W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Joe Blob Biden  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 15159
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 23 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gośka, nie bądź już taką rasistką 🙄 Przecież prawdziwych cyganów już nie ma 😂
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 23 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wczoraj dwójka zamachowców wysadziła się na bazarze ( ISIS ) w Bagdadzie . Zginęły 32 osoby. Pierwszy terrorysta udawał , że zasłabł , kiedy ludzie zaczęli się zbierać , by mu pomóc kurw się wysadził . Drugi wysadził się jak ludzie zaczęli ratować ocalałych .
ISIS to agentura CIA i co się dzieje , Bidet wysyła żołnierzy do Iraku Laughing
Cytat:
Demokraci, nie mając czasu na dojście do władzy, uciekają się do tych samych brudnych metod, co wcześniej. Wczoraj w Iraku doszło do eksplozji. Jaka jest reakcja Joe Bidena? Tak, wysyłając tysiące amerykańskich żołnierzy do Iraku pod pretekstem walki z terroryzmem!

Trump zmniejszył liczbę amerykańskich żołnierzy w Iraku, a Biden potrzebował eksplozji, aby to zrekompensować.
https://katehon.com/ru/news/bayden-sobir.....o-voennogo

Demokratyczni Islamiści
[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 23 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CNN ogłasza cud , parodia mediów

Cytat:
CNN ujawniło w tym tygodniu, że całkowita liczba zgonów z powodu COVID faktycznie spada.

„To naprawdę coś” - powiedział prezenter CNN, John King, gdy niesławny licznik śmierci COVID szybko spadł za nim. „Zaledwie kilka dni do prezydentury Bidena, a liczba zgonów już spada! Nie jesteśmy pewni, czy jest to genialny mandat Bidena, czy jego bezbłędna dostawa szczepionek, ale ludzie w całym kraju wydają się szybko wstawać z grobów tempo - wczoraj ponad 200 000 ”.

Dyrektorzy CNN rozważają obecnie ogłoszenie zakończenia kryzysu COVID w Ameryce. „W tym momencie myślę, że mamy lepsze rzeczy do omówienia” - powiedział prezes CNN Jeff Zucker. „Teraz, gdy empatia i kompetencje powróciły do ​​Białego Domu, nie ma już nic do zgłaszania”.

CNN ogłosiło, że będzie przyciągać swoich reporterów terenowych COVID, aby opisali psy z rodziny Bidenów i wykwintną garderobę Jill Biden.
https://www.sott.net/article/447622-Anot.....g-backward
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 05 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To powinno być dla każdego oczywiste, ale wiedząc, że większość żyje w świecie iluzji, to takie krótkie naświetlenie sytuacji:
The Biden Oligarchs Secretly Running America
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 05 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:
To powinno być dla każdego oczywiste, ale wiedząc


Ty już się chłopie popisałeś swoją „wiedzą”, a pamiątkę tego mam w opisie 😁
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 05 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przytocz post w którym tak napisałem, żeby nie być gołosłowną i kłamliwą szmatą, która w żałosny sposób chce dać upust swoim najniższym isntynktom, dodatkowo chełpiąc się tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 05 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz cwany pajac bo to pisałeś bodaj w pierdolni albo jakimś autorskim temacie, a ja się nie bawię jak co niektórzy tutaj w archiwizowanie waszych gówno-treści, ale jakbyś tak błaźnie nie napisał to bym tego na pewno nie skopiował do podpisu. Ekspercie od siedmiu boleści 🤣🤣🤣
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 19:16, 05 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy poszukać. search.php

Akurat napisał coś zupełnie innego, ale żeś debil @Azyren to sobie zrobiłeś sygnaturę z tego, czego nie zrozumiałeś.
Próbowałeś wyśmiać jego, a zrobiłeś totalne pośmiewisko z siebie - no brawo! Smile

one1 napisał:
Czyli jest to raczej ruch mający zmniejszyć deflację, czy ją odwlec w czasie, a po tym nastąpi inflacja, jak nie hiperinflacja, a jeszcze najprawdopodobnie wszystko jednocześnie - stagflacja.

viewtopic.php?p=407510#407510


Azyren napisał:
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 05 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ja mówiłem że to się odnosi do tego posta? 😮😮😮 Ale dobrze adminie, ty wiesz lepiej do czego ja piłem, następnym razem będę archiwizował wszystkie komentarze oponentów z pierdolni, autorskich itd żeby nie przepadły, wszystko opisywał i archiwizował żeby były dowody i nikt nie zrobił ze mnie wielbłąda 🤨
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 21:23, 05 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Bimi za znalezienie tego thumleft

Tak się składa,że to był mój jedyny post w którym użyłem słowa "stagflacja", z którą notabene mamy właśnie do czynienia, co pewnie można jakoś sprawdzić.
Ale najwidoczniej Azoren jest z nacji która nawet złapana za rękę nie potrafi przyznać się do kłamstwa. Hucpa pełną gęba - nie pierwszy już raz w wykonaniu tego małego człowieczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 05 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Teraz cwany pajac bo to pisałeś bodaj w pierdolni albo jakimś autorskimtemacie


Nie muszę chyba przypominać że w pierdolni tematy automatycznie się usuwają a w autorskich podlegają edycji. Teraz bez screenshotów których ja głupi nie robiłem jak mam pokazać twoje minione złote myśli cwaniaczku? 🤨
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 05 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
A czy ja mówiłem że to się odnosi do tego posta? 😮😮😮

Nie pogrążaj się. Do czego innego miało by się odnosić?
Wystarczy zobaczyć co mu wtedy odpisałeś, żeby nie mieć wątpliwości, że odnosi się dokładnie do tego...

Azyren napisał:
ekspert z dupy napisał:
Czyli jest to raczej ruch mający zmniejszyć deflację, czy ją odwlec w czasie, a po tym nastąpi inflacja, jak nie hiperinflacja, a jeszcze najprawdopodobnie wszystko jednocześnie - stagflacja.


Masło maślane. Stagflacja to wystąpienie w jednym czasie inflacji i stagnacji gospodarczej, a nie inflacji z hiperinflacją (można tak w ogóle, bo wydaje mi się że albo jest jedno, albo drugie Rolling Eyes ).

viewtopic.php?p=407516#407516


Po prostu źle zrozumiałeś co on napisał (pewnie bo zdanie było zbyt długie) i zrobiłeś z tego aferę na miarę swojej wiekopomnej sygnatury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 05 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to jedną rozmowę w temacie ekonomii prowadziliśmy na forum? Żałuje teraz że nie archiwizuje wszystkich rozmów żeby ze mnie ktoś później wielbłąda nie robił tak jak teraz, ale mój błąd, następnym razem będę bardziej skrupulatny i będę was archiwizował jak CIA dane użytkowników z Facebooka 🤨 Z tego co pamiętam to piłem wtedy do jego wcześniejszych opinii i dlatego potem się do niego przypierdalałem sarkastycznie i trochę na siłę z tą stagflacją, w prawie każdym zdaniu gdzie użył tego słowa, tak że przykład wyrwany z kontekstu. Ale dobra, nie będę się z tobą kłócił @bimi bo wiem jak to się kończy. Wygrałeś, koniec tematu.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 05 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o wygraną tylko o obiektywną prawdę oraz zwykłą ludzką przyzwoitość.

Nikt ci nie każe archiwizować wszystkich rozmów, ale jakbym ja zrobił sobie wiekopomną sygnaturę z czyjegoś rzekomego cytatu, to na pewno miałbym na to jakikolwiek podkład.
Tymczasem ty uparcie twierdzisz, że one1 powiedział ci kiedyś że jest koniem.. z tym że on temu zaprzecza, nikt oprócz ciebie tego nie widział, a cała reszta z nas ma wierzyć ci na słowo.

Normalnie jak de93ial - on też ma zawsze rację, a jak ktoś mu nie wierzy to sam jest sobie winien. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 06 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 13 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 13 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ameryka wróciła do „szerzenia demokracji” na Bliskim Wschodzie

https://southfront.org/arranging-the-mid.....a-forward/



Stany Zjednoczone powracają do poziomu aktywności na Bliskim Wschodzie, jakiego nie było od prawie 4 lat. Rozwój ten stał się oczywisty w ciągu kilku tygodni, odkąd Joe Biden został prezydentem USA, najpierw z dużym rozmieszczeniem wojsk w Syrii, a następnie z mniejszymi.

9 lutego Pentagon oświadczył, że nie ma już w Syrii ochrony i eksploatacji pól naftowych.

Teraz powraca do polowania na ISIS. Wracając do punktu wyjścia z 2014 roku i ery Obamy. ISIS w jakiś sposób zobowiązało się do tego, zwiększając swoją działalność w całej Syrii.

To tajemnica, że ​​udało im się dokonać tak gwałtownego i nagłego odrodzenia. Należy również zauważyć, że dowodzone przez Kurdów Syryjskie Siły Demokratyczne mają rzekomo więzić około 10 000 terrorystów ISIS.

To oświadczenie intencji oznacza ogromną zmianę postawy w Stanach Zjednoczonych. Podczas obrony pól naftowych wojska amerykańskie były w większości statyczne, polując na ISIS, ponownie mogą wędrować po okolicy i przeprowadzać różne operacje.

Wydaje się prawdopodobne, że Idlib jest teraz w centrum uwagi - obserwowano amerykańskie drony bojowe badające Greater Idlib. Idlib to mieszana torba - ma wojska tureckie, Rosjan, syryjską armię arabską wraz z terrorystami i umiarkowaną opozycją, chociaż można wybaczyć mylenie tych dwóch grup. Najnowszy, przyszły sojusznik USA jest tam - wkrótce zostanie przemianowany Hay'at Tahrir al-Sham.

Wskazaniem na spodziewane eskalacje i ataki są rosyjskie i syryjskie ćwiczenia wojskowe prowadzone w pobliżu Aleppo w czasie efektywnej wojny. Rosja osobno przeprowadziła musztrę morską w pobliżu Tartus.

I, jakby zgodnie z projektem, pociski dalekiego zasięgu próbowały uderzyć siły rosyjskie w bazie lotniczej Hmeimim . Drony od czasu do czasu próbują zinfiltrować jego przestrzeń powietrzną, ale rakiety są rzadkim widokiem.

W międzyczasie w zachodniej Darze przywódcy rebeliantów poddali się Damaszkowi, prawdopodobnie obawiając się nadchodzącego chaosu i chcąc wybrać stronę.

Wreszcie administracja Bidena pracuje również nad zapewnieniem izraelskiego wsparcia. Departament Stanu powiedział, że nie popiera uznania przez Trumpa suwerenności Izraela nad Wzgórzami Golan, ale nie sprzeciwia się temu. Na pocieszenie zapewnił również sprzedaż broni o wartości 9 miliardów dolarów. Tel Awiw prawdopodobnie użyje tej broni, aby przeciwdziałać swojemu wrogowi - Iranowi. Czyni to, celując w rzekome interesy Iranu w Syrii.

Syria pozostaje filarem amerykańskiej polityki na Bliskim Wschodzie, ale postawa USA w Iraku i Afganistanie również się zmieniła. Wycofanie się z regionu jest teraz wykluczone - ISIS odradza się, a są inne grupy atakujące amerykańskie siły i konwoje.

W szczególności w Afganistanie, jeśli wycofanie się nie posunie do przodu, talibowie prawdopodobnie ponownie zaczną atakować Stany Zjednoczone.

Demokraci odzyskali kontrolę i powrócili do szerzenia demokracji na Bliskim Wschodzie.

Komentarz sott: Jastrzębie wojenne neokonów z Waszyngtonu trzymają się formuły: narzucaj więcej sił zbrojnych USA (bez zaproszenia i pod jakimkolwiek pretekstem), aby rozwiązywać problemy, które sami stworzyli lata temu - a następnie stworzą jeszcze większy chaos , który ich zdaniem ostatecznie posłuży interesom hegemonii USA i Izraela w regionie.

https://www.sott.net/article/448636-Amer.....iddle-East
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 14 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Daleiden - Handel płodami i Kamala Harris

 

https://rumble.com/vdpckd-david-daleiden.....apisy.html
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 17 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biden oddaje kontrolę nad siecią energetyczną USA w ręce komunistycznych Chin! C'mon, man!



Biden’s order could let China control US electric grid

Less than one week into his presidency, Joe Biden has already put U.S. security at greater risk to Chinese and other threats.

Biden, who long has been accused by critics of being soft on China, issued a lengthy executive order in which, buried amid matters purportedly designed to combat climate change, was an anomalous and potentially dangerous provision. The provision in question addresses nothing reasonably connected to climate change. Instead, it suspends for 90 days a key security measure put in place last May 1 by former President Donald Trump. Biden’s suspension of Trump’s measure makes not the slightest sense:

https://www.washingtonexaminer.com/opini.....ctric-grid
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 17 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joe zapomniał, że się szczepił Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 17 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demencja. Stawiam, że wciągu 2 lat "zejdzie", czy całkowicie czy tylko ze stanowiska.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 24 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOW! Australian Media Runs Segment on Joe Biden’s Dementia! — Something the Poisonous US Media Still Lies About

https://www.thegatewaypundit.com/2021/02.....till-lies/

Australian reporter Cory Bernardi is the first mainstream host to report on Joe Biden’s obvious dementia that is apparent to anyone paying attention. No one in the US liberal media is strong enough to point this out – President Biden is out to lunch. He is in an escalating stage of cognitive decline.

Bernardi shared this on Friday, “Such was the hatred of Donald Trump by the partisan and poisonous mainstream media that they chose not to highlight anything that may have derailed a Biden victory. Even now after he’s been sworn in many are still refusing to speak the truth.”

‘Never before’ has the leader of the free world been ‘so cognitively compromised’


_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 26 Lut '21   Temat postu: Re: Joe Blob Biden Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
... tudzież będzie niepoczytalny i odsuną go od władzy . Oczywiście wszystko zgodnie z planem Wink .


Szybko im idzie . Demokraci chcą by prezydent Bidon made in USA, zrzekł się jednostronnej władzy nad arsenałem nuklearnym . Ostatnio Nancy Pelosi chciała pozbawić tego przywileju Trumpa bodajże w styczniu tego roku argumentując to "powstrzymaniem niestabilnego prezydenta" . Czyżby dziś Demokraci uważali, że Bidon jest "niestabilny" , miesiąc po zaprzysiężeniu na prezydenta . W takim tempie to za rok Bidon będzie leżał pod respiratorem sztucznie podtrzymywany na życiu Wink .


Cytat:
Demokraci chcą, by Biden zrzekł się wyłącznego autorytetu w zakresie startów jądrowych.


BIAŁY DOM - Prezydent Stanów Zjednoczonych, zawsze w towarzystwie pomocnika wojskowego noszącego torbę z kodami startu nuklearnego, ma wyłączne prawo do nakazania wojny nuklearnej lub udzielenia odpowiedzi w naturze na taki atak wroga.

Teraz prawodawcy z partii obecnego prezydenta proszą prezydenta Joe Bidena o zrzeczenie się tej jednostronnej władzy.

Powierzenie jednej osobie takiej władzy „wiąże się z realnym ryzykiem”, zgodnie z listem popartym przez 31 demokratycznych członków Izby Reprezentantów. „Byli prezydenci zagrozili, że zaatakują inne kraje bronią nuklearną lub przejawiają zachowania, które powodują, że inni urzędnicy wyrażają zaniepokojenie wyrokiem prezydenta”.

List, prowadzony przez przedstawicieli Jimmy'ego Panettę i Teda Lieu, obaj z Kalifornii, wzywa urzędników, takich jak wiceprzewodniczący i przewodniczący Izby, do zgodzenia się z nakazem uruchomienia, zanim będzie można go wydać.

„Moi koledzy i ja prosimy o bezpośredni przegląd struktury dowodzenia i kontroli jądrowej w naszym kraju, aby określić, w jaki sposób możemy mieć bezpieczniejszy organ do wystrzeliwania broni jądrowej, aby nie zagrozić, ale wzmocnić i wzmocnić nasze bezpieczeństwo narodowe” - powiedziała Panetta w oświadczenie dla VOA w czwartek.

„W oparciu o wybitne osiągnięcia naszego prezydenta i przywództwo w zakresie kontroli zbrojeń jądrowych, w przypadku sił nuklearnych naszego kraju zalecamy kontynuowanie przemyślanej i profesjonalnej analizy sposobów dodatkowych kontroli i równowagi w ramach struktury dowodzenia i kontroli jądrowej”.

List, który został wysłany w poniedziałek do Białego Domu, „proponuje kilka alternatyw dla powierzenia prezydentowi jedynego, niekontrolowanego i ostatecznego upoważnienia do nakazania użycia broni jądrowej” - powiedział Jeffrey Lewis, profesor i dyrektor James Martin Center for Nonproliferation Studies w Middlebury Institute of International Studies w Monterey w Kalifornii, powiedział VOA. „Każda z alternatyw byłaby lepsza niż obecny układ”.

8 stycznia, dwa dni po tym, jak tłum popierający ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa zaatakował Kapitol, przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi powiedziała swoim kolegom Demokratom, że rozmawiała z przewodniczącym Połączonych Szefów Sztabów „o powstrzymaniu niestabilnego prezydenta” przed rozkazem startu broni jądrowej.

„Sytuacja tego niezrównoważonego prezydenta nie może być bardziej niebezpieczna i musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby chronić naród amerykański przed jego niezrównoważonym atakiem na nasz kraj i naszą demokrację” - napisał w liście Pelosi.

List do Bidena od demokratycznych prawodawców, w tym dwóch członków Komisji Sił Zbrojnych Izby Reprezentantów, wymienia Trumpa tylko z imienia i nazwiska w przypisach, a także nawiązuje do obaw o stabilność psychiczną prezydenta Richarda Nixona na krótko przed jego rezygnacją w sierpniu 1974 r.

„Ponieważ obecny system wiąże się z nieodłącznymi zagrożeniami, jak to pokazał nasz były prezydent, naszym obowiązkiem w Kongresie jest zapewnienie, że administracja przeprowadza tego rodzaju przegląd w celu uzyskania bezpieczniejszego i bardziej bezpiecznego organu odpowiedzialnego za wystrzeliwanie broni jądrowej, ”Panetta powiedział VOA.

„Stary argument był taki, że można było bezpiecznie dać prezydentowi tę władzę, ponieważ wybory były ostatecznym zabezpieczeniem” - powiedział Lewis. „Wybory Trumpa pokazują, że niezdolna, niemoralna i niebezpieczna osoba może faktycznie zdobyć władzę w Stanach Zjednoczonych”.

Trump, w okresie waśni z przywódcą Korei Północnej Kim Dzong Unem, chwalił się, że jego przycisk nuklearny był „znacznie większy” i „potężniejszy” niż ten, który posiadał Kim.

Proponowana zmiana jest krytykowana przez trzech prominentnych republikańskich członków Komisji Sił Zbrojnych Izby Reprezentantów.

W swoim oświadczeniu Liz Cheney, Mike Rogers i Mike Turner twierdzą, że „prezydent Stanów Zjednoczonych musi mieć wyłączną możliwość dowodzenia i kontrolowania naszego odstraszania nuklearnego. Niebezpieczne wysiłki Demokratów sugerujące restrukturyzację naszego procesu dowodzenia i kontroli nuklearnej zagrozą bezpieczeństwu Ameryki, a także bezpieczeństwu naszych sojuszników ”.

Według trzech Republikanów zalecenia Demokratów, „jeśli zostaną wprowadzone w życie, naraziłyby Amerykanów na niebezpieczeństwo, zdestabilizowałyby równowagę nuklearną i podważyłyby zaufanie naszych sojuszników do parasola nuklearnego”. „Władimir Putin i Xi Jinping wiwatowaliby, gdyby Stany Zjednoczone przyjęły takie jednostronne ograniczenie”.

John Maurer, wizytujący naukowiec w American Enterprise Institute, również martwi się o zmianę sposobu, w jaki prezydent może zareagować.

„Ważniejsza od szybkości jest przewidywalność” - powiedział Maurer VOA. „Odstraszanie adwersarzy wymaga, aby przeciwnicy wiedzieli, że amerykańskie głowice będą latać w pewnych okolicznościach. Co być może ważniejsze, uspokojenie sojuszników amerykańskich wymaga, aby w pewnych okolicznościach amerykańskie głowice latały w ich obronie ”.

Amerykańskie prawo zawiera już przepisy, które mogą sprawdzić prezydencki organ startowy, według Maurera, który jest również profesorem strategii i studiów nad bezpieczeństwem w Szkole Zaawansowanych Studiów Lotniczych i Kosmicznych na Air University z siedzibą w Maxwell Air Force Base.

„Wiceprezydent i gabinet mogą zawiesić uprawnienia prezydenta na mocy 25 poprawki, jeśli naprawdę martwią się o jego stan psychiczny, który skutecznie zawiesza jego zdolność do przeprowadzania ataków nuklearnych” - powiedział Maurer. „Amerykańscy oficerowie wojskowi mogą również odmówić wykonania niezgodnych z prawem rozkazów. Ogólna kontrola władzy prezydenckiej raczej nie przyniesie więcej niż te istniejące przepisy. ”

Maurer dodał: „Nie jest dla mnie jasne, czy kontrola władzy nuklearnej prezydenta przez Kongres byłaby zgodna z konstytucją. Konstytucja stanowi, że prezydent jest głównodowodzącym sił zbrojnych USA, więc Kongres może powiedzieć mu, co ma zrobić z bronią jądrową znajdującą się pod kontrolą wojskową ”.

Ankit Panda, starszy pracownik ds. Polityki nuklearnej w Carnegie Endowment for International Peace, argumentował, że chociaż jedyna władza miała sens podczas zimnej wojny, czasy i okoliczności uległy zmianie.

„W środowisku po zimnej wojnie - aw szczególności po prezydencie Trumpie - jedyna władza jest postrzegana jako odpowiedzialność” - powiedział Panda VOA. „Obawy związane z pierwszym uderzeniem są mniej dotkliwe. Dowodzenie i kontrola są solidne i wciąż modernizowane. Tak więc Stany Zjednoczone mogą i powinny zbadać alternatywne postawy ”.

Żaden wybór, jeśli chodzi o upoważnienie do wypuszczenia broni jądrowej, nie będzie całkowicie pozbawiony ryzyka, przyznała Panda, „ale musimy pomyśleć o tym, z jakim ryzykiem jesteśmy gotowi żyć, jeśli chodzi o naszą własną postawę nuklearną . ”

„Chociaż nie chcielibyśmy komentować szczegółów listu, prezydent na bieżąco kontaktuje się z Kongresem w różnych kwestiach” - odpowiedział w czwartek starszy urzędnik administracji, gdy zapytano go, jak Biden prawdopodobnie zareaguje na wezwanie demokratycznych prawodawców. żądanie.
https://www.voanews.com/usa/us-politics/.....r-launches
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 26 Lut '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viki napisał:
Biden oddaje kontrolę nad siecią energetyczną USA w ręce komunistycznych Chin! C'mon, man!


Nie mów @viki, że to łyknęłaś . W tym spektaklu chodzi o to by przedstawić republikańskim wyborcom Bidena jak gościa który oddaje kontrolę ( w kwestiach kluczowych ) nad państwem, komunistycznym Chinom . Tak Demokraci szukają wewnętrznego wroga . Nie ma takiej opcji by USA oddało kontrolę nad kluczowymi kwestiami jakiemuś innemu państwu, tu rządzą ponadnarodowe korporacje, a im najmniej zależy na chińskiej kontroli .

Po za tym jest to ( ten artykuł ) zgrabna manipulacja, nadinterpretacja. To, że Bidon zezwala na zakup części/elementów infrastruktury energetycznej od "wrogich" państw nie znaczy, że oddaje kontrolę nad USA owym państwom .

Historią tą CIA wytwarza wewnętrzny popyt na opór, będą tak długo nęcić, aż znajdzie się amerykański Brunon Kwiecień, a jeśli się nie znajdzie to sami go wykreują w momencie kiedy napięcie będzie odpowiednie . Coś pierdolnie, cyk i kolejne ograniczenia w wolnościach .

Historia ta zmierza w tym kierunku by wykazać, iż republikańscy wyborcy stanowią zagrożenie dla demokracji Demokratów .


Na końcu tej historii za 200 czy 300 lat partia Demokratyczna w USA będzie postrzegana na świecie, jak dziś jest postrzegane NSDAP w III Rzeszy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:38, 01 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biden się zawiesza ; "co ja tutaj robię" Smile



Cytat:
- Przedstawiciele, uh, Shirley Jackson Lee, Al Green, Sylvia Garcia, Lizzie Pannili, uh, przepraszam - powiedział Biden i skrzywił się. - Pannell, a co ja tu robię? powiedział.
https://www.sott.net/article/449396-Bide.....bing-Syria

Demokracja po amerykańsku na Słupa . To już raczej jest pewne, że Bidon nie dotrwa do końca kadencji, a prezydentem zostanie Kamala Harris która nie została wybrana w demokratycznych wyborach . Jeśli Bidon już teraz ma takie "kruki na bani", że nie pamięta co przed chwilą powiedział to kto podejmuje decyzje jak ta o ostatnim bombardowaniu w Syrii .

Cytat:
Kamala Harris rozpoczyna przejęcie prezydencji przez Joe Bidena


Kamala Harris, jedna z najbardziej nielubianych, niewybieralnych radykalnych demokratów w Ameryce, ma teraz zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Śliniące się lewicowe media będą nazywać to „historycznym”. Nazywają to również „przełomem”. I powiedzą ciszą, że „roztrzaskała szklany sufit”.

Ale jedyne, co ma zamiar „zdruzgotać”, to oczekiwania Amerykanów.

Jeśli byłeś zszokowany wywołanym przez zarządzenia wykonawcze , antykonstytucyjnym szaleństwem, jakie wywołała administracja Bidena od czasu, gdy jej kandydat na prezydenta w pustym garniturze został wciągnięty do Białego Domu, poczekaj, aż dostaniesz ładunek Ka-Ma-La.

Harris, znana z tego, że wspinała się po szczeblach politycznych na kolanach, teraz odbiera telefony Bidena ze światowymi przywódcami. National Pulse zauważył, że Biden zaginął podczas rozmowy z prezydentem Francji Emanuelem Macronem. To pochodzi z odczytu prasowego Białego Domu:

Wiceprezydent Kamala Harris rozmawiała dziś z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i wyraziła swoje zobowiązanie do wzmocnienia dwustronnych więzi między Stanami Zjednoczonymi a Francją oraz ożywienia sojuszu transatlantyckiego. Wiceprezydent Harris i prezydent Macron zgodzili się co do potrzeby bliskiej współpracy dwustronnej i wielostronnej w celu rozwiązania problemu COVID-19, zmian klimatycznych oraz wspierania demokracji w kraju i na całym świecie. Omówili także liczne wyzwania regionalne, w tym te na Bliskim Wschodzie i w Afryce, oraz potrzebę wspólnego stawienia im czoła. Wiceprezydent podziękował prezydentowi Macronowi za jego przywództwo w kwestii równości płci i za wkład Francji w łazik Mars 2020 Perseverance NASA.

National Pulse informuje również, że Harris niedawno rozmawiał także z premierem Kanady Justinem Trudeau. Nie jest to typowe zachowanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, co robił Joe Biden w ten weekend z okazji Dnia Prezydenta. Gra w Mario Kart. Niepoważnie.
reszta; https://beckernews.com/kamala-harris-begins-joe-biden-presidency-takeover-36802/

Bidon gra z wnuczką w Mario Kart :


Cytat:
„ZNACZĄCY PROBLEM”: Dan Bongino mówi, że członkowie Secret Service biją na alarm z powodu stanu psychicznego Bidena.


Podczas wywiadu z gospodarzem Fox News, Seanem Hannity, konserwatywny gospodarz podcastu i były członek Secret Service, Dan Bongino, zrzucił bombę, kiedy omawiał rozmowy, które odbył z członkami Secret Service współpracującymi bliżej z prezydentem Joe Bidenem.

Bongino wyjaśnił, że stan zdrowia Bidena jest gorszy niż myśleliśmy, ponieważ „ma naprawdę poważne kłopoty”.

„To było coś, co otrzymywałem z moich źródeł” - powiedział Bongino. „Sean, mówienie tego nie sprawia mi absolutnie żadnej radości. I mam to na myśli. Ma poważne kłopoty, Joe Biden. I posłuchaj mnie. wszyscy wokół niego. Wszyscy to wiedzą. Wszyscy to wiedzą. To jest skandal, o którym ci nie mówią - jak zły jest jego stan… Mówię ci z tego, co słyszę od ludzi w mojej sieci, wszyscy wiedzą, jakie to złe. Wszyscy. To nie jest tajemnica, to najgorzej strzeżona tajemnica w Białym Domu ”. ...
https://trendingpolitics.com/worst-kept-.....tal-state/

Nie ma opcji, żeby ci którzy wystawili Bidona na prezydenta nie wiedzieli o jego stanie zdrowia. Bidon nie powinien zostać dopuszczony do startu w wyborach nie mówiąc o ich wygraniu . Teraz będą go podtrzymywać przy życiu, aż im nie zejdzie podczas swoich oratorskich popisów Wink .

Można śmiało obstawiać u bukmacherów, że Biden nie dotrwa do końca kadencji na swoim stanowisku .



Bidon; "wszyscy wiedzą, że lubię dzieci bardziej niż ludzi" Laughing
( ps. taka drobna manipulacja w tytule na YT jest "love" , a Bidon powiedział "like" )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Joe Blob Biden
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile