W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ciekawa strona  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 8768
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Ty, Diadiuszka W.W., jesteś spokrewniony z gnosis'em albo XTC88 ? Bo w twojej retoryce można znaleźć identyczne elementy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie jak na przykład....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Wybacz, ale dla mnie to Ty nie odróżniasz.

A ze wzgórzem chodzi mi o to, jest ono wklejone co widać również po tym, że to samo jego ujęcie występuje z inną zawartością w tzw. foregroundzie.
Nie zagłębiając się już nawet w zależności przestrzenne.
A poza tym w każdym z tych ujęć jest identycznie oświetlone - jest po prostu tą samą fotą tej samej góry.


To samo wzgórze - mam na myśli to najwyższe (patrz fotomapa), które spece od księżycowej kartografii nazwali Mons Vitruvius - widnieje na ponad czterdziestu zdjęciach z wyprawy Apollo 17. Ponieważ jego podstawa jest usytuowana jakieś 11km od LM-a, na różnych zdjęciach jego zarys tylko nieznacznie się zmieniał mimo oddalenia sie astronautów Roverem na odległość kilku km. Mniejsza o foreground. Przy takich odległościach różnice w wyglądzie góry są nieznaczne, więc nie mogło być inaczej. Co innego oświetlenie. Gdy wylądowali i wyszli żeby rozprostować kości, widzieli wzgórze prawie w całości ukryte w cieniu. Mijały godziny, słoneczko pięło sie do góry i cienie malały aż znikły. Widać to na składance trzech fotek 1,2 i3. Na fotografii ukazującej całą dolinę z góry zaznaczyłem punkty z których te fotki zrobiono. Zatem, Twoja sugestia że na ten sam obrazek wklejano jakieś bliższe plany - nie ma racji bytu.
http://img402.imageshack.us/img402/9720/ehill3sy2.jpg

http://img508.imageshack.us/img508/5080/taulittvallbsw2.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diadiuszka W.W. napisał:
A AgentSmith nie ma z technik sztucznej inteligencji? Smile

Niech bóg broni ! Laughing
Moja inteligencja jest całkowicie naturalna - częściowo wrodzona, częściowo nabyta. Wink
Ta inteligencja mówi mi przy okazji (dedukcja) że wiek Bimiego to ok. 35 lat. Rzeczywiście zastanawiające jest, że w tym wieku nadal wykazuje zainteresowanie zabawą w obrzucanie błotem rodem z piaskownicy (vide np. ubecka menda) Trzeba przyznać Bimi, że chyba coraz częściej puszczają Ci nerwy - typowałem przynajmniej tydzień zanim zaczniecz ubliżać. Przeceniłem Cię. Sorry - dno ! Rolling Eyes
Chyba bardzo jesteś przywiązany do wizerunku tego swojego forum jako
(twoje słowa) zapyziałego, bo robisz wszystko, żeby tak zostało.
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

35 lat? - niemożliwe. W tym wieku przeciętny człowiek zapomina zwroty typu: "gówno wiedzieć, twój stary, siedząc na klopie, zajebista, ubecka menda" i woli bardziej naturalne określenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diadiuszka W.W. napisał:
35 lat? - niemożliwe. W tym wieku przeciętny człowiek zapomina zwroty typu: "gówno wiedzieć, twój stary, siedząc na klopie, zajebista, ubecka menda" i woli bardziej naturalne określenia.


Ubecka menda to raczej nie - patrz polityka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agent, już ci raz pisałem. o ile nie więcej razy...
nie podoba się na forum: nikt ci nie każe klikać.

oszczędź mi swoich morałów, bo znaczą one dla mnie tyle co morały lecha kaczyńskiego, tudzież innego tuska.
nie musisz mnie uczyć kultury, bo to nie jest forum dotyczące sawuar wiwru, tylko forum do wymiany poglądów i faktów dotyczączących spraw o których nie mówi się gdzie indziej.

jak dobrze wiesz zawsze nazywam rzeczy po imieniu, więc jeśli ktoś jest ubecką mendą (co widać) to ja nie będę udawał, że jest bradem pitem.

a i ty nie udawaj wielkiego inteligenta, antyglobalisty i fifa rafafa stop wojnie...
taki z ciebie antyglobalista jak ze mnie buddyjski mnich. a i popierane wersje prawdy zmieniają ci się częściej niż administracji usa.
najpierw piszesz, żeby nie porównywać lądowania na księżycu do pentagonu, bo to zupełnie inne rzeczy... a po paru miesiącach odmienia ci się i nagle zaczynasz twierdzić, że to jednak te same rzeczy: lądowania na księżycu było, a w pentagon uderzył boeing.
co nam zaserwujesz za kolejny rok? wtc sie stopiło od promieni słonecznych, a wszystkie te filmy wybuchach o to pułapka?
kto tu sieje dezinformacje?

daruj mi więc proszę swoje morały, bo tak wierzę w twoją szczerość, bezstronność i chęć wyjawienie innym prawdy jak w to, że jutro spadnie śnieg.
może i kulturą nie grzeszę, ale mam za to do zaoferowania coś co odróżnia mnie od ciebie: szczerość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klikam sobie bo mnie to czasem bawi. To forum traktuję jako curiosum - taka Polska prowincjonalna w pigułce - mimo, że "adminowane" z Holandii.
Nie podoba Ci się - to mnie zbanuj.
Ja ci nie prawię morałów tylko ja ci próbuję pomóc Laughing . Nie mówię o moralności tylko dbam o twoje zdrowie psychiczne. Nazywanie kogoś ubecką mendą z tego powodu, że ma inne niż ty poglądy na kwestię lądowania na księżycu jest objawem paranoi (lękowej ?) a do tego żałosne. Kompromitujesz się i tę swoją prawdę przy okazji.
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - możesz spać spokojnie - ubecką mendą nie jestem. Jeżeli nadal cię to trapi i nie daje ci spokoju - przytocz cytaty i przedyskutujemy szczerze na jakiej podstawie stwierdziłeś ów fakt.

Co do kultury - to wiadomo, że każdy ma ją swoją (a ja nie zamierzam prawić morałów nikomu na ten temat). I mimo, że się dziwię twoim zwyczajom to postaram się zaakceptować sprawę taką, jaka jest. Nie muszę się zwracać do ciebie a ty nie musisz się zwracać do mnie - nie mówmy przynajmniej sobie na wzajem świństw OK? To nie jest temat w którym się dyskutuje o osobowości i chyba sam wolisz, żeby tak pozostało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agent, nie udawaj głupszego niż jesteś.

Można mieć dowolny pogląd na sprawę lądowania na Księżycu - to nie ma nic do rzeczy. Wielu było przed nim i nic od nich nie miałem.

Jeśli nie widzisz subtelnej różnicy pomiędzy obiektywnym wypowiadaniem poglądów w które się wierzy, a perfidnym sianiem zamętu, manipulowaniem dyskusją w celu uzyskania określonego efektu to ja nic na to nie poradzę.

Podobnie jak nie poradze nic na to, ze na tym zdjeciu widzisz boeinga:
http://www.freedomfiles.org/war/penthuge.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agent - a słyszałeś o takich osobach, jak pseudodemaskatorzy (inaczej pseudohoaxerzy)? Oczywiście nie mówię tu o nikim z tu obecnych.

Ta grupa osób została wymyślona przez ludzi, którzy demaskują loty Apollo. Ale przez tych, którzy się zajmują sprawą na poważnie - Kaysing, Popow, Muhin, Peers. Otóż uważają oni, że NASA zatrudnia specjalną grupę ludzi, którzy za pieniądze wystawiają wszystkich demaskatorów w idiotycznym świetle - między innymi za pomocą przytaczania idiotycznych argumentów. Ta grupa "płatnych zdrajców" nosi nazwę pseudodemaskatorów. I nazwanie kogoś tak uchodzi za wielką obrazę wśród tych prawdziwych "poszukiwaczy prawdy".

Nie, żebyś to zrozumiał w odniesieniu do tego forum - wiesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jeśli nie widzisz subtelnej różnicy pomiędzy obiektywnym wypowiadaniem poglądów w które się wierzy, a perfidnym sianiem zamętu, manipulowaniem dyskusją w celu uzyskania określonego efektu to ja nic na to nie poradzę.


Wiem, że nie do mnie - ale o mnie. Chciałem Bimi z tobą po dobroci jak z dorosłym człowiekiem. Nie dajesz mi szansy. A zatem:
Przykłady perfidnego siania zamętu, manipulowania dyskusją w celu uzyskania określonego efektu w studio!

Skoro mówisz powinieneś odpowiadać za swoje słowa jak facet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
agent, nie udawaj głupszego niż jesteś.

Dzięki za komplement. Zastosuj także do siebie.

Cytat:
Można mieć dowolny pogląd na sprawę lądowania na Księżycu - to nie ma nic do rzeczy. Wielu było przed nim

wielu to wzgledne pojęcie
Cytat:
i nic od nich nie miałem.

czyżby ?
Cytat:
Jeśli nie widzisz subtelnej różnicy pomiędzy obiektywnym wypowiadaniem poglądów w które się wierzy, a perfidnym sianiem zamętu, manipulowaniem dyskusją w celu uzyskania określonego efektu to ja nic na to nie poradzę.

ależ o tym mówię. jeśli samo lansowanie poglądów odmiennych od "poprawności politycznej" twojego forum (tj. twoich własnych poglądów) jest "sianiem zamętu, manipulowaniem dyskusją w celu uzyskania określonego efektu " to ja właśnie mam wrażenie paranoi.
w końcu ty sam nic innego nie robisz tylko "manipulujesz dyskusją w celu uzyskania określonego efektu"
Cytat:
Podobnie jak nie poradze nic na to, ze na tym zdjeciu widzisz boeinga:
http://www.freedomfiles.org/war/penthuge.jpg

nie wiem skąd wiesz co ja widzę a co nie, ale co to ma wspólnego z księżycem ?
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diaduszka, na pewno są takie grupy... nie tylko dotyczące apollo, ale również 911 truth, antywojenne, antyglobalistyczne, lewackie, czy prawicowe...

Grupy założone przez (nazwijmy ich) rząd światowy, kontrolowane przez służby specjalne i promujące alternatywne ideologie na wypadek gdyby reszta społeczeństwa zbuntowała się przeciwko obecnej władzy.

Od jakiegoś czasu odnoszę nieodparte wrażenie, że nasz stary druch agentsmith, zważywszy na całokształt jego działalności na tym forum, idealnie pasuje mi na przedstawiciela takiej "podziemnej" organizacji.

Nikomu nie ubliżam - jedynie dzielę się spostrzeżeniami. Smile
No ale może nie powinienem tak mówić o człowieku, który przecież tylko chce mi pomóc Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith napisał:
czyżby ?


Owszem - może się sprzeczliśmy, ale nigdy nie stwierdziłem, że byli ubekami.


Cytat:
ależ o tym mówię. jeśli samo lansowanie poglądów odmiennych od "poprawności politycznej" twojego forum (tj. twoich własnych poglądów) jest "sianiem zamętu, manipulowaniem dyskusją w celu uzyskania określonego efektu " to ja właśnie mam wrażenie paranoi.
w końcu ty sam nic innego nie robisz tylko "manipulujesz dyskusją w celu uzyskania określonego efektu"

ja nie uciekam od niewygodnych tematów.

Cytat:
nie wiem skąd wiesz co ja widzę a co nie, ale co to ma wspólnego z księżycem ?

z księżycem nic, ale z tobą bardzo wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak będzie z tymi przykładami mojej manipulacji i wprowadzania zamętu? Co Bimi? Albo odpowiadaj za słowa - albo przyznaj, że nie miałeś racji Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Od jakiegoś czasu odnoszę nieodparte wrażenie, że nasz stary druch agentsmith, zważywszy na całokształt jego działalności na tym forum, idealnie pasuje mi na przedstawiciela takiej "podziemnej" organizacji.

Wiesz co - rzeczywiście może nie pal tyle tego świństwa ? Shocked
Gdyby mi płacili to za czytanie tego forum to kazałbym sobie wypłacać dodatek za pracę szkodliwą dla zdrowia Laughing
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, odpowiem ci.

gdy uczicwy człowiek dyskutuje na temat księżyca, a jego oponent przez całą dyskusję podtrzymuje tezę "skoro 11 września był spiskiem, to lądowanie też mogło być..." to naturalną reakcją jest próba obalenia tej tezy. albo przynajmniej nadmienienie, że "ja tak nie uważam".

tymczasem ty nic... jakbyś nie wiedział o czym jest ta strona i od czego się zaczęło demaskatorsto spisków.
chcesz udowodnić że się mylę - nic prostrzego. opowiedz nam jak sie wysadza drapacz chmur plastikowymi nożami Smile
posil się najlepiej jakimiś pracami naukowymi. ja przyznam szczerze nie mam zadnych w tym temacie - wylacznie amatorskie filmiki i inne newsy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie naipsalem, ze ktos za to płaci.
jasne - jest to jedna z mozliwosci, ale w rzeczywistosci są inne korzysci...
jakos slabo chce mi sie wierzyc agent, zebys na codzien zajmowal sie filantropią.
myslisz, ze gudzowatemu zaplacili, zeby uchlał i nagral oleksego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ok, odpowiem ci.

gdy uczicwy człowiek dyskutuje na temat księżyca, a jego oponent przez całą dyskusję podtrzymuje tezę "skoro 11 września był spiskiem, to lądowanie też mogło być..." to naturalną reakcją jest próba obalenia tej tezy. albo przynajmniej nadmienienie, że "ja tak nie uważam".

tymczasem ty nic... jakbyś nie wiedział o czym jest ta strona i od czego się zaczęło demaskatorsto spisków.


Słuchaj Bimi - ty żartujesz sobie teraz. Skąd mam wiedzieć od czego zaczęła się twoja strona? Jestem tu nowy - zarejestrowałem się przed dwoma dniami. Na innych forach, gdzie bywam offtop jest ostro karany. Dlatego nie jestem przyzwyczajony do robienia go gdziekolwiek. Tu jest temat o Księżycu - więc gadam o Księżycu. Chcesz wiedzieć moje zdanie na temat 9/11 - zapytaj mnie w temacie 9/11. Przecież to logiczne. A ja zawsze odpowiem, jak mnie ktoś zapyta - tymczasem offtop zazwyczaj nie podtrzymuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och, Bimi. Zgodnie z taką logiką można także hipotetycznie założyć, że to właśnie Ty jesteś (pardon me) "pożytecznym idiotą" bo być może swoim fanatycznym podejściem do sprawy księżyca oraz maniakalnym wrzucaniem tej kwestii do jednego worka z 911 kompromitujesz 911 truth wobec tych, którzy nie podzielają twojego zdania w sprawie księżyca.
Jeśli nie masz racji w sprawie jednego to nie znaczy, że się mylisz w sprawie drugiego i vice versa.
Postaraj się to zrozumieć. Ja naprawdę jestem tutaj po to, żeby Ci pomóc... Wink [/GVideo]
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj Diadiuszka - co powiedziałem, to zdania nie zmieniam - tak uważam.

Chcesz, pisuj sobie na tym forum, rozmawiaj z innymi, jeśli będą chcieli, lub z agentem czy z xtc... Proszę bardzo. Skoro jesteś taki posłuszny zasadom forów to ufam, że bardzo nie naśmieciasz.

Ja jednak z tobą dyskutował nie będę, gdyż uważam, że nie jesteś tu po to po co twierdzisz że jesteś. Wiec nie zamierzam tracić na ciebie mego bezcennego czasu Smile Wolę pogadać z xtc, gdy tylko uda mi się nawiązać z nim kontakt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agent, powiedz mi proszę... co sprawiło że zacząłeś uważać że w pentagon uderzył boeing? teraz uważasz, że to "pułapka". rozumiem, że "pułapka" jak księżyc

Cytat:
swoim fanatycznym podejściem do sprawy księżyca oraz maniakalnym wrzucaniem tej kwestii do jednego worka z 911 kompromitujesz 911 truth
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitulacja w sprawie "ubeckiej mendy" przyjęta Cool

Bimi napisał:
Ja jednak z tobą dyskutował nie będę, gdyż uważam, że nie jesteś tu po to po co twierdzisz że jesteś. Wiec nie zamierzam tracić na ciebie mego bezcennego czasu Smile


Żadnej straty dla czytelników to nie oznacza Wink

Swoją drogą - ignorować czyjeś posty można i bez nazywania go "mendą" i bez robienia z siebie wielkiego bohatera słowa. Nawet chyba taka opcja jest na forum...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 20 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
agent, powiedz mi proszę... co sprawiło że zacząłeś uważać że w pentagon uderzył boeing?

Wszystko co miałem do powiedzenia w tej sprawie napisałem w innych miejscach na tym forum. Jesteś ciekaw - zapraszam do lektury.

Cytat:
teraz uważasz, że to "pułapka". rozumiem, że "pułapka" jak księżyc

Nie. Powtórzę ostatni raz: te dwie sprawy nie mają związku przyczynowo skutkowego i ew. "pułapką" może być tylko łączenie ich ze sobą.[/list]
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ciekawa strona
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile