W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Orwellowskie "dwójmyślenie" zaobserwowane u znajom  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1332
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 23 Cze '08   Temat postu: Orwellowskie "dwójmyślenie" zaobserwowane u znajom Odpowiedz z cytatem

Czy zauważyliście u Waszych znajomych, bądź różnych innych osób z którymi rozmawialiście dwójmyślenie? Jeśli tak, to proszę, wpiszcie konkretne przykłady. Oto dwa z którymi ja sie spotkałem.

1. Rozmawiałem z jedną osobą (oczywiście poprawną politycznie Wink - a jakże!) na takie tematy jak poruszane na tym forum. Na koniec osoba ta "pouczyła" mnie że nie można się ciągle zajmować tymi teoriami spiskowymi Laughing bo można zgłupieć, i nawet jeśli będzie u nas w przyszłości fluoryzowana woda i trefne jedzenie to trudno - ona i tak bedzie je kupować. Od czegoś trzeba umrzeć. Dalej gadka o tym że niczego i tak nie zmienimy i trzeba się zająć własnym podwórkiem, bla bla bla i dla niej ważne są praca oraz zdrowie jej i jej rodziny.

2. Inny znajomy nienawidzi kaczyńskich ponieważ, jak przy każdej okazji głosi, chcieli stworzyć państwo policyjne a on nie chce być kontrolowany, chce wolności itd. Natomiast nie ma nic przeciwko noszeniu chipa RFID, bo to wygoda i wogole jest super i, jak mówi, ma gdzieś że stwarza to ryzyko inwigilacji bo on sie nie ma czego bać i nie ma nic do ukrycia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:39, 24 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chowanie glowy w piasek to tez jest sposob na zycie.
Bardzo czesto sie z tym spotykam od bardzo niedawna jestem aktywny na polsko jezycznym forum i widze ze tu jest jescze gozej jak w niemczech.
tutaj przy okazju moja ulubiona strona niemieckojezyczna dla tych ktozy znaja ten jezyk
http://infokrieg.tv
Nalezy pamietac ze tym elita tym naprawde z samego czubka piramidy chodzi oto zeby zniknelo przynajmniej 90% populacji ludzkiej im szybciej tym lepiej to jest tak szokujaca prawda ze sie normalnemu czlowiekowi poprostu w glowie nie miesci.
Ta grafika przyrostu ludnosci wyjasnia dlaczego im sie tak spieszy

Najpierw musza zniewolic ameryke bo to byl kiedys kraj najwiekszych wolnosci i mozliwosci jak im sie to uda to z reszta swiata pojdzie juz zupelnie gladko.
Dla tych chorych na umysle elit my jestesmy niczym inym jak plaga robactwa, przetwazaczami chleba w gowno.
Ale chwileczke jakie prawo maja oni do rozczygania kogo zycze jest bardziej wartosciowe a ktore mniej ja takimi samymi przetwazaczami w chleba w gowno jak my.
I jak bedziemy w stanie zorganizowac protest z miliona osob przed parlametem w bruxeli ze sie nie zgadzamy z ich polityka to przeciez calego miliona ludzi nieda sie wyrznac po cichu beda musieli ustapic. Tylko trzeba ruszyc dupe a nie czekac jak barany na rzez.
Ja tutaj w niemczech czuje sie juz powoli jak w jakims filmie SF w ktorym chodzi o zdobywanie nie skazonej zywnosci i jest juz naprawde coraz ciezej na kazdym kroku trzeba uwazac. Moj znajomy piekaz u ktorego sie zaopatruje uzywa soli bez fluoru bo orjetuje sie w tej calej problematyce „Eugenik“ inni sypia skazona Fluorem bo tansza.

Cytat:

2. Inny znajomy nienawidzi kaczyńskich ponieważ, jak przy każdej okazji głosi, chcieli stworzyć państwo policyjne a on nie chce być kontrolowany, chce wolności itd. Natomiast nie ma nic przeciwko noszeniu chipa RFID, bo to wygoda i wogole jest super i, jak mówi, ma gdzieś że stwarza to ryzyko inwigilacji bo on sie nie ma czego bać i nie ma nic do ukrycia.

Na temat nic do ukrycia pisalem juz tutaj
viewtopic.php?p=41967#41967
Tez sie kolesowi wydawalo ze niema nic do ukrycia takie przyklady mozna by mnozyc Np.
byl tez koles co wypoacil kase w bankomacie i nie snilo mu sie nawet ze te numery banknotow sa rejestrowane a jego facjatka filmowana a ze to robil przy swoim bamku gdzie go znali wiec odrazu wiedzano jak sie nazywa no i te pieniadze wydal w sklepie palacac za cos pieniadze jak to pieniadze poplynely dalej i wkoncu trafily to gangu narkotykowego no i po jego rozbiciu kase oczywiscie sprawdzono zrobiono mu rewizje w domu zabrano na komede - pelny program za niewinosc i niemienie nic do ukrycia.
Cytat:

1. Rozmawiałem z jedną osobą (oczywiście poprawną politycznie Wink - a jakże!) na takie tematy jak poruszane na tym forum. Na koniec osoba ta "pouczyła" mnie że nie można się ciągle zajmować tymi teoriami spiskowymi Laughing bo można zgłupieć, i nawet jeśli będzie u nas w przyszłości fluoryzowana woda i trefne jedzenie to trudno - ona i tak bedzie je kupować. Od czegoś trzeba umrzeć. Dalej gadka o tym że niczego i tak nie zmienimy i trzeba się zająć własnym podwórkiem, bla bla bla i dla niej ważne są praca oraz zdrowie jej i jej rodziny.

Powiedz tej twojej znajomej ze niech juz teraz zacznie pic fluoryzowana wode mineralna to bez oporu pojdzie do gazu jak przyjdzie na to czas. Przepraszam ale taka jest niestety makabryczna prawda.
Musimy dzalac dopuki jeszcze nie jest za pozno wszystko w naszych rekach.
Bo czym sie roznia ci na gorze od nas?
tym ze teraz maja wladze?
Te wladze maja tylko dlatego ze to my im ja dalismy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 24 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Jackblood Wink Jak widać masz tam kolejny wykresik populacji ludności, który z tym kwestionowanym przez ciebie wykładniczym wzrostem ma nie wiele wspólnego. Jak dla mnie Peak Oil jest faktem. I to bez znaczenia, czy jest on teraz według oficjalnych danych, czy faktycznie powinien być za dekadę. Jednak te spekulacje o tym, że ropy będzie jeszcze na kiladziesiąt lat bez niedopasowania popytowo-podażowego to myślenie czysto życzeniowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Orwellowskie "dwójmyślenie" zaobserwowane u znajom
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile