W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wycięte z IV RP - kapitalizm vs socjalizm  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2193
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:17, 01 Lis '20   Temat postu: Wycięte z IV RP - kapitalizm vs socjalizm Odpowiedz z cytatem

Poniższy wątek został wycięty stąd: viewtopic.php?p=432996#432996

@Azyren Sam jestem za konfederatami choć mam w poważaniu zarówno kościół jak i skrobanki i jakieś niby prospołeczne pierdolenie ludzi którzy wiedzą co jest dla mnie lepsze (sic!) Oni jako jedyni od początku III RP opowiedzieli się za przedsiębiorcami. Każda inna partia ma nas centralnie w dupie, tylko dokręcać, dopierdalać, dokładać i egzekwować. Jakaś pierdolona równia pochyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 01 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewolnicze rozterki, który bat tym razem przyjąć na plecy.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 01 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
@Azyren Sam jestem za konfederatami choć mam w poważaniu zarówno kościół jak i skrobanki i jakieś niby prospołeczne pierdolenie ludzi którzy wiedzą co jest dla mnie lepsze (sic!) Oni jako jedyni od początku III RP opowiedzieli się za przedsiębiorcami. Każda inna partia ma nas centralnie w dupie, tylko dokręcać, dopierdalać, dokładać i egzekwować. Jakaś pierdolona równia pochyła.
Trzymam kciuki za Konfederację dokładnie z tego samego powodu. Jedyni w sejmie, którzy mówią z sensem w sprawach gospodarczych, reszta to jacyś popierdoleni komuniści idący rączka w rączkę z marksistowskim bydłem z UE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 01 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
@Azyren Sam jestem za konfederatami choć mam w poważaniu zarówno kościół jak i skrobanki i jakieś niby prospołeczne pierdolenie ludzi którzy wiedzą co jest dla mnie lepsze (sic!) Oni jako jedyni od początku III RP opowiedzieli się za przedsiębiorcami. Każda inna partia ma nas centralnie w dupie, tylko dokręcać, dopierdalać, dokładać i egzekwować. Jakaś pierdolona równia pochyła.


Konfa jest nie tyle za przedsiębiorcami, co za wolnym rynkiem, a jaka to różnica jest to się dowiesz kiedy twoja firma zostanie udupiona przez tańszego, lepszego i skuteczniejszego konkurenta z Chin, a na wszelkie twoje skargi że twoja firma to twoje jedyne źródło utrzymania, odpowie że "ma to w zasadzie w dupie, bo dal niego liczy się dobro konsumenta i tańszy ketchup, kluski i masło orzechowe w markecie, a nie miejsca pracy w Polsce". To po pierwsze.

Po drugie, każda organizacja wspierająca fundamentalizm religijny, nawet jeśli wszystkie pozostałe postulaty miała by zajebiste, to już przez sam fakt tego tylko postulatu, jest dla kraju docelowego wysoce szkodliwa i niebezpieczna. Jeśli ty swój egoistczny interes drobnego geszefciarza przedkładasz nad dobro ogółu i wizję urzeczywistnienia Państwa Katolickiego (niczym Państwa Islamskiego), to sorry, ale może to dobrze że tacy ludzie jak ty siedzą pod butem Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:48, 02 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jeśli ty swój egoistyczny interes drobnego geszefciarza przedkładasz nad dobro ogółu..."

Właśnie sobie wystawiłeś wizytówkę pierdolonego nieroba i typowego polaka cebulaka który prędzej zwymyśla przedsiębiorcy niż sam się weźmie za robotę. Tak to jest z jebniętymi socjalistami. Ja mam ludzi od dobrych 10 lat zatrudnionych i takie farfocle to sobie wrzucaj ale grzeczniej jeśli łaska, bo w ten sposób prowokujesz tylko opierdol dla siebie kolego.

Mam tylko dlatego że pracuje średnio po 12h na dobę i byle gówniana porażka nie podcina mi skrzydeł. Chińczyków się nie boje bo za mną idzie jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 02 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@King dobrze wiesz , że ludzie asertywni , z pomysłem , śmiali , aspirujący do bogactw tego świata są pożywką dla Państwa . Po czym poznać człowieka prawdziwie bogatego w dobra konsumpcyjne , ano po tym że ma wpływ na politykę by mu tych olbrzymich pieniędzy państwo nie zajebało . A jak nie to wypierdalamy do rajów podatkowych . Ale co z tymi aspirującymi , właścicielami firm itp. ich najlepiej i najłatwiej golić , a i można ich prześladować cały swoim aparatem państwowym . Taki przedsiębiorca ma relacje z państwem jak facet z utrzymanką która została jego żoną i nie chce pracować tylko chce na "waciki" , a jedyną pracą na którą się zgadza to "środa dzień loda" , kiedy ty już nie masz tej przyjemności Wink . Średniaki są idealne do golenia , gdyż nie spierdalają do rajów podatkowych bo mają za mało , a jak kombinują to możemy ich prześladować .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 02 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
"Jeśli ty swój egoistyczny interes drobnego geszefciarza przedkładasz nad dobro ogółu..."

Właśnie sobie wystawiłeś wizytówkę pierdolonego nieroba i typowego polaka cebulaka który prędzej zwymyśla przedsiębiorcy niż sam się weźmie za robotę. Tak to jest z jebniętymi socjalistami. Ja mam ludzi od dobrych 10 lat zatrudnionych i takie farfocle to sobie wrzucaj ale grzeczniej jeśli łaska, bo w ten sposób prowokujesz tylko opierdol dla siebie kolego.
Nie odwracaj kota ogonem, większość przedsiębiorczości nie jest w Polsce oparta na pracy, ale geszeftach po 89' a obecnie na dotacjach, machlojach i lichwie. Mają tyle wspólnego z przedsiębiorczością, co rydzyk z Panem Bogiem, a większość z tych zwyroli tylko blokuje rynek innym zdolnym ludziom. Takie ściemy moralne dawno powinny zbankrutować, a pis im to najprawdopodobniej umożliwi w 3 kadencji. Polska jest cebulacka i oparta na geszeftach dlatego tak dużo ludzi stąd ucieka w popłochu do normalnych biznesów na zachodzie. I owszem geszefciarze przekładają swój mierny biznes nad dobro ogółu, są takimi samymi hienami jak złodzieje politycy. Mam na myśli statystycznego przedsiębiorce w Polsce, nie wyjątki, które pod naporem dymania przez złodziei z wiejskiej po prostu zmuszeni są zamknąć biznes albo niewiele mają ze swojej ciężkiej pracy.

Chrzanić taką Polskę i takich kretynów, którym się zdaje tylko że robią tu biznes. Ja też robię biznes, ściągam szekle z ukraińców i wcale nie zgrywam przedsiębiorcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:42, 03 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
"Jeśli ty swój egoistyczny interes drobnego geszefciarza przedkładasz nad dobro ogółu..."

Właśnie sobie wystawiłeś wizytówkę pierdolonego nieroba i typowego polaka cebulaka który prędzej zwymyśla przedsiębiorcy niż sam się weźmie za robotę. Tak to jest z jebniętymi socjalistami. Ja mam ludzi od dobrych 10 lat zatrudnionych i takie farfocle to sobie wrzucaj ale grzeczniej jeśli łaska, bo w ten sposób prowokujesz tylko opierdol dla siebie kolego.

Mam tylko dlatego że pracuje średnio po 12h na dobę i byle gówniana porażka nie podcina mi skrzydeł. Chińczyków się nie boje bo za mną idzie jakość.


To Ty grzeczniej śmieciu jebany, bo jeśli chcesz mi urządzić w Polsce drugi Kalifat dlatego że fundamentaliści religijny poza obcinaniem głów obiecują tobie jeszcze ulgi podatkowe (chuj z głowami innych, ważne że ja więcej kaski w kieszeni przyklepię), to dla mnie jesteś jedynie zwykłym, jebanym, nie godnym nawet splunięcia (bo gdybym ci w ryja napluł, to była by dla Ciebie niezasłużona nobilitacja), śmieciem i karakanem ludzkim.

Po drugie smieciu, nie nazywaj mnie nierobem bo nie wiesz kim jestem i co w życiu robię, ale założę się o cysternę Guinnesa, że robię więcej pożytecznego niż ty. Więc wypierdalaj ze swoimi insynuacjami śmieciu.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 03 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś cipa, jebany matoł i tyle. I nie zaśmiecaj tematu. Na całym świecie rządzi ekonomia a potem dopiero zaczyna się pseudo prospołeczne rozgrywanie społeczeństwa kościółkiem, aborcją, lewactwem, prawactwem no i takimi ideologicznymi zjebami jak ty tyle, że takich potrzeba więcej. Kumasz? Efekt skali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 03 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Jesteś cipa, jebany matoł i tyle.


Cipę to ty widzisz codziennie w lustrze, a jebany matoł to ci starą po pijaku okocił i tak wylęgłeś się ty złamasie.


King Crimson napisał:
I nie zaśmiecaj tematu.


Za mały śmieciu w uszach jesteś, żeby mi rozkazywać.


King Crimson napisał:
Na całym świecie rządzi ekonomia a potem dopiero zaczyna się pseudo prospołeczne rozgrywanie społeczeństwa


Jedno z drugim jest nierozerwalnie związane kretynie. Nawet ludzie u szczytów władzy (może nie wszyscy) maja jakieś swoje ideologiczne przekonania i nie są tylko zwykłymi oportunistami-nihilistami, ale do realizacji swoich celów i przekonań potrzebują środków, a środki zdobywają pasożytując na ekonomii zwykłych ludzi, więc jedno drugie napędza w niekończącym się cyklu tarć, destrukcji i nowych syntez. Ale żeby to pojąć to potrzeba odrobiny wiedzy i intelektu, a u ciebie i z jednym i z drugim krucho.


King Crimson napisał:
takimi ideologicznymi zjebami jak ty tyle, że takich potrzeba więcej. Kumasz? Efekt skali.


Takim ludziom jak ja to ty intelektualnie nie dosięgasz do podeszwy buta. Mam swoją ideologię, owszem, ale ja temu nie zaprzeczam, ty zaś też masz swoją i ty już owszem, twierdzisz że reprezentujesz jakiś stan domyślny, "poglądy nieideologioczne" albo "przekonania nieideologiczne", jak zwał tak zwał, jedno i drugie to oksymoron. Nie idioto, właśnie takie zjeby jak ty reprezentują najgorsze gówno, najgorszy element, społeczny odpadek, rasy ludzkiej, banda otumanionych debili gotowych sprzedać wspólna wolność za prywatne szekle. Już mniejsza o to że gdyby konfa doszła do władzy, to sam byś sie przekonał że to nie będzie tak że nagle twój byznesik ruszy z kopyta, typowy polsk0-cebulacki przedsiębiorco, bo ekonomia to dużo bardziej złożona rzecz niż "znieście mi podatki to za rok z 10 osobowej firemki bede mioł międzynarodowo korporacje, bo mnie złdzieje nie bedo piniondzów zabierać i bede inwestowoł".

Jeśli ty crippleson reprezentujesz sobą tak żenująco niski poziom inteligencji i wiedzy o otaczającym cie świecie, to śmiem wątpić w twoje deklaracje o wielce produktywnym byznesie, bo do tego potrzeba mieć choć kapkę oleju w makówce. Nie przeczę że jesteś przedsiębiorcą i zatrudniasz paru ludzi, ale przypuszczam że to jakaś mało wymagająca intelektualnie i mało kreatywna dziedzina odtwórcza, typu małe przedsiębiorstw zbijające europalety, albo deski ze sklejki lub coś w ten deseń, i założę się że chodzisz przy tym z Januszowym wąsem we franelowej koszuli i z harnasiem premium w dłoni nadzorując mało ambitnych chopoków po zawodówce, narzekając na biurokratów, gejów co ci dzieci demoralizujo i na kobiety bo twoja żonka na wakacjach we Włoszech puściła się z przystojnym Matteo i zostawiła cie samego z alimentami, więc teraz wrzucasz wszystkie do jednego wora... No i tradycyjnie na lewaków bo to oni są winni twoich wszystkich nieszczęść życiowych, a nie twoja własna niekompetencja i krótkowzroczność Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 03 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kurwa debil w wersji turbo, z podwójnym doładowaniem. Zewrzyj szparę tempa socjalistyczna dzido, cały opierdol dostałeś za wyzywanie mnie od geszefciarzy. Łap za sierp lub za młot i buduj socrealizm w swoim zjebanym świecie ale nie żeruj do kurwy nędzy na ludziach pracy ty kurwa i twój komunistyczny pisowski rząd. Jebać nierobów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 16:57, 03 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
No kurwa debil w wersji turbo, z podwójnym doładowaniem. Zewrzyj szparę tempa socjalistyczna dzido, cały opierdol dostałeś za wyzywanie mnie od geszefciarzy. Łap za sierp lub za młot i buduj socrealizm w swoim zjebanym świecie ale nie żeruj do kurwy nędzy na ludziach pracy ty kurwa i twój komunistyczny pisowski rząd. Jebać nierobów.


Tak się składa śmieciu że sam na siebie pracuje a od takiego odpadka społecznego jak ty to ja bym nic nie wziął, nawet jakbyś faktycznie cokolwiek wartościowego posiadał w co wątpię. Po drugie nieuku pierdolony, ani nie popieram pis-u ani nie jestem komunistą, a ty swymi prymitywnymi sloganami dajesz jedynie obraz swojej miernoty umysłowej. Czym ty się śmieciu z rynsztoka różnisz od populistycznych mas rozgrywanych przez elity? Cechą typową populistycznych mas jest wąski horyzont myśliwy i czarno-biały, dychotomiczny obraz świata, gdzie wszystko przeciwne wąskim poglądom ludu wrzucane jest do jednego wora i oceniane jednoznacznie źle, tak jak u cb. Świat ma wiele barw, ale ty Cripplesonie musisz najpierw głowę z dupy wyciągnąć, aby to dostrzec, czego ci serdecznie życzę Smile
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 03 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również wszystkiego chuj ci w nos najlepszego. @Bimi wyjeb temat lepiej do kosza szkoda quoty na hoście na kolejne pojazdy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 03 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie kapitalizm vs socjalizm pozwolę sobie tylko wtrącić - akurat na czasie - że nie ma gorszej patologii niż "publiczna służba zdrowia".

Ludzie płacą całe życie "ubezpieczenie" - czyli podatki takie, że bania mała, za które leków by im starczyło do końca życia i jeszcze zostało by na wakacje.
Płacą po to, aby mieć "powszechny" dostęp do "służby zdrowia".
Ba, politycy im sprzedają swój cały cudowny "program", pod hasłem (jeszcze) lepszej opieki zdrowotnej.
A ci to łykają jak ostatnie pelikany.

Bo tymczasem jak pokazuje praktyka, gdy przychodzi co do czego i naprawdę potrzebują służby zdrowia, jedyna opcja jaka im realnie zostaje to prywaciarz.

W czasach gdy publiczni lekarze są bohaterami, bo "z narażeniem życia" walczą z nieistniejącą zarazą, za 200% stawki, nie mając przez to czasu na pozostałe choroby... wtedy choremu człowiekowi pozostaje jedynie bezduszny lekarz-kapitalista, który co prawda zedrze z niego ostatnie grosz, ale nie odprawi z kwitkiem spod drzwi gabinetu, bo NFZ płaci tyle samo za "tele" konsultację, a do tego za każdego "pacjenta" POZ ryczałtem - niezależnie czy się "leczy", czy nie.

Wielokrotnie pisałem o tym jak kapitalizm prowadzi do patologii (głównie poprzez tworzenie monopoli), ale tym razem mamy do czynienia z niezłą patologią socjalizmu.
To socjalizm doprowadził do tego, że dziś jedynym ratunkiem dla pacjenta "publicznej służby zdrowia" jest wyjście kapitalistyczne.
I nierzadko nawet najbardziej zagorzały socjalista jest zmuszony z tego wyjścia skorzystać.
No chyba że w imię swoich socjalistycznych ideałów postanowi zdechnąć pod zamkniętymi na łańcuch drzwiami szpitala - co z tego co czytam w mediach zdarza się dziś w naszym kraju praktycznie codziennie. A wszystko dlatego, że od nadmiaru socjalizmu, pracownikom i instytucjom służby zdrowia się zwyczajnie w dupach poprzewracało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 03 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
No kurwa debil w wersji turbo, z podwójnym doładowaniem. Zewrzyj szparę tempa socjalistyczna dzido, cały opierdol dostałeś za wyzywanie mnie od geszefciarzy. Łap za sierp lub za młot i buduj socrealizm w swoim zjebanym świecie ale nie żeruj do kurwy nędzy na ludziach pracy ty kurwa i twój komunistyczny pisowski rząd. Jebać nierobów.
szuru azyreńskiemu jebie się od tej plemiennej nienawiści i krzyżowania wsobnego doszczętnie i w poprzek .Tępy imbecyl napisał ,że jest samo zatrudniony ,czyli w praktyce założył firmę -też mi kurwa wielki wyczyn- i pracuje jako ochroniarz w Lidlu, czy innym markecie . Tropi,węszy,podgląda, gania kleptomanów , ślini się do kasjerek,a loda robi kierownikowi na glanc . Codziennie widzi ludzi ,którzy mają kasę ,jakimi furami na parking podjeżdżają i wzbiera w nim wkurwienie , zazdrość . Ten osioł nie ma bladego pojęcia o trudach i wyzwaniach uczciwego drobnego przedsiębiorcy ,bez względu na jakim polu działa mikro firma . Szur azyreński może tylko dawać kolejne popisy swojej wielce kurwa rozwiniętej chorobie --- intelektualna sraczka weneryczna ---
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 03 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O szczekan Smile Główny, forumowy fan kryptowalut i zaciekły orędownik poprawnej interpunkcji Very Happy Very Happy Kretyni zamiast się uczyć i pracować całe swe nędzne życie szczekają na forum. Dobra nie odzywam się więcej także wygraliście mości szczekacze! Chylę czoła mistrzowie. Ja chociaż mogę podziękować @Jordi`emu z tego forum który założył zdaje się najważniejszy wątek nie tylko na tym forum ale i w polskim necie. A reszta no właśnie taka to jak tu widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 03 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
i pracuje jako ochroniarz w Lidlu, czy innym markecie . Tropi,węszy,podgląda, gania kleptomanów , ślini się do kasjerek,a loda robi kierownikowi na glanc


Nie wiem, nie pracowałem nigdy jako ochroniarz w Lidlu ale wierzę ci na słowo - jako osobie mającej zapewne, w materii na temat której się wypowiada, jakieś doświadczenie - że tak to musi wyglądać Wink

A za robienie loda kierownikowi to miałeś jakiś dodatek do pensji czy to raczej taka nieodpłatna przysługa (ewentualnie za bartel, kilka paczek kawy po terminie albo cukier w uszkodzonym opakowaniu)? Robiłeś to @ściekan z połykiem, czy bez?


czekan napisał:
Codziennie widzi ludzi ,którzy mają kasę ,jakimi furami na parking podjeżdżają i wzbiera w nim wkurwienie , zazdrość


Musisz być @ściekan bardzo pustym, miałkim i smutnym człekiem, jeśli wartość ludzi mierzysz podług posiadanych dóbr materialnych i potrafisz komuś zazdrościć lepszego samochodu czy większego telewizora. Bo ja np. absolutnie nigdy nikomu nic nie zazdrościłem w kwestii dóbr materialnych, nigdy, nie jestem tak miałki żeby się tego typu kwestiami przejmować. O wartości człowieka stanowi jego umysłowość i charakter, a nie samochód czy buty, bo i w Polsce znajdziesz pełno takich lasek co to jeżdżą drogimi furami kupionymi za opierdalanie śniadych kutasów w emiratach, jeśli im @ściekan zazdrościsz drogich fur to kupuj bilet do Dubaju, pakuj się w samolot i idź szukać szczęścia w jednej z najlepiej płatnych i jednocześnie mało wymagających fuch na świecie (a według niektórych badaczy, nawet najstarszej z fuch w historii gatunku ludzkiego) Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 03 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jordi się pewnie teraz głowi co to był za wątek.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 10:22, 04 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie mogę dodać od siebie że socjalizm to etap przejściowy do komunizmu bo nikt nigdy nikomu za darmo niczego nie dał w jakiś sposób trzeba odpłacić za kasę z nieba, niedlugo zobaczymy w jaki ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 07 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
W zasadzie mogę dodać od siebie że socjalizm to etap przejściowy do komunizmu bo nikt nigdy nikomu za darmo niczego nie dał w jakiś sposób trzeba odpłacić za kasę z nieba, niedlugo zobaczymy w jaki ...


Gówno prada. Po kim jak po kim, ale po tobie się takiej ignorancji i wypisywania takich debilizmów nie spodziewałem. Socjalizm ma wiele rodzajów i gatunków i powiedzieć że każdy socjalizm to droga do komunizmu to tak jakby stwierdzić że każde danie z makaronem to baza do spaghetti, no bo kurwa nie ma żadnych innych dań z makaronem i można go użyć tylko w jeden sposób z jednym musowym dodatkiem Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 07 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocho! Znawca różnych "gatunków socjalizmu" się objawił. Można by rzec — "kiper"... prawdziwy KONESER . Very Happy


- gówno zawsze pozostanie gównem, bez względu z jakimi dodatkami zostanie podane, i na jakim talerzu.

puker socjalizm pukel
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 10:47, 08 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
socjalizm to etap przejściowy do komunizmu

W zasadzie nie musi być do komunizmu zależy jak to sobie wymyślili "organizatorzy kapitalizmu" niemniej socjalizm to na pewno etap przejściowy
z racji tego że cześć produktywna społeczeństwa w ramach tego systemu jest wykorzystywana na rzecz części nieproduktywnej
Na socjal wyłożyć trzeba znaczną cześć pieniędzy i to musi obciążona być tym długiem klasa pracująca postaci rożnych podatków itd , bo kurwa kogo innego mają obciążyć ? bezrobotnych , robiących na państwówkach?
w normalnych warunkach bez żadnego wpływania na społeczeństwo musi to doprowadzić do powstania pewnego ruchu/partii który/a to zmieni w skrajnym przypadku buntu.
Ale możliwe są warianty że to pójdzie
1 że polityka socjalna tego państwa socjalistycznego będzie na tyle mała że klasie pracującej to nie będzie przeszkadzać
2 klasa pracująca będzie miała mniejszość w ówczesnym sejmie czy czymś takim i nie będzie w stanie legalnie zmienić tego systemu , ale to i tak prowadzi do buntu więc zonk
w normalnych warunkach bez żadnego wpływania na społeczeństwo musi to doprowadzić do powstania pewnego ruchu/partii który/a to zmieni w skrajnym przypadku buntu.
zakładam oczywiście zdrową świadomość społeczną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:54, 09 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
W zasadzie nie musi być do komunizmu zależy jak to sobie wymyślili "organizatorzy kapitalizmu" niemniej socjalizm to na pewno etap przejściowy
z racji tego że cześć produktywna społeczeństwa w ramach tego systemu jest wykorzystywana na rzecz części nieproduktywnej
Na socjal wyłożyć trzeba znaczną cześć pieniędzy i to musi obciążona być tym długiem klasa pracująca postaci rożnych podatków itd , bo kurwa kogo innego mają obciążyć ? bezrobotnych , robiących na państwówkach?
w normalnych warunkach bez żadnego wpływania na społeczeństwo musi to doprowadzić do powstania pewnego ruchu/partii który/a to zmieni w skrajnym przypadku buntu.
Ale możliwe są warianty że to pójdzie
1 że polityka socjalna tego państwa socjalistycznego będzie na tyle mała że klasie pracującej to nie będzie przeszkadzać
2 klasa pracująca będzie miała mniejszość w ówczesnym sejmie czy czymś takim i nie będzie w stanie legalnie zmienić tego systemu , ale to i tak prowadzi do buntu więc zonk
w normalnych warunkach bez żadnego wpływania na społeczeństwo musi to doprowadzić do powstania pewnego ruchu/partii który/a to zmieni w skrajnym przypadku buntu.
zakładam oczywiście zdrową świadomość społeczną


Bez obrazy, ale kto ci takiego gówna do głowy nakładł? Socjalizmem są wspólnoty Amiszów w Pensylwanii i Huterytów w Kanadzie, czy Mennonitów, socjalizmem są Kibuce w Izraelu słynące jako najbardziej produktywne jednostki gospodarcze w tym kraju (Kibuce gromadzą zaledwie 2% populacji Izraela, wytwarzając 9% całej prod przemysłowej i 40% prod rolnej Izraela, oraz zapewniając dopływ 30% wszystkich wysoko wykształconych inżynierów w tym kraju), socjalizmem są wszelkie zakony kontemplacyjne i medytacyjne, socjalizmem były osady Indian Pueblo, najbardziej rozwiniętej cywilizacyjnie grupy Indian amerykańskiej prerii, wreszcie socjalizmem była kolonia pitagorejska koło Krotony, Akademia platońsk w Atenach, pierwsze wspólnoty chrześcijańskie, słowiańskie obszcziny i zadrugi, i wiele wiele innych, i zapewniam Ci że nie dążyły one do komunizmu, nie były etapami przejściowymi i nie tolerowały bumelanctwa i rozdawnictwa owoców pracy jednych na rzecz niepracujących innych. Sorry, ale po prostu totalne głupoty pierdolisz, głowę masz tak zdewastowaną korinistycznymi bredniami ze masakra.

Socjalizm taki zły, a jakoś najbardziej produktywne jednostki gospodarcze w historii ludzkiej cywilizacji są lub zawsze były jakimiś formami socjalizmu, dziwnym trafem scratch
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:50, 09 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponadto polskie społeczeństwo to ku%wa, dlatego tu nigdy nie będzie fundamentów. Najpierw wybiera większościowo psychopatów, bo socjal, później zwalcza psychopatów, bo totalitaryzm. Opozycja, która "walczy" z psychopatami - to pospolici neo-faszyści z tego samego ogródka, hańbiący godło tego kraju - równający z ziemią wszystkie wartości, jakie wcześniej cokolwiek znaczyły. Ot, i wojna domowa gotowa, a dookoła pomiędzy tym skrajnym syfem są normalni ludzie, budujący od dekad dobrobyt, który psychopaci teraz systematycznie rozpieprzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 09 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
Ponadto polskie społeczeństwo to ku%wa, dlatego tu nigdy nie będzie fundamentów. Najpierw wybiera większościowo psychopatów, bo socjal, później zwalcza psychopatów, bo totalitaryzm. Opozycja, która "walczy" z psychopatami - to pospolici neo-faszyści z tego samego ogródka, hańbiący godło tego kraju - równający z ziemią wszystkie wartości, jakie wcześniej cokolwiek znaczyły. Ot, i wojna domowa gotowa, a dookoła pomiędzy tym skrajnym syfem są normalni ludzie, budujący od dekad dobrobyt, który psychopaci teraz systematycznie rozpieprzają.


Mówisz też o sobie @maniek ?
To nie jest tak do końca jak mówisz . Polskie społeczeństwo nie ma wyboru . Albo inaczej , jedyny wybór jaki mamy to wybór mniejszego lub większego bólu dupy . W dodatku ludzie nie są sobie równi intelektem , mają swoje przyziemnie proste potrzeby jak np 13ta emerytura i głosują na tego który im teraz da . Wolność już dawno sprzedaliśmy teraz zbieramy tego owoce .
Zważ też , że ponad 40% uprawnionych do głosowania nie chodzi na wybory . Powody mogą być różne ; ja nie chodzę bo nie chce wybierać bólu dupy skoro i tak będzie mnie dupa boleć . Nie chce uczestniczyć w ich sadomasochistycznych orgiach nad urną bo dla mnie to jest bez większego sensu .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wycięte z IV RP - kapitalizm vs socjalizm
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile