W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kto wierzy że życie istnieje tylko na Ziemi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 4826
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 15 Cze '08   Temat postu: Kto wierzy że życie istnieje tylko na Ziemi Odpowiedz z cytatem

Dyskusja wycięta stąd: viewtopic.php?t=2932
Bimi


Tylko idioci wierzą, że życie istnieje tylko na Ziemi. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 15 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Tylko idioci wierzą, że życie istnieje tylko na Ziemi. Razz


Jestem idiota , a niech to.........
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aroganckiemu człowiekowi /bo człowiek z natury jest arogancki/, trudno jest pojąć ze nie jest sam we wszechświecie. Wynika to może z tego, że nasz umysł jest ograniczony i prawdą jest że umysł człowieka może odebrać tylko 5% otaczającej rzeczywistości. Reszta to ciemność dla naszego umysłu. Ale to nie znaczy że mamy tkwić w głupocie. Nasze ograniczenie zawdzięczamy w wielkim stopniu religii chrzesciańskiej, która od początku istnienia hamowała rozwój nauki. Już starożytni wierzyli w obce cywilizacje. A wielkie piramidy w Egipcie? Kto je zbudował? Egipcjanie wówczas byli tak prymitywni, ze nie mogli posiadać takiej wiedzy by zbudować takie cudo jakim są tamte piramidy. A mit o Annunaki? Może to nie jest mit?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:33, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Aroganckiemu człowiekowi /bo człowiek z natury jest arogancki/, trudno jest pojąć ze nie jest sam we wszechświecie. Wynika to może z tego, że nasz umysł jest ograniczony i prawdą jest że umysł człowieka może odebrać tylko 5% otaczającej rzeczywistości. Reszta to ciemność dla naszego umysłu. Ale to nie znaczy że mamy tkwić w głupocie. Nasze ograniczenie zawdzięczamy w wielkim stopniu religii chrzesciańskiej, która od początku istnienia hamowała rozwój nauki. Już starożytni wierzyli w obce cywilizacje. A wielkie piramidy w Egipcie? Kto je zbudował? Egipcjanie wówczas byli tak prymitywni, ze nie mogli posiadać takiej wiedzy by zbudować takie cudo jakim są tamte piramidy. A mit o Annunaki? Może to nie jest mit?


Moja arogancja karze mi zapytac ,które z dawnych cywilizacji wierzyły w ich obcych odpowiedników?

Bo chyba cos przeoczyłem Shocked
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W starożytnym Egipcie, istniała epoka nazywana Zep Tepi - epoka prehistoryczna, w której wierzono że Egiptem rządzili bogowie. W to samo wierzyli Sumerowie. Te istoty nazywane bogami, miały nauczyć prymitywną ludność wszystkiego co potrzebne. Musieli to być ludzie wysoko cywilizowani, skoro dla Egipcjan i Sumerów wydawali się bogami. Compleks piramid w Egipcie według wszelkiego prawdopodobieństwa, nie był dziełem Egipcjan i prawdopodobnie są skonstruowane w okresie ponad 10 000 lat pne, a nie 2500 pne jak podaje oficjalna wersja.
Horst Bergmann - Frank Rothe "Der Pyramiden - Code"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
W starożytnym Egipcie, istniała epoka nazywana Zep Tepi - epoka prehistoryczna, w której wierzono że Egiptem rządzili bogowie. W to samo wierzyli Sumerowie. Te istoty nazywane bogami, miały nauczyć prymitywną ludność wszystkiego co potrzebne. Musieli to być ludzie wysoko cywilizowani, skoro dla Egipcjan i Sumerów wydawali się bogami. Compleks piramid w Egipcie według wszelkiego prawdopodobieństwa, nie był dziełem Egipcjan i prawdopodobnie są skonstruowane w okresie ponad 10 000 lat pne, a nie 2500 pne jak podaje oficjalna wersja.
Horst Bergmann - Frank Rothe "Der Pyramiden - Code"


Klasyczne mylenie pojęć.
Nie czytaj więcej Danikana bo bredzi.


Wierzenia w Bogów czy tez w bogów to nie wierzenia w cywilizacje pozaziemska!!
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnosis, nie wiem o co Ci chodzi. nie zrozumiałeś nic z tego co napisałam. Zamiast ignorować, powinieneś zapoznać się lepiej z tematem piramid i w jaki sposob zostały skonstruowane. Konstruktorzy znali matematykę do perfekcji i także astronomię. A tego prymitywni Egipcjanie sprzed 10 000 lat nie mogli wiedzieć. Prawdopodobnie ci "bogowie", to byli ci sami których Sumerowie nazywali Annunaki, gigantyczni ludzie posiadający ogromną wiedzę, których rownież Sumerowie uważali za bogów.Istnieja teorie ze mogli to być przybysze z innej planety. Zadaj sobie trochę trudu i poszukaj w internecie informacji o Sumerach. A swoją drogą nie rozumiem ludzi którzy tak łatwo wierzą w katolickie bajki, a tak trudno im przełknąć ze gdzieś we Wszechswiecie istnieją inne cywilizacje. Nie zapominaj ze Ziemia we Wszechświecie jest tylko malutkim punkcikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnosis, Lara ma rację (na pewno ztym "punkcikiem we wszechświecie", o bogach-kosmitach nie mam zdania).

Życie poza Ziemią gdzieś musi istnieć. Może miliony lat świetlnych stąd, może miliardy, może najwyżej prymitywne jak bakterie.
Ale jeśli na Ziemi są ludzie, to czemu nie ba być innych rozumnych istot? A może być cała masa rodzajów. Wszechświat jest wielki...
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielki polski filozof Stanisław Lem całe swe twórcze życie próbował nam uzmysłowić, że liczenie na spotkanie obcej cywilizacji jest jedną wielką ułudą. Przytoczę tu kilka jego mocnych argumentów.
Przede wszystkim mówił o "oknie czasowym", w którym kontakt ten mógłby się zdarzyć. Jeśli przyjmie się, że czas od powstania życia do teraz, to umownie 24 godziny- ludzkość pojawiła się na bodaj dwie sekundy przed północą. Z tego przygotowana do dialogu z inną formą Rozumu jest od jakichś może 300 lat. Jest wielce nieprawdopodobne, by inna cywilizacja zainicjowana była równocześnie z naszą, zwłaszcza, że Układ Słoneczny jest stosunkowo młody.
Kolejną rzeczą jest dystans. Odległości od nawet najbliższch gwaizd "podejrzanych" o posiadanie swych planet to miliony lat świetlnych. Jeśli więc nawet odbierzemy jakiś przekaz- będzie on-powiedzmy- mocno nieaktualny. Być może nawet pogrobowy!
Inną kwestią jest skala. Kto powiedział, że Bracia w Rozumie mają wzrost taki jak my? A może mają 2 cm, lub 200 metrów wzrostu? Nikt też nie jest w stanie zagwarantować, że percepcja takiego Kosmity będzie taka, jak Człowieka. Być może wodospad, który jest dla nas wielce dynamicznym zjawiskiem przez Niego będzie postrzegany jako twór statyczny, coś jakby zastygła magma. Albo odwrotnie: nim my wypowiemy jedno zdanie On zreferuje na pół swej historii.
Zachęcam do lektury książek Lema. Rozważa on tam mnóstwo paradoksów, po analizie których czytelnik już wie, że żadnych kosmitów nie spotka, a jeśli jakaś forma obcego życia mu wpadnie w ręce- nic się od niej ciekawego nie dowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:16, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Gnosis, nie wiem o co Ci chodzi. nie zrozumiałeś nic z tego co napisałam. Zamiast ignorować, powinieneś zapoznać się lepiej z tematem piramid i w jaki sposob zostały skonstruowane. Konstruktorzy znali matematykę do perfekcji i także astronomię. A tego prymitywni Egipcjanie sprzed 10 000 lat nie mogli wiedzieć. Prawdopodobnie ci "bogowie", to byli ci sami których Sumerowie nazywali Annunaki, gigantyczni ludzie posiadający ogromną wiedzę, których rownież Sumerowie uważali za bogów.Istnieja teorie ze mogli to być przybysze z innej planety. Zadaj sobie trochę trudu i poszukaj w internecie informacji o Sumerach. A swoją drogą nie rozumiem ludzi którzy tak łatwo wierzą w katolickie bajki, a tak trudno im przełknąć ze gdzieś we Wszechswiecie istnieją inne cywilizacje. Nie zapominaj ze Ziemia we Wszechświecie jest tylko malutkim punkcikiem.


Dbrze zrozumiałem.
Ale Ty chyba nie bardzo.
Chodzi o to ,że "gigantyczni ludzie" posiadający ogromną wiedzę to nie przybysze z innej planety.To sa stare teorie Danikena .
Zadaj sobie troche trudu i zapoznaj sie z kosmogonią w religiach wschodu ,nie tylko w katolicyzmie.
Ja mam gdzies katolickie opowiadania nie wiem dlaczego pomyślałas ,że je biore pod uwage.
W kosmogoniach np religi Bon czy innych w tym sumeryjskich i Egipskiej mówi sie o bogach ale to nie sa przybysze z innych planet.
Jest to miom zdaniem prostacki i nie pogłębiony wniosek ludzi ,którzy lizneli cos o tych religiach głównie od Danikena - hotelarza archeologa amatora z Austrii. Shocked
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:18, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:
Gnosis, Lara ma rację (na pewno ztym "punkcikiem we wszechświecie", o bogach-kosmitach nie mam zdania).

Życie poza Ziemią gdzieś musi istnieć. Może miliony lat świetlnych stąd, może miliardy, może najwyżej prymitywne jak bakterie.
Ale jeśli na Ziemi są ludzie, to czemu nie ba być innych rozumnych istot? A może być cała masa rodzajów. Wszechświat jest wielki...


Nie mówie ,że nie ma racjii z tym punkcikiem we wszechświecie przeciez!?
Twierdze ,że nie wierzyli w to pradawni ,a i dzisiaj nie ma na to dowodów.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:04, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego wynika Gnosis, ze Ty bardziej wierzysz w bogów, niż istoty pozaziemskie. Laughing Śmieszne. Ja wolę teorię że były to istoty o bardzo wysokim stopniu rozwoju, których prymitywni ludzie nie potrafili inaczej określić tylko bogowie. Bogowie nie mogliby zbudować piramid. Poza tym na sumeryjskich wizerunkach tych rzekomych "bogów" widać wyraznie że nie mieli ziemskiego pochodzenia. Na jednych widać skrzydła, na innych wyraznie twarz alienów ze skośnymi oczami. Skąd sumerowie wiedzieli o takich rzeczach? Filmów o kosmitach na pewno nie oglądali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:18, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Z tego wynika Gnosis, ze Ty bardziej wierzysz w bogów, niż istoty pozaziemskie. Laughing Śmieszne. Ja wolę teorię że były to istoty o bardzo wysokim stopniu rozwoju, których prymitywni ludzie nie potrafili inaczej określić tylko bogowie. Bogowie nie mogliby zbudować piramid. Poza tym na sumeryjskich wizerunkach tych rzekomych "bogów" widać wyraznie że nie mieli ziemskiego pochodzenia. Na jednych widać skrzydła, na innych wyraznie twarz alienów ze skośnymi oczami. Skąd sumerowie wiedzieli o takich rzeczach? Filmów o kosmitach na pewno nie oglądali.


Tak dokładnie.
Skośne oczy to twoja interpretacja.
Japończycy i inni też maja skośne ,a ufokami nie są....
Jak juz wspomniałem wszystkie kosmogonie , tradycje religijne mówią o tym kim był człowiek -->bogiem jak i na czym polegał upadek--->zakazany owoc .


Bogowie moli budowac piramidy i o wiele więcej....
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli bogowie budowali piramidy i o wiele więcej, to dlaczego ten bóg do ktorego Polacy tak żarliwie się modlą nie wybuduje polskiej piramidy jaką ma być Świątyna Opatrzności, bez społecznych pieniędzy? Nie popisał się rownież cudami podczas meczów Polaków. A to już szczyt wszystkiego. Laughing Polska powinna przejść na pogaństwo jak starożytni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Jeśli bogowie budowali piramidy i o wiele więcej, to dlaczego ten bóg do ktorego Polacy tak żarliwie się modlą nie wybuduje polskiej piramidy jaką ma być Świątyna Opatrzności, bez społecznych pieniędzy? Nie popisał się rownież cudami podczas meczów Polaków. A to już szczyt wszystkiego. Laughing Polska powinna przejść na pogaństwo jak starożytni.


Widze ,że masz dziecinne pojęcie o tym kim lub czym jest bóg , a juz zupełnie nie masz pojęcia czym /kim byli bogowie kiedyś......

Troche sie poducz .........
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AROGANT Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest wątek religijny, tylko o prawdopodobieństwie istnienia innych cywilizacji. To ma z religią jak piernik do wiatraka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WhiteRaven




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtrące się do rozmowy ze swoim linkiem.
http://pl.youtube.com/watch?v=dvTe1-a6Pdo
Spójrzcie na to, potem niech każdy spróbuje sobie wyobrazic że oprócz ziemi cała ta reszta jest pusta i nic zywego tam nie ma. W jednym z Larą zgodzic się musze. Trzeba byc niesamowitym arogantem żeby nie brac pod uwagę możliwosci itnienia życia poza ziemią i to nie tylko bakteri (które nie mają świadomosci naszego istnienia) ale całych cywilizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
To nie jest wątek religijny, tylko o prawdopodobieństwie istnienia innych cywilizacji. To ma z religią jak piernik do wiatraka.

Zaczęło się od "Tylko idioci wierzą, że życie istnieje tylko na Ziemi", a dział nazywa się "Religie, wiara, okultyzm" - tutaj ten temat pasuje najlepiej, bo rozważacie kwestie wiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh, macie wyjątkowe zdolności do marnowania zasobów umysłowych, skoro niema żadnych sensownych dowodów na istnienie albo nieistnienie istot pozaziemskich to na cholerę sobie tym głowy zaprzątacie ? Nie możecie po prostu przyjąć do wiadomości że tego nie wiecie? Jak ktoś chce to niech wierzy, a nie wymaga tego od innych.
Ja widziałem na własne oczy, ale nie będę wam tutaj wymyślał dowodów bo ich nie mam Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:

Widze ,że masz dziecinne pojęcie o tym kim lub czym jest bóg , a juz zupełnie nie masz pojęcia czym /kim byli bogowie kiedyś......


Takie trochę głupie pytanie, ale... kim niby według Ciebie byli kiedyś bogowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i prawdopodobnie są skonstruowane w okresie ponad 10 000 lat pne, a nie 2500 pne jak podaje oficjalna wersja.
Horst Bergmann - Frank Rothe "Der Pyramiden - Code"


Nie prawdopodobnie, a na pewno:). Piramidy w Gizie są odbiciem sklepienia niebieskiego sprzed 10 tyś lat. Dokładniej są odbiciem konstelacji Orion, a trzy największe piramidy są odbiciem pasa Oriona nazywanego także 3 królami.

Cytat:
Klasyczne mylenie pojęć. Nie czytaj więcej Danikana bo bredzi.


Przeczytaj cokolwiek, bo bredzisz. To nie informacje Danikana.

Cytat:
Gnosis, nie wiem o co Ci chodzi. nie zrozumiałeś nic z tego co napisałam. Zamiast ignorować, powinieneś zapoznać się lepiej z tematem piramid i w jaki sposob zostały skonstruowane. Konstruktorzy znali matematykę do perfekcji i także astronomię. A tego prymitywni Egipcjanie sprzed 10 000 lat nie mogli wiedzieć.


Pewien inżynier budowlany powiedział, że przy dzisiejszej technologii mieliby problemy wybudować piramidy w tym czasie co Egipcjanie nawet przy nieograniczonych zasobach ludzkich.

Cytat:
Kolejną rzeczą jest dystans. Odległości od nawet najbliższch gwaizd "podejrzanych" o posiadanie swych planet to miliony lat świetlnych. Jeśli więc nawet odbierzemy jakiś przekaz- będzie on-powiedzmy- mocno nieaktualny. Być może nawet pogrobowy!
Inną kwestią jest skala. Kto powiedział, że Bracia w Rozumie mają wzrost taki jak my? A może mają 2 cm, lub 200 metrów wzrostu? Nikt też nie jest w stanie zagwarantować, że percepcja takiego Kosmity będzie taka, jak Człowieka. Być może wodospad, który jest dla nas wielce dynamicznym zjawiskiem przez Niego będzie postrzegany jako twór statyczny, coś jakby zastygła magma. Albo odwrotnie: nim my wypowiemy jedno zdanie On zreferuje na pół swej historii.


Przekaz może i tak, ale odległość nie ma nic do rzeczy. Z jednego krańca wszechświata na drugi koniec możesz się przenieść w ułamek sekundy:). Co do reszty masz rację, ale skoro wszechświat jest tak ogromny masz także ogromne prawdopodobieństwo, że cywilizacji takich jak nasza może powstać miliony.

Cytat:
est to miom zdaniem prostacki i nie pogłębiony wniosek ludzi ,którzy lizneli cos o tych religiach głównie od Danikena - hotelarza archeologa amatora z Austrii.


A od kiedy to pochodzenie, praca, czy kolor skóry ma znaczenie? Przypomnę, że archeolog amator odkrył Troję i wielu Noblistów nie skończyło średniej szkołySmile.

Cytat:
Tak dokładnie.
Skośne oczy to twoja interpretacja.
Japończycy i inni też maja skośne ,a ufokami nie są....
Jak juz wspomniałem wszystkie kosmogonie , tradycje religijne mówią o tym kim był człowiek -->bogiem jak i na czym polegał upadek--->zakazany owoc .


Oczywiście nie sprawdzi, a krytykuje. Daje Ci kilka przykładów:
http://pu.i.wp.pl/?k=Mjc1MDc2MDAsMzgyNjQ2&f=etenlargementhc7.jpg
Typowy chińczyk!
Tutaj trochę inne zdjęcie tego samego:
http://republika.pl/blog_gm_587898/1258544/tr/ufo_i_egipcjanie.jpg
A tutaj rysunek z Nazca:
http://www.garvandwane.com/images/nazca_astronaut.jpg cholera to nie ten w hełmie:P jak go znajdę to dokleję

Znalazłem świetne zestawienie zdjęć... serio oni musieli mieć wtedy telewizję i filmy SCI-FI..
http://www.ufoonline.pl/Przodkowieaufo.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:


Takie trochę głupie pytanie, ale... kim niby według Ciebie byli kiedyś bogowie?


Tak na szybko...my bylismy kiedys bogami.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:

Nie prawdopodobnie, a na pewno:). Piramidy w Gizie są odbiciem sklepienia niebieskiego sprzed 10 tyś lat. Dokładniej są odbiciem konstelacji Orion, a trzy największe piramidy są odbiciem pasa Oriona nazywanego także 3 królami.

Cytat:
Klasyczne mylenie pojęć. Nie czytaj więcej Danikana bo bredzi.


Przeczytaj cokolwiek, bo bredzisz. To nie informacje Danikana.



A w którym miejscu powiedziałem ,że nie sa zbudowane na wzór konstelacjii Oriona itp?!

Badż precyzyjny!

Mówiłem żeby nie powtarzać bredni ,że to obcy zbudowali piramidy
Nie zaprzeczam ,że te budowle sa niesamowitym majstersztykiem itp.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:

Tak na szybko...my bylismy kiedys bogami.


Dosłownie czy w przenośni? Bo nie bardzo rozumiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kto wierzy że życie istnieje tylko na Ziemi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile