W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przypadki nacjonalizacji w Polsce   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1129
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1985
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 31 Gru '20   Temat postu: Przypadki nacjonalizacji w Polsce Odpowiedz z cytatem

Czas najwyższy na temat który będzie dotyczył wrogich przejęć biznesów przez państwo polskie - nie przez koncerny, obcy kapitał tylko naszych rodzimych bandytów z Wiejskiej.

I tak na dzień dobry:
1. Zakłady Mięsne Henryk Kania - przejęte za śmieszne 100 mln przez Cedrób w którym prezesem jest a jakże kolega naszego premiera.
2. Perełka z dzisiaj: Nacjonalizacja Idea Banku przez Pekao. https://businessinsider.com.pl/firmy/odp.....ku/zz36l48

3. Tutaj będzie lista rozwijana: https://phh.pl/
Polski Kurwa Holding Hotelowy! Słowo ciałem się stało i oto właśnie nadeszło wyjaśnienie czemu lockdown dotyczy np branży hotelarskiej.

Wg Zbycha Stonogi sporo niemieckiego kapitału czeka w kolejce po polskie restauracje, tu jakby ktoś coś miał proszę pisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 31 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo zawsze w twoją mądrość wierzyłem, tylko porzuć w wywodach Stonogę,agenta agentury , płaczka hajsownika,oszusta.
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 31 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIS przejmuje model Węgierski Orbana, gdzie nad Dunajem i Balatonem większość biznesów przejęły państwowe kompanie usłużne wobec Fideszu oraz zaprzyjaźnieni oligarchowie. Zdaje się że już kilka lat temu przepowiadałem taki obrót sprawy (nie pamiętam czy pisałem o tym akurat na tym forum, ale gdzieś w sieci na pewno), kiedy Kaczor mówił o zrobieniu w Polszy drugiego Budapesztu. I zrobili, drugi Budapeszt.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1851
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 31 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polsat przejęty przez TVP. Dowodów nie mam, wystarczy włączyć ten kanał na pół godziny aby się przekonać że reżyserem jest Kurski. Szopka jak chuj. Moc stojąca za Kaczysławem jest potężniejsza niż polska oligarchia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przypadki nacjonalizacji w Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile