W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Antycenzura  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1114
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:55, 26 Gru '20   Temat postu: Antycenzura Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
LOL czemu mój post w temacie został skasowany? Nie był żadnym spamem, których - przyznaje - czasem się dopuszczam w luźniejszych tematach, wyłożyłem całkiem obszernie i merytorycznie moje stanowisko nie obrażajàc nikogo a tu coś takiego 😮

Ja nie wiem, czy kogoś zabolała moja opinia czy co, ale można było normalnie z otwartą przyłbicą podjąć wyzwanie a nie po tchórzowsku usuwać. Jeśli to ty @Ordel zrobiłeś, a to twój temat autorski i do ciebie między innymi piłem, więc jesteś głównym podejrzanym, to powiem ci że mocno się na tobie zawiodłem bo choć w wielu sprawach się nie zgadzamy to nie spodziewałem się po tobie tak tchórzliwej i podłej zagrywki jak usunięcie merytorycznego posta przeciwko twojemu stanowisku, zamiast podjęcia dyskusji.

EDIT: Sorry @Ordel za bezpodstawne oskarżenie, teraz dopiero zauważyłem że to nie ty jesteś autorem tematu. Teraz jestem już prawie na 100% pewny jaka podła kreatura się tego dopuściła. Od siebie dodam tylko że tchórze tak mają, że jak dostają merytoryczne bęcki od silniejszego zawodnika, to posuwają się do tchórzliwych i niegodziwych zabiegów takich jak ignore czy usuwanie/cenzurowanie czyichś postów w autorskich.


Z racji że spodziewam się usunięcia posta postanowiłem utworzyć specjalny temat do zachowywania niewygodnych opinii.

@one1 szczerze mnie nie cierpi (heh, nie on jeden) po tym jak kilkukrotnie na forum upokorzyłam go i wytarłem nim podłogę w merytorycznej dyskusji, ale stanowczo potępiam takie tchórzowskim i niegodziwe praktyki jak ignore i cenzura czyichś merytorycznych wypowiedzi, tylko dlatego że autor czy sama opinia wadzą wielce pokrzywdzonemu. Ja wiem że ta tchórzliwa kreatura nie stanie ze mną z otwartà przyłbicą do merytorycznej dyskusji, bo i tak by przegrał, ale nie pozwolę mu i jemu podobnym by takie praktyki uszły im na sucho. Wszystko będzie dokumentowane.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 26 Gru '20   Temat postu: Re: Antycenzura Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
nie pozwolę mu i jemu podobnym by takie praktyki uszły im na sucho. Wszystko będzie dokumentowane.


heheh Laughing
ale po co ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 26 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby kreatura bezkarna nie była i żeby wszyscy widzieli jaki to parszywy, tchórzliwy poczwar 😎
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.005 mBTC

PostWysłany: 13:39, 26 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz tu co było tam napisane

Azyren napisał:
Jak dla mnie to obaj pierdolicie od rzeczy. Ewolucja nie musi oznaczać powolnych zmian, może to być ewolucja gradualne (stopniowa) ale też ewolucja skokowa (rewolucja) i jedno drugiego nie wyklucza ale też nie wiąże, tz. że terminy te mogą, ale nie muszą być tożsame. Ani ewolucja też nie jest nacechowana pozytywnie czy negatywnie, ewolucja to po prostu zmiana jakościowa, np. obniżenie inteligencji kreatywnej kosztem zwiększenia inteligencji operatywne (odtwórczej) też może być pewną formą ewolucji choć w pewnym sensie przyjmuje ona wartość ujemną (spadek kreatywności). Co nagłego rewolucyjnego resetu, to jestem w stanie postawić swoją wypłatę na to że nic takiego nie nastąpi, na pewno nie gwałtownie i nie w tym roku. Przywódcy nie są głupi i wiedzą że zmiany należy stopniować i rozkładać w czasie by minimalizować opór społeczny, a te bajki że pandemia komisowa posłuży do gwałtownego resetu społecznego mają w sobie tyle sensu co bajki o kalendarzu Majów i końcu świata w 2012 roku... No cóż, zaraz będziemy mieć 2021 rok więc wyszło że bulshit. Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza to proszę bardzo, możemy iść o zakład na prawdziwe hajsy że w tym roku żadna gwałtowna rewolucja nie nastąpi 😉
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 26 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa Azor odwyk by Ci się zdał, idź pobiegoj.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:03, 27 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki że się tak o mnie martwisz 😉
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:11, 27 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta Piotrusia weś mu jeszcze polisz,bo go huj strasznie boli , azyreńskie ścierwo placze a pedalek bimi go podnosi na duchu. PIĘKNE . kurwa pedalskie ,a takie sztywne ...
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 27 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Dzięki że się tak o mnie martwisz 😉


Nie no chciałem sobie szczeknąć ino, nie znam Cię, ale takie zachowanie podpada pod uzależnienie, znam się trochę na tym to też tak sobie palnąłem.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 27 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
Azyren napisał:
Dzięki że się tak o mnie martwisz 😉


Nie no chciałem sobie szczeknąć ino, nie znam Cię, ale takie zachowanie podpada pod uzależnienie, znam się trochę na tym to też tak sobie palnąłem.


To że byłeś ćpunem i leżałeś nieraz na poboczu z obsianymi gablotami, nie czyni cię @glee ekspertem czy choćby znawcą od uzależnień, tak jak bycie kobietą nie czyni cię odrazu ginekologiem😁
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Antycenzura
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile