W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Łamie Rodo czasem  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1044
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalm




Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 19 Cze '20   Temat postu: Łamie Rodo czasem Odpowiedz z cytatem

Ludzie w Warszawie zamiast zająć się techniką mam na myśli młode pokolenie do którego należę, zamiast zająć się nauką chodzą bo jakiś ver ni curry( czyli sprawdzenia kto tu nie przyjechał samochodem, czysty kult teatralny, sorry przyjechałem na sankach), dużo mógłbym wam powiedzieć i chcę zostać w Polsce. Ale czy możecie mi zapłacić zamiast Taylor Swift no w sumie to całe wasze społeczeństwo skorzystało na tych koncertach no wręcz można powiedzieć że jestem kluczowym elementem układanki no ale jeszcze chciałbym dodać że należy mi się moje pieniądze za to co zrobiłem. Chciałbym wytoczyć proces Taylor Swift za zużycie mojego czasu. Ja nie mam zamiaru nawet jej znać i nawet jej więcej widzieć. Wystarczy mi już do końca życia zadawania się z nią oral nie wchodzi w grę anal też a za to trzecie to bym mi życie się zbłociło. Poza tym chciałbym zwrócić uwagę na to że chce pracować dalej ale nie mam nawet jak ponieważ nie mam środków. Poza tym nie mam zamiaru bawić się w rozrost biurokracji itd itp. Harvard i Yale oraz Stanford to najlepsze uczelnie no może jeszcze Berkley a wy tutaj jakiś biurokratów mi do zabawy wysyłacie którzy łamią zasady Ety. Nie mam zamiaru więcej z wami pisać bo to była 11 praca Herkulesa i znam to przekleństwo, czekam na pozew. W Niemczech byłem tam bo na to czekałem a w New Haven widziałem krater i zrobić chce taki sam w Szwecji.

W sprawie rodzinnych biznesów rodziny kurwizęta nie mam nawet ochoty o tym myśleć bo polityka ma na tyle władzy że może to się zmienić. Zadzwońcie do Shanga Gao żeby mnie odwiedził w Polsce albo wyślijcie mu CIA to ogarnia że Sing co najwyżej to może grać do kotleta. Sorry ale mam już dość myślenia o Swift to niezdrowe dla mnie a pieniądze niestety mi się należą. Płacić macie Szwajcarzy za to. Zwróć proszę uwagę na pozytywny wpływ finansowy oraz na społeczeństwo ale to już tyle na dzisiaj. Nie jestem podporą świątyni a jej zarządcą, Rabina też można zmienić.

Jak to mi pokazał Terenas z W3 czytaj Łukasz Kwoka, najedli się złych rzeczy i mają omamy, równość rasowa istnieje a nie mam zamiaru nikogo do tego popychać bo zostaje wywołana reakcja zwrotna, tyle na dzisiaj oczekuje przelewu na konto. Co do reszty zabawek to ja nie wiem czy się one na coś przydają.

Wymagam szacunku dla Georgette Mosbacher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Łamie Rodo czasem
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile