W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znamie Bestii jak go uniknąć   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 5467
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 06 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Znak bestii na czole Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:45, 08 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jak się czujecie kiedy nie możecie nic kupić ani sprzedać bez odpowiedniego znamienia na ryju?
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 08 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobna myśl przeszłą mi przez głowę kilka dni temu.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 20:21, 08 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

16:40 w filmie. Teraz rozumiem dlaczego w wielkich miastach jest tendencja do betonowania dużych powierzchni. Aby stawiac tam telebimy z orędziem antychrysta. Tak aby było łatwo tłumowi sie zgromadzić i słuchać. Ludzie uzaleznienie od informacji z TV po dwóch tygodniach ich braku odrazu pojdą tam gdzie bedzie można coś usłyszeć od oficjeli. Pułapka.
_________________
Jeśli dowiedziesz swoich racji – zyskasz niewiele,
jeśli dowiodą ci błąd – zyskasz dużo, poznasz prawdę.
Jehuda Ben Samuel (XII w.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 09 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Kieptetik

Ja nie oglądam TV, nie oglądam mainstremowych info i unikam skupisk ludzkich (w sensie angażowania się w stadnie instynkty). Ale mimo to nie jestem jednym z was. Biblie jak kiedyś czytałem od deski do deski, to takiej ilości barbarzyństwa i skurwienia nie widziałem w żadnym innym dziele literackim (mordy na Madianitach i gwałty na madianickich dziewczynkach z woli Jahve, wytracenie Jebuszytów, Moabitów, Ammonitów, Edomitów i Baszanu i wielu, wielu innych, popieranie niewolnictwa, wielożeństwa, ślubów i stosunków z nieletnimi dziewczynkami (zniewolone Madianitki-dziewice, córki Lota ze swym ojcem), gwałtu (dobrowolne oddanie żony Lota napalonemu motłochowi), nakaz zabójstwa prze ukamienowanie niewiernego syna, córki, niewiernej żony, osoby pracującej w szabas itd.).

Jeśli antychryst reprezentuje opozycje wobec boga Biblii, to musi być dobry, bo takiego barbarzyństwa i skurwienia to w żadnej innej książce nie czytałem.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 09 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
@Kieptetik

Ja nie oglądam TV, nie oglądam mainstremowych info i unikam skupisk ludzkich (w sensie angażowania się w stadnie instynkty). Ale mimo to nie jestem jednym z was. Biblie jak kiedyś czytałem od deski do deski, to takiej ilości barbarzyństwa i skurwienia nie widziałem w żadnym innym dziele literackim (mordy na Madianitach i gwałty na madianickich dziewczynkach z woli Jahve, wytracenie Jebuszytów, Moabitów, Ammonitów, Edomitów i Baszanu i wielu, wielu innych, popieranie niewolnictwa, wielożeństwa, ślubów i stosunków z nieletnimi dziewczynkami (zniewolone Madianitki-dziewice, córki Lota ze swym ojcem), gwałtu (dobrowolne oddanie żony Lota napalonemu motłochowi), nakaz zabójstwa prze ukamienowanie niewiernego syna, córki, niewiernej żony, osoby pracującej w szabas itd.).

Jeśli antychryst reprezentuje opozycje wobec boga Biblii, to musi być dobry, bo takiego barbarzyństwa i skurwienia to w żadnej innej książce nie czytałem.


A czytałeś "Stary Testament"? To dopiero jazda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 10 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Azyren napisał:
@Kieptetik

Ja nie oglądam TV, nie oglądam mainstremowych info i unikam skupisk ludzkich (w sensie angażowania się w stadnie instynkty). Ale mimo to nie jestem jednym z was. Biblie jak kiedyś czytałem od deski do deski, to takiej ilości barbarzyństwa i skurwienia nie widziałem w żadnym innym dziele literackim (mordy na Madianitach i gwałty na madianickich dziewczynkach z woli Jahve, wytracenie Jebuszytów, Moabitów, Ammonitów, Edomitów i Baszanu i wielu, wielu innych, popieranie niewolnictwa, wielożeństwa, ślubów i stosunków z nieletnimi dziewczynkami (zniewolone Madianitki-dziewice, córki Lota ze swym ojcem), gwałtu (dobrowolne oddanie żony Lota napalonemu motłochowi), nakaz zabójstwa prze ukamienowanie niewiernego syna, córki, niewiernej żony, osoby pracującej w szabas itd.).

Jeśli antychryst reprezentuje opozycje wobec boga Biblii, to musi być dobry, bo takiego barbarzyństwa i skurwienia to w żadnej innej książce nie czytałem.


A czytałeś "Stary Testament"? To dopiero jazda.


No właśnie pisałem, czytałem Biblie czyli Stary i Nowy Testament Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 20:58, 12 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antychrystem jest Obama.
Wróci do władzy. Strzeżcie się. Syn zatracenia już tu jest. Wróci do wladzy i masy za nim pójdą. Mam nadzieję, że wtedy też nie bedziesz szedł za większością.

Obama’s two daughters were given names that are clues to the identity of their father. His dog was BO the initials of his name Barack Obama.



The names Malia and Natasha spelled backwards are:



A I L A M A H S A T A N



The underlined small cap letters spell “I AM SATAN”



The remaining large cap letters spell “ALAH”



Its the spelling on Alah that first got my attention – it is different than the traditional spelling of Allah – was it misspelled? In further research I found that the spelling “Alah” carries a much greater meaning, which absolutely validates that spelling!! …and validates who BHO really is. There is no mistake here!



According to Jewish sources, the word “alah” in the Hebrew language means “to ascend.” Alah is found in the Hebrew Bible 688 times and translated a number of ways: “went up” [Gen 2:6]; “arose” [Gen 19:15]; and “ascend” [Isa 14:13]. There is only one text of scripture in which “alah” is used that comes near describing a god and that is Isaiah 14:13. In this text Lucifer, the great satan, claims he will “alah” [ascend] into heaven and replace God. This boast by the great satan is believed by many Christians to be the origin of the use of the name Allah for a god.

Jest jeszcze więcej dowodów to tylko jeden.
_________________
Jeśli dowiedziesz swoich racji – zyskasz niewiele,
jeśli dowiodą ci błąd – zyskasz dużo, poznasz prawdę.
Jehuda Ben Samuel (XII w.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 12 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No popatrz, teraz Obama jest antychrystem? Przypomnę tylko, że o bycie antychrystem przez różnych oszołomów w przeciągu ostatnich 100 lat, oskarżani byli Adolf Hitler, Mussolini, Stalin, Mao, Franklin Delano Roseveld, Osama Bin Laden, Anton Szandor LaVey, Madonna, Gorbaczow, Putin, Trump, Clinton, wszyscy znaczniejsi Bushowie, Ajatollah Chomeini, papież Franciszek, papież Benedykt XVI, David Rockefeller, Wiktor Rothschild, Bill Geats... Tyle pustych trafień opartych na przerozmaitych interpretacjach tego samego beduińskiego gówna, ale wiadomo, tym razem nam pyknie "przepowiednia"... To jak z zawodowymi przepowiadaczami końca świata i zawodowymi interpretatorami kalendarza majów czy aborygeńskich malowideł, w 2012 nie pykło, powróżę z fusów i tym razem koniec świata w 2022 pyknie Wink ... A jak nie to chuj, kurz porażki opadnie, ludzie zapomną, i za kolejne 10 lat znów będę mógł zgrywać wiarygodnego eksperta Rolling Eyes


Cytat:
Mam nadzieję, że wtedy też nie bedziesz szedł za większością.


No ja nigdy nie idę z większością... Dlatego w Polsce gdzie 90% ludzi ma mózgi wyprane przez katolicyzm, ja katolikiem ani chrześcijaninem nie jestem... Nie jestem bo myślę samodzielnie, bo nie jestem tępą owieczką i nie wierzę w beduińskie księgi.


PS: Ale ty zdajesz sobie sprawę z tego że interpretujecie angielską wersję biblii która w procesie translacji z hebrajskiego na grekę, z greki na łacinę i dopiero z łaciny na języki narodowe, uległa całej masie przeinaczeń (wynikających nie tylko z niedbalstwa skrybów, ale tez z innej konstrukcji języków gdzie w hebrajskim było wiele subtelnych słów nie mających swoich odpowiedników w grece czy łacinie, gdzie siłą rzeczy trzeba było je zastępować słowami bliskoznacznymi w tych językach, co nieraz całkowicie wypaczało sens poszczególnych wersetów), nie mówiąc już o celowych manipulacjach w celu usunięcia z religii niewygodnych elementów. Tak że bawisz się w interpretowanie przeinaczonego syfu który obok hebrajskiego oryginału nawet nie stał Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 13 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Kto to .. kowidka? Rolling Eyes
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 13 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Cytat:


Kto to .. kowidka? Rolling Eyes


Tak to ona, nasz kochany @maryl. Przyszła tak do mnie na rozmowę kwalifikacyjną bo szukałem sprzątaczki do mycia kibli, ale jej jednak nie zatrudniłem Cool
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 11:54, 13 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeprogramujcie się od tej azjatyckiej mitologii bo widać strasznie ryje ona banie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 13 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta ideologia w procesie programowania i wdrukowywania do umysłów ofiar, zakorzenia się jak bardzo zajadliwy, pasożytniczy grzyb, którego usunięcie po rozwinięciu określonego stadium, staje się już niemożliwe bez równoczesnego uśmiercenia nosiciela. Tu jest pies pogrzebany.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 19:38, 14 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najskuteczniejszym antidotum na tego wirusa jest szczepionka racjonalizmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 21:58, 18 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vaccine simultaneously rolled out with RFID chip (Mark of the Beast)

AUGUST 13, 2020 2:55 PM
ROBBY COUSINS

Received: Monday morning, March 9, 2020

In this vision the Lord took my Spirit and brought me into a room with top executives & world leaders. These men were basically discussing how & when they are planning to release a vaccine for the COVID-19 pestilence they have created plus other orchestrated destruction/plagues to come. Seen clearly seated at the table among the men; was the son of perdition: “Barrack Hussein Obama” END of VISION.


Immediately as I woke up; the Holy-Spirit said to me: “Carnage”. Google’s definition of “Carnage”: mass death, killing or slaughter of people.
INTERPRETATION:
COVID-19 is just the beginning and will lead to other viruses, famine, war etc. The plan of world leaders led by satan is to kill as much as mankind as possible; driving the entire globe into fear/panic. The RFID (Mark of the Beast) chip will be falsely promoted as a means of safety (to buy & sell; for identification purposes etc.) alongside the vaccine.
Satan’s aim is population control and to try to be omnipresent (present everywhere at the same time). The only way he can achieve this is by killing as many and implanting the rest with an RFID chip which will track every move people make and corrupt their spiritual DNA’s leading them to hell. I will close with the following scripture:
“So I looked, and behold, a pale horse. And the name of him who sat on it was Death, & Hades followed with him. And power was given to them over a fourth of the earth, to kill with sword, with hunger, with death & by the beasts of the earth”—Revelation:6vs:8
Jesus Christ is Lord & Savior, seek Him today & ask for His Holy-Spirit. Blessings & Amen!!!🔥❤
_________________
Jeśli dowiedziesz swoich racji – zyskasz niewiele,
jeśli dowiodą ci błąd – zyskasz dużo, poznasz prawdę.
Jehuda Ben Samuel (XII w.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:39, 19 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska ma byc pierwsza zaczipowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:22, 19 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Polska ma byc pierwsza zaczipowana.


Kto Ci tak powiedział? Shocked
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 19 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ci sami co gadają z Lesem Visiblem Surprised
viewtopic.php?t=29245
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 21:47, 19 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sherri Ohler

Obama Provides FEMA Camps for the “Safety” of Christians

SEPTEMBER 19, 2016 12:08 PM

Our God is AMAZING and so good to tell us what is happening in the world. Between October and December of 2013 during a six month coffee fast (I LOVE coffee, LOL), I started having one end-time dream after another, like five all in a few days. The one I am posting here was the one that started to convince me that Obama is most likely the beast.
In this dream, I was in a ‘camp’ for Christians. A smiling and charming Barack Obama was there and all the Christians had the impression that he had provided these camps for their safety and protection so he could take care of them. I ‘knew’ that behind the smile was pure evil and that the camps were much like the concentration camps of the Holocaust.
He was intentionally misleading the people and had the evilest intentions. My goal was to wait until night and try to convince as many as I could to come with me as I escaped. I ‘knew’ I would be leaving at dusk.
A lot of times in dreams I have information that isn’t necessarily spelled out, I just ‘know’. Everywhere you see the word ‘knew’ in quotes like this, it’s one of those times.
Before I had this dream, I was not an Obama fan, but was still on the fence about whether or not he was intentionally evil or just kind of clueless. As time has gone on since, I am convinced by what I see him doing and not doing, that the Obama in my dream is the real Obama.
I believe this dream was both prophetic in the ‘what’s to come’ category, and symbolic for what has already happened. Obama has convinced many into believing that he and his plans are good, his biggest deception was toward Christians when he claimed to be one. But by his fruits we have seen otherwise. I believe physical persecution is coming to Christians in America very soon and that we cannot trust our government to protect us. In fact, our government may be the persecutors. The fact that I was leaving and taking others with me at nightfall speaks of Christ’s return and of my desire to teach others how to hear and know Him better.
Interestingly, about six months ago I met a person who is a survivor of satanic ritual abuse and government mind control. Since I know part of what is involved in that is split personalities that are trained to carry out end times assignments for the antichrist, I asked the person if they were given an assignment. They said “Yes.”
I asked them if they would tell me and they said, “Yes. I am to play a good Christian and talk other Christians into coming into safety FEMA camps with me.”

Sherri Ohler
_________________
Jeśli dowiedziesz swoich racji – zyskasz niewiele,
jeśli dowiodą ci błąd – zyskasz dużo, poznasz prawdę.
Jehuda Ben Samuel (XII w.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:01, 20 Sie '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hectetic napisał:
I started having one end-time dream after another, like five all in a few days. The one I am posting here was the one that started to convince me that Obama is most likely the beast.
In this dream, I was in a ‘camp’ for Christians. A smiling and charming Barack Obama...


Chłopie, że ty nie masz nawet odrobiny wstydu, samokrytycyzmu, refleksji i zażenowania, publikować takie gówno na forum publicznym Shocked

W tym tekście jest dosłownie napisane, że jakaś osoba (najprawdopodobniej chora psychicznie, lub niespełna rozumu) miała jakieś sny na temat obozów koncentracyjnych dla chrześcijan i śmiejącego się Obamy (może i miała sny, a może zwyczajnie kłamała lub nieświadomie konfabulowała, a może wszystkie trzy w jakimś stopniu na raz?), i że to jest dowód na to, że coś jest na rzeczy z tymi obozami? Bo jakaś osoba twierdzi ze miała sny? Czy Ty @Htetic chłopie tego nie widzisz, że właśnie pudrujesz sobie na biało policzki, malujesz nos na czerwono i zakładasz perukę z zielonym afro na głowę? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 01:02, 08 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





Pare przemyśleń. Ratujcie się. Druga kwarantanna nie będzie jak pierwsza. Nie będzie jej końca jeśli nie będziesz współpracował.

I pet goat II.
I czyli diabeł
pet zwierzę domowe (ty jesteś tym zwierzęciem domowym dla diabła)
goat kozioł (ty nieodrodzony duchowo człowiek jesteś kozłem prowadzonym przez własne rządze)

Zauważcie kozioł nie jest pilnowany jest tylko zamknięty. Narysowany strażnik symbolizuję, że strażnik ten nie jest materialny. Smartfon to gestapo. Pozbądźcie się go. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że trzymają w domu podglądacza czyli szeroko pojęty system bestii.

II Rzymska dwójka. Jerozolima była oblężona dwa razy przez Babilon. (dwie kwarantanny) za pierwszym razem Babilon się wycofał bo poszło info że egipcjanie jadą na odsiecz. Jak Babilon poradził sobie z egipcjanami wrócił pod Jerozolimę (druga kwarantanna). I tym razem oblegał ją tak długo aż ją zdobyli. W wymiarze materialnym to Twój dom a w wymiarze duchowym to Twoje serce. Ile potrzeba by Ciebie złamać? Musisz mieć Jezusa w sobie byś był niezniszczalny tak jak Jego nie dało się zniszczyć. Zaufaj temu, który oddał za Ciebie życie. Nie ufaj rządowi i politykom ufaj Jezusowi On nie zawiedzie. Każde Jego słowo to obietnica.

“Ja prosić będę Ojca i da wam innego Pocieszyciela, aby był z wami na wieki – Ducha prawdy, którego świat przyjąć nie może, bo go nie widzi i nie zna; wy go znacie, bo przebywa wśród was i w was będzie. Nie zostawię was sierotami, przyjdę do was.” (J. 14:16-1Cool
Niech dobry Jezus Pan Wam otworzy oczy bez względu na to kim jesteś.
_________________
Jeśli dowiedziesz swoich racji – zyskasz niewiele,
jeśli dowiodą ci błąd – zyskasz dużo, poznasz prawdę.
Jehuda Ben Samuel (XII w.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 23:19, 04 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



TA SZCZPIONKA TO ZNAMIE BESTII. NIE BIERZCIE JEJ.
_________________
Jeśli dowiedziesz swoich racji – zyskasz niewiele,
jeśli dowiodą ci błąd – zyskasz dużo, poznasz prawdę.
Jehuda Ben Samuel (XII w.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 00:10, 05 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://444prophecynews.com/page/7/?s=mark+of+the+beast
_________________
Jeśli dowiedziesz swoich racji – zyskasz niewiele,
jeśli dowiodą ci błąd – zyskasz dużo, poznasz prawdę.
Jehuda Ben Samuel (XII w.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:27, 05 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami na tym forum czuje się jakbym był w jakimś internetowym psychiatryku Smile Znamię bestii w strzykawce i zaufaj Jezusowi Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 05 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hectic napisał:
....
Masz racje znamie nie będzie nakładane siłowo ale zostaną wokół Ciebie stworzone warunki w których będziesz musiała podjąć wybór. Śmierć albo znamie.

.......

nie pisz bzdur, buduj domek gdzieś w lesie i ucz się żyć w NORMALNYCH WARUNKACH. Da się.
Dlatego A. Kudliński był gnębiony. Są dziś ludzie potrafiący spokojnie przeżyć
bez systemu- rzecz w tym, że system nie może przeżyć bez nich
i tu trwa walka, próby przygięcia karków niepokornych do ziemi.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znamie Bestii jak go uniknąć
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile