W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jak oni to zrobili?  
Podobne tematy
Bilderberg Group36
Andrzej Olechowski, Bilderbergowie i inni32
Dlaczego Bilderberg olał Polaków1bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (16)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3080
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 11 Cze '08   Temat postu: Jak oni to zrobili? Odpowiedz z cytatem

Wiecie co panowie? Zastanawia mnie jak oni zdołali go tj. Ola Kwaśniewskiego, aż przez 4 dni utrzymać z dala od BARU??? Bo gdyby im się to nie udało, to jeszcze mógłby nieopatrznie chlapnąć Davidowi Rockefelerowi, Kissingerowi i innym swoje słynne: NIE IDZIE TĄ DROGĄ!!! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 11 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby jeszcze miał dużą siłę przebicia w tym gronie i ci ludzie wzięliby jego radę do serca Smile

"nie idźcie tą drogą!>..... to drogą pójdę ja, wy idźcie tamtą"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 11 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może miał kaca morderce i nie był w stanie dojśc do baru?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 12 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID321691499,index.html Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 12 Cze '08   Temat postu: Jak oni to zrobili??? Odpowiedz z cytatem

Widzisz q8ic, odnośnie głupot wygadywanych przez starego pożytecznego idiotę z dawna uznanego Rytu Szkockiego, czyli niejakiego Janusza Korwina Mikke względem wystawiania przez niego opinii, że ważność grupy Bilderberg spadła na rzecz tzw. Komisji Trójstronnej, to darowałbym sobie Twój zachwyt w tym względzie opiniami tego starego agenta wpływu masonerii rytu szkockiego. Komisja Trójstronna to już dawien dawna ledwie druga, a nie pierwsza liga światowej elity elit jaką pozostaje niezmiennie właśnie Bilderberg Group!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 12 Cze '08   Temat postu: Re: Jak oni to zrobili??? Odpowiedz z cytatem

Wybacz ale On brzmi lepiej od Ciebie - jakoś tak bardziej gramatycznie i sensowniej.
Chyba oczywistością jest, że skoro lista obecności Bilderbergów jest dostępna i wiadoma od lat tzn., że ma być dostępna i świadczy o mniejszej ważności ludzi, którzy sie tam pokazują.
Ciekawi mnie w takim razie czy można dostać listę ze spotkań Komisji Trójstronnej.

Wyzwiska prawdopodobnie pochodzą od osoby o socjalistycznych ciągotach i świadczą o tym, że dawno zabrakło argumentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 12 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że można dostać listę członków Komisji Trójstronnej. Jest chociażby na Wikipedii. Polskę reprezentują m. in. Baczyński (rednacz "Polityki"), Belka i ten buc Palikot.

A KiaOra z tego co wiem, niestety nie ma nic wspólnego z socjalizmem, więc jak już chcesz jechać po "złodziejach" - wal we mnie. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 12 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czuję się wtajemniczony - ot widziałem filmy AJ i regularnie czytam JKM - zwykle podoba mi sie to co On pisze.
Jak nie mogę powiedzieć czy mi sie podoba to się okazuje, że nie wiem dość na dany temat, lub po prostu nie rozumiem.

Zobaczyłem temat skojarzyłem z wpisem i podałem z buźką, która też ponoć coś znaczy ? :C

Nie wiem - może oprócz normalnej komisji trójstronnej jest też jakaś "prawdziwa" ? Jak już napisałem, nie czuję sie wtajemniczony w te kwestie bo też same oglądanie "spiskowych" filmów takiego wtajemniczenia raczej nie daje.Tym bardziej że pochodzą one głównie z jednego źródła.

Sam fakt, że lista "co roku wycieka w niewyjaśnionych okolicznościach z nieznanego źródła" - śmierdzi na na kilometr - to trzeba przyznać jeżeli chce się zachować odrobinę rozsądku. Oczywiście można nie zachowywać..

Veritas - jest jeszcze dla Ciebie nadzieja - o ile jest to "młodzieńczy idealizm".
Może tak jak chociażby Stanisław Lem przejrzysz ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 13 Cze '08   Temat postu: Jak oni to zrobili??? Odpowiedz z cytatem

Komisja Trójstronna ma swoją oficjalną stronę internetową
http://www.trilateral.org/
Słyszałeś kiedyś, żeby grupa Bilderberg posiadała jakąś oficjalną stronę internetową?
Komisja Trójstronna ma swoją oficjalną siedzibę w Nowym Jorku, którą jest budynek CFR, której Komisja Trójstronna jest integralną częścią:
http://video.google.pl/videoplay?docid=5.....&hl=en
http://www.youtube.com/watch?v=kbdOa83nSNs

Słyszałeś kiedykolwiek o tym, żeby Bilderberg Group posiadali gdzieś jakąś oficjalną siedzibę???

Komisja Trójstronna wydaje comiesięczne biuletyny dostępne dla wszystkich !
Słyszałeś kiedykolwiek, żeby grupa Bilderberg wydawała kiedykolwiek jakieś duperelne ogólnodostępne biuletyny???

Komisja Trójstronna organizuje oficjalne wykłady i odczyty też dostępne dla wszystkich!
Słyszałeś może, żeby Bilderberg Group kiedykolwiek organizowali kiedykolwiek coś podobnego? Może Korwin słyszał, zapytaj się go.

Bilderberg Group jest organizacją hermetyczną. Na jej doroczne zjazdy zapraszani są tylko ludzie z Ameryki Północnej (świat anglosaski) i Europy, czy pojedynczymi wyjątkami ograniczającymi się do Iraku i Iranu.
Członkiem zaś Komisji Trójstronnej mogą być wszelkie Bolki, jak chociażby Wałęsa, ze wsiech stron mira.

Dlatego np., że na Bilderberga nie są w ogóle zapraszani Azjaci, tj japończycy, chińczycy i inni, to tacy japończycy chociażby zupełnie na dzień dzisiejszy olewają taką Komisję Trójstronną, bo doszli do wniosku, że jak mają być tylko ozdobą dla nic nie znaczącej, gównianej Komisji Trójstronnej, to nie będą się w to bawić wcale!

I kto według Ciebie, czy tego popaprańca Korwina ma tu większe znaczenie Bilderberg, czy jego drugoligowa Komisja Trójstronna dla takich Bolków jak Wałęsa czy chociażby on sam, bo przez skórę czuć, że marzy mu się, coby być zaproszonym do tejże komisyji, ale widać on jest głupszy nawet niż Wałęsa, że nie chcą go mimo wszystko i tak zaprosić w swe szeregi, choć chłop dwoi się i troi, żeby kiedyś dostąpić tego ,,zaszczytu''. Laughing

q8ic napisał:

Cytat:
Jak już napisałem, nie czuję sie wtajemniczony w te kwestie bo też same oglądanie "spiskowych" filmów takiego wtajemniczenia raczej nie daje.Tym bardziej że pochodzą one głównie z jednego źródła.


Mój drogi piszesz, o tych filmach jako o spiskowych, to tak jakbyś cytował Gazetę Wyborczą czy TVN. Wiem przyjacielu, że te filmy nie dają pełnej wiedzy na ten temat, ale ich autorzy nawet do czegoś takiego nie pretendują, ani też nikogo do czegoś podobnego nie przekonują! Te filmy dają jednak wiele wiedzy w tym temacie i przybliżają kulisy tego co dzieje się rzeczywiście na świecie niż jakiekolwiek inne filmy. A co może myslisz, że w te akurat kwestie wtajemniczają Cię bardziej różne TVN-y, Polsaty, CNN-y i inne oficjałki? Laughing
Co do źródła zaś, że wszystkie one wedle Ciebie pochodzą z jednego źródła, to gdybyś je uważnie oglądał, to byś podobnych głupot nie plótł.

Co do członków zaś Bilderberg Group, to jest jeszcze jeden jegomość z Polski. Nazywał się Adam Rapacki, był ministrem spraw zagranicznych za Ochaba i wczesnego Gomułki w 1956 roku. Był też jednym z tatusiów założycieli szacownej Bilderberg Group! Zródło: Gary Kah, książka: Globalna Okupacja, wydawnictwo Veritas Et Pneuma Ltd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 13 Cze '08   Temat postu: Re: Jak oni to zrobili??? Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz i ostatni wypowiadam się w tym temacie.

Zakładam hipotetyczną możliwość, że ludzie którzy rządzą tym światem są zdolni do preparowania pewnych informacji - jak choćby o grupie Bilderberg i jej znaczeniu.
Coś jak - "nie węszcie głębiej bo już dobraliście się do sedna kwestii".

Telewizję oglądam czasem - jednak wymaga to pewnego wysiłku - większość informacji trzeba odwracać o 180* żeby dostać właściwy obraz.

Np. dzisiaj wychodzi Tusk po nim Kaczyński i obaj przeciwnicy polityczny (Laughing) mówią to samo:
Olaboga !
Jak to się źle stało, że nam odrzucili eurokonstytucję ale na pewno jakoś to obejdziemy i wszyscy będą szczęśliwi, bo przecież to jest taka świetna sprawa dla Polaków. Jest to wielka szansa dla nas !
Irlandczycy po prostu nie zrozumieli jak ich kochamy i jak im chcieliśmy zrobić dobrze ! Ale zrozumieją - już my się o to postaramy Very Happy

A ja to widzę tak:
http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=74&aid=7460
http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=75&aid=7464
http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=66&aid=7463
http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=156&aid=7462
Czyli w gruncie rzeczy zupełnie na odwrót niż media Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 13 Cze '08   Temat postu: Jak oni to zrobili??? Odpowiedz z cytatem

q8ic napisał:

Cytat:
Zakładam hipotetyczną możliwość, że ludzie którzy rządzą tym światem są zdolni do preparowania pewnych informacji - jak choćby o grupie Bilderberg i jej znaczeniu.
Coś jak - "nie węszcie głębiej bo już dobraliście się do sedna kwestii".


1.Pokaż mi kto i kiedy spreparował taką informację o znaczeniu tej grupy?
2. I tu znów pleciesz bzdury, bo kto w przypadku grupy Bilderberg dotarł do sedna kwestii dotyczącej tej właśnie grupy? Nikt tak nie twierdzi!!! Ani Jones, którego zapewne masz tu na mysli, ani nikt inny. No przepraszam, z wyjątkiem może jednego pożytecznego idioty znanego jako Janusz Korwin Mikke, o których to osobników, takich jak m.i.n. jak właśnie JKM, o ,,wielkim'' ich znaczeniu, wypowiadał sie z ojcowskim niemal przekąsem niejaki sam Włodzimierz Illicz, bardziej znany pod ksywką Lenin. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 13 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@KiaOra

Ty się lepiej ciesz, że jeszcze są tacy politycy jak JKM gotowi o tym mówić. Można się z nim zgadzać co do poglądów, jednak trzeba być wdzięcznym że o tym pisze. Blog jest obecnie najbardziej odwiedzanym blogiem w POLSCE. Każda wzmianka o Bilderbergach i Komisji Trójstronnej to kolejna szansa za wzrost świadomości w tym temacie.

Btw. q8ic też jestem za UPR. JKM jest kontrowersyjny i nie ze wszystkim się zgadzam, ale przynajmniej jestem pewien, że jest patriotą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 13 Cze '08   Temat postu: Jak oni to zrobili??? Odpowiedz z cytatem

Drogi goldbug ja z jego poglądami nie zgadzam się w co najmniej 95%, a swoją wiedzę jaką mam na temat Bilderberg Group i całej reszty tego barachła NWO, bynajmniej nie zawdzięczam JKM, a raczej na odwrót!!! Przed czterema laty z kolegą, to my jego uświadamialiśmy w tej kwestii!!! Pamiętam jak przez maila sam się szanowny Korwin zgłosił do mojego kumpla, żeby mu przesłać na jego domowy adres wszelkie filmy jakie mieliśmy wtedy na ten temat w naszym archiwum. Więc JKM jego poglądy i uświadamianie mnie w tej kwestii przez tego pajaca ani mnie ziębi, ani grzeje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jak oni to zrobili?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile