W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
żydowskie programy w telewizji publicznej  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3841
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 22 Cze '08   Temat postu: żydowskie programy w telewizji publicznej Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie ile osob piszacych te wypowiedzi zna osobiscie chociaz by jednego zyda?
Ja mieszkam w niemczech i bylem z zydami zaprzyjazniony i musze powiedziec ze sa to bardzo mili inteligentni ludzie ktorzy zyja swoim zyciem i nic ich nie obchodza zady swiatowe.
Nie zmienia to jednak faktu ze z posrod zydow wywodza takie chore umysly ktore faktycznie juz dopiely wlasciwie swego i zawladnely swiatem.
A to ludobujstwo ktorego zad Izraela dopuszczaja sie na bezbronych Palestynczykach i to wszystko uchodzi in bezkarnie.
Oj biada wam slepcy jesli jescze nie widzicie co sie wokol dzieje!!!
Ja jeszcze raz powtarzam niemam nic do narodu zydoskiego jako takiego tak jak do Amerykanskiego za zbrodnie na Ludzkosci.
Zaraz mi ktos pewnie zazuci jakie to zbrodnie dokonali Amerykanie przeciwko Ludzkosci
To wymienie chociazby bomby atomowe ktore to uzyli amerykanie przeciwko bezbronej ludnosci cywilnej jako jedyni dotychczas na tej planecie i do dzis uszlo im to zupelnie bezkarnie.
Ale wracajac do tematu nikt nie jest winien ze sie narodzil zydem polakiem czy amerykaninam.
Nie kazdy polak kradnie np. samochody chociaz tak nas widza niemcy.
Jednak czy mozna pozwalac zeby grupa degeneratow w prowadzala w zycie swoje podle plany ? A ze ci degeneraci wywodza sie akurat z narodu zydowskiego a nie naprzyklad z posrod aborygenow australijskich to z tego powodu mamy byc bierni?
to tak jakby niemcy nie mieli scigac polskich zlodzieji samochodow bo sie polacy moga poczuc urazeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:16, 22 Cze '08   Temat postu: Re: żydowskie programy w telewizji publicznej Odpowiedz z cytatem

Manix napisał:
Zastanawiam sie ile osob piszacych te wypowiedzi zna osobiscie chociaz by jednego zyda?


Ja znam, i mam coraz gorsze o nich zdanie... Poznałem osobiście rodzinę żydowska oraz środowisko w jakim żyją.
Powiem krótko na temat: tak jak podczas II wojny niektórzy Polacy wydawali żydów Niemcom, ja już ich rozumiem! I zaprzestałem potępiania.

Cytat:

Ja mieszkam w niemczech i bylem z zydami zaprzyjazniony i musze powiedziec ze sa to bardzo mili inteligentni ludzie ktorzy zyja swoim zyciem i nic ich nie obchodza zady swiatowe.


Ale byś się zdziwił ile o tobie wiedzą...
Żyd, zwłaszcza zagranicą nie będzie taki w stosunku do Polaka jak w Polsce! Polska to kraj w którym żydzi mają większe prawa niż w Izraelu!!! I dlatego takie masz odczucie. Ja poznałem kilkunastu żydów, którzy bezpośrednio do mnie zawsze byli eleganccy, kulturalni wręcz wymarzony "znajomy"...

Cytat:

Nie zmienia to jednak faktu ze z posrod zydow wywodza takie chore umysly ktore faktycznie juz dopiely wlasciwie swego i zawladnely swiatem.
A to ludobujstwo ktorego zad Izraela dopuszczaja sie na bezbronych Palestynczykach i to wszystko uchodzi in bezkarnie.


Bo żydzi to naród wybrany (zapytaj swoich znajomych!) i każdy inny jest dla żyda kimś niższym.

Cytat:

Oj biada wam slepcy jesli jescze nie widzicie co sie wokol dzieje!!!
Ja jeszcze raz powtarzam niemam nic do narodu zydoskiego jako takiego tak jak do Amerykanskiego za zbrodnie na Ludzkosci.


Błąd! Naród amerykański to jedno a decydenci to drugie! Sprawdź w czyich rękach są decyzje: finansowe, militarne, gospodarcze.
Powiem inaczej: ja tam do narodu amerykańskiego nic nie mam!

Cytat:

Zaraz mi ktos pewnie zazuci jakie to zbrodnie dokonali Amerykanie przeciwko Ludzkosci
To wymienie chociazby bomby atomowe ktore to uzyli amerykanie przeciwko bezbronej ludnosci cywilnej jako jedyni dotychczas na tej planecie i do dzis uszlo im to zupelnie bezkarnie.


Sprawdź twórców BA:))

Cytat:

Ale wracajac do tematu nikt nie jest winien ze sie narodzil zydem polakiem czy amerykaninam.


Tu pełna zgoda!
Tylko jedno ale... czy w tym zdaniu celowo nie dałeś przecinka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:18, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
W telewizji publicznej sprzedaje się zazwyczaj to, co przynosi dochód.
Nie sądzicie chyba, że Polacy przestawią się na święta żydowskie.
Co w tym złego, niech sobie nadają. Skoro za to zapłacą, to jestem za.


Porozumienie zawarto na czas nieokreślony. Programy będą realizowane przez wewnętrzne lub zewnętrzne zespoły producenckie i finansowane przez Telewizję Polską.
Czyli przez wszystkich:)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:37, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara
Cytat:
Tańcząca, nie wrzucaj wszystkich Żydów do jednego worka. Poza Izraelem, sjonistami i ich spiskami istnieją też inni Żydzi, których zbrodnią jest to że są inni, choć nie robią nikomu nic złego. Miałam kiedyś w szkole koleżankę Żydowkę, bardzo ją lubiłam. Jej rodzina wyemigrowała do Izraela, a ona została w Polsce z matką i braćmi. Wielu tak zrobiło, mogli wyjechać a zostali. Może po prostu czuli się też Polakami. Dlatego trzeba ich zostawić w spokoju. Na tym forum są osoby czytające takie internetowe szmatławce jak "polonica", czy "bibula". Te strony manipulują i podsycają nienawiść. Więc przykro mi, ale dyskusje z takimi osobami nie mają wartości.


Swoje wnioski wysuwasz znając jedną osobę! Nawet jej dobrze nie znasz, nie wiesz, jak sama napisałaś dlaczego nie wyemigrowała, poznaj 100 żydów i wyciąg wnioski!
Ja nie mówię, by ich w spokoju nie zostawiać, ale by mierzyć odpowiednią miarą.
Znasz jedną osobę, może akurat jest OK! Co absolutnie nie zmienia zachowania tej nacji.

Cytat:

Merdek,nie Żydzi rządzą Polską, tylko Watykan. I tylko ślepi i głupi tego nie widzą. To nie Izrael jest najbogatszym państwem świata, tylko Watykan. Jak politycy mają problem, to nie idą na kolanach do synagogi, tylko na Jasną Górę. Krążą plotki, a może to nie plotki, że Bush przeszedł tak jak Blair na katolicyzm. Gdyby Polską rządzili Żydzi nie byłoby tego fundamentalnego katolicyzmu.


W Polsce mamy dziś walkę między "czarnymi" a "żydami" o władze.
To, że rządy jeżdżą na Jasną Górę wynika z tego, ze Polskie społeczeństwo to mimo wszystko w większości katolicy (bez znaczenia na stopień praktyki) i nic poza tym.
Kościół ma wpływ na "szarych" obywateli, ale społeczeństwo nie ma wpływu na finanse...
W Polsce mamy typowy Status Quo.
To czy "wielcy" przechodzą na daną religie wynika wyłącznie z przyczyn public relations, bo zarówno jeden jak i drugi ma tylko jednego bożka... władze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goral, nie znam dobrze Żydów, ale dzieki bogu nie jestem zarażona syfilistyczną nienawiścią do nich. Natomiast znam dobrze Polaków. Jedno wielkie dno. Powiecie że nie wszyscy Polacy sa jednakowi. Tak, ale ich jest niewielu. Natomiast najbardziej widać prostactwo. Widzę to na własnym podwórku, w mieście w którym mieszkam, widzę to prostactwo u polityków, którzy są przecież wybrańcami Polaków, widziałam to też u Polaków za granicą. Niestety wielu Polaków to pyszałki, bez odrobiny krytycyzmu wobec siebie, ale nie zostawiający suchej nitki na innych. Przykładem są tu zachowania kibiców, po meczach polskich na Euro i błyskotliwa wypowiedż Tuska. Polak w wywyższaniu się, może nawet jest lepszy od Żyda. Bo u nich to może wynika z ich kultury czy religii. U nas to jest tylko fałszywie pojęta duma narodowa, pomieszana z kompleksami. Wystarczy spojrzeć na tych co reprezentują Polskę - Kaczyńskich, Wałęsę. Typowe pyszałki - opałki. Problem nie tkwi u Innych, tylko w Polakach. I jeśli chcą zmienić świat, to powinni zacząć od siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 22 Cze '08   Temat postu: Re: żydowskie programy w telewizji publicznej Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Bo żydzi to naród wybrany (zapytaj swoich znajomych!) i każdy inny jest dla żyda kimś niższym.


Jak dla katolików, tylko oni tego wprost nie przyznają. Robi to za nich termin "nawrócenie". Skoro mówi się o kimś, że się nawrócił i stał się lepszy - a dla katolika właśnie tak to wygląda - to logicznym jest, że nie-katolik jest "niepełnosprawny", gorszy.
Dla katolika człowiek spoza KK jest "inszy". Zapytajcie na wsi, w mieście, wszędy.
Jaki kraj, taka krytyka syjonizmu. W Polsce jest to w większości zaściankowe, prostackie bluzganie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral napisal
Cytat:

Ale byś się zdziwił ile o tobie wiedzą...
Żyd, zwłaszcza zagranicą nie będzie taki w stosunku do Polaka jak w Polsce! Polska to kraj w którym żydzi mają większe prawa niż w Izraelu!!! I dlatego takie masz odczucie. Ja poznałem kilkunastu żydów, którzy bezpośrednio do mnie zawsze byli eleganccy, kulturalni wręcz wymarzony "znajomy"...

No takich praw jak w niemczech to chyba nie maja na calym swiecie tutaj sa zwolnieni od podatkow maja swoje programy w poblicznej telewizji za ktora musze placic i w ktorych to sie caly czas obuzaja na wszystko ale to juz o taki drobnostki ktore rozdmuchuja do wielkich antysemickich afer ze mnie krew zalewa Confused
np. jedna reporterka wypowiedziala sie w reportazu ze za Hitlera byla lepsza polityka rodzina w niemczech jak teraz to wyleciala z na psyk z telewizji z wilczym biletem i zydowskie gazety takie jak bild rozdmuchaly to do takiej afery ze jak mogla taka nasistka i atysemitka w telewizji pracowac itp.
A praktycznie cala prywatna telewizja w niemczech i prasa ta takzwana opiniotwurcza jest w renkach zydow.
Axel Springer Verlag zydowski info monopolista do ktorego nalezy np. Spiegel Bild i Fakt w polsce krotko przed EM napuszczal palakow na niemcow i odwrotnie najpierw psali w fakcie takie artykuly
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....rosic.html
a pozniej w artykulach w Bildzie sie na to obuzali.
Oni uwazaja nas naprawde za stado baranow.
zastanawiam sie czy nie bez racji skoro tak latwo dajemy soba manipulowac?
I jak ktos tylko troszeczke na wyobraznie to wie poco to robia.
Przypomne tylko ze ma powstac jedna armia europejska i wraze jakis wybuchow niezadowolenia np. w niemczech wysle sie polakow naprzyklad do tlumienia zamieszek i bedzie im napewno lepiej strzelac do niemcow jak do do wlasnego narodu i oczywiscie na odwrot.
Historia lubi sie powtarzac przypomnijcie sobie jak to do czechoslowacji wysylalo sie czolgi za czasow komuny.
goral ty mnie chyba zle zrozumiales i to w calej rozciaglosci mi nie musisz tlumaczyc kto stoji za tym wszystkim.
Mi chodzi tylko o to ze nikogo nie mozna przesladowac tylko z tego powodu ze jest naprzyklad zydem, czy czarnym.
Tym bardziej ze sami zydzi miedzy soba nie sa jednolici np. ci co tu mieszkaja w niemczech nie moga patrzec na tych ktozy ostatnio tu przyjezdzaja z bylego ZSRR.
na koniec jeszcze ciekawy malo znany film z dzialalnosci grupy zbrodniczych zydow.
http://video.google.de/videoplay?docid=6118144849760405404&hl=de
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dwa krótkie cytaty:

"Upadek radzieckiego komunizmu, a z nim upadek całego powojennego porządku w Europie, spowodował tektoniczne przesunięcia w całym porządku światowym. Porządek ten nie osiągnął jeszcze nowego stanu równowagi, jest dalej w ruchu, a jego płyty wzajem się przesuwają. Polska jest umiejscowiona jak najniekorzystniej, bo między nimi. I są tendencje, by ów stan równowagi uzyskać naszym kosztem.


Podstawianie Polski zgadza się z interesem Żydów amerykańskich, bo ich jednoczy, wskazując wspólnego i dogodnie słabego przeciwnika. Odpowiada też Niemcom, bo odciąża ich od strasznego brzemienia winy za II wojnę światową i jej skutki. Jest na rękę Rosjanom i Ukraińcom, bo relatywizuje ich zbrodnie wobec nas. I jest też na rękę wielu innym narodom europejskim, które kataklizm Wielkiej Zagłady tak lub inaczej wciągał w swoją orbitę: Francuzom, Austriakom, Belgom, Holendrom, Węgrom, Litwinom, Łotyszom. A także od tej strony samym nawet Żydom, których stawiał nieraz w położenie ofiary i współsprawcy jednocześnie. (Przejmującym świadectwem takiego położenia jest wspomnienie Calela Perechodnika, żydowskiego policjanta w getcie otwockim.) Wszystkim im jest wygodnie, by odium skupiło się na kimś innym - a Polska propagandowo jest im ustawiona wprost idealnie: przez fakt, niby mało istotny, że technicznie i fizycznie Wielka Zagłada została dokonana właśnie na jej ziemi. Cóż więc łatwiejszego, niż pogadywać o "polskich obozach śmierci", a w razie czego wykręcić się potem sianem, że miało się przecież na myśli "nazistowskie obozy w Polsce". Operacja jest prosta i bezpieczna - a smród pozostanie przy Polakach."

i dalej:

"W tym, by z Polski zrobić zlewisko duchowych nieczystości całej Europy, zainteresowanych jest wielu. Są w dodatku w sytuacji propagandowo komfortowej, podczas gdy my jesteśmy w wysoce niezręcznej. Nie tylko bowiem jakikolwiek nasz opór zostanie natychmiast okrzyknięty jako objaw ksenofobii, nietolerancji i „polskiego antysemityzmu”. Okrzyknięta i roztrąbiona na cały świat zostanie już każda próba trzeźwego rozważenia sprawy na jakimkolwiek forum. Wszelki nasz opór będzie tłumiony w zarodku."

calość jest tutaj:

http://www.abcnet.com.pl/node/3076[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Np Ku Klux Klan w Ameryce mordował tylko czarnych.



Ciezko ci to bedzie udowodnic. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Merdek,nie Żydzi rządzą Polską, tylko Watykan. I tylko ślepi i głupi tego nie widzą. To nie Izrael jest najbogatszym państwem świata, tylko Watykan.


Udowodnij to, podaj liczby... czekam/y


Lara napisał:
Jak politycy mają problem, to nie idą na kolanach do synagogi, tylko na Jasną Górę.


Chyba przed wyborami... Wink


Lara napisał:
rządzili Żydzi nie byłoby tego fundamentalnego katolicyzmu.


"fundamentalny" - podstawowy, solidny, mocny, zasadniczy za slownikiem pwn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franek,tak, lepiej będzie katolickiego fundamentalizmu, lub katolickiego fanatyzmu. A co do dowodów, to nie mam zamiaru nikomu niczego udowadniać, zwłaszcza ludziom krótkowzrocznym. Mamy wolność słowa na tym forum, więc napisałam co myślę. A może po prostu powinieneś sprawić sobie okulary, żeby lepiej widzieć co się dookoła dzieje. Ja nie widzę w Polsce drugiego Izraela, natomiast widzę drugi Watykan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz:
1)
Cytat:
Ja ciągle piszę, żeśmy naród ludzi wypierających, idealizujących, projektujących na innych swe wady, z kompleksem niższości na pochylonych czołach

ok co nie zmienia faktu, że nie odpowiedziałeś mi co z tą prawdą o sobie mamy zrobić?
Wysłać cały naród na terapie i przepracować ich projekcje? Poza tym , nasuwa się pytanie jaki naród nie stosuje tych mechanizmów obronnych?
2)
Cytat:
Dla katolika człowiek spoza KK jest "inszy". Zapytajcie na wsi, w mieście, wszędy.
Jaki kraj, taka krytyka syjonizmu. W Polsce jest to w większości zaściankowe, prostackie bluzganie.

Ulalala Tomkiewicz cóz za genaralizacja!
Lara:
1)
Cytat:
Tańcząca, nie wrzucaj wszystkich Żydów do jednego worka

Jakbyś nie zauważyła Lara to wziełam słowo ''Zydów'' w cudzysłow--->patrz mój wczesniejszy post do którego masz zastżeżenie. Wiec mi tu nie imputuj.
2)Poza w swoich postach bardzo generalizujesz i podajesz swoją subiektywną opinię bez konkretów:
Cytat:
Największym śmietnikiem na tym forum są posty ludzi pełnych nienawiści do Żydów. I co najdziwniejsze, że są to fanatyczni wyznawcy przecież tego samego co Żydzi boga
generalizacja i oskarżanie nie wiadomo kogo?
Cytat:
Skoro Polacy są rasistami
jacy Polacy?
Cytat:
Te strony manipulują i podsycają nienawiść. Więc przykro mi, ale dyskusje z takimi osobami nie mają wartości
. Dla kogo nie mają wartości?
Cytat:
Natomiast znam dobrze Polaków. Jedno wielkie dno. Powiecie że nie wszyscy Polacy sa jednakowi. Tak, ale ich jest niewielu. Natomiast najbardziej widać prostactwo.

Znowu generalizacja - brak konkretnych przykładów
Zapraszałm Cie juz żebyś wypowiedziała sie na temat Polaków w założonym przeze mnie wątku , ale nie skorzystałaś. Wolisz bluzgać na Polaków tam i ówdzie i dość często!
re-ligio
wypowiedz na post Lary:
Cytat:
Chyba pomyliłaś kraje powiem jedno WON do Izraela Żydówko!

Brak kultury re-ligo!!!!!! WON za poglądy???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca, jeśli chodzi o moje wypowiedzi, to wypowiadam się spontanicznie tam gdzie chcę, a nie na komendę.Nikt mną nie będzie manipulował. A co do "bluzgania", to przypomniały mi się słowa Rydzyka, że jak można nazwać szambo perfumerią. Smile Skoro jestem Polką i mieszkam w Polsce, to uważam że mam prawo krytykować to co się tu dzieje. Gdybym akceptowała pewne rzeczy, to by znaczyło że się z nimi identyfikuję. A ja jestem daleka od konformizmu. Dlatego szambo zostanie szambem, a perfumeria perfumerią. Zastanawiam się do jakiej kategorii zakwalifikować takie osoby jak "re-ligio"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara , a z czym lub z kim Ty sie identyfikujesz jeśli myślisz o Polsce lub o Polakach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 22 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mnie dzisaj zmrozilo
Ale mimo wszystko na poczatku chce zaznaczyc ze nadal wieze w ludzi i nie mozna wszystkich zaszufladkowywac.
Ale o co chodzi. - wiec rozmawialem dzisaj z moim przyjacielem zydem o tym wszystkim co sie w tej chwili na swiecie dzieje i otym co sie na forach takich jak te pisze no i po tej rozmowie juz nie jest moim przyjacielem. Bo jestesmy po prostu po ruznych stronach barykady.
Jest to bardzo inteligentny facet z ktorym moglem sie zawsze dogadac ale to co dzisaj od niego uslyszalem po prostu nie moge przyjac.
On uwaza najzwyczajniej ze co ja sie martwie o inych i jak juz wiem o co chodzi to sie mam martwic o siebie i moja rodzine i ze jest w tej chwili ponad 6miliardow ludzi a na poczatku zeszlego stulecia bylo niecale 2 miliardy na swiecie i ktos musi zrobic z tym pozadek i oni jako narod wybrany maja do tego nie tylko prawo ale i obowiazek bo nik iny niebyl by w stanie tego zorganizowac i ludzkosc jak komurka rakowa zniszczyla by ziemie i nakoncu siebie.
To byla dluga rozmowa i nie brakowalo w niej argumentow nie do odzucenia ktore mi przedstawil jednak co mie zmrozilo o to ze odczulem z jego strony z traktuje cala polulacje ludzka jak stado bydla, przetwazaczy chleba w guwno i ze niewiadomo poco to takie zyje.
Kiedys tez nialem tekie odczucie jak bylem u lekaza z czlonkiem rodziny chorym na raka ten lekaz tez tak bez uczuciowo traktowal chorych jak by go cos takiego jak rak nigdy nie moglo spodkac i czy kos padnie za miesac czy za pare lat to jaka to ruznica.
Ja jednak nadal wieze w ludzi i uwazam ze nie wszyscy zydzi tak mysla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca, na pewno nie z pseudo prawdziwymi Polakami do których na pewno i Ty należysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu mi imputujesz Lara Laughing

P.S ok zakończyłam juz dyskusje z mojej strony mówię STOP I PASS Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Tańcząca, na pewno nie z pseudo prawdziwymi Polakami do których na pewno i Ty należysz.

Potrafisz zacietrzewić się jeszcze bardziej? Bo juz Ci piana z ust leci! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bye-bye Exclamation Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manix dziwny jesteś.
Ja tam nic szczególnego do tego narodu nie mam, jednak chociaż jestem przyjaźnie nastawiony, to nie mam żadnego żydowskiego przyjaciela. Smile

Ty napalony antysemita, masz żydowskich przyjaciół?.
I to pech chciał, że do wczoraj ?
Bez kitu chłopcze.

Zresztą, żydzi to cwany naród. Jednak ponieśli jedną wielką klęskę, w czasie II wojny.
Tym razem będą mieli oczy szeroko otwarte na podobne zagrożenie.
Nie zdziwił bym się, gdyby puszczali takich prowokatorów, typu Manix, czy Leszek Bubel, aby sprawdzić poziom nastawienia społeczeństwa Polskiego.
Teoretycznia, gdyby pojawiła się jakaś grupa, aktywnych antysemitów, którzy będą chcieli robić w kraju jakiś przewrót, to gdzie się najpierw udadzą ? Do Leszka Bubla. Smile
I wszystko będzie jasne.
To taka, czysto teoretyczna hipoteza... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co zrobić Tańcząca pytasz ?
Wiedzieć.

ps: Czytajcie sobie od czasu do czasu książki Alice Miller. Może jakieś trybko zaskoczy - BOLEŚNIE chciałem zauważyć, ale potem.....

( bez odbioru )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manix napisał:
No i mnie dzisaj zmrozilo
(ciach)
Jest to bardzo inteligentny facet z ktorym moglem sie zawsze dogadac ale to co dzisaj od niego uslyszalem po prostu nie moge przyjac.
On uwaza najzwyczajniej ze co ja sie martwie o inych i jak juz wiem o co chodzi to sie mam martwic o siebie i moja rodzine i ze jest w tej chwili ponad 6miliardow ludzi a na poczatku zeszlego stulecia bylo niecale 2 miliardy na swiecie i ktos musi zrobic z tym pozadek i oni jako narod wybrany maja do tego nie tylko prawo ale i obowiazek bo nik iny niebyl by w stanie tego zorganizowac i ludzkosc jak komurka rakowa zniszczyla by ziemie i nakoncu siebie.
To byla dluga rozmowa i nie brakowalo w niej argumentow nie do odzucenia ktore mi przedstawil jednak co mie zmrozilo o to ze odczulem z jego strony z traktuje cala polulacje ludzka jak stado bydla, przetwazaczy chleba w guwno i ze niewiadomo poco to takie zyje.


Przynajmniej już wiesz.
Ja poznałem rodzinę żydowska, wcale nie ortodoksów, i trochę im się przyglądałem a też sporo nauczyłem(!). To o czym piszesz, już wiedziałem dawno. Dokładnie takie jest traktowanie innych przez żydów.
I tak jak napisałeś, w kontaktach osobistych, żyd zawsze będzie elegancki, nie krzyknie, nie zbluzga... będzie dosłownie super kultura jegomość. Tyle, że to pozory.
Dla żyda przyjacielem - za dużo powiedziane, znajomym i "równym" będziesz tak długo jak on zdecyduje, że mu to na rękę.
Zauważcie, że najczęściej zmieniają nazwiska właśnie żydzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:38, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro zastanawiam sie na jakiej podstawie posadzasz mnie o antysemityzm?
Za moja obiektywnosc?
Czy jak by to byli naprzyklad Japonscy Yakuza to by mozna bylo o tym pisac?
A jak sa to akurat zydzi to nie wolno bo to antysemityzm?
Czy przypadkiem sam nie jestes zydem i dlatego czujesz sie urazony.
Inego wytlumaczenia naprawde niemam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:41, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Manix dziwny jesteś.
Ja tam nic szczególnego do tego narodu nie mam, jednak chociaż jestem przyjaźnie nastawiony, to nie mam żadnego żydowskiego przyjaciela. Smile


Nieznane to jest dla ciebie, więc jedynie znasz to z opowiadań zarówno jednej jak i drugiej strony. Wcale ci się nie dziwie, to normalne zachowanie, mam nadzieje, że nie będziesz mieć tej "przyjemności" weryfikacji która strona ma racje. Bo nie ma nic gorszego jak rozczarowanie.

Cytat:

Ty napalony antysemita, masz żydowskich przyjaciół?.
I to pech chciał, że do wczoraj ?
Bez kitu chłopcze.


Można być antyhitlerowcem i mieć przyjaciół z Niemiec, tak samo można być antysemitą i mieć przyjaciół żydów. Jedno drugiego nie wyklucza. Napisał, że pogadał ze swoim przyjacielem o tematach wcześniej nie poruszanych i go wmurowało... to też nic dziwnego...
przynajmniej dla mnie.
Osobiście np. uwielbiam chleb żydowski:) żydzi są w tym najlepsi na świecie. Większość recept w Polsce to "spadki" pożydowskich piekarni. To też nie oznacza, ze musi się to wykluczać.
Mentalność żydów jest taka jaka jest i jest paskudna. Tak jak ci napisano, oni (żydzi) są narodem wybranym, reszta to banda niewolników traktowana na równi z psem.
Taką mentalnością karmi się dzieci żydowskie.

Cytat:

Zresztą, żydzi to cwany naród. Jednak ponieśli jedną wielką klęskę, w czasie II wojny.
Tym razem będą mieli oczy szeroko otwarte na podobne zagrożenie.


Podaj choć jedno żydowskie nazwisko, które liczyło się przed wojną a którego rodzina została zgładzona?
Ilu bankierów (nie mylić z pracownikami banku) ilu (wg. dzisiejszego słownictwa) biznesmenów? Ilu decydentów ówczesnej gospodarki?
Znajdź proszę takie nazwiska, rodziny.

Cytat:

Nie zdziwił bym się, gdyby puszczali takich prowokatorów, typu Manix, czy Leszek Bubel, aby sprawdzić poziom nastawienia społeczeństwa Polskiego.
Teoretycznia, gdyby pojawiła się jakaś grupa, aktywnych antysemitów, którzy będą chcieli robić w kraju jakiś przewrót, to gdzie się najpierw udadzą ? Do Leszka Bubla. Smile
I wszystko będzie jasne.
To taka, czysto teoretyczna hipoteza... Smile


Nagonki robi się by utwierdzić społeczeństwo w przekonaniu, że tak jak jest, jest lepiej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:58, 23 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadłeś. Smile
Jestem nawet obrzezany. Zajebista sprawa. Powinieneś spróbować. Wink

Jestem oczywiście polakiem, katolik z urodzenia. Smile. Ale swego czasu zajmowałem się historią, żydów, z naszej miejscowości. I polacy nie wypadli tutaj najlepiej. Dwa przypaki, kiedy rodacy z mojej miejscowości, przyprowadzili niemców, gdzie, ukrywali się, żydzi, wszystkich rozstrzelano.
Wywieziono stąd jakieś 200 rodzin, wszyscy poszli do gazu...
W związku z tym, że zajmowałem się historią, pozostało takie współczucie dla tych ludzi.
Bardziej znam żydów, pod kątem historycznym niż współczesnym.
Ale każdego oceniam po tym jakie ma poglądy, lub jakim jest człowiekiem,
Np. na podstawie wątku o halucynogenach, wg mnie:
profesor Benny Shanon z uniwersytetu w Jerozolimie,
to bystry facet, a rabin Yuval Sherlow - głupi but.
Ja oceniam to tak. Ale na pewno większość gorliwych katolików mimo, że nie nie lubią, żydów, powiedzą, że jest dokładnie odwrotnie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


żydowskie programy w telewizji publicznej
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile