W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jak przetrwać @ XII 2012 i nieco po ?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1320
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uwazasz, ze kataklizmy w zwiazku z znalezieniem sie planety X blisko nas za prawde (skrywana tajemnica NASA w celu unikniecia paniki) ?
tak
37%
 37%  [ 6 ]
nie
62%
 62%  [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 16

Autor Wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 16 Cze '08   Temat postu: Jak przetrwać @ XII 2012 i nieco po ? Odpowiedz z cytatem

1. Obejrzyjcie: http://pl.youtube.com/watch?v=jCY0I3rgOXU&feature=related
Jak przetrwac te kataklizmy, ktore nastapia (chce byc w tej 1/3 ludnosci) - wydaje mi sie to calkiem prawdopodobne, ze moze cos takiego istniec; zwlaszcza, ze wszedzie trabia od zarania dziejow o 2012 i przejsciu do nowej ery kalendarzowej. Cos w tym jest.

Jak przetrwac ?!
Jakies solucje ?

-------------------------------------------

2. Niedlugo zostanie wprowadzony codex alimentarius, a pokarmy zostana zubozone w skladniki odzywcze, co mozna zrobic ?

-------------------------------------------

3. http://wiadomosci.onet.pl/1769581,11,item.html
Cytat:
Totalna wojna z Kościołem?
Jerzy Wenderlich
TVN24

Ochrona prawna dla ateistów, usunięcie symboli religijnych z urzędów, refundowanie antykoncepcji i ułatwienie aborcji - "Newsweek" zdobył dokumenty programowe SLD, które pokazują nową linię partii. Co na to politycy Sojuszu? - Sojusz na wojnę z nikim nie chodził, nie chodzi i nie będzie chodził - powiedział Jerzy Wenderlich w programie TVN24 "Kawa na ławę".
- Ja się jednak nie odżegnam od rozmowy na temat rozdziału państwa od Kościoła. Ja się nie zgadzam jeśli mówimy o religii na maturze, a PO stwierdza, że to rozważy. Jeśli mówimy o dramacie 14-latki, która nie może legalnie, zgodnie z prawem przeprowadzić aborcji, to ja się też nie zgadzam - mówił Wenderlich o jego stosunku do Kościoła i jego rozdziału od państwa.

– Ja pana proszę, żeby pan się zachowywał symetrycznie. Tam wokół tej dziewczyny pojawiło się wiele harpii aborcyjnych. Ale to co Sojusz proponuje – usunięcie kapelanów, krzyży, nie finansowanie szkół katolickich – to powrót do czasów Bieruta - skomentował słowa Wenderlicha wicemarszałek Sejmu, Stefan Niesiołowski. - Przecież takich pomysłów nie było od kiedy kardynał Wyszyński wyszedł z więzienia. To jest ucieczka SLD od bezideowości, nie mając żadnego programu ani pomysłu na politykę idziecie na wojnę z Kościołem - mówił polityk PO.

Kościół i państwo - osobno?

Wicemarszałka poparł pośrednio Michał Kamiński, minister w kancelarii prezydenta. – W polskim wojsku służą kapelani takich wyznań jakich są żołnierze, nie tylko katolicy. Dlaczego funkcjonariusze państwowi nie mieliby uczestniczyć w mszach? Przecież prezydent Kwaśniewski, który mówił o sobie, że jest niewierzący, uczestniczył w mszach świętych i uroczystościach kościelnych. To był wyraz jego szacunku dla większości katolickiej w Polsce - powiedział Kamiński, na co Wenderlich odparł tylko, że "cieszy się, że Kamiński docenił prezydenta Kwaśniewskiego".
REKLAMA Czytaj dalej
REKLAMA

Obecny w studio Tadeusz Cymański z PiS stwierdził z kolei, że "przy tym co ostatnio wyprawia Grzegorz Napieralski, pan Wenderlich jest jagnięciem, gołąbkiem". Michał Kamiński uznał jeszcze, że w kwestiach światopoglądowych i religijnych Polska osiągnęła kompromis, którego warto się trzymać.

"Nie znajduję w sobie siły, żeby krytykować premiera"

Na początku programu politycy mówili jednak o piłce nożnej, meczu Polska - Austria i decyzji sędziego Howarda Webba, który dyktując rzut karny dla Austrii, "odebrał" Polsce zwycięstwo. Premier Tusk powiedział później, że "chciał go za to zabić". – Nie ma o czym mówić. Przecież powiedział, że mówił to jako kibic. Serce mówiło co innego, rozum co innego. Trudno, gramy nadal. Nie róbmy z tego narodowego dramatu - bronił premiera Stefan Niesiołowski.

Według Tadeusza Cymańskiego "tak się mówi, np. uduszę pana, panie marszałku". - To jest przykład jak bardzo trzeba ważyć i uważać co się mówi. Od kiedy standardy zostały obniżone, trzeba uważać co się mówi, kto mówi i w jakiej okoliczności. Premier się jednak naciął - powiedział polityk PiS.

Michał Kamiński powiedział natomiast, że premier "źle powiedział, ale nie znajduję w sobie siły, żeby go za to krytykować". - Człowiek jest człowiekiem. Ja po raz pierwszy od dziecka nie miałem ochoty następnego dnia oglądać meczu. Webb w sposób ewidentny drukował mecz przeciw Polakom - mówił minister.

Natomiast Jerzy Wenderlich stwierdził, że "wiele milionów Polaków dało się napompować w balon emocji". - Premier niestety też. Ta implikacja była straszna, cytat Tuska w poważnej gazecie brytyjskiej, a obok tekst, że służby przyznają Webbowi ochronę - powiedział polityk SLD.

popieram w 100000% !

zwlaszcza, ze i tak w 2012 zostanie wprowadzona jedna globalna religia; przeczytajcie o projekcie bluebeam; ciemny lud i tak uwierzy, czyli 99% naszego spoleczenstwa w ta papke.
------------------------------------------------------

4. http://biznes.onet.pl/0,1769690,wiadomosci.html
Cytat:
Rosja inwestuje 400 mln euro w Niemczech
(PAP, pb/15.06.2008, godz. 19:20)
Rosja zamierza zainwestować ponad 400 milionów euro w nowoczesne urządzenia badawcze, powstające na terenie Niemiec - donosi w niedzielę tygodnik "Der Spiegel".

"To nowy wymiar rosyjskiego zaangażowania. Po sektorze gazowym i firmach w obszarze zainteresowania moskiewskich strategów znalazły się niemieckie badania i nauka" - pisze tygodnik.

Jak informuje, Rosjanie obiecali wyłożyć 250 milionów euro na budowę europejskiego rentgenowskiego lasera na swobodnych elektronach (XFEL), który powstanie do 2013 roku niedaleko Hamburga.

Pokryją tym samym jedną czwartą kosztów budowy urządzenia (1 miliard euro). Oferta ta całkowicie zaskoczyła Niemców. Rosja stanie się najważniejszym krajem partnerskim w XFEL i uzyska mocną pozycję w gremiach decyzyjnych.

Według "Spiegla" kolejnym krokiem rosyjskiej "ofensywy badawczej" ma być inwestycja w budowę innowacyjnego akceleratora FAIR (Instalacji dla Badań Antyprotonów i Jonów) w Darmstadt, którego budowa kosztować będzie 1,2 miliarda euro.

Rosjanie obiecali już wyłożenie na FAIR 60 milionów, ale z Moskwy napływają sygnały, że gotowi są podnieść stawkę do 180 milionów euro.

"Rosja dostrzegła szansę uzyskania dostępu do najbardziej zaawansowanych badań na Zachodzie i dorwała się do stołu" - ocenia tygodnik.

Jak dodaje, były prezydent i obecny premier Władimir Putin, upoważnił do wykonania tego zadania jednego z zaufanych współpracowników Michaiła Kowalczuka, szefa Instytutu Kurczatowa. Ma on do dyspozycji miliardy dolarów na nanotechnologiczną ofensywę.

"Przywódcy Rosji widzą przyszłość kraju w wysokiej technologii. Poprzez udział w XFEL zapewnili sobie miejsce w czołówce" - mówi cytowany przez tygodnik przedstawiciel konsorcjum Helmholtz w Moskwie Bertram Heinze.

W minionych latach rosyjskie inwestycje w niemiecką gospodarkę znacząco wzrosły: z 500 milionów dolarów w 2001 roku do 24 miliardów dolarów w zeszłym roku.

Właściciel stalowego koncernu Siewierstal Aleksiej Mordaszow przejął niedawno 5 procent udziałów w turystycznym potentacie TUI, uzyskując znaczny wpływ na przedsiębiorstwo. Rosyjskich akcjonariuszy mają też m.in. budowlany gigant Hochtief czy dom mody Escada. Gazprom jest sponsorem klubu piłkarskiego Schalke 04.

Czy nie jest tu ukryty projekt/cel ?


@bimi: chcialbym brac udzial w dyskusjach, bo mam kilka pytan; przy 1 poscie to marnie wyglada... zwieksz mi limit
juz nie spamuje, nie wiedzialem wczesniej zeby wklejac zawartosc wiadomosci, dales ostrzezenie, a ja wyslalem 2 w jednym czasie i nawet nie zdarzylem go przeczytac, nim dostalem zmniejszony limit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślisz, że ateistycznymi tekstami (punkt 3,w którym jest nawoływanie do morderstw Smile )zyskasz sobie przychylność administratora ? Smile Nieźle sobie wykombinowałeś.
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planeta X to ściemka. Szykuj się lepiej na III wojnę światową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy się tak podniecają 2012 a potem będzie łyso jak się nic nie stanie. Pamiętam jak w latach dziewięćdziesiątych była panika bo Nostradamus przewidział III Wojnę Światową na 1999r. I nic się nie stało. Cały czas straszą nas czymś a wy to wszystko łykacie.

Kiedyś straszyli pluskwą milenijną i też się nic nie stało. Na początku i pod koniec każdego stulecia każde kolejne pokolenie jest straszone końcem świata i nigdy nic się takiego nie dzieje.

Wszyscy tylko bla bla bla o końcu świata, albo o krzyżu w sejmie a robić to nie ma komu. Evil or Very Mad

Jeśli tak bardzo wierzcie w ten koniec w 2012 to weźcie sobie kredyty z datą zwrotu na 2013 i korzystajcie sobie. I tak nie będziecie musieli oddać Twisted Evil .
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:
Wszyscy się tak podniecają 2012 a potem będzie łyso jak się nic nie stanie. Pamiętam jak w latach dziewięćdziesiątych była panika bo Nostradamus przewidział III Wojnę Światową na 1999r. I nic się nie stało. Cały czas straszą nas czymś a wy to wszystko łykacie.



Kto łyka ten łyka Nostradamus nigdy nie napisał iż 1999 ma wybuchąć III wojna światowa.Owszem jest przepowiednia dotycząca wielkej wojny ale nie wiedamo kiedy i z kim Very Happy.Co do roku 1999 napisał że "zstąpi z nieba wileki pan grozy" czy jakoś tak to szło .Jakiś zdolny "sitchin" tak tą centurie zinterpretował, że będzie koniec swiata i ciemny lud to kupił, bo zawsze kupuje i teraz snuje się smród po gaciach latami i Nostra się pewnie w grobie przewraca ze śmiechu Very Happy

Co do roku 2012 myśle, że może to być coś jak neorenesans, obudzą się w nas pewne zdolności rozwinie się intelekt, każdy będzię mógł być rzeżbiarzem,malarzem,lakarzem,filozofem,astronomem i bóg wie czym jeszcze Very Happy mam tylko taką nadzieje że odbędzie się to bez użycia chipów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Wykop sobie schron i tam magazynuj zapasy żywności i wody.
2. Jak wyżej(zapasy), no i radze ponadto nie jeść gówna z hipermarketu i przejść na zdrową dietę czyli warzywa, owoce, jajka, gotowane nasiona - naprawdę jest wiele produktów podstawowych w których nie jest tak łatwo namieszać, a ponieważ podejrzewasz że chcą namieszać to powinieneś jeść właśnie te zdrowe produkty.
3. Za nawoływanie do zabijania grozi kara więzienia, więc usuń to lepiej.
4. w wszystkim widzisz spisek...
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
coppadonna




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uważam, jak i spora liczba naukowców, że w 2012 roku dokładnie 21 grudnia może dojść do przebiegunowania ziemi, co już miało miejsce kilkkrotnie w naszej historii. Ponieważ jest to możliwe uważam, że i tak się stanie. Starożytne cywilizacje w tym Majowie, wierzyli a dokładniej wiedzieli kiedy to nasąpi, obliczyli zatem, nieiwem w jaki sposób, zresztą tak samo nikt nie wie jak mogli wznieść wielkie piramidy, obliczyli zatem, że podczas naszej cywilizacji będzie to miało miejsce jak wyżej napisałem. Sumerowie natomiast uważali, że z każdym przebiegunowaniem ziemi ludzie równiez sie zmieniają. Byc moze nastaje nowa cywilizacja a czlowiek w raz z tym staje sie bardziej doskonały. Jednak nie ma sie co bać, jeżeli tak się stanie, nie przejmujcie się bo nasze dusze są niesmiertelne wg. wielu starożytnych cywilizacji i według mnie również.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co te pytania ? Przecież Polska jest narodem wybranym przez BOGA .. Jako jedyni i jeszcze chyba Włosi ( niepotwierdzone ) zostaniemy nietknięci.(III tajemnica fatimska ) Matka Boska powierzyła nasz kraj BOGU.. Od chwili rozpoczęcia wielkiej bitwy, który uporozowali iluminacji lata temu, że jakoby w grudniu 2012 stanie się katastrofa ( a to zwykła goebbelowska propaganda ) nadejdą dla świata nowe czasy, w których Polska stanie się pępkiem świata i to od Polski będzie zależało jak będzie funkconował świat. Byliśmy przez lata na to przygotowywani, poprzez cierpienia, jakie doznawał chrystus ( same wojny, wyniszczenia, kataklizmy wewnętrzne ). TEN CZAS JUŻ NADCHODZI, DLATEGO ILUMINACI ZA WSZELKĄ CENĘ BĘDĄ CHcieli ZNISZCZYĆ NASZ NARÓD POPRZEZ ZAINSTALOWANIE W NASZYM KRAJU BAZ ANTYRAKIETOWYCH, KTÓRE BĘDĄ USrańcom potrzebne w jednym celu.. ( TAK DOBRZE MYŚLICIE )... Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2012 raczej nie zdarzy się nic, czego powinniśmy się obawiać - wręcz przeciwnie. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Ale do 2012 faktycznie trzeba jakoś dożyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fosfor




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:26, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad. 1. Kiedyś się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że najlepsza byłaby łódź podwodna (najlepiej nuklearna). Zanurzyć się w jakimś głębokim miejscu na 200m, możemy tak siedzieć 3 miesiące bez wynurzania i mamy dużo bezpieczniej niż w bunkrze - na powierzchni może sobie szaleć wojna nuklearna, trzęsienia ziemi, huragany, powodzie a my nic Laughing tylko skąd tu wytrzasnąć te kilka miliardów $ Smile

A tak serio, zainteresować się survivalem i bynajmniej nie mam tu na myśli letnich obozów na łonie natury ale ogólnie umiejętność przetrwania w naszym codziennym otoczeniu w sytuacjach kryzysowych - sporo informacji na ten temat można znaleźć w internecie.
np tu. http://www.alpharubicon.com/prepinfo/prepinfo.htm

Ad. 2. Przeprowadzić się na wieś, uprawiać rolę, hodować krowy,świnie, kurczaki - przez tysiące lat ludzie jakoś sobie radzili bez tych hipermarketów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, łódź podwodna to świetny pomysł, sporo nad tym myślałem, ale z załatwieniem reaktora będzie spory problem więc mam pomysł inny:
Zwykła łódź, ale skonstruowana w taki sposób żeby była pancerna i niezatapialna, ale pozostaje problem źródła energii, może jakaś elektrownia wiatrowa+słoneczna na pokładzie ?
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Tak, łódź podwodna to świetny pomysł, sporo nad tym myślałem, ale z załatwieniem reaktora będzie spory problem więc mam pomysł inny:
Zwykła łódź, ale skonstruowana w taki sposób żeby była pancerna i niezatapialna, ale pozostaje problem źródła energii, może jakaś elektrownia wiatrowa+słoneczna na pokładzie ?


Gdzie chcesz uciekać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uciekać ? ja hipotetycznie rozważam co byłoby zabezpieczeniem dobrym dla ludzi którzy chcieliby mieć większe szanse na przetrwanie w wypadku wojny nuklarnej lub uderzenia komety Smile Poza tym, po co uciekać, w obu wypadkach wystarczy ze utrzymasz się na wodzie Smile
A ja nie muszę uciekać, sobie bezpieczeństwo zapewniłem już dawno temu Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jarkozo




Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Po co te pytania ? Przecież Polska jest narodem wybranym przez BOGA .. Jako jedyni i jeszcze chyba Włosi ( niepotwierdzone ) zostaniemy nietknięci.(III tajemnica fatimska ) Matka Boska powierzyła nasz kraj BOGU" no fajnie ale jaką mamy pewność? Jak tak popatrzeć na ludzi nas otaczających. To nie jestem aż tak przekonany jak XTC88. Nie mógł by nam kolega zdradzić źródeł swojej wiedzy. No może nie nam, ale na przykład mi . Byłbym wielce wdzięczny .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:15, 18 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Po co te pytania ? Przecież Polska jest narodem wybranym przez BOGA .. Exclamation


Wybranym ?
Chyba we własnym mniemaniu, albo twoim. Jak już to narodem przeklętym. Patrząc na to jak ten naród się zachowuje, na jego chorą mentalność i wszędobylski chaos.
Motyw narodu wybranego jest podpatrzony od Żydów i nie ma żadnego pokrycia w faktach.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jak przetrwać @ XII 2012 i nieco po ?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile