W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
co sławni ludzie mówili o żydach  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3886
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 15 Cze '08   Temat postu: co sławni ludzie mówili o żydach Odpowiedz z cytatem

http://www.dailymotion.com/video/x2oipl_co-sawni-ludzie-mowili-o-ydach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 15 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:11, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyceron, Tacyt... Te cytaty zadają kłam twierdzeniu, że źródłem "antysemityzmu" był Kościół. Nawet uwielbiany przez oświeconych Żydów i ich marionetki (czyli tych "inteligentów" czytających "Wybiórczą") Giordano Bruno - człowiek, który zginął w obronie ateizmu - za Żydami nie przepadał. Nawet Voltaire był żydożercą! Dzięki za ten filmik, można by to pokazać na "Racjonaliście". Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a skąd pewność że cytaty są prawdziwe?!?!?! takich filmów można nakręcić setke. Czy wystarczy napisać coś i dać podpis Cyceron a to juz prawdą sie staje. Film troche wygląda na robote wszechpolaczków albo innego gówna.
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
a skąd pewność że cytaty są prawdziwe?!?!?! takich filmów można nakręcić setke. Czy wystarczy napisać coś i dać podpis Cyceron a to juz prawdą sie staje. Film troche wygląda na robote wszechpolaczków albo innego gówna.


Taki sceptycyzm można zastosować do minimum 80% danych zawartych na tym forum. Czyli co, wychodzi mniej więcej to tyle fałszu ile w świecie "rzeczywistym". Jak znajdziesz konkrety to Ci przyznam rację, a co do młodzieży to podobno (jak twierdzą mas-media i Ty nazywając ich gównem hehe) takie debile a tu proszę... taki majstersztyk Ci się z nimi skojarzył : )

a dla uzupełnienia:
„Wpół jest Żydem, wpół Polakiem,
Wpół jakobinem, wpół żakiem,
Wpół cywilnym, wpół żołdakiem,
Lecz za to całym łajdakiem."
A.Mickiewicz

i żeby nie było zarzutu konfidentów o "antysemityzm" tylko wobec naszego wieszcza to:
"A wszakeśmy nie Żydowie sobie! Pomóż ty mnie, ja, co mogę, tobie." To Mikołaj Rej. niedługo się okaże, iż też był antysemitą.

"Żyd, jaśnie panie, lecz w literę go przerobię"
Fredro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufal napisał:

Taki sceptycyzm można zastosować do minimum 80% danych zawartych na tym forum. Czyli co, wychodzi mniej więcej to tyle fałszu ile w świecie "rzeczywistym". Jak znajdziesz konkrety to Ci przyznam rację, a co do młodzieży to podobno (jak twierdzą mas-media i Ty nazywając ich gównem hehe) takie debile a tu proszę... taki majstersztyk Ci się z nimi skojarzył : )


Majstersztyk ????? filmik po prostu wizualnie schludny, zrobienie czegoś takiego w Adobe Premiere z zerową wiedzą na temat tego programu zajmuje góra dwa dni a ktoś kto miał już do czynienia z tym programem zrobi to w 30 min. Po drugie na tym forum ludzie przedstawiają dowody tak żeby można było się do nich odnieść a jak można się odnieść do zwykłej prezentacji multimedialnej którą ty nazywasz majstersztykiem. Po trzecie konkrety to chyba ty powinieneś znaleźć nie sądzisz że prościej jest znaleźć dowód na to ze Cyceron powiedział to co powiedział, po prostu podajesz źródło i Konic gadki mi trochę trudniej udowodnić ze tego nie powiedział, wiec co mam ci zeskanować wszystkie przekłady Cycerona wszystkie księgi i zwoje a i tak byś mi nie uwierzył bo powiedziałbyś ze pominąłem akurat ten jedyny. Po czwarte może cytaty są prawdziwe mi jednak wydały się naciągane i fakt nikt z MW nie był by wstanie zrobić tego klipu ale już ktoś z zewnątrz na ich zamówienie A I OWSZEM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, jeżeli oskarżasz o fałszerkę to Ty musisz swoje racje udowodnić. Druga sprawa:
"wiec co mam ci zeskanować wszystkie przekłady Cycerona wszystkie księgi i zwoje a i tak byś mi nie uwierzył bo powiedziałbyś ze pominąłem akurat ten jedyny".
Tak, masz wątpliwości to szukaj prawdy, logiczne jest że np. ktoś podał cytat w tym filmie a ty twierdzisz że to fałsz, udowodnij to, lub zgłoś się do twórcy filmu i nie zamulaj forum bo takie teksty że ktoś coś, coś na zlecenie czyjeś czy coś ktoś... to jak już wspomniałem można wpisać w ponad 80% tematów na tym forum, więc nie rozumiem dlaczego akurat tu to wcisnąłeś, albo napisz do admina niech weryfikuje wszystko to się ucieszy że są same sprawdzone materiały, a że stronka nabawi się anoreksji to już inna sprawa : )
Napisałeś że ludzie przedstawiają dowody... heheh a ja napisze że powielają pewne informacje a sami żadnych analiz czy badań nie robili (generalnie tak jest) a teraz przykład który ośmiesza wszelkie DOWODY

Mleko:
A)
"Moda na picie
Akcja ruszyła we wrześniu 2002 roku i trwa do dziś. Jej organizator - Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy, za swój cel uznał "intensyfikację działań profilaktyki osteoporozy poprzez wykreowanie mody na picie mleka". Inaczej mówiąc - jak będziesz miał ciepły stosunek do mleka, nie będziesz w przyszłości chodził o kulach. Stowarzyszenie promuje mleko za darmo." No i ogólnie chodziło o to że jakie to mleczko zdrowe i w ogóle... mniam mniam dla zdrówka.
Prawda.. czyż nie??

B)
Jeśli wierzymy, że mleko to źródło wapnia chroniącego przed osteoporozą (osłabieniem kości), musimy pamiętać, że osteoporoza jest najbardziej rozpowszechniona w regionach świata o wysokim spożyciu mleka, np. w Europie Północnej, Kanadzie i USA - zauważa również Annemarie Colbin, autorka książki "Osteoporoza".
Lekarze z międzynarodowej organizacji LMO twierdzą, że 80 procent ludzkości mleka po prostu nie trawi. W Polsce, gdzie tradycja picia mleka jest długa, problemy z przyswajaniem cukru mlecznego, zwanego laktozą, ma połowa obywateli.
Mleko jest jednym z najgroźniejszych alergenów pokarmowych. Ma aż pięć składników, które mogą być fatalnie tolerowane przez człowieka - przyznaje profesor Edward Tadeusz Zawisza, jeden z najwybitniejszych polskich alergologów.
To też prawda

i teraz niech A udowodni B (i odwrotnie swoje racje)

Więc dla mnie clip jest tak samo wiarygodny jak sztandarowy ostatnio film zeigeist, który jest równie "otwierający oczy" dla jednych jak dla innych gwiezdne wojny swego czasu. A uwiarygadnia go chociażby mnogość krajów z których żydów wypędzano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj panie ufal i dalej to samo jak przy naszej dyskusji o ciemiężeniu naszego narodu przez german. Co do zeitgeista, jak byś zadał sobie trochę trudu i wlazł na oficjalną stronę, masz opis minuta po minucie na jakie źródła powołują się w filmie i dla mnie to jest bardzo dobre rozwiązanie bo mogę sobie daną książkę/gazetę/film ściągnąć/kupić/wypożyczyć i samemu drążyć temat. A w tym filmie muszę wierzyć na słowo że to prawda. A co jak bym zamieścił tu film z którego będzie wynikać że jesteś gejem bo będą cytaty ludzi którzy cię widzieli w parku z ciepłym kolegą.

PS czego ty się spodziewałeś że co będę piał w zachwytach za wlepienie tu tego filmu i siedział z zaciśniętą pięścią i wołał do nieba niechaj bóg spali to żydowskie ścierwo.
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie, porównaj sobie budżet zeitgeista z tym clipem, na pierwszy rzut oka widać różnice. To że ktoś może kupić ekspertów i grafików wynająć komputerowych od efektów specjalnych nie oznacza że ten którego nie stać na to, nie ma racji.
To jak z filmem który ma się teraz pojawić o Żydach bohaterach (no ale to produkcja hollywoodzka więc to że byli mordercami mało ważne) a Polak już prawdy nie przedstawi bo jak nakręci film niskobudżetowy to będzie zaraz lipa i nie wsiąknie w łeb swołoczy. Analogia do clipu i zeitgeista oczywista.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie jak Ty masz wątpliwości i Ty oskarżasz to Ty szukasz cytatów wystaczy, że dany cytat wpiszesz do google i zobaczysz czy porównasz kto jest autorem...ja znałam niektóre już te cytaty nie znając tego filmiku...To ,że cyctaty wydają Ci się naciągane to Twoja subiektywna tendencja odbierania jakiejś części rzeczywistości ....należałoby zadać pytanie dlaczego wydają Ci się naciągane?....Co jest głównym powodem ,że wydajesz taką opinie, który to powód zachęcam szukać w sobie...
P.S Smokie ''fajnie'' szanujesz ludzi nazywając ich gównem Confused
hehe Ufal czyli wychodzi z tego ,że możni tego świata byli antysemitami Exclamation Very Happy Na szafot ich Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82 to do ciebie


Benjamin Franklin o żydach

Jak cie interesuje zdanie Forda o żydach to zdobądź książkę "Międzynarodowy żyd"

Starożytni o żydach

Tacyt m.in. określił Żydów jako lud nienawidzący całą
resztę ludzkości


G. Bruno o żydach

Żydzi są rasą działającą na podobieństwo dżumy i cholery, rasa dla ogółu tak niebezpieczna, że zasłużyła na wytępienie, zanim się jeszcze zrodziła. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o mentalności i skłonnościach najpodlejszych i najbrudniejszych.


Voltaire o żydach

W podręcznikach szkolnych nazywa się niejakiego Voltaire'a apostołem braterstwa i tolerancji między ludźmi, kiedy ten "apostoł" nazywa Żydów najwstrętniejszym narodem świata, a Murzynów półzwierzętami i naturalnymi niewolnikami innych ludzi. Ale co zrobić, kiedy idol wolnomyślicielstwa okazuje się antysemitą w najordynarniejszym wydaniu? Ale wracając, to osobiście uważam, że drukowanie i czytanie takiego Evoli może przynieść zły owoc tak, jak drukowanie i czytanie Voltaire'a. Co do tych murzynów to pewności nie mam.


Reszty szukać mi się nie chce.
W tej chwili mi się nie chce
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ufal




Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 16 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największą umiejętnością szatana jest zdolność przekonania, że on nie istnieje, To jak z żydami, kiedyś każdy ich wypędzał za ich mentalność zrytą, ale szatański zabieg wypacza umysły co niektórym, nie światłym ludziom i przyzwalają na to, ba, nawet pozwolą oddać swoją wolność, suwerenność byle ich nie nazwano antysemitami. Tak oto zrobienie z siebie ofiary dało efekty (to jak więzień by powtarzał, każdy z wyrokiem, że jest niewinny mimo że to gwałciciel, pedofil, morderca... i kary właściwej nie ma dla niego taki jest postęp cywilizacji że ten skazaniec wyjdzie za kilka- kilkanaście lat i będzie jeszcze gorszym recydywą). A Polski to na świecie nie lubią, nie za poświęcenia w walce o Austrię, z zaborcami, za bitwę o Anglię, Papieża, Wałęse itp. lecz za to że przesiąkła tym bagnem konfidenctwa, a nawet nie tyle przesiąkła, co konfidenctwo tu znalazło azyl za przyzwoleniem wielce dobrotliwych idiotów którzy wyrzekli się własnej wiary dla chrześcijaństwa (to jeszcze Mieszkowi I wybaczam bo religia mimo że ułomna, to jakieś wartości posiada), a teraz jeszcze trochę i się wyrzekną religii dla Jew'ów byle ich nie posądzać o "antysemityzm" buhahhah

"Polak mądry po szkodzie:
lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
nową przypowieść Polak sobie kupi,
że i przed szkodą, i po szkodzie głupi." ...

Jan Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


co sławni ludzie mówili o żydach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile