W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Uniezależniony - Mój Vlog o uzależnieniach  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 6344
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 02 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie sądzicie że temat miałby lepszy tytuł : " Uniezależniony - Mój Vlog o uniezależnieniach
_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 31 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysokofunkcjonujący Alkoholicy

_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 31 Mar '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

primo
najsampierw obczaj KIM JESTEŚ
trzymam kciuki byku,bo nadzieja widzę jeszcze się tli,rze oszukasz KARMĘ
wolna wola ,....
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 04 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś o opiowrakach, o opiatowcach, o opiatach, o ludziach uzależnionych od opiatów, to jest troche inna bajka niż pozostałe narkotyki.
Wywiad ze starym narkomanem , załatwie ci znajomego z chęcią wystąpi , tylko twarzy nie chciał by pokazywać , do Nowej Soli aż tak daleko nie ma można bez problemów sie przejechać ( oczywiście jeżeli nie masz w swoim otoczeniu jakiegoś doświadczonego opiowraka który chciał by sie podzielić jak wygląda życie z uzależnieniem od opiatów ) grzejącym już z 30 lat, w starych dobrych czasach walił kompot az miło, mu było, do czasu, aż sie skończył, kompot. Gość sie normalnie skłądnie wypowiada, czasem nawet idzie zrozumieć co ma na myśli Smile no żartuje, umie sie normalnie wypowiadać i z ciekawością sie słucha jego historii. a troche ich miał związanych z uzależnieniem od szerokopojętej grupy opiatów (heroina, morfina, opium, oksykodon, marichuaen, fentanyl) no od fentanylu tylko nie był uzależniony, ale też kosztował. Teraz na metadonie , no wali metadon po kablach z paroma klonami, pregabaliną , no różne mixy robi. W między czasie po drodze oczywiście w benzodiazepiny sie wjebał. Chłopak z normalnego domu jak zaczynał swoją przygode z heroinom na studiach dobry uczeń miał plany, dziewczyne, marzenia, nic nie zapowiadało że kolejne prawie trzydzieści lat życia będzie wypełnione cierpieniem, no dosłownie droga przez męke że ja pierdole i na pocieszenie wie że już nigdy z tego nie wyjdzie. Jak on to mówi "Dla mnie żadnego dnia nie wstaje słońce" Gość potrafi dobrze opowiadać, nie głupi , potrafi prawie że obrazowo przedstawić jak wygląda życie w sidłach opiatów. Jesteś Venom zainteresowany ? Mówi z góry że za darmo sie nie będzie tarabanił i rozdrapywał na nowo rany przed tysiacami słuchaczy, ale jak ustaliłem z nim 5 stówek i na paliwo i wtedy z chęcią może poświęcić z półtorej godz. na wywiad- rozmowe, oczywiście bez ściemy i owijania w bawełne.
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 05 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam opiatowców którzy z tego wyszli i w planach jest też odcinek o tym kawałku piekła, więc podziękuję za Twoją ofertę, gdyż są lepsi kandydaci. Jak mam już komuś płacić to przynajmniej będę wiedział, że te kilka stów nie pójdzie w przelew, w kabel czy tam na lekomańskie zajebywanie się benzodiazepinami.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1722
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 06 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fentanyl
był w zawiniętym w banknocie;
czy jest możliwe, że został wchłonięty poprzez drogi oddechowe - prowdopodobnie przy podmuchu wiatru - w takiej dawce, by prawie zejść?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 13 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up
Fentanyl robi za środek uspokajający - dla koni.

Zapraszam na nowy odcinek


Zapraszam również na mojego facebook'a znajdziecie tam codziennie nowe materiały w formie video short:

https://www.facebook.com/uniezalezniony


Cool Pogody Ducha
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Uniezależniony - Mój Vlog o uzależnieniach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile