W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Po co te limity?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 9699
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy popierasz poniższy postulat?
Tak
63%
 63%  [ 23 ]
Nie
30%
 30%  [ 11 ]
Brak zdania
5%
 5%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 36

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 07 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
Bambi myślisz że jak powtórzysz twoje kłamstwo wielokrotnie to stanie się prawdą. Tak bardzo naprawdę chcesz w to wierzyć że chyba naprawdę w to uwierzyłeś co głosisz. Albo chcesz zaszpanować przed swoimi pachołkami.
Ja cie nie prosiłem o nic, tylko zaproponowałem ugodę na która ty się zdecydowałeś a to było rok temu a ty z tym swoim refleksem szachisty odpowiedziałeś po rocznym namyślaniu Smile Miałem pewne poczucie że cie zbytnio skrzywdziłem i tylko dlatego zaproponowałem układ w którym cie nie jadę a ty mi nie utrudniasz pisania na tym forum.
Ale to było z rok temu gdy jeszcze widziałem jakaś nadzieje dla ciebie. Teraz nie sądzę żeby te forum i ty się kiedykolwiek zmieniło na lepsze. A Polacy i tak prędzej czy później się poznają na tobie i od ciebie odsuną antypolaczku z holandi.

Shocked że co?
Tak bardzo naprawdę chcesz w to wierzyć że chyba naprawdę w to uwierzyłeś co głosisz?
Smile

synku, ty myślisz, że choćby najgorszy debil na tym forum, typu czekan czy chemikolo, jest w stanie uwierzyć w to, że ja poszedłem z tobą na jakiś "układ", który mi zaproponowałeś bo widziałeś dla mnie nadzieję?
myślę że z deka cię fantazja ponosi. chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego gdzie jesteś, że w ogóle dopuszczasz możliwość akceptowania przez mnie jakiejkolwiek twojej umowy. może być to symptom jakiejś poważniejszej choroby - lepiej się przebadaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłaszam cichy protest do odwołania, obowiązuje WSZYSTKICH, zarówno w pierdolni jak i na głównym.
Uzasadniać chyba nie musze czemu.
Tym samym zrzekam sie swojego konta dla pierwszego lepszego, hasło to: zielonarura7744
Cius amigos Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Po co te limity?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile