W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zabawa w chowanego   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2219
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sz6sc




Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 73
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 17:12, 15 Maj '20   Temat postu: Zabawa w chowanego Odpowiedz z cytatem






Nowy film braci Sekielskich, premiera jutro (16.05.2020).

Tak sobie myślę, jaki jest sens? Jedynka była mocna, reakcja starych kurw po obejrzeniu była taka, że "to wszystko nieprawda". Randomowa stara kurwa z errorem w głowie, której ksiądz wyruchał dziecko, jest go w stanie bronić i całować po rękać. Niby nie do pomyślenia, a jednak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 15 Maj '20   Temat postu: Re: Zabawa w chowanego Odpowiedz z cytatem

sz6sc napisał:
Randomowa stara kurwa z errorem w głowie, której ksiądz wyruchał dziecko, jest go w stanie bronić i całować po rękać. Niby nie do pomyślenia, a jednak.


Ludzie w tym kraju są mentalnie zniewoleni, nadgarstki i kostki może i mają swobodne, ale okowy i łańcuchy pozakładane są na mózg, a z takiego rodzaju zniewolenia najtrudniej się wyzwolić Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 15 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarze sie chowaja. Wypuscili to teraz z wienzien i lataja jak hieny.

Przypominam - lekarz jak nie wykonuje swojego zawodu trzy lata, to jest go pozbawiony.

Wiezienie, to nie sanatorium ! Za co siedzieli ?

Teraz znowu ucza sie nowych chorob, ale lekow nie ma !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 15 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Goska paszoł won! Evil or Very Mad


_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sz6sc




Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 16 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oświadczenie prymasa ws. filmu


Gadanie, gadanie, gadanie. Tak było poprzednim razem, przepraszamy, bijemy sie w pierś ale dalej chuja z tym robimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sz6sc




Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 16 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak niedopierdoloną instytucją trzeba być, by dowiadywać się o patologiach w swoich instytucjach z youtuba?
Bardzo niedopierdoloną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 16 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teresa

Aniu w eterze slychac, ze Tereska mieszka z Teresa Kubiak. Ja wiem, ze ciotka umarla, ale ja zgonu nie stwierdzalam !

O ile Tersa Kubiak jest w ogole Polka, to pomijajac to moze byc spreparoowana. Juz gazet pisaly - uwazajcie, bo produkuja zombi. Po orzeczeniu zgonu przechodzi sie na druga strone do tak zwanego Dulce. Sa to takie bazy, ktore przerabiaja ludzi na kopyto Oswiecimia. Nie wiem, czy czytalas Piec lat kacetu ? Grzesiuk opisywal, jak glodni Polacy obgryzali trupy. Bylo takie miejsce w lazni. Tam te muzulmany sie schodzily i jadly trupy. Takie zombi jest w stanie zrobic wszystko. Czasem takie zombi odkarmiaja i puszczaja na mord na rodakow. Wtedy Niemcy, Anglicy czy inne cygany sa w porzadku, a narody sa wymordowane.

Nie wiem, do kiedy uda sie komu pozyc ? W kazdym razie, jak sie cos wie, to mozna sie troche ustrzec. Takie zombi sa dzisiaj polscy lekarze, nasze rodziny moga byc, nasi znajomi. Tobie sie wydaje, ze Ty kogos znasz i widujesz czasami, a ci ludzie zmarli i zostali przejeci przez sluzby Dulce. To sa odpowiednie zastrzyki i hormony. Po jakims czasie ten czlowiek, to juz nie jest nasz znajomy - to jest zombi do wszystkiego zdolne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 16 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic się nie zmieni, już o tym pisałem. Kościół jest potrzebny władzy, władza jest potrzebna kościołowi.
To jak dwa organizmy, które ze sobą żyją nie rozwiąźle.
Jedynie poprzez edukacje to można zmienić, jak to zrobiono na tak zwanym "zachodzie".
Ludzie muszą przestać wierzyć w te brednie. Musza przestać widzieć klechę, jako przedstawiciela Boga, który po śmierci załatwi im raj, lub załatwi "u szefa" skazanie na wieczne potępienie.
Dlatego Kościół tak walczy o religię od przedszkola, by od małego wciskać biednym dzieciom idiotyzmy o bestiach, grzechach itp.
Stąd też i podejście do pedofilii kościelnej w Polsce. Większość ludzi ci powie "no jak, to nie prawda, to atak na kościół" itp.
Zawsze tak, było, tak to nie jest sprawa lat 90/80 tak było w latach 70, 60, 50, 40, 30, 20....
Kościół katolicki to mafia. Który sprzedaje religię, jako coś za co musisz zapłacić za życia by towar otrzymać po śmierci.
Perfekt PR! Ale niestety ludzie dają się na to nabrać, bo każdy chce wierzyć, że po śmierci coś jest, że śmierć to nie koniec. I tu musi dopiero przyjść nauka i im to wytłumaczyć. Zresztą klechy doskonale sobie z tego sprawę zdają, że nie ma czegoś takiego, jak życie po śmierci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 17 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym chorym kraju władza świecka za bardzo jest sprzęgnięta w jedną całość z kościołem, żeby z tą mafią dało się skutecznie walczyć. Żeby dobrać im się do dupy, należało by całą III RP rozebrać do gołych fundamentów i zbudować od nowa, a to w najbliższej perspektywie czasu wydaje się być niemożliwe.


_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 18 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze bysmy tak kosciol zostawili samym sobie i odpoczeli od kosciola, bo to juz zwariowac mozna. Przeciez zawsze bylo wiadomo, ze to prymityw !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 18 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Moze bysmy tak kosciol zostawili samym sobie i odpoczeli od kosciola, bo to juz zwariowac mozna. Przeciez zawsze bylo wiadomo, ze to prymityw !!!


To może tez morderców zostawić samych sobie, albo gwałcicieli, pedofilii wszelkich zawodów... co? Przecież i tak od zawsze wiadomo, ze to prymityw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 18 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Goska napisał:
Moze bysmy tak kosciol zostawili samym sobie i odpoczeli od kosciola, bo to juz zwariowac mozna. Przeciez zawsze bylo wiadomo, ze to prymityw !!!


To może tez morderców zostawić samych sobie, albo gwałcicieli, pedofilii wszelkich zawodów... co? Przecież i tak od zawsze wiadomo, ze to prymityw.


@gośka to głęboko schorowana osoba która wyrzuca z siebie, pozbawione ładu i składu losowe zbitki słów, często jedynie luźno zahaczające o kontekst omawianej sprawy. Po co jej w ogóle odpisujesz? Very Happy
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:39, 22 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak ktoś oglądał najnowszą "produkcję " braci Sekielskich ? Ja jeszcze pierwszej nie widziałem i nie zobaczę ( wyłączyłem po pierwszych minutach ) . Tej też raczej nie obejrzę , po prostu nie lubię takiego "kina" . Nie mogę patrzeć na ofiary , które są ofiarami całe życie .
Prosiłbym o streszczenie Smile .

No dobra , dla przykrycia tematu pedofilii w kościele , TVP zorganizowało filmik "Nic się nie stało" Latkowskiego , o domniemanej pedofilii w sopockim klubie . Tego "dzieła" też nie zobaczę , starczy , że poczytam Wink .
Ale na jedno rzuca się od razu w oczy pedofile kościelni gustują w młodszych dzieciach niż pedofile celebryci . Kolejna sprawa jest taka , że kościelnym dzieci dostarczają rodzice w ramach pomocy przy mszy ( ministranci ) , u celebrytów są to głównie dziewczyny 14-16 lat które same przychodzą do takich klubów czy to z ciekawości , czy z patologicznych rodzin , a jak już wejdą to przecież kasy nie mają , więc dopadną starego dziada i by chciały drinka , a że jeszcze nie wiedzą dobrze na czym polega kapitalizm i że drinki nie są darmowe , to kończy się "lodem" albo dupą pękniętą Wink .

Wracając do filmu Latkowskiego , z tego co przeczytałem nie ma tam żadnych konkretów , jak w przypadku braci Sekielskich . Są insynuacje , oskarżenia , wzywanie do przyznania się . Dlatego "celebryci" już kierują sprawę do sądu , czego klechy nie robią .

Cytat:
... Fabuła koncentruje się na historii 14-letniej Anaid, która po tym, jak miała zostać zgwałcona, popełniła samobójstwo. Latkowski wraca do sprawy sopockich klubów: Zatoka Sztuki, Dream Club i The Roof oraz sprawy Marcina T., ps. Turek i Krystiana W., ps. Krystek. W. miał stręczyć, wykorzystywać seksualnie i szantażować nastolatki, obecnie ciąży na nim kilkadziesiąt zarzutów. W filmie pojawiają się wypowiedzi dziewczyn, które mówią, że Krystek zwabiał do klubów młode dziewczyny obietnicą spotkań z celebrytami.
https://www.donald.pl/artykuly/EgRgzjuR/.....iada-pozew

Cytat:
Borys Szyc ujawnił SMSy i metody Sylwestra Latkowskiego przy tworzeniu "Nic się nie stało"
https://www.donald.pl/artykuly/8d28UDNQ/.....-nie-stalo

Coś wam powiem o sopockich klubach i w sumie nie tylko ( przypuszczam że to dotyczy całej Polski , w sumie to i świata ) , ale wiele knajp które myślą że są dla elit , gdzie przychodzą stare dziady którym kasa wystaje z butów , wiele z tych knajp obsługują prostytutki które są wraz ze stręczycielami stałymi bywalcami tych knajp . No mi się dwa razy zdarzyło zetknąć z taką sytuacją , raz na wieczorze panieńskim kolegi , a raz w Spatifie stara kurwa się przysiadła ( mimo iż byłem strasznie porobiony , to i tak wyglądała jak dojebany życiem glonojad ) .
Reasumując , kurwy są we wszystkich knajpach gdzie głównie klienci są 40+ i mają kasę Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 13:45, 22 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do filmu "Zabawa w chowanego" to fabuła skupia się na praktycznie jednym księdzu, niejakim Hajdaszu, jego ofiarach oraz chroniącym go biskupie i nie wprowadza zbyt wiele nowości w stosunku do tego czego dowiedzieliśmy się z pierwszego filmu Sekielskich. Tak że trochę się zawiodłem, spodziewałem się więcej, ale i tak oba filmy gorąco polecam

Co do gówno-produkcji Latkowskiego i TVP to ewidentnie widać że jest to próba przykrycia filmu Sekielskich i zdyskredytowania środowisk nieprzychylnych PIS-owi. Jak widać TVP gotowe jest posunąć się do wszystkiego w imię ideologicznego polowania na czarownice. Ci ludzie nie mają żadnych skrupułów, wyznając makiawelliczną ideę prowadzenia wojny "cel uświęca środki".
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 22 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Co do filmu "Zabawa w chowanego" to fabuła skupia się na praktycznie jednym księdzu, niejakim Hajdaszu, jego ofiarach oraz chroniącym go biskupie i nie wprowadza zbyt wiele nowości w stosunku do tego czego dowiedzieliśmy się z pierwszego filmu Sekielskich. Tak że trochę się zawiodłem, spodziewałem się więcej, ale i tak oba filmy gorąco polecam

Co do gówno-produkcji Latkowskiego i TVP to ewidentnie widać że jest to próba przykrycia filmu Sekielskich i zdyskredytowania środowisk nieprzychylnych PIS-owi. Jak widać TVP gotowe jest posunąć się do wszystkiego w imię ideologicznego polowania na czarownice. Ci ludzie nie mają żadnych skrupułów, wyznając makiawelliczną ideę prowadzenia wojny "cel uświęca środki".


Mnie też film zawiódł. Był za łagodny, widać obawy przed ostrzejszym podejściem do tematu. Nie ma pytań do władz.
Taki film, na siłę.
Pierwsza część otwierała oczy, ten film powinien miażdżyc. A on raczej łagodził.
O sprawie klubu nocnego i samobójstwa nastolatki, pisał - o ile się nie mylę - Stonoga:) Czyżby wrócił do łask?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 22 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez nie ma zadnego kosciola. To nie ma swiecen !!! To trzeba rznac ! To jest jakies bezmozgowie z Indii ! Poprzerabiane i udaje glodnego, a to tylko glodny krwi !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 23 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Azyren napisał:
Co do filmu "Zabawa w chowanego" to fabuła skupia się na praktycznie jednym księdzu, niejakim Hajdaszu, jego ofiarach oraz chroniącym go biskupie i nie wprowadza zbyt wiele nowości w stosunku do tego czego dowiedzieliśmy się z pierwszego filmu Sekielskich. Tak że trochę się zawiodłem, spodziewałem się więcej, ale i tak oba filmy gorąco polecam

Co do gówno-produkcji Latkowskiego i TVP to ewidentnie widać że jest to próba przykrycia filmu Sekielskich i zdyskredytowania środowisk nieprzychylnych PIS-owi. Jak widać TVP gotowe jest posunąć się do wszystkiego w imię ideologicznego polowania na czarownice. Ci ludzie nie mają żadnych skrupułów, wyznając makiawelliczną ideę prowadzenia wojny "cel uświęca środki".


Mnie też film zawiódł. Był za łagodny, widać obawy przed ostrzejszym podejściem do tematu. Nie ma pytań do władz.


Z drugiej strony, żyjemy w Polsce i nie ma co się dziwić Sekielskim że zachowują pewną dozę ostrożności, tym bardziej kiedy bierze się pod uwagę z jak bezwzględnymi kurwami przychodzi im się mierzyć.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 23 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:


Z drugiej strony, żyjemy w Polsce i nie ma co się dziwić Sekielskim że zachowują pewną dozę ostrożności, tym bardziej kiedy bierze się pod uwagę z jak bezwzględnymi kurwami przychodzi im się mierzyć.


OK, ale na tym powinno polegać dziennikarstwo, że wysyłasz zapytania do rządu, tu nie ma nic.
Ważne było by usłyszeć do rząd ma do powiedzenia. Ale Sekielscy to omijają.
Uważam, ze można było zrobić naprawdę dobry materiał, i moim zdaniem "zmarnowano" odwagę ofiar.
Film pewnie zostanie zapomniany w następnych tygodniach, bo wybory.
Szkoda, bo ten materiał mógł bardzo dużo namieszać.
Piszesz ostrożność, jaki kolwiek atak ze strony kościoła był by odebrany jako próba uciszenia i walki z prawdą. mam wrażenie, że Sekielski przestraszył się tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 24 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zabawa w chowanego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile