W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Cia nie chce tego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 2015
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalm




Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 20 Cze '20   Temat postu: Cia nie chce tego Odpowiedz z cytatem

Taylor Swift oraz jej Szwajcarska firma założyła na mnie parol. Nie rozumiem dlaczego taki typ zachowania jest przez was akceptowany ? Przecież to jest przeciwko Etyce czy nie ma kogoś z bractwa Eta kto chciałby zając się tam sprawą. Z mojego punktu widzenia wyglądało to tylko tak, najpierw założony został na mnie parol przez jej matkę, następnie ona zaczęła używać niby tego że układ klawiatury jest jej czyli również jej jest komputer. Niech się cieszy że taki układ został użyty. A poza tym to chyba mógłby pomysł mojej rodziny. Następnie ja uruchomiłem komputer i zacząłem szukać w internecie jak najwięcej informacji i pozwoliłem jej na następny sukces, gdzie moja prowizja ? Pytam się przecież to jest mój czas. Ja nie chce od nikogo innego pieniędzy ale to co ona zrobiła to było bezczelne stręczycielstwo dziecka swojego oraz cudzego, on nie miała prawa podjąć takiej decyzji w świetle prawa i to co zrobiła świadczy jedynie o problemach natury prywatnej oraz międzynarodowej ale nie daje nikomu prawa do stręczycielstwa cudzych dzieci zamiast bezpośredniej opieki. Bnet i tak dalej to nie jest moja zabawka i nie mam najmniejszego zamiaru uczestniczyć w tym spektaklu pod tytułem posadźmy go przed klawiaturą bo tak jest bezpiecznie. Czekam na mój zwrot, proszę poinformować rodzinę Swift o tym że nie mam zaufania do polskiego systemu sądownictwa jak i również ochoty do pokazowych procesów, należy mi się masa pieniędzy od całej jej wytwórni ale to właśnie tylko za ten stręczycielski parol zapłacicie te 11% skoro lubicie tak bardzo numerologię. Przykro mi że Taylor wzieła w bagno ale tak czuje bo pewnego razu obudziłem się w nocy. Przykra sprawa poza tym całość zachowania jakie generuje Taylor niestety miała negatywny wpływ na moją prywatną sytuację zarówno psychiczną, fizyczną oraz mentalną. Długość oczekiwania przeraża mnie mam wątpliwości co do świadomości tego że okultyzm to auto-niewolnictwo, które prowadzi do zagłady ziemi z uwagi na lenistwo które cechuje ludzi. Długość istnienia tego sporu ogranicza jakość życia moją oraz moich przyjaciół. Czekam na odpowiedź oraz reakcję zarówno ambasady jak i samego kurwizęta(joke I really like Donald Trump and I hope that he will make it again). Cała sprawa związana z Taylor Swiss jest naprawdę obraźliwa nie tylko dla mnie ale również dla Niderlandów oraz kilku innych miejsc na świecie. Nie wolno w ten sposób stręczyć ludzi przy pomocy mass mediów, zachowanie takie jest nienaturalne jak i niezdrowe dla całej generacji. Media powinny nas uczyć, o moją przyszłość zadbały rodziny moich przyjaciół i byłem informowany o możliwych możliwościach w bardzo subtelny sposób. Jestem w stanie zrozumieć że ktoś próbował mi pomóci chciał uwolnić mnie od ciężaru pracy fizycznej jednakże istnieje różnica pomiędzy uzależnieniem od komputera a wolnością. Poza tym miałem swój pozytywny wkład w rozwój kariery melona a sam przechodziłem przez bardzo ciężkie chwile. Jeżeli dotarłeś do tego punktu to warto żebyś mi załatwił mi rozmowę telefoniczną z Taylor Swift to możemy porozmawiać czasem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:39, 21 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu sie robi Pierdolnia !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 21 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@michalm, weź zrób najpierw porządek u siebie na strychu to porozmawiamy, bo jak na razie to jesteś na dobrej drodze by dołączyć do @gośki Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Cia nie chce tego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile