W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

World Economic Forum - zmienimy twój świat  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 15620
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.003 mBTC

PostWysłany: 19:32, 13 Lis '20   Temat postu: World Economic Forum - zmienimy twój świat Odpowiedz z cytatem

Wchodzę sobie na stronę WEF i czytam tytuły artykułów niczym tytuły rozdziałów jakiejś dystopijnej powieści . Normalnie się nie kryją z tym co nam zafundują .

Cytat:
Najlepsze pojawiające się technologie zdrowotne, aby zakończyć tę pandemię i zapobiec kolejnej
https://www.weforum.org/agenda/2020/11/t.....-next-one/

Cytat:
Pilnie potrzebujemy globalnej konwencji danych.
https://www.weforum.org/agenda/2020/11/global-data-convention/

Cytat:
Wszystko, co musisz wiedzieć o Pioneers of Change Summit
https://www.weforum.org/agenda/2020/11/p.....d-to-know/ To wydarzenie już niedługo :
Cytat:
Szczyt Pioneers of Change odbędzie się w Internecie w dniach 16-20 listopada.
Zgromadzi ponad 2000 przywódców rządów, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego z ponad 90 krajów.
Kluczowe obszary tematyczne obejmują zrównoważoną produkcję, cyfrowe modele biznesowe, innowacje miejskie, systemy opieki zdrowotnej, nowe technologie finansowe i czwartą rewolucję przemysłową.
Rok 2020 przyniósł nam tak wiele zmian w tak fundamentalny sposób, że wszyscy dążymy do powrotu do jakiejś formy normalności.

"Czwarta rewolucja przemysłowa , jakaś forma normalności" , zmiany są oczywiste i nie ma powrotu do znanej nam normalności .Cytat:
Dlaczego ratowanie firm nie pomaga ludziom wyjść z kryzysu gospodarczego związanego z COVID-19
https://www.weforum.org/agenda/2020/10/g.....rt-people/

Cytat:
MFW: Ekonomia blokady
https://www.weforum.org/agenda/2020/10/c.....n-finance/

Normalnie bym się do nich zapisał , ich plan jest genialny i uratują Świat Laughing .


No i na koniec postu wisienka na torcie :
Cytat:
Diaboliczny projekt Światowego Forum Ekonomicznego: „Resetowanie przyszłości programu pracy” .


Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) właśnie opublikowało (październik 2020 r.) Tak zwaną białą księgę zatytułowaną „ Resetowanie przyszłości programu pracy - w świecie post-Covid ”.

Ten 31-stronicowy dokument czyta się jak plan tego, jak „wykonać” - ponieważ wykonanie (lub implementacja) byłoby - „Covid-19 - The Great Reset” (lipiec 2020), autorstwa Klausa Schwaba, założyciela i dyrektora generalnego (od założenie WEF w 1974 r.) i jego współpracownik Thierry Malleret.

Nazywają „Resetowanie przyszłości” białą księgą, co oznacza, że ​​nie jest to ostateczna wersja. To swego rodzaju szkic, próbny balon do mierzenia reakcji ludzi. Rzeczywiście brzmi jak opowieść o kacie. Wiele osób może go nie czytać - nie mają świadomości jego istnienia. Gdyby to zrobili, podnieśliby się do broni i walczyliby z tym najnowszym totalitarnym planem, zaproponowanym światu przez WEF.

Obiecuje przerażającą przyszłość dla około 80% (pozostałych) populacji. „Rok 1984” George'a Orwella brzmi jak dobrotliwa fantazja w porównaniu z tym, co WEF ma na myśli dla ludzkości.

Ramy czasowe to dziesięć lat - do 2030 r. - agenda ONZ na lata 2021-2030 powinna zostać wdrożona.

Planowane działania biznesowe w odpowiedzi na COVID-19:
Przyspieszenie cyfryzacji procesów pracy, prowadzące do 84% wszystkich procesów pracy w postaci konferencji cyfrowych lub wirtualnych / wideo.
Około 83% ludzi planuje pracę zdalną - tj. Koniec interakcji między współpracownikami - całkowity dystans społeczny, oddzielenie człowieczeństwa od kontaktu międzyludzkiego.
Około 50% wszystkich zadań planuje się zautomatyzować - innymi słowy, wkład człowieka zostanie drastycznie ograniczony, nawet podczas pracy zdalnej.
Przyspieszenie cyfryzacji podnoszenia umiejętności / przekwalifikowania (np. Dostawcy technologii edukacyjnych) - 42% podnoszenia umiejętności lub szkolenia w zakresie nowych umiejętności zostanie zdigitalizowanych, innymi słowy, bez kontaktu z ludźmi - wszystko na komputerze, sztucznej inteligencji (AI), algorytmach.
Przyspieszenie realizacji programów podnoszenia / zmiany kwalifikacji - planuje się „ponowne wykorzystanie” 35% umiejętności - tj. Planuje się porzucenie istniejących umiejętności - uznano za nieaktualne.
Przyspieszenie trwających przekształceń organizacyjnych (np. Restrukturyzacja) - 34% obecnych struktur organizacyjnych planuje się „zrestrukturyzować” - lub innymi słowy, istniejące struktury organizacyjne zostaną uznane za przestarzałe - w celu zwolnienia miejsca na nowe zestawy ram organizacyjnych, cyfrowe struktury zapewniające najwyższą kontrolę nad wszystkimi działaniami.
Tymczasowe przydzielanie pracowników do innych zadań - oczekuje się, że dotknie to 30% siły roboczej. Oznacza to również zupełnie inne skale płac - najprawdopodobniej zarobki nie do utrzymania, co sprawiłoby, że planowane również „powszechne wynagrodzenie podstawowe” lub „dochód podstawowy” - płaca pozwalająca ledwo przeżyć, jest oczywistą potrzebą. - Ale to całkowicie uzależniłoby cię od systemu - systemu cyfrowego, nad którym nie masz żadnej kontroli.
Tymczasowo zmniejszyć siłę roboczą - przewiduje się, że dotknie to 28% populacji. Jest to dodatkowa liczba bezrobotnych w przebraniu, ponieważ osoby „chwilowe” nigdy nie wrócą do pełnego etatu.
Trwałe zmniejszenie siły roboczej - 13% trwałe zmniejszenie siły roboczej.
Tymczasowe zwiększenie zatrudnienia - 5% - nie ma odniesienia do jakiego rodzaju siły roboczej - zapewne niewykwalifikowana siła robocza, która prędzej czy później zostanie również zastąpiona automatyzacją, sztuczną inteligencją i robotyzacją miejsca pracy.
Nie wdrożono żadnych konkretnych środków - 4% - czy to oznacza, że ​​zaledwie 4% pozostanie nietknięte? Od algorytmu i nowych miejsc pracy kierowanych przez AI? - jak mała i nieistotna postać, brzmi jak „myślenie życzeniowe”, którego nigdy nie można zrealizować.
Trwałe zwiększanie siły roboczej - zaledwie 1% jest prognozowane jako „trwale zwiększona siła robocza”. To oczywiście nie są nawet kosmetyki. To żart.
To jest to, co się przedstawia, a mianowicie konkretny proces wdrażania Wielkiego Resetowania.

Wielki reset przewiduje również program kredytowy, w ramach którego cały dług osobisty zostałby „umorzony” - w zamian za przekazanie całego majątku osobistego organowi lub agencji administracyjnej - mógłby to być MFW.

Więc nie posiadałbyś niczego - i byłbyś szczęśliwy. Ponieważ wszystkie twoje potrzeby zostaną zaspokojone.

Nie powinno też przychodzić do głowy, że nie zgadzasz się z tym systemem, ponieważ - do tej pory każdy z was został zaszczepiony kovidami i zaszczepiony nanoczipami - dzięki czemu dzięki 5G i wkrótce 6G można czytać w myślach i wpływać na nie.

Proszę nie nazywać tego teorią spiskową. Jest to biała księga, „autorytatywny raport” WEF.

DARPA - Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obronie, jest częścią Pentagonu - i wiele lat temu opracowała tę technologię. Wdrożenie go to tylko kwestia czasu. I zostanie wdrożona, jeśli My, Ludzie, nie protestujemy - na porządku dziennym jest masowe nieposłuszeństwo obywatelskie - i to raczej wcześniej niż później.

Im dłużej czekamy z akcją, tym bardziej lunatykujemy w tej absolutnej ludzkiej katastrofie.

*

Relacje społeczne i międzyludzkie są wypatroszone.

Ma to kilka zalet dla tego nowego „totalitarnego” podejścia WEF do ludzkości - kontrolowania ludzkości.

- "My, The People", nie możemy się zbuntować, nie mamy już między sobą spójności,

- "My, The People", będą rozgrywane przeciwko sobie - i istnieje absolutna cyfrowa kontrola nad ludzkością - wykonywana przez małą superelitę .

- Nie mamy dostępu do tej cyfrowej kontroli - jest poza naszym zasięgiem. Chodzi o to, że stopniowo do niego dojdziemy - ci z nas, którzy mogą przeżyć. Oczekuje się, że w ciągu jednego pokolenia stanie się Nową Normą.

„Kąt przetrwania” to aspekt, o którym nie wspomniano bezpośrednio ani w Wielkim Resetowaniu, ani w „Przewodniku po implementacji” - tj„Reseting the Future of Work Agenda - in a Post-Covid World”.

Bill Gates, Rockefellerowie, Kissinger i inni, nigdy nie ukrywali swojej zdecydowanej opinii, że świat jest przeludniony, a liczba ludzi musi zostać dosłownie zredukowana. Mamy do czynienia z eugenikami.

Doskonałą metodą redukcji światowej populacji są programy szczepień zainicjowane przez Billa Gatesa i wspierane przez WHO. Skandale związane z takimi katastrofalnymi programami szczepień, które doprowadziły do ​​śmierci dzieci, odnotowano w Indiach (w latach 90.), Kenii (w 2014 r. I później) i innych częściach świata.

Zobacz także bardzo odkrywczy TedTalk autorstwa Billa Gatesa z lutego 2010 r. „ Innovating to Zero", mniej więcej w czasie, gdy opublikowano" Raport Rockefellera z 2010 r. "- ten sam raport, który dał nam do tej pory " Scenariusz Lock Step " - i teraz nim żyjemy. Prawie nie protestujemy - cały świat - 193 Kraje członkowskie ONZ - zostały zmuszone lub zmuszone do śledzenia tych skrajnych naruszeń praw człowieka na skalę globalną.

W żadnym z raportów, The Great Reset i „Resetting the Future of Work Agenda” nie ma wzmianki o tym, kto zamierza egzekwować te drakońskie nowe zasady? - To podobno te same siły, które są obecnie szkolone do działań wojennych w mieście oraz do tłumienia zamieszek i niepokojów społecznych - to policja i wojsko.

Część naszej Ludowej Organizacji Nieposłuszeństwa Obywatelskiego będzie zajmować się tym, jak skupić się i rozmawiać, edukować, informować policję i wojsko o tym, do czego będą wykorzystywane przez tę małą elitę, i że ostatecznie są także po prostu ludźmi , podobnie jak reszta z nas, lepiej staną w obronie ludzi, ludzkości. To samo należy zrobić z nauczycielami i personelem medycznym - informacja, nieskrępowana prawda.

To jest wyzwanie. Jeśli nam się uda - gra się skończy. Ale to długa droga.

Dezinformacja w mediach jest brutalna i potężna, i trudno zaprzeczyć „nam” bez sporego budżetu na kontrpropagandę i jako grupy ludzi, która jest coraz bardziej podzielona przez same media. Obowiązkowe noszenie masek i dystans społeczny - już uczynił wrogów tego, kim byliśmy, kolegów, przyjaciół, nawet w rodzinie.

Ten dyktat doprowadził do powstania rozłamów, podziałów i niezgody w naszych społeczeństwach

Bez strachu - ale niszczenie „Resetowania przyszłego programu pracy” i „Wielkiego resetowania” dosłownie na kawałki - z ludzką alternatywą, która zlikwiduje organizacje takie jak WEF i współpracujące agencje ONZ, takie jak WHO, UNICEF, WTO, Bank Światowy, MFW - a może nawet cały system ONZ. Trzeba skonfrontować przywódców politycznych i biznesowych stojących za tym projektem. Należy przestrzegać podstawowych zasad prawa międzynarodowego, w tym Norymbergi.
O autorze

Peter Koenig jest ekonomistą i analitykiem geopolitycznym. Jest także specjalistą ds. Zasobów wodnych i środowiska. Przez ponad 30 lat pracował w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia na całym świecie w dziedzinie środowiska i wody. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze dla czasopism internetowych, takich jak Global Research; ICH; New Eastern Outlook (NEO) i nie tylko. Jest autorem Implosion - ekonomicznego thrillera o wojnie, niszczeniu środowiska i chciwości korporacyjnej - fikcji opartej na faktach i 30-letnim doświadczeniu Banku Światowego na całym świecie. Jest także współautorem książki The World Order and Revolution! - Eseje Ruchu Oporu. Jest pracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją.
https://www.sott.net/article/444245-The-.....ork-Agenda
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why
Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 14 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Henia temat jest już od dawna wałkowany. A Klaus Schwab to zapewne tylko frontmen i figurant.
https://www.henrymakow.com/2020/11/2030-changes-meaning-of-human-life.html
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 16 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś rozpoczyna się szczyt "Pionierów Zmian"
Cytat:
Otwarcie sesji plenarnej
Głos zabrali: Børge Brende, Christine Lagarde, Cameron Hepburn, Stephan Mergenthaler, Julie Sweet, Luis Alberto Moreno
16 listopada 2020 14:00 - 14:45 CET
https://www.weforum.org/events/pioneers-of-change-summit-2020

Cytat:
Witamy na szczycie Pioneers of Change. Dołącz do tej otwierającej rozmowy na temat roli biznesu w napędzaniu pozytywnych zmian potrzebnych do Wielkiego Resetowania.

Wspólnoty innowacji Światowego Forum Ekonomicznego rozpoczynają tydzień współpracy, której celem jest katalizowanie wielostronnych rozwiązań dla krytycznych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami, rządami i społeczeństwem.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 17 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Powyższa grafika została opublikowana na koncie WEF na Twitterze 22 listopada 2016 r

Cytat:
Justin Trudeau podczas telekonferencji ONZ mówi, że „pandemia dała możliwość zresetowania”.


Prezydent Kanady zaszokował Internet, zdając się popierać kontrowersyjny plan „zresetowania kapitalizmu”.

( 29 września 2020 )


Od poniedziałkowego poranka „Wielki reset” zyskiwał na popularności na Twitterze po tym, jak kanadyjski premier Justin Trudeau zasugerował, że wirus COVID-19 zapewnił „okazję do zresetowania ... w celu ponownego wyobrażenia sobie systemów gospodarczych”. Zostało to potraktowane jako aprobata planu Światowego Forum Ekonomicznego skoncentrowania większości własności prywatnej w rękach wielkich korporacji Big Tech.

Plan „Wielkiego resetowania” obejmuje współpracę między rządami krajowymi i organami międzynarodowymi w celu „zresetowania kapitalizmu” ze zintegrowanym transnarodowym państwem dobrobytu / nadzoru technokratycznego do roku 2030.

Światowe Forum Ekonomiczne jest najbardziej znane z dorocznego szczytu w Davos, na którym tysiące członkowie światowej elity korporacyjnej i politycznej spotykają się pod ekstremalnie zaawansowanym technologicznie bezpieczeństwem, aby omówić globalną współpracę.

Musimy współpracować, nie tylko nad szczepionkami. Kanada uważa, że ​​niezbędna jest zdecydowana, skoordynowana reakcja na całym świecie i między sektorami.

Ta pandemia była okazją do resetu . To nasza szansa, aby przyspieszyć nasze przedpandemiczne wysiłki, aby na nowo wyobrazić sobie systemy gospodarcze, które faktycznie rozwiązują globalne wyzwania, takie jak skrajne ubóstwo, nierówności i zmiany klimatyczne.

„Wielki reset” stał się internetowym memem po tym, jak przywódcy Światowego Forum Ekonomicznego spotkali się w czerwcu i zaproponowali wykorzystanie pandemii COVID-19 jako usprawiedliwienia dla wprowadzenia ich wieloletniego planu „Wielkiego Resetowania”.

Gwiazdy internetu dodały oliwy do ognia, kiedy prowadzący talk show i radio Alex Jones omówił ten temat z podcastami, takimi jak Joe Rogan i Tim Pool .

Główne media, takie jak Vice, The Guardian i TechCrunch, wyśmiewają twierdzenia Jonesa jako „teorię spiskową”, ale bez względu na to, jak naciągane mogą one zabrzmieć, Światowe Forum Ekonomiczne jest w rzeczywistości dość szczere.

Korporacje członkowskie WEF i partnerzy rządowi dokonaliby „resetu” za pomocą polityki gospodarczej, aby praktycznie znieść własność indywidualną i skoncentrować prawie całe bogactwo w rękach międzynarodowych megakorporacji .

Pomysł polegałby na wykorzystaniu państwa opiekuńczego i gospodarki opartej na koncercie do zastąpienia ekonomicznego status quo indywidualnej własności taką, w której większość indywidualnych potrzeb jest wynajmowana.

Plan powierzchownie przypomina dystopijne wizje cyberpunkowego gatunku science fiction spopularyzowane przez takie powieści jak Neuromancer , Snow Crash i Do Androids Dream of Electric Sheep (aka Blade Runner ).

Do 2020 r. Motywującym uzasadnieniem dla tego planu było zapobieganie „zmianom klimatycznym”. WEF twierdzi, że ma tysiące młodych członków swojej społeczności Global Shapersagitować na rzecz swojego programu zmian klimatycznych na całym świecie. Global Shapers aktywnie uczestniczyli w globalnych strajkach klimatycznych w 2019 r.

„Każdy kraj, od Stanów Zjednoczonych po Chiny, musi w nim uczestniczyć, a każda branża, od ropy i gazu po technologię, musi zostać przekształcona” - napisał Klaus Schwab , założyciel i prezes WEF.

WEF nie używa słowa „socjalizm” do opisania swojej zalecanej polityki, ale zamiast tego używa terminów takich jak „kapitalizm interesariuszy”, aby opisać tradycyjnie lewicowe idee, takie jak podatki od majątku, dodatkowe regulacje i masowe rządowe programy gospodarcze.

Kolejny szczyt WEF w Davos odbędzie się w styczniu 2021 roku.

National File skontaktował się dziś rano z kancelarią premiera, aby zapytać, czy popiera on plan „Wielkiego Resetu” WEF, ale nie otrzymał odpowiedzi do czasu publikacji.
https://www.sott.net/article/444437-Just.....or-a-reset

Można pomyśleć , że ten cały lockdown , ma doprowadzić do celowego zubożenia tzw "średniej klasy" . Przykładowo , mamy restauracje , która upadnie . Restauracja zostanie wykupiona przez państwo tudzież jakąś korporacje i ty będziesz teraz pracował dla danej korporacji .

Pamiętacie ten pomysł kiedy Banki ( itp organizacje finansowe ) w zamian za dodatkowe co miesięczne "dofinansowanie" przejmowały spadek , mieszkanie po starszej osobie kiedy ta zmarła . Chyba się nie przyjął za bardzo , ale kiedy klasa pracująca zubożeje , ludzie sami po to sięgnął .
To się tyczy tych którzy dziś posiadają mieszkanie . Kiedy masz kredyt na 30 lat , to puki go nie spłacisz , mieszkanie może zostać ci zabrane przez Bank .


‘Great Reset’ in Davos at the forefront of a ‘great deception’ in the free world.


W styczniu 2021 w Davos wszystko zostanie wyjaśnione .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.005 mBTC

PostWysłany: 11:35, 17 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta rewolucja przypomina mi trochę tę bolszewicką z Rosji . W wyniku pierwszej rewolucji przemysłowej początku XIX wieku powstała nowa klasa społeczna ; robotnicy . Idee socjalistyczne lewicowe pamiętające jeszcze XVIII wiek ewoluowały . Powstały różne odłamy lewicowe ; anarchiści , socjaliści , komuniści . To było coś czego nie można było zatrzymać , a skoro nie można tego zatrzymać to trzeba to przejąć i nadać sprawie swój własny tok . Lenin i Trocki to lewicowi agenci Bankierów którzy przekształcili idee służące ludziom , w idee służącą korporacjom . Rosja miał stać się krajem niewolniczym , gdzie nawet kobiet miała być dobrem wspólnym z którego mógł korzystać każdy mężczyzna . Zero własności . Ale Lenin za szybko zmarł , a Trockiego wyjebał Stalin . Stalin to ewolucja . Poniekąd uratował Rosję przed "lewicowym korporacjonizmem" , ale dalej współpracował z "Zachodnimi Bankierami" bo potrzebował ich do swojej własnej rewolucji przemysłowej . Gdyby Stalin nie zaistniał , Bankierzy nie powołaliby Hitlera do życia , a Niemcy byłyby "czerwone" . Bankierzy również wiedzieli , że w momencie kiedy Hitler zaatakuje Stalina to przegra wojnę . Wojnę którą miał przegrać . Dzięki tej wojnie jak i Hitlerowi , Stalinowi . Powstało państwo Izrael , ustanowiono nowe granice w Europie i wprowadzano nowe systemy polityczne na salony . Nastąpił Wielki Reset . Wielki skok technologiczny który można zaobserwować np na rozwoju lotnictwa ( w 1939 jak wyglądał samolot i w 1945 kiedy mieliśmy silniki odrzutowe ) , albo broni nuklearnej . Zmiany był tak olbrzymie , że jeszcze przed wojną nikt by o tym nie pomyślał na poważnie .

I dziś mamy podobną sytuacje . Za obecnym Wielkim Resetem stoją Wielkie Pieniądze wszelkiej maści korporacji za którymi stoją ci którzy władają pieniędzmi . Dlatego wprowadzają rewolucję no modłę wczesnobolszewicką , ordynarną , odhumanizowaną formę zniewolenia mas .
Do uzupełnienia Resetu potrzebna jest im jeszcze jedna nowa wojna . Ale nie może być to spacerek dla USA jak do tej pory . Potrzebne są nowe zniszczenia większe straty . Czy wojna z Iranem , "biblijne" zniszczenie Izraela , Iranu , podpalenie Bliskiego Wschodu , Afryki północnej to ta wojna której powinniśmy się spodziewać . Wszystkie znaki na niebie ( wybór rasowego syjonisty na prezydenta USA ) mogą na to wskazywać . Cokolwiek się stanie Elity wygrywają . Spopielony świat można odbudować w nowej rzeczywistości , a Izrael może być kilka razy większym państwem Wink .

Pytanie czy będzie to pierwsza wojna którą USA oficjalnie przegra , a my nie będziemy się z tego cieszyć ?

Ewolucja , człowieka zawsze zaskakuje , a plany trzeba nanosić od nowa dostosowując do danej sytuacji , wybiegając wprzód ale bez specjalnego podniecenia Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 17 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruk
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 49
Post zebrał 0.005 mBTC

PostWysłany: 21:59, 17 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Ordel, na dobrą sprawę, to nie ma się czy podniecać. Popatrz sam(a). Na świecie same nabrzmiałe wrzody: bliski kolaps gospodarki „wolnorynkowej”, przeludnienie, zatrucie środowiska, upadek religii, obniżenie poziomu ludzkiego zdrowia, upadek demokracji, itd. Ktoś musi czarną robotę wykonać i te wrzody jeden po drugim, albo wszystkie na raz rozciąć. Pozostawienie rozwoju sytuacji przypadkowi, prawdopodobnie cofnie nas do epoki kamienia łupanego i kanibalizmu. Oni zwyczajnie mają misję ratowania świata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niewolnon
Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 17 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytne publikacje w tych klimatach robi urocza firma Raconteur

Cytat:

Raconteur was founded on the conviction that the intelligent mass still value focused, high-quality content, expertly produced and beautifully designed. In an era when publishers are suffering from declining margins and forced to cut corners on their products, we have stubbornly gone against the tide and been resolutely committed to the strength of old publishing values such as editorship, quality long-form journalism, eye-catching design and striking photography. That’s why we obsess over cover illustrations, specialise in data journalism and infographics and only work with the most well-renowned editors, journalists and leading opinion makers – giving them the time and space to really tell stories and investigate areas in a leading way that matter in the 21st century.


https://www.raconteur.net/technology/tech-solutions-global-problems/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 18 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruk napisał:
Wiesz Ordel, na dobrą sprawę, to nie ma się czy podniecać. Popatrz sam(a). Na świecie same nabrzmiałe wrzody: bliski kolaps gospodarki „wolnorynkowej”, przeludnienie, zatrucie środowiska, upadek religii, obniżenie poziomu ludzkiego zdrowia, upadek demokracji, itd. Ktoś musi czarną robotę wykonać i te wrzody jeden po drugim, albo wszystkie na raz rozciąć. Pozostawienie rozwoju sytuacji przypadkowi, prawdopodobnie cofnie nas do epoki kamienia łupanego i kanibalizmu. Oni zwyczajnie mają misję ratowania świata.


Jestem już w takim wieku , ze wiem co mnie podnieca Wink . Natomiast jest to dość ekscytujące kiedy rozumiesz w jakim momencie historii żyjesz i czego możesz się spodziewać .
Nie wierzę w w przypadki . Gdyż nigdy niczego nie zostawialiśmy przypadkom . Doskonale cię rozumiem i na swój sposób rozumiem i może nawet popieram ową rewolucję .
Na początku XX wieku było mniej niż 2 miliardy ludzi , mimo dwóch wielkich wojen , grypy hiszpanki , wielkiego kryzysu i mnóstwa pomniejszych tragedii , wszystko to było potrzebne do zerwania ze starym światem i kolejnego skoku ewolucyjnego . Kolejne kilkadziesiąt lat "względnego" spokoju ( w porównaniu do pierwszej połowy XX wieku ) , i jest nas prawie 8 miliardów . Dlatego znowu stoimy u progu nowej rewolucji . To będzie tak głęboka rewolucja , że na końcu będziemy srać w próżniowe kible niczym na stacji kosmicznej .
Zmieni się wszystko i to dosłownie . Co również oznacza że pogłowie bydła ulegnie zmianie i raczej go nie przybędzie . To jest konieczne , gdyż ludzie są niczym szarańcza , każdy chce mieć lepiej ( co jest naturalne , ale szkodliwe ze względu na ilość szarańczy ) , chce jeść lepiej , mieć domek na weekendowe wyjazdy , zwiedzać świat , mieć auto , motor , rozwijać pasje itd. Ale na świecie nie mam miejsca na to by wszyscy rozwinęli owe pasje , choć system który umiera na naszych oczach świadomie nas do tego zachęcał .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why
Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 18 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
każdy chce mieć lepiej ( co jest naturalne , ale szkodliwe ze względu na ilość szarańczy ) , chce jeść lepiej , mieć domek na weekendowe wyjazdy , zwiedzać świat , mieć auto , motor , rozwijać pasje itd

Warto w tym miejscu dopowiedzieć, że tych nienapasionych, których apetyt na coraz to nowe dobra jest niezaspokojalny, jest garstka w porównaniu z masami. Większość ludzkości klepie słodką biedę i nie ma tak wygórowanych marzeń, jak te które przytoczyłeś Wink
Na Zachodzie czasem wypominają ten styl życia powojennemu pokoleniu baby-boomers – wtedy praktycznie każdy przykładowo w USA mógł tak żyć (jeśli tylko nie był skończonym obibokiem): własna chałupa, auto, zagraniczne wakacje itd. Dziś to jest dla wielu utopia. I młode pokolenie ma o to pretensje, że pokolenie ich starych przeżarło zasoby planety i dla nich już nic nie zostało. Kto wie, może coś w tym jest.
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 18 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównajmy sytuacje do "Grubasa" i jego "Lekarza" Wink . Grubas to my społeczeństwo które świadomie lub mniej świadomie pędzi ku lepszemu . Tak mówi nam instynkt . Lekarz to korporacje, władza , która nas karmi , leczy , ubiera , daje własną jaskinię itd.
Powody bycia Grubasem są dwa ; albo jest się chorym i cierpi się na jakieś schorzenie które prowadzi do bycia "Grubasem" , albo jesteśmy grubasem świadomie lub mniej bo chcemy pożerać więcej i więcej gdyż apetyt rośnie w miarę jedzenia . Wielkie Żarcie ( nomen omen rewelacyjny film który skrzywił mi psychikę Wink ) , które prowadzi nas do samobójstwa z przejedzenia . I Lekarz to widzi . Dlatego trzeba wprowadzić rewolucyjne zmiany w diecie by Grubas przeżył , a Lekarz mógł ciągnąć dalej profity z "obsługi" Grubasa .
Grubasa trzeba odchudzić . A etap jest taki , że nie wystarczy dieta czy treningi pod czujnym "zielonym" okiem Lekarza , tu trzeba drastycznie "zmniejszyć żołądek" . To jest operacja ratująca życie i tu nie ma żartów .

Znaczy to tyle , że nasz pęd ku instynktownemu polepszaniu swojego bytu zostanie praktycznie zastopowany ( najbliższe 10 lat ) , a później zmniejszą nasze oczekiwanie pozostawiając dobre samopoczucie , nasze szczęście na poziomie kiedy byliśmy szczęśliwymi Grubasami pędzącymi ku przepaści . Osiągną to dzięki technologiom , farmacji , nowej wygodniejszej rzeczywistości o dość pozornej naturze . Bo człowiek instynktownie prze ku lepszym zmianom . Więc nas wszystkich "naćpają" ( tak jak kiedyś naćpali nas chrześcijaństwem Wink ) . Niczym niemieccy naziści dodający fluor do wody w swoich Obozach by ludzie byli otępiali , apatyczni .
Na ograniczenie popędu seksualnego mamy Brom , który był powszechnie stosowany w czasach tzw. Komuny w wojsku . Można masowo ograniczyć popęd seksualny , skoro już to zrobili , to nic nie stoi na przeszkodzie by to powtórzy w szerszym gronie ( proponuje wprowadzić to wśród kleru Smile ) .

Człowieka można kształtować na obraz jaki jest potrzebny do kontroli i władania . Oczywiście zawsze są błędy , czarne owce , w końcu bez błędów bylibyśmy jak mrówki . Ale czarne owce są zawsze mniejszością , bo nawet kiedy zaczną stanowić większość zamieniają się w białe owce , a dotychczasowe białe owce stają się czarne Very Happy . To jest taka nasza tajemnica poliszynela , nasze błędne koło wypełnione błędnymi rycerzami Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 18 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
Cytat:
każdy chce mieć lepiej ( co jest naturalne , ale szkodliwe ze względu na ilość szarańczy ) , chce jeść lepiej , mieć domek na weekendowe wyjazdy , zwiedzać świat , mieć auto , motor , rozwijać pasje itd

Warto w tym miejscu dopowiedzieć, że tych nienapasionych, których apetyt na coraz to nowe dobra jest niezaspokojalny, jest garstka w porównaniu z masami. Większość ludzkości klepie słodką biedę i nie ma tak wygórowanych marzeń, jak te które przytoczyłeś Wink
Na Zachodzie czasem wypominają ten styl życia powojennemu pokoleniu baby-boomers – wtedy praktycznie każdy przykładowo w USA mógł tak żyć (jeśli tylko nie był skończonym obibokiem): własna chałupa, auto, zagraniczne wakacje itd. Dziś to jest dla wielu utopia. I młode pokolenie ma o to pretensje, że pokolenie ich starych przeżarło zasoby planety i dla nich już nic nie zostało. Kto wie, może coś w tym jest.


Nie do końca masz racje @good why . Każdy "biedak" chce polepszyć swój los i robi to w miarę swoich możliwości dostosowanych do danej sytuacji w danym środowisku .
Czym są "wygórowane marzenia" ? Wygórowane marzenia to mrzonka , jest niczym iluzja kiedy wydajemy w myślach miliony które wygramy w totka . To małe marzenia nas napędzają , to małe marzenia zaspokajają nasz apetyt by za chwilę poczucie sytości odpuściło robiąc miejsce pod nowy "apetyt" . A jedyne co nas ludzi rozróżnia to ten moment kiedy jesteśmy syci a jeszcze nie jesteśmy głodni . U jednych trwa on dłużej u innych krócej . Ale ten moment przemija , u większości Wink .

O taki przykład , miałem słuchawki takie AKG za stówkę przez lata . Były dobre , ale w końcu popsułem Smile . Więc zorganizowałem sobie słuchawki Marshalla , trochę droższe ( bo i tysiące można wydać na słuchawki ) , ale i lepsze pod wieloma względami , kapitalnie odcinają mnie od zewnętrznego świata dźwięków , co okazuje się w dzisiejszym świecie błogosławieństwem ( kiedy idę ulicą bez maseczki czy większym sklepie handlowym nikt normalnie sterroryzowany maseczkizmem nie zwróci mi uwagi , a nawet jeśli mówi cokolwiek do mnie , to spływa to po mnie , bo w Audio jestem odcięty ) , potem podchodzę do kasy , a żem kulturalny to wyłączam muzykę by nawiązać namiastkę kontaktu z kasjerką i co pierwsze słyszę , nie dzień dobry , ale proszę założyć maseczkę bo pana nie ... . Nie dyskutuje , wciągam szmatkę na twarz bo obliczyłem już sobie , nabyłem doświadczenie w tej materii , że jakiekolwiek moje dźwięki którymi mógłby uraczyć panią ekspedientkę mogą doprowadzić do niepotrzebnych napięć a ja i tak niczego nie osiągnę . Więc jedyne na co się zdobywam , to klasycznie kulturalne ; dziękuję do widzenia Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.005 mBTC

PostWysłany: 14:22, 18 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny rozdział naszej powieści zawierający cytaty przepowiadające przyszłość .

Cytat:
„Widzimy drugą stronę rzeki” - najważniejsze cytaty o życiu po pandemii.


Ryzykujemy całe pokolenie „zdruzgotanych marzeń”, chyba że nastąpi odrodzenie wzrostu zatrudnienia, ostrzega Christine Lagarde.

... Rozpoczynając dyskusję, Christine Lagarde , prezes Europejskiego Banku Centralnego, wyraziła uznanie dla udanych wyników szczepień firm Moderna i Pfizer / BioNTech. Jak wynika z wczesnych wyników, szczepionki opracowywane przez te firmy okazały się odpowiednio w około 95% i 90% skuteczne przeciwko nowemu koronawirusowi.

„Staliśmy po jednej stronie ogromnej rzeki niepewności i trudności… dzięki ogromnej ciężkiej pracy firm w USA, Niemczech i innych zakątkach świata widzimy teraz drugą stronę rzeki” - powiedział LaGarde na sesji plenarnej otwierającej szczyt Pionierów.

Jednak przejście przez wzburzone wody byłoby walką wymagającą zarówno innowacji w sektorze prywatnym, jak i „pomostu politycznego”, aby pomóc krajom wyjść z najgorszego szoku gospodarczego od pokoleń.

„Miejmy nadzieję, że jeśli uda nam się odpowiednio dobrać kombinację polityk, będziemy chronić gospodarkę jako całość, ale nie zapobiegniemy jej transformacji. Musimy się na tym skoncentrować, aby te przemiany nie były bliznami, ale przemianami na lepsze ”- powiedziała.

Jak ostrzegł LaGarde, pokolenie młodych poszukujących pracy ryzykuje, że ich „marzenia” zostaną zmiażdżone bez odbicia wzrostu zatrudnienia w sektorze prywatnym. Inwestycje w badania i rozwój byłyby kluczowe.

reszta ; https://www.weforum.org/agenda/2020/11/w.....-pandemic/


Cytat:
4 rzeczy, które na nowo zdefiniują sposób, w jaki pracujemy do 2025 roku.


Cztery zmiany określą sposób naszej pracy za 5 lat.

Praca z domu (lub „remotopia”), ekologiczne miejsca pracy, rewolucja koncertowa i automatyzacja spowodują przepisanie przepisów.

Organizacje mają teraz możliwość kształtowania przyszłości, której chcą, zamiast po prostu zarządzać przyszłością, która nadejdzie.
https://www.weforum.org/agenda/2020/11/4-ways-work-will-be-different-in-2025/

Tylko podtytuły podam , resztę w powyższym linku doczytacie :
Cytat:
1. „Remotopia”: praca z domu - od marginesu do głównego nurtu.

2. Niebieski kołnierz. Biały kołnierzyk. Zielony kołnierz?

3. Ewolucja ekonomii koncertów.

4. Automatyzacja i sztuczna inteligencja zwiększają siłę roboczą

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruk
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 49
Post zebrał 0.015 mBTC

PostWysłany: 16:10, 18 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Ordel, napisałem że nie ma się czym podniecać w trochę innym sensie. Przed nami, niewątpliwie największy kryzys ludzkości, od czasów Ziusudry (sumeryjski Noe) i w związku z tym, podniecenie na widok zbliżającego się kataklizmu, to stan naturalny. Jednak siły, które biorą w tym udział, są zbyt dobrze zorganizowane, aby nadzieja na, choćby częściową odmianę losu przez osobiste działania, choćby garstki, są płonne.
Jednak, aby nie pogrążać się w rozpaczy, chcę zwrócić uwagę na pewien szczegół. Otóż w programie, który cytujesz, zauważyłem naciski na atomizację ludzi, na ich oddzielenie od siebie w ramach nowego porządku. Źle reagujemy na takie pomysły, bo z największych radości naszego życia, oprócz kontaktu z żywą i piękną przyrodą jest żywy i piękny kontakt z drugim człowiekiem. Gdybyś ocierał się kiedyś o gnozę, pewnie kojarzyłbyś, kto nie lubi energii kontaktu z drugim człowiekiem, kto jest tak mocno oddzielony od duchowości, że pozostaje mu tylko egoizm i logiczny umysł. Na szczęście siły, które tym się charakteryzują i niewątpliwie stoją za nadchodzącym kryzysem, nie mają wyłączności do działań na terenie Ziemi. Jedyny problem jest taki, że ta druga strona działa w sposób nieuchwytny, dla kogoś, kto nie zna w ogóle duchowości, w zasadzie jakby jej w ogóle nie było. Ale jest! A dla tych, co z duchowością za pan brat, dają nadzieję pozytywne zakończenie kryzysu. Co prawda w przypadku Ziusudry, bardzo niewielu było świadkami happy endu, ale w tym przypadku nie chodzi o to aby przeżyć, ale o świadomość. Brak rozpaczy, rezygnacji, tylko spokojne działanie na swojej drodze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren
Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 18 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
Cytat:
każdy chce mieć lepiej ( co jest naturalne , ale szkodliwe ze względu na ilość szarańczy ) , chce jeść lepiej , mieć domek na weekendowe wyjazdy , zwiedzać świat , mieć auto , motor , rozwijać pasje itd

Warto w tym miejscu dopowiedzieć, że tych nienapasionych, których apetyt na coraz to nowe dobra jest niezaspokojalny, jest garstka w porównaniu z masami. Większość ludzkości klepie słodką biedę i nie ma tak wygórowanych marzeń, jak te które przytoczyłeś Wink
Na Zachodzie czasem wypominają ten styl życia powojennemu pokoleniu baby-boomers – wtedy praktycznie każdy przykładowo w USA mógł tak żyć (jeśli tylko nie był skończonym obibokiem): własna chałupa, auto, zagraniczne wakacje itd. Dziś to jest dla wielu utopia. I młode pokolenie ma o to pretensje, że pokolenie ich starych przeżarło zasoby planety i dla nich już nic nie zostało. Kto wie, może coś w tym jest.Może nie tyle chodzi o to że zasoby zostały przejedzone, a o to że bogactwo rozleniwia, a ci obrzydliwie bogaci u góry nie chcą się bogactwem dzielić bo nie chcą mieć leniwych niewolników, i dlatego od lat 70-tych powoli przykręcają śrubę.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 19 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sześć sposobów na przyszłość miasta
https://www.weforum.org/agenda/2020/11/six-ways-to-future-proof-a-city/


Cytat:
Proponujemy sześć sposobów „hakowania miasta”, aby było odporne na przyszłość. Podążając za słynnymi hackami z MIT , te niesekwencyjne kroki mogą zakłócić życie w miastach, stosując metody katalityczne i kreatywne. Przestrzeganie planu projektu z jasnymi, konkretnymi i osiągalnymi celami zapewni wpływ tych środków na społeczny, ekologiczny i ekonomiczny wymiar miasta, a także na ich skalowalność. Wszyscy interesariusze w danym mieście - od dostawców mobilności po rządy i instytucje publiczne - zapewniają egzystencjalne zasoby dla tego projektu i służą jako latarnie świetlne dla nowoprzybyłych na różnych poziomach umiejętności.


Cytat:
1. Architektura
Muzeum Guggenheima w Bilbao. Kiasma, Helsinki. Opera w Sydney.

Wszystkie te budynki są silnie powiązane z ich miastami jako punkty orientacyjne. Trzeba przyznać, że niemiecki termin „Sehenswürdigkeit” (godny uwagi) nawiązuje do tego związku znacznie lepiej niż jego angielski odpowiednik. Wpływ niektórych budynków wykracza daleko poza ich pierwotną funkcję biur, przestrzeni artystycznych czy bibliotek. Funkcja budynku przekracza jego fizyczne granice i staje się centralnym elementem kultury i tożsamości miasta. Na przykład Muzeum Guggenheima jest prekursorem „ efektu Bilbao ”, zjawiska, w którym inwestycje kulturalne i niezwykła architektura zapewniają miastu dobrobyt gospodarczy.

Przerabianie powierzchni biurowych w mieszkalne . Deindustrializacja miast ( o to chodzi w efekcie Bilbao ) . Również zmieni się budownictwo mieszkaniowe , nasze domy będą dostosowane do odbioru przesyłek dostarczanych drogą powietrzną przez drony . Ale głównym motorem napędzającym ewolucje w mieszkalnictwie będzie przeniesienie pracy do domu . O kiblach Billa pisałem w innym temacie , ale rewolucja w sferze wod-kan również nastąpi , a gówno będziesz oddawał w "skupie" Wink .

Cytat:
2. Polityka

Zwiększona cyfryzacja i rozpowszechnianie informacji za pośrednictwem sieci społecznościowych drastycznie zmniejszyły zaufanie ludzi do rządów, które są postrzegane jako nieuczciwi przedstawiciele nielicznych; według Barometru zaufania Edelmana rządy cieszą się takim samym zaufaniem jak media , znacznie poniżej organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw. Większe zaufanie do samorządów lokalnych w stosunku do ich centralnych odpowiedników to jednak droga do poprawy - a mianowicie bliskość. Władze miejskie muszą przybliżyć swoich obywateli do procesu podejmowania decyzji - podejście to zostało nazwane „ zarządzaniem rozproszonym ””. Na przykład zgromadzenia obywateli z losowo wybranymi członkami i dostępem do ekspertów zewnętrznych mogą zwiększyć poziom obywatelskiej partycypacji politycznej, a jednocześnie służyć jako źródło innowacji politycznych. Ten model jest już wdrażany w Niemczech .

Samorządy lokalne i nowa bliskość z ludźmi .

Cytat:
3. Struktury własnościowe

Modele subskrypcyjne, jako część ekonomii platform, przewyższają klasyczne modele biznesowe i każdego roku przejmują coraz więcej branż. Oprócz mediów (takich jak Spotify, Netflix i serwisy informacyjne) podejście to obejmuje obecnie branże, takie jak nieruchomości i meble. Nowe koncepcje mieszkaniowe obejmują w pełni umeblowane apartamenty do tymczasowego współżycia w perspektywie średnioterminowej, a nawet lokalizacje pod klucz, zacierając granicę między wynajmowanymi mieszkaniami a hotelami. Oferty te przyciągają przedsiębiorców i pracowników zdalnych poprzez tworzenie społeczności. Z drugiej strony, nawet inwestycje w nieruchomości zostały zdemokratyzowane wraz z wprowadzeniem platform umożliwiających mikroinwestowanie w nieruchomości .

Subskrypcja na mieszkanie . Po co kupować mieszkanie/dom , po co je posiadać i się przejmować masa kłopotów odchodzi . W dodatku nie musisz być uwiązany do jednego miejsca , możesz się przeprowadzić i wszystko to w ramach płatnej subskrypcji .

Cytat:
4. Koncepcje mobilności

Obecnie szeroko rozpowszechnione rozwiązania mobilności średniej klasy są ograniczone do transportu publicznego i samochodów. Start-upy, takie jak Lilium i Volocopter z siedzibą w Monachium, dążą do zrewolucjonizowania miejskiej mobilności powietrznej, poszerzenia zasięgu naszego życia i zapewnienia nowych alternatyw dla powszechnych środków transportu. Podczas gdy transport miejski dominował kiedyś tylko w dwóch wymiarach (z wyłączeniem pociągów metra, takich jak metro londyńskie), podróże lotnicze stwarzają nowe możliwości poprzez włączenie tylko innego wymiaru. Podobnie koncepcja kolejki linowej powyżej i wzdłuż głównej drogi miejskiej w Monachium pozwala temu połączeniu łączyć dzielnice miejskie na różnych warstwach.

Drony , wchuj dronów Wink .

Cytat:
5. Technologia, talent i tolerancja

Według amerykańskiego teoretyka urbanistyki, Richarda Florida, miasta rozwijają się twórczo, kiedy prezentują trzy T: technologię, talent i tolerancję. Nie wystarczy być biegłym w jednej lub dwóch z tych kategorii; zamiast tego do zrównoważonego rozwoju miasta wymagana jest dobrze wyważona mieszanka. Pierwszym i zarazem najmniej kontrowersyjnym z T jest technologia; od nowych wynalazków, takich jak oprogramowanie, robotyka i biotechnologia, po ulepszenia systemów i procesów produkcyjnych, technologia sprawia, że ​​gospodarki i społeczeństwa są bardziej wydajne i produktywne. Jeśli chodzi o talent, ekonomiści zgadzają się, że wykwalifikowani, ambitni, wykształceni i przedsiębiorczy ludzie - nazywani przez nich kapitałem ludzkim - są centralną siłą postępu gospodarczego. Tolerancja - czy też szerzej otwartość na różnorodność - stanowi dodatkowe źródło korzyści ekonomicznych, które współdziałają z technologią i talentem.

Technokracja bez zbędnych podziałów , nowa jakoś człowieka . Przeminęły ( z grubsza Wink ) plemiona , przeminął narody .

Cytat:
6. Zasoby terytorialne

Dlaczego utalentowani, kreatywni ludzie z dużym wyborem decydują się na lokalizowanie się w określonych miejscach? Odpowiedź tkwi w połączeniu wszystkich poprzednich kroków i można ją wytłumaczyć unikalnym zestawem cech miasta, które definiują miejsce i czynią je atrakcyjnym; co tam jest, kto tam jest i co się dzieje. Dla młodszych grup demograficznych soczyste rynki pracy są równie ważne jak styl życia, interakcje społeczne, randki, różnorodność, autentyczność, sceny i tożsamość. Poza tym szczęśliwe życie w mieście wymaga fizycznego i ekonomicznego bezpieczeństwa, podstawowych usług, wysokiej jakości przywództwa, otwartości i estetyki.

Rewolucja nie wspomina o ludziach "starszych" gdyż głównie tyczy się młodego pokolenia które łatwiej można kształtować w ramach postępu .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm
Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 19 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj mnie przeszła taka myśl... kapitalizm dawał szansę na rozwój osób które bardzo do tego dążyły, nagrodą za pracę i włożone serce była (i jest) wygoda, komfort, niezależność finansowa. Ci, którym praca i służba niekoniecznie były po drodze po prostu żyły sobie w ubóstwie. Nowy system może być stuningowanym kapitalizmem, czyli praca i służba będzie absolutnym minimum, aby móc żyć, pozostali nieproduktywni będą usuwani gdyż generują niepotrzebne koszty, miejsce, potrzeby produkcji dla nich jakichkolwiek dóbr. Gospodarka światowa wejdzie w system minimalistyczny. Tylko jedno mi nie pasuje, co będą robiły te elity, skoro nie będą miały z kim porównać swojego bogactwa, a przecież zasada kontrastu obrazuje władzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 481
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 20 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Tylko jedno mi nie pasuje, co będą robiły te elity, skoro nie będą miały z kim porównać swojego bogactwa, a przecież zasada kontrastu obrazuje władzę.


To co dotychczas - będą jebać wszystkie zasady, bo "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie". Ktoś się pomyli za kasie samoobsługowej i niezamierzenie ukradnie 2 złote - do więzenia. Elita w tym czasie będzie odpierdalała orgie z porwanymi dziećmi. Zasada kontrastu zachowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2980
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:17, 20 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Subskrypcja na mieszkanie . Po co kupować mieszkanie/dom , po co je posiadać i się przejmować masa kłopotów odchodzi . W dodatku nie musisz być uwiązany do jednego miejsca , możesz się przeprowadzić i wszystko to w ramach płatnej subskrypcji .


Mnie zastanawia komu wszyscy będą płacić za "prenumeratę".
Te lokale pewnie będą wyglądały jak w dystopijnym fragmencie "Atlasu Chmur", ze ścianami przykrytymi ładnymi hologramami udającymi farbę na tynkach. Upiorne. Kolejny etap oszukiwania siebie, żyję w śmietniku udającym mieszkanie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:56, 27 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Ordel napisał:

Subskrypcja na mieszkanie . Po co kupować mieszkanie/dom , po co je posiadać i się przejmować masa kłopotów odchodzi . W dodatku nie musisz być uwiązany do jednego miejsca , możesz się przeprowadzić i wszystko to w ramach płatnej subskrypcji .


Mnie zastanawia komu wszyscy będą płacić za "prenumeratę".
Te lokale pewnie będą wyglądały jak w dystopijnym fragmencie "Atlasu Chmur", ze ścianami przykrytymi ładnymi hologramami udającymi farbę na tynkach. Upiorne. Kolejny etap oszukiwania siebie, żyję w śmietniku udającym mieszkanie.


Ktoś kiedyś powiedział o Polsce za czasów tzw. Komuny ; Jesteśmy w dupie i to nie jest problem , problemem jest , że zaczęliśmy się w niej urządzać Wink.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:19, 27 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WEF niepokoi mnogość dezinformacji o wirusie Very Happy .
Tekst mówi o tym jak sieją dezinformacje pod przykrywką rzetelnej informacji Wink .

Cytat:
Nie ma szczepionki na infodemic - jak więc możemy walczyć z wirusem dezinformacji?


1.Fałszywe wiadomości na temat COVID, jego pochodzenia, leczenia i zapobiegania stały się wirusowe.
2.ONZ rozpoczęło kontratak, chce, żebyś pomógł.
3.Założyciel opowieści mówi, że algorytmy i ludzcy edytorzy mogą pomóc odwrócić bieg wydarzeń.

To, co rozprzestrzenia się po całym świecie, może zostać nieświadomie przekazane przez jedną osobę niezliczonej liczbie innych, jest potencjalnie śmiertelne, ale można je zatrzymać, jeśli wszyscy podejmie właściwe kroki?

Słyszałeś o cudownym lekarstwie na COVID, o którym media głównego nurtu nie chcą, żebyś wiedział? Albo że pandemia jest w rzeczywistości „plandemią” - celowo stworzoną, aby przynieść komuś fortunę lub podporządkować sobie masy? Wtedy natknąłeś się na wirusa dezinformacji, który rozprzestrzenił się na całym świecie tak szybko, jak sam koronawirus. Laughing

W świecie, w którym media społecznościowe są coraz częściej miejscem, w którym większość z nas otrzymuje tak wiele informacji i gdzie cenimy wolność słowa jako kamień węgielny demokracji, co można zrobić, aby zwalczać niebezpieczne dezinformacje?

„Kiedy pojawił się COVID-19, od początku było jasne, że to nie tylko stan zagrożenia zdrowia publicznego, ale także kryzys komunikacyjny” - mówi Melissa Fleming, która kieruje globalną komunikacją w ONZ.

Przy ogromnym zapotrzebowaniu opinii publicznej na informacje o pandemii i szybkim rozprzestrzenianiu się fałszywych informacji, „infodemic” naraża życie, więc Fleming kieruje kampanią, która ma pomóc prawdziwym informacjom wydostać się z potopu plotek i kłamstw.

Uruchomiła „ Zweryfikowane ” - gdzie ludzie mogą codziennie zapisywać się na e-maile z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi COVID, które pochodzą z wiarygodnych źródeł: „informacje naukowe”, które w innym przypadku mogłyby zostać zakopane na „stronie 125 pliku PDF„ prezentowanego ”w formatach, które są zoptymalizowane do udostępniania w mediach społecznościowych ”.

„Jest na pierwszym miejscu w Twoich kanałach mediów społecznościowych. Dzięki temu może konkurować ze zręcznymi dezinformacjami” - mówi Fleming.

ONZ zachęca nas również, abyśmy przestali spieszyć się z ponownym publikowaniem potencjalnie wątpliwych treści, promując hashtag # PledgetoPause .

„Staramy się stworzyć nową normę społeczną zwaną„ pauza - uważaj, zanim udostępnisz ”- mówi Fleming. „Dzięki tej nowej normie społecznej wyposażamy ludzi w odrobinę» informacyjnego sceptycyzmu «”. ( dobre , nowa norma , pauza Laughing )

ONZ zachęca również osoby mające wpływ na media społecznościowe do rozpowszechniania prawdziwych wiadomości o pandemii. ( czuje się zachęcony Smile ) .

„Do tej pory zrekrutowaliśmy 110 000 ochotników zajmujących się informacją i wyposażamy ich w wiedzę na temat rozprzestrzeniania się dezinformacji i prosimy ich, aby służyli jako„ cyfrowe osoby udzielające pierwszej pomocy ”w miejscach, w których rozprzestrzenia się dezinformacja”, Fleming mówi. ( 110 tysi ochotników , 110 tysi trolli , ale przynajmniej wiemy ile ich jest )

Również w podcastu dziennikarz i przedsiębiorca Mark Little przedstawia potencjalne rozwiązania infodemic.

Pracował dla Twittera i założył Storyful, agencję informacyjną w mediach społecznościowych, której podstawą była weryfikacja faktów. Teraz założył nową firmę o nazwie Kinzen, której celem jest maksymalne wykorzystanie sztucznej inteligencji i ludzkich redaktorów do zwalczania plotek i kłamstw w Internecie.

„Zacząłem postrzegać rozprzestrzenianie się dezinformacji jako globalny kryzys zdrowotny” - mówi Little World Vs Virus . „Dezinformacja jest poważnym zagrożeniem dla naszego społeczeństwa.

„Jeśli ludzie nie mogą ufać informacjom o krytycznych wyzwaniach w naszym dzisiejszym świecie, czy to koronawirusie, czy zmianie klimatu, to jako demokracja nie możemy podejmować rozsądnych decyzji”.

Little mówi, że powinniśmy uważać na wszelkie kroki w kierunku cenzury, które ograniczyłyby wolność słowa, ale zamiast tego musimy wyposażyć ludzi w narzędzia, które pozwolą dostrzec fakty z fikcji.

„Dezinformacja ma miejsce w naszych przyjaciołach i rodzinach. Musimy więc znaleźć strategie, aby po pierwsze je rozpoznać. Po drugie, jako aktywni obywatele, tak jak nosimy maski, aby chronić innych, musimy być dobrymi obywatelami, aktywny wektor walczący z powrotem w naszym codziennym życiu ”.

Little mówi, że oprócz promowania „umiejętności korzystania z mediów” platformy mediów społecznościowych muszą zapewnić, że działają na rzecz demokracji, a nie przeciwko niej. Chwali Twitterowi za oznaczanie niektórych wprowadzających w błąd tweetów, ale mówi, że potrzeba więcej i wzywa do „audytu głównego i gałęzi w zakresie dystrybucji informacji na różnych platformach”.

„Nie ma prostego rozwiązania. Model biznesowy platform niestety sprzyja rozpowszechnianiu tego rodzaju oburzających informacji. Ale to musi się zmienić.

„Mam nadzieję, że platformy technologiczne zdają sobie sprawę, że potrzebują radykalnej zmiany, aby powrócić do pierwotnych korzeni i demokratycznej obietnicy tych platform, które stworzyły”.
https://www.weforum.org/agenda/2020/11/m.....s-podcast/


Znając i rozumiejąc historię , człowiek nie ma problemów ze zrozumieniem zwrotu ; Spisek rządzi Światem . Dlatego w Polsce masz 1 godzinę historii w tygodniu ( podstawówka ) i to "po łebkach" bez zbędnego zagłębiania się w zagadnienie i 2 godziny religii , bo wiara jest jest najważniejsza Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren
Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 27 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
de93ial napisał:
Ordel napisał:

Subskrypcja na mieszkanie . Po co kupować mieszkanie/dom , po co je posiadać i się przejmować masa kłopotów odchodzi . W dodatku nie musisz być uwiązany do jednego miejsca , możesz się przeprowadzić i wszystko to w ramach płatnej subskrypcji .


Mnie zastanawia komu wszyscy będą płacić za "prenumeratę".
Te lokale pewnie będą wyglądały jak w dystopijnym fragmencie "Atlasu Chmur", ze ścianami przykrytymi ładnymi hologramami udającymi farbę na tynkach. Upiorne. Kolejny etap oszukiwania siebie, żyję w śmietniku udającym mieszkanie.


Ktoś kiedyś powiedział o Polsce za czasów tzw. Komuny ; Jesteśmy w dupie i to nie jest problem , problemem jest , że zaczęliśmy się w niej urządzać Wink.


Chyba ci nie imponuje ta degeneratka? Shocked
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8530
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 27 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Ordel napisał:
de93ial napisał:
Ordel napisał:

Subskrypcja na mieszkanie . Po co kupować mieszkanie/dom , po co je posiadać i się przejmować masa kłopotów odchodzi . W dodatku nie musisz być uwiązany do jednego miejsca , możesz się przeprowadzić i wszystko to w ramach płatnej subskrypcji .


Mnie zastanawia komu wszyscy będą płacić za "prenumeratę".
Te lokale pewnie będą wyglądały jak w dystopijnym fragmencie "Atlasu Chmur", ze ścianami przykrytymi ładnymi hologramami udającymi farbę na tynkach. Upiorne. Kolejny etap oszukiwania siebie, żyję w śmietniku udającym mieszkanie.


Ktoś kiedyś powiedział o Polsce za czasów tzw. Komuny ; Jesteśmy w dupie i to nie jest problem , problemem jest , że zaczęliśmy się w niej urządzać Wink.


Chyba ci nie imponuje ta degeneratka? Shocked


Nie wiem o kim piszesz ? Czyżby cytat "należał" do jakiejś degeneratki ?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 481
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 28 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Nie wiem o kim piszesz ? Czyżby cytat "należał" do jakiejś degeneratki ?


Autorem podobno jest Stefan Kisielewski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren
Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 28 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:
Ordel napisał:

Nie wiem o kim piszesz ? Czyżby cytat "należał" do jakiejś degeneratki ?


Autorem podobno jest Stefan Kisielewski.


A sorki @Ordel, @Debial cytował Ayn Rand więc myślałem że też pijesz do tej dewiantki, ale w sumie Kisielewski to też kreatura Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


World Economic Forum - zmienimy twój świat
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile