W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kaczor kupił gazety i portale  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1573
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1852
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 07 Gru '20   Temat postu: Kaczor kupił gazety i portale Odpowiedz z cytatem

Głos zjednoczonej partii jedynej kociarza i diskopolowca będzie niesiony teraz większymi nurtami...


https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/orlen-kupuje-polska-press-wydawnictwo
Cytat:

Polska Press Grupa wydaje ponad 170 tytułów

W portfolio prasowym Polska Press Grupy jest ponad 20 dzienników regionalnych
(„Dziennik Bałtycki”, „Dziennik Łódzki”, „Dziennik Zachodni”, „Gazeta Krakowska”, Głos Wielkopolski”, „Kurier Lubelski”, „Polska Metropolia Warszawska”, „Express Ilustrowany”, „Gazeta Krakowska”, „Dziennik Polski”, „Gazeta Lubuska”, „Gazeta Pomorska”, „Kurier Poranny”, „Gazeta Współczesna”, „Nowa Trybuna Opolska”, „Echo Dnia”, „Gazeta Codzienna Nowiny”, „Głos Dziennik Pomorza”, „Express Bydgoski” i „Nowości Toruńskie”), a także prawie 150 tygodników lokalnych (m.in. „Nasza Historia”, „Moto Salon”, „Moto Salon Classic”, „Strefa Biznesu”, „Strefa Agro”) oraz bezpłatna gazeta „Naszemiasto.pl”.

Wszystkie dzienniki regionalne i lokalne ze spadkami w lipcu, „Gazeta Krakowska” najbardziej w dół Firma wydaje też szereg serwisów internetowych, głównie Naszemiasto.pl i portale poszczególnych tytułów prasowych.
Na początku br. sprzedała serwis ogłoszeniowy Gratka.pl do Ringier Axel Springer Media (wydającego w Polsce m.in. Onet, „Fakt”, „Newsweek” i „Forbesa”).
Jak analizowaliśmy szczegółowo w lipcu, grupa kapitałowa Polska Press w ub.r. zanotowała spadek przychodów sprzedażowych o 6,5 proc. do 398,44 mln zł oraz zysku netto z 9,64 do 8,59 mln zł. Wpływy ze sprzedaży gazet zmalały o 8,9 proc., z reklam - o 4,9 proc., a liczba pracowników - o 107 do 2 126.

Cytat:

Orlen (a w praktyce PiS, który sprawuje polityczną kontrolę nad spółką) przejmie m.in.:

„Dziennik Bałtycki”,
„Dziennik Łódzki”,
„Dziennik Zachodni”,
„Gazetę Krakowską”,
„Głos Wielkopolski”,
„Gazetę Wrocławską”,
„Express Bydgoski”,
„Express Ilustrowany”,
„Kurier Lubelski”,
„Gazetę Pomorską”,
„Gazetę Lubuską”,
„Dziennik Polski”,
„Nową Trybunę Opolską”,
„Echo Dnia,
„Głos Dziennik Pomorza”.

https://oko.press/zaczelo-sie-pis-zaatak.....ska-press/

Najlepsza w ogóle jest nazwa tej grupy którą posiadali Niemcy. Czyli odpuścili już sobie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:57, 08 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska Press Grupa w tym tygodnik lokalny "Nasza historia" wszystko od lat zarządzane przez niemiaszków , to nic dziwnego , że Słowianie wyszli z bagien i zeszli z drzew , taka jest NASZA HISTORIA , bo tak powie ci niemiecki właściciel .
Drang nach Osten i tak od ponad 1000 lat . Teraz nie muszą nas podbijać militarnie , po prostu będąc w Unii , przystąpiliśmy do struktur w których rządzą Niemcy i Francuzi - Święte Cesarstwo po 1000 lat nazywa się Unia Europejska .

A co do wykupy polskich mediów zarządzanych przez Niemców przez Kaczyńskiego to tak mi się przypomina "repolonizacje" przez Łokietka stolicy Polski - w ten czas - Krakowa gdzie na początku XIV wieku 80% elit rządzących miastem to byli "Niemcy" . Oczywiście repolonizacja przebiegała za pomocą najlepszej polskiej "waluty" jaką są Miecze . I przebiegała pod hasłem ; W Szczebrzeszynie , chrząszcz brzmi w trzcinie Wink .
Więc może nasz karakan chce pozować na takiego Łokietka Laughing .

Niemcy sprzedali , bo pandemia i straty , może Kaczyński im obiecał, że będzie kupował od Niemców , ruski gaz Wink .

Ta scena z dobrego polskiego filmu pokazuje jak Niemców "irytują" Polacy . Kapitalnie oddaje rzeczywistość Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:49, 08 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E @p4lm pominąłeś tytuł z linku z oko.press :
Cytat:
Zaczęło się: PiS zaatakował wolne media. Orlen kupił Polska Press, pod butem władzy ponad 100 gazet
Laughing
Wolne media , znaczy się wolne bo niemieckie , ja pierdole jak nie z jednej strony biją propagandą , ta z drugiej strony dorzucają do pieca .


Mnie jeszcze zastanawia w tym całym kurwidołku rola Orlenu w którym to Skarb Państwa ma 27,5% udziałów i "decydujący głos" . Kupują nie tylko media , ale też łączą się- np - z Grupą Lotos w której to Skarb Państwa ma chyba , nie jestem pewien 51% udziałów . Nie bardzo rozkminiam te korporacyjne wygibasy , ale coś tu kurwa jest nie tak . Monopolizacja ma się w najlepsze , a biorąc pod uwagę tendencję , zmiany które są wdrażane gdzie wielkie korporacje będą zarządzały na legalu państwami to ma to sens . Orlen będzie dalej "udawał" państwową korporacje , będzie ( może już jest ) największym podmiotem gospodarczym w kraju . Kupujemy od nich produkty ropopochodne , będziemy kupować prasę , to kto wie może i mieszkania będziemy od nich kupować tudzież subskrybować jak to jest planowane . Kto wie co jeszcze "repolonizują" ( może Biedronkę Wink ) , gdzie jak dla mnie to jest wałek stulecia z tym przejmowaniem przez Orlen różnych firm i instytucji .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 08 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grupa Polska Press ma zdaje się dostęp do wszystkich opracowań Cambridge Analytica - to o czym pisał Choronzon swojego czasu (manipulacje przy Brexit).
Poprawcie mnie, jeśli się mylę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 08 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to się dopiero zacznie ofensywa propagandowa Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1852
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 08 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko będzie cokolwiek przeczytać normalnego bo w tych gazetach które kupił PiS jest większość gazet miastowych jak widać na liście. Były to można powiedzieć w pewnym sensie "niezależne" media od aparatu państwowego, ze swoją propagandą, ale chyba wolałem tamtą. PiSonowie są skandaliczni. Teraz jak proboszcz jakiejś wioski kogoś zmolestuje to na TVP tego nie puszczą, twoje regionalne gazety i portale tego nie puszczą, radio tego nie puści, no nie będzie się gdzie poskarżyć tylko zostaje samosąd.

Jeżeli chodzi o Orlen, to dostał niezły kawałek tortu z tymi płynami dezynfekującymi, a pewnie jak będą chcieli coś załatać w budżecie to już po konsolidacji przypierdolą paliwo po europejskiej cenie i co zrobisz? Wszystko podrożeje. Na moje oko to zbliżamy się do Rosji mentalnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 09 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze zobaczycie, że PIS będzie te gazety ludziom na wsiach i małych miastach dawał za darmo. Jeszcze powstanie fundusz gazetowy i dotacja na czytanie tej propagandy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 09 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyzak napisał:
Grupa Polska Press ma zdaje się dostęp do wszystkich opracowań Cambridge Analytica - to o czym pisał Choronzon swojego czasu (manipulacje przy Brexit).
Poprawcie mnie, jeśli się mylę.


Trochę inaczej - portale PP sa źródłem danych, które można wykorzystać w taki sam sposób, jak zrobiła to Cambridge Analytica:
https://www.wykop.pl/link/5838603/cambri.....ska-press/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 09 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madison napisał:
Jeszcze zobaczycie, że PIS będzie te gazety ludziom na wsiach i małych miastach dawał za darmo. Jeszcze powstanie fundusz gazetowy i dotacja na czytanie tej propagandy.


Heh, wcale bym się nie zdziwił xD
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1852
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 09 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga sceny zawierają treści drastyczne, może rozjebać mózg.
Chciałem tylko zaznaczyć że ten program jest na serio puszczany w TV i (uwaga spoiler) wszyscy członkowie zostali już rozpoznani jako pośrednio lub bezpośrednio związani z ukochanym aparatem rządzącym




i żeby nie było że nie ostrzegałem Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 09 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Uwaga sceny zawierają treści drastyczne, może rozjebać mózg.
Chciałem tylko zaznaczyć że ten program jest na serio puszczany w TV i (uwaga spoiler) wszyscy członkowie zostali już rozpoznani jako pośrednio lub bezpośrednio związani z ukochanym aparatem rządzącym



O panie na gumowym bananie , jak to mam teraz odzobaczyć i takie rzeczy w telewizji publicznej . Z tym , że PIS sam tworzy pewien stereotyp swojego wyborcy , odjebani jak do kościoła prężą się jakby kija w dupie mieli , odpierdalając sztywne śmieszki i pseudointelektualne harce wokół kultu karakana .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 09 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TVP już od dawna szoruje po dnie Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 09 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Uwaga sceny zawierają treści drastyczne, może rozjebać mózg.
Chciałem tylko zaznaczyć że ten program jest na serio puszczany w TV i (uwaga spoiler) wszyscy członkowie zostali już rozpoznani jako pośrednio lub bezpośrednio związani z ukochanym aparatem rządzącym



i żeby nie było że nie ostrzegałem Rolling Eyes


o żesz, kurwa ich mać

skretynienie sięga zenitu

ale to chyba dobry czas, bo gorzej być już nie może, nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:01, 10 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys Amnestii International oglaszala, ilu dziennikarzy zabito w ciagu roku na swiecie. Gazety na swiecie ;ikwiduje sie juz dawno. W Polsce dziennikarze tez boja sie zwolnien z pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kaczor kupił gazety i portale
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile