W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Britney Spears jest Antychrystem?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1574
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 06 Mar '07   Temat postu: Britney Spears jest Antychrystem? Odpowiedz z cytatem

XTC, przyznaj się, skrzywdziłeś Britney Spears. Napakowałeś jej tych swoich głupot do głowy i biedna nie zniosła tego... Tak? Wink

http://www.bibula.com/new/display.php?textid=00923

Cytat:

Britney Spears: "Jestem Antychrystem"

Znana piosenkarka Britney Spears, przebywająca w klinice Promises Clinic w Malibu w stanie Kalifornia, po raz kolejny ukazała swój stan psychicznego rozstrojenia. 25-letnia Spears, lansowana przez media jako idol dzieci i młodzieży, umieszczona została w klinice, gdyż ukazywała tendecje samobójcze. Ostatni incydent każe postrzegać prawdziwe przyczyny desktrukcji tej młodej artystki. Jak donosi brytyjskie pismo News Of the World, Spears biegała po klinice z wymalowanym na ogolonej głowie napisem „666” wydając demoniczne okrzyki: „Jestem Antychrystem”, po czym po raz kolejny próbowała powiesić się. „Obsługa kliniki nie wiedziała co z tym przypadkiem zrobić” – stwierdzają przyjaciele Britney.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 06 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ oczywiście. Jest także cyklistką - o tyle groźną, że nie zakłada siodełka Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:14, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojejcia mówiłem WAM, że antychryst już istnieje pod postaciami ważnych osobistości życia publiczndego, medialnego czy muzycznego, a wy mi nie wierzyliście. Sprawa wygląda bardzo prosto, Britnej Spirs jest opętana przez szatana, a ta klinika w ktorej przybyla Britnej Spirs jest powiązana z zakonem iluminatów, ponieważ widziałem tą klinikę, gdzie tóż obok wejścia można zobaczyc symbol masoński.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musiała mocno przedawkować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.......
Cytat:
Britney łysa śpiewaczka
Czy to koniec kariery sławnej muzycznej gwiazdy?
Była bożyszczem milionów nastolatków, jej dynamiczne przeboje podbiły świat. Śliczna, jasnowłosa, pozornie dziewicza budziła zachwyt także konserwatywnych komentatorów. Teraz Britney Spears straszy ogoloną na zero głową jak stwór z innej planety. Z pięknej dziewczyny z sąsiedztwa stała się budzącym negatywne emocje dziwadłem. 25-letnia księżniczka muzyki pop trafiła do kliniki rehabilitacyjnej, podobno dobrowolnie.
.
....ciezkie jest zycie w USA......gdy sie wszystko wali i czlowiek znajdzie sie na dnie to zamiast pomocy dostaje za wszystko i za wszystkich niszcza depcza ...smaza go na powolnym ogniu ku uciesze widowni a potem robia wszystko zeby taki czlowieka wiecej sie nie podniosl.... co widac dobitnie na przykladzie Britney czy tez Michael Jackson........
Cytat:
Ślub odbył się w kalifornijskim Studio City w obecności tylko 23 osób. Britney zaczęła się troszczyć o karierę męża, który postanowił zostać raperem. Zaniedbała przez to własną, zresztą nie miała zbyt dużo czasu na śpiewanie. W ciągu 15 miesięcy urodziła dwóch chłopców – Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Dziennikarze zaczęli krytykować gwiazdę jako złą matkę – pewnego razu, uciekając samochodem przed natrętnymi fotografami, trzymała Seana na kolanach, a nie w foteliku dla dzieci. Innym razem zawiniła, gdyż podczas upału zabrała malucha na gorącą plażę. "Poprawnych politycznie" żurnalistów irytował papieros, niemal zawsze tkwiący w ustach Britney. Paparazzi prześladowali ją bez litości.
http://muzyka.onet.pl/0,1394516,wywiady.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.youtube.com/watch?v=-JKN21cAZvY&mode=related&search=
polak tak chyba nie potrafi? ( film przedstawia typowego niemieckiego , brzydkiego nastolatka z adhd i niedorozwojem jak maciek z klanu). Sorry, że nie na temat, ale skoro nasz kraj chce byc mocarstwem (megalomania) to ja chcem być żołnierzem tego kraju, gdyby ktoś nas zaatakował. WYKONAŁEM ZADANIE PANIE PREMIERZE ( GNIJE ZE SZWABÓW).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antenka




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xtc ja nie czaje twojej bazy.. kompletnie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weź pigułke .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnijesz ze szwabów?
stary już jestem troche, ale nigdy nie spotkałem słowa "gnić" w takim kontekście
w białymstoku się tak mówi, czy gdzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kononowicz mnie nauczył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też masz mentorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak na marginesie to Kononowicz to sprawa służb specjalnych ktore rządzą polską, aby odwrócic społeczenstwo od bieżących dużo powazniejszych spraw. Nic nie dzieje sie ot tak, a szczególnie w POLSCE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pleciesz bzdury
kononowicz to co najwyżej sposób na zarobienie forsy przez pewną grupkę ludzi. podobnie jak dolina rozpudy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już po"Kononie" słuch zaginął, więc to był wystrzał na jeden pocisk ( kilka tygodni), więc to musial być wymysł SS, no ale obrady okrągłego stołu chyba go nie wymyśliły!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 07 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xtc, ty sam jestes jak krzysztof kononowicz
zamiast tu spekulowac moze nam po prostu powiesz kto wymyslil ciebie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:34, 08 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....
Cytat:
polak tak chyba nie potrafi? ( film przedstawia typowego niemieckiego , brzydkiego nastolatka z adhd i niedorozwojem jak maciek z klanu). Sorry, że nie na temat, ale skoro nasz kraj chce byc mocarstwem (megalomania) to ja chcem być żołnierzem tego kraju, gdyby ktoś nas zaatakował. WYKONAŁEM ZADANIE PANIE PREMIERZE ( GNIJE ZE SZWABÓW).
...Czy Polak Potrafi?........ zapraszam do wysłuchania mp3 nagranego podczas gry jednego quakowca na Turnieju Red Faction.......http://80.55.143.106/~dziarski/dlaczego_quakeowcy_przegrali_na_turnieju_rf.zip.......ciekawe jaki moral bedzie po wysluchaniu Smile))..........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 23 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieee, Britni chyba nie jest, natomiast:


_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Britney Spears jest Antychrystem?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile