W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Joe Blob Biden  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 15166
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 26 Lis '20   Temat postu: Joe Blob Biden Odpowiedz z cytatem

Myślę , że już czas by założyć temat o nowym "stworze" na urzędzie prezydenta USA . Syjonista z krwi i kości , krypto pedofil , z początkami demencji . I to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu w odpowiednim czasie . 78 letni starzec działający w polityce od 47 lat .


Cytat:
Joe Biden chce kierować światem. Przedstawił wspólników.78-letni Joe Biden, który szykuje się do styczniowego objęcia władzy w USA, wystąpił wczoraj w reflektorach na olbrzymiej scenie w Wilmington, jego rodzinnym stanie Delaware, amerykańskim raju podatkowym, by ogłosić, że „Ameryka jest gotowa pokierować światem”. Zaprezentował pierwsze nominacje rządowe. Szefem dyplomacji zostanie 58-letni Antony Blinken, którego obecny szef departamentu stanu Mike Pompeo nazywa „francuskim pieskiem”.Polityka zagraniczna Joe Bidena została już przedstawiona podczas kampanii prezydenckiej, ale prawdopodobny przyszły prezydent przypomniał widowni, że jego celem jest przywrócenie przywództwa światowego Stanów Zjednoczonych, osłabionego jego zdaniem „izolacjonistyczną” polityką Trumpa. Z wielką pompą przedstawił ludzi, z którymi to osiągnie. „Oto ekipa, która znaczy, że Ameryka powraca, gotowa do pokierowania światem.” – zakrzyknął lekko złamanym głosem Biden i wysunął Blinkena na szefa dyplomacji, człowieka, którego Trump uważał za typowego członka deep state, zawodowego dyplomatę.

Biden mówił coś o „wielostronności”, którą Blinken ma wyrażać w postaci interwencjonizmu, najważniejszej cechy jego polityki. Część młodości przyszły sekretarz stanu spędził we Francji, gdzie się kształcił przed studiami na uniwersytetach Havarda i Columbia. Był doradcą Bidena od polityki zagranicznej, za czasów jego wiceprezydentury u Obamy. Uważa się, że Biden powtarzał wtedy wszystko po Blinkenie. Mike Pompeo nie umiał ukryć złośliwości: „Więcej wielostronności to więcej czasu na spędzanie czasu z przyjaciółmi na drinkach. To nie leży w najlepszym interesie Stanów Zjednoczonych.” Dodał, że jego własna polityka daje „prawdziwe rezultaty”.Biden pochwalił się, że sprawy klimatyczne będą potraktowane odrębnie, ma tym się zająć John Kerry, szef dyplomacji u Obamy. „Kryzys klimatyczny stanowi egzystencjalne zagrożenie” – mówił Biden, który mianował wcześniej dwóch swoich ludzi do współpracy z Kerrym, w tym czarnoskórego, którzy znajdują się na listach płac koncernów naftowo-gazowych. Szczelinowanie naftowo-gazowe powoduje spustoszenia w przyrodzie, lecz Biden mówił, że tego nie może zabronić. W ONZ będzie go reprezentować czarnoskóra 68-latka Linda Thomas-Greenfield, wyrzucona trzy lata temu przez Trumpa z departamentu stanu, by twardo bronić każdego stanowiska.
https://strajk.eu/joe-biden-chce-kierowac-swiatem-przedstawil-wspolnikow/

Nominacje:


Jest nadzieja , że nie dożyje końca kadencji i zejdzie naturalnie , tudzież będzie niepoczytalny i odsuną go od władzy . Oczywiście wszystko zgodnie z planem Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 26 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Putin wykorzystał bardzo wąskie okienko czasowe aby "uciąć" rozpierduchę w Nagornym Karabachu- czas na reakcję liczył się dosłownie w godzinach. Wybranie Bidena to okazja dla Rosji w tej sprawie, podobno akurat niedawno miała też miejsce zmiana na głównym urzędzie Pentagonu (mogę mylić- w każdym razie wojskowość) i wszyscy poniżej byli zainteresowani bronieniem swoich stołków a więc nikt się nie zająknął jak Putin ogłosił rozejm. Teraz podniosła się wrzawa rozmaitych tam "pokojowych" organizacji - również w Europie ale już pozamiatane.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz
Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 26 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a propos, podczas wczorajszej rozmowy telefonicznej lożowy brat Erdogan z bratem Putinem poza bieżącymi kwestiami politycznymi i gospodarczymi: Karabach, Syria, Libia, rozbudowa elektrowni atomowej, budowa tureckiej strefy wpływu we wschodniej części Morza Śródziemnego... —zgodnie wyrazili zamiar dalszej współpracy w walce z pandemią kolabora-wirusa. Koordynacja wysiłków w zakresie opracowywania, produkcji i stosowania szczepionek została uznana za zadanie priorytetowe.

>> WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD <<
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 28 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gabinet Bidena: Powrót bloba


Biden chce, aby jego sekretarzem stanu był Antony Blinken - ulubieniec establishmentu, który mylił się w prawie każdej kwestii polityki zagranicznej w ciągu ostatnich dwóch dekad.
reszta w linku : https://www.nationalreview.com/2020/11/bidens-cabinet-the-return-of-the-blob/
Rewolucja w amerykańskiej polityce zagranicznej , niezmienna pozostaje miłość do "starej ojczyzny" Izraela Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 29 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzi na to , że twardogłowi wracają do władzy , Biden chce "przycisnąć" Rosje , Chin itd . Ogólnie jest głód na nową wojnę , bo Trump podczas swojej działalności na urzędzie prezydenta nie wywołał żadnego nowego konfliktu , a jeszcze zaczął wycofywać wojska z Afganistanu , Somali itp.
Rok 2020 to była przystawka przed daniem głównym które będą serwować w roku 2021 .
Ludziom trzeba stanowczo przypomnieć o zagrożeniu terrorystycznym ( co miało ostatnio miejsce w omijanej do tej chwili Austrii , a co znaczy , ze możemy się spodziewać zamachów w miejscach w których się nie spodziewamy Wink ) , jak i zagrożeniu nuklearnym jakie grozi nam Smile ze strony Iranu Wink . Bo mimo gorącego początku 2020 , fajerwerki zapowiedziane są - znowu - w okolicach Sylwestra Wink .

Cytat:
Czyj nowy porządek świata?


W swoim artykule Foreign Policy z kwietnia 2020 roku Biden stwierdza, że ​​odwróci żenujące osiągnięcia Trumpa w polityce zagranicznej, przeciwstawiając się zarówno Chinom, Rosji, jak i innym totalitarnym narodom, które reprezentują potrójną plagę „autorytaryzmu, nacjonalizmu i nieliberalizmu” oraz „raz bardziej Ameryka przewodzi światu ”.

Biden poszedł dalej, obiecując odwrócenie krzywdy, jaką Trump wyrządził NATO, wzmacniając siły wojskowe, rozszerzając swoje wpływy na Pacyfik (co brzmi bardzo podobnie do doktryny Esper / Pompeo dla Pacyfiku), a nawet zażądał, by NATO poszło ostrzej. na Rosję stwierdzającą, że „Kreml obawia się silnego NATO, najskuteczniejszego polityczno-wojskowego sojuszu we współczesnej historii”.

Biorąc pod uwagę prawie 45-letni rekord polityczny Bidenawspierając każdą interwencję wojskową w historii Ameryki, przeciwstawiając się dez-segregacji, wychwalając zwolennika KKK senatora Stroma Thurmonda, uchwalając ustawy, które więziły dożywotnio drobnych handlarzy narkotyków w imieniu kompleksu przemysłowego tanich więzień robotniczych i wspierały szalejący rozwój zarówno Wall Street, Big Pharma i Big Tech prowadzą stan nadzoru , powinniśmy dwa razy pomyśleć, zanim będziemy świętować ewentualne wejście tego człowieka na korytarze najwyższego biura w USA.

Wezwanie Bidena do odnowienia sojuszu NATO w opozycji do Rosji i Chin, jego poparcie dla odwrócenia apeli Trumpa o redukcję militarną na Bliskim Wschodzie oraz jego poparcie dla rozszerzenia NATO na Pacyfiku, wymieszane z jego długoletnim doświadczeniem, zmusza nas do zapytania, czy Glen Greenwald miał rację, kiedy 1 listopada opuścił Intercept, mówiąc:
„Jeśli wygrywa Biden, który będzie strukturę władzy: demokratyczna partia w pełni zjednoczony z neokonserwatystów, krzak / agentów Cheney CIA / FBI / NSA Wall Street i Doliny Krzemowej. Przedstawiając się jako jedyna ochrona przed faszyzmem a znaczna część lewa będzie dalej maszerować za nim. "
Jak się okazuje, ostrzeżenie Greenwalda było absolutnie na miejscu, ponieważ cały aparat wywiadowczy, Big Tech i główny kompleks medialny, który desperacko pracował nad obaleniem prezydenta Trumpa przez 4 lata i obecnie prowadzi ogromną operację oszustw związanych z głosowaniem, jak to napisano , pełne poparcie dla narracji o „nieuchronnym przejściu prezydentury Bidena”.

W artykule z 11 listopada na Antiwar.com, zatytułowanym Członkowie zespołu przejściowego Pentagonu Bidena finansowani przez przemysł zbrojeniowy , dziennikarz Dave DeCamp pokazuje, że spośród 23 członków zespołu przejściowego Pentagonu Bidena ponad jedna trzecia jest bezpośrednio związana z NATO i Wojskowym Kompleksem Przemysłowym .

Ponieważ fakty nadal pojawiają się wskorumpowana głęboka struktura państwowa, która całkowicie dominuje w geriatrycznym hologramie znanym jako Joe Biden, stało się oczywiste, że nawet kilka pozytywnych uwag Bidena na poparcie odnowienia traktatu START z Rosją nie ma większego znaczenia.

Ignorując bardzo realne niebezpieczeństwo nowej wojny domowej ze względu na fakt, że jakikolwiek wynik zostanie pozbawiony prawomocności przez połowę kraju, należy zadać pytanie: jeśli 20 stycznia Trump zostanie zastąpiony przez prezydencję Bidena, to co się stanie? wpływ zarówno na stabilność na świecie, jak i na stosunki USA-Rosja-Chiny?

Dobrze, że Biden popiera odnowienie START, ale coraz większa część narodów opowiada się za sojuszem wielobiegunowymoparta na obronie suwerenności narodowej, prawie do stosowania protekcjonizmu i budowie megaprojektów na dużą skalę, takich jak Nowy Jedwabny Szlak, Polarny Jedwabny Szlak, zaawansowane badania kosmosu i korytarz transportowy Północ-Południe.

Same środki protekcjonistyczne, które pozwoliły USA (i każdemu narodowi na świecie) zbudować swoją bazę przemysłową i suwerenność gospodarczą, są bezpośrednio atakowane przez Bidena, który domaga się „zniesienia barier handlowych i przeciwstawienia się niebezpiecznemu światowemu spadkowi w kierunku protekcjonizmu” (co posuwa się nawet do stwierdzenia bez dowodów „spowodowało wielki kryzys” i „doprowadziło do II wojny światowej”).

Atakując Trumpa za to, że jest miękki wobec chińskiej imperialnej inicjatywy Pasa i Szlaku, którą Biden twierdzi, że jest tylko „zleceniodawcą zanieczyszczeń do innych krajów, finansując miliardy dolarów projektów związanych z zanieczyszczeniem paliw kopalnych”, Biden pyta następnie: „kto pisze zasady handel?" i odpowiada: „Stany Zjednoczone, a nie Chiny, powinny przewodzić tym wysiłkom”.

Poza planami redukcji emisji dwutlenku węgla i inwestycjami w technologie informacyjne (sztuczna inteligencja, 5G, obliczenia kwantowe) w „perspektywach rozwoju” Bidena niewiele jest rzeczy, które harmonizują Stany Zjednoczone z tym wielobiegunowym konsensusem.Jego program wspierania redukcji emisji dwutlenku węgla w Ameryce do zera netto do 2050 r., Jak nakreślili przedstawiciele Zielonego Nowego Ładu i Wielkiego Resetowania w Davos, może na pozór wydawać się pro-infrastrukturalny, twierdząc, że „stworzy 10 milionów nowych, dobrych miejsc pracy”, ale rzeczywistość po dalszej inspekcji jest zupełnie inna.

Rodzaje projektów rozwojowych na dużą skalę zorientowanych na BRI, które przekształcają obecnie ponad połowę świata, który w coraz większym stopniu funkcjonuje w ramach zupełnie innego paradygmatu bankowego zdominowanego przez Stany Zjednoczone, opierają się na kapitałochłonnym przemyśle ciężkim, wykorzystaniu paliw kopalnych, a także energii jądrowej. . Bez tych źródeł energii Nowy Jedwabny Szlak i jego siostrzane projekty nigdy nie zadziałałyby (podobnie jak sobowtór Modi, który nie jest BRI OSOWOGudowodnił całkowitą porażkę, zarówno naukową, jak i ekonomiczną).

Rodzaj „rewolucji zielonej energii”, którą technokraci z Davos prowadzący Bidena chcą narzucić światu, może stworzyć krótkoterminowe miejsca pracy, ale po zbudowaniu paneli słonecznych i wiatraków jakość energii dostępnej dla narodów na tyle głupich, by wejść do tej klatki na zawsze dusi ich zdolność do utrzymania populacji i potencjału wzrostu. Krótko mówiąc, jest to zielony miraż przesłaniający bardzo brzydki projekt.

W przeciwieństwie do tego programu wyludnienia, tendencja Trumpa do wspierania eksploracji kosmosu, ożywiania protekcjonizmu w celu odbudowy utraconej produkcji w Ameryce i jego wspierania programów infrastrukturalnych na dużą skalęw rozwiązywaniu konfliktu za granicą (w tym jego poparcie dla budowy kolei w Arktyce, kolei w Serbii i Kosowie, energetyki jądrowej w RPA i Polsce itp.) z pewnością działa synergistycznie z systemem wielobiegunowym prowadzonym przez Rosję i Chiny i niewątpliwie harmonizuje USA z własne, lepsze tradycje.

Dodatkowo, finansowanie przez Trumpa kolorowych rewolucyjnych grup "społeczeństwa obywatelskiego" w Hongkongu i na Białorusi przyniosło mu wielu wrogów z obu stron przejścia za Sorosem, jednocześnie wspierając koncepcję suwerenności narodowej, która była głównym krokiem w kierunku stabilności i budowania zaufania z narodami świat, który domaga się swojej suwerenności, jest szanowany, zgodnie z zapisami samej Karty Narodów Zjednoczonych.

Porównaj to z oświadczeniem Bidenaże musimy "stanąć po stronie rosyjskiego społeczeństwa obywatelskiego, które odważnie przeciwstawiało się kleptokratycznemu systemowi autorytarnemu prezydenta Władimira Putina" oraz wezwaniu Bidena do zorganizowania "globalnego szczytu demokracji", w którym biorą udział "organizacje społeczeństwa obywatelskiego z całego świata, które stoją na fronty demokracji, "w tym" sektor prywatny, firmy technologiczne i giganci mediów społecznościowych ".

Są to ci sami „wielcy giganci technologiczni i medialni”, którzy przez dziesięciolecia w pełni poparli obalenie Bidena na urząd prezydenta, którzy byli również wykorzystywani do obalania rządów wybieranych w poszczególnych krajach w kolorowych rewolucyjnych operacjach zmiany reżimu. To te same sieci, które mająstłumił wszelkie dowody na systematyczne fałszowanie głosów w amerykańskich wyborach w 2020 roku i podsyca ogień potencjalnej nowej wojny domowej i zmiany reżimu w samej republice.

Cokolwiek by to nie było, nadchodzące tygodnie i miesiące przyniosą zaciekłe bitwy, które ukształtują wynik historii świata.

O autorze:
Matthew Ehret jest redaktor naczelny w kanadyjskim Patriot Przeglądu , Senior Fellow na Uniwersytecie Amerykańskim w Moskwie, BRI Expert na rozmowie Taktycznej i jest autorem 3 tomy „Untold Historia Kanady” serii książek . W 2019 roku był współzałożycielem fundacji Rising Tide z siedzibą w Montrealu . Można się z nim skontaktować pod adresem matt.ehret@tutamail.com
https://www.sott.net/article/444969-Whose-new-world-order

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 30 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Geriatryczny hologram "popsuł" sobie nogę podczas zabawy z pieskiem Laughing

Cytat:
... Powiedziano mu, że w jego prawej nodze jest lekkie pęknięcie i że nie będzie w stanie chodzić bez wsparcia przez wiele tygodni. W chwili zdarzenia Biden bawił się ze swoim psem owczarka niemieckiego „Major”. Joe Biden ma dwa takie psy.

Prywatny lekarz Joe Bidena, Kevin O Corner, powiedział, że nowo wybrany prezydent miał skręconą nogę i dlatego nie był w stanie złapać jej na zdjęciu rentgenowskim. Jednak tomografia komputerowa ujawniła później, że prawa kość nogi Bidena pękła. Powiedział, że Biden będzie musiał chodzić ze wsparciem przez kilka nadchodzących tygodni.
https://bcfocus.com/joe-biden-suffers-fr.....ken-bones/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1858
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 30 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie mu pękła jak biegł do mikrofonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 04 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WATCH: Joe Biden and Kamala on Israel, PalestineA tutaj już ledwo skleca zdania:

Biden dictates much more masking and gloves - he wants the National Guard in play"From his ‘Office of the President Elect’ in Wilmington, Delaware Joe Biden held a ‘Breaking News’ press conference after meetings with different governors. Biden wants much more masking in play and talks about getting the National Guard in play."
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre
Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 19:55, 04 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://xportal.pl/?p=38417

Czy fakt że sądy odrzuciły pozwy w tych stanach w których było prawdopodobnie najwięcej kantów jest prawdziwy ?
Czyli biden pozamiatał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 21 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Geriatryczny hologram kompletuje rząd Wink .

Sekretarz ds. Edukacji;

Cytat:
Nowy amerykański sekretarz edukacji.
Transpłciowa Charlotte Claymer.
Nominacja była częścią strategii Bidena mającej na celu maksymalizację różnorodności rasowej i płciowej.
Kolor skóry, płeć i orientacja seksualna to główne priorytety przyszłej administracji.
https://colonelcassad.livejournal.com/6407482.html
Cytat:
UPD: Negatywna reakcja na to spotkanie w amerykańskich sieciach społecznościowych doprowadziła do tego, że dziś postać zaczęła odmawiać, mówią, że to żart.
Chociaż wczoraj jeszcze przed nim wyciekła do amerykańskich mediów, ta historia jest sprawdzianem dla amerykańskiego społeczeństwa - czy jest gotowa dla ministrów transpłciowych, czy jeszcze nie.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why
Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 21 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurwa... 🤦‍♂️
mówcie co chcecie ale tym razem chyba na serio zbliżają się czasy ostateczne Shocked
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:34, 22 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary Joe przy obecnej technice może jeszcze pożyć ze trzy kadencje Wink


_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1858
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:39, 22 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę że pozycja obowiązkowa o tym panu. Jak ktoś nie widział (było na forum) to wrzucam:

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 22 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teatrzyk dla plebsu ; Joe się szczepi .
Jebany dwie maseczki ma na gębie . Paranoja postępuje .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 22 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdziwiłbym się gdyby to co mu wstrzykują było zwykłą solą fizjologiczną.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz
Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 22 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wieku lepiej nie ryzykować, a przecież prezio ma być sprawny jeszcze przynajmniej cztery lata -gdzie oni znajdą drugiego takiego robota na pilota ...więc prędzej są to witaminy i suplementy .
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 07 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kongres zatwierdził zwycięstwo Bidena.


Kongres USA oficjalnie potwierdził zwycięstwo Bidena w wyborach prezydenckich w USA pomimo trwających starć między protestującymi a policją w Waszyngtonie.
Inauguracja nastąpi 20 stycznia, w czasie obowiązywania godziny policyjnej i prób oskarżenia Trumpa.
Po Pence, exodus różnych urzędników i funkcjonariuszy rozpoczął się od otoczenia Trumpa.
Trump oficjalnie zapowiedział, że 20 stycznia odda władzę, mimo że nie zgadza się z wynikiem wyborów. „Trump Leaked” (c)
https://colonelcassad.livejournal.com/6457487.html

Witamy w Geriatokracji :
Cytat:
Do aprobaty Pelosiego jako nowego / starego przewodniczącego Izby Reprezentantów USA.

Prezydent USA Joe Biden ma 78 lat
Tymczasowy prezydent Senatu USA Chuck Grassley jest 87
przewodniczącym Izby Reprezentantów USA Nancy Pelosi ma 80 lat
Specjalny wysłannik prezydenta USA ds. Klimatu John Kerry ma 77 lat
Sekretarz rolnictwa Tom Vilsack ma 70 lat
Ambasador USA przy ONZ Linda Thomas -Greenfield - 69
Sekretarz Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast Marcia Fudge - 68
Sekretarz Obrony Lloyd Austin - 67
Sekretarz Skarbu Janet Yellen - 67
Sekretarz Zdrowia Xavier Besser - 62
Sekretarz ds. Energii Jennifer Granholm 61
Sekretarz Bezpieczeństwa Wewnętrznego Alejandro Mallorcas - 61 rok
Minister spraw wewnętrznych Deb Haaland - 60
https://colonelcassad.livejournal.com/?skip=30
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 07 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha ha ha jak ich wirus dopadnie to ugotuje w ciągu tygodnia Smile))
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik
Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 18 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, tak więc tego ten Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 19 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie karawany wyruszyły w stronę USA. Joe zalegalizuje pobyt milionów migrantów w USA


_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 20 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunter Biden, Burisma, and Corruption:
The Impact on U.S. Government Policy and Related Concerns


U.S. Senate Committee on Homeland Security and Governmental Affairs
U.S. Senate Committee on Finance
Majority Staff Report:


https://hsgac.senate.gov/imo/media/doc/HSGAC_Finance_Report_FINAL.pdf
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 21 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy Żydzi od Joe :
Cytat:
Wszyscy Żydzi, których Biden zdobył na najwyższe role w swojej nowej administracji
https://www.timesofisrael.com/all-the-je.....istration/

Jest ich jedenastu w tym taki kwiatek Smile :


Cytat:
Rachel Levine, zastępca sekretarza zdrowia
Levine, wychowana w konserwatywnym żydowskim domu w Massachusetts, jest sekretarzem zdrowia Pensylwanii. Jest pierwszą znaną osobą transpłciową nominowaną na stanowisko wymagające zatwierdzenia przez Senat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:01, 22 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeby to sie nie okazali cyganie !?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bonzo78
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 22 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyganie byliby tu bardziej odpowiedni, przynajmniej byłoby wesoło a tak jest upiornie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 23 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z cyganami wesolo ??? Cygan o niczym innym nie mysli tylko rznieciu i napadnieciu. Rabunek i noz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Joe Blob Biden
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile