W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Szokujace wyznanie- Jestem matka Putina  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2956
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 15 Gru '08   Temat postu: Szokujace wyznanie- Jestem matka Putina Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szokujące wyznanie: Jestem matką Putina




- Jestem biologiczną matką premiera Rosji Władimira Putina - powiedziała Rosjanka Wiera Putina (82 l.). Swoją niesamowitą opowieścią mieszkanka maleńkiej gruzińskiej wioski zaskoczyła cały świat. I wywołała wściekłość w Moskwie, donosi "Fakt".

Kobieta gotowa jest nawet poddać się testom DNA, by udowodnić swoje słowa. Twierdzi, że Putin urodził się 7 października 1950 r., a więc dwa lata wcześniej, niż podaje oficjalna biografia rosyjskiego polityka. - Jego ojcem był rosyjski mechanik Platon Priwałow, żonaty wtedy z inną kobietą - ujawnia staruszka.

W 1952 r. Wiera Putina wyszła za pochodzącego z Gruzji Giorgiego Osepahwilego i przeniosła się z nim na Kaukaz. Tam mały Putin chodził do szkoły w Metechii. W archiwach jest nawet wzmianka o tym. Władimir Putin był w latach 1959-60 uczniem tej szkoły.


Gruzin Osepahwili nie mógł jednak ścierpieć, że po domu kręci się mały chłopiec, który nie jest jego synem. Zmusił żonę do wywiezienia go do Rosji do dziadków. Wiera Putina uważa, że oddali oni potem chłopca w ówczesnym Lenigradzie parze, która go adoptowała i w oficjalnej biografii Putina figuruje jako jego rodzice, czytamy w "Fakcie".

Rzecznik Putina natychmiast zaprzeczył wersji staruszki. - To nieprawda. Ta historia nie ma żadnego związku z rzeczywistością - powiedział brytyjskiej gazecie "Daily Telegraph".

Czy w opowieść starej Rosjanki można wierzyć? - zastanawia się "Fakt". O dzieciństwie Putina wiadomo w sumie niezbyt wiele, tyle, ile przekazuje oficjalna wersja. Gdyby Putin zgodził się na test DNA, sprawa wyjaśniłaby się sama. Ale czy zdobędzie się na to?

źródło informacji: INTERIA.PL/Fakthttp://fakty.interia.pl/swiat/news/szoku.....05,1228235
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Szokujace wyznanie- Jestem matka Putina
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile