W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chrzescijanstwo ma przed soba tylko sto lat  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1428
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3489
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:39, 22 Cze '08   Temat postu: Chrzescijanstwo ma przed soba tylko sto lat Odpowiedz z cytatem

Chrześcijaństwo ma przed sobą tylko sto lat

Chrześcijaństwo zniknie w ciągu stu lat - mówią ankietowani w Wielkiej Brytanii. Wychodzi na to, że największą szansą na przetrwanie religii na Wyspach są emigranci. Nie chodzi jednak ani o Polaków, ani o chrześcijaństwo. Zjednoczone Królestwo przechodzi na islam.

Badania przeprowadzono na zlecenie ortodoksyjnej organizacji żydowskiej Aish. Tylko jedna trzecia ankietowanych uważa, że duże religie, takie jak katolicyzm czy judaizm przetrwają próbę czasu i bedą praktykowane na Wyspach za sto lat.

Już teraz czterech na 10 pytanych deklaruje, że nie wybiera żadnej religii. Rabbin Naftali Schiff powiedział, komentując wyniki badań: "Wydaje się jasne, że religia, włączając w to judaizm, staje się nieatrakcyjna dla Brytyjczyków."

Jedyną religią, która notuje zauważalny wzrost wyznawców na Wyspach jest islam. Do 2035 roku liczba brytyjskich muzułmanów może się podwoić i osiągnąć prawie dwa miliony wyznawców - pisze "Daily Telegraph".

TOKU - Dziennik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:02, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zgodnie z planem. Akurat około roku 2100 skończy się Era Ryb symbolizująca Chrześcijaństwo. Nadejdzie jakaś nowa religia wraz z Erą Wodnika.

Widać że ludzie odchodzą od KK. Za panowania JP 2 to zostało spowolnione, ale B 16 jest na tyle kiepskim papieżem że teraz znowu ludzie odwracają się od tej instytucji wyznaniowej.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

era wodnika zaczyna sie 21.12.2012 a nie 2100 : P (ZEITERGEIST kłamie) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 22 Cze '08   Temat postu: Re: Chrzescijanstwo ma przed soba tylko sto lat Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:


Jedyną religią, która notuje zauważalny wzrost wyznawców na Wyspach jest islam. Do 2035 roku liczba brytyjskich muzułmanów może się podwoić i osiągnąć prawie dwa miliony wyznawców - pisze "Daily Telegraph".

TOKU - Dziennik


Ja bym tego nie demonizował, zdecydowana cześć ludności pochodzenia azjatyckiego to hindusi a nie muslimy.
Poza tym, młodzi, urodzeniu już na wyspach wcale się do swoich religii nie garną i rodzice mają dokładnie ten sam problem co katolicy 30 lat temu.
Są "wyspy" ortodoksyjnych żydów, katolików, muslimów i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
era wodnika zaczyna sie 21.12.2012 a nie 2100 : P (ZEITERGEIST kłamie) Smile


Na jakiej podstawie taki wniosek ? Miliony Katolików nie zmienią wiary w ciągu kilku lat.
Przyznam że nie jestem znawcom astrologii . Proszę mnie oświecić.

Cytat:
kalendarz majów konczy sie na tej dacie i to jest koniec ery ryb i poczatek ery wodnika :


To ja wiem. Ja się pytam o konkretne zjawiska astronomiczne czy jak kto woli astrologiczne świadczące na rzecz daty 2012. To że Kalendarz sie skończył nic nie oznacza. Może po prostu nie chciało im się go dalej prowadzić.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalendarz majów konczy sie na tej dacie i to jest koniec ery ryb i poczatek ery wodnika : P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:

To ja wiem. Ja się pytam o konkretne zjawiska astronomiczne czy jak kto woli astrologiczne świadczące na rzecz daty 2012. To że Kalendarz sie skończył nic nie oznacza. Może po prostu nie chciało im się go dalej prowadzić.


Na pewno nie jest tak że nie chciało im się go dalej prowadzić. Na tej dacie kończy też się kalendarz egipcjan i wielu innych cywilizacji.

Majowie oznaczyli datę 2012 jako "koniec". Mieli całkiem inne postrzeganie czasu, my postrzegamy czas jako coś ciągłego, oni jako cykl. Ich kalendarz to było jakby koło, które się zaczyna, następnie kończy i znowu zaczyna. (kończy się 2012 roku)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspy Islamskie?? Ale scenariusz, czytał ktoś może ,,Krzyżacki Poker" Dariusza Spychalskiego?? Czyżby Spychalski był prorokiem??




A to, że:

przebudzony napisał:
Miliony Katolików nie zmienią wiary w ciągu kilku lat.


Nijak ma się do faktu że nastanie wtedy nowa era. Era wodnika. Katolicy niech sobie wierzą w co chcą, zresztą jeżeli będą ,,prawdziwymi" katolikami, a nie katolami, to właściwie odczytają znaki o jakich mówił Chrystus i będą wiedzieli o co chodzi. Oni wcale nie mają zmienić wiary. Oni mają ją realizować a nie stać w miejscu i piepszyć cały czas te same farmazony.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chrzescijanstwo ma przed soba tylko sto lat
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile