W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lubie to forum  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 955
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalm




Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 17 Cze '20   Temat postu: Lubie to forum Odpowiedz z cytatem

Jest wiele miejsce w Internecie ale to jest jednym z moich ulubionych pełno tu paranoi oraz autonomii.
Dlatego podzielę się z wami moimi ostatnimi marzeniami co do internetu.
Chciałbym aby dzieci nie musiały oglądać LCD HD na tyrańsko małych wyświetlaczach. Technologia jest ciekawa ale myślę że to znacznie męczy oczy oraz embrion uje jednostkę.
Czuje ból i tak sobie właśnie myślę że warto było by aby producenci telefonów skupili się bardziej na medycznym zastosowaniu tych urządzeń oraz na transkrybowaniu dni,rozmów aby uzyskać prostotę dojrzałego życia.
Wyświetlacz zabiera nawet do połowy energii, ciekaw jestem jak dużo można by zrobić dobrego zamiast naświetlania. Ostatnio myślałem o znacznym ułatwieniu pracy policji poprzez wbudowany system zapisujący rozmowy na telefonie nawet te które odbywają się w okolicy oraz czynności jakie wykonuje osoba w ciągu dnia.
Jestem zainspirowany książką 7 nawyków Stephena Covey'a. Świetnie opisuje on w tej książce jak efektywnie pracować oraz jak brać z życia jak najwięcej, i jak żyć najdłużej. Ja np jeżeli nie jestem w przedsiębiorstwie to używam jedynie numerów które jestem w stanie zapamiętać. Niestety ale cała ta masa aplikacji która istnieje na rynku jest trudna do zrozumienia oraz tworzy iluzję pilota/skanera do telewizora. Mam nadzieję że odbędzie się apokalipa bańki internetowej a sąd ostateczny odpędzie się na Smart TV oraz PC. Mam w swojej okolicy lekarzy dyplomowanych i mają oni jasne zdanie co do tego jak negatywny wpływ na zdrowie ma telefon komórkowy.
Drugi pomysł telefon z wyświetlaczem o bardzo małej rozdzielczości nagrywający sport i potrafiący zanalizować po video w chmurze bądź na telefonie wykonanie zadania. To już jest wyzwanie ale przy prostej konfiguracji wszystko jest możliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lubie to forum
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile