W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
co robic sprzecznego z systemem?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1345
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nvtru




Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 25 Mar '21   Temat postu: co robic sprzecznego z systemem? Odpowiedz z cytatem

zastanawia mnie taka oto kwestia: jak zarabiac nie wspierajac systemu i robic cos sprzecznego z nim? W gre wchodza jedynie legalne rzeczy.
Szukam czegos dla siebie i moze ktos cos podpowie Smile I moze przyda sie innym. Z gory mowie, ze nie chce zarabiac na duchowosci, to nie dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 25 Mar '21   Temat postu: Re: co robic sprzecznego z systemem? Odpowiedz z cytatem

nvtru napisał:
zastanawia mnie taka oto kwestia: jak zarabiac nie wspierajac systemu i robic cos sprzecznego z nim? W gre wchodza jedynie legalne rzeczy.
Szukam czegos dla siebie i moze ktos cos podpowie Smile I moze przyda sie innym. Z gory mowie, ze nie chce zarabiac na duchowosci, to nie dla mnie.


pierw zrozum czego chcesz i o czym piszesz?
jak legalne to systemowe.
dla ułatwienia, możesz kraść i pozbywać kradzionego za opłatą, tak wielu robi i żyje w zgodzie z systemem, czyli legalnie, jednocześnie unikając wspierania systemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 25 Mar '21   Temat postu: Re: co robic sprzecznego z systemem? Odpowiedz z cytatem

nvtru napisał:
zastanawia mnie taka oto kwestia: jak zarabiac nie wspierajac systemu i robic cos sprzecznego z nim? W gre wchodza jedynie legalne rzeczy.
Szukam czegos dla siebie i moze ktos cos podpowie Smile I moze przyda sie innym. Z gory mowie, ze nie chce zarabiac na duchowosci, to nie dla mnie.
W Polsce ,czy gdzie? Jeżeli w Polsce , kup ziemię i zostań tzw. rolnikiem . Jesteś w pewien sposób obok systemu ,są pewne możliwości uczciwie pracować i nie brudzić sobie karmy. CBD coraz popularniejsze i legalne . Albo zacznij ostro symulować ,wyrobią ci żółte papiery,dostaniesz rentę zdrowotną ,będziesz jebał system pod prąd ,ale karma może się zemścić . Albo zostań żebrakiem , 3 godziny dziennie starczy w dużym mieście . Kurwa ,a masz jakieś zainteresowania,talent? Jak nie ,to emigruj do Chin i zatrudnij się w cyrku jako biały człowiek klaun , oni lubią śmiać się z białych przegrywów .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 23:45, 25 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo...
możesz zatrudnić się jako dawca w banku spermy, będziesz pieprzył system i brał za to kasę, zupełny legal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 00:41, 26 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołącz do amiszów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 27 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję ,że nvtru to nie syn dziobaka albo nutrii i odpisze jakie posiada zainteresowania i talenty wrodzone lub rozwijane . Temat zaraz umrze śmiercią przedwczesną , jeżeli sam autor go olewa. Trochę inwencji , wiesz coś od siebie ,wtedy może być ciekawie i inspirująco ,
Aha,przypomniało mnie się : możesz legalnie zostać żigolakiem i zabawiać starsze bogate Panie czarne,białe,kolorowe na całym świecie .Wymagana kondycja i aparycja .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nvtru




Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 28 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys mialem pewien talent do brania narkotykow i nie tylko brania Smile Ale tego talentu juz raczej nie rozwine. Trzeba miec warunki do tego. Wpakowalem sie w pewne klopoty przez systemowa rodzine Sad Po za tym mowa byla tylko o legalnych rzeczach. Znam sie troche na komputerach, ale nie jakos bardzo. Ogolnie to jestem ofiara systemu edukacji, ktory pozostawil mnie po latach rycia bani bez jakis specjalnych umiejetnosci, zdolnosci, czy pasji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 08 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarabiaj, wzrastaj, na sobie, Kształć się w każdej dziedzinie wiedzy jak trivium i quadrivium, przykład, ale nie ubieraj tego w schemat czy gotowiec, ludzie ogni byli trochę bardziej świadomi, ale te same katy tę świadomość tłamsiły , ktoś to nazwał, nie Ty, sam wiesz, a raczej powinieneś wiedzieć co jest niezbędne abyś żył sobą. Obudzi to w Tobie świadomość. Zysk, "pieniądze" , dobra materialne to ino idea, ideologia kogoś kto wpadł na to przed Tobą i chce Ci to narzucić. Systemu w którym tkwisz nie zmienisz ponieważ to nie Ty, to nie Twój pomysł i nie widzisz nic poza nim, chcesz być częścią czyjeś chorej gry? Brak ciepłej wody, cz prądu. Tej czy tamtej persony, nie Ciebie . Kiedyż to stało się normą. Dawno temu. Jeżeli naprawdę chcesz wiedzieć to się dowiesz. Wymaga to czasu i szczerej chęci.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 08 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz zarabiać na tym to ja na ten przykład gdy korzystam z komunikacji miejskiej to nie kupuje biletów, im więcej kursów tym więcej kasy w kieszeni, tak z pięć godzinek dziennie poświęcić na przemieszczanie sie to sie może całkiem pokaźna sumka uzbierać w ciągu dekady. Tylko należy pamiętać by odnośnikiem nie był bilet miesięczny a jedno razowy.

ps. i by jak najczęściej zmieniać autobusy i tramwaje, najlepiej co przystanek.
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 10 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz bardzo serio ci odpiszę , jest tak,że już gówno się nie ima,nawet jak idziesz przez ściek. zostań mnichem .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


co robic sprzecznego z systemem?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile