W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Do Admina a może i do was?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 2767
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur Bylina




Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 14

PostWysłany: 14:39, 30 Kwi '20   Temat postu: Do Admina a może i do was? Odpowiedz z cytatem

Witam. Prowadzę z świadomymi ludźmi kanał na diacordzie którego celem jest budzenie ludzi którzy zaczynają myśleć. W skrócie dążymy do prawa naturalnego.

Jaki jest cel twojej inicjatywy ? Nie lepiej udostpenic ludziom łatwiejszy dostęp do witryny i znieść limity ? Dlaczego nie zmienisz skryptu forum na nowszy, które umożliwia wygodne korzystanie na telefonie? Może warto dać zdecydować o tym dla innych?

Kim jesteś Adminie?

Kanał na discordzie https://discord.gg/W6X88HV
_________________
Radio Świadomość http://www.Consciousness.ct8.pl/
Świadomość https://discord.gg/A5FSjbw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 30 Kwi '20   Temat postu: Re: Do Admina a może i do was? Odpowiedz z cytatem

Artur Bylina napisał:
Jaki jest cel twojej inicjatywy ?

Prawda.

Cytat:
Nie lepiej udostpenic ludziom łatwiejszy dostęp do witryny i znieść limity ?

Nie. Tak było na początku i wyewoluowało w to, co jest teraz.

Cytat:
Dlaczego nie zmienisz skryptu forum na nowszy, które umożliwia wygodne korzystanie na telefonie?

Dzisiejsza prawda2.info to o wiele więcej niż uniwersalny skrypt forum. Mamy podania, napiwki, zakłady, oceny tematów, zmiany dotyczące prywatności... mnóstwo rzeczy które zostały dodane do kodu strony i które trzeba by przeportować przechodząc na inny framework. Było by z tym w chuj roboty.

Cytat:
Może warto dać zdecydować o tym dla innych?

Żeby inni zdecydowali, że ja mam dla nich coś zrobić?
Nie, dziękuję. Smile

Cytat:
Kim jesteś Adminie?

Osobą ceniącą sobie prywatność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 30 Kwi '20   Temat postu: Re: Do Admina a może i do was? Odpowiedz z cytatem

Artur Bylina napisał:
W skrócie dążymy do prawa naturalnego.


prawa naturalne? co konkretnie masz na myśli, bo mam nadzieję że nie chodzi o tę wyświechtaną teoryję obłudnego psychopaty J.J. Rousseau który oddał pięcioro swoich dzieci do sierocińca, co w ówczesnych czasach oznaczało śmierć głodową (około dwóch trzecich dzieci umieszczonych w paryskich domach dziecka zmarło w pierwszym roku życia)

https://theinvisiblehumanitarian.wordpre.....andonment/
https://irfankhawajaphilosopher.com/2015.....al-theory/
https://www.reddit.com/r/AskHistorians/c.....orphanage/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 30 Kwi '20   Temat postu: Re: Do Admina a może i do was? Odpowiedz z cytatem

Artur Bylina napisał:
Prowadzę z świadomymi ludźmi kanał na diacordzie którego celem jest budzenie ludzi którzy zaczynają myśleć.


Zdefiniuj kim dokładnie jest dla ciebie "myślący człowiek" i co to znaczy "budzenie" ludzi. Dużo już mieliśmy na tym forum samozwańczych proroków którzy deklarowali się że będą budzić ludzi, a tak na prawdę prowadzili ich na jeszcze większe manowce. Jest tutaj np. taki jeden de*il który pie*doli dużo o "kosmicznych wibracjach", "aparaturze poznawczej" i ogólnie brzmi jak tani nju ejdżowy guru - jak pobędziesz trochę na forum to moze będziesz miał wątpliwą przyjemnośc go poznać. Skąd mamy wiedzieć że ty okażesz sie inny, że akurat twoje metody "budzenia" będą tymi skutecznymi, a twoja głoszona "prawda" będzie tą faktycznie prawdziwą?


Artur Bylina napisał:
W skrócie dążymy do prawa naturalnego.


A co to jest to prawo naturalne? Weź wytłumacz, wyłóż nam swoja doktrynę, a wtedy ocenimy i ewentualnie podejmiemy polemikę, bo jak na razie to brzmi trochę enigmatycznie i ciężko tutaj cokolwiek oceniać.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 30 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, ale dzieciuch. Obejrzał Zeitgeista i będzie budził ludzi Very Happy Drugi Rozbicki albo Dachtera Surprised
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 30 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...abo Michał G.
Skąd wiesz, że obejrzał Zeitgeist? Toż ta propagitka wyszła, kiedy Artur miał może z ...dziesięć lat (?) Rolling Eyes Nie jestem pewien czy produkcja jest w ogóle znana w kręgu milenialsów (no offence Arti)

Artur napisał:
Spoko ziom... luzik.. i nie przejmuj sie spamem męskiej syrenki, nikt tu poza tym, występującym notorycznie w roli szkolnego belfra bufonem z gębą wypchaną kluchami, nie myśli zaraz wszystkiego co powiesz (surowo) o c e n i a ć ..

Witaj serdecznie Smile
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur Bylina




Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 14

PostWysłany: 23:25, 30 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda bo praw wam da i wyzwoli z okowów. Racja.

Po prostu nie ogarnialiscie z trollingiem i było za mało adminów. Tak mi się wydaje.

Podanie żeby nie wszedł bot spoko. Ale troll i tak jak bd chciał to wejdzie Razz Napiwki, zakłady oceny tematów wydają mi się dziecinne Razz Reakacja oceny na konkrety post już bardziej wydaje mi się fajna, ale tego raczej nie macie? Nawet nie opłacałoby się przewalać wszystkiego. Lepiej delete i postawić nowe forum zostawiając stare, jako materiał źródłowy.

A dlaczego niby Ty masz dla nich to robić? Nigdzie tego nie powiedziałem. Nie myśl że jesteś niezastąpiony. Zawsze można postawić nowe forum bez twojej łaski. Ludzie sami powinni móc decydować czego chcą. Nie jest im potrzebny lider czy jak się zwales dyktatorem Razz

Czego się boisz żeby być anonimowy ? Może żydowskiego nosa? A może tego zes umoczony w system? Zadam zatem Ci jeszcze raz proste pytanie kim jesteś?


aximia prawo naturalne jest b proste i nie ma żadnego ponad nim. Brzmi skrótowo nie krzywdź, nie pozwalaj krzywdzić innych i siebie. A debila którego podałeś nie znam i nawet nie chce się zagłębiać w jego życie Razz


Azyren człowiek który pomija wszelką dezinformację i na problemy o których informuje ma rozwiązanie proste. Człowiek który nie walczy z tym co tworzą a z tymi którzy tworzą syf. Nie musisz mi mówić o takich ludziach, bo oni po prostu utknęli w pewnym etapie rozwoju świadomości i ciężko ich ruszyć dalej a niekiedy nic do nich już nie dociera Razz Celem nigdy nie może być żaden lider czy guru czy inne gówno jakich nie mało. Celem musi być wspólny koncept.

good why Kots mi chyba ostatnio podsyłał film owy od tego typa. Nawet nie chciało mi się oglądać bo mówi oczywiste oczywistości, że wszystko kręci się na hajsie i zwiedzeniu owieczek.


Dobrze. Zatem skoro Adminowi się nie chce ruszyć dupy. To pytanie do reszty czy chcecie stworzyć jakieś b mobile forum? Może ktoś z was przejmie pałeczkę ? Fajnie byłoby posiadać swoje niezależne narzędzie do którego okupnat nie ma tak łatwego dostępu. Discord to raczej szybka rozmowa i dodawanie tam dłuższych materiałów raczej nie warto bo w każdej chwili mogą zrobić delete. Ja mogę pomóc w zrobieniu forum np. zobaczcie coś takiego http://forum.fyn.hekko24.pl/

Czy dalej potrzebujecie pana nad sobą?
_________________
Radio Świadomość http://www.Consciousness.ct8.pl/
Świadomość https://discord.gg/A5FSjbw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 30 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Bylina napisał:
Prawda bo praw wam da i wyzwoli z okowów. Racja.

Po prostu nie ogarnialiscie z trollingiem i było za mało adminów. Tak mi się wydaje.

Podanie żeby nie wszedł bot spoko. Ale troll i tak jak bd chciał to wejdzie Razz Napiwki, zakłady oceny tematów wydają mi się dziecinne Razz Reakacja oceny na konkrety post już bardziej wydaje mi się fajna, ale tego raczej nie macie? Nawet nie opłacałoby się przewalać wszystkiego. Lepiej delete i postawić nowe forum zostawiając stare, jako materiał źródłowy.

A dlaczego niby Ty masz dla nich to robić? Nigdzie tego nie powiedziałem. Nie myśl że jesteś niezastąpiony. Zawsze można postawić nowe forum bez twojej łaski. Ludzie sami powinni móc decydować czego chcą. Nie jest im potrzebny lider czy jak się zwales dyktatorem Razz

Czego się boisz żeby być anonimowy ? Może żydowskiego nosa? A może tego zes umoczony w system? Zadam zatem Ci jeszcze raz proste pytanie kim jesteś?


aximia prawo naturalne jest b proste i nie ma żadnego ponad nim. Brzmi skrótowo nie krzywdź, nie pozwalaj krzywdzić innych i siebie. A debila którego podałeś nie znam i nawet nie chce się zagłębiać w jego życie Razz


Azyren człowiek który pomija wszelką dezinformację i na problemy o których informuje ma rozwiązanie proste. Człowiek który nie walczy z tym co tworzą a z tymi którzy tworzą syf. Nie musisz mi mówić o takich ludziach, bo oni po prostu utknęli w pewnym etapie rozwoju świadomości i ciężko ich ruszyć dalej a niekiedy nic do nich już nie dociera Razz Celem nigdy nie może być żaden lider czy guru czy inne gówno jakich nie mało. Celem musi być wspólny koncept.

good why Kots mi chyba ostatnio podsyłał film owy od tego typa. Nawet nie chciało mi się oglądać bo mówi oczywiste oczywistości, że wszystko kręci się na hajsie i zwiedzeniu owieczek.


Dobrze. Zatem skoro Adminowi się nie chce ruszyć dupy. To pytanie do reszty czy chcecie stworzyć jakieś b mobile forum? Może ktoś z was przejmie pałeczkę ? Fajnie byłoby posiadać swoje niezależne narzędzie do którego okupnat nie ma tak łatwego dostępu. Discord to raczej szybka rozmowa i dodawanie tam dłuższych materiałów raczej nie warto bo w każdej chwili mogą zrobić delete. Ja mogę pomóc w zrobieniu forum np. zobaczcie coś takiego http://forum.fyn.hekko24.pl/

Czy dalej potrzebujecie pana nad sobą?


Przyszedłeś nas wyzwolić?
Kolejny Chrystus?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:29, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Bylina napisał:
Zadam zatem Ci jeszcze raz proste pytanie kim jesteś?


twoim starym.

jak będziesz miał tyle lat co ja, to wtedy możemy wrócić do tego tematu..

a na razie nie zawracaj mi dupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Arturro niczym pewien chrześcijański misjonarz wśród pogańskich Prusów . To macie chujowe , to jest dziecinne , kim jesteś , prawda was wyzwoli Laughing .
A my "poganie" zamiast toporami, takich "misjonarzy" zbywamy śmiechem Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Bylina napisał:


aximia prawo naturalne jest b proste i nie ma żadnego ponad nim. Brzmi skrótowo nie krzywdź, nie pozwalaj krzywdzić innych i siebie. A debila którego podałeś nie znam i nawet nie chce się zagłębiać w jego życie Razz


O koncepcji praw naturalnych JJ Rousseau uczą w 6 klasie podstawówki, na historii, była kiedyś taka epoka którą nazywamy Oświecenie, ale pewnie też nie słyszałeś...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,
wysyłając Ci zaproszenie mialem nadzieję na powiew świeżości ale nie na takie akcje zaraz. Wszedłes na forum i na dzień dobry poddajesz krytyce forum i jego założyciela oraz nas, pomijając przy tym dział "O nas", w którym mógłbyś napisać coś o sobie i swoim projekcie - a może nie ma o czym pisać? Niedawno był tu taki jeden, albo nawet o Ty z innego konta więc napiszę to samo: robisz sobie antyreklamę.

W sumie jedno mi wyszło, czułem w kościach, że będzie ciekawie. Sorry ekipa Laughing
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur Bylina




Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 14

PostWysłany: 12:17, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel nie rozumiem z czego się śmiejesz jak również będąc tutaj podążasz prawdę i ja głosisz.

axima nie reklamuje gościa zepsutego moralnie.

Witaj Spokojny Razz Dzięki za akceptacje. Ja to w krytyce nie widzę nic złego i każdy moim zdaniem ma do niej prawo. Jak chcesz to mogę was pochwalić za brak cenzury Razz Co do planu to uważam że fajnie byłoby stworzyć miejsce bez straszenia, zebrania, liderów, szukania pana nad sobą, wolne od dezinformacji. Nie wiem czy jest sens do końca bo dużo jest trybików Razz
_________________
Radio Świadomość http://www.Consciousness.ct8.pl/
Świadomość https://discord.gg/A5FSjbw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Bylina napisał:
Ordel nie rozumiem z czego się śmiejesz jak również będąc tutaj podążasz prawdę i ja głosisz.


Bo zacząłeś od dupy strony i popłynąłeś .
Zacznij już pisać coś konkretnie , co tam masz do powiedzenia , bo jak widzisz nikogo nie zachęcasz .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest za co więc nie spierdziel tego Wink
Dezinformacji nie unikniesz bo nigdy nie masz pewności, że źródło wiedzy bądź informacji jest na 100% pewne. Z trollami tak samo, tutaj mamy nawet specjalny dzial, w którym można klepać glupotki i nikt nikomu łba za to nie urywa.
Na Twoim miejscu, zareklamowałbym na Discordzie P2 bo uważam, że to bardzo dobre forum. Dla kogos kto lubi czytać, analizowac i wyciągac wiedzy to wręcz kopalnia wiedzy w przeróżnych dziedzinach. Oczywiście nie można wszystkiego ślepo przyjmowac za pewnik, najważniejsze jest przetworzenie informacji i samodzielne wyciąganie wniosków a różnice w zdaniach tylko motywują do weryfikacji tego co nas otacza.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Bylina napisał:
Prawda bo praw wam da i wyzwoli z okowów. Racja.


Nie kumam o co biega z tym "praw wam da". To brzmi trochę niegramatycznie, no chyba że to taki żargon czy slang.

Co do wyzwalania z okowów... Widać żeś jeszcze młody i naiwny, marzyciel i idealista który idzie walczyć z systemem samemu chyba nie bardzo rozumiejąc czym jest ten system, i co ewentualnie nastąpi po jego obaleniu. Bo widzisz, Jezus też walczył o prawdę, i Budda walczył o prawdę, i Zoroaster walczył o prawdę, i Mahomet walczył o prawdę, tak jak Konfucjusz, Laozi... I co z tego wyszło? Świat w którym uczniowie Jezusa, Buddy, Mahometa, Konfucjusza i wielu innych zabijają się nawzajem. Nie ma czegoś takiego jak uniwersalna prawda (przynajmniej nie w świecie idei, emocji, poglądów itd.), każdy głosi swoją, każdy człowiek ma inna mentalność, inne emocje, inną wiedzę, inne pragnienia, inne cele w życiu, inne priorytety, inny mind set itd. dlatego nie da się we wszystkich ludziach zaszczepić jednej prawdy, bo takiej po prostu nie ma.

A świat nie cierpi próżni. Po obaleniu systemu nie nastanie utopia, sielanka, raj, tylko pozostałą lukę wypełni inny, nowy system, może nawet gorszy.


Artur Bylina napisał:
Czego się boisz żeby być anonimowy ? Może żydowskiego nosa? A może tego zes umoczony w system? Zadam zatem Ci jeszcze raz proste pytanie kim jesteś?


A kto twierdzi że do skutecznej walki trzeba się ekshibicjonowac ryjem w internecie? Ja bym raczej powiedział że to tylko ułatwia robotę funkcjonariuszom, chociaż w sumie i tak pewnie mają wszystkich nas jak na widelcu, bo we współczesnych czasach nie da się skutecznie ukryć, zawsze gdzieś zostawisz jakiś ślad.


Artur Bylina napisał:
prawo naturalne jest b proste i nie ma żadnego ponad nim. Brzmi skrótowo nie krzywdź, nie pozwalaj krzywdzić innych i siebie. A debila którego podałeś nie znam i nawet nie chce się zagłębiać w jego życie Razz


A co jak ktoś twierdzi że ponad prawem naturalnym jest inne prawo, np. prawo boskie? Zresztą jak dla mnie to jedno i drugie niewiele się różnią, to abstrakcyjne twory stworzone przez człowieka ale pretendujące do roli praw będących uniwersalnymi i przyrodzonymi, co samo w sobie jest sprzecznością logiczną.

Czyli rozumiem że zgodnie z zasadą "nie krzywdź" jesteś wegetarianinem? A może według ciebie zwierzęta nie mają duszy, więc ich prawo do "nieczynienia krzywdy" nie obowiązuje, ale to by tylko pokazywało waszą hipokryzję i jak najbardziej ludzkie a nie przyrodzone korzenie waszych doktryn, które niczym nie różnią się od innych ludzkich nauk.

A co jak jesteś w sytuacji w której musisz kogoś skrzywdzić (rozszalałego ze złości napastnika np.) aby nie dopuścić do skrzywdzenia siebie lub innych? Wtedy to podwójna sprzeczność, bo wasze prawo zabrania krzywdzenia, ale też nie pozwala na dopuszczenie do krzywdzenia innych lub siebie.


Artur Bylina napisał:
człowiek który pomija wszelką dezinformację i na problemy o których informuje ma rozwiązanie proste. Człowiek który nie walczy z tym co tworzą a z tymi którzy tworzą syf.


Człowiek jest tylko człowiekiem, a umysł ludzki jest niedoskonały. Skąd masz pewność, że to akurat ty za każdym razem trafnie i skutecznie wychwytujesz wszelką dezinformację?

Przedtem mówiłeś o nieczynieniu krzywdy a teraz chcesz walczyć z tymi którzy tworzą, kimkolwiek ci enigmatyczni oni są. Kolejna sprzeczność.

A co jeśli ci którzy tworzą są nierozerwalnie związani z tym co tworzą, tak że nie da się obalić jednego bez obalania drugiego? Wtedy musisz walczyć zarówno z tym co tworzą, jak i z tymi którzy tworzą, ale "prawo naturalne" zabrania krzywdzenia, ale ci co tworzą też cie krzywdzą, a "prawo naturalne" nakazuje również nie dopuszczać do krzywdzenia siebie i innych... Cała masa sprzeczności i paradoksów w jednym punkcie.


Artur Bylina napisał:
good why Kots mi chyba ostatnio podsyłał film owy od tego typa. Nawet nie chciało mi się oglądać bo mówi oczywiste oczywistości, że wszystko kręci się na hajsie i zwiedzeniu owieczek.


Może i teraz to są oczywiste oczywistości, bo zostały rozpropagowane w sieci, ale sam film (a raczej seria) jest stary i w swoich czasach gdy wychodził, w wielu kwestiach był pionierem ( w sensie, że jako pierwsi te kwestie poruszyli w szerszej debacie publicznej).
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A debila którego podałeś nie znam i nawet nie chce się zagłębiać w jego życie


To tylko świadczy że jesteś ignorantem, a nie "poszukiwaczem prawdy". Aby poprawnie zrozumieć świat, albo choćby zdobyć namiastkę zrozumienia, należyte jest zgłębianie wiedzy na każdy temat, a tym bardziej na temat rożnych nurtów ideologicznych, wydarzeń historycznych, czy ważnych postaci, takich jak Jezus, Mahomet, Budda, Juliusz Cezar, Konstantyn Wielki, św. Augustyn, Napoleon, Hitler czy choćby wspomniany Rousseau. Rousseau różnie jest oceniany, jedni go szanują, inni jak widać nie, ale to bez wątpienia ważna historycznie postać, ot choćby z tego powodu że jego poglądy były inspiracją dla wielu uczestników Rewolucji Francuskiej, i wgląd w jego poglądy pozwala też w jakimś sensie zrozumieć samą Rewolucję Francuską, a w każdym bądź razie jej radykalne prądy myślowe (jakobinizm, żyrondyści itp.).

Nie obraź się, ale twoja wiedza o świecie jest mizerna. Idziesz sam z drewnianym mieczykiem, dosiadając konia na biegunach i w papierowej koronie na podbój Imperium Perskiego, ale ja już tutaj widzę, że drugim Aleksandrem Wielkim nie zostaniesz.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:

Dezinformacji nie unikniesz bo nigdy nie masz pewności, że źródło wiedzy bądź informacji jest na 100% pewne.


Nigdy niczego nie możesz być pewnym . Nawet wzrok , słuch czy węch mogą cię zwieść .
Dlatego musisz pomyśleć w sensie zysku i strat . Kto zyska , kto straci . Trza też wziąć pod uwagę że zyski mogą być oczekiwane w dłuższym terminie , przez co i nasz ogląd może być niesłuszny . Dlatego sprawę badamy wnikliwie od lewej do prawej strony , kierując się przy tym prostymi prawdami ; zysku i straty .
Kolejną sprawą jest że na jednym ogniu piecze się wiele pieczeni , załatwia się wiele spraw . Czasem wszystkich graczy nie widać , ale nie to jest najważniejsze . Najważniejsze jest to jak ważni są gracze w danej rozgrywce . Kto rzuca kundle w boju , a kto strzela rakietami .

Powodują nami proste rzeczy popychając nas w nieznane odmęty irracjonalnego postępku . I na to , na naszą ludzką nieobliczalność też trzeba brać poprawkę poszukując odpowiedzi na nurtujące nas tematy Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1722
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
wkurwiony napisał:

Dezinformacji nie unikniesz bo nigdy nie masz pewności, że źródło wiedzy bądź informacji jest na 100% pewne.


Nigdy niczego nie możesz być pewnym . Nawet wzrok , słuch czy węch mogą cię zwieść .
Dlatego musisz pomyśleć w sensie zysku i strat . Kto zyska , kto straci . Trza też wziąć pod uwagę że zyski mogą być oczekiwane w dłuższym terminie , przez co i nasz ogląd może być niesłuszny . Dlatego sprawę badamy wnikliwie od lewej do prawej strony , kierując się przy tym prostymi prawdami ; zysku i straty .
Kolejną sprawą jest że na jednym ogniu piecze się wiele pieczeni , załatwia się wiele spraw . Czasem wszystkich graczy nie widać , ale nie to jest najważniejsze . Najważniejsze jest to jak ważni są gracze w danej rozgrywce . Kto rzuca kundle w boju , a kto strzela rakietami .

Powodują nami proste rzeczy popychając nas w nieznane odmęty irracjonalnego postępku . I na to , na naszą ludzką nieobliczalność też trzeba brać poprawkę poszukując odpowiedzi na nurtujące nas tematy Wink


o czym ty pieprzysz? jakich ważnych graczy?
Kto jest ważnym graczem?
Pokaż go, by służył za przykład. Chociaż jednego.
"Sprawy badamy wnikliwie od lewej do prawej"...a skąd ty masz pojęcie gdzie lewa i gdzie prawa?
"Zyski i straty"...jprdl jakiż morderczy patos.
Pisz; jaki zysk, czego strata - jest ważna?

kużwa, co za odmęty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie piekl się
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
Ordel napisał:
wkurwiony napisał:

Dezinformacji nie unikniesz bo nigdy nie masz pewności, że źródło wiedzy bądź informacji jest na 100% pewne.


Nigdy niczego nie możesz być pewnym . Nawet wzrok , słuch czy węch mogą cię zwieść .
Dlatego musisz pomyśleć w sensie zysku i strat . Kto zyska , kto straci . Trza też wziąć pod uwagę że zyski mogą być oczekiwane w dłuższym terminie , przez co i nasz ogląd może być niesłuszny . Dlatego sprawę badamy wnikliwie od lewej do prawej strony , kierując się przy tym prostymi prawdami ; zysku i straty .
Kolejną sprawą jest że na jednym ogniu piecze się wiele pieczeni , załatwia się wiele spraw . Czasem wszystkich graczy nie widać , ale nie to jest najważniejsze . Najważniejsze jest to jak ważni są gracze w danej rozgrywce . Kto rzuca kundle w boju , a kto strzela rakietami .

Powodują nami proste rzeczy popychając nas w nieznane odmęty irracjonalnego postępku . I na to , na naszą ludzką nieobliczalność też trzeba brać poprawkę poszukując odpowiedzi na nurtujące nas tematy Wink


o czym ty pieprzysz? jakich ważnych graczy?
Kto jest ważnym graczem?
Pokaż go, by służył za przykład. Chociaż jednego.
"Sprawy badamy wnikliwie od lewej do prawej"...a skąd ty masz pojęcie gdzie lewa i gdzie prawa?
"Zyski i straty"...jprdl jakiż morderczy patos.
Pisz; jaki zysk, czego strata - jest ważna?

kużwa, co za odmęty...


Spieprzaj pod kamień spod którego wypełzłeś intelektualny pokurczu .
Kiedy ja tu filozuje Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam, wiadomo o co chodzi.
"intelektualny pokurczu" Laughing
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur Bylina




Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 14

PostWysłany: 22:14, 01 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojny skoro nie mam pewności na 100% na jakiś tamat i nie jestem nawet wstanie dojść do tych 100% to się nim nie zajmuje, bo po co? Taki temat może być np. 5G które ciągle jest atakowane przez ludzi "przebudzonych" .

Azyren. Już tłumaczę. Jeżeli znasz prawdę to również wiesz co jest złem lub jest oszustwem i związku z tym twoja prawa stają się większe, bo np. pojmujesz że ktoś nie może posiadać innych praw niż Ty.


Nie jestem młody. Mam 29lat. Oczywiście że wiem że na miejsce systemu w każdej chwili bd chciał wejść inny system i nawet nigdy nie można być pewny czy nie gorszy jak sam mówisz lub taki sam. Dlatego nigdy nie warto ginąć za żadną idee. Żeby obalić system trzeba masowej świadomości na którą obecnie widzę ciężko. Może właśnie dlatego jak mówisz każdy jest inny Razz

Właśnie ponieważ system nas zna. Jedynie można być anonimowy dla samych siebie. Wolę wiedzieć kim jest osobą która zabiera się do budzenia innych. Nawet po samej jego żonie można domyślić się w którą stronę będzie zawsze grał np. żona dezinformatora Maćka Maciaka jest sędzina.


Prawo naturalne a boskie? Hmmm można i tak je zwać bo w sumie każdy człowiek prawy stanowi boskosc. Nie jestem Wega i na pewno z tego powodu kyo co je nie powinno być podziałów. Moim zdaniem trzeba jeść to co zdrowe, a mięso, czyli zwierzęta hodowlane szanować, bo kto wie czy faktycznie zwierzęta duszy nie mają? Nikt tego nigdy nie udowodni.

Prawo naturalne czyli to co sam myślisz logicznie. Na prawdę myślisz logicznie że jak ktoś gnębi i szkodzi innemu to nie wolno mu nic zrobić? Very Happy To raczej nazywałby się prawo absurdalne. Kara śmierci za kolaborację bezpośrednia z okupantem czyli psy i wojo. Nie ma że nie wiedziałem co robię. Prawo naturalne czyli myśl logicznie jak należy postąpić. Nie próbuj zrobić zeń jakiś dyrdymałów wymyślając jakiś sprzeczności.

Azaryn to świadczy o tym że nie muszę wiedzieć wszystkiego bo mi to jest zbędne. Podam Ci przyklady. To tak jak globusy kłócą się z plakoziemacami jaki kształt ma ziemia. Podczas gdy ludzie są i byli dojeni przez elity na takiej i takiej Very Happy Zamiast skupić się na ważniejszych kwestiach zajmują się tymi które bez obalenia systemu mogą być nie do sprawdzenia. Jeszcze jeden przykład. Jest gościu który b dobrze zna się na prawie morskim, który doskonale zna się na tym jak system przemienia ludzi w firmy. No dla niektórych jest to duża wiedza. Ale kiedy np. ludzie żyją w osadach stosując prawo naturalne i przyjdzie do nich taki typ który bd chciał im opowiedzieć o prawie morskim to posłuchaja? Nie, bo im to się nigdy nie przyda. Dlatego lepiej nie zajmować się zbędnym, a od razu tłumaczyć prawo naturalne i doń dążyć.

Spokojny kolega oko ma rację żeś odleciał. Prawda jak jest oczywista to jest. Jak nie wiesz to nie wiesz i nie ma co dużej nad tym rozwodzic. zwłaszcza jeśli sprawa dotyczy jakiś dawnych dziejów lub nauki.
_________________
Radio Świadomość http://www.Consciousness.ct8.pl/
Świadomość https://discord.gg/A5FSjbw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 02 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Bylina napisał:
Spokojny skoro nie mam pewności na 100% na jakiś tamat i nie jestem nawet wstanie dojść do tych 100% to się nim nie zajmuje, bo po co?

...

Azaryn to świadczy o tym że nie muszę wiedzieć wszystkiego bo mi to jest zbędne... Dlatego lepiej nie zajmować się zbędnym


No właśnie tutaj sie z tobą skrajnie nie zgodzę. Uważam że żeby poznać tajniki tego co stoi za światem, religią, społeczeństwem i wielką polityką, niezbędna jest obszerna wiedza interdyscyplinarna, bo tylko ona może umożliwić trafne, że użyje foliarskiej metafory, "łączenie ze sobą kropek". Potrzebny jest też chłodny, sceptyczny umysł, w przeciwnym bądź razie bez tych dwóch rzeczy ryzykujesz, że odlecisz swoją rakietą i zamiast "prawdy" wylądujesz w głębi "dupy", tak jak wspomniani przez ciebie histerycy 5G i płaskoziemcy.

To jest oczywiste że ludzki umysł jest ułomny o ograniczony, i w większości przypadków zaprogramowany do bycia geniuszem lub przynajmniej średnio-ogarem w jakiejś jednej wąskiej dziedzinie, co nie znaczy że w kolaboracji z ekspertami z innych dziedzin, przy natężonej, tytanicznej pracy i chłodnym umyśle nie uda ci się opanować wiedzy z wielu różnych dziedzin by ostatecznie połączyć je w jedną synergiczną całość tłumaczącą przynajmniej z grubsza jak świat działa.

Dla przykładu, możesz być w bardzo dobrym historykiem i znak każdy szczegół z dojścia do władzy i sprawowania rządów przez dyktatora XYZ, ale bez posiadania dodatkowej wiedzy z zakresu psychologii i rozumienia tego jak dzieciństwo w patologicznej rodzinie alkoholików wpłynęło na psychikę dyktatora XYZ, nie zrozumiesz w pełni tego co pchnęło go do przejęcia władzy, co motywowało jego poczynania i poglądy i co ostatecznie uczyniło z niego zbrodniarza i doprowadziło go do upadku. To tylko taki przykład pierwszy z wierzchu, jak wiedza interdyscyplinarna (historia-psychologia) uzupełniają się nawzajem w wyjaśnieniu jakiegoś niezrozumiałego dla większości ludzi fenomenu (zwykli szaracy bez wiedzy lub z wiedza powierzchowną, ze zdziwieniem zadają sobie pytania jak do tego mogło dojść, a ty ze swoją wiedzą z zakresy historii i psychologii wiesz jak i wcale cie to nie dziwi a nawet umożliwia przewidywanie podobnych wydarzeń w przyszłości na podstawie interpretacji pomniejszych czynników).

Każda wiedza z każdej dziedziny, która choćby o milimetr przybliża cie do zrozumienia ogromu naszego świata i jego funkcjonowania, to wiedza wartościowa, wiedza na wagę złota. Nie ma czegoś takiego jak wiedza zbędna, a jeśli uważasz inaczej to sorry ale chyba faktycznie jesteś jednym z tych proroków co zgubili się na jakimś etapie drogi i chuja zaszli (jak wielu na tym forum, więc nie przejmuj się).


Artur Bylina napisał:
Jeżeli znasz prawdę to również wiesz co jest złem lub jest oszustwem i związku z tym twoja prawa stają się większe, bo np. pojmujesz że ktoś nie może posiadać innych praw niż Ty.


A co jeśli ty jesteś przekonany że znasz prawdę i usprawiedliwiasz tym swoją agresję, ale twój oponent o skrajnie innych poglądach niż ty, też jest przekonany w swoich myślach o tym że to on zna tą prawdziwą prawdę i w identyczny sposób co ty usprawiedliwia swoją agresję?


Artur Bylina napisał:
Żeby obalić system trzeba masowej świadomości na którą obecnie widzę ciężko. Może właśnie dlatego jak mówisz każdy jest inny Razz


Nie ma, nigdy nie było i nigdy nie będzie czegoś takiego jak masowa świadomość, bo tak po prostu wynika z ludzkiej natury. Można pomstować na ten fakt ludzkiej niewiedzy i bezmyślności mas, ale kto wie czy właśnie taka cecha ludzkiej populacji nie stanowiła asumptu do stworzenia cywilizacji, która niechybnie by sie rozpadła gdyby wszystkie jednostki w społeczeństwie były inteligentnymi, buntowniczo nastawionymi nonkonformistami. Większość populacji to głupie bydło bo tak chyba po prostu musi być, by cywilizacja trzymała się jakoś w kupie.

Co do obalania systemu, to nic więcej jak tylko naiwne frazesy bez jakiejkoliek mocy sprawczej. Co, obalisz system i co dalej? Każdy będzie sobiepanem i nie będzie policji, sądów, polityków, wojska, instytucji społecznych? Jak już mówiłem, świat nie lubi próżni, a większość ludzi to z natury bezmyślne bydło co prawdopodobnie ma ewolucyjne uzasadnienie w utrzymywaniu społecznej koherencji w cywilizacji ludzkiej, tak więc jeśli zetniesz głowy "wrogom ludu" i ludowi dasz wolność, to nie martw się, prędzej czy później pojawi się jakiś nowy charyzmatyczny przywódca któy pociągnie za sobą masy i zagospodaruje "zasoby ludzkie" po poprzednim systemie.

Dlatego ja w działaniu podzielam raczej postawę samowyzwolenia (tworzenia enklaw wolności, walki tylko o swoją osobistą wolność lub ludzi na to zasługujących, najwyżej małych grupek tworzących alternatywną społeczność) niż rewolucjonizmu (masowego wyzwalania całego społeczeństwa, które to praktyki i tak często obracają się przeciwko wyzwolicielom i wyzwalanym). Widzę siebie jak kogoś na wzór ronina (samuraj bez pana), sam w sobie jestem wolny, ale w zasadzie dupie mam feudalny system i cierpienie chłopów którzy mnie otaczają oraz wyzyskujących ich lordów feudalnych-daymio. Gdy walczysz o wolność "naszą i waszą" to i tak nie ma co oczekiwać od "wyzwalanych" wdzięczności, oni po prostu mają niewole we krwi i prędzej ubiją ciebie choć działasz dla ich dobra, niż swoich wyzyskiwaczy, a nawet jeśli obrócą się przeciw nim, to za chwilę zaadoptują innego Pana.

Tez kiedyś byłem bardziej rewolucjonistą, miałem na sercu los wyzyskiwanych ludzi, ale praktyka i doświadczenia życiowe z obserwowania tych niewdzięcznych niewolników, tępego bydła, przekonały mnie że jedyne o co warto walczyć to wolność dla siebie i dla wąskiego grona zasługujących na to ludzi. Jestem roninem i nie obchodzi mnie los chłopów feudalnych, ewentualnie jak mnie jakiś samuraj zaatakuje z bandą siepaczy lorda feudalnego, to łby poucinam ale tylko dlatego ze walczę w swoim interesie, a nie w interesie chłopów wyzyskiwanych przez owego lorda i jego samurajów z siepaczami.


Artur Bylina napisał:
Właśnie ponieważ system nas zna. Jedynie można być anonimowy dla samych siebie. Wolę wiedzieć kim jest osobą która zabiera się do budzenia innych. Nawet po samej jego żonie można domyślić się w którą stronę będzie zawsze grał np. żona dezinformatora Maćka Maciaka jest sędzina.


I znowu się nie zgodzę. Ja mimo wszystko uważam że każdy człowiek sam o sobie decyduje i jedyne co go definiuje to jego własne czyny, a nie pochodzenie czy konotacje rodzinne. Nawet etniczny Żyd może być wspaniałym człowiekiem, etniczny murzyn naukowym geniuszem i przykładnym obywatelem, a syn zbrodniarza wojennego może być pacyfistą pokutującym za grzechy ojca (był kiedyś taki film dokumentalny o dzieciach nazistów z III Rzeszy które zerwały z przeszłością i np. udzielały się charytatywnie w Afryce itp. - bodaj na kanale Planet albo Discovery, nie pamiętam już dokładnie). Poza tym kto to jest do jasnej ten cały Maćko Maciak? Nie znam kolesia i nie kumam do czego konkretnie pijesz?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1041
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 02 Maj '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wiecie, że technologia 5G (fale mikrofalowe) jest bezpieczna w długim okresie oddziaływania (co najmniej 5 lat) na organizmy żywe? (chyba mamy nowego proroka/jasnowidza na forum Very Happy)
https://prawda2.info/viewpost.php?p=413891
Tacy jesteście tego pewni? Naprawdę??
Poproszę o naukowe badania, a nie wróżenie z fusów.
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Do Admina a może i do was?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile