W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kto wierzy że życie istnieje tylko na Ziemi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 4834
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby odpowiedzieć na pytanie, czy życie istnieje poza Ziemią, należało by zdefiniować co rozumiemy przez życie ?
Czy np. planeta, na której przemieszczają się gazy, i ciecze, jest żywa ?
Czy obiekty będące w ruchu są żywe ?
Co jest żywe ?
Czy chodzi o istnienie życia, dokładnie takiego jak na Ziemi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie jesteśmy sami we wszechświecie. Mam jednak pytanie, czy rozważamy tylko byty materialne czy w grę wchodzą niematerialne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikola Tesla największy geniusz XXw, w 1899r w swoim laboratorium w Colorado Springs przez przypadek odebral sygnały radiowe z poza Ziemi. Po wielu latach badań rozszyfrowal je i stwierdził że te dziwne sygnały pochodziły od istot pozaziemskich. Powiadomił rząd amerykański, ale go zignorowano. Tesla był prekursorem. Wyprzedził swoją epokę o 100 lat, dlatego uwazano go za fantastę. Po jego śmierci FBI zabrało wszystkie jego dokumenty i zapiski, żeby nie dostały się min w ręce Niemców, ponieważ Tesla pracował nad talerzami latającymi. Wiele dokumentów zniknęło lub zostało sprzedanych. Uważano ze zawierały dużo tajemnic. W 1976r niejaki Dale Alfrey kupił na aukcji za 25 dolarów pudełko ze starymi dokumentami. Przeglądając stwierdził że były to prywatne zapiski jakiegoś Nikola Tesli. Tesla nie był jeszcze wtedy znany. Schował to do piwnicy. Dopiero po 20 latach zainteresował się nimi. Okazało się że Tesla odkrył, że alieni od poczatków ludzkości prowadzą plan aby dominować nad Ziemią. I również znajdują się wśród nas. Ten plan przebiega bardzo powoli. www.bibliotecapleyades.net/esp_tesla.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 18 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A w którym miejscu powiedziałem ,że nie sa zbudowane na wzór konstelacjii Oriona itp?!

Badż precyzyjny!

Mówiłem żeby nie powtarzać bredni ,że to obcy zbudowali piramidy
Nie zaprzeczam ,że te budowle sa niesamowitym majstersztykiem itp.


Nie o to mi chodziło, bo stwierdziłeś, ze to co napisała Lara to Daniken, a to nie był Daniken, tylko ktoś inny, dlatego Ci powiedziałem, żebyś poczytał o Annunaki i kto o tym fakcie pisałSmile Pozdrawiam Cie:)

Cytat:
Nikola Tesla największy geniusz XXw, w 1899r w swoim laboratorium w Colorado Springs przez przypadek odebral sygnały radiowe z poza Ziemi. Po wielu latach badań rozszyfrowal je i stwierdził że te dziwne sygnały pochodziły od istot pozaziemskich. Powiadomił rząd amerykański, ale go zignorowano. Tesla był prekursorem. Wyprzedził swoją epokę o 100 lat, dlatego uwazano go za fantastę. Po jego śmierci FBI zabrało wszystkie jego dokumenty i zapiski, żeby nie dostały się min w ręce Niemców, ponieważ Tesla pracował nad talerzami latającymi. Wiele dokumentów zniknęło lub zostało sprzedanych. Uważano ze zawierały dużo tajemnic. W 1976r niejaki Dale Alfrey kupił na aukcji za 25 dolarów pudełko ze starymi dokumentami. Przeglądając stwierdził że były to prywatne zapiski jakiegoś Nikola Tesli. Tesla nie był jeszcze wtedy znany. Schował to do piwnicy. Dopiero po 20 latach zainteresował się nimi. Okazało się że Tesla odkrył, że alieni od poczatków ludzkości prowadzą plan aby dominować nad Ziemią. I również znajdują się wśród nas. Ten plan przebiega bardzo powoli. www.bibliotecapleyades.net/esp_tesla.htm


Skąd masz te informacje chciałbym się z nimi zapoznać. Głównie mi chodzi o tą drugą część ap ropo ufoków, co chcą Ziemią panować. Z chęcią poczytam i zweryfikujęSmile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 18 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA,na stronie którą zamieściłam jest dużo informacji jeśli posługujesz się angielskim. To co cię interesuje wzięłam z włoskich stron internetowych. ale są też strony angielskie które o tym piszą, pod hasłem Dale Alfrey.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kto wierzy że życie istnieje tylko na Ziemi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile