem ; aw źródłach teologicznych (głównie chrześcijańskich) Belzebub to po prostu inna nazwa Szatana ! Najwyraźniej ruch „nowej ery” jest eksternalizacją „tajemnej doktryny” Lucyfera elity na społeczeństwo i kulturę; przekształcenie całego społeczeństwa globalnego w kult lucyferiański ONZ. Program nowego porządku światowego Organizacji Narodów Zjednoczonych (jezuitów, Rothschildów i Rockefellerów) jest w rzeczywistości wojną antychrześcijańską przeciwko Drodze, Prawdzie i Życiu, Jezusowi Chrystusowi; i prawdziwe dzieci Światła (Boga)!

Rotszyldowie, którzy od 1776 roku dzierżą tytuł „Strażników Skarbu Watykańskiego” ! Nawet teraz Dom Rotszyldów nadal działa bezpośrednio pod Zakonem Jezuitów, jako Rycerze Papiescy, Baronowie i Bankierzy (centralizując światową władzę polityczną, gospodarczą i duchową dla Rzymu) ! „Tajny spisek” , jest zakonu jezuitów ; a wszystkie drogi prowadzą do Rzymu! http://wlym.com/archive/oakland/brutish/StampOuttheAquarianConspiracy.pdf

Nowy Światowy Rząd Organizacji Narodów Zjednoczonych
Oto trzy dobre i jasne powody: żaden sprawiedliwy i wolnomyślący naród nie powinien nigdy dobrowolnie współpracować z ONZ; wysoce zdradzieckiej, „pozarządowej” organizacji:

Pierwszym powodem jest to, że głównym celem ONZ jest zbudowanie „jednego rządu światowego” , co wymagałoby szybkiej eliminacji „autodeterminacji narodowej” ; co oznacza eliminację suwerenności każdego narodu, wraz z eliminacją praw i wolności zagwarantowanych każdemu! Wolnomyślicielskie, suwerenne narody nie powinny współpracować z Organizacją Narodów Zjednoczonych. Jest to aktem zdrady ; zmuszanie wolnych ludzi wolnych narodów do podążania za „rekomendacjami” (niewybieralnej) „intelektualnej elity” , pracującej dla pozarządowej organizacji zwanej ONZ (która powstała pod auspicjami „światowych bankierów” , jak Rockefelleritd.), podczas gdy politycy, bankierzy, nauczyciele, policja itd. ignorują zalecenia (tj. wolną wolę) narodu! https://jacobinmag.com/2020/07/one-world-government-democracy-covid-19

„Jesteśmy wdzięczni Washington Post, New York Times, magazynowi Time i innym wspaniałym publikacjom, których dyrektorzy uczestniczyli w naszych spotkaniach i przestrzegali obietnic dyskrecji przez prawie czterdzieści lat. Nie moglibyśmy opracować naszego planu dla świata, gdybyśmy przez te lata byli poddawani jasnym światłom rozgłosu. Ale świat jest teraz bardziej wyrafinowany i gotowy do marszu w kierunku rządu światowego. Ponadnarodowa suwerenność intelektualistą i światowych bankierów elitarnych jest z pewnością korzystne Narodowego autodetermination praktykowanego w minionych stuleciach.” – David Rockefeller w przemówieniu na posiedzeniu Komisji Trójstronnej w czerwcu 1991 r.

Nowa gospodarka światowa Organizacji Narodów Zjednoczonych
„Wystarczająco dobrze, że ludzie z narodu nie rozumieją naszego systemu bankowego i monetarnego, bo gdyby tak było, wierzę, że przed jutrzejszym rankiem wybuchnie rewolucja”. - Henry Ford

Drugim powodem jest to, że ONZ promuje ideę nieuniknionego „wielkiego resetu” , który tak naprawdę jest budowaniem nowej światowej gospodarki. Globalny krach na giełdzie zadziała jak globalny katalizator; ale zanim nastąpi potrzebny krach na rynku, ludzie na całym świecie muszą zostać wyprani mózgów socjalizmem/komunizmem, do tego stopnia, że ​​faktycznie (według słów Aldousa Huxleya) „pokochają swoją niewolę” . https://www.weforum.org/agenda/2021/02/h.....spółpracy/

Bankierzy centralni wykupią swój dług i będą dosłownie posiadać każdego zadłużonego lub kogoś zbyt biednego, aby nadążyć za stale rosnącymi kosztami inflacji… Przyszłość cyfrowych aktywów dla bogatych i wieczny dług dla biednych. Jak niedawno ogłosił Klaus Schwab (przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego ); „Nic nie będziesz posiadać i będziesz szczęśliwy”. Albowiem dłużnik jest niewolnikiem pożyczkodawcy; a „wielki reset” jest eufemizmem nowego porządku świata ! https://intelligence.weforum.org/topics/a1G0X000005JLTqUAO?tab=publications

Na stronie 405 „Wspomnienia” Davida Rockefellera ujawnia on całą (NWO) prawdę; to jest:

Moja rodzina i ja jesteśmy „częścią tajnej kabały działającej przeciwko najlepszym interesom Stanów Zjednoczonych”.
Moja rodzina i ja jesteśmy „internacjonalistami” (globalistami).
Moja rodzina i ja „spisujemy z innymi ludźmi na całym świecie”.
Moja rodzina i ja pracujemy nad zbudowaniem nowej „globalnej struktury politycznej i ekonomicznej – jednego świata, jeśli wolisz”.
Moja rodzina i ja nie czujemy się winni za nasze czyny; wręcz przeciwnie: „Jestem winny i jestem z tego dumny”.
„Niektórzy uważają nawet, że jesteśmy częścią tajnej kabały działającej przeciwko najlepszym interesom Stanów Zjednoczonych , charakteryzującej moją rodzinę i mnie jako „internacjonalistów” i konspirujących z innymi na całym świecie, aby zbudować bardziej zintegrowaną globalną strukturę polityczną i gospodarczą – jeden świat, jeśli chcesz. Jeśli to jest zarzut, to jestem winny i jestem z tego dumny. „ – David Rockefeller, Strona 405 „Wspomnienia” Davida Rockefellera

Nowa Światowa Religia Organizacji Narodów Zjednoczonych
Trzecim i ostatnim powodem jest to, że Organizacja Narodów Zjednoczonych promuje „ekumenizm” religijny , Światowa Rada Kościołów , wraz z globalnym ruchem międzywyznaniowym” ; ruch, który kryje się za sprawą „pokoju na świecie”; ale w rzeczywistości ruch międzywyznaniowy jest niczym innym jak globalnym oszustwem religijnym; głównie z udziałem „Szkoły Acrane” ONZ „Lucis Trust” oraz „Świątyni Zrozumienia” , która jest oficjalną ekumeniczną „Duchową ONZ” dla sześciu głównych wyznań świata. Świątynia Zrozumieniabył pierwotnie wspierany przez globalistów, takich jak sekretarz obrony i prezes Banku Światowego Robert S. McNamara, wraz z Eleanor Roosevelt i fundacją Bodman, w 1969 roku. https://templeofunderstanding.org/united-nations-2/

Hayden Ludwig z Capital Research napisał o Świątyni Zrozumienia ONZ : „Na czele szarży stała nowa koalicja utworzona w 1993 roku: Narodowe Partnerstwo Religijne na rzecz Środowiska (NRPE). Koalicja obejmowała Konferencję Biskupów Katolickich Stanów Zjednoczonych, Żydowską Radę Spraw Publicznych oraz Narodową Radę Kościołów Chrystusowych (w większości składającą się z głównych wyznań liberalnych).

NRPE zawsze była ekumeniczna – do tego stopnia, że ​​jej początkowy dyrektor wykonawczy, Paul Gorman, jest historycznym sojusznikiem ateistów. Gorman był sekretarzem prasowym arcyliberalnego senatora Eugene'a McCarthy'ego (D-MN) i radykalnym ekologiem, który kiedyś nazwał „nieustanną ogrom degradacji środowiska” definiującą cechą „walki o sprawiedliwość społeczną” jego pokolenia. W latach 80. Gorman kierował Świątynią Zrozumienia w nowojorskiej Katedrze Episkopatu św. Jana Bożego , a następnie siedzibie Gaia Institute , pogańskiej organizacji czczącej ducha ziemi zwanego „Gaia” (uosobienie Ziemi w starożytna mitologia grecka).”

Możemy jedynie założyć, że ich ostatecznym celem jest całkowite zniszczenie kultury judeochrześcijańskiej (zwłaszcza chrześcijaństwa); następnie „reedukuj” globalną populację, aby zaakceptowała „nową religię świata”„New Age” (doktryna Lucyfera — doktryna samouwielbienia, znana również jako „Apoteoza”). W celu zmylenia wszystkich i odciągnięcia ludzi od Prawdy (czyli Jezusa Chrystusa), cały czas zbliżając ich do ojca kłamstwa, Lucyfera (Szatana); połączyli pogaństwo, hermetyzm, gnostycyzm, kabalizm i magię „zachodniej tradycji ezoterycznej” z pogaństwem, mistycyzmem, jogą, medytacją zen i magią „wschodniej tradycji ezoterycznej”! Sama historia „elitarnych” fundacji dowodzi istnienia wielkiego spisku przeciwko kulturze judeochrześcijańskiej; nasz Bóg, nasze wierzenia i my ! W skrócie; ONZ jest kultem satanistycznym, walczącym przeciwko dzieciom Jedynego Prawdziwego Żywego Boga

Na przykład, przeprowadź swoje badania, a odkryjesz, że od momentu założenia w Londynie w 1922 r. Lucis Trust jest wiodącym na świecie kultem satanistycznym . Jest to kontrolująca siła stojąca za Świątynią Zrozumienia . Lucyferianizm jest fałszywą doktryną, która ogarnie świat, zanim Bóg ześle „silne złudzenie” na niewierzących, „ aby uwierzyli w to, co jest fałszywe ” . Już niedługo nadejdzie czas „odchodzenia”. Nie daj się zwieść Organizacji Narodów Zjednoczonych!

„Niech was nikt nie zwodzi w żaden sposób, bo ten dzień nie nadejdzie, chyba że najpierw przyjdzie odstępstwo i objawi się ten człowiek grzechu, syn zatracenia;…” – 2 Tesaloniczan 2:3

„I z wszelkim oszustwem i nieprawością w tych, którzy giną; ponieważ nie przyjęli miłości prawdy , aby mogli być zbawieni. I z tego powodu Bóg ześle im silne złudzenie , aby uwierzyli kłamstwu:… ” – 2 Tesaloniczan 2:10-11

Zwolennicy doktryny lucyferiańskiej postawili historię Biblijnego Ogrodu na głowie; widząc Lucyfera jako oświeconego wyzwoliciela, a Boga jako brutalnego i niesprawiedliwego tyrana. Wierzą, że Bóg (Jehowa) przetrzymywał Adama i Ewę w niewoli (jako więźniów) w ogrodzie Eden; i że Lucyfer nie oszukał człowieka w grzesznym życiu, ale uwolnił go darem intelektu. Z intelektem; wierzą, że ujarzmią naturę nauką, pokonają fizyczną śmierć i będą żyć wiecznie z transhumanizmem, a z własnej woli staną się bogami z lucyferiańską gnozą.

Do sponsorów (Lucyferian) Lucis Trust należą zwykli (globalistyczni) podejrzani; Jak na przykład:

Rockefeller Foundation
Robert McNamara (były sekretarz obrony, jeden z Henry'ego Forda „Whiz Kids”, byłego P rezydenta Ford Motor Company , i były prezes Banku Światowego )
Henry Clausen (były Naczelny Wielki Komendant Masonerii Rytu Szkockiego )
Thomas Watson, Jr. (z IBM )
Rabin Marc Tannenbaum (z Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego )
Czy to tylko ja… A może wiele z tych nazwisk jest takich samych, które umożliwiły II wojnę światową ?!

Mieszają kłamstwa (fałszywych bogów) z Prawdą (Jezus Chrystus), duch ruchu ekumenicznego jest całkowicie antychrześcijański. Twierdzą, że „wszystkie ścieżki prowadzą do Boga” (czyli hindusi, buddyści, poganie, a nawet sataniści, wszyscy pójdą do nieba, ponieważ w ich pokręconym spojrzeniu na rzeczywistość, wszyscy Bogowie są tylko wyrazem „Światła”, Lucyfera). ). Lucyferiańskim celem ruchu międzywyznaniowego ONZ jest wprowadzenie Lucyfera „nowej światowej religii” ; coraz bardziej oddalając ludzkość od Drogi , Prawdy i Życia , Jezusa Chrystusa . Jednak chrześcijanie nie dadzą się oszukać. Wiemy, że Bóg jest Ojcem, Synem i Duchem Świętym!

(Ten film pokazuje prezydent Lucis Trust, Sarah McKechie, opowiadającą o ich Mesjaszu, „Lucyferze”).

W przyszłości niezdolność chrześcijanina do „przyrzeczenia oddawania czci Lucyferowi” w świecie duchowego relatywizmu doprowadzi do globalnego konfliktu; wtedy chrześcijanie na całym świecie będą postrzegani jako globalni „wrogowie pokoju i tolerancji” przez zagubione i upadłe narody świata, które wybiorą podążanie za gnostycko-kabalistyczną lucyferiańską doktryną ONZ. Przeciętny człowiek niewiele wie, ruch ekumeniczny ONZ zawsze czerpie lucyferiańską inspirację z przeszłych organizacji okultystycznych; takich jak Rycerze Malty, Jezuici , Prieure de Sion, Templariusze, Katarzy, Ordre de la Rose-Croix Veritas, Illuminati, Wolni Masoni, Ordre Martiniste, a ostatnio Towarzystwo Teozoficzne . Lucis Trust ONZ otwarcie promuje złą doktrynę Lucyfera Towarzystwa Teozoficznego, nauczając bluźnierczej „ezoterycznej gnostycznej formy chrześcijaństwa” zwanej „teozofią”.

„Nowa Atlantyda”, „nowa era”, „nowy porządek świata” i „wielki reset” reprezentują ten sam program Lucyfera; wykorzystać ONZ do promowania idei globalnego „utopijnego” pseudochrześcijańskiego społeczeństwa ekumenizmu, rządzonego przez stosunkowo nieznane, lucyferyczne „kapłaństwo”; „kapłaństwo” poświęcone doktrynie i stałej egzekucji programu lucyferiańskiego, by rządzić całym światem (i bezproblemowo zalegalizować zło i bezprawie). Lucyferianom; „wolność wyznania” i „tolerancja” oznacza wolność od świętego prawa Bożego!

Kliknij poniższy link, a zauważysz następujące dokumenty Lucis Trust (UN) .pdf; zatytułowany „ STUDIUM DRUGI — WYDZIAŁ RELIGII” , który zawiera sekcję na końcu zatytułowaną „Część I : Nowa religia świata a powszechność życia ” . Na dole strony znajduje się również dokument w formacie .pdf, zatytułowany „ STUDIUM SIÓDME — DZIAŁ EDUKACJI (KULTURA I SZTUKA)” , który zawiera sekcję na końcu zatytułowaną „Sekcja VI: Tworzenie formy i struktury dla Nowy Porządek Świata ”! To wszystko jest bardzo realne! https://www.lucistust.org/arcane_school/service_the_plan_study_course,

Pamiętaj, Lucis Trust to nie tylko ta sama zwariowana grupa marginesowa; są oni, własnymi słowami, „duchową podstawą Organizacji Narodów Zjednoczonych”… i nawet nie zadają sobie trudu, aby ukryć fakt, że są Lucyferianami! W rzeczywistości, jeśli odwiedzisz witrynę Lucis Trust , zobaczysz dokładnie, co promuje „duchowa fundacja Narodów Zjednoczonych”. W dokumencie Lucis Trust zatytułowanym „Departament Religii” (zauważ, że są już przygotowani na światowy „Departament Religii”), znajdziesz dowód na oczywisty lucyferiański (satanistyczny) system wierzeń, który posiada Organizacja Narodów Zjednoczonych. Dokument stwierdza, że ​​w „ Nowej Religii Świata” cały świat uzna/czci Lucyfera jako„Władca samoświadomości” . Kliknij poniższy link, aby wyświetlić następujący dokument, a następnie naciśnij Ctrl + F, aby wyszukać słowo kluczowe „Lucyfer” . https://www.lucistust.org/content/download/30682/386749/file/SOP_2.pdf

Nadal wierzę, że nie ma spisku „nowego porządku świata” ; zbudować jeden rząd światowy, jedną światową gospodarkę i jedną światową religię?! Trzymanie zamkniętych oczu jest gorsze niż bycie niewidomym!

Lucis Trust ma sześć tysięcy członków na całym świecie. Wszyscy członkowie byli/są globalistycznymi „insiderami”, jak Robert McNamara, Henry Kissinger, David Rockefeller , Paul Volker, George Shultz, itp. Fundacja Rockefellera nie tylko zarządza ONZ, ale także „duchową fundacją ONZ” ; czyli Lucis Trust . „ Założyciel” z Trustu Lucis , Alice Baileybył lucyferianinem, który wykorzystał Lucis Press w 1924, aby opublikować około 20 książek, napisanych i rozprowadzonych przez samą Bailey. Książki te składały się z jej własnych pism oraz pism „przekierowanego” bezcielesnego Tybetańczyka, którego nazwała „Djwhal Khul”. Jeśli to nie jest wystarczająco szalone; czy wystarczy udowodnić związek między Lucis Trust, a Luciferian kultów ... Po śmierci Helena Pietrowna Bławatska (lider Teozoficznym ), Bailey objął przywództwo Lucyfera (Satanic) Teozoficznym (pamiętaj ... The UN „s Lucis ufają nauk a program został przyjęty przez to samo, Lucyferian, Towarzystwo Teozoficzne )!

Teraz, aby udowodnić, bez cienia wątpliwości, że ONZ , Lucis Trust i Towarzystwo Teozoficzne są w rzeczywistości szatańskie. Oto wymowny cytat samej Heleny Pietrownej Bławatskiej:

„To Szatan jest Bogiem naszej planety i jedynym Bogiem”. – Helena Pietrowna Bławacka

Czy to nie dziwne, że Lucis Trust , otwarcie lucyferiańska organizacja typu spin-off mistycznego (okultystycznego) duchowego ruchu teozofii „new-age”; czy jedna z pierwszych organizacji pozarządowych otrzymała status „konsultacyjny” przy ONZ ? Może… Dopóki nie zrozumiesz, kto tu rządzi! https://www.iatp.org/sites/default/files/Global_Governance_Why_How_When.htm

Czy uważasz, że to zupełny zbieg okoliczności, że naziści również wierzyli w moce okultystyczne?… Tak nie było. W rzeczywistości Hitler nie tylko „bał się” w magii, był w rzeczywistości wieloletnim okultystycznym uczniem niemieckiej filii OTO, Towarzystwa Thule, i zagorzałym zwolennikiem nauk Heleny Pietrownej Bławatskiej. Jest dobrze znanym faktem, że Hitler miał taką obsesję na punkcie lucyferianizmu, że faktycznie spał z egzemplarzem książki Heleny Pietrownej Bławatskiej, zatytułowanej The Secret Doctrine , przy swoim łóżku! Nawiasem mówiąc, „tajemna doktryna” jest „doktryną Lucyfera” i jest to nauka, że „Człowiek jest Bogiem” ; co jest również tą samą doktryną, którą Lucis Trust Organizacji Narodów Zjednoczonych próbuje teraz promować na całym świecie! tenOrganizacja Narodów Zjednoczonych sprzedaje teraz to samo kłamstwo, które Lucyfer sprzedał Adamowi i Ewie w Ogrodzie Eden! http://understandingworldreligions.com/c.....Nazism.pdf

To właśnie „tajna doktryna” Bławatskiej położyła okultystyczną podstawę dla nazistowskiego rasizmu i jawnego zła, które się z nim wiązało; doktryna promuje „siedem ras pierwotnych”, „ aryjskich ludzi-bogów ” i kłamstwo o Ogrodzie Lucyfera . W Genesis 3 Lucyfer uwodzicielsko sugeruje Adamowi i Ewie, że Bóg próbuje ich oszukać, ukrywając prawdę o tym, kim naprawdę są… Bogami .

„3 A wąż był bardziej przebiegły niż wszelkie zwierzęta polne, które stworzył Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Tak, czyż Bóg powiedział: Nie z każdego drzewa tego ogrodu będziecie jeść? 2 A niewiasta rzekła do węża: Możemy jeść owoce z drzew ogrodu. 3 Ale z owoców drzewa, które jest w środku ogrodu, Bóg powiedział: Nie wolno wam jeść z niego, nie dotkniecie go, abyście nie pomarli. 4 I rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie. 5 Albowiem Bóg wie, że w dniu, w którym zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak bogowie, znający dobro i zło.6 A gdy kobieta zobaczyła, że ​​to drzewo jest dobre do jedzenia i że jest miłe dla oczu i że jest to drzewo pożądane do mądrości, wzięła z niego owoc i jadła, a także jej dała. mąż z nią; i jadł”. – Księga Rodzaju 3:1-6

Grzech sam w sobie jest świętym aktem ekspresji (sakramentem Lucyfera, jeśli wolisz), w ich bezbożnej wojnie przeciwko judeochrześcijańskiemu Bogu Życia i Światła; wierząc, że Lucyfer jest światłem. W swoim bezbożnym dążeniu do wykonania „wielkiego dzieła” „apoteozy” , Lucyferianie zaangażują się w kabalistyczną magię seksu z mężczyznami, kobietami i dziećmi; nawet demony. Będą również kontaktować się i obcować z niewidzialnymi duchami (demonami). Oni „jeść owoce” o utajonej wiedzy z kabalistyczny „drzewa poznania dobra i zła ”, w wielkim wysiłku, aby osiągnąć to, co Lucyfera nazwałbym „gnoza” , „samorealizacja”, „usamodzielnienia”, lub „ Samooświecenie”. Zamiast mówić, co naprawdę mają na myśli, chowają się za wyrażeniami new age ; jak „objawić boskość w sobie” lub „obudzić boskość w sobie” lub „obudzić swoje wyższe ja” (itd.). Ale to, co zawsze mówią (w ukryty sposób), to… „Stań się Bogiem, którym jesteś”. Przesłanie, że nie potrzebujesz Boga, to jedno i wystarczająco złe; ale przekonanie ludzi, że chrześcijański Bóg jest zły, a Człowiek jest Bogiem , jest szatańskie.

„I nic dziwnego, bo sam szatan przemienia się w anioła światłości”. – 2 Koryntian 11:14

Madame Blavatsky, założycielka współczesnej teozofii, była wyraźnie czcicielką szatana. Wystarczy przeczytać jej cytaty dotyczące szatana, a zobaczysz, że jest to bardzo oczywiste:

„A teraz jest udowodnione, że Szatan, czyli Czerwony Ognisty Smok, 'Pan Fosforu' i Lucyfer, czyli 'Nosiciel Światła' jest w nas: to jest nasz Umysł.” – Helena Pietrowna Bławacka

„Opracowuje się program nauczania, aby indoktrynować nasze dzieci w tym, co John D. Rockefeller Jr. nazywał „kościołem wszystkich ludzi” – Edith Roosevelt, 1962, „Universal Theocratic State”

Budząc się z zaklęcia ONZ „pokoju i bezpieczeństwa”
Zmierz się z tym; Ameryka i cały świat zostały zwiedzione przez „tajną klikę” lucyferiańskich bankierów centralnych, elitarnych intelektualistów, skorumpowanych polityków, chciwych sędziów itd.! Chętna współpraca z tak otwarcie zdradziecką organizacją, jaką jest Organizacja Narodów Zjednoczonych, jest sprzeczna z wszystkim, czego nauczono nas w przeszłości; że dobry obywatel kocha Boga, ciężką pracę i wartości rodzinne. Uczono nas walczyć o te rzeczy; o zachowanie prawdy, naszej wolności i naszego hrabstwa! Gdzie jest Prawda, tam też jest wolność! Ale teraz świat jest oszukiwany przez ONZ, by handlować prawami indywidualnymi za „globalny pokój” i indywidualną wolnością za „globalne bezpieczeństwo”!

Jeśli świat zamieni Prawdę na kłamstwo, to świat będzie zgubiony! Gdyby świat nie był uwarunkowany do akceptowania kłamstw; dawno temu wolni ludzie z wolnych narodów świata oskarżyliby o zdradę polityków otwarcie współpracujących z ONZ !

To smutne, że przeciętny Amerykanin nie jest w stanie pojąć prawdy… że Organizacja Narodów Zjednoczonych jest „globalistycznym” narzędziem dominacji nad światem przez bankiera centralnego (jest to organizacja pozarządowa „poza zasięgiem jurysdykcji otaczającego miasta i stanu, a także rząd federalny” ); zaprojektowane wyłącznie w celu stworzenia „porządku” (nowego porządku światowego) z narodowej niestabilności i zależności (spowodowanych chaosem gospodarczym i politycznym) potajemnie wywołują i zarządzają na skalę globalną, cały czas udając mędrców , zapoczątkowując czas „globalnego pokoju i bezpieczeństwa” . Kiedy w rzeczywistości tyrańskim celem ONZ jest normalizacja globalnej współzależności (lub zależności) Narodów od (mówiąc słowami Davida Rockefellera) …„intelektualna elita i światowi bankierzy” ; która składa się z „tajnej kliki”, która działa dzień i noc, „wbrew najlepszym interesom Stanów Zjednoczonych” . Organizacja Narodów Zjednoczonych mówi, że promują „globalny pokój i bezpieczeństwo” wśród wolnych i niezależnych, suwerennych narodów świata; w rzeczywistości ich działania promują traumę, zamieszanie, strach, gniew, desperację i zależność od internacjonalistycznej „tajnej kliki” Lucyferian, składającej się z najpotężniejszych (złych) rodzin banków centralnych na świecie.

Krótko mówiąc, tajna kabała nowego porządku świata składa się z „intelektualnej elity” (Lucyferian). Oni zarządzają programem „bankierów światowych” (takich jak Rotszyldowie, Rockefellerowie itp.); Domy, które zza kulis finansują i kontrolują program nowego porządku światowego .

Kiedy naród głupio informuje ONZ, że czegoś potrzebuje, na przykład pieniędzy lub ochrony wojskowej; ONZ nie pomaga, zamiast tego zaczynają knuć zakulisowe działania przeciwko najlepszym interesom tego Narodu (tj. finansowanie radykalnych komunistycznych lub faszystowskich „ruchów społecznych” i gwałtownych zamieszek ulicznych, „pandemii”, krachów gospodarczych, klęsk głodu, stan wojenny itp.), czyniąc problemy tego Narodu jeszcze gorszymi niż dotychczas. Wtedy, kiedy nadejdzie idealny moment (innymi słowy, kiedy Naród jest złamany gospodarczo i emocjonalnie i klęka, dosłownie błagając o rozwiązanie; wtedy ONZ rozpocznie dyskusje z tym konkretnym Narodem, oferując „przyjaźń” i rozwiązania, jednocześnie odgrywając rolę globalnych bohaterów, czyniąc tak, aby lud Narodu stał się zależny od swoich pozornych bohaterów, ponieważ teraz czują fałszywe poczucie „pokoju i bezpieczeństwa”. Pozwala to na dalsze manipulowanie i oskubywanie tego Narodu w przyszłości. Przez długi czas lucyferiańscy megalomani odpowiedzialni za ONZ grali z całymi narodami jak pionkami na szachownicy. Jak czarownice i czarnoksiężnicy rzucili swoje zaklęcie„pokój i bezpieczeństwo” dla niczego niepodejrzewających narodów. Nowy porządek świata mantra Narodów Zjednoczonych, podsumowuje swoją całą dialektyki heglowskiej oszustwa z jednym to frazy; „Problemy globalne wymagają globalnych rozwiązań”.

ONZ jest podzielenie i zdobywanie tych wolnych narodów świata; mówiąc jedno, a robiąc coś innego. Na przykład mówią, że są ambasadorami „światowego pokoju”; ale także przyznają się do działania wbrew interesom Ameryki i innych wolnych narodów na całym świecie. Kto myśli, że finansuje zamieszki; promując socjalizm, powodując podziały społeczne, biedę i zależność ekonomiczną? Nigdy nie zapomnij; urodziłeś się z prawami danymi przez Boga , do życia, wolności, wolności, własności i pogoni za szczęściem!

ONZ nie może zaoferować prawdziwy pokój i bezpieczeństwo; tylko Jezus Chrystus może to zrobić!

„Albowiem Bóg nie dał nam ducha bojaźni; ale mocy, miłości i zdrowego umysłu”. – 2 Tymoteusza 1:7
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 22:22, 24 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

THE RULERS OF THIS WORLD AND THEIR SECRET SIGNS & SYMBOLS
 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 24 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 27 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 27 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

with the growing level of population creating ever increasing the demand on a planets resourses we have to reduce emisions urgently and take action to tacle a carbon already in atmosphere

jak sobie pomyślę, że karolek mówi o zabiciu 2 mld ludzi...

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko
Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1571
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 27 Lis '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krycha napisał:

jak sobie pomyślę, że ->

-> jestem wcielonym człekokształtnym czymś, widzącym ludzi jako konieczne w obejściu insekty, to; co czujesz mówiąc: "nasza" planeta?
Czy, kiedy obłazi ciebie stado robaków, dzielisz się z nimi uczuciem i tulisz je do piersi i troszczysz się o ich dobro?
Pomyśl tak, jak hodowca drobiu, tak, jak morderca pedofil lub chociażby jak polityk, który dopóty interesuje się wyborcą, dopóki ten, odda na ciebie wygrywający głos.
Uruchom wyobraźnię a przestaną ciebie dziwić sprawy oczywiste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 08 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.redpilldocumentaries.com/202.....rchy-2012/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz
Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 717
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 08 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
-> jestem wcielonym człekokształtnym czymś, widzącym ludzi jako konieczne w obejściu insekty
No ja ciebie też tak postrzegam..
Ostatnio, 1-3 maja , nieopacznie wyszedłem z chaty w godzinach popołudniowych... na zatłoczonej niemiłosiernie ulicy przeciskałem się przez mrowie broczące po alei i zalegające / żrące coś przed tymi wszystkimi restauracyjkami co pięć metrów... Obrzydliwy widok jakiegoś żmijowiska, roju którego jedynym celem było trawienie i przeżeranie. Faktycznie - myślałem o tych wszystkich ludziach jak o SZARAŃCZY, przychylając się w duchu do pomysłów daleko posuniętej depopulacji . Tylko że jednocześnie zdawałem sobie sprawę, iż ktokolwiek z nich może tak samo pomyśleć o mnie, co nie(?) - wszak w tym momencie byłem jakby częścią tej szarańczy... Confused
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3452
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 09 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wojnie w Europie zaistnialy takie sluzby jak " UB, SB, KGB, Krolowa Angielska i Kosciol oraz Polacy ze Wschodu. Wszystko dla Kosciola i Krolowej Angielskiej. Stoja oni potega swoich wiernych, a Polacy duzo moga, Ruskie tez. Uzbrojenie, to rzecz pierwsza, pieniadze druga i wladza trzecia.

Czyje sa te organizacje ? Czy w Krolowej Angielskiej plynie angielska krew ? Kosciol to organizacja miedzynarodowa. Niby przywodca jest zawsze Papiez, ale pewnie nie sam. Kiedys Papiezem byl Francuz. Byl tez Wojtyla, ale pochodzil z Niemiec. Pisali tez, ze jego matka byla Zydowka.

UB, SB czy KGB, to organizacje bardzo nieuchwytne. Jakiej narodowosci byl Andropow, ktorego zabil syn Brezniewa ? Czy te organizacje, to juz Azja ? W kazdym razie te organizacje odciely sie od Niemcow i niemieckich organizacji. Niemcy musieli sie ustatkowac i podpisac kapitulacje 9 maja 1945 roku. Nastapilo panowanie Wschodu !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 10 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P2, szefowie mafii, iluminati, templariusze (i inne zakony) są ludźmi jezuitów
 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 04 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Étienne Francois Jacques Davignon, wicehrabia Davignon (ur. 4 października 1932 w Budapeszcie) – belgijski dyplomata, dyrektor generalny w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Królestwa Belgii w latach 1959–1977, szef gabinetu premierów belgijskich: Paula-Henriego Spaaka i Pierre’a Harmela. W 1970 przedstawił raport Davignona, który zapoczątkował Europejską Współpracę Polityczną (poprzedzającą powstanie tzw. II filaru UE). W latach 1974–1977 przewodniczący Międzynarodowej Agencji Energii. W latach 1981–1985 był komisarzem ds. energii i wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej. Honorowy przewodniczący grupy Bilderberg od 1999:

Opus Dei jest współzałożycielem grupy Bilderberg

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 05 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QUEEN BEE HIVE MIND CONTROL ONE WORLD ORDER - MYSTERY BABYLON EXPOSED
PRINCE CHARLES - THE RED DRAGON 13:35

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 06 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

THE JESUIT CONSPIRACY — JOHNNY CIRUCCI & MIG MAG:
zakon maltański jest "właścicielem londyńskich banków i City z ramienia kk
 [/video]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:17, 07 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WHAT ELON MUSK SAID WAS JAW DROPPING...THIS IS WILD, TAKE A LISTEN (2022)
3:40 + 4:35
 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko
Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1571
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 07 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krycha napisał:
WHAT ELON MUSK SAID WAS JAW DROPPING...THIS IS WILD, TAKE A LISTEN (2022)
3:40 + 4:35
 


napisz co powiedział, bo u mnie jeno wężyk na skali się porusza, znaczy się ładuje się...i nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 11 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ELON MUSK JUST EXPOSED KLAUS SCHWAB & WORLD ECONOMIC FORUM.

ESG score
 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 11 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

THIS VIDEO HAS BEEN DELETED FROM EVERY PLATFORM (INCLUDING GOOGLE) YEARS AGO
 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha
Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 760
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 11 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BREAKING NEW WORLD ORDER THE GREAT RESET IS HERE!!! MUSK, SCHWAB, HARARI, GATES, ETC. ARE MAKING IT

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3452
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 11 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy murzyni maja jakas wspolna flage na zewnatrz Afryki ?


Szczyt G7 w Bawarii 2022
Niemcy, Wlochy, Francja, Anglia, Kanada, USA, Japonia.
W spotkaniu wezmą udział również przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen oraz przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel. Kanclerz Niemiec zaprosił na szczyt także Indonezję, Indie, Senegal i RPA.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/.....oxNewsLink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jezuici i Zakon Maltański, jakie mają wpływy?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile