W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bill Gates skupuje grunty rolne  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1480
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 27 Lut '21   Temat postu: Bill Gates skupuje grunty rolne Odpowiedz z cytatem

Bill Gates posiada 242 tysiące akrów ziemi rolnej i jest największym rolnikiem w USA.
https://nypost.com/2021/02/27/why-bill-g.....and-owner/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 27 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skurwol już się przygotowuje do nowej epoki feudalnej.. chce być panem na włościach.
Dla lepszego zobrazowania, bo pewnie większość nie ma pojęcia ile to jest akr, a tym bardziej 267 tyś akrów ... Rolling Eyes Więc jest to nieco ponad tysiąc kilometrów kwadratowych ; czyli powierzchnia równa około jednej trzechsetnej powierzchni Polski. Albo w przyliżeniu - obszar równy powiatowi Gryfickiemu [położenie na mapie].
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klamstwo2




Dołączył: 30 Sie 2020
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 01 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:

Dla lepszego zobrazowania, bo pewnie większość nie ma pojęcia ile to jest akr, a tym bardziej 267 tyś akrów ... Rolling Eyes Więc jest to nieco ponad tysiąc kilometrów kwadratowych ; czyli powierzchnia równa około jednej trzechsetnej powierzchni Polski. Albo w przyliżeniu - obszar równy powiatowi Gryfickiemu [położenie na mapie].


Pierdolnij się w główkę, matematyczny analfabeto.
Kod:
Akr (ang. acre) – jednostka miary powierzchni gruntów używana w krajach anglosaskich.

Był to obszar, który mógł zostać zaorany przez pług zaprzęgnięty w parę wołów w ciągu jednego dnia[1].

    1 akr = 4046,8564224 metrów kwadratowych
    1 akr = 0,40468564224 hektara


267 000 akrów to 108055 hektarów.
Hektar to 0.01 km2 .
WIĘC:
267000 akrów = 267000 * 0.40467 * 0.01 = 1080 km2 .

Powierzchnia Polski to 312 696 km2 .

Czyli Gates posiada równowartość około 0.3% powierzchni Polski. To dużo , ale licząc tak jak Ty liczyłeś, posiadałby:

267 000 * 1000 = 267 000 000 km2

Powierzchnia kuli ziemskiej to 510 000 000 km2 . Czyli według Ciebie Gates posiada ponad 50% lądów i mórz.

Jebnij się w główkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 01 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
Bill Gates posiada 242 tysiące akrów ziemi rolnej i jest największym rolnikiem w USA.

Może planuje przebranżowienie na religię. Nasz Kościół też skupuje ziemię rolną... Smile

Cytat:
Chcieli sprzedać 100 hektarów gruntów pod Poznaniem. Kupiec był szybki. To... archidiecezja

Niezbyt długo kupca na 100 hektarów atrakcyjnych gruntów pod Poznaniem szukali członkowie rolniczej spółdzielni. Jednak ku zdziwieniu wszystkich 15 mln zł od ręki wyłożyła... poznańska archidiecezja. Po co Kościołowi tyle gruntu? Tego nie wie nikt.

https://www.money.pl/gospodarka/chcieli-.....2832a.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 01 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klamstwo2 napisał:
emisariusz napisał:

Dla lepszego zobrazowania, bo pewnie większość nie ma pojęcia ile to jest akr, a tym bardziej 267 tyś akrów ... Rolling Eyes Więc jest to nieco ponad tysiąc kilometrów kwadratowych ; czyli powierzchnia równa około jednej trzechsetnej powierzchni Polski. Albo w przyliżeniu - obszar równy powiatowi Gryfickiemu [położenie na mapie].


Pierdolnij się w główkę, matematyczny analfabeto.
Kod:
Akr (ang. acre) - jednostka miary powierzchni gruntów używana w krajach anglosaskich.

Był to obszar, który mógł zostać zaorany przez pług zaprzęgnięty w parę wołów w ciągu jednego dnia[1].

    1 akr = 4046,8564224 metrów kwadratowych
    1 akr = 0,40468564224 hektara


267 000 akrów to 108055 hektarów.
Hektar to 0.01 km2 .
WIĘC:
267000 akrów = 267000 * 0.40467 * 0.01 = 1080 km2 .

Powierzchnia Polski to 312 696 km2 .

Czyli Gates posiada równowartość około 0.3% powierzchni Polski. To dużo , ale licząc tak jak Ty liczyłeś, posiadałby:

267 000 * 1000 = 267 000 000 km2

Powierzchnia kuli ziemskiej to 510 000 000 km2 . Czyli według Ciebie Gates posiada ponad 50% lądów i mórz.

Jebnij się w główkę.


Ooo , kolego .. To ty się jebnij w główkę, bo tu żeś nadepnął mi na odcisk.. Wszystko policzyłem dwa razy i wszystko się zgadza, a ty widzę jesteś jakiś niedorozwinięty..

Cytat:
267000 akrów = 267000 * 0.40467 * 0.01 = 1080 km2 .
Tak też i mi wychodzi z obliczeń.. A jako że Polska ma ok. 312 tysięcy kilometrów kwadratowych, to

1080 km2 ~ 1 / 300 powierzchni Polski (Polska ma tych tysięcy 312; proste).
(Co jest w przybliżeniu równe powierzchni powiatu Gryfickiego..)

Zanim następnym razem zaczniesz szczekać, odrób lekcje matematyki chłopcze.. Rolling Eyes

Cytat:
Czyli Gates posiada równowartość około 0.3%
Znowóż dobrze piszesz.. ale prujesz się jednocześnie, więc zakładam że coś ci się zdrowo pierdoli.
Confused Shocked


Cytat:
Powierzchnia kuli ziemskiej to 510 000 000 km2 . Czyli według Ciebie Gates posiada ponad 50% lądów i mórz.
Laughing .. Nigdzie tak nie twierdziłem, ani nie wynika to z niczego co napisałem. Faktycznie ktoś ci dekiel uszkodził.

Już chyba kumam prostaku o co ci chodzi.. Do twojej informacji - podałem od razu wynik końcowy
emisariusz napisał:
Dla lepszego zobrazowania, bo pewnie większość nie ma pojęcia ile to jest akr, a tym bardziej 267 tyś akrów ... Rolling Eyes Więc jest to nieco ponad tysiąc kilometrów kwadratowych ;

(co zresztą można skumać w dwie sekundy czytając spokojnie i ze zrozumieniem cały mój post: intencją moją było zobrazować ile posiada Gates, a nie podawać definicję 1 akra. No i twierdzić że jeden akr równy jest powiatowi gryfickiemu to nie żaden "analfabetą matematyczny", ale google-idiota).
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 01 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
Zanim następnym razem zaczniesz szczekać, odrób lekcje matematyki chłopcze.. Rolling Eyes
Pardon, może faktycznie nie lekcje matematyki -bo widzę że poziom podstawowy jako-tako opanowałeś... ale może lekcje "chwytania". Naprawdę tak ciężko było skojarzyć, że te 1000 km kw. (nieco ponad) i owa jedna trzechsetna Polski -o której pisałem- dziwnym trafem pokrywają się z włościami The Billa - a nie z definicją akra?? Confused Idea Surprised Shocked Laughing
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1041
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 02 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łolaboga! .. 1080 km2 to kwadrat o boku około 33 kilometrów. I tyle w temacie. Z palcem w dupie można przemierzyć jednego dnia.
I pomyślec ze zaledwie 1000 takich "działek" - i mamy połowę naszej planety. Jaki ten świat mały Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 03 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny temat mający odwrócić uwagę od bieżących problemów związanych z "Wielkim Resetem" . Skoro i tak będą "gadać" o Billu to może trzeba ich nakierować odpowiednio by mówili o tym o czym chcemy by mówili Wink , i temu służy to info sprzedane mediom - zapewne - przez ludzi tworzących PR dla Billa .


Nie ma nic dziwnego, a tym bardziej bulwersującego w tym, iż jeden z najbogatszych ludzi na Ziemi kupuje ziemię rolną .

Inwestycje w ziemię to jedne z najlepszych inwestycji jakie można poczynić w kapitalistycznym świecie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klamstwo2




Dołączył: 30 Sie 2020
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 03 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
klamstwo2 napisał:
emisariusz napisał:

Dla lepszego zobrazowania, bo pewnie większość nie ma pojęcia ile to jest akr, a tym bardziej 267 tyś akrów ... Rolling Eyes Więc jest to nieco ponad tysiąc kilometrów kwadratowych ; czyli powierzchnia równa około jednej trzechsetnej powierzchni Polski. Albo w przyliżeniu - obszar równy powiatowi Gryfickiemu [położenie na mapie].


Pierdolnij się w główkę, matematyczny analfabeto.
Kod:
Akr (ang. acre) - jednostka miary powierzchni gruntów używana w krajach anglosaskich.

Był to obszar, który mógł zostać zaorany przez pług zaprzęgnięty w parę wołów w ciągu jednego dnia[1].

    1 akr = 4046,8564224 metrów kwadratowych
    1 akr = 0,40468564224 hektara


267 000 akrów to 108055 hektarów.
Hektar to 0.01 km2 .
WIĘC:
267000 akrów = 267000 * 0.40467 * 0.01 = 1080 km2 .

Powierzchnia Polski to 312 696 km2 .

Czyli Gates posiada równowartość około 0.3% powierzchni Polski. To dużo , ale licząc tak jak Ty liczyłeś, posiadałby:

267 000 * 1000 = 267 000 000 km2

Powierzchnia kuli ziemskiej to 510 000 000 km2 . Czyli według Ciebie Gates posiada ponad 50% lądów i mórz.

Jebnij się w główkę.


Ooo , kolego .. To ty się jebnij w główkę, bo tu żeś nadepnął mi na odcisk.. Wszystko policzyłem dwa razy i wszystko się zgadza, a ty widzę jesteś jakiś niedorozwinięty..

Cytat:
267000 akrów = 267000 * 0.40467 * 0.01 = 1080 km2 .
Tak też i mi wychodzi z obliczeń.. A jako że Polska ma ok. 312 tysięcy kilometrów kwadratowych, to

1080 km2 ~ 1 / 300 powierzchni Polski (Polska ma tych tysięcy 312; proste).
(Co jest w przybliżeniu równe powierzchni powiatu Gryfickiego..)

Zanim następnym razem zaczniesz szczekać, odrób lekcje matematyki chłopcze.. Rolling Eyes

Cytat:
Czyli Gates posiada równowartość około 0.3%
Znowóż dobrze piszesz.. ale prujesz się jednocześnie, więc zakładam że coś ci się zdrowo pierdoli.
Confused Shocked


Cytat:
Powierzchnia kuli ziemskiej to 510 000 000 km2 . Czyli według Ciebie Gates posiada ponad 50% lądów i mórz.
Laughing .. Nigdzie tak nie twierdziłem, ani nie wynika to z niczego co napisałem. Faktycznie ktoś ci dekiel uszkodził.

Już chyba kumam prostaku o co ci chodzi.. Do twojej informacji - podałem od razu wynik końcowy
emisariusz napisał:
Dla lepszego zobrazowania, bo pewnie większość nie ma pojęcia ile to jest akr, a tym bardziej 267 tyś akrów ... Rolling Eyes Więc jest to nieco ponad tysiąc kilometrów kwadratowych ;

(co zresztą można skumać w dwie sekundy czytając spokojnie i ze zrozumieniem cały mój post: intencją moją było zobrazować ile posiada Gates, a nie podawać definicję 1 akra. No i twierdzić że jeden akr równy jest powiatowi gryfickiemu to nie żaden "analfabetą matematyczny", ale google-idiota).


Dziękuję za sprostowanie twojej stulejarskiej spierdoliny ( posta). Teraz się zgadza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 00:51, 04 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klamstwo2 napisał:

Dziękuję za sprostowanie twojej stulejarskiej spierdoliny ( posta). Teraz się zgadza.
Sam żeś się sprostował kretynie. Zgadzało się od samego początku, czego taki ułom jak ty nie był w stanie ogarnąć -więc trzeba ci tłumaczyć jak dziecku. Shocked Laughing
Mogłem ci w ogóle nic nie wyjaśniać, i dalej żyłbyś chłopczyku w błogim przekonaniu, że dojebałeś starszemu.
Nasra taki na wycieraczkę, człowiek musi -chcąc nie chcąc- po nim sprzątnąć ...a ten dalej wypina dupę i twierdzi że wyżej sra niż ją ma. Shocked Co ty dziecko nazywasz "stulejarską spierdoliną" - chyba tą sraczkę którą wysmażyłeś w moim kierunku .. o, tu. To jest naprawdę szok, że tępy matołek nie potrafi się przyznać do zaniku kumacji i jeszcze pyszczy, sądząc że wystarczy dobra mina aby nikt nie wyczuł smrodu po tym jak się okrutnie zejsrał.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bill Gates skupuje grunty rolne
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile