W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska Administracja i jej problemy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1097
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalm




Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 19 Cze '20   Temat postu: Polska Administracja i jej problemy Odpowiedz z cytatem

Problem jest następujący, muszę otrzymać pieniądze aby podłączyć Dom Wschodzącego Słońca, ich wpływ na polską kulturę jest znacznie bardziej istotny niż wpływ kościoła katolickiego ale niestety nie zostaje to zauważone. Aby to zrobić brałem udział w kooperacji ze wszędobylską Szwajcarią oraz Irlandzką analizatorką czekam na forsa a niestety mam tylko takie forum. Nawet własny Bank nie odpowiada takie to służby. Uważam że mam odczynienia do zrobienia mam na myśli to że niestety nie jesteśmy w stanie zbudować niczego dobrego bez normalizacji stosunków. Zwracam uwagę na ociężałość Amerykańskiej Ambasady oraz bardzo ale to bardzo oschłe oraz zwierzęce podejście. Ludzie to nie zwierzęta ponieważ uprawią ją i .... a to podstawa do dyskusji.

Co do wyborów radzę iść zagłosować albo przemieścić się do lokalu wyborczego.

Tak naprawdę to chce mi się strasznie kanabilizować i mam dużo możliwośći a.........

Nie mam ochoty więcej rozwodzić się i żenić, jeden mały krok dla człowieka a wielki skok dla ludzkości, nawet polityka w USA to ściema.

Kocham Rosję haha, babcie to najlepsze osoby w rodzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 19 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak naprawdę to chce mi się strasznie kanabilizować


Nie obraź się, ale z twojego chaotycznego wywodu wynika jakbyś już coś mocno przygrzał Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska Administracja i jej problemy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile