W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czego nauczają chrześcijańscy misjonarze  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (1)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 2758
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 19 Cze '08   Temat postu: Czego nauczają chrześcijańscy misjonarze Odpowiedz z cytatem

Jak wiadomo. Nie ważne jest w co się wierzy. Ważne aby uzależnić ludzi i przynosili oni zysk duchownym.
Kościół Katolicki ma liczne misje w krajach trzeciego świata.
Ewangelizacja tych pogan trwa już dziesięciolecia.
Spójrzmy czego nauczyli naszych czarnych braci.

Pan Jezus, wygląda mniej więcej tak:



Ostatnia wieczerza:


Maryja z dzieciątkiem: Smile
(zresztą naszej matce częstochowskiej też niczego nie brakuje)


A tutaj znajdziecie wszystkie wydarzenia z życia Jezusa:
http://mattstone.blogs.com/photos/aboriginal_icons/index.html

Oto efekt działalności Kościoła Katolickiego na misjach.
Skoro nie udało się przekonać czarnych do podstawowej prawdy wiary - kim był ich bóg. To czego w ogóle można ich nauczyć ?
Tak się nawraca afrykańczyków. Tak samo nawracano 1000 lat temu nas.
Każda religia opiera się na kłamstwie, czego mamy tutaj doskonały przykład.
Zresztą zapytajcie nasze babcie co było na drzewie w raju ? Odpowiedzą, że jabłko. Jabłko przedstawiali artyści. Dziś uczy się dzieci że owoc.
Nas nawracano dokładnie tymi samymi manipulacjami.
Nie chodzi o to w co się wierzy, tylko o to aby ta wiara przynosiła zysk tym, którzy ją wdrażają.
Wytworzyła się dzięki temu kasta setek, tysięcy duchownych, którzy mogą żyć dostatnio wyłącznie z pracy innych ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam też wciśnięto, że Jezus był biały. W rzeczywistości, to on powinien wyglądać jak dzisiejsi Arabowie - w końcu tamte tereny. Ale weź powiedz takiemu Polakowi Katolikowi (PK), że Jezus był "brudasem". Toż to herezja. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdziłeś czyjego autorstwa są te grafiki chodzi mi o to czy są protestanckie, zielonoświątkowe czy katolickie?!? Czy może jak każdy wojujący ateista jak widzisz krzyż to odrazu twierdzisz że to watykański spisek?!? Poza tym zapoznałeś się ze strukturą wyznaniową Nigerii, wiesz ile tam jest rzymskich katolików?!? Powinieneś zapoznać się też relacjami między religiami w Nigerii szczególnie mam na myśli ostatnie wydarzenia.
Bez tych informacji twój post będzie jeno poszczekiwaniem, bez ładu i składu.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
A sprawdziłeś czyjego autorstwa są te grafiki chodzi mi o to czy są protestanckie, zielonoświątkowe czy katolickie?!?


Są autorstwa nowo nawróconych chrześcijan.
Przecież chrześcijanie to jedna wielka rodzina.

Cytat:
Poza tym zapoznałeś się ze strukturą wyznaniową Nigerii, wiesz ile tam jest rzymskich katolików?!? Powinieneś zapoznać się też relacjami między religiami w Nigerii szczególnie mam na myśli ostatnie wydarzenia.

Nie. Nie zapoznywałem się. I dlaczego akurat Nigeria. Afryka jest duża...

Cytat:
Bez tych informacji twój post będzie jeno poszczekiwaniem, bez ładu i składu.

Nieprawda. Dlaczego ? Co jest tutaj nieskładnego ?
Przedstawiłem zdjęcia chrześcijan afrykańskich. Być może tylko niektórych. Być może w innych krajach afryki Jezus jest biały jak ściana, lub trochę mniej czarny. Nie sprawdzałem tego.
Przedstawiłem tylko ten fakt, jako autentyczną ciekawostkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie znaczenie ma jaki to odłam chrześcijaństwa?
Widać, że w różnych częściach świata inaczej wyobrażają sobie Jezusa a ten przecież nie mógł jednocześnie mieć wielu odcieni skóry Smile
Jaki więc jest ten prawdziwy i dlaczego się kłamie? Przecież mają niby ten orginalny całun to wiedzą jak on wyglądał. Po co wciskać ludziom kity - i bez znaczenia czy to katolik czy zielonoświątkowieć. Powiedz mi po co oni ewidentnie kłamią, ci zagorzali wyznawcy Jezusa? A może było wielu Jezusów bo rysopisy w róznych częściach świata się ewidentnie nie zgadzają, nawet jego imie jest przekręcane a wiesz jakie znaczenie ma imie. Jego pisownia i wymowa muszą być identyczne by określały tego samego człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten czarny Jezus nawet jest fajniejszy od białego więc nie wiem co wam nie pasuje w nim Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, znalazłem filmik na ten temat !

http://www.youtube.com/watch?v=b6zy6f9oknI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:

Są autorstwa nowo nawróconych chrześcijan.
Przecież chrześcijanie to jedna wielka rodzina.


No niech ci będzie że jedna rodzina.
Ale Faszyzm, Komunizm to też socjalistyczne ideologie, A Stalin, Hitler i Pol Pot to tacy sami lewicowi ideolodzy jak Marks Engels i Lenin
AQuatro napisał:
I co w związku z tym ?

podobne nadużycie tylko w przypadku socjalistów na mniejszą skalę
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co w związku z tym ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris




Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie to ma znaczenie, czy Jezus był biały czy czarny? To jest właśnie główny problem katolików - zajmują się pierdołami, takimi jak debaty nad tym, czy Chrystus miał żonę albo jaki miał kolor skóry, a nie zwracają uwagi na jego nauczanie. Jak powiedział Gandhi, "Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie". I chyba miał rację. Małostkowość to istna zaraza Rolling Eyes .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris napisał:
To jest właśnie główny problem katolików - zajmują się pierdołami, takimi jak debaty nad tym, czy Chrystus miał żonę albo jaki miał kolor skóry,


Sorki Iris, ale to nie problem katolików tylko ateistów. A szczególnie tych wojujących. A właściwie to jaki problem ma ateista, że wizerunek Jezusa namalowanego przez artystę z Afryki różni się znaczącą od wizerunku tego samego Jezusa machniętego przez europejczyka.
Może ci ateiści nie są tak do końca ateistami?!? Skoro dyskutują nad kolorem jego skóry to znaczy iż nie kwestionują jego istnienia.


tu masz jeszcze trochę

Bo część z tych grafik z Nigerii pochodzi

Komzar napisał:
@Iris, problem jest bardzo prosty. Skoro w tak wielu mejscach kłamią oficjalne to co z tego co kapłani przekazują jest prawdą. Możesz wskazać choć kilka istotnych i niepodważalnych prawd, które definiuja chrześcijanizm (odróżniają go od reszty religii czy zdrowego myślenia)?

oki duchowni kłamią. To już ustaliliśmy. Więc wystąp z kościoła i nie będziesz już oszukiwany. Poczujesz się lepiej.
Mnie tam to nie przeszkadza. No ale ja nie jestem racjonalistą.pl
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Iris, problem jest bardzo prosty. Skoro w tak wielu mejscach kłamią oficjalne to co z tego co kapłani przekazują jest prawdą. Możesz wskazać choć kilka istotnych i niepodważalnych prawd, które definiuja chrześcijanizm (odróżniają go od reszty religii czy zdrowego myślenia)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kościół katolicki nie dawno napomykał coś o chrystianizacji innych planet

proponuję więc nowy wizerunek Trójcy Świętej, który bez problemu powinien przyjąć się w układzie Alpha Centauri:




Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 19 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
A właściwie to jaki problem ma ateista, że wizerunek Jezusa namalowanego przez artystę z Afryki różni się znaczącą od wizerunku tego samego Jezusa machniętego przez europejczyka.

Ależ, to nie jest niczyj problem.
Chodzi o to, że misjonarze, którzy przekazali pewne prawdy, nie zrobili tego dokładnie.

Pytasz jakie to ma znaczenie, że rysunek tej samej postaci w afryce i europie się różni. ? Skoro różnią się obrazy, różnią się więc wyobrażenia o tej postaci.
Murzyni myślą, że Jezus był murzynem - co nie jest prawdą.
My myślimy, że Jezus miał bladą cerę, - co również nie może być prawdą.

A właśnie o prawdzie jest to forum. Skoro coś nie jest zgodne z prawdą, to warto o tym wspomnieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwicie się tym odmiennym i niepoprawnym rasowo wizerunkom Jezusa, a przecież w Polsce jest dziesiątki różnych Matek Boskich - praktycznie co powiat, to jakiś cudowny obraz tejże. A sama główna w Częstochowie - te rysy twarzy i kolor skóry - cokolwiek niearyjskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo częstochowska to ikona wykradziona na wschodzie, dlatego wygląda tak "nie polsko"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 20 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie - ten polski ciemny lud ślepo wierzy w bizantyjską ikonę, a z drugiej strony uważa się za europejczyków pełną gębą!
A smaczku całej tej częstochowskiej mitologii dodaje właśnie fakt, że obraz został po prostu ukradziony w jednej z wypraw na wschodzie przez Władysława Opolczyka, znanego wówczas w tej części Europy awanturnika i intryganta. A może ta MB wolałaby, aby jej wizerunek pozostał wtedy w zamku w Bełzie? Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby obraz po prostu sobie wisiał w jakimś muzeum, bo w historii dzieła sztuki wielokrotnie zmieniały kraje i właścicieli. Ale robić z przedmiotu kradzieży obiekt kultu niemal boskiego, to już lekka przesada. Czy aż takimi jesteśmy skurwielami jako naród?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krótki filmik na temat murzyńskiego Jezusa:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matiesc




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
A jakie znaczenie ma jaki to odłam chrześcijaństwa?
Widać, że w różnych częściach świata inaczej wyobrażają sobie Jezusa a ten przecież nie mógł jednocześnie mieć wielu odcieni skóry Smile
Jaki więc jest ten prawdziwy i dlaczego się kłamie? Przecież mają niby ten orginalny całun to wiedzą jak on wyglądał. Po co wciskać ludziom kity - i bez znaczenia czy to katolik czy zielonoświątkowieć. Powiedz mi po co oni ewidentnie kłamią, ci zagorzali wyznawcy Jezusa? A może było wielu Jezusów bo rysopisy w róznych częściach świata się ewidentnie nie zgadzają, nawet jego imie jest przekręcane a wiesz jakie znaczenie ma imie. Jego pisownia i wymowa muszą być identyczne by określały tego samego człowieka.




Zanim coś napiszesz dowiedz się czegoś na ten temat. Nie mów mi, że między katolikami a np : zielonoświątkowcami nie ma różnic...
Po to Luter przeprowadził reformację aby obalic wiele dogmatów Katolickich, które posiadają przekłamania niezgodne z biblią i oddzielic się od kościoła. Co do różnych Jezusów. W Brazylii imię Jezus jest bardzo popularne, więc nie wiem do czego dążysz. Zgodzę się z tobą co do tego, że w danych rejonach religie upodabniają sobie Jezusa do swojej kultury itp. lecz nie możesz mówic, że np : między katolikami a protestantami różnic nie ma. To tak jakbyś powiedział, że między szyitami a sunnitami nie ma różnic, zaraz by Cię ukamienowali Wink Poczytaj historię kościoła a dopiero później się wypowiadaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Czy aż takimi jesteśmy skurwielami jako naród?


nie wydaje mi sie
wiekszosc z nas jest indoktrynowana od niemowlaka
propaganda robi swoje dlatego owce nie maja pojecia
jak daleko sa od prawdy
pielgrzymki drepcza tam znowu jak co roku w imie...
nawet nie wiem czego, moze milosci
wydaje mi sie ze choc sa zblakani to w wiekszosci sa to dobrzy ludzie
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

bo częstochowska to ikona wykradziona na wschodzie, dlatego wygląda tak "nie polsko"


ooo Voltar ten wizerunek z twojego awatara conajmniej jakby był w bliskim pokrewieństwie z częstochowską Very Happy
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 03 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny temat z brandzlowania przy nasiadówie. Macie problem, że ktoś namalował kogoś na czarno/żółto/czerwono/fioletowo/zielono/tęczowo? Serce Wam krwawi, że czarni w żałobie chodzą na biało?!
Jeśli te obrazki są podpisane imieniem Mesiasza i Wam to się nie podoba, pogadajcie ze swoim proboszczem lub biskupem.

Easy_Rider napisał:
A smaczku całej tej częstochowskiej mitologii dodaje właśnie fakt, że obraz został po prostu ukradziony w jednej z wypraw na wschodzie przez Władysława Opolczyka

Kiedyś wojna była zwyczajnym rzemiosłem służącym pozyskiwaniu dóbr. Mniejsze konflikty służyły temu samemu i mało kto uwierzyłby w tak powszechne dziś hipokryzje typu wojna o pokój czy strategiczne naloty wyzwoleńcze lub uwalnianie Iraku. Wolisz tamte czy obecne czasy?

[quote"Easy_Rider"]Czy aż takimi jesteśmy skurwielami jako naród?[/quote]
Weź no mów za siebie. Co jakiś czas ktoś przeprasza za cały naród, innym takie wnioski. Wypraszam sobie!
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czego nauczają chrześcijańscy misjonarze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile